بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مشهد ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله قصد داریم به بررسی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مشهد بپردازیم. از آنجایی که خیلی از افراد می دانند زبان انگلیسی زبان بین المللی است و علاوه بر آن دانستن زبان انگلیسی بر زندگی روزمره ما نیز تاثیرگزار است که می تواند در خیلی از زمینه ها مورد استفاده قرار گیرد. قصد داریم در این مقاله یکسری اطلاعات راجب زبان انگلیسی برایتان شرح دهیم لطفا تا انتهای این مقاله همراه ما در بهترینک باشید.

 importance of learning English in everyday life

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در زندگی روزمره

زبان انگلیسی یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین زبان ها بین افراد است که علاوه بر بین المللی بودن آن در زندگی روزمره ما نیز تاثیر بسزایی دارد که می تواند در خیلی از مسائل به ما کمک کند و همینطور زبان منبع اصلی ارتباط ما با افراد دیگر است که تا بتوانیم ایده های خود را به اشتراک بگزاریم. زبان انگلیسی زبان دوم رایج در فرهنگ های مختلف است که برای ارتباط گیری با افراد شما نیازمند یادگیری زبان انگلیسی هستید. زبان انگلیسی در زمینه آموزش نیز ضروری است حتی در خیلی از کشور که زبان رسمی انگلیسی نیست، کتاب های آن ها به زبان انگلیسی است مثل هلند و سوئد.

همانطور که گفته شد زبان انگلیسی زبان بین المللی است برای مسافرت های بین المللی نیز نیاز است. نه تنها در گردشگری بلکه در کنفرانس ها و مسابقات یادگیری زبان انگلیسی الزامی است. تقریبا در هر سفری چه کاری و چه تفریحی آشنایی با زبان انگلیسی مفید است. دنیای ادبیات، آثار ادبی و خیلی از مطبوعات در نسخه های اصلی به زبان انگلیسی نوشته شده اند که لازمه آن دانستن زبان انگلیسی است.

یادگیری زبان انگلیسی باعث افزایش فرصت های شغلی شما نیز می شود و احتمال استخدام شدن شما را در شرکت های بین المللی و معتبر ترین سازمان های کشور را افزایش می دهد. زبان کامپیوتر و تمام رسانه های بین المللی به زبان انگلیسی است که حدودا در تمام مشاغل حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد و تسلط شما بر زبان انگلیسی به پیشرفت و ارتقای شما کمک می کند. فرصت های شغلی بهتر و حتی امکان ارتقای شغلی شما فراهم می گردد.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

best English language school in Mashhad

برخی از ویژگی های یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب در جدول زیر لیست شده است:

📋 فضای مناسب یادگیریآموزشگاه باید فضای دوستانه و آرامی را به زبان آموزان خود ارائه دهد.
🧑‍🎓 مدرسان با تجربه و مجربمدرسان باید تجربه بالایی در زمینه تدریس زبان داشته باشند.
❤️ آموزش های همه جانبه اساتیدآموزشگاه ها علاوه بر تدریس باید آزمون هایی همچون آیلتس و تافل نیز برگزار کنند.
🎓 تجهیزات آموزشی مناسبموسسه باید از بروز ترین تجهیزات آموزشی برای تدریس خود استفاده کند.
📜 ارائه مدرک معتبرآموزشگاه باید مدرک معتبر به زبان آموزان خود ارائه دهد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مشهد کدام است؟

آموزش زبان انگلیسی دارای یکسری نکات و استاندارد هایی است، که باید استادها حتما دارای تجربه بالا در این زمینه باشند تا بتوانند خواندن، نوشتن و صحبت کردن را به صورت اصولی به زبان آموزان خویش آموزش دهند. در کنار زبان آموزان باید آموزشگاه ها نیز به صورت حرفه ای و با از متد های روز دنیا استفاده کنند و همینطور از ابزار های پیشرفه برای تدریس مورد استفاده قرار بدهند.

خیلی از آموزشگاه ها هستند که به صورت تخصصی دارند به زبان آموزان خود آموزش زبان انگلیسی را می دهند. که می خواهیم در ادامه به 10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مشهد بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله مارا همراهی کنید.

آموزشگاه زبان انگلیسی ماهان

آموزشگاه زبان انگلیسی ماهان

آموزشگاه زبان ماهان فعالیت خود را در سال 1388 در زمینه آموزش زبان های خارجی و با محوریت زبان انگلیسی آغاز گردید. کلاس های آموزشی برای تمامی سنین به صورت تخصصی و دوره های ویژه و منحصرفردی برگزار می گردد که سابقه تشکیل آنها در هیچ کجا دیده نشده است. آموزشگاه زبان ماهان یکی از برجسته ترین آموزشگاه در سطح مشهد است. کارگاه های ویژه ی مهارتی از بخش های جذاب موسسه ماهان شمره می شود که آن را منحصر به فرد کرده است.

آدرس آموزشگاه: مشهد، هاشمیه 18، نبش صارمی 19

شماره تماس: 05138812640

آموزشگاه زبان انگلیسی خیام

آموزشگاه زبان انگلیسی خیام

موسسه خیام یک مجموعه آموزشی محبوب و با تجربه در مشهد می باشد که فعالیت خود را در سال 1390 آغاز کرده است. کانون زبان خیام در زمینه زبان های خارجه با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش  فعالیت می نماید که به بهترین کیفیت و برنامه ریزی به داوطلبان خویش ارائه می دهد. موسسه دارایی اساتید بر جسته و با تجربه است و همینطور دارای فضای اختصاصی برای تدریس به کودکان و نوجوانان که با سیستم و سبک آموزشی مناسب ارائه داده میشود، که بهترین موسسه برای کودکان شما میتواند باشد.

آدرس آموزشگاه: مشهد، بلوار خیام، بین خیام 34 و 32

شماره تماس: 05137602105

آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه

آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه

موسسه شکوه با مدیریت جناب آقای دکتر محسن شکوه در سال 1329 اولین شعبه خود را تاسیس و شروع به فعالیت کرده است. آموزشگاه شکوه به عنوان یکی از اولین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سرار ایران بدل شده است. موسسه زبان انگلیسی شکوه اولین و قدیمی ترین موسسه در ایران است که توانسته است استانداردهای بین المللی و در نتیجه آزمون زبان انگلیسی را در ایران به داوطلبان خویش عرضه نماید. همچنان این موسسه چند شعبه در سراسر  ایران دارد که به صورت تخصصی زبان انگیسی را با جدیدترین متد های روز دنیا به زبان آموزان خویش ارائه می دهد.

آدرس آموزشگاه: مشهد، احمد آباد، خیابان کلاهدوز، بلوار ملاصدرا

شماره تماس: 05138449559

آموزشگاه زبان انگلیسی کیش نوین

آموزشگاه زبان انگلیسی کیش نوین

موسسه کیش نوین فعالیت خود را در سال 1385 در زمینه آموزش زبان انگلیسی و فرانسه با هدف ایجاد تفاوت ها و نوآوری ها به کلیه گروه های سنی آغاز کرده و خدمات خود را ارئه می دهد. با توجه به دوره های آموزشی منحصر به فرد و ارائه خدمات عادی آن اثبات کننده این حقیقت است که مدیران ارشد و اساتید از برجسته ترین و متخصص ترین نیروها در زمینه تدریس و آموزش نیروهای زبانی در کشور می باشند. تمامی افراد دارای مدارک بین المللی و دارای تجربه کاری بالا در زمینه آموزش زبان های خارجه می باشند.

آدرس آموزشگاه: مشهد، بلوار پیروزی، پلاک 23

شماهر تماس: 05138761331

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما

موسسه گاما یکی از شناخته ترین آموزشگاه ها با چند شعبه در سراسر ایران که فعالیت خود را در سال 1389 در شهر شیراز با بهترین مجموعه در زمینه کنکور و زبان های خارجه آموزشی آغاز نموده است. آموزشگاه زبان گاما با استفاده از متد های آموزشی و مجموعه پیشرو به گونه ای که دوره های برگزار شده در این موسسه اعتبار جهانی داشته است و توانسته کارنامه درخشانی در این زمینه داشته باشد. گاما تا پایان دوره دانشجون خود همراه آنان است حتی به نوبه ای که اگر افراد دچار ضعیف شوند آموزش ها به صورت رایگان در گاما برگذار می گردد تا ضعف آن ها بر طرف گردد.

آدرس آموزشگاه: مشهد، نبش فلسطین 8

شماره تماس: 09190295016

آموزشگاه زبان انگلیسی مهر سجاد

آموزشگاه زبان انگلیسی مهر سجاد

موسسه زبان مهر سجاد MCI در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت خود را در سال 1381 در مشهد آغاز کرده است. موسسه به صورت تخصصی زبان هایی همچون انگلیسی، عربی و فرانسه را آموزش می دهند. در روز های جمعه تمامی کلاس ها (انگلیسی، فرانسه و عربی) برای افراد کارمند برگزار می گردد. اساتید موسسه مهر سجاد مداوم در حال آموزش دیدن متد های روز دنیا هستند که این عامل باعث تحول شگرفی در روند تدریس ایجاد می کند.

آدرس آموزشگاه: مشهد، خیابان سناباد، بین سناباد 53 و 55 پلاک 481

شماره تماس: 05138410022

آمورشگاه زبان انگلیسی کلاب

آمورشگاه زبان انگلیسی کلاب

موسسه آموزشی کلاب در سال 1388 به عنوان آموزش زبان های خارجی و با تشکیل یک تیم حرفه ای و اساتید مجرب در شهر مشهد شروع به فعالیت کرده است. موسسه کلاب با برگزاری دوره های تخصصی آمادگی IELTS` GRE` PTE` TOEFL توانسته به یکی از برجسته ترین و شناخته ترین موسسه های آموزشی زبان انگلیسی  در سطح مشهد تبدیل شده است. موسسه بیشتر به ارائه دوره های پیشرفته و تخصصی زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المملی می پردازد

آدرس آموزشگاه:مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی 1/12، ابتدای خیابان جامی

شماره تماس: 05136026218

آموزشگاه زبان انگلیسی دیلی

آموزشگاه زبان انگلیسی دیلی

موسسه دیلی در سال 1393 با مدیریت جناب آقای علیرضا رمدانی تاسیس گردید. موسسه دیلی در این چند سال سابقه کاری که دارند توانسته اند زبان آموزان بسیاری را در مسیر یادگیری زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه راهنمایی کرده است و یک موسسه شناخته شده بین آموزشگاه ها در مشهد است که طرفداران بسیاری دارد. هدف موسسه رساندن زبان آموزان به مقصدشان در محیطی بی نظیر توسط اساتید حرفه ای و با تجربه است.

آدرس آموزشگاه: مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین 10، پلاک 34

شماره تماس:05137637526

آموزشگاه زبان انگلیسی اوراسیا

آموزشگاه زبان انگلیسی اوراسیا

موسسه زبان اوراسیا در محدوده مشهد دوره هایی از قبیل زبان های انگلیسی، ایتالیایی، آلمانی، فرانسه و اسپانیایی را برای افراد بالای 6 سال برگزار می کنند. برگزار کننده امتحانات بین المللی مثل IELTS` TOFEL با کیفیت عالی به زبان آموزان خویش برگزار می کند. استادان موسسه ماهر و با انگیزه با استفاده از جدیدترین متد های آموزشی و فراهم کرده امکانات آموزشی سالم برای دانش آموزان به برگزاری کلاس ها می پردازند و همینطور موسسه آموزشی اوراسیا روشی های سنتی را کنار گذاشته و بر پایه بهترین و جدیدترین متد های روز دنیا برای آموزش خود بنا نهاده است

آدرس آموزشگاه: مشهد، خیابان راهنمایی، بین راهنمایی 15 و 17، نرسیده به برج- سلمان، پلاک 180

شماره تماس: 05138433116

آموزشگاه زبان انگلیسی گستر

آموزشگاه زبان انگلیسی گستر

موسسه آموزشی زبان گستر فعالیت خود را در سال 1386 با مجوز رسمی از آموزش و پرورش آغاز نمودند. موسسه زبان گستر در مدت خیلی کوتاهی توانست یکی از آموزشگاه های مطرح در سطح مشهد مقدس قرار گیرد. اساتید برجسته و با تجربه زبان های خارجه در این موسسه باعث افزایش اعتبار این آموزشگاه شده است، که می تواند کمک زیادی به روند آموزش افراد بکند. آموزشگاه زبان گستر جز فعالیت در عرصه تدریس زبان انگلیسی قصد دارد به رسالت دیگری که همان فرمایش رهبر جمهوری اسلامی که مبنی بر صدور انقلاب بود بپردازد.

آدرس آموزشگاه: مشهد، فلسطین 18، پلاک 82

شماره تماس: 05138467482

چه عواملی بر یادگیری زبان انگلیسی تاثیرگذار است؟

یادگیری زبان انگلیسی از گذشته تا به حال از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. همانطور که گفت شد، انتخاب یک آموزشگاه خوب زبان انگلیسی خیلی می تواند در روند آموزش شما تاثیر گذار باشد. در کنار آموزشگاه اساتید و مدیران حتما باید تجربه کاری بالایی در این زمینه داشت باشند تا بتوانند از بهترین متد های روز دنیا برای آموزش خود استفاده کند. این امر باعث افزایش روند تدریس میشود. قبل از تمام این ها باید از افراد آزمون های تایین سطح گرفته شود، که این موضوع حائز اهمیت می باشد تا زبان آموزان در دوره های مناسب خود شرکت کنند.

چه عواملی بر یادگیری زبان انگلیسی تاثیرگذار است؟

یکی از موضوعات خیلی مهم یادگیری زبان انگلیسی سن زبان آموز می باشد که بهترین زمان یادگیری زبان برای افراد از کودکی می باشد زیرا کودکان خیلی سریع تر می توانند به یک زبان جدید مسلط شوند و همینطور خیلی راحت تر می توانند لهجه خود را عوض کنند، که این موضوع کی می تواند به دور آموزش کمک کند. فرایند یادگیری زبانه های مختلف رابطه نزدیکی با سن افراد دارد و شما هر چقد مسن تر شوید دیرتر می توانید به یک زبان جدید را بیاموزید و این موضوع به این معنا نیست که افراد پا به سن گذاشته نمی توانند زبان های جدید یاد بگیرند.

افراد باید قبل از این که اقدام به زبان آموزی کنند باید راجب این موضوع فکر کنند که آیا علاقه ای به یادگیری زبان انگلیسی دارد. فارغ از آنکه شما به یادگیری زبان علاقه دارید و یا هدفی در یادگیری آن دارید یک مسئله دیگری که یادگیری شما را تضمین می کند، شوق و اشتیاق شما نسبت به یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در مشهد را به همراه آدرس و شماره تماس جهت دسترسی آسان، شما عزیزان گرد آوری کرده ایم و در نهایت توضیح مختصری درباره عوامل موثری همچون روند آموزش در یادگیری زبان انگلیسی پرداخیتم، قابل ذکر است که یادگیری زبان انگلیسی یکی از واجبات دنیای امروزی است. امیدواریم مطالب فوق در تصمیم گیری شما مفید واقع شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − دو =

دکمه بازگشت به بالا