آموزشگاه

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان⭐【آپدیت1402】✅

در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان، توضیحاتی را به شما ارائه دهیم. زبان انگلیسی یکی از پرکاربردترین زبان ها در سراسر دنیا است که یادگیری آن برای برقراری ارتباط با مردم کشورهای دیگر لازم است. به همین دلیل می توان گفت که یادگیری آن اهمیت بالایی را در کشور ما دارد بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به توضیح و بررسی آموزشگاه های زبان انگلیسی در شهر اصفهان بپردازیم و برترین های آن را به شما معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر تا انتها در بهترینک همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی بزرگسالان در تهران

خصوصیات آموزشگاه های زبان در اصفهان

خصوصیات آموزشگاه های زبان در اصفهان

در این بخش از مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان، می خواهیم در مورد ویژگی های یک آموزشگاه زبان انگلیسی باید داشته باشد، توضیحاتی را ارائه دهیم. یکی از خصوصیات آموزشگاه این است که مشتری مدار باشد و هم چنین میزان اهمیتی که مدیران و مشاوران به زبان آموزان دارند بسیار مهم است. می توان گفت که وظیفه اصلی پرسنل در این آموزشگاه ها، ارائه خدمات دلسوزانه به زبان آموزان می باشد چرا که این کار باعث می شود رشد و پیشرفت چشمگیری داشته باشیم.

خصوصیات دیگری که از آموزشگاه های زبان باید بدانیم، فضای آموزشی مناسب آن است. مهم است که یک آموزشگاه محیط آرامی برای زبان آموزان فراهم کند تا دچار استرس و هواس پرتی نشوند. کم بودن رفت و آمد ها در محیط آموزشگاه، کم بودن سر و صدا و هیاهو مهم ترین خصوصیات یک آموزشگاه است. پرسنل و همکارانی که در این محیط ها مشغول به کار می باشند باید ارتباط دوستانه و حتی صمیمی با زبان آموزان برقرار کنند، این کار باعث می شود تا افراد به ادامه یادگیری علاقه مند تر شوند و زبان را تا مراحل بالاتر ادامه دهند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

برخی از مهم ترین مزایای یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در جدوال زیر لیست شده است:

📋 تیم حرفه ای با معلومات بالا داشتن یک تیم حرفه ای برای تدریس زبان باعث افزایش کیفیت تدریس و بالا رفتن یادگیری افراد می شود.
📈 منابع بروز و استاندارد تمامی ابزار های آموزشی باید با جدید ترین استاندارد های روز دنیا باشد تا افراد بازدهی خوبی داشته باشند.
💸 شهریه مناسب شهربه افراد باید نسبت به امکانات و زمان اختصاص داده شده به افراد حساب شود.
❤️ سیستم ارزیابی آموزش های موسسه ها در محیط آموزشی به هیچ وجه نباید بار استرس زایی داشته باشد.
🏫 داشتن محیط آموزشی مناسب محیط آموزش باید آرام و اری از هر گونه از هر صدای متفرقه باشد تا زبان آموزان تمرکز خود را حفظ کرد و بیشترین بازدهی را ببرند.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

بسیاری از والدین و دانش آموزان در اصفهان به دنبال این هستند که بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان را انتخاب کنند. آموزشگاه و موسسه های زبان بسیاری در شهر اصفهان وجود دارد اما ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا بهترین آن ها را برای شما معرفی کنیم تا انتخاب آسان و راحتی داشته باشید در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان همراه ما باشید تا 10 آموزشگاه را معرفی کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر، یکی از اولین مراکز ارائه دهنده سیستم آموزشی ترکیبی هایبرید است که هم آموزش حضوری دارد و هم آموزش به صورت آنلاین، این آموزشگاه فعالیت خود را از سال 1378 آغاز نموده است و در مناطق مختلفی از شهر تهران شعبه های فعال دارد. آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان در آموزشگاه سفیر، مخصوص افراد 15 سال به بالا است که این آموزش ها در دو بخش مبتدی و میانی و دوره های پیشرفته برگزار می شود.

برای آموزش به بزرگسالان در دوره های مختلف از منابع آموزشی متفاوتی استفاده می شود و هم چنین اساتید مجرب و دارای مدرک های بین المللی، این آموزش ها را ارائه می دهند. در آموزشگاه سفیر، یکی از پر مخاطب ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی، دوره های ترمیک بزرگسالان است که در این آموزشگاه برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، چهار راه پلیس، ابتدای توحید میانی، جنب بانک سپه، پلاک 3

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما در شهر اصفهان یکی از آموزشگاه های برتر است که آموزش های خود را به گونه ای طراحی می کند که زبان آموزان در پایان هر دوره به راحتی به اهداف خود برسند و اگر به مشکلی هم برخوردند و نتوانستند به هدف برسند، راهی برای جبران وجود داشته باشد. این طور می توان گفت که آموزشگاه گاما دوره های آموزشی خود را تضمین می کند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، مرداویج (میدان برج)، شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه 3

شماره تماس: 03191002349

آموزشگاه زبان نیکان

آموزشگاه زبان نیکان

آموزشگاه زبان نیکان در اصفهان فعالیت خود را از سال 1379 آغاز نموده است. این آموزشگاه برای فعالیت خود از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در زمینه آموزش زبان های خارجی مجوز دریافت کرده است. در آموزشگاه نیکان از اساتید مجرب و حرفه ای برای ارائه آموزش ها استفاده می شود. تمامی این اساتید دانش آموخته و ارائه دهنده دوره های تخصصی زبان برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان هستند. از ویژگی های این آموزشگاه می توان به پشتیبانی که از زمان ثبت نام تا فارغ التحصیلی ارائه می شود اشاره نمود.

در آموزشگاه زبان انگلیسی نیکان شهر اصفهان، دوره های آمادگی آزمون های بین المللی آیلتس و تافل برگزار می شود که همین موضوع باعث شده تا این اموزشگاه در اصفهان روند مناسبی را برای یادگیری زبان اجرا کند. این آموزشگاه یک مرکز پیشرو زبان انگلیسی حرفه ای است که بالاترین استانداردهای دانشگاهی را در اموزش ارائه می دهد. در این آموزشگاه تمامی دوره ها با استفاده از کتاب های انگلیسی و آمریکایی به عنوان متون اصلی است.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان ازادی، به سمت میدان برج، موسسه مهر آیین نیکان

شماره تماس: 03136688406

آموزشگاه زبان کوثر

آموزشگاه زبان کوثر

آموزشگاه زبان انگلیسی کوثر در شهر اصفهان یکی از بهترین آموزشگاه ها است. فعالیت آموزشگاه کوثر از سال 1378 آغاز شده و این مرکز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز رسمی دریافت نموده. این آموزشگاه دارای کادر مجرب و محیطی آرام است که تمامی امکانات لازم برای ارائه خدمات آموزشی را دارا می باشد و به درستی زبان آموزان را برای رسیدن به اهداف خودشان همراهی می کند.

در این آموزشگاه علاوه بر زبان انگلیسی، زبان های فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی آموزش داده می شود و در پایان دوره، به زبان آموزان مدرک معتبر بین المللی اعطا می گردد. این اموزشگاه برای راحتی زبان آموزنا در اصفهان دارای دو شعبه است.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، مطهری غربی، حد فاصل پل فلزی و پل شیری، شماره 148

شماره تماس: 03132361273

آموزشگاه زبان سرا

آموزشگاه زبان سرا

آموزشگاه زبان انگلیس زبان سرا یکی از آموزشگاه های برتر در اصفهان است که از سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده است. زبان سرا یکی از آموزشگاه هایی است که کیفیت آموزشی موثر و منحصر به فردی دارد. این آموزشگاه دارای امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته است و هم چنین از فضای زیبا و مدرنی برخوردار است که تمام این ویژگی ها موجب می شود تا زبان آموزان علاقه بیشتری برای ادامه یادگیری زبان داشته باشند.

آموزشگاه زبان انگلیسی زبان سرا، یکی از مراکز آموزشی است که علاوه بر مردم اصفهان، افرادی از شهرهای چهارمحال بختیاری، خوزستان، بوشهر و … برای ثبت نام و یادگیری زبان مراجعه می کنند. ارائه آموزش ها به قدری کامل، جامع و کاربردی است که افرادی بسیاری از خارج ایران مانند کشورهای ترکیه، کانادا و آلمان در حال فراگیری آموزش ها به صورت آنلاین می باشند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهار راه رزمندگان، شماره 246، ساختمان زبان سرای اصفهان

شماره تماس: 03134400001

آموزشگاه زبان هیواد

آموزشگاه زبان هیواد

یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های بان در شهر اصفهان، آموزشگاه زبان هیواد است. این آموزشگاه بهترین خدمات آموزشی را به زبان آموزان ارائه می دهد. همکارانی که در این مرکز آموزشی در حال فعالیت هستند، یک هدف مشترک دارند و آن این است که آموزش های مفید و کاملی را برای متقاضیان از سطح مبتدی تا پیشرفته ارائه دهند.

در این آموزشگاه زبان، شرایطی فراهم شده است تا زبان آموزان قبل از ثبت نام در کلاس ها، در جلسه مشاوره و تعیین سطح که توسط مدیر آموزشگاه انجام می شود را شرکت کنند، این کار باعث می شود تا به طور کامل مشخص گردد که افراد در چه سطحی از زبان قرار دارند و بعد از آن آموزش ها را بر طبق این نتیجه ارائه دهند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، جنب رستوران صفه، درب کرمی، پلاک 641، موسسه فنی و حرفه ای هوروش

شماره تماس: 03136278723

آموزشگاه زبان سخن سرایان

آموزشگاه زبان سخن سرایان

آموزشگاه زبان سخن سرایان فعالیت خود را ازسال 1381 شروع کرده و همواره در حال ارائه خدمات به روز و باکیفیت در زمینه رشته های گوناگون زبان های خارجی مخصوصا زبان انگلیسی ارائه می دهد. در این آموزشگاه اساتید و همکاران مجربی مشغول به کار آموزش هستند، علاوه بر این همواره از دوره های آموزشی متنوع و برنامه ریزی های مدرن استفاده می شود تا زبان آموزان پیشرفت تحصیلی بالایی داشته باشند.  در این آموزشگاه تمامی امکانات و وسایل کمک آموزش فراهم است مثلا از آخرین لابراتوار زبان بی سیم استفاده می شود و تمامی کلاس ها مجهز به رایانه و ثی می باشند.

این مرکز آموزشی دارای مجز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که به زبان آموزان مدرک معتبر زبان انگلیسی با گرایش جهانگردی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان ارائه می دهد. این آموزشگاه نمایندگی رسمی از سوی دانشگاه بین المللی پروجا ایتالیا است که با توجه به این موضوع از مراکز برگزاری آزمون زبان ایتالیایی CELI، در ایران است و مدرک بین المللی زبان ایتالیایی را به زبان آموزان این رشته ارائه می دهد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان توحید میانی نزدیک به چهار راه پلیس، نبش کوچه 14، پلاک 147

شماره تماس: 03136285448

آموزشگاه زبان هفت اقلیم

آموزشگاه زبان هفت اقلیم

آموزشگاه زبان انگلیسی هفت اقلیم اصفهان در سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده است و یکی از مهم ترین اهداف این آموزشگاه، آموزش زبان انگلیسی به صورتی متفاوت است. سیستم مدیریتی در این آکادمی به شکلی است که از کارشناسان کار آزموده برای ارائه روش های نوین به زبان آموزان استفاده می کند. در این آموزشگاه کودکان 4 ساله تا بزرگسالان می توانند در کلاس های آموزش زبان ثبت نام کرده و در پایان دوره مدرک معتبر دریافت نمایند.

آموزشگاه هفت اقلیم در اصفهان دارای سه شعبه است تا افراد به راحتی و در مرکزی که نزدیک به محل زندگی تان می باشد ثبت نام کنید. از ویژگی های این آموزشگاه می توان به مواردی همچون کنترل سیستم آموزشی از ابتدا تا انتهای ترم، ایجاد تغییرات لازم تربیت اساتید و به روز بودن آمزوش ها با استفاده از آخرین رفرنسهای معتبر اشاره کرد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی،

شماره تماس: 03136624451

آموزشگاه زبان سفیر اندیشه

آموزشگاه زبان سفیر اندیشه

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر اندیشه در شهر اصفهان فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نموده و در تلاش است تا بهترین خدمات رابه زبان آموزان ارائه بدهد. هدف این مرکز این است که زبان انگلیسی را نشر و گسترش بدهد. این آموزشگاه در ابتدا با نام گنجینه زبان انگلیسی شکل گرفت و چند سال با این نام فعالیت نمود و در نهایت به نام سفیر اندیشه تغییر نام داد. در این آموزشگاه زبان انگلیسی از بهترین اساتید برای تدریس استفاده می شود.

آموزش زبان انگلسی در این آموزشگاه به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می گردد، علاوه بر این ها دوره های برای آمادگی آزمون آیلتس و تافل نیز با بهترین کیفیت برگزار می شود. اگر دوست داشتهباشید زبان یگری را به غیر از انگلیسی بیاموزید، در این آموزشگاه این امکان فراهم شده است و زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی تدریس می شود. اگر برای ثبت نام اطلاعات کافی ندارید، این آموزشگاه خدمات مشاوره ای و رفع اشکال را به زبان آموزان ارائه می دهد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، پل شیری، خیابان مطهری، کوچه شماره 35، رو به روی کلینیک اما رضا(ع)، کوی علی آباد، سفیر اندیشه

شماره تماس: 03132347813

آموزشگاه زبان پایا

آموزشگاه زبان پایا

آموزشگاه زبان های خارجی پایا در شهر اصفهان از بهترین آموزشگاه ها برای تدریس زبان انگلیسی است. این مرکز از اداره آموزش و پرورش استان اصفهان مجوز رسمی دریافت نموده و فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان، ترجمه، مشاوره، اجرای امور فرهنگی آموزشی و … ارائه می دهد. در این آموزشگاه کادر مجربی در حال همکاری می باشند و بهترین آموزش ها را به زبان آموزان ارائه می دهند. می توان گفت که آموزشگاه زبان پایا یکی از فعال ترین آموزشگاه ها در اصفهان می باشد.

آموزشگاه زبان دخترانه پایا در اصفهان از سال 1387 فعالیت خود را شروع کرده و علاوه بر تدریس زبان انگلیسی، سایر زبان اهی خارجی مانند زبان آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی و … را زیر نظر سازمان آموزش و پرورش ارائه می دهد. آموزش زبان ها در این مرکز بر اساس نوین ترین شیوه تدریس زبان انگلیسی، یعنی، Learning English As a Native می باشد. آموزش های تخصصی این آموزشگاه به کودکان 4 تا 6 سال ارائه می گردد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، سه راه نظر، ابتدای نظر غربی، کوچه مهرنگ 34، روبروی بیمارستان شیخ کلینی

شماره تماس: 03136260006

مهم ترین دلایل برای یادگیری زبان انگلیسی

در این بخش از مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان تصمیم گرفتیم بگوییم که به چه دلیل یادگیری زبان انگلیسی مهم است و چه موضوعاتی موجب شده تا کودک و بزرگسال به دنبال یادگیری این زبان باشند. در بسیاری از مواقع یادگیری این زبان به ضرورت های تحصیلی و شغلی افراد بستگی دارد اما اگر سایر دلایل که باعث شده یادگیری زبان انگلیسی جذاب باشد، بین المللی بودن آن است به طوری که 67 کشور در دنیا این زبان رابه عنوان زبان رسمی کشور خود اعلام کرده اند. همین موضوع باعث شده تا یادگیری زبان انگلیسی برای سفر به سایر کشورها مهم باشد.

مهم ترین دلایل برای یادگیری زبان انگلیسی

دلیل بعدی که موجب شده تا بزرگسالان و حتی حجوانان به دنبال یادگیری زبان انگلیسی باشند، ارتقا موقعیت شغلی است. با توجه به این موضوع که امروزه شرکت ها در عرصه بین المللی هم فعالیت دارند بنابراین می توان گفت که تمامی شرکت ها به افراد مسلط به زبان نیاز خواهند داشت پس یادگیری زبان انگلیسی باعث می شود تا در پیدا کردن شغل مناسب برای تان راحت تر باشد و در واقع یک مزیت محسوب می شود، از طرف دیگر برخی از شرکت ها برای این موضوع ارتقا شغلی و افزایش حقوق هم در نظر می گیرند.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان

بهترین راه ها برای تقویت زبان انگلیسی

توصیه می شود علاوه بر شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی که در بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران ارائه می شود، به صورت مرتب شروع به تمرین و تقویت زبان انگلیسی در منزل کنید ما در این بخش از مقاله چند کار مهم که کمک می کند تا زبان تان را تقویت کنید نام می بریم:

بهترین راه ها برای تقویت زبان انگلیسی

 •  یک فرهنگ لغت دوزبانه داشته باشید.
 • در طول روز به زبان انگلیسی با خودتان صحبت کنید.
 • ویدئو هایی که به زبان انگلیسی است را تماشا کنید.
 • کتاب و مجله هایی که به زبان انگلیسی است را مطالعه کنید.
 • حتما زبان موبایل و شبکه های اجتماعی تان را به انگلیسی تغییر دهید.
 • زمان صحبت کردن به انگلیسی، صدای خودتان را ضبط کرده و آن را پخش کنید.
 • یک دفتر خاطرات داشته باشید و در آن اتفاقات روزمره را به زبان انگلیسی یادادشت نمایید.

کلام آخر

تشکر می کنم از تمام افرادی که ما را تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان، همراهی نمودند. در این مقاله تلاش کردیم تا برای افرادی که در شهر زیبای اصفهان زندگی می کنند، بهترین آموزشگاه ها را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشند. در ادامه مقاله توضیح دادیم که آموزشگاه های معتبر در اصفهان باید چه ویژگی هایی داشته باشند و گفتیم که دلایل اصلی برای یادگیری زبان انگلیسی و مهم ترین راه ها برای تقویت زبان چیست. امیدوارم این مطالب برای شما مفید باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

بسیاری از والدین و دانش آموزان در اصفهان به دنبال این هستند که بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان را انتخاب کنند. آموزشگاه و موسسه های زبان بسیاری در شهر اصفهان وجود دارد اما ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا بهترین آن ها را برای شما معرفی کنیم تا انتخاب آسان و راحتی داشته باشید. در ادامه 10 آموزشگاه را معرفی می کنیم.

بهترین راه ها برای تقویت زبان انگلیسی چیست؟

 •  یک فرهنگ لغت دوزبانه داشته باشید.
 • در طول روز به زبان انگلیسی با خودتان صحبت کنید.
 • ویدئو هایی که به زبان انگلیسی است را تماشا کنید.
 • کتاب و مجله هایی که به زبان انگلیسی است را مطالعه کنید.

ویژگی های یک آموزشگاه زبان معتبر چیست؟

آموزشگاه های زبان دارای یکسری استانداردها می باشد که این ویژگی ها در خیلی از موارد کمک کننده به افراد در فراگیری زبان انگلیسی می باشد و به همین دلیل انتخاب یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر از اهمیت خیلی بالایی برخوردار می باشد.

4.5/5 - (4 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت و تولید کننده محتوا، دارای بیش از 2 سال سابقه در سئو و مقاله نویسی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا