بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان، توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. زبان انگلیسی یکی از پرکاربردترین زبان ها در سراسر دنیا است که یادگیری آن برای برقراری ارتباط با مردم کشورهای دیگر لازم است. به همین دلیل می توان گفت که یادگیری آن اهمیت بالایی را در کشور ما دارد بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به توضیح و بررسی آموزشگاه های زبان انگلیسی در شهر اصفهان بپردازیم و برترین های آن را به شما معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر تا انتها در بهترینک همراه ما باشید.

 خصوصیات آموزشگاه های زبان در اصفهان

در این بخش از مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان، می خواهیم در مورد ویژگی های یک آموزشگاه زبان انگلیسی باید داشته باشد، توضیحاتی را ارائه دهیم. یکی از خصوصیات آموزشگاه این است که مشتری مدار باشد و هم چنین میزان اهمیتی که مدیران و مشاوران به زبان آموزان دارند بسیار مهم است. می توان گفت که وظیفه اصلی پرسنل در این آموزشگاه ها، ارائه خدمات دلسوزانه به زبان آموزان می باشد چرا که این کار باعث می شود رشد و پیشرفت چشمگیری داشته باشیم. در این بین اگر به زبان آلمانی نیز علاقه مند هستید می توانید به بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان مراجعه کرده و تحت نظر بهترین دبیران به یادگیری زبان آلمانی در کنار زبان انگلیسی بپردازید.

خصوصیات دیگری که از آموزشگاه های زبان باید بدانیم، فضای آموزشی مناسب آن است. مهم است که یک آموزشگاه محیط آرامی برای زبان آموزان فراهم کند تا دچار استرس و هواس پرتی نشوند. کم بودن رفت و آمد ها در محیط آموزشگاه، کم بودن سر و صدا و هیاهو مهم ترین خصوصیات یک آموزشگاه است. پرسنل و همکارانی که در این محیط ها مشغول به کار می باشند باید ارتباط دوستانه و حتی صمیمی با زبان آموزان برقرار کنند، این کار باعث می شود تا افراد به ادامه یادگیری علاقه مند تر شوند و زبان را تا مراحل بالاتر ادامه دهند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

برخی از مهم ترین مزایای یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در جدوال زیر لیست شده است:

📋 تیم حرفه ای با معلومات بالا داشتن یک تیم حرفه ای برای تدریس زبان باعث افزایش کیفیت تدریس و بالا رفتن یادگیری افراد می شود.
📈 منابع بروز و استاندارد تمامی ابزار های آموزشی باید با جدید ترین استاندارد های روز دنیا باشد تا افراد بازدهی خوبی داشته باشند.
💸 شهریه مناسب شهربه افراد باید نسبت به امکانات و زمان اختصاص داده شده به افراد حساب شود.
❤️ سیستم ارزیابی آموزش های موسسه ها در محیط آموزشی به هیچ وجه نباید بار استرس زایی داشته باشد.
🏫 داشتن محیط آموزشی مناسب محیط آموزش باید آرام و اری از هر گونه از هر صدای متفرقه باشد تا زبان آموزان تمرکز خود را حفظ کرد و بیشترین بازدهی را ببرند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

بسیاری از والدین و دانش آموزان در اصفهان به دنبال این هستند که بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان را انتخاب کنند. آموزشگاه و موسسه های زبان بسیاری در شهر اصفهان وجود دارد اما ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا بهترین آن ها را برای شما معرفی کنیم تا انتخاب آسان و راحتی داشته باشید در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان همراه ما باشید تا 10 آموزشگاه را معرفی کنیم.

آموزشگاه زبان و آیلتس پارت

آموزشگاه زبان و آیلتس پارت

آموزشگاه زبان پارت اصفهان، بهترین و به‌روزترین مجموعه‌ی آموزش زبان انگلیسی در اصفهان است که با بیش از ۱۲ سال سابقه درخشان، زبان آموزان بسیاری را در شهر اصفهان و سایر شهرها (بصورت آنلاین) از سطوح پایه تا سطح ‌پیشرفته و حتی آیلتس همراهی کرده است. برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیق تیم اجرایی، به همراه کادر مجرب و اساتید حرفه‌ای و به‌روزترین منابع و متد آموزشی، از ویژگی‌های مثبت «مرکز زبان پارت اصفهان» می‌باشد.

اولویت اصلی و مهم در روند آموزشی مجموعه پارت صرفه‌جویی در وقت و هزینه زبان آموزان است به طوریکه زبان آموز از سطح مقدماتی تا پیشرفته و آیلتس را نهایتا در بازه زمانی یکسال و نیم طی خواهد کرد. رمز موفقیت آموزشگاه پارت درنظرگیری رفاه حال زبان‌آموزان است.

شماره تماس ساختمان 1: 0313627630203136274923
آدرس ساختمان 1: خیابان حکیم نظامی، کوچه شماره 15

شماره تماس ساختمان 2: 0313627033903136270318
آدرس ساختمان 2: خیابان حکیم نظامی، کوچه شماره 16

آدرس سایت: isfahanlanguagecenter.ir
شماره واتساپ: 09368122084
آدرس اینستاگرام: part.english

مجتمع آموزشی ره جویان

محتمع آموزشی ره جویان

مجتمع آموزشی ره جویان با امتیاز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای با بیش از ٢٠ سال سابقه درخشان در شهر اصفهان فعالیت دارد. از آنجايى كه زبان انگليسى يكى از اساسى ترين نياز های اين روزه جوامع است و از طرفى يكى از بزرگترين دغده هاى افراد در كشور يادگيرى صحيح و تسلط كامل به اين زبان است، آموزشگاه زبان ره جويان ثابت كرده است كه مى تواند يادگيرى و تسلط زبان انگليسى را با توجه به اهداف مختلف و با حداقل هزينه پاسخگو باشد.

دوره هاى مختلف در سطوح مختلف و گروه هاى سنى متفاوت بر اساس جديدترين متد روز آموزشى طورى طراحى شده اند كه زبان آموزان را به بهترين شكل از صفر تا صد همراهى مى كنند.

 • اهداف دوره ها:

كلاس ها با توجه به هدف بندى زبان آموزان به صورت دوره هاى گروهى و خصوصى از مبتدى تا پيشرفته و با اهداف صرفا مكامله، آيلتس ، و … طراحى شده اند. به صورتى كه زبان آموزان پس از پايان دوره ها تسلط كامل در استفاده از زبان انگليسى در مهارت هاى مختلف از جمله speaking و listening را دارند. لازم به ذكر است شيوه هاى اموزشى صرفا بر پايه كتاب هاى طبق بندى شده نمى باشند و هر دوره با توجه به نيازهاى زبان آموزان فعاليت هاى غير كتابى مفيد و جذاب در نظر گرفته مى شوند.

 • مدرك معتبر فنى حرفه اى:

زبان آموزان پس از پايان دوره هاى مبتدى، متوسطه و پيشرفته از طرف آموزشگاه به فنى حرفه اى معرفى شده و پس قبولى در ازمون ها مى توانند مدرك بين المللى زبان را كه قابل ترجمه است دريافت كنند.

 • بازار كار:

دوره هاى تربيت مدرس كامل و جامع آموزشگاه زبان ره جويان مدرسان بسيارى را جهت آمادگى تدريس به بهترين نحو تربيت كرده و بهترين ها را به بازار كار معرفى كرده است. لازم به ذكر است مدرسان محترم پس از شركت در اين دوره مى توانند در آزمون تربيت مدرس فنى حرفه اى شركت كرده و مدرك بين المللى و قابل ترجمه پداگوژى را دريافت كنند.

 • زبان هاى غير انگليسى:

كليه دوره هاى زبان آلمانى، ايتاليايي، فرانسه، تركى و … در آموزشگاه ره جويان به صورت خصوصى و عمومى برگذار مى شوند. براى اطلاعات كامل در مورد دوره ها مى توانيد با آموزشگاه تماس بگيريد:

تلفن: 03132368219
آدرس: اصفهان، چهارراه وفایی، ابتدای خیابان مسجد سید، دست راست، جنب اولین ایستگاه اتوبوس، آموزشگاه ره جویان
اینستاگرام: rahjooian.english

آموزشگاه زبان مهر

آموزشگاه زبان مهر

زبان مهر (مرکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی) با ساختاری منسجم و اخذ مجوزات لازم، فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده است. ما در زبان مهر با دارا بودن دپارتمان های تخصصی و بهره مندی از تیم حرفه ای، به روز ترین متدهای آموزشی، پشتیبانی مستمر و تحلیل عملکرد فرد به فرد شما را قدم به قدم تا رسیدن به هدفتان همراهی میکنیم.

معرفی دپارتمان های مرکز:

 • دپارتمان کوچکسال (4 تا 12 سال)
 • دپارتمان نوجوان (12 تا 17 سال)
 • دپارتمان بزرگسال (بالای 18 سال)
 • دپارتمان دوره های سفارشی (برنامه ریزی کلاس های فردی سازی شده با خدمات جانبی هیجان انگیز)

دوره های تخصصی زبان مهر:

 • فقط مکالمه (در 7 ماه)
 • پکیج تخصصی آیلتس 7 در 7 ماه
 • پکیج تخصصی OET  ویژه کادر بهداشت و درمان
 • بحث آزاد (Free Discussion)
 • تربیت مدرس (T.T.C)

راه های ارتباطی زبان مهر:

تلفن تماس: 7-03136640005
آدرس: اصفهان، خیابان میر، رو به روی بیمارستان سپاهان
ساعات کاری: هر روز هفته 8 صبح الی 9:30 شب

آدرس وبسایت: www.s-mehr.com
پست الکترونیک: zabanmehr@yahoo.com
پیج اینستاگرام:  mehrinstitute@

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر، یکی از اولین مراکز ارائه دهنده سیستم آموزشی ترکیبی هایبرید است که هم آموزش حضوری دارد و هم آموزش به صورت آنلاین، این آموزشگاه فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده است و در مناطق مختلفی از شهر تهران شعبه های فعال دارد. آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان در آموزشگاه سفیر، مخصوص افراد 15 سال به بالا است که این آموزش ها در دو بخش مبتدی و میانی و دوره های پیشرفته برگزار می شود.

برای آموزش به بزرگسالان در دوره های مختلف از منابع آموزشی متفاوتی استفاده می شود و هم چنین اساتید مجرب و دارای مدرک های بین المللی، این آموزش ها را ارائه می دهند. در آموزشگاه سفیر، یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی، دوره های ترمیک بزرگسالان است که در این آموزشگاه برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، چهار راه پلیس، ابتدای توحید میانی، جنب بانک سپه، پلاک 3

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما در شهر اصفهان یکی از آموزشگاه های برتر است که آموزش های خود را به گونه ای طراحی می کند که زبان آموزان در پایان هر دوره به راحتی به اهداف خود برسند و اگر به مشکلی هم برخوردند و نتوانستند به هدف برسند، راهی برای جبران وجود داشته باشد. این طور می توان گفت که آموزشگاه گاما دوره های آموزشی خود را تضمین می کند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، مرداویج (میدان برج)، شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه 3

شماره تماس: 03191002349

آموزشگاه زبان نیکان

آموزشگاه زبان نیکان

آموزشگاه زبان نیکان در اصفهان فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نموده است. این آموزشگاه برای فعالیت خود از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در زمینه آموزش زبان های خارجی مجوز دریافت کرده است. در آموزشگاه نیکان از اساتید مجرب و حرفه ای برای ارائه آموزش ها استفاده می شود. تمامی این اساتید دانش آموخته و ارائه دهنده دوره های تخصصی زبان برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند. از ویژگی های این آموزشگاه می توان به پشتیبانی که از زمان ثبت نام تا فارغ التحصیلی ارائه می شود اشاره نمود.

در آموزشگاه زبان انگلیسی نیکان شهر اصفهان، دوره های آمادگی آزمون های بین المللی آیلتس و تافل برگزار می شود که همین موضوع باعث شده تا این اموزشگاه در اصفهان روند مناسبی را برای یادگیری زبان اجرا کند. این آموزشگاه یک مرکز پیشرو زبان انگلیسی حرفه ای است که بالاترین استانداردهای دانشگاهی را در اموزش ارائه می دهد. در این آموزشگاه تمامی دوره ها با استفاده از کتاب های انگلیسی و آمریکایی به عنوان متون اصلی است.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان ازادی، به سمت میدان برج، موسسه مهر آیین نیکان

شماره تماس: 03136688406

آموزشگاه زبان کوثر

آموزشگاه زبان کوثر

آموزشگاه زبان انگلیسی کوثر در شهر اصفهان یکی از بهترین آموزشگاه ها است. فعالیت آموزشگاه کوثر از سال 1378 آغاز شده و این مرکز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز رسمی دریافت نموده. این آموزشگاه دارای کادر مجرب و محیطی آرام است که تمامی امکانات لازم برای ارائه خدمات آموزشی را دارا می باشد و به درستی زبان آموزان را برای رسیدن به اهداف خودشان همراهی می کند.

در این آموزشگاه علاوه بر زبان انگلیسی، زبان های فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی آموزش داده می شود و در پایان دوره، به زبان آموزان مدرک معتبر بین المللی اعطا می گردد. این اموزشگاه برای راحتی زبان آموزنا در اصفهان دارای دو شعبه است.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، مطهری غربی، حد فاصل پل فلزی و پل شیری، شماره 148

شماره تماس: 03132361273

آموزشگاه زبان سرا

آموزشگاه زبان سرا

آموزشگاه زبان انگلیس زبان سرا یکی از آموزشگاه های برتر در اصفهان است که از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده است. زبان سرا یکی از آموزشگاه هایی است که کیفیت آموزشی موثر و منحصر به فردی دارد. این آموزشگاه دارای امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته است و هم چنین از فضای زیبا و مدرنی برخوردار است که تمام این ویژگی ها موجب می شود تا زبان آموزان علاقه بیشتری برای ادامه یادگیری زبان داشته باشند.

آموزشگاه زبان انگلیسی زبان سرا، یکی از مراکز آموزشی است که علاوه بر مردم اصفهان، افرادی از شهرهای چهارمحال بختیاری، خوزستان، بوشهر و … برای ثبت نام و یادگیری زبان مراجعه می کنند. ارائه آموزش ها به قدری کامل، جامع و کاربردی است که افرادی بسیاری از خارج ایران مانند کشورهای ترکیه، کانادا و آلمان در حال فراگیری آموزش ها به صورت آنلاین می باشند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهار راه رزمندگان، شماره 246، ساختمان زبان سرای اصفهان

شماره تماس: 03134400001

آموزشگاه زبان هیواد

آموزشگاه زبان هیواد

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های بان در شهر اصفهان، آموزشگاه زبان هیواد است. این آموزشگاه بهترین خدمات آموزشی را به زبان آموزان ارائه می دهد. همکارانی که در این مرکز آموزشی در حال فعالیت هستند، یک هدف مشترک دارند و آن این است که آموزش های مفید و کاملی را برای متقاضیان از سطح مبتدی تا پیشرفته ارائه دهند.

در این آموزشگاه زبان، شرایطی فراهم شده است تا زبان آموزان قبل از ثبت نام در کلاس ها، در جلسه مشاوره و تعیین سطح که توسط مدیر آموزشگاه انجام می شود را شرکت کنند، این کار باعث می شود تا به طور کامل مشخص گردد که افراد در چه سطحی از زبان قرار دارند و بعد از آن آموزش ها را بر طبق این نتیجه ارائه دهند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، جنب رستوران صفه، درب کرمی، پلاک 641، موسسه فنی و حرفه ای هوروش

شماره تماس: 03136278723

آموزشگاه زبان سخن سرایان

آموزشگاه زبان سخن سرایان

آموزشگاه زبان سخن سرایان فعالیت خود را ازسال 1381 شروع کرده و همواره در حال ارائه خدمات به روز و باکیفیت در زمینه رشته های گوناگون زبان های خارجی مخصوصا زبان انگلیسی ارائه می دهد. در این آموزشگاه اساتید و همکاران مجربی مشغول به کار آموزش هستند، علاوه بر این همواره از دوره های آموزشی متنوع و برنامه ریزی های مدرن استفاده می شود تا زبان آموزان پیشرفت تحصیلی بالایی داشته باشند.  در این آموزشگاه تمامی امکانات و وسایل کمک آموزش فراهم است مثلا از آخرین لابراتوار زبان بی سیم استفاده می شود و تمامی کلاس ها مجهز به رایانه و ثی می باشند.

این مرکز آموزشی دارای مجز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که به زبان آموزان مدرک معتبر زبان انگلیسی با گرایش جهانگردی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان ارائه می دهد. این آموزشگاه نمایندگی رسمی از سوی دانشگاه بین المللی پروجا ایتالیا است که با توجه به این موضوع از مراکز برگزاری آزمون زبان ایتالیایی CELI، در ایران است و مدرک بین المللی زبان ایتالیایی را به زبان آموزان این رشته ارائه می دهد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان توحید میانی نزدیک به چهار راه پلیس، نبش کوچه 14، پلاک 147

شماره تماس: 03136285448

مهم ترین دلایل برای یادگیری زبان انگلیسی

در این بخش از مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان تصمیم گرفتیم بگوییم که به چه دلیل یادگیری زبان انگلیسی مهم است و چه موضوعاتی موجب شده تا کودک و بزرگسال به دنبال یادگیری این زبان باشند. در بسیاری از مواقع یادگیری این زبان به ضرورت های تحصیلی و شغلی افراد بستگی دارد اما اگر سایر دلایل که باعث شده یادگیری زبان انگلیسی جذاب باشد، بین المللی بودن آن است به طوری که 67 کشور در دنیا این زبان رابه عنوان زبان رسمی کشور خود اعلام کرده اند. همین موضوع باعث شده تا یادگیری زبان انگلیسی برای سفر به سایر کشورها مهم باشد.

دلیل بعدی که موجب شده تا بزرگسالان و حتی حجوانان به دنبال یادگیری زبان انگلیسی باشند، ارتقا موقعیت شغلی است. با توجه به این موضوع که امروزه شرکت ها در عرصه بین المللی هم فعالیت دارند بنابراین می توان گفت که تمامی شرکت ها به افراد مسلط به زبان نیاز خواهند داشت پس یادگیری زبان انگلیسی باعث می شود تا در پیدا کردن شغل مناسب برای تان راحت تر باشد و در واقع یک مزیت محسوب می شود، از طرف دیگر برخی از شرکت ها برای این موضوع ارتقا شغلی و افزایش حقوق هم در نظر می گیرند.

مهم ترین دلایل برای یادگیری زبان انگلیسی

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان

بهترین راه ها برای تقویت زبان انگلیسی

توصیه می شود علاوه بر شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی که در بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران ارائه می شود، به صورت مرتب شروع به تمرین و تقویت زبان انگلیسی در منزل کنید ما در این بخش از مقاله چند کار مهم که کمک می کند تا زبان تان را تقویت کنید نام می بریم:

 •  یک فرهنگ لغت دوزبانه داشته باشید.
 • در طول روز به زبان انگلیسی با خودتان صحبت کنید.
 • ویدئو هایی که به زبان انگلیسی است را تماشا کنید.
 • کتاب و مجله هایی که به زبان انگلیسی است را مطالعه کنید.
 • حتما زبان موبایل و شبکه های اجتماعی تان را به انگلیسی تغییر دهید.
 • زمان صحبت کردن به انگلیسی، صدای خودتان را ضبط کرده و آن را پخش کنید.
 • یک دفتر خاطرات داشته باشید و در آن اتفاقات روزمره را به زبان انگلیسی یادادشت نمایید.
بهترین راه ها برای تقویت زبان انگلیسی

کلام آخر

تشکر می کنم از تمام افرادی که ما را تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان، همراهی نمودند. در این مقاله تلاش کردیم تا برای افرادی که در شهر زیبای اصفهان زندگی می کنند، بهترین آموزشگاه ها را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشند. در ادامه مقاله توضیح دادیم که آموزشگاه های معتبر در اصفهان باید چه ویژگی هایی داشته باشند و گفتیم که دلایل اصلی برای یادگیری زبان انگلیسی و مهم ترین راه ها برای تقویت زبان چیست. امیدوارم این مطالب برای شما مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

بسیاری از والدین و دانش آموزان در اصفهان به دنبال این هستند که بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان را انتخاب کنند. آموزشگاه و موسسه های زبان بسیاری در شهر اصفهان وجود دارد اما ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا بهترین آن ها را برای شما معرفی کنیم تا انتخاب آسان و راحتی داشته باشید. در ادامه 10 آموزشگاه را معرفی می کنیم.

بهترین راه ها برای تقویت زبان انگلیسی چیست؟

 •  یک فرهنگ لغت دوزبانه داشته باشید.
 • در طول روز به زبان انگلیسی با خودتان صحبت کنید.
 • ویدئو هایی که به زبان انگلیسی است را تماشا کنید.
 • کتاب و مجله هایی که به زبان انگلیسی است را مطالعه کنید.

ویژگی های یک آموزشگاه زبان معتبر چیست؟

آموزشگاه های زبان دارای یکسری استانداردها می باشد که این ویژگی ها در خیلی از موارد کمک کننده به افراد در فراگیری زبان انگلیسی می باشد و به همین دلیل انتخاب یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر از اهمیت خیلی بالایی برخوردار می باشد.

4/5 - (5 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 8 =

دکمه بازگشت به بالا