آموزشگاه زبان انگلیسیبهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله قصد داریم به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز بپرازیم. با پیشرفت هرچه بیشتر تکنولوژی، علم و … هر روز نیاز ما به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان اولین زبان بین‌المللی دنیا بیشتر می‌شود. آموزشگاه های بسیاری برای یادگیری زبان انگلیسی در سراسر کشور وجود دارد. انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی یکی از عنوان های خیلی مهم در روند یادگیری شما محسوب می شود. امروز می خواهیم یکسری اطلاعات راجب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز را در اختیار شما قرار دهیم لطفا تا انتهای این مقاله با بهترینک همراه ما باشید.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

امروزه از زبان انگلیسی در زمینه های زیادی از جمله تجارت، سیاست، فناوری، پزشکی، آموزش و تکنولوژی استفاده می شود، به همین دلیل نمی توان اهمیت زبان انگلیسی را در دنیای امروز دست کم گرفت.

زبان انگلیسی یک زبان جهانی: زبان انگلیسی، زبان بین المللی و شناخته شده بین کشورها است. افراد کشورهای مختلف، معمولا از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط با یکدیگر استفاده می کنند و همین امر باعث می شود که هر فردی برای برقراری ارتباط در سطح بین المللی نیازمند یادگیری زبان انگلیسی باشد. آشنایی شما به این زبان باعث می شود که بتوانید با افرادی از کشورهای مختلف که در سراسر جهان هستند تعامل داشته باشید. بیش از 60 کشور از 196 کشور جهان، انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود می شناسند.

افزایش فرصت های شغلی: شغل هایی هستند که برای شروع فعالیت در آن ها نیازمند داشتن تسلط بر زبان انگلیسی است. انگلیسی زبان علم رایانه، جهانگردی، هواپیمایی و دیپلماسی در جهان است. دانستن زبان انگلیسی این امکان را به شما می دهد که برای یافتن شغل رویایی خود در یک شرکت چند ملیتی در کشور خود یا کار در خارج از کشور اقدام کنید. دانستن زبان انگلیسی شانس شما را برای یافتن شغل مورد نظر افزایش می دهد.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

 بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز

برخی از ویژگی های یک آموزشگاه زبان انگلیسی در جدول زیر آمده است:

👨‍🏫 استفاده کردن از استادان خوب اساتید یک آموزشگاه باید از تجربه و تحصیلات بالایی برخوردار باشند.
💚 فضای آموزشی مناسب آموزشگاه باید مکان مناسب و آرامی به دانش آموزان خود ارائه دهد.
🎓 داشتن مجوز رسمی آموزشگاه باید دارای مجوز رسمی از سوی آموزش و پرورش داشته باشد.
🕒 داشتن تجهیزات آموزشی آموزشگاه باید از بروز ترین تجهیزان آموزشی، برای تدریس خود استفاده کند.
👨‍🎓 آموزش تعیین سطح زبان آموز مهم ترین فرایند در اقدام به آموزش زبان، تعیین سطح  افراد است.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز کدام است؟

برای برخی افراد انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز کار سخت و دشواری است، می خواهیم در این مقاله چند آموزشگاه معتبر در سطح شیراز به شما معرفی کنیم که بتوانید انتخاب خوب و راحتی داشته باشید. اگر به دنبال یک آموزشگاه خوب برای یادگیری زبان انگلیسی هستید این مقاله می تواند برایتان مفید باشد. در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز قصد داریم 10 آموزشگاه را معرفی کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما

آموزشگاه زبان گاما فعالیت خود را در سال 1389 در شیراز آغاز کرده و به عنوان یک برند آموزشی شناخته شده در شیراز است که چند شعبه در ایران دارد. موسسه گاما اعتبار جهانی داشته و این سطح از دوره ها تنها در گاما ارائه داده می شود. در موسسه گاما شما فقط یکبار هزینه می کنید یعنی حتی اگر خود متقاضی در مسیر آموزش ها دچار ضعف و مشکل شود فضای جبران آن را گاما بصورت رایگان در اختیار متقاضی قرار می دهد.

آدرس آموزشگاه: شیراز، خادبرین، روبروی درب اصلی پارک، نبش کوچه 18

شماره تماس: 07136475292

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر گفتمان

موسسه سفیر گفتمان نخستین ارائه دهنده سیستم های آموزش ترکیبی هایبرید، شامل آموزش های آنلاین و حضوری در 20 اردیبهشت ماه 1378 با افتتاح اولین شعبه در منطقه ی قلهک تهران فعالیت خود را آغاز کرد. اکنون موسسه سفیر گفتمان با دو دهه سابقه درخشان در این صنعت به عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 63 شعبه در تهران و مراکز استان های کشور با پایبندی آن به اصول مشتری مداری و دانشجو محوری خویش توانسته اند کارنامه درخشانی در سطح کشور از خود به جا بگذارند.

آدرس آموزشگاه: شیراز، بلوار میرزایی شیرازی (تاچارا) بین کوچه 9 و 11

شماره تماس: 02184346

آموزشگاه زبان انگلیسی فرشتگان

آموزشگاه زبان انگلیسی فرشتگان

موسسه فرشتگان در زمستان سال 1395 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است. مدیریت موسسه فرشتگان بر عهده جناب آقای مهندس لولیا می باشد که از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد است و به تدریس آزمون های بین المللی زبان و برگزاری کارگاه های تخصصی اشتغال داشته است. موسسه فرشتگان با بهرگیری از اساتید مجرب و همینطور موسسه فرشتگان بسته های جامع، دقیق و بسیار کاربردی را در زمینه lELTS به داوطلبان خود ارائه می دهد.

آدرس آموزشگاه: شیراز، خیابان ارم، خیابان نارون، نبش کوچه 8 نارون

شماره تماس: 07132295071

آموزشگاه زبان انگلیسی داوری 

با توجه به این که یکی از ارکان موفقیت در این زمینه داشتن اساتیدی برجسته و محبوب است. آموزشگاه زبان داوری با حساسیت و طی یک روند استخدام 8 مرحله ای دقیقی که انجام می دهد تمام استاد های خود را با حساسیت تمام استخدام میکتند و سپس نیز به صورت دوره ای در کلاسهای ضمن خدمت، آموزش دیده و ارزیابی می شوند. تمامی اساتید کانون داوری بیش از 3 سال تجربه کاری در این حوضه را دارند.

آدرس آموزشگاه: شیراز، خیابان ارم، پلاک 45

شماره تماس: 07132291610

آموزشگاه زبان انگلیسی مهاجران

آموزشگاه زبان انگلیسی مهاجرانموسسه مهاجران فعالیت خود را در سال 1396 آغاز کرده است. موسسه با بهرگیری از شیوه های آموزشی هیبریدی و به کارگیری نوین ترین و به روزترین محصولات آموزشی و با استفاده از پکیج های تخصصی مانند پکیج انحصاری کمیریج انگلستان به افراد ارائه خدمات می دهند و جایگاه وبژه ای را له خود اختصاص داده اند. یکی از ویژگی های خاص موسسه مهاجرن انحصاری بودن تمام کتاب های آموزشی آن می باشد. دوره های ترمیک در این موسسه، مکالمه و آمادگی آزمون های بین المللی از جمله آزمون آیلتس، GRE و تافل و … زیر نظر اساتید برجسته برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه 3

شماره تماس: 07137261188

آموزشگاه زبان انگلیسی پارسا

آموزشگاه زبان انگلیسی پارسا

موسسه زبان پارسا در سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد و با سابقه درخشانی که در این چند سال اخیر داشت، با برگزاری کلاس های زبان انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، فرانسه، ژاپنی، سوئدی، روسی و … با جدیدترین متد رایج در هر زبان کارنامه درخشانی را از خود به جا گذاشته است. در این موسسه کلاس های آیلتس IELTS به صورت تخصصی برگزار می گردد.

آدرس آموزشگاه: شیراز، بلوار شهید بهشتی (حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) آموزشگاه زبان پارسا

شماره تماس: 07132357641

آموزشگاه زبان انگلیسی وستا

آموزشگاه زبان انگلیسی وستا

آموزشگاه زبان وستا یکی از پر طرفدارترین موسسه ها در سطح شیراز است که با اخذ مجوز و با برگزاری کلاس های آیلتس، آزمون OET ، مکالمه و چت توانسته است جایگاه ویژه ای را بین آموزشگاه ها داشته باشد. در موسسه زبان وستا علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، زبان هایی همچون فرانسه و آلمانی را به طور تخصصی آموزش می دهند.

آدرس آموزشگاه: شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 35

شماره تماس: 07136332354

آموزشگاه زبان انگلیسی رادین

آموزشگاه زبان انگلیسی رادینموسسه رادین اولین آموزشگاه در سطح شیراز می باشد که با برگزاری آموزش های صرفا مکالمه این امکان را به دانشجویان می دهد تا از زبان خویش در محیط و موقعیت های واقعی استفاده کنند. این موسسه با استعداد و توانایی های فارغ التحصیلانش و همینطور کیفیت آموزشی آن و شهرتی که به دست آورده است توانسته علاوه بر شیراز در سراسر کشور نیز شناخته شود.

آدرس آموزشگاه: شیراز، بلوار دانشجو، کوچه 7

شماره تماس: 07191007685

آموزشگاه زبان انگلیسی کیش

آموزشگاه زبان انگلیسی کیش

آموزشگاه زبان های خارجه کیش با بیش از 33 سال سابقه تدریس در این زمینه و همینطور با بیش از 120 شعبه فعال در سراسر ایران فعالیت می کند. برای تمامی سنین آموزش ها به صورت تخصصی، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می گردد، که به همین عنوان بزرگترین مرکز آموزشی زبان های خارجی در کشور محسوب می شود و با دریافت مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای در حال فعالیت کردن در این زمینه می باشند.

آدرس آموزشگاه: شیراز، خیابان ا رم، نبش سرو ناز

شماره تماس: 07132273674

آموزشگاه کانون زبان انگلیسی ایران

آموزشگاه کانون زبان انگیسی ایرانکانون زبان ایران به عنوان قدیمی ترین، معتبر ترین و بزرگترین موسسه آموزش زبان های خارجی در سراسر ایران می باشد که در سال 1304 تحت عنوان انجمن ایران و آمریکا در ایران شروع به فعالیت کرده است و با افزایش تعداد زبان آموزان چند شعبه دیگر نیز افتتاح کرده است. هم اکنون کانون زبان ایران در 31 استان و 135 شهر با بیش از 300 مرکز آموزشی دارد و همینطور 1/200/000 نفر زبان آموز هر ساله در این موسسه فعالیت می کنند.

آدرس آموزشگاه: شیراز، قدوسی شرقی، حدفصل، کوچه 11 و 13 جنب کلینیک مهرگاه

شماره تماس: 07138238304

ویژگی های یک آموزشگاه زبان معتبر

یک آموزشگاه زبان انگلیسی خوب دارای یک سری استانداردها و ویژگی های خاص است که می خواهیم به برخی از این ویژگی ها بپردازیم. یک آموزشگاه زبان معتبر از استادان خوب و با تجربه برای تدریس خود استفاده می کند، زیرا اساتید نقش بسزایی در فرآیند یادگیری دارند. ایجاد انگیزه، نحوه تدریس و استفاده کردن از منابع مختلف باعث افزایش یادگیری در افراد می شود که همه این ها بستگی به استاد مربوطه دارد.

ویژگی های یک آموزشگاه زبان معتبر

یک آموزشگاه خوب نقاط ضعف دانش آموزان را شناسایی و پیشرفت آن ها را ارزبایی می کند، تا نقاط مثبت و منفی دانش آموزان را یادداشت کرده و بتوانند هر چند جلسه یکبار طی یک صحبت کوتاه نقطه ضعیف زبان آموزان را بر طرف کنند. در صورت نیاز، آن ها را به پشتیبانی موسسه ارجاع داده تا با برگزاری کلاس های پشتیبانی ضعفشان بر طرف گردد. همینطور آموزشگاه زبان انگلیسی باید سابقه بالایی در زمینه تدریس زبان داشته باشد و نیز باید از منابع آموزشی مناسب و معتبر در سطح بین المللی استفاده کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین پکیج آموزشی زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته

کلام آخر

از همه شما خیلی متشکرم که تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز با ما همراه بودید. در این مقاله سعی کردیم اهمیت یادگیری زبان انگلیسی را برایتان شرح دهیم و در ادامه به 10 تا از آموزشگاه های زبان انگلیسی در شیراز پرداختیم. امیدوارم که این مقاله برایتان مفید واقع بوده باشد و در صورت مطالعه مقاله اگر سوالی پیشنهادی داشتید حتما برایمان کامنت کنید.

ویژگی یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر چیست؟

آموزشگاه های معتبر ویژگی هایی بسیاری دارند که این ویژگی تاثیرات بسزایی در روند آموزش شما دارد و در کنار آموزشگاه اساتید آن آموزشگاه نیز در آموزش افراد تاثیر گذار می باشند.

دلیل یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

زبان انگلیسی یک زبان شناخته شده و زبان مشترک بین کشور ها می باشد و یادگیری آن در زندگی شخصی افراد نیز بسیار تاثیر گذار می باشد. دانستن زبان انگلیسی در فرصت های شغلی، تحصیل و مسافرت ها مورد استفاده قرار میگیرد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شیراز کدام است؟

آموزشگاه های بسیاری در شهر شیراز وجود دارد که دارند زبان انگلیسی را به صورت تخصصی آموزش می دهند و ما در این مقاله سعی کرده ایم تعدادی از معتبر ترین آموزشگاه ها در سطح شیراز را بهتان معرفی کنیم.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا