آموزشگاه

10 تا از بهترین آموزشگاه کنکور در ایران ⭐【آپدیت1402】✅

انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور در ایران برای دانش آموزان و کنکوری ها یکی از سخت ترین کارها است. کنکور یکی از مهم ترین و حساس ترین آزمون های علمی کشور است که سالانه هزاران نفر در آن شرکت می کنند تا بتوانند در دانشگاه و رشته دلخواهشان قبول شوند. برای موفقیت در کنکور نیاز است که در کلاس های کنکور شرکت کنید تا نقاط ضعف و قوت تان شناسایی شود، از این رو در این مقاله برای کنکوری هایی که در ایران زندگی می کنند، برترین آموزشگاه های کنکور را در سراسر ایران معرفی می کنیم. همراه ما تا انتها در بهترینک باشید.

ویژگی های آموزشگاه کنکور

خانواده ها و دانش آموزان کنکوری برای پیدا کردن آموزشگاه کنکور باید دقت داشته باشند تا زحمات یک ساله شان به هدر نرود، پس همراه ما باشید تا ویژگی های آموزشگاه کنکور را بگوییم.

  • موقعیت جغرافیایی

در انتخاب آموزشگاه کنکور باید دقت کنید که به محل زندگی شما نزدیک باشد تا در زمان رفت و آمدهای تان خسته نشوید. همان طور که گفتیم کنکور یکی از آزمون های مهم است و برای موفقیت در آن نیاز است که در کلاس های تقویتی چند درس ثبت نام کنید که باید هفته ای چند بار در این کلاس ها حاضر شوید، دور بودن راه باعث خستگی و دلزدگی تان از ادامه یادگیری می شود.

  • اساتید با تجربه

در یک آموزشگاه کنکور باید از معلمین و استاتید مجرب استفاده شود، اساتید که به راحتی بتوانند نقاط ضعف شاگردان را شناسایی کرده و برای تقویت آن اقدام کنند. یک استاد کنکور باید از قدرت بیان بالایی برخوردار باشد تا شاگردان به راحتی آن ها را یاد بگیرند. برای این که بدانید اساتید یک آموزشگاه در چه سطحی هستند، از شاگردان سال های قبل آن معلم سوال کنید و ببینید نحوه تدریس او به چه صورت بوده است. اساتید حرفه ای این توانایی را دارند تا دورس 4 سال دبیرستان را در 8 الی 9 ماه تدریس کنند و نکات کلیدی برای موفقیت در کنکور را بگویند.

  • برنامه درسی جذاب

بهترین آموزشگاه کنکور در تهران باید برنامه درسی جذابی برای دانش آموزان فراهم کند تا از درس خسته نشوند و به ادامه یادگیری علاقه داشته باشند. در برخی از آموزشگاه ها علاوه بر این که برنامه جذابی برای دانش آموزان برنامه ریزی می شود، استاد هم مطالب را با شور و اشتیاق به دانش آموزان منتقل می کند که این موضوع باعث افزایش تمایل شاگردان به درس می شود. پس در  زمان ثبت نام در آموزشگاهی، حتما در مورد برنامه های درسی سوال کنید.

ویژگی های آموزشگاه کنکور

  • پشتیبانی

مهم است که در انتخاب آموزشگاه کنکور به این نکته هم دقت کنید که شرایط تحصیلی دانش آموزان از سوی بهترین اساتید مشهور پشتیبانی شود یا این که خدمات پشتیبانی به کنکوری ها ارائه می دهد یا خیر؟ منظور از این خدمات پشتیبانی، همان کتاب هایی است که برخی از آموزشگاه های کنکور مختص خود آن ها را منتشر کرده اند و یا این که دقت کنید آموزشگاه کنکور، فیلم های آموزشی برای موبایل یا به صورت سی دی دارد یا خیر؟

  • شهریه مناسب

در انتخاب آموزشگاه کنکور باید به میزان شهریه آن هم توجه کنید، برخی از آن ها قیمت های بسیار بالایی را از خانواده ها دریافت می کنند، در برخی از موارد هم شهریه بالا به منزله خدمات مناسب و عالی نیست. پس آموزشگاهی را انتخاب کنید که می توانید از پس هزینه های آن بر بیایید، در غیر این صورت در کلاس ها نمی توانید شرکت کنید.

بهترین آموزشگاه کنکور در ایران کدام است؟

در این مقاله برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور در ایران تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین آموزشگاه ها را معرفی کنیم تا انتخاب برای شما راحت تر شود. تاثیر آموزشگاه های کنکور در آینده شما بسیار پر رنگ است، زیرا مطالب کنکوری که در این کلاس ها آموزش داده می شود باعث می شود تا رتبه کنکورتان بالاتر برود.

بهترین آموزشگاه کنکور در ایران کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه کنکور در ایران قصد داریم تا 10 آموزشگاه را در شهرهای مختلف ایران به شما معرفی کنیم.

آموزشگاه کنکور ونوس

آموزشگاه کنکور ونوس

آموزشگاه کنکور ونوس از سال 1390 در حال فعالیت است و با درک عمیق نیازهای دانش آموزان، خدمات آموزشی مفیدی را ارائه می دهد و از برترین اساتید در کلاس های آموزشی استفاده می کند. دانش آموزان با پایه ضعیف می توانند از پکیج های آموزشی مخصوص خود استفاده کنند. این آموزشگاه تقریبا دو سال است که برنامه های آموزشی خود را در تلویزیون پخش می کند تا تمام دانش آموزان از آن ها استفاده کنند.

آموزشگاه ونوس با استفاده از اساتید مجرب و تحصیل کرده، موفق شده است تا تکنولوژی آموزش شفاهی، بصری، دی وی دی تمام کتاب های درسی دبیرستان را به صورت تشریحی، تستی، نکات کلیدی و جمع بندی طراحی و تولید کند تا دانش آموزان با مطالعه آن ها، مطالب را بهتر و سریع تر بیاموزند. در کلاس های کنکور ونوس، تمام دروس سال های دبیرستان آموزش داده می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان انقلاب، خیابان آزادی، خیابان دکتر قریب، کوچه سوسن، پلاک 4، واحد 105

شماره تماس: 02166570507

آموزشگاه کنکور برتر اندیشان

آموزشگاه کنکور برتر اندیشان

آموزشگاه کنکور دخترانه برتر اندیشان، یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در شهر سمنان است، که در آن کلاس های آمادگی کنکور و تقویتی و تیز هوشان برگزار می شود. کلاس های آموزشی کنکور در آموزشگاه برتر اندیشان، توسط بهترین اساتید کنکور انجام می شود تا بهترین و مفید ترین مطالب در اختیار کنکوری ها قرار بگیرد.

این آموزشگاه فعالیت خود را با هدف ارتقا سطح کیفی آموزش آغاز کرده است و تلاش می کند تا کلاس های تقویتی و کنکور را در تمام دروس و تمام مقاطع تحصیلی برگزار کند. در کلاس های کنکور این آموزشگاه، تمام نکات کلیدی و تکنیک های تست زنی به همراه بهترین اساتید آموزشی به کنکوری ها ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: سمنان، میدان امام علی (ع)، بلوار ولایت، دبستان ولایت، آموزشگاه برتر اندیشان

شماره تماس: 09371508894

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه

آموزشگاه کنکور اوج اندیشه در شهر مشهد یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور است که درصد بالایی از شاگردان آن در کنکور سراسری رتبه های بالایی آورده اند. این آموزشگاه در زمینه برگزاری کلاس های آمادگی برای کنکور فعالیت می کند. در این آموزشگاه، کلاس های تقویتی برای کنکور و هم چنین کلاس های ویژه برگزار می شود.

در آموزشگاه اوج اندیشه از بهترین اساتید در کلاس های آموزشی کنکور استفاده می شود. کلاس های تقویتی کنکور در آموزشگاه اوج اندیشه مشهد با بالاترین کیفیت برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: مشهد، کلاهدوز 18، پلاک 114

شماره تماس: 05138475010

آموزشگاه کنکور بعثت

آموزشگاه کنکور بعثت

آموزشگاه بعثت دوره های آموزشی آنلاین در در تمام مقاطع تحصیلی به صورت آنلاین برگزار می کند. این آموزشگاه بیشتر از سه دهه فعالیت در زمینه خدمات آموزشی دارد. خدمات آموزشی که در این آموزشگاه به کنکوری ها ارائه می شود، مطابق با آخرین تغییرات کتاب های درسی است.

در آموزشگاه کنکور ماهان، هر ساله آزمون های ارزشیابی برگزار می شود و هم چنین این آموزشگاه خدمات آموزشی هوشمند و نوینی دارد و به کنکوری ها، خدمات برنامه ریزی تحصیلی، مشاوره، پشتیبانی تحصیلی و … را ارائه می دهد.

آدرس آموزشگاه: کرج، جهانشهر، خیابان کسری، خیابان چهارم غربی

شماره تماس: 02634101

آموزشگاه کنکور کیسان

آموزشگاه کنکور کیسان

آموزشگاه کنکور کیسان دارای کادر آموزشی فوق حرفه ای است که برای آموزش از تمام متدهای روز دنیا استفاده می کنند، در این موسسه کنکور، برای تمام رده های سنی کلاس های آموزشی برگزار می شود و این آموزشگاه دارای 6 دپارتمان تقویتی، کنکور، زبان خارجه، مهارت فردی، مشاوره و کامپیوتر است. دپارتمان های محبوب این آموزشگاه، دپارتمان کنکور، تقویتی و مهارت فردی است که در میان مردم محبوب است. آموزشگاه کنکور کیسان در 4 استان تهران، یزد، شیراز و مراغه نمایندگی دارد.

ویژگی های آموزشگاه کیسان:

  • دانش آموزان و اساتید دارای کد کاربری و پرتال شخصی هستند و می توانند از امکانات سایت استفاده کنند.
  • این آموزشگاه دارای اپلیکیشن منحصر به فرد و کتاب های آموزشی است.
  • دارای 20 دوره آموزشی به صورت گروهی و نیمه گروهی است.
  • قابلیت تدریس به صورت خصوصی را دارد.

آدرس آموزشگاه: تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان شاه نظری، کوچه دوم، پلاک 15، واحد 10

شماره تماس: 02122251323

آموزشگاه کنکور حکیمان

آموزشگاه کنکور حکیمان

آموزشگاه کنکور حکیمان یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در شهر اردبیل است. در آموزشگاه کنکور حکیمان اردبیل از بهترین اساتید برای آموزش نکات و تکنیک های آموزشی استفاده می شود. هم چنین فضای آموزشی مناسبی برای کنکوری ها فراهم است تا با بهترین امکانات، مطالب مهم را بیاموزند. اساتیدی که در این آموزشگاه در حال تدریس می باشند، همه از بهترین اساتید شهر اردبیل هستند.

آدرس آموزشگاه: اردبیل، رضوان، خیابان حافظ، خیابان آرمان

شماره تماس: 04533727443

آموزشگاه کنکور هدف

آموزشگاه کنکور هدف

آموزشگاه دخترانه هدف و پسرانه راه رشد در سال 1370 در این تاسیس شده است و هدفش ارتقای سطح آموزشی و تقویت دروس دانش آموزان و کنکوری ها با برگزاری بهترین کلاس های آموزشی است، در این کلاس ها از بهترین اساتید و جدیدترین امکانات آموزشی استفاده می شود. در آموزشگاه کنکور هدف، کلاس های آموزشی برای رشته های تحصیلی تجربی و ریاضی کلاس های آمادگی کنکور ی برگزار می کند. در این کلاس ها تمام نکات مهم تست زنی به کنکوری ها گفته می شود.

آدرس آموزشگاه: کرج، سه راه گوهردشت، خیابان میثم 3

شماره تماس: 02634429971

آموزشگاه کنکور قلم چی

آموزشگاه کنکور قلم چی

کانون فرهنگی آموزش یکی از بزرگ ترین آموزشگاه های غیر دولتی در تهران است که فعالیت آن در زمینه های آموزش و نشر کتاب های کمک آموزشی است، هم چنین آزمون های برنامه ای هم در این مرکز برگزار می شود. این آموزشگاه در سال 1370 تاسیس شده و یکی از فعال ترین ناشران کتاب های کمک آموزشی است.

آموزش کنکور در قلم چی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود، کلاس های آنلاین آن با حضور رتبه های برتر کنکور برگزار می شود. کلاس های آموزش حضوری قلم چی از مجرب ترین اساتید دروس پایه و تخصصی برای آموزش استفاده می کند. این آموزشگاه در سراسر ایران شعبه های فعال بسیاری دارد.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان انقلاب، بین فلسطین و صبا، پلاک 923

شماره تماس: 0216463

آموزشگاه کنکور مبین

آموزشگاه کنکور مبین

یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در شهر زنجان، آموزشگاه مبین است که بهترین خدمات آموزشی را در کلاس های تقویتی کنکور برگزار می کند. در این آموزشگاه برای کنکوری ها فضای مناسب آموزشی فراهم شده است و از بهترین اساتید برای تدریس در کلاس های کنکور استفاده می کند

این آموزشگاه فعالیت خود را با هدف ارتقا سطح کیفی آموزش آغاز کرده است و تلاش می کند تا کلاس های تقویتی و کنکور را در تمام دروی و تمام مقاطع تحصیلی برگزار کند. در کلاس های کنکور این آموزشگاه، تمام نکات کلیدی و تکنیک های تست زنی به همراه بهترین اساتید آموزشی به کنکوری ها ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: زنجان، ابتدای خیابان بعثت، بعد از قنادی ایلار

شماره تماس: 024333334344

آموزشگاه کنکور کیمیا اندیشه

آموزشگاه کنکور کیمیا اندیشه

آموزشگاه کیمیا از سال 1393 فعالیت خود را در شهر شیراز آغاز کرده است و بهترین خدمات آموزشی کنکور در این مرکز ارائه می شود. در این آموزشگاه برای دانش آموزان کنکوری برنامه ریزی های دقیقی انجام می شود تا نتیجه مورد قبول را در کنکور به دست بیاورند. آزمون هایی که به صورت منظم در آموزشگاه کیمیا شیراز برگزار می شود، در سنجش سطح علمی دانش آموزان، بسیار موثر است. در آموزشگاه کیمیا همایش های سالانه برنامه ریزی تحصیلی و همایش های مبحثی دروس اختصاصی برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: شیراز، زرگری، کوچه 15، روبه روی مدرسه سادات رفیعی

شماره تماس: 36269911

ثبت نام در آموزشگاه کنکور چه اهمیتی دارد؟

از آن جایی که کنکور برای برخی از خانواده ها و دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است و با در نظر گرفتن این موضوع که دانش آموزان با هم تفاوت هایی دارند، می توان به این نتیجه رسید که دانش آموزانی که از نظر یادگیری مطالب در سطح بالایی قرار دارند و به اصطلاح قوی هستند، نسبت به دانش آموزان ضعیف، کم تر نیاز به کلاس های آموزشی و کنکوری دارند، چرا که این دانش آموزان با کتاب های تستی و جزوه های آموزشی کنکوری می توانند خود را به سطح بالایی برسانند.

اما در حالت کلی ثبت نام در آموزشگاه کنکور و استفاده از کلاس های آموزشی مفید آن، باعث بالا رفتن درصد قبولی تان در کنکور می شود. در تمام کشورها، برگزاری آزمون های حساسی هم چون کنکور، باعث ایجاد رقابت بین افراد می شود، بنابراین در این زمان است که ثبت نام در آموزشگاه های کنکور اهمیت پیدا می کند و سبب می شود تا افراد برای قوی تر کردن اطلاعات خود در بهترین آموزشگاه های ایران ثبت نام کنند.

کنکور چه اهمیتی در زندگی دانش آموزان دارد؟

آزمون کنکور در ایران تقریبا برای برخی از خانواده ها و دانش آموزان از مهم ترین امتحانات سرنوشت ساز است، زیرا برای برخی از خانواده ها مهم است که فرزندشان در دانشگاه سراسری تحصیل کند، از این رو او را از زمان دبیرستان در انواع کلاس های تقویتی ثبت نام می کنند تا برای آزمون کنکور آماده شود. اما اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم که ثبت نام در آموزشگاه کنکور چه اهمیتی دارد؟ باید بگوییم که باعث می شوند تا شما سریع تر به هدفتان برسید.

اصولا افرادی که در آموزشگاه کنکور ثبت نام می کنند، برای خود هدفی را مشخص کرده اند که شرایط رسیدن به این هدف در آموزشگاه ها وجود دارد، در این مراکز اساتید و مشاورین مجرب حضور دارند که افراد را در جهت رسیدن به هدفشان راهنمایی می کنند. اساتید کنکور به دلیل سابقه ای که در این زمینه دارند، می توانند بهترین تکنیک های آموزشی، تست زنی، مطالعه و … را به کنکوری ها بیاموزند و هم چنین برای بهره مندی ها چه بهتر از زمان، یک برنامه درست و دقیق برای مطالعه به کنکوری ها می دهند.

در آموزشگاه های کنکور، افراد را راهنمایی می کنند تا از منابع درست و صحیح آموزشی استفاده کنند، زیرا اکثر دانش آموزان در انتخاب منابع کمک درسی دچار سردرگمی می شوند اما در آموزشگاه ها، منابع مطالعاتی صحیح در اختیار افراد قرار می گیرد. تا با مطالعه آن درصد بالایی در کنکور را به دست بیاورند.

چه عواملی برای موفقیت در کنکور موثر است؟

در این قسمت از مقاله بهترین آموزشگاه کنکور در ایران، می خواهیم بگوییم که چه عواملی برای موفقیت در کنکور مهم هستند تا با رعایت کردن آن ها شما هم بتوانید در این آزمون مهم و حساس به موفقیت برسید و در دانشگاه و رشته مورد علاقه تان قبول شوید.

خانواده: خانواده یکی از مهم ترین عوامل محیطی موثر برای موفقیت در کنکور است، نقش خانواده در این زمینه بسیار پر رنگ است، چرا که برخی از خانواده با حمایت مالی باعث می شوند تا فرزندشان در کلاس های تقویتی کنکور در بهترین آموزشگاه ها ثبت نام کند و بتواند برای کنکور اصولی و با برنامه و پشتیبانی درس بخواند. خانواده می تواند با حرف های امید بخش باعث افزایش روحیه و انگیزه در فرزند خود بشود.

از طرف دیگر، برخی از خانواده ها، خواسته های غیر معقولی از فرزند خود دارند و در خانه باعث افزایش تنش و اضطراب او می شوند در این صورت نه تنها فرزندشان نمی تواند در کنکور به موفقیت برسد، بلکه ممکن است به کارهایی خطرناک مانند آسیب رساندن به خود اقدام کند. پس بسیار مهم است افرادی که در خانه یک فرد کنکوری دارند، فضایی آرانم و بودن تنش را برای او مهیا کنند تا بدون استرس برای کنکور درس بخواند.

عوامل موثر برای موفقیت در کنکور

محیط پیرامون: درس خواندن برای کنکور باید در یک محیط کاملا آرام و بدون تنش صورت بگیرد، یعنی مکانی که فرد در آن احساس راحتی داشته باشد. تاثیر محیط پیرامون در افزایش یادگیری بسیار بالا است، از این رو برخی از خانواده ها محیط مناسبی را در منزل برای فرزند کنکوری خود محیا می کنند تا بدون استرس درس بخواند.

اما برخی از دانش آموزان به این دلیل که افرادی تنش زا در اطرافشان دارند که باعث پرت شدن حواس آن ها می شوند، ترجیح می دهند که در کتابخانه درس بخوانند زیرا کنکور خود به تناهیی استرس بالایی را به دانش آموزان منتقل می کند و وجود افرادی که باعث استرس آن ها می شوند هم بیشتر بر استرس آن ها می افزاید پس درس خواندن در کتابخانه بهتر است زیرا محیط کتابخانه ها کاملا آرام می باشد.

کنترل ذهن: سخت ترین چالش برای موفقیت در کنکور این است که بتوانید ذهن تان را کنترل کنید و از حواس پرتی جلوگیری کنید و اجازه ندهید که افکار منفی وارد ذهن تان شود. برای کنترل ذهن باید آرامش بیشتری داشته باشید و تمرکزتان را بیشتر کنید تا درصد موفقیت تان در کنکور بالا رود.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از تمام افرادی که تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه کنکور در ایران همراه ما بودند. در این مقاله تلاش کردیم تا درباره ی ویژگی های آموزشگاه کنکور صحبت کنیم و بهترین آموزشگاه ها را در شهر های مختلف ایران معرفی کردیم. در ادامه مقاله در مورد عوامل موثر برای موفقیت در کنکور گفتیم و اهمیت کنکور برای آینده دانش آموزان را بیان کردیم. امیدواریم که مطالب گفته شده برای تان مفید باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد، در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت و تولید کننده محتوا، دارای بیش از 2 سال سابقه در سئو و مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا