بهترین سایت ها و اپلیکیشن ها

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته 🎓❤️

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته کدام است؟ یکی از مهم ترین انگیزه هایی که افراد را تشویق می کند به سمت یادگیری زبان انگلیسی بروند، صحبت کردن سلیس و روان با اکسنت انگلیسی می باشد، برای این که بتوانند در این مسیر پیشرفت سریعی داشته باشند، استفاده از پکیج های آموزش زبان انگیسی به عنوان یک ابزار کمکی برای همه زبان آموزان پیشنهاد می شود. شرکت در کلاس های حضوری یا غیر حضوری زبان انگلیسی نیز بسیار سودمند است. برای اطلاعات بیشتر در این باره خواهشمندم تا پایان مقاله بهترینک ما را همراهی بفرمائید.

 اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز

از نظر عموم اساتید حاذق، یادگیری زبان انگلیسی مانند شاه کلیدی است برای باز کردن درهای موفقیت در زمینه های گوناگون تحصیلی و دیگر جنبه های زندگی خصوصی یا اجتماعی. زبان انگلیسی، نوعی زبان بین المللی برای برقراری ارتباط گسترده می باشد. طبق آمارهای بدست آمده در سایت های معتبر، نزدیک به 20 درصد از کل جمعیّت جهان به زبان انگلیسی با یکدیگر صحبت می کنند. هم چنین نکته ای که بسیار قابل توجه می باشد، زبان رسمی اول 67 کشور و زبان رسمی دوم 27 کشور در دنیا انگلیسی می باشد.

زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم بیشتر از 700 میلیون انسان می باشد و بیشتر از 400 میلیون نفر غیر انگلیسی زبان از مجموعه لغات زبان انگلیسی در زبان مادری خود استفاده می کنند. امروزه استفاده از پکیج آموزش زبان انگلیسی و یادگیری سریع و مفید آن، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شاید در سال های گذشته، یادگیری زبان انگلیسی فقط به عنوان یک حسن در زمان استخدام افراد در یک شغل، به حساب می آمد اما اکنون شرایط فرق کرده، داشتن یک شغل مناسب، ملزم به داشتن تسلّط کامل بر زبان انگلیسی می باشد.

 اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در دنیای امروز

اگر فردی قصد ادامه تحصیل داشته باشد چه در دانشگاه های داخل کشور و چه در دانشگاه های خارج از کشور، تسلّط بر زبان انگلیسی، به شکل تخصصی، از سری نیازهای ضروری برای موفق شدن در رشته مدنظر به حساب می آید. بر اساس مطالعات صورت گرفته، بین عملکرد تحصیلی دانشجویان با تسلط بر زبان انگلیسی، متوسط و سطح پایین، اختلاف بسیار زیادی وجود دارد.

زبان به کار رفته در اینترنت یا همان پایگاه داده های مورد استفاده در فضای مجازی، انگلیسی می باشد. زبان انگلیسی به افراد این توانایی را می دهد که هر مهارتی را بهتر و سریع تر یاد بگیرند. یادگیری و استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشین های مختلف چه در بستر کسب و کار و چه در بستر تحصیلی و یا در زندگی شخصی، نیازمند به یادگیری زبان انگلیسی می باشد.

یکی از شرایط های اصلی برای مهاجرت به اکثر کشورهای دنیا و اخذ انواع مختلف ویزا از سفارت خانه ها، ارائه نمودن مدرک معتبری مبنی بر تسلط افراد به زبان انگلیسی می باشد، حتی اگر قصد این را داشته باشید که برای تفریح به یک کشوری سفر کنید، تسلط داشتن بر زبان انگلیسی می تواند سفر بهتری را برای افراد رقم بزند. حتی اگر زبان اصلی آن کشور را ندانید، باز هم بی دغدغه مطمئن هستید که می توانید با دیگران ارتباط بگیرید.

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی کدام است؟

بی شک انتخاب بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی  هم مثل انتخاب آموزشگاه و یا معلم زبان است و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. از آن‌ جایی که امروزه یادگیری علم زبان انگلیسی به یک نیاز اساسی تبدیل شده است، خیلی از مدرسان ایرانی و خارجی به فکر تولید کردن پکیج‌ های آموزش زبان انگلیسی افتاده‌اند. استفاده از ابزارهای آموزشی مختلف، این که یک پکیج شامل محتویاتی مانند کتاب، سی‌ دی، دی‌ وی‌ دی و… باشد، بدین معنی است بر تقویت هر چهار مهارت متمرکز شده اند و می‌ تواند انتخاب مناسبی برای یادگیری زبان در منزل باشد.

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی کدام است؟

در ادامه مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی می پردازیم و امکانات هر یک را شرح می دهیم.

پکیج آموزش زبان انگلیسی دکتر زبان

پکیج آموزش زبان انگلیسی دکتر زبان

مسعود اکبری پدید آورنده بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی دکتر زبان، مدرس، محقق و نویسنده در زمینه آموزش جدیدترین متدهای آموزش زبان انگلیسی می باشد. وب سایت رسمی دکتر زبان یکی از مفیدترین سایت‌ های آموزش زبان انگلیسی است. این پکیج زبان شامل موارد متعددی می باشد و در زمینه‌ های مختلفی به کاربران آموزش های مختلف را ارائه می کند. البته که این پکیج حاصل سال‌ها تلاش بی وقفه مسعود اکبری است و اکثر آموزش‌ ها با استفاده از کتاب انجام می شود.

این پکیج توانسته است راز تسلط بر صحبت کردن به زبان انگلیسی را کشف کند. رازهایی که اکثر پرسنل شاغل در آموزشگاه های زبان انگلیسی تمایل ندارند که زبان آموزان بیاموزند و با متدهای مختلف پول و وقت افراد را هدر می‌ دهند. ایشان اصول رایج و حرفه ای یادگیری زبان انگلیسی را الگوی خودم قرار داده است که بسیار کارآمد می باشد و همگان می توانند از این اصول جهت یادگیری هر چه بهتر استفاده کنند که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشند که عبارت است از:

 • مدام خواندن
 • مدام گوش دادن
 • مطالعه نکات گرامری
 • بالا بردن سطح دایره لغات
 • غرق شدن در زبان انگلیسی و …

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد نینا

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد نینا

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد نینا بر اساس کتاب های معتبر و شناخته شده بین المللی طراحی و تولید شده است. استفاده از این پکیج های آموزش ویدئویی زبان انگلیسی، به همراه نظارت دقیق استاد یوسفی، باعث پیشرفت و رضایت کامل عموم زبان آموزان گردیده است. پروسه آموزش استاد نینا با خریداری کردن پکیج ها به اتمام نمی رسد، بلکه همه علاقه مندان پس از تعیین نمودن سطح، انتخاب و فعال سازی پکیج مناسب و درخور، به شکل مرحله به مرحله و روزانه تا بدست آوردن تسلط کامل بر زبان انگلیسی توسط استاد نینا با دقت کامل انجام می شود.

از طریق پکیج های آموزش زبان انگلیسی می توان کلاس هایی با بازدهی بالا، مفید و بدون تلف کردن وقت را تجربه نمود. رضایت کامل همه زبان آموزان، نشان دهنده اعتبار پکیج های استاد نینا می باشد.  هم چنین افراد مشتاق به یادگیری زبان انگلیسی این امکان را دارند که در کلاس های خصوصی آنلاین تک نفره و گروهی شرکت کنند. علاقه مندان به شرکت در آزمون های آیلتس، تافل، مکالمات روزمره، مکالمات در طول سفر و همه افرادی که به نوعی به تسلط بر زبان انگلیسی نیاز دارند، می‌ توانند در کم ترین زمان ممکن و با اراده خود به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند.

پکیج آموزش زبان انگلیسی نصرت

پکیج آموزش زبان انگلیسی نصرت

پکیج های ارائه شده توسط وب سایت رسمی نصرت با هدف آموزش زبان انگلیسی دارای سوابق طولانی در زمبنه آموزش زبان های خارجه در ایران و جهان به شکل غیرحضوری و با استفاده از نرم افزار و اپلیکیشن های مختلف در اختیار همه مردم قرار داده شده است و در این جریان، بیشتر از 30 زبان زنده جهان را پشتیبانی کرده است و پکیج های آموزشی مربوطه را ارائه نموده است. این وب سایت تمایل دارد که انتقادات و پیشنهادات زبان آموزان را در این راستا دریافت کند تا بتواند پکیج های آموزش زبان با کیفیت بالا را به بازار عرضه کند.

پکیج های نصرت یکی از با سابقه ترین بسته‌ های آموزش زبان انگلیسی می باشد که در سال‌ های متوالی تعداد زیادی از افراد از طریق پکیج های نصرت، آموزش دیده‌اند. در وب سایت رسمی نصرت علاوه بر زبان انگلیسی، برای زبان‌ های مختلف آلمانی، عربی، فرانسه، ترکی، و یا گرجی نیز پکیج های آموزشی گردآوری شده است.

دوره های آموزشی نصرت شامل پکیج های متنوعی مانند آموزش در مدت زمان 3 ماه یا آمادگی تافل و آیلتس می باشد. پکیج آموزش جامع نصرت دارای گروه بندی مقدماتی تا پیشرفته می باشد و شامل 90 درس، 620 مکالمه پر کاربرد و آموزش صوتی و تصویری همراه با ترجمه فارسی و با لهجه آمریکایی می باشد.

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید

استاد مرتضی جاوید لقب سلطان حافظه‌ ایران را در اختبار دارد و به عنوان تنها فرد ایرانی رکورددار حافظه دنیا در گینس، پدید آورنده آموزش دایره لغات خارجی بدون فراموشی با متد LWF و IMT، مدرس سریع ترین متدهای یادگیری مکالمات انگلیسی بدون فراموشی با روش Substitution Drill و مدرس تکنیک های مدرن پرورش حافظه، خلاقیت و هوش در کشورمان می باشد.

دعوت از ایشان در برنامه های مختلف صدا و سیما، تدریس در دانشگاه‌ صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر تهران، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه شهید چمران اهواز و دیگر دانشگاه‌ های آزاد از سری سوابق استاد مرتضی جاوید به حساب می آید. در پکیج های آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید از طریق ارائه نمودن قالب‌ های متنوع زبان انگلیسی، مکالمات را به علاقه مندان آموزش می‌ دهند. معمولا پکیج های آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید دارای قیمت مقرون به صرفه می باشد و در کنار پکیج، مکالمات 1000 لغت کاربردی هم به کاربران آموزش داده می‌ شود.

یکی از مشکلی که پکیج های آموزش زبان انگلیسی استاد جاوید دارد، این است که فقط بر روی مهارت اسپیکینگ افراد کار می‌ کند، بدین معنی است که یک سری جملات را خود استاد جاوید با قالب‌ های متنوع به زبان آموزان می آموزد. در پکیج های آموزشی استاد جاوید به هیچ وجه بر روی مهارت لیسنیگ کاربران کار نمی شود. این سری پکیج ها شامل 20 دی وی دی آموزشی به شکل تصویری و کلاسی و دو کتاب که نویسنده آن خود استاد جاوید می باشد، است. این سری پکیج ها قابل استفاده برای همه سطوح آموزشی از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد عطائی

پکیج آموزش زبان انگلیسی استاد عطائی

پکیج های آموزش زبان انگلیسی استاد عطائی به عنوان یکی از بهترین و پربازده ترین جایگزین برای کلاس های زبان انگلیسی به حساب می آید و تا کنون توانسته درصد زیادی از مخاطبان را به خود جذب کند. بسته های تولیدی آموزش زبان انگلیسی استاد عطائی به طور متعددی در بازار یافت می شود و همه زبان آموزان مشتاق هستند که حتی برای یک بار هم شده این پکیج های آموزشی را تست کنند.

یکی از مهمترین آپشن هایی که این بسته آموزشی دارا می باشد و این متد را به یکی از پرکاربردترین روش های آموزش زبان در منزل تبدیل کرده است، نظارت دقیق و دائمی خود استاد عطائی می باشد. تمامی مطالب و علی الخصوص نکات گرامری توسط خود استاد عطائی آموزش داده می شود و این به عنوان یک حسن محسوب می شود. نکته ای که وجود دارد، تمرکز این بسته های آموزشی بیشتر بر روی گرامر می باشد که ممکن است برای بعضی از زبان آموزان کسل کننده باشد.

پکیج های آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی که با نام A.L.P راهی بازار شده است که شامل دوره‌ های متنوعی برای یادگیری نکات گرامری، آموزش مجموعه لغات کاربردی زبان انگلیسی و… می باشد. محتوای این پکیج های آموزشی شامل دوره‌ های مختلف غیر حضوری استاد عطایی می‌ باشد. استفاده از دوره‌های مختلف از طریق یک نرم افزار انجام می شود که توسط خود استاد عطایی طراحی و پیاده سازی شده است.

پکیج آموزش زبان انگلیسی اکسیر

پکیج آموزش زبان انگلیسی اکسیر

وب سایت رسمی اکسیر دارای یک سری برنامه های کاربردی و اصولی می باشد و فقط به دنبال اجرای مجموعه نکات آموزشی نمی باشد. نتیجه بخشی و تاثیرگذاری، بسیار حائز اهمیت می باشد. سیستم جامع و برنامه ریزی شده در زمینه تمامی خدمات، از جمله کلاس های مختلف گروهی و خصوصی و پکیج های آموزش ویدئویی زبان انگلیسی، به شکلی طراحی شده اند که زبان آموز یک برنامه جامع و پیشرفته را دنبال کند.

زبان آموز می تواند با تکیه بر آموزش منطقی، به گذشت زمان این قابلیت را دارد که مهارت های ارتباطی خود را یکی پس از دیگری بسازد. این نکته مهم و ساده ای است که اکثر زبان آموزان و موسسان آموزشگاه های مختلف، در اجرای آن ناموفق بوده اند. بعلاوه این که کیفیت خدمات دهی و تیم ارتباط با مشتریان وب سایت اکسیر، به طور دائم در تلاش می باشند که تجربه ای خوشایند برای کاربران ایجاد کنند.

آکادمی زبان اکسیر دارای پرسنل مجرب و تحصیل کرده ای در زمینه آموزش زبان انگلیسی می باشد که ادعا دارند کیفیت، صداقت، عشق و خلاقیت در آموزش زبان انگلیسی را با یکدیگر ارائه نموده اند. آکادمی زبان اکسیر پس از گذشت چندین سال فعالیت در زمینه آموزش زبان انگلیسی به دنبال متدهای حرفه ای و هوشمندآموزش زبان انگلیسی در ایران می باشد و استادان سجاد حسینی و محمود مهرعلیان تصمیم داشتند آن را ایجاد کنند که نتیجه این تفکر ایده آل گرا، در حال حاضر خدمت به جامعه­ نیازمند آموزش سازمان دهی شده و با کیفیت بالای زبان انگلیسی می باشد.

پکیج آموزش زبان انگلیسی بیان برتر

پکیج آموزش زبان انگلیسی بیان برتر

اگر علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی به یک برنامه قدرتمند نیاز داشته باشند و قصد این را داشته باشند که به صورت کلاس های گروهی یا خصوصی، زبان انگلیسی را بیاموزند و یا این که اگر تمایل داشته باشند در بعضی از جنبه های خاص زبان انگلیسی مثل مهارت رايتينگ، ريدينگ، تلفظ، روایی و یا اسپيكينگ تمرکز کامل داشته باشند و مهارت لازم را کسب کنند، پکیج آموزش زبان انگلیسی بیان برتر، بهترین گزینه می باشد.

کاربران شاغل در وب سایت رسمی بیان برتر از طریق یک تعيين سطح نيم‌ ساعته و مشاوره تلفني رایگان شروع به کار می کنند که در آن افراد در رابط با سوابق يادگيري زبان انگلیسی، شرایط فعلی، نيازهاي خصوصی، اهداف و یک برنامه روتین زمانی براي يادگيري زبان انگلیسی و تمرين به تبادل نظر و ایده مي‌ پردازند و هم چنین با استفاده از پکیج های آموزش زبان انگلیسی می توان ارزیابی مهارت های مکالمات روزانه، مهارت نوشتاري، شنيداري و خواندن را به شکل حضوری یا غیرحضوری انجام داد.

پکیج آموزش زبان انگلیسی سرزمین زبان

پکیج آموزش زبان انگلیسی سرزمین زبان

وب سایت رسمی آموزش زبان انگلیسی سرزمین زبان در سال 1390 برنامه های آموزشی خود را شروع و در تاریخ دوم مرداد سال 1392 با عنوان مکتب سرزمین زبان همراه با موسسه آموزش سرزمین زبان مهرنو، فعالیت خود را به شکل جدی تر و در گستره فراگیر تری ادامه داده است و تا زمان کنونی پیشرفت بسیار زیادی را در جریان آموزش زبان انگلیسی داشته است.

پکیج های طلایی سرزمین زبان شامل آموزش جامع مکالمات روزمره در مسافرت، آموزش جامع گرامر در زبان انگلیسی و یک سری دروس جهت برنامه ریزی برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد و مدرس این دوره خانم اسکات می باشد که با لهجه بریتانیایی به کاربران آموزش می دهد. نکته ای که می بایست به آن توجه نمود این است که لهجه آموزش بریتیش است اما لهجه امریکن در کشورهای مهاجر پذیر کاربرد بسیار بیشتری دارد و مخاطبان این پکیج های آموزشی بیشتر اساتید و دانشجویان  می باشد و این پکیج های دارای قیمت معقولی می باشند.

پکیج آموزش زبان انگلیسی عمو یام یام

پکیج آموزش زبان انگلیسی عمو یام یام

پدید آورنده پکیج های آموزش زبان انگلیسی عمو یام یام، سعید شاهی می باشد که معروف به عمو یام یام است و فارغ تحصیل رشته زبان انگلیسی می باشد، بدون شک اطلاعات کافی در این رابط در دسترس می باشد. مجموعه آموزش‌ های عمو یام یام بر طبق کتاب‌ هایی است که خودشان تدوین کرده اند که شامل 12 کتاب مکتوب می باشد. با توجه به گفته‌ های خود سعید شاهی، پکیج های آموزش زبان انگلیسی، نیازی به حضور فیزیکی در کلاس ندارد و کاملا به شکل خودآموز است.

پکیج آموزش زبان انگلیسی رضا آرش نیا

پکیج آموزش زبان انگلیسی رضا آرش نیا

پکیج های آموزش زبان انگلیسی با تدریس رضا آرش نیا که فارغ التحصیل دانشگاه تهران است و یک Applied Linguist در اختیار همگان قرار می گیرد. در دوره مکالمات زبان انگلیسی از پایه به کاربران آموزش داده می‌ شود و در این بسته های آموزشی، نحوه مکالمات روزانه و معرفی خود به زبان آموزان آموزش داده می‌ شود.

هم چنین استاد رضا آرش نیا دوره‌ های آموزشی مختلف دیگری مانند 504 و بسته های vip هم دارند. قیمت بسته‌ های vip وب سایت آرش نیا معمولا معقول و منصفانه می باشد. بسته آموزشی vip plus شامل یک فلش 32 گیگابایتی است که فلش فقط بر روی پلتفرم کامپیوتر یا لپ تاپ اجرا می شود و همه آموزش‌ ها بر روی فلش نشان داده می شود.

پکیج آموزش زبان انگلیسی روان

پکیج آموزش زبان انگلیسی روان

آکادمی روان وب سایت تخصصی برای آموزش زبان انگلیسی می باشد و در این حوزه بهترین دوره‌ ها و آموزش‌ های ویژه را برای زبان آموزان ارائه نموده است. هدف این وب سایت به بهترین و آسان ترین فرم ممکن زبان انگلیسی را به کاربران آموزش دهند. این آکادمی توانسته در دوره های مختلف به روش موازی ترکیبی زبان انگلیسی را به کاربران آموزش دهد.

خصوصیات بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی باید به گونه طراحی و پیاده سازی شده باشد که بتواند بر روی مهارت‌ های لیسنینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و هم چنین مهارت گفتگو کردن، اثر مثبت بگذارد و موجب تقویت آن ها شود. اکثر انسان ها از کلاس های زمان بر یادگیری زبان لذت نمی برند و می خواهند به هر طریقی که شده، خیلی سریع به زبان انگلیسی مسلط شوند.

نکته ای که باید به آن توجه کرد، این است که که مغز انسان به این روش ها واکنش نشان می دهد و این گونه طراحی نشده است و اگر لذت و استمرار در کنار مراحل یادگیری وجود نداشته باشد، پیشرفتی هم در کار نخواهد بود. در حال حاضر بهتر است که شیوه های سنتی را کنار بگذاریم و به سمت روش های مدرن برویم.

ساخت محصولات آموزشی یکی از مهم ترین کسب‌ و کارهای قرن 21 می باشد. کسی که می‌تواند در خانه خود باشد و محصولی بسازد که با محصولات تولید شده در شرکت‌ های بزرگ قابل رقابت باشد. محصولات آموزشی انواع مختلفی دارند مانند کتاب‌ های الکترونیکی قابل دانلود،دوره‌ های مختلف آموزش الکترونیکی، دوره های آموزش‌ صوتی، مجموعه آموزش‌ های ویدیویی و محصولات آموزشی چند رسانه ای با این گونه آموزش‌ ها، جزوء بیشترین آموزش‌ های موجود در سطح وب سایت ها هستند.

خصوصیات بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی روش های مختلفی وجود دارد. این که از یک معلم خصوصی آموزش ببینید یا این که در کلاس های آموزشگاه ثبت نام کنید، از آموزش های مختلف موجود در صفحات و کانال‌ های آموزش زبان استفاده کنند و یا این که از یک پکیج ارزشمند و کاربردی استفاده کنند. یکی از علل مهم پیشرفت آموزش زبان انگلیسی، انعطاف پذیری بالای این قبیل آموزش هاست که موجب می شود در هر زمان از روز که تمایل داشتید، یادگیری را شروع کنید و این در نوع خودش بسیار مفید است. یک پکیج خوب آموزش زبان انگلیسی باید ویژگی های ذیل را دارا باشد:

 • یک پکیج آ‌موزشی باید شامل به روزترین آموزش‌ ها باشد و بتواند نیاز کاربران را برطرف کند.
 • استفاده راحت‌ تری در مقایسه با محصولات دیگر داشته باشد.
 • از نظر قیمتی مناسب باشد.
 • محتوای آموزشی آن جامع باشد

در مقاله بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی تمام سعی خود را کردیم که ویژگی های بهترین پکیج‌ های آموزش زبان انگلیسی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا شما این توانایی را داشته باشید که بهترین تصمیم برای انتخاب یکی از این دوره‌ ها بگیرید

راه های یادگیری سریع تر زبان انگلیسی

روش های مختلفی از طریق پکیج های آموزش زبان انگلیسی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد که از طریق این روش ها می توانند سریع تر و در مدت زمان کم تر، زبان انگلیسی را بیاموزند. نکته ای که وجود دارد، اولین قدم یادگیری زبان، تلاش و پشتکار خود فرد است و در مراحل بعد، آموزشگاه های زبان انگلیسی و یا پکیج های آموزش زبان انگلیسی، به عنوان ابزارهای کمکی به حساب می آیند. بعضی از این راه های یادگیری سریع زبان انگلیسی به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

راه های یادگیری سریع تر زبان انگلیسی

 • دیدن فیلم و سریال و کارتون با زبان اصلی نیز بسیار کمک کننده است اما در اوقات فراغت
 • هرگاه جمله ای را می شنوید یا می بینید را در همان لحظه با صدای بلند برای خود تکرار کنید
 • لغات جدیدی که با آن برخورد می کنید را یادداشت کنید و چند روز بعد همان کلمات را مرور کنید
 • اگر قصد این را دارید که در آزمون تافل یا آیلتس شرکت کنید حتما متدهای مخصوص پاس کردن این آزمون ها را یاد بگیرید
 • در کنار استفاده از پکیج های آموزش زبان انگلیسی یا کلاس های زبان، حتما مکالمات روزمره کاربردی را که در اکثر وب سایت های آموزشی قرار داده شده است را دانلود کنید و به طور روزانه یک یا دو مکالمه را تمرین کنید
 • به طور حتم می بایست یک دیکشنری زبان انگلیسی همراه خود و یا بر روی گوشی موبایل خود نصب کرده باشید و در مواقعی که با کلمات جدیدی برخورد می کنید یا تلفظ کلمه ای را یاد نگرفته اید، از دیکشنری استفاده کنید

روش های یادگیری زبان انگلیسی

برای یادگیری زبان انگلیسی ابتدا باید انگیزه لازم برای این کار را داشته باشید. صرفا قبول شدن در آزمون های زبان انگلیسی، دلیل کافی و قانع کننده ای نمی باشد و این که استخدام شدن در یک شغل هم دلیل مناسبی نمی باشد. برای یادگیری قاطعانه زبان، نیاز به یک دلیل محکم تر است. اگر پول می تواند برایتان ایجاد انگیزه کند،، تصور کنید که از طریق زبان انگلیسی چگونه می شود پولدار شد. برخی از متدهای مهم برای یادگیری زبان انگلیسی به شرح موارد ذیل می باشد:

استفاده از آهنگ و فیلم های زبان انگلیسی: تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است، نشان دهنده این است که هنگام مطالعه، ساکت بودن و یا گوش دادن به آهنگ، تمرکز انسان بالا می رود، بسیاری از افراد این اعتقاد را دارند که بازی کردن و گوش دادن به یک سبک خاصی از آهنگ های خواننده مورد علاقه، باعث می شود که زبان آموزان برای استفاده از بخشی اضافی از مغزشان از آن کمک بگیرند.

روش های یادگیری زبان انگلیسی

حضور در کلاس های آموزش زبان انگلیسی: در طول سال های گذشته، ضرورت شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی از اهمیت بیشتری در مقایسه با سال های گذشته برخوردار بوده است. اکثریت افراد از تمام رنج های سنی و بیشتر جوانان، تمایل بیشتری نسبت به شرکت در این کلاس ها دارند. البته بعضی از افراد به self study اعتقاد دارند ولی بهتره که بگیم مفاهیم و اطلاعاتی که در کلاس‌ های حضوری تدریس می شوند، به هیچ عنوان قابل مقایسه با self study در منزل نمی باشد.

استفاده از بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی: یکی از اصلی ترین ویژگی‌ های بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی، داشتن یک سرویس پشتیبانی بروز و آنلاین می باشد. اگر حتی بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی را هم تهیه کنیم ولی در پشتیبانی دارای عیب و ایراد باشد و هیچ کسی نباشد که سیر پیشرفت کاربران را مورد بررسی قرار دهد و مشکلات را رفع کند، قطعا در روند آموزش کاربران، مشکل ایجاد خواهد شد و کاربر اطلاعی ندارد که در هر زمان در چه وضعیتی قرار دارند.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی پرداختیم و تمام سعی خود را کردیم که امکانات و ویژگی ها هر یک از پکیج هایی که بهترین آموزش را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد را شرح دهیم، از شما عزیزان نیز تشکر می کنم که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید و خواهشمندم نظرات مثبت و منفی خود را برایمان کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

الهام عرب

الهام عرب هستم 25 ساله دارای مدرک کاردانی نرم افزار و 2 سال سابقه کار می باشم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا