بهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران ⭐【آپدیت 1403】✅

امروزه راه قبولی در دانشگاه های سراسری، کسب رتبه برتر در کنکور است و بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران به شما کمک می کند تا به راحتی به این هدف برسید. در این مقاله برای خانواده ها و آن دسته از دانش آموزانی که به دنبال کلاس کنکور هستند، بهترین آموزشگاه ها را در شرق تهران  که خدمات آموزشی مناسبی را ارائه می دهند، معرفی می کنیم تا انتخاب برای تان راحت شود. همراه ما در بهترینک باشید تا درباره آموزشگاه های کنکور که این روزها همه به دنبال آن هستند، بیشتر بگوییم.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه کنکور در ایران

مهم ترین نکات در انتخاب آموزشگاه کنکور

خانواده ها و دانش آموزان در انتخاب آموزشگاه کنکور باید دقت داشته باشند تا زحمات یک ساله شان به هدر نرود، همراه ما در این مقاله باشید تا نکات مهم در مورد بهترین آموزشگاه کنکور در تهران را بگوییم.

اساتید با تجربه: در یک آموزشگاه کنکور باید از معلمین و استاتید مجرب استفاده شود، اساتید که به راحتی بتوانند نقاط ضعف شاگردان را شناسایی کرده و برای تقویت آن اقدام کنند. یک استاد کنکور باید از قدرت بیان بالایی برخوردار باشد تا شاگردان به راحتی آن ها را یاد بگیرند. برای این که بدانید اساتید یک آموزشگاه در چه سطحی هستند، از شاگردان سال های قبل آن معلم سوال کنید و ببینید نحوه تدریس او به چه صورت بوده است. اساتید حرفه ای این توانایی را دارند تا دورس 4 سال دبیرستان را در 8 الی 9 ماه تدریس کنند و نکات کلیدی برای موفقیت در کنکور را بگویند.

موقعیت جغرافیایی: در انتخاب آموزشگاه کنکور باید دقت کنید که به محل زندگی شما نزدیک باشد تا در زمان رفت و آمدهای تان خسته نشوید. همان طور که گفتیم کنکور یکی از آزمون های مهم است و برای موفقیت در آن نیاز است که در کلاس های تقویتی چند درس ثبت نام کنید که باید هفته ای چند بار در این کلاس ها حاضر شوید، دور بودن راه باعث خستگی و دلزدگی تان از ادامه یادگیری می شود.

مهم ترین نکات در انتخاب آموزشگاه کنکور

برنامه درسی جذاب: یک آموزشگاه کنکور باید برنامه درسی جذابی برای دانش آموزان فراهم کند تا از درس خسته نشوند و به ادامه یادگیری علاقه داشته باشند. در برخی از آموزشگاه ها علاوه بر این که برنامه جذابی برای دانش آموزان برنامه ریزی می شود، استاد هم مطالب را با شور و اشتیاق به دانش آموزان منتقل می کند که این موضوع باعث افزایش تمایل شاگردان به درس می شود. پس در زمان ثبت نام در آموزشگاهی، حتما در مورد برنامه های درسی سوال کنید.

شهریه مناسب: در انتخاب آموزشگاه کنکور باید به میزان شهریه آن هم توجه کنید، برخی از آن ها قیمت های بسیار بالایی را از خانواده ها دریافت می کنند، در برخی از موارد هم شهریه بالا به منزله خدمات مناسب و عالی نیست. پس آموزشگاهی را انتخاب کنید که می توانید از پس هزینه های آن بر بیایید، در غیر این صورت در کلاس ها نمی توانید شرکت کنید.

پشتیبانی: مهم است که در انتخاب آموزشگاه کنکور به این نکته هم دقت کنید که شرایط تحصیلی دانش آموزان از سوی بهترین اساتید مشهور پشتیبانی شود یا این که خدمات پشتیبانی به کنکوری ها ارائه می دهد یا خیر؟ منظور از این خدمات پشتیبانی، همان کتاب هایی است که برخی از آموزشگاه های کنکور مختص خود آن ها را منتشر کرده اند و یا این که دقت کنید آموزشگاه کنکور، فیلم های آموزشی برای موبایل یا به صورت سی دی دارد یا خیر؟

بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران کدام است؟

در این بخش از مقاله می خواهیم بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران را معرفی کنیم، برای این کار نیاز است که تمامی جوانب کار را بسجیم زیرا انتخاب بهترین ها همیشه کار سختی است، از این رو در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا برترین آموزشگاه ها را به شما معرفی کنیم تا انتخاب برای افرادی که در شرق تهران زندگی می کنند راحت باشد.

بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران همراه باشید تا 10 آموزشگاه کنکور را بررسی کنیم.

مجموعه آموزشی کارنامه خرد

مجموعه آموزشی کارنامه خرد

مجموعه آموزشی کارنامه خرد، کار خود را از سال 1389 در زمینه خدمات آموزش و تدریس خصوصی و گروهی توسط دبیران برند ایران آغاز نموده است. خدمات آموزشی کارنامه خرد، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین ارائه می­گردد. در کارنامه خرد تمام خدمات آموزشی (از قبیل تدریس گروهی و خصوصی حضوری و کلاس های آنلاین گروهی) توسط دبیران مرجع و شهیر و برند ایران ارائه می­شود.

در واقع اصلی ترین تفاوت مجموعه کارنامه خرد با سایر رقبای کاری در مارکت آموزشی ایران، استفاده از دبیران برند ایران در تمام دروس میباشد. در این مجموعه آموزشی، منحصرا از دبیران نامی و برند ایران استفاده می­گردد.

عموما در تمام دنیا، استفاده از خدمات برتر شامل هزینه های بیشتر می­گردد. ما انسانها همواره به دنبال برترین ها هستیم.بهترین پزشک، بهترین رستوران، بهترین خدمات……. پس قبل از آنکه برای مشاوره و استفاده از دبیران و کلاسهای گران قیمت این مجموعه تصمیم بگیرید، توصیه می­کنیم نام و رزومه دبیران مورد نظرتان را سرچ کنید.و پیش از از هماهنگی، رنکینگ دبیران ایران و نمونه فیلم تدریس دبیران را در اینترنت سرچ نمایید تا تفاوت کار دبیران برند با دبیران عادی را احساس نمایید

قطعا استفاده از افراد تازه کار (با خدمات ارزان قیمت) وسوسه انگیز است ولی در نهایت باعث اتلاف پول و زمان شما خواهد شد. انگلیسی ها یک ضرب المثل معروف دارند که می­گوید هنوز آنقدر پولدار نشده ام كه جنس ارزان خریداری نمایم.

تلفن 1: 02126401062
آدرس شعبه۱ آموزشگاه: تهران، شریعتی، خیابان صبور، پلاک 26
تلفن 2: 02191091868
آدرس شعبه ۲: بریانک برج دنا واحد ۳
وبسایت: karnamehkherad.com

آموزشگاه کنکور ماهان

آموزشگاه کنکور ماهان

آموزشگاه کنکور ماهان یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در شرق تهران است که در این زمینه سال ها تجربه دارد و از بهترین اساتید برای آموزش مطالب کنکوری استفاده می کند. در آموزشگاه ماهان، کادر علمی و مشاوره تحصیلی، بهترین برنامه ها را برای شما برنامه ریزی می کنند و تا  زمان کنکور در کنار شما هستند. این آموزشگاه از سال 1376 که فعالیتش را آغاز کرده و علاوه بر کلاس های آمادگی کنکور، کلاس های تقویتی دبیرستان را در رشته های تجربی و ریاضی برگزار می کند و در تهران دارابی دو شعبه دختران و پسرانه است.

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، خیابان نصرت، پلاک 62

شماره تماس: 02166424480

آموزشگاه کنکور هشترودی

آموزشگاه کنکور هشترودی

آموزشگاه کنکور هشترودی بیشتر از 25 سال در زمینه آموزش دروس کنکور سابقه دارد و علاوه بر کنکور، کلاس های تقویتی برای سال نهم، دهم و یازدهم را هم برگزار می کند. این آموزشگاه از برترین اساتید کنکور برای آموزش به دانش آموزان استفاده می کند و در کنار اساتید حرفه ای، مشاوران تحصیلی هم هستند تا راهنمایی های لازم را به دانش آموزان ارائه بدهند. در آموزشگاه کنکور هشترودی، کلاس های تقویتی در تمام رشته های تجربی، ریاضی، انسانی و هنر برگزار می شود و تمام نکات تست زنی و تکنیک های آن به دانش آموزان و کنکوری ها آموزش داده می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان ستارخان، بین چهارراه خسرو و پل یادگار امام، روبروی پست بانک، پلاک 3، طبقه 3

شماره تماس: 02144201332

آموزشگاه کنکور قلم چی

آموزشگاه کنکور قلم چی

آموزش کنکور در قلم چی به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود، کلاس های آنلاین آن با حضور رتبه های برتر کنکور برگزار می شود. کلاس های آموزش حضوری قلم چی از مجرب ترین اساتید دروس پایه و تخصصی برای آموزش استفاده می کند. این آموزشگاه در سراسر ایران شعبه های فعال بسیاری دارد. کانون فرهنگی آموزش یکی از بزرگ ترین آموزشگاه های غیر دولتی در تهران است که فعالیت آن در زمینه های آموزش و نشر کتاب های کمک آموزشی و کنکور است، هم چنین آزمون های برنامه ای هم در این مرکز برگزار می شود.

این آموزشگاه در سال 1370 تاسیس شده و یکی از فعال ترین ناشران کتاب های کمک آموزشی است. کلاس های جمع بندی کنکور، تکنیک های تست زنی، نحوه مدیریت زمان و برنامه ریزی تحصیلی در این آموزشگاه با بهترین کیفیت به دانش آموزان ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، بزرگراه رسالت، شرق به غرب، بعد از ایستگاه مترو علم و صنعت، بعد از خیابان حیدر خانی، پلاک 547 (واحد پسران)

شماره تماس: 02177205772

آموزشگاه کنکور میرابی

آموزشگاه کنکور میرابی

آموزشگاه کنکور میرابی یکی از بهترین آموزشگاه ها در منطقه شرق تهران است. در آموزشگاه میرابی، دروس دبیرستان و کنکور آموزش داده می شود، این آموزش ها توسط مجرب ترین اساتید کنکور ارائه می شوند. برگزاری کلاس های خصوصی و آنلاین دورس دبیرستان در این آموزشگاه انجام می شود، تدریس خصوصی و آنلاین ریاضی، آمار و احتمال، گسسته، هندسه و ریاضیات تجربی متوسطه در این آموزشگاه انجام می شود.

کلاس های تقویتی کنکور برای درس های فیزیک، شیمی، زیست شناسی، زمین شناسی، ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی و انواع کلاس های تقویتی برای موفقیت در کنکور سراسری در این آموزشگاه برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، بزرگراه رسالت، چهار راه مجیدیه

شماره تماس: 02122326285

آموزشگاه کنکور هونر

آموزشگاه کنکور هونر

آموزشگاه کنکور هونر یکی از تخصصی ترین مراکز برای کنکور هنر است که جهت برگزاری کلاس های تخصصی کنکور، از بهترین اساتید کنکوری استفاده می کند. در این آموزشگاه آزمون های عملی و انتخاب رشته کنکور هنر برگزار می شود که امکان برگزاری کلاس های غیر حضوری برای آزمون های عملی با اساتید انحصاری وجود دارد.

آدرس آموزشگاه: تهران، فرمانیه شرقی، دیباجی شمالی، خیابان محمود نوریان، بعد از چهارراه دوقوز، پلاک 14

شماره تماس: 02126159419

آموزشگاه کنکور ثریا

آموزشگاه کنکور ثریا

آموزشگاه کنکور ثریا یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در شرق تهران است که کلاس های تقویتی کنکور برای درس های فیزیک، شیمی، زیست شناسی، زمین شناسی، ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی و انواع کلاس های تقویتی برای موفقیت در کنکور سراسری در این آموزشگاه برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، افسریه، خیابان 20 متری، بین اول اتوبان، پلاک 545

شماره تماس: 02136053469

آموزشگاه کنکور هیثم

آموزشگاه کنکور هیثم

آموزشگاه کنکور هیثم یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در شرق تهران است که کلاس های کنکور و تقویتی را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. در این آموزشگاه انواع کلاس های تخصصی و عمومی برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان برگزار می کند. در آموزشگاه کنکور هیثم کلاس های تخصصی برای درس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست و کلاس های عمومی این آموزشگاه برای درس عربی برگزار می شود. در آموزشگاه کنکور هیثم برای دواطلبان کنکور این امکان فراهم شده است تا مشاوره تحصیلی داشته باشند.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان اول نیروی هوایی، پلاک 4

شماره تماس: 02177428216

آموزشگاه کنکور آرمان اندیشه

آموزشگاه کنکور آرمان اندیشه

آموزشگاه آرمان اندیشه برای تدریس دورس کنکور از دبیران حرفه ای و مسلط استفاده می کندو در این کلاس های آموزشی، طرح درس منظم و با برنامه منطبق با آزمون های آزمایشی برگزار می شود. در کلاس های تقویتی، دانش آموزان حضور دارند که دانش بالایی نسبت به دیگران دارند، در این آموزشگاه با دانش آموزان مصاحبه می شود و به آن ها کدهای آموزشی در دروس مختلفی داده می شود. در این آموزشگاه، کلاس های ویژه برنامه ریزی شده برگزار می شود مانند کلاس زیست که توسط دکتر خیر اندیش مولف کتب زیست کنکور خیلی سبز و IQ گاج تدریس می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان شهدا، ابتدای پیروزی، خیابان شکوفه، بین داودی عمریه و کاظمی، پلاک 216، طبقه 2

شماره تماس: 02133251901

آموزشگاه کنکور راه نور

آموزشگاه کنکور راه نور

از بهترین آموزشگاه های کنکور در تهران، آموزشگاه راه نور است که در این آموزشگاه انواع خدمات آموزشی، تدریس خصوصی و عمومی با استفاده از بهترین اساتید ارائه می شود. در آموزشگاه کنکور راه نور کلاس های تقویتی کنکور برای درس های فیزیک، شیمی، زیست شناسی، زمین شناسی، ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی و انواع کلاس های تقویتی برای موفقیت در کنکور سراسری در این آموزشگاه برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، تهرانپارس، فلکه سوم، پلاک 341، طبقه زیر زمین

شماره تماس: 02177879606

بهترین استاد کنکور چه ویژگی هایی دارد؟

اساتید کنکور زمانی می توانند بهترین خدمات را به داوطلبان کنکور ارائه بدهند که خود به کاری که انجام می دهند، علاقه داشته باشند و کارشان را با عشق انجام بدهند زیرا در غیر این صورت نمی توانند مطالب را به خوبی به داوطلبان ارائه بدهند. یک استاد خوب باید همواره در حال یادگیری مطالب جدید و شیوه های نوین تدریس باشد تا راحت تر و ساده تر مطالب را بیاموزد، یک استاد خوب باید در کلاس ها اجازه تعامل به دانش آموزان خود را بدهد، زیرا کلاس هایی که در آن، فقط استاد کنکور به صورت متکلم وحده صحبت کند، دانش آموزان رضایت کاملی نخواهند داشت.

یک استاد خوب کنکور باید بر روی مطالبی که تدریس می کند، تسلط کاملی داشته باشد و ارتباط صمیمی با دانش آموزان خود داشته باشد تا به راحتی بتوانند اشکالات درسی خود را با استاد در میان بگذارند. طبق تحقیقاتی که انجام شده، مشخص شده است که دختران بیشتر از پسران به نحوه تدریس اهمیت می دهند یعنی بسیار برای شان مهم است که با استاد ارتباط صمیمی وجود داشته باشد تا سوالات شان را به راحتی از او بپرسند. برای اینکه با نحوه تدریس اساتید کنکوری آشنا شوید، از دانش آموزان سال های قبل اساتید سوال کنید.

بهترین استاد کنکور چه ویژگی هایی دارد؟

برای مثال استادی که درس ریاضی کنکور را تدریس می کند، در زمان کنکور خود، باید درصد بالایی را در درس ریاضی به دست آورده باشد و یا این که در رشته های مانند ریاضی و رشته های مرتبط با ریاضی تحصیل کرده باشد. از ویژگی های دیگر یک استاد کنکوری این است که بتواند تا روز کنکور، پشتیبان شاگرد خود باشد و او را راهنمایی کند، اساتیدی که به این شکل هستند، به کار خود متعهد بوده و کار خود را با عشق انجام می دهند.

یک استاد کنکوری باید در زمان تدریس دروس کنکوری، تمامی نکات مهم کنکوری برای تست زنی را به شاگردان خود بگوید و آن ها را با روش های صحیح تست زنی آشنا کند. استادی که سابقه کاری بالایی در زمین تدریس دروس کنکور داشته باشد، بهتر از سایر اساتید می تواند نکات مهم کنکوری را به شاگردان بگوید. برای همین اگر خواستید با نحوه آموزش اساتید آشنا شوید، فیلم های نمونه تدریس آن ها را تماشا کنید، در این صورت می توانید با نحوه بیان و رفتار اساتید آشنا شوید.

مزیت ثبت نام در آموزشگاه کنکور چیست؟

برنامه ریزی درسی: در آموزشگاه های کنکور، اساتید و مشاوران تحصیلی مجربی وجود دارند که برای موفقیت بیشتر شما در آزمون کنکور از برنامه های دقیق درسی استفاده می کنند تا با این برنامه پیش بروید. برنامه های درسی که در این آموزشگاه ها ارائه می شود، کامل و جامع است و یک پشتیبان همواره روند درسی تان را پیگیری می کند تا در زمان درستی تمام مطالب را بیاموزید و به جمع بندی نهایی برسید و کاملا برای کنکور آماده باشید.

بالا رفتن درصد قبولی: اما در حالت کلی ثبت نام در آموزشگاه کنکور و استفاده از کلاس های آموزشی مفید آن، باعث بالا رفتن درصد قبولی تان در کنکور می شود. در تمام کشورها، برگزاری آزمون های حساسی هم چون کنکور، باعث ایجاد رقابت بین افراد می شود، بنابراین در این زمان است که ثبت نام در آموزشگاه های کنکور اهمیت پیدا می کند و سبب می شود تا افراد برای قوی تر کردن اطلاعات خود در بهترین آموزشگاه های ایران ثبت نام کنند.

مزیت ثبت نام در آموزشگاه کنکور چیست؟

هدفمندی: اصولا افرادی که در آموزشگاه کنکور ثبت نام می کنند، برای خود هدفی را مشخص کرده اند که شرایط رسیدن به این هدف در آموزشگاه ها وجود دارد، در این مراکز اساتید و مشاورین مجرب حضور دارند که افراد را در جهت رسیدن به هدفشان راهنمایی می کنند. اساتید کنکور به دلیل سابقه ای که در این زمینه دارند، می توانند بهترین تکنیک های آموزشی، تست زنی، مطالعه و … را به کنکوری ها بیاموزند و هم چنین برای بهره مندی هر چه بهتر از زمان، یک برنامه درست و دقیق برای مطالعه به کنکوری ها می دهند.

راهنمای استفاده از منابع آموزشی: در آموزشگاه های کنکور، افراد را راهنمایی می کنند تا از منابع درست و صحیح آموزشی استفاده کنند، زیرا اکثر دانش آموزان در انتخاب منابع کمک درسی دچار سردرگمی می شوند اما در آموزشگاه ها، منابع مطالعاتی صحیح در اختیار افراد قرار می گیرد. تا با مطالعه آن درصد بالایی در کنکور را به دست بیاورند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه کنکور در شرق تهران همراه ما بودند. ما در این مقاله به توضیح آموزشگاه های کنکور پرداختیم و نکات مهم برای انتخاب آموزشگاه را گفتیم، در ادامه بهترین آموزشگاه ها در شرق تهران را معرفی کردیم تا انتخاب برای افرادی که در شرق تهران زندگی می کنند راحت تر شود. در انتهای مقاله هم گفتیم که بهترین استاد کنکوری باید چه ویژگی هایی داشته باشد و ثبت نام در آموزشگاه های کنکور چه مزایایی دارد. امیدوارم که مطالب گفته شده مورد اسفاده تان قرار بگیرد. در صورتی که سوالی دارید برای ما کامنت کنید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا