آموزشگاه

10 تا از بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران ⭐【آپدیت1402】✅

برای یافتن بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران، در این مقاله همراه ما باشید. یکی از مهم ترین و سخت ترین آزمون ها برای دانش آموزان، آزمون بزرگ کنکور است که هر ساله در رشته های مختلف برگزار می شود به همین منظور دانش آموزان و خانواده ها به دنبال بهترین آموزشگاه کنکور هستند که با ثبت نام در آن بتوانند رتبه بالایی را در کنکور کسب کنند، پس چنان چه در غرب تهران زندگی می کنید و به دنبال آموزشگاه کنکور هستید، همراه ما تا انتها در بهترینک بمانید.

روش های آمادگی برای کنکور سراسری

برای رسیدن به هر هدفی باید برنامه ریزی کنید تا بتوانید در زمان مناسب به آن دست یابید، پس لازم است که آمادگی های لازم را کسب کنید تا در کنکور سراسری موفق شوید. بنابراین برای آمادگی در کنکور باید:

  • برنامه ریزی کنید.
  • از افراد با تجربه کمک بگیرید.
  • انگیزه و روحیه تان را حفظ کنید.
  • تلاش و پشتکار بالایی داشته باشید.
  • از کلاس های تقویتی کنکور استفاده کنید.

برنامه ریزی و مدیریت زمان برای فردی که در کنکور سراسری شرکت کرده است بسیار مهم است. اگر دانش آموز کنکوری زمان را مدیریت نکند، تمام مطالب درسی را نمی تواند مطالعه و جمع بندی کند. بعد از این که برنامه ریزی درستی داشتید باید در مرحله بعدی بتوانید منابع آموزشی را مدیریت کنید یعنی، بسیار مهم است که نقاط ضعف و قوت خودتان را بشناسید و مطابق به آن از منابع مختلف آموزشی استفاده کنید هم چنین می توانید از مشاوران تحصیلی برای انتخاب منابع آموزشی استفاده کنید.

روش های آمادگی برای کنکور سراسری

کنکوری ها باید در یک مکان مناسبی درس بخوانند که باعث حواس پرتی نشود مانند یک اتاق خالی یا کتابخانه که محیطی کاملا مناسب برای درس خواندن است. در این میان برخی از دانش آموزان نمی توانند در مکان های عمومی درس بخوانند، پس باید در خانه مکانی را برای خود مشخص کنند که در مقایسه با بخش های دیگر ساکت تر است و رفت و آمد بقیه اعضای خانه در آن کم است، چرا که این رفت و آمدها تمرکزتان را کم می کند و موجب افزایش استرس می شود و این موضوع روند یادگیری تان را کند تر می کند.

یکی دیگر از روش های آمادگی برای کنکور این است که تلفن همراهتان را مدیریت کنید، یعنی استفاده بیهوده و غیر درسی از تلفن همراه را تا حد ممکن کم کنید، تلفن را نزدیک خودتان قرار ندهید و از شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام استفاده نکنید زیرا وسوسه می شوید و مدت ها در این شبکه ها بیهوده می چرخید بدون این که منفعتی برای تان داشته باشد. مورد بعدی که می خواهیم به آن اشاره کنیم این است که احساسات و هیجانات خود را کنترل کنید تا در  زمان درس خواند و حتی در زمان آزمون کنکور، دچار استرس بیهوده نشوید.

بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران کدام است؟

برای این که بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران را به شما معرفی کنیم، تمام تلاشمان را کرده ایم تا آموزشگاه هایی را معرفی کنیم که بهترین خدمات آموزشی را به دانش آموزان و کنکوری ها ارائه می دهند. همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، کنکور از آزمون های بسیار مهم و سرنوشت ساز برای برخی از دانش آموزان است که تمایل دارند در دانشگاه های دولتی تحصیل کنند، بنابراین برای موفقیت بیشتر در این آزمون، توصیه می شود که در کلاس های تقویتی کنکور ثبت نام کنند.

بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران همراه ما باشید تا 10 آموزشگاه برتر را در زمینه ارائه خدمات آموزشی به شما معرفی کنیم.

آموزشگاه کنکور سوده

آموزشگاه کنکور سوده

آموزشگاه کنکور سوده بیشتر از دو دهه فعالیت در زمینه ارائه خدمات آموزشی دارد. در این آموزشگاه، خدمات آموزشی به کودکان، نوجوانان و جوانان ارائه می شود، یعنی خدمات آموزشی از خانه کودک تا پیش دانشگاهی در این آموزشگاه فراهم است تا دانش آموزان در آموزش دچار مشکل نشوند. کلاس های جمع بندی کنکور، تکنیک های تست زنی، نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی تحصیلی در این آموزشگاه با بهترین کیفیت به دانش آموزان ارائه می شود.

در آموزشگاه کنکور سوده، کلاس های تخصصی برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست برگزار می شود و در کلاس های عمومی، درس عربی تدریس می شود. برگزاری آزمون های هفتگی از مباحثی که تدریس شده است، در این آموزشگاه انجام می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، اشرفی اصفهانی، نرسیده به پل همت، انتهای خیابان شهید قموشی، بن بست سوده

شماره تماس: 02144249703

آموزشگاه کنکور راه زکریا

آموزشگاه کنکور راه زکریا

آموزشگاه کنکور راه زکریا یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در منطقه غرب تهران است که با ارائه خدمات مناسب آموزشی، باعث برطرف شدن مشکلات آموزشی دانش آموزان منطقه غرب تهران شده است. در آموزشگاه راه زکریا از بهترین اساتید آموزشی استفاده می شود تا خدمات آموزشی مناسبی را به کنکوری ها ارائه بدهند. محیط این آموزشگاه کاملا آرام و مناسب برای یادگیری می باشد.

در کلاس های آموزشی این آموزشگاه، به تمام دانش آموزان مبتدی تا پیشرفته در مقاطع تحصیلی ابتدایی تا کنکور، تمامی دورس ریاضی، فیزیک، شیمی، فارسی، عربی و … آموزش داده می شود. تحصیل در این آموزشگاه موجب افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان و افزایش رتبه کنکور آن ها می گردد.

آدرس آموزشگاه: تهران، آیت اله کاشانی، ابتدای شاهین جنوبی

شماره تماس: 02144088914

آموزشگاه کنکور هشترودی

آموزشگاه کنکور هشترودی

آموزشگاه کنکور هشترودی بیشتر از 25 سال در زمینه آموزش دروس کنکور سابقه دارد و علاوه بر کنکور، کلاس های تقویتی برای سال نهم، دهم و یازدهم را هم برگزار می کند. این آموزشگاه از برترین اساتید کنکور برای آموزش به دانش آموزان استفاده می کند و در کنار اساتید حرفه ای، مشاوران تحصیلی هم هستند تا راهنمایی های لازم را به دانش آموزان ارائه بدهند.

در آموزشگاه کنکور هشترودی، کلاس های تقویتی در تمام رشته های تجربی، ریاضی، انسانی و هنر برگزار می شود و تمام نکات تست زنی و تکنیک های آن به دانش آموزان و کنکوری ها آموزش داده می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان ستارخان، بین چهارراه خسرو و پل یادگار امام، روبروی پست بانک، پلاک 3، طبقه 3

شماره تماس: 02144201332

آموزشگاه کنکور نخبه سازان

آموزشگاه کنکور نخبه سازان

آموزشگاه کنکور نخبه سازان یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در منطقه غرب تهران است که با ارائه خدمات مناسب آموزشی، باعث برطرف شدن مشکلات آموزشی دانش آموزان منطقه غرب تهران شده است. در آموزشگاه نخبه سازان از بهترین اساتید آموزشی استفاده می شود تا خدمات آموزشی مناسبی را به کنکوری ها ارائه بدهند. هم چنین این آموزشگاه محیط کاملا آرامی برای یادگیری دارد. کلاس های جمع بندی کنکور، تکنیک های تست زنی، نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی تحصیلی در این آموزشگاه با بهترین کیفیت به دانش آموزان ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، خیابان گلستان جنوبی، بعد از مسجد النبی

شماره تماس: 02144480853

آموزشگاه کنکور قلم چی

آموزشگاه کنکور قلم چی

آموزش کنکور در قلم چی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود، کلاس های آنلاین آن با حضور رتبه های برتر کنکور برگزار می شود. کلاس های آموزش حضوری قلم چی از مجرب ترین اساتید دروس پایه و تخصصی برای آموزش استفاده می کند. این آموزشگاه در سراسر ایران شعبه های فعال بسیاری دارد. کانون فرهنگی آموزش یکی از بزرگ ترین آموزشگاه های غیر دولتی در تهران است که فعالیت آن در زمینه های آموزش و نشر کتاب های کمک آموزشی و کنکور است، هم چنین آزمون های برنامه ای هم در این مرکز برگزار می شود.

این آموزشگاه در سال 1370 تاسیس شده و یکی از فعال ترین ناشران کتاب های کمک آموزشی است. کلاس های جمع بندی کنکور، تکنیک های تست زنی، نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی تحصیلی در این آموزشگاه با بهترین کیفیت به دانش آموزان ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، خیابان گلستان یکم، پلاک 5، طبقه 2

شماره تماس: 02144059668

آموزشگاه کنکور راه اندیشه

آموزشگاه کنکور راه اندیشه

از بهترین آموزشگاه های کنکور در غرب تهران، آموزشگاه راه اندیشه است که با ارائه خدمات مناسب آموزشی، باعث برطرف شدن مشکلات آموزشی دانش آموزان غرب تهران شده است. در این آموزشگاه از بهترین اساتید آموزشی استفاده می شود تا خدمات آموزشی مناسبی را به کنکوری ها ارائه بدهند. هم چنین این آموزشگاه محیط کاملا آرامی برای یادگیری دارد. کلاس های جمع بندی کنکور، تکنیک های تست زنی، نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی تحصیلی در این آموزشگاه با بهترین کیفیت به دانش آموزان ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: بزرگراه جلال آل احمد، باند غرب به شرق، بین شهرآراء و پاتریس لومومبا، جنب داروخانه کوروش، پلاک 36، طبقه 3

شماره تماس: 02188275351

آموزشگاه کنکور مثلث

آموزشگاه کنکور مثلث

آموزشگاه کنکور مثلث یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در منطقه غرب تهران است در این آموزشگاه ارائه خدمات مناسب آموزشی، باعث برطرف شدن مشکلات آموزشی دانش آموزان منطقه غرب تهران شده است. این مرکز آموزشی از بهترین اساتید آموزشی استفاده می کند تا خدمات مناسبی را به کنکوری ها ارائه بدهند. هم چنین محیط این آموزشگاه برای یادگیری بسیار آرام است و کلاس های جمع بندی کنکور، تکنیک های تست زنی، نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی تحصیلی در این آموزشگاه با بهترین کیفیت به دانش آموزان و کنکوری ها ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، شهرک اکباتان، خیابان شهید عموییان، بیمه پنجم، نبش خیابان صلح پرور، پلاک 1، واحد 7

شماره تماس: 02144692263

آموزشگاه کنکور حکیم اف

آموزشگاه کنکور حکیم اف

از بهترین آموزشگاه های کنکور در غرب تهران، موسسه حکیم اف است که کلاس های جمع بندی برای کنکور، کلاس های آموزش تکنیک های تست زنی، آموزش نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی تحصیلی در آموزشگاه حکیم اف با بهترین کیفیت به دانش آموزان و کنکوری ها ارائه می شود. تحصیل در این آموزشگاه موجب افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان و افزایش رتبه کنکور آن ها می شود زیرا در کلاس های آموزشی این آموزشگاه، به تمام دانش آموزان مبتدی تا پیشرفته در مقاطع تحصیلی ابتدایی تا کنکور، تمامی دورس ریاضی، فیزیک، شیمی، فارسی و … آموزش داده می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، خیابان عرب حسینی، خیابان حائری، نبش کوچه دریایی

شماره تماس: 02144229477

آموزشگاه کنکور پایندگان

آموزشگاه کنکور پایندگان

آموزشگاه علمی پایندگان از بهترین آموزشگاه های غرب تهران است که فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرده است و در این سال ها، فعالیت های موفقیت آمیزی را داشته است. این آموزشگاه دارای کادر مجرب و اساتید کارآزموده است که کلاس های آموزشی پایه تا کنکور را به بهترین شکل به دانش آموزان ارائه می دهند. در این آموزشگاه به کنکوری ها برنامه تحصیلی و هم چنین مشاوره تحصیلی ارائه می شود تا بهترین نتیجه را از تلاش های خود دریافت کنند. کلاس های آموزشی برای رشته های ریاضی و فیزیک پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، شهرک اکباتان، فاز 1، ابتدای بلوار اصلی، نبش کوچه دوم

شماره تماس: 02144630613

آموزشگاه کنکور رویش

آموزشگاه کنکور رویش

آموزشگاه کنکور رویش از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است که کلاس های تقویتی کنکور را در غرب تهران برگزار می کند. در کلاس های تقویتی رویش، تمام مباحث نیمسال اول دوازدهم آموزش داده می شود. در کلاس های تقویتی کنکور رویش، شیوه های تست زنی به روش تشریحی و تستی ارائه داده می شود و اساتید آن، اشکالات دانش آموزان را پاسخ می دهند.

در آموزشگاه کنکور رویش، کلاس های تخصصی برای دروس ریاضی، فیزیک، شیمی و زیست برگزار می شود و در کلاس های عمومی، درس عربی تدریس می شود. برگزاری آزمون های هفتگی از مباحثی که تدریس شده است، در این آموزشگاه انجام می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، پلاک 40، طبقه 4

شماره تماس: 02188070036

چرا باید بهترین کلاس کنکور را بشناسیم؟

برای موفقیت در آزمون کنکور نیاز است که در بهترین آموزشگاه کنکور در تهران ثبت نام کنید، در این روزها که تعداد داوطلبان کنکور نسبت به قدیم بیشتر شده و رقابت تنگاتنگی میان دانش آموزان وجود دارد، ثبت نام در یک آموزشگاه کنکور مهم است و باعث می شود تا میزان موفقیت تان در کنکور بالا برود. در تمام شهرهای ایران آموزشگاه های متعددی برای تدریس دروس کنکور تاسیس شده اند که هر ساله کلاس های تقویتی در آن ها برگزار می شود، این کلاس ها توسط بهترین اساتید آموزشی تدریس می شوند.

آموزشگاه های کنکور و کلاس های تقویتی جایگاه ویژه ای در کنکور سراسری دارند، کلاس های کنکور به دلیل این که توسط اساتید با تجربه و سابقه دار اداره می شوند، جزو کلاس های معتبر هستند که در آن مفیدترین مطالب درسی برای کنکور آموزش داده می شود و کنکوری ها از مطالب این کلاس ها بهترین استفاده را می کنند. همواره در بهترین آموزشگاه کنکور در ایران هیات علمی قوی و مجربی در حال تلاش هستند تا داوطلبان کنکور را به بهترین راه راهنمایی کنند.

چرا باید بهترین کلاس کنکور را بشناسیم؟

در کلاس های کنکور به داوطلبان روش های صحیح مطالعه را می آموزند تا زمان آزمون کنکور، تمام مطالب مهم را مطالعه کنند، در این کلاس ها می گویند که چه مطالبی مهم هستند تا شما هم تمرکزتان را بیشتر بر روی آن ها بگذارید و درصد بالایی را در کنکور بزنید، درس خواندن غیر اصولی هیچ منفعتی برایتان نخواهد داشت و با این کار فقط وقت خودتان را هدر می دهید، در صورتی که با ثبت نام در کلاس های کنکور، روش های مطالعه اصولی را می آموزید.

در کلاس های کنکو، آزمون های شبیه سازی شده برگزار می شود و زمانی که داوطلب کنکور در این آزمون های شبیه سازی شده شرکت می کند، می تواند نقاط ضعف و قوت خود را تا زمان کنکور شناسایی کند و هم چنین قرار گرفتن در موقعیت کنکور باعث می شود تا استرس داوطلبان تا زمان کنکور کم شود، چرا که این موقعیت را تجربه می کنند.

راه های تقویت حافظه برای کنکور

تغذیه: یکی از مهم ترین کارها برای تقویت حافظه در زمان مطالعه برای کنکور، تغذیه مناسب است، تغذیه نقش پر رنگی در کاهش حالت افسردگی و کسالت دانش آموزان دارد. پس اگر برای کنکور آماده می شوید برای افزایش حافظه از مواد غذایی مغذی و مفید مانند: حبوبات، اسفناج، گوشت، ماهی، مغز ها و … استفاده کنید.

خواب کافی: هر انسان بالغی نیاز دارد که در طول شبانه روز 6 الی 8 ساعت خواب مفید داشته باشد، یعنی زمانی که از خواب بیدار می شود کسل و خسته نباشد و شب به خوبی خوابیده باشد، چرا که خواب ناکافی، سلامتی انسان را به خطر می اندازد و ذهن را کند می کند و زمانی که ذهن کند شود، سخت مطالب جدید را در خود جای می دهد. پس برای داشتن حافظه قوی، خواب منظم و کافی داشته باشید.

مطالعه در محیط مناسب: در زمان مطالعه وسایلی که در اطرافتان قرار دارد و باعث پرت شدن حواستان می شود را در جای دیگری قرار دهید تا حواستان را از درس منحرف نشود و هم چنین در اطراف تان موبایل، لپ تاپ و وسایلی این چنین قرار ندهید چون وسوسه می شوید که به سراغشان بروید و سرعت مطالعه تان کم می شود. بسیاری از دانش آموزان مطالعه در کتابخانه ها را به خانه ترجیح می دهند زیرا در این مکان صدایی برای پرت کردن حواستان وجود ندارد.

راه های تقویت حافظه برای کنکور

خلاصه نویسی: زمانی که فصلی از یک کتاب را مطالعه می کنید، نکات مهم و کلیدی آن را یادداشت کنید تا کیفیت مطالعه تان بالاتر برود. خلاصه نویسی مطالب را در ذهن جمع می کند و از پراکندگی مطالب جلوگیری می کند. با روش خلاصه نویسی دیگر نیازی ندارید که برای مرور درس ها دوباره کتاب را بخوانید، در این صورت با مطالعه خلاصه برداری های خود، مطالب به یادتان می افتد و بهتر در ذهن می ماند.

رمزگذاری: حفظ کردن تمام مطالب برای کنکور کار سختی است، برای این که مطالبی که حفظ کرده اید در ذهن تان بماند، توصیه می شود که رمز گذاری کنید، چرا که یادگرفتن چند مطلب شبیه به هم کار سختی باشد، تکنیک های رمز گذاری در بهترین کلاس های کنکور به کنکوری ها گفته می شود.

به کار انداختن حافظه: افرادی که از ذهن شان به صورت منظم استفاده می کنند، بهتر از دیگران می توانند آن را تقویت کنند زیرا سلول های مغزی آن ها فعال است و به دلیل استفاده از آن، دچار فرسایش نشده است. بنابراین سعی کنید در سال های قبل از کنکور هم از ذهن تان در زمینه های مختلف استفاده کنید تا برای یادگیری مطالب سنگین کنکور آماده شود.

کلام آخر

سپاس گزارم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله همراه ما بودند، در این مقاله تمام تلاش مان را کردیم تا بهترین آموزشگاه کنکور در غرب تهران را به شما معرفی کنیم. در ادامه روش های آمادگی برای کنکور سراسری را گفتیم و بعد هم آموزشگاه های برتر را معرفی کردیم تا انتخاب برای افرادی که در غرب تهران زندگی می کنند راحت تر باشد. در انتهای مقاله درباره ی بهترین کلاس های کنکور و راه های تقویت حافظه گفتیم. امیدواریم که مطالب گفته شده برای تان مفید باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد، در صورتی که سوال، انتقاد و یا پیشنهادی داشتید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت و تولید کننده محتوا، دارای بیش از 2 سال سابقه در سئو و مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا