بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان چینی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم درباره ی بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران توضیح دهیم. زیان چینی یکی از پیچیده ترین زبان های دنیا است به همین دلیل شما باید در انتخاب آموزشگاهی که می خواهید در آن جا آموزش ببینید دقت کنید. یادیگیری زبان چینی در زندگی افراد از اهمیت بالایی بر خوردار است و بیشتر مردم به دلیل اشتغال و ادامه تحصیل می خواهند به کشور چین یا کشور های همسایه دیگر مهاجرت کنند که در این صورت یادگیری زبان چینی برای آن ها ضروری است. در بهترینک همراه ما باشید تا بهترین آموزشگاه های زبان چینی در تهران را به شما معرفی کنیم.

اهمیت یادگیری زبان چینی در زندگی؟

اهمیت یادگیری زبان چینی در زندگی

زبان چینی یکی از گسترده‌ ترین و پر استفاده ترین زبان های دنیا است. کشور ایران و چین روابط گسترده اقتصادی و فرهنگی باهم دارند. افزایش روز افزون کسب و کار های متفاوت چینی و برقراری ارتباط با بیش از یک میلیارد نفر در بازار کار باعث شده است که بسیاری از ایرانی ها به یادگیری زبان چینی بپردازند. شرکت‌ های زیادی در سراسر جهان در تلاش هستند تا وارد بازار چین شوند، اما به دلیل ناتوانی در صحبت کردن به زبانی چینی نمی توانند با چینی ها همکاری کنند. زبان چینی، زبان اقتصاد است.

از جمله فواید یادگیری زبان چینی این است که علاوه بر اینکه شما در حرفه‌ ی خود موفق تر می شوید، وارد کسب و کار جالبی نیز می‌ شوید. چین اولین کشوری است که هر تجارتی در آن بین المللی می شود. کشور چین به عنوان دومین قدرت اقتصادی و پر جمعیت ترین کشور دنیا شناخته شده است، از همین رو صنعت گردشگری این کشور هم پیشرفت چشم گیری داشته است. شما با یادگیری زبان چینی می توانید به این کشور سفر کنید و با فرهنگ و تاریخچه این کشور آشنا شوید.

 

یادگیری زبان های خارجی مثل چینی برای کسانی که سفرهای خارجی زیادی می روند، مزیت بسیاری دارد. دو زبانه بودن به شما کمک می کند که سفرتان آرامش بخش تر و ارزان تر باشد. زمانی که شما دو زبان را بلد هستید، نیازی به سرمایه گذاری و خرید تکنولوژی های گران قیمت برای ارتباط با مردم کشوری که به آن سفر کرده اید، ندارید. بسیاری از افراد برای تحصیل به کشور چین مهاجرت می کنند، زیرا این کشور فرصت تحصیل در رشته های متنوع در دانشگاه های معتبر را به همه افراد می دهد.

شما با یادگیری زبان چینی می توانید بورسیه های معتبر را دریافت کنید و به این کشور مهاجرت کنید. یادگیری زبان چینی در هر سنی برای همه افراد مزیت های زیادی دارد. شما می توانید در بزرگ سالی هم به یادگیری زبان چینی بپردازید. دانستن دو زبان برای بزرگ سالان هم تاثیرات فوق العاده ای دارد. کسانی که علاوه بر زبان مادری زبان چینی و انگلیسی را بلد هستند فرصت های بیشتری برای معامله و کسب و کار پیش روی آن ها می باشد.

دانشمندان براساس مطالعات خود به این نتیجه رسیده‌اند، مفاهیم ریاضی به تسلط زبانی متصل هستند و یادگیری زبان چینی کمک زیادی در پیشرفت درس هایی مانند ریاضی می کند. ممکن است شما بخواهید زندگی در یک کشور خارجی مثل چین با اهدافی مانند اشتغال، ادامه تحصیل یا سرمایه گذاری، تجربه کنید. در این صورت یادگیری زبان چینی برای شما ضروری می شود.

چرا که کلیه تعاملات و ارتباطات شما در گرو صحبت کردن با سایر مردم ساکن در چین است. شما می توانید مقاله بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران را مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری درباره ی آموزشگاه های زبان بدست آورید.

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران کدام است؟

برخی از ویژگی هالی یادگیری زبان چینی در جدول زیر لیست شده است:

📉 تجارت و بازرگانی دانستن زبان چینی به شما این امکان را می دهد تا تجارت و بازرگانی حرفه ای داشته باشید.
🌎 زبان رسمی چندین کشور زبان ماندارین زبان رسمی چندین کشور می باشد،که برای ارتباط با آنها نیازمند یادگیری زبان چینی می باشید.
❤️ یادگیری فرهنگ چین تاریخ چین یکی غنی ترین و و قدیمی ترین فرهنگ ها در جهان می باشد که نیازمند یادگیری زبان چینی می باشد.
👨‍🎓 فرصت های شغلی با یادگیری زبان چینی فرصت هایی شغلی و افزایش اختمال استخدام شما در شرکت های بین المللی نیز افزایش پیدا می کند.
🛫 سفر و مهاجرت با یادگیری زبان چینی سفر ها و  مهاجرت های با کیفیت تری خواهید داشت.

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران کدام است؟

آموزشگاه هایی که زبان چینی را تدریس می کنند، باید صفر تا صد این زبان را به طور اصولی به شما آموزش دهند چرا که زبان چینی زبان سختی است و اکثر افراد از این زبان چیز زیادی بلد نیستند. اساتید باید بسیار حرفه ای و کار بلد باشند، تا از ابتدا بتوانند خواندن، نوشتن و صحبت کردن این زبان را به شما آموزش دهند.

آموزشگاه ها باید از متدهای روز دنیا برای تدریس زبان آموزان استفاده کنند تا این زبان به خوبی در ذهن شما جا بیافتد. بسیاری از آموزشگاه های خوب و معتبر با فیلم و موسیقی این زبان را آموزش می دهند تا زبان آموزان بیشتر جذب یادگیری زبان چینی شوند. در ادامه 10 تا از بهترین آموزشگاه های زبان چینی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد، همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه زبان چینی بنیاد بین المللی

آموزشگاه زبان چینی بنیاد بین المللی

آموزشگاه زبان بنیاد چینی از سال 1390  فعالیتش را آغاز کرده و فقط زبان چینی را تدریس می کند. تدریس در این آموزشگاه  به صورت گروهی و خصوصی است که در تدریس خصوصی زبان چینی به صورت فشرده و نیمه فشرده توسط اساتید با تجربه و تحصیل‌ کرده‌ خارج از کشور آموزش داده می شود. سخت‌ ترین قسمت یادگیری زبان چینی خط چینی و تعداد کاراکتر هایش است که اساتید این آموزشگاه به بهترین روش به شما آموزش می دهند.

آموزشگاه بنیاد بین‌ المللی کتاب‌ هایی را طراحی کرده است که زبان‌ آموزان می‌ توانند با شرکت در کلاس‌ های گروهی یا خصوصی، از این کتاب‌ ها و به‌ علاوه از سی دی های آموزشی استفاده کنند و کاراکترهای چینی را به راحتی یاد بگیرند. این آموزشگاه زبان چینی را برای همه سنین تدریس می کند. هم چنین علاوه بر تدریس حضوری تدریس مجازی هم دارد و شما می توانید به صورت آنلاین زبان چینی را آموزش ببینید.

آدرس اموزشگاه بنیاد: تهران، میدان انقلاب، خیابان جمال زاده جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14، طبقه 5، واحد17

شماره تماس: 02166432474

آموزشگاه زبان چینی نام آوران

آموزشگاه زبان چینی نام آوران

آموزشگاه نام آوران با چاپ اولین کتاب آموزش زبان چینی به فارسی، در سال 1391  فعالیت خود را در حوزه آموزش زبان چینی آغاز کرد. آموزشگاه نام آوران تیمی متخصص و کارآمد در ایران و چین را در زمینه آموزش زبان، مطالعات آسیا و چین شناسی سازماندهی کرده تا پای مدیران، مشاوران، مترجمین، اساتید و … را به این عرصه مهم باز کند.

این مجموعه تدریس آنلاین هم دارد و  صفر تا صد زبان چینی را به شما آموزش می دهند. کلاس های آموزش زبان چینی در این آموزشگاه به صورت کاملا تخصصی با جدیدترین کتاب های آموزشی و جزوات و ترجمه برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه نام آوران: تهران، میدان انقلاب به سمت غرب، رو به روی خیابان دکتر قریب، پلاک 138، واحد 10

شماره تماس: 02166581155

آموزشگاه زبان چینی گات

آموزشگاه زبان چینی گات

آموزشگاه زبان گات فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است. آموزشگاه زبان گات به‌ عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران شناخته شده است و توانسته بیش از 10 هزار زبان‌ آموز موفق بپروراند. این موسسه توانسته است برای افزایش کیفیت کلاس های آموزشی و دسترسی آسان زبان آموزان به آموزشگاه، شعبات متعددی در تهران و شهر های دیگر تاسیس کند.

آموزشگاه زبان گات از اساتید با تجربه ای برای تدریس به شما زبان آموزان استفاده می کند و اساتید این آموزشگاه زبان ترکی اسانبولی، چینی،  انگلیسی، آلمانی، یونانی، هندی و  زبان های خارجی دیگر را به صورت حضوری و آنلاین تدریس می کنند. این موسسه با بکار گیری منابع آموزشی مدرن کلاس های آموزشی جامع ای را برگزار می کند. آزمون زبان چینی HSK  آزمون استاندارد زبان چینی است، که برای افراد غیر چینی زبان طراحی شده است و این آموزشگاه شما را برای شرکت در این آزمون آماده می کند.

آدرس آموزشگاه زبان گات: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، روبروی فرهنگسرای نور، پلاک 466

شماره تلفن: 02144154950

آموزشگاه زبان چینی ایران آکسفورد

آموزشگاه ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جزوء موسساتی است که دانشجویان به دلیل به روز بودن متدهای آموزشی آن و استفاده از متدهای آموزشی دانشگاه آکسفورد برای یادگیری زبان چینی به این آموزشگاه مراجعه می کنند. هم چنین این موسسه عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد است. اساتید این آموزشگاه کتاب های معرفی شده از دانشگاه فرهنگ چین را تدریس می کنند و بیشتر بر روی مکالمه زبان چینی تاکید دارند.

این آموزشگاه تدریس آنلاین هم برای کسانی که دسترسی به کلاس های حضوری ندارند، برگزار می کند. هم چنین شما قبل از ثبت نام در این آموزشگاه چه به صورت مجازی و چه حضوری تعیین سطح می شوید. کلاس های گروهی زبان چینی ایران اکسفورد هزینه بسیار مناسب، فضای مفرح و هم چنین سرعت تدریس مناسبی دارند. البته در کلاس های خصوصی سرعت آموزش سریع تر است و شما می توانید در مدت زمان بسیار کوتاه تر به هدف خود برسید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد: تهران، ميدان هفت تير، جنب فروشگاه ياس ، كوچه شريعتي پلاک 13

شماره تماس:  02188891669

آموزشگاه زبان چینی دهخدا

آموزشگاه زبان چینی دهخدا

آموزشگاه زبان دهخدا زبان چینی را از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش می دهد. آموزشگاه زبان دهخدا زیر نظر یک دپارتمان حرفه ای و قوی انجام می شود. آموزشگاه زبان دهخدا در زمینه آموزش زبان های خارجی و با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش  فعالیت می کند. این آموزشگاه با تشکیل دپارتمان زبان چینی و با بهره مندی از اساتید مجرب و متعهد و خلاق در آموزش کاربردی زبان چینی به برگزاری کلاس های مکالمه محور بر اساس روش های نوین تدریس پرداخته است.

کلاس زبان چینی در این آموزشگاه زبان به صورت خصوصی و نیمه خصوصی به شکل حضوری برگزار می شود. البته در این آموزشگاه آموزش آنلاین زبان چینی در تمامی سطوح و برای تمامی سنین در سراسر کشور و حتی خارج از کشور در بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین نیز برگزار می شود. اساتید از منابع آموزشی کاربردی زبان چینی و هم چنین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری کمک آموزشی برای تدریس زبان آموزان استفاده می کنند. کتاب آموزشی 301 زبان چینی از معروف ترین منابع آموزشی زبان چینی است که این موسسه برای تدریس از این کتاب استفاده می کند.

آدرس آموزشگاه دهخدا: تهران، جنت آباد جنوبی، نبش خیابان چهارم شرقی، پلاک 64

شماره تماس: 02191006191

آموزشگاه زبان چینی گاما

آموزشگاه زبان چینی گاما

آموزشگاه زبان گاما یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران است که با تمامی معیار ها تطابق دارد. آموزش در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در هر دوره به هدف خود برسد. آموزشگاه گاما دوره های آموزشی خود را تضمین می کند و در صورت لازم چندین بار به شاگردانش رایگان آموزش می دهد. آموزشگاه گاما آموزش زبان چینی را از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای hsk تدریس می کند.

اساتید آموزشگاه گاما، از بین صد ها مدرس برگزیده و با فرایندی دقیق انتخاب می شوند که از سطح علمی بالا و قدرت بیان فوق العاده ای برخوردار هستند. این آموزشگاه به صورت مداوم منابع آموزشی خود را به روز می کند و از کتاب های کمک آموزشی برای یادگیری بهتر زبان آموزان استفاده می کند.

آدرس آموزشگاه زبان گاما: تهران، میرداماد جنب پمپ بنزین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک 177

شماره تماس:  021266445370

آموزشگاه زبان چینی ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

 

آموزشگاه زبان ایران کمبریج دارای بهترین کادر آموزش زبان چینی طبق استانداردهای دانشگاه پکن می باشد. کتاب 301 که منتخب دانشگاه پکن است این امکان را برای زبان آموزانی که می خواهند زبان چینی را یاد بگیرند فراهم می کند تا در زمان کوتاهی به آمادگی مکالمه زبان چینی دست یابند. ایران کمبریج دوره های مکالمه چینی را با نگرشی جامع نسبت به مباحث تجاری بازرگانی چینی ارائه می کند.

تلفظ زبان چینی بسیار مهم است. اساتید این مجموعه بر روی گفتار، لهجه و تلفظ کلمات شما کار می کنند، تا بتوانید به درستی به زبان چینی صحبت کنید. این آموزشگاه از به روزترین متد های آموزشی طبق آخرین استاندارد های بین المللی برای آموزش زبان آموزان استفاده می کنند. این آموزشگاه تدریس آنلاین هم برای کسانی که دسترسی به کلاس های حضوری ندارند برگزار می کند.

آدرس آموزشگاه ایران کمبریج: بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 27

شماره تماس: 88854048 021

آموزشگاه زبان چینی کارینو

آموزشگاه زبان  چینی کارینو

آموزشگاه کارینو، آموزشگاهی متفاوت در زمينه آموزش زبان، ترجمه، مشاوره ادامه تحصيل و كار در سراسر جهان می باشد و از اساتید با تجربه تشکیل شده است که توسط مدیران آموزشی پس از چهار مرحله گزینش انتخاب شده اند، تمام اساتید این مجموعه دارای مدرک بین المللی هستند. این آموزشگاه برای تدریس از آخرین متد آموزشی استفاده می کنند تا زبان های مختلف را به خوبی به زبان آموزان بیاموزند.
آموزشگاه زبان چینی کارینو زبان های انگلیسی، ترکی، هندی، عربی و چینی را تدریس می کند. هم چنینی این آموزشگاه هم تدریس حضوری دارد و هم مجازی و شما می توانید در هر کجای دنیا که هستید از خدمات این آموزشگاه استفاده کنید.

 

آدرس آموزشگاه کارینو: تهران، فلکه اول تهرانپارس، انتهای کوچه 148 شرقی، نرسیده به 121 پلاک 4، ساختمان کارینو

شماره تماس: 02177737428

آموزشگاه زبان چینی سخن برتر

آموزشگاه زبان چینی سخن برتر

آموزشگاه سخن برتر زبان چینی را به صورت خصوصی با بهترین اساتید و به بهترین روش ها و متدهای جدید، به زبان آموزان یاد می دهد. تدریس خصوصی زبان چینی باعث می شود زبان آموز سریع تر و راحت تر و بدون اتلاف وقت، زبان چینی را یاد بگیرد. تدریس خصوصی زبان چینی با توجه به خواسته زبان آموز می تواند در منزل، محل کار و آموزشگاه برگزار شود و هیچ محدودیتی برای محل تشکیل کلاس درس وجود ندارد. در این دوره ها زبان آموز به طور فشرده کلیه مطالب مفید را یاد می گیرد.

آموزشگاه سخن برتر 20 سال است که به صورت رسمی فعالیت خود را با مجوز از وزارت ارشاد تحت نام موسسه فرهنگی سرای اندیشه آسمان آغاز کرده است. این موسسه بر آموزش خصوصی توصیه می کند و زبان های انگلیسی، ترکی آلمانی، چینی و … بیشتر به صورت خصوصی در این آموزشگاه تدریس می شود. کلاس های خصوصی این آموزشگاه هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه زبان سخن برتر: تهران، ميدان انقلاب، جنب بانک شهر، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: : 02166475012

آموزشگاه زبان چینی زبان نگار

آموزشگاه زبان چینی نگار

آموزشگاه زبان نگار یکی از بهترین آموزشگاه های زبان های خارجی در تهران است. این آموزشگاه برای یادگیری هر چه بهتر شما از روش های اصولی برای تدریس استفاده می کند. شما با کمک اساتید مجرب و حرفه ای این آموزشگاه و دوره های آموزشی موجود در این آموزشگاه می توانید هم به صورت آنلاین و هم حضوری در کلاس های زبان چینی این آموزشگاه شرکت کنید. بنابراین اگر شما ساکن تهران نیستید نگران نباشید، به راحتی می توانید به شکل آنلاین همان کیفیت آموزشی را تجربه کنید.

شما بعد از آموزش زبان چینی در این آموزشگاه می توانید در آزمون های معتبر شرکت کنید و مدرک دریافت کنید. کلاس ها این آموزشگاه در تمامی سطوح و برای همه ی سنین می باشد.

آدرس آموزشگاه زبان نگار: تهران، میدان انقلاب، کارگر شمالی، نبش کوچه عبدی نژاد، پلاک24

شماره تلفن: 0218895658

فواید یادگیری زبان چینی برای مغز

کسانی که زبان چینی را یاد می گیرند و می توانند به زبان چینی صحبت کنند، از لحاظ ذهنی رشد قابل توجهی خواهند داشت. کاراکترهای زبان چینی ساختار پیچیده ای دارند و نوشتن کاراکترها باعث تحریک فعالیت عصبی در فکر کردن، کار کردن و حافظه ی فضایی در ذهن زبان‌ آموزان می‌شود. در واقع هر چقدر که مدت زمان مطالعه زبان چینی افزایش پیدا کند، مغز انسان توانایی بیشتری برای یادگیری پیدا می کند و کم کم به مهارت بسیار بالایی دست پیدا می کند.

مغز بعد از گذشت مدت زمانی از مطالعه زبان چینی یاد می گیرد که چگونه بین انواع مختلف صداها در زبان جدید تمایز برقرار کند. هم چنین اگر از لحاظ کلامی بر زبان چینی تسلط کامل داشته باشید، یعنی هوش کلامی بالاتری نسبت به بقیه دارید و انعطاف پذیری ذهن شما بیشتر می شود. طبق تحقیقات دانشمندان، این موضوع اثبات شده است که کسانی که بر بیش از یک زبان تسلط داشته باشند، کاهش قدرت ذهنی آن ها بر اثر کهولت سن بسیار آهسته تر از افراد تک زبانه رخ می دهد.

فواید یادگیری زبان چینی برای مغز

کسانی که علاوه بر زبان مادری به زبان چینی تسلط دارند، خلاقیت زیادی دارند، زیرا مجبور می شوند به صورت مداوم کلمات جایگزین را به کار ببرند و عبارات و کلمات جدید استفاده کنند و کنترل ذهنی و توانایی توجه و تمرکز آن ها افزایش می یابد. دانستن یک زبان خارجی مانند چینی، احتمال ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش می دهد. محققان عقیده دارند مغز چنین افرادی به حدی تواتمند است که احمال ابتلا به فراموشی در آن ها به شدت کاهش می یابد. یادگیری زبان چینی و زبان های خارجی دیگر فکر را باز تر می کند.

کسانی که زبان چینی را یاد می گیرند قدرت یادگیری آن ها در مسائل دیگر هم بهبود می یابد و مغز به طور خودکار، راهی برای یادگیری بهتر پیدا می‌ کند. هم چنین یادگیری زبان چینی، مهارت‌ های مختلف از جمله شنیداری را هم تقویت می کند. بنابراین یادگیری زبان چینی نه تنها بر روی زندگی و تحصیل، کار افراد جامعه تاثیر می گذارد، بلکه قدرت تصمیم گیری ذهن و تمرکز مغز و افزایش می دهد. به همین دلیل است، که بیشتر مردم جهان علاوه بر زبان کشور خودشانن به یادگیری زبان چینی می پردازند.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در تهران

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان چینی

برای شروع یادگیری زبان چینی ابتدا باید هدفتان را مشخص کنید. یک آموزشگاه خوب بستری مناسب است برای این که روز به روز اشتیاق شما را برای یادگیری زبان چینی افزایش دهد. امکانات آموزشی و اساتید مجرب آموزشگاه، از معیار هایی است که هرکسی باید در انتخاب آموزشگاه در نظر بگیرد. یک آموزشگاه خوب چینی علاوه بر این که گفتار شما را به زبان چینی تقویت می کند باید به نوشتار شما هم اهمیت دهد تا بتوانید با خط چینی بنویسید.

بهترین آموزشگاه زبان چینی باید مهارت گفتاری شنیداری، خواندن و نوشتن را در زبان آموز تقویت کند. هم چنین باید از اساتید خوب برای آموزش زبان چینی استفاده کند. اساتید باید نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی کنند و طبق سطح علمی شما، برایتان کلاس برگزار کنند. بهترین آموزشگاه  باید از پایه با شما کار کند و صفر تا صد این زبان را به شما آموزش دهد. هم چنین، از به روز ترین ابزار ها و تکنیک ها برای آموزش زبان آموزان استفاده کنند. دوره های آموزشی زبان چینی بسیار جذاب است. آموزشگاه باید به شما تضمین دهد که شما را به اهداف خود می رساند.

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان چینی

شما بعد از پر کردن فرم مشاوره‌ می‌ توانید متوجه شوید کادر آموزشی آموزشگاه‌ چقدر به‌ نیاز شما به‌ عنوان یک زبان آموز اهمیت می‌ دهد. فضای آموزشگاه‌ هم از اهمیت بالایی برخوردار است. فضای دوستانه آموزشی، میزان استرس زبان آموز را تا حد قابل توجهی کاهش می‌ دهد. پس شما باید بتوانید با استاد و هم کلاسی های خود صمیمی شوید، تا در محیطی دوستانه آموزش ببینید.

برخی از مهم ترین ویژگی های  آموزشگاه های زبان چینی عبارت است از:

  •  علاوه بر تدریس حضوری تدریس آنلاین هم داشته باشد.
  • از خدمات آموزشی نوین برخوردار باشد.
  •  پرسنل حرفه ای در آموزشگاه حضور داشته باشند.
  • شهریه مناسب از زبان آموزان دریافت شود
  • از بهترین  و معتبر ترین کتاب ها برای یادگیری استفاده کنند
  • اعطای گواهینامه های پایان دوره به زبان آموزان
  • تمرین مهارت های خواندن و نوشتن

مطلب پیشنهادی: بهترین کلاس زبان آنلاین

کلام آخر

از شما عزیزان متشکرم که تا انتهای مقاله ی بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران همراه ما باشید. در این مقاله درباره ی اهمیت یادگیری زبان چینی برای شما عزیزان توضیح دادیم. هم چنین درباره ی تاثیر یادیگیری زبان چینی بر روی ذهن و مغز هم توضیح دادیم. شما می توانید با یادگیری این زبان به بسیاری از کشور ها مهاجرت کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید. در آخر 10 اموزشگاه معتبر زبان چینی به شما معرفی کردیم. امیدوارم مطالب گفته شده برایتان مفید واقع شود در صورت مطالعه مقاله اگر سوالی داشتید می توانید کامنت بگذارید.

یادگیری زبان چینی چه اهمینی دارد؟

یادگیری زبان چینی این امکان را به افراد می دهد تا فرصت های شغلی بیشتری داشته باشند و هم در مسافرت ها و حتی تجارت های بین المللی حائز اهمیت می باشد و می تواند به افراد کمک کند.

یک آموزشگاه خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

هر آموزشگاه زبان، به طور ضروری باید دارای ویژگی‌های منحصر به فردی باشد تا بتواند در رقابت با سایر آموزشگاه ها بیشترین موفقیت را کسب کند. که این ویژگی ها نشان دهنده معتبر بودن آن موسسه می باشد.

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران کجا است؟

آموزشگاه های بسیاری در سراسر کشور دارند به صورت تخصصی زبان چینی آموزش می دهند که انتخاب از میان آنها کار دشواری می باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم چند آموزشگاه معتبر در سطح تهران را بهتان معرفی کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا