بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سایت های مشاوره کنکور 👩‍💻【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین سایت های مشاوره کنکور صحبت کنیم، تحصیل در دانشگاه یکی از اهداف دانش آموزان است که برای رسیدن به آن تلاش های بسیاری می کنند همان طور که می دانید کنکور یکی از آزمون های مهمی است که هر ساله بین رشته های مختلفی برگزار می شود بنابراین اگر شما هم به دنبال سایت های مشاوره هستید و می خواهید در کنکور ثبت نام نمایید برای اطلاعات بیشتر همراه ما در بهترینک باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه مشاوره کنکور در تهران و ایران

ویژگی های بهترین مشاور کنکور

در این بخش از مقاله به شما توضیح می دهیم که مشاوران کنکور چه ویژگی هایی دارند تا در این صورت بتوانید بهترین مشاوران کنکور را انتخاب نمایید و آینده تحصیلی تان را تضمین کنید. در زمانی که مافیاهای کنکور بسیاری وجود دارند و عده ی بسیاری با جعل عنوان، خود را به عنوان مشاور کنکور معرفی می کنند باید در انتخاب آن ها دقت بالایی داشته باشید. در ادامه ویژگی های بهترین مشاوران کنکور را توضیح می دهیم.

توانایی شناخت و درک دانش آموز: یک مشاور کنکور باید برای رسیدن دانش آموز به موفقیت اطلاعات کافی در مورد او را داشته باشد. از طرفی دانش آموزان هم باد به مشاور اعتماد داشته باشند و مشکلات روحی خود را به او بگوین زیرا در این صورت مشاور می تواند بهترین راهنمایی را داشته باشد. اطلاعات اولیه که مشاور باید در مورد دانش آموزان بداند شامل شرایط خانوادگی دانش آموز، روحیات دانش آموز، عادت های مطالعاتی دانش آموز و … است.

داشتن این اطلاعات به مشاور کمک می کند تا ارتباط موثر تری با دانش آموز برقرار نماید و او را از لحاظ روحی به طور کامل بررسی کند و با توجه به شرایط خانوادگی و عادت های مطالعاتی وی، بهترین برنامه تحصیلی برای موفقیت در کنکور را برای او تنظیم کند.

ویژگی های بهترین مشاور کنکور

سابقه درخشان در کنکور: ویژگی بعدی مشاور کنکور این است که در کنکور سراسری رتبه خوبی کسب کرده باشد و در حقیقت یکی از رتبه های درخشان کنکور در زمان خود بوده باشد. زمانی که خودِ مشاور در کنکور رتبه برتر را کسب کرده باشد بهتر می تواند دانش آموز را راهنمایی کند و از احساسات و استرس هایی که کنکوری ها دارند باخبر است. از طرفی مشاوران این چنینی به این دلیل که این مسیر را پشت سر گذاشته اند، بهتر از دیگران می توانند راهنمایی کنند.

تنظیم برنامه مطالعاتی صحیح: یک مشارو کنکور باید حجم درس ها را در برنامه یک دانش آموز کنکوری به گونه ای تنظیم کند که سنگین و سخت نباشد و دانش آموز بتواند به راحتی مطابق برنامه تنظیم شده برنامه درسی را انجام دهد. در مواردی دیده شده که مشاوران کنکور برنامه های سنگینی را برای دانش آموزان تنظیم می کنند به گونه ای که دانش آموز از ادامه مسیر دل زده می شود. علاوه بر این بهترین اساتید کنکور 1403 روش هایی از مطالعه را به دانش آموزان می آموزند.

 بهترین سایت های مشاوره کنکور کدام است؟

برای این که بهترین سایت مشاوره کنکور را پیدا کنید باید تمامی ویژگی ها و امکانات سایت ها را بدانید، بررسی تمام سایت های موجود کار راحتی نیست. از این رو در این مقاله تصمیم گرفتیم تا سایت های مشاوره کنکور را معرفی کنیم که انتخاب برای شما راحت تر شود. امروزه کنکور یکی از آزمون های حساس و سرنوشت ساز برای برخی از خانواده ها محسوب می شود، به همین دلیل به دنبال سایت های مشاوره تحصیلی هستند.

 بهترین سایت های مشاوره کنکور کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین سایت های مشاوره کنکور، 10 سایت مشاوره را برای شما معرفی می کنیم. همراه ما باشید.

سایت مشاوره کنکور برنا

سایت مشاوره کنکور برنا

سایت مشاوره کنکور برنا یکی از سایت هایی است که خدمات مشاوره در زمینه کنکور سراسری تجربی، ریاضی و انسانی را ارائه می دهد. این مرکز یکی از به روزترین مراکز مشاوره در شهر مشهد است که خدمات باکیفیتی را زیر نظر مرجع رسمی آموزش و پرورش مشهد در اختیار کنکوری ها قرار می دهد.

یکی از ویژگی های این مرکز مشاوره، دقت و تمرکز بر روی مشاوره هایی است که ارائه می دهد زیرا ارائه خدمات مشاوره نامطلوب باعث صدمات جبران ناپذیری به دانش آموزان می شود. خدمات مشاوره ای که در این مرکز انجام می شود شامل مشاوره تحصیلی و هدایت تحصیلی، مشاوره کنکور و برنامه ریزی، مشاوره انگیزشی، مشاوره انتخاب رشته، مشاوره ادامه تحصیل و … می باشد.

ویژگی هایی که در مرکز مشاوره برنا وجود دارد باعث شده تا در شمهد یکی از بهترین مراکز مشاوره کنکور باشد مانند تجربه کاری موفق و رضایت مندی دانش آموزان، استفاده از اساتید برتر، مشاوره انتخاب رشته اصولی و علمی، تعیین علاقه و انگیزه با توجه به تست های روانشناسی، حضور آقای دکتر فضایلی مشاور نمونه مشهد، برگزاری سه جلسه خصوصی با مشاوران اصلی موسسه برنا می باشد هم چنین این موسسه مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش را دریافت کرده است.

شماره تماس: 05137617957

سایت مشاوره کنکور پزشکی

سایت مشاوره کنکور پزشکی

یکی از بهترین سایت های مشاوره کنکور، موسسه کنکور پزشکی است که سال های زیادی است در زمینه مشاوره تحصیلی و کمک به موفقیت دانش آموزان فعالیت می کند. یکی از مشاوران کنکور در این سایت، آقای محمد موسوی است که تجربیات خود را با دانش آموزان در مان می گذارد و بهترین راه را به آن ها نشان می دهد. مشاور کنکور باید فردی باتجربه و با دانش بالا باشد تا مسیرهای درست را نشان دهد، آقای محمد موسوی دارای گواهینامه از اتحادیه اروپا و گواهینامه ISO 29993 از آلمان می باشد، هم چنین ایشان عضو انجمن مشاوران مدرسه آمریکا بوده است.

در این مرکز مشاوره ای که ارائه می شود در کمال صفا و صمیمیت است. خدماتی که در این سایت ارائه می شود شامل مشاوره کنکور سراسری، مشاوره انتخاب رشته، مشاوره تحصیلی رایگان، دوره انگیزه ساز و …می باشد که می توانید با توجه به نیازتان از این ها استفاده نمایید.

شماره تماس: 09906644750

سایت مشاور تحصیلی هیوا

سایت مشاور تحصیلی هیوا

یکی از سایت هایی که می خواهیم برای مشاوره کنکور معرفی کنیم، سایت هیوا است. این سایت خدمات مشاوره کنکور را به دانش آموزان و کنکوری ها ارائه می دهد. در گذشته برای موفقیت در زمینه تحصیلی تنها راه این بود که درس بخوانید ولی در حال حاضر سایت های مشاوره کنکور بسیاری در این زمینه وجود دارد که به کنکوری ها کمک می کند تا انتخاب های مناسبی داشته باشند. سایت مشاوره کنکور هیوا در حقیقت یک مرکز خصوصی و غیر انتفاعی است که هیچ وابستگی ای به ارگان های دولتی و خصوصی دیگر مانند دانشگاه آزاد، سازمان سنجش و … ندارد.

سایت مشاوره کنکور هیوا به کنکوری ها در انتخاب رشته کمک کده و تاثیر مثبتی در آینده تحصیلی و شغلی آن ها می گذارد. مشاوران این سایت با توجه به رتبه و سهمیه ای که هر کنکوری به دست آورده است و با در نظر گرفتن شانس او برای قبولی در رشته محل های ارائه شده، بهترین مشاوره برای انتخاب رشته کنکور را ارائه می دهند.

شماره تماس از طریق تلفن ثابت: 9099075305

سایت مشاوره کنکور دورخیز

سایت مشاوره کنکور دورخیز

سایت مشاوره کنکور دورخیز یکی از سایت های مشاوره است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است و در مدارس تهران و اصفهان مشاوره کنکور ارائه داده است. این سایت از سال 1394 مشاوره های کنکور رابه صورت تلفنی و مجازی هم ارائه می دهد و به هزاران دانش آموز کنکوری برای موفقیت بیشتر و بهتر در کنکور کمک کرده است. مشاوره های تلفنی که در سایت دورخیر به شکل کاملا حرفه ای به کنکوری ها ارائه می شود، کمک می کند تا به راحتی یکی از رتبه برترهای کنکور سراسری شوند.

مشاوره کنکور در سایت دورخیز به تمام دانش آموزان سراسر ایران به صورت تلفنی و آنلاین ارائه می شود. در این سایت به کنکوری ها کمک های بسیاری ارائه می شود از جمله آن ها می توان به آموزش روش های تست زنی و مطالعه صحیح، برنامه ریزی خصوصی و شخصی برای هر دانش آموز، مشاوره تلفنی و نظارت بر نحوه مطالعه دانش آموزان، برگزاری آزمون های آزمایشی آنلاین هر دو هفته یک بار اشاره کرد.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، ابتدای خیابان سیمای ایران، پلاک 1

شماره تماس مشاوره: 02128421071

سایت مشاوره کنکور آیدی نوین

سایت مشاوره کنکور آیدی نوین

سایت ایران دانش نوین (آیدی نوین) فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و هدف این سایت برقرای عدالت آموزشی در عرصه کنکور و کمک به دانش آموزان می باشد. در این سایت خدماتی به دانش آموزان و کنکوری ها ارائه می شود که شامل مشاوره کنکور، ارائه محصولات کمک آموزشی و برنامه ریزی و آموزش کنکور می باشد، تمام این خدمات به گونه ای است که دانش آموزان در سراسر ایران از آن های بتوانند استفاده کنند.

یکی از ویژگی هایی که سایت ایران دانش نوین دارد، امکان مشاوره تحصیلی رایگان است که افرادی که در زمینه کنکور دچار سردرگمی شده اند می توانند از این ویژگی استفاده کرده و پاسخ سوالات خود را پیدا کنند. سایر خدماتی که در این  سایت مشاوره کنکور ارائه می شود شامل برنامه ریزی کنکور، انتخاب رشته کنکور، روش های مطالعه کنکور، بهترین منابع کنکور تجربی، مقاله های مشاوره ای کنکور و … می باشد.

شماره تماس: 02166459870

سایت مشاوره کنکور آی مشاوره

سایت مشاوره کنکور آی مشاوره

سایت مشاوره تلفنی آی مشاوره یکی از بهترین سایت های برای مشاوره در زمینه کنکور و تحصیلی است. در ین سایت انواع مشاوره برای کنکور و. انتخاب رشته و حتی قبل تر از آن برای دانش آموزان و موفقیت در دبیرستان هم مشاوره های مناسبی ارائه می شود. در حقیقت هدف سایت آی مشاوره بر این است تا مشکلات و ضعف ها را بشناسد و برای حل آن ها راهکارهای مناسبی را ارائه دهد.

سایت آی مشاوره با در نظر گرفتن این موضوع که بسیاری از خانواده ها به دلیل مشغله ای که دارند نمی توانند از مشاوره های حضوری برای کنکور فرزندشان استفاده کنند. بنابراین این سایت امکان مشاوره تلفنی و آنلاین را ایجاد کرده است تا تمام افراد در هر موقعیتی از این مشاوره ها برای موفقیت هر چه بیشتر در کنکور استفاده کنند.  مشاوره هایی که در این سایت ارائه می شود شامل مشاوره کنکور، مشاوره کاردانی و کارشناسی به صورت تلفنی، مشاوره تلفنی برا تحصیل در خارج از کشور و … می باشد.

شماره تماس از طریق تلفن ثابت: 9099072840

سایت مشاوره کنکور آقای مشاور

سایت مشاوره کنکور آقای مشاور

موسسه فرهنگی آموزشی آقای مشاور با استفاده از مشاوران ارشد و با تجربه ای که دارد تلاش می کند تا همواره بهترین مشاوره ها را ارائه بدهد. در واقع مشاورانی که در این مرکز در حال فعالیت هستند، خود یکی از رتبه برترهای کنکور در سال های گذشته بوده اند و در حال حاضر یکی از دانشجویان برتر در رشته های پزشکی، مهندسی، حقوق، دندانپزشکی و داروسازی هستند و با توجه به تجربه ای که در کنکور داشته اند می توانند بهترین مشاوره را به کنکوری ها ارائه بدهند.

ویژگی هایی که سایت مشاوره کنکور آقای مشاور دارد شامل:

  • انتخاب رشته سیستماتیک
  • معرفی تمام رشته ها به همراه آینده شغلی آن ها
  • انتخاب رشته چند مرحله ای به دست تیم مشاوران
  • برقراری تماس های نامحدود میان دانش آموز و مشاوران
  • ارائه انتخاب های مناسب با توجه به ویژگی های شخصیتی و علاقه فردی

شماره تماس: 02128428866

سایت مشاوره کنکور سعید غیاثوند

سایت مشاوره کنکور سعید غیاثوند

سایت دیگری که در مورد مشاوره کنکور خدمات مناسبی را به دانش آموزان و کنکوری ها ارائه می دهد، سایت سعید غیاثوند است. مهندس سعید غیاثوند مشاور و برنامه ریز تحصیلی کنکور سراسری و آزاد است. در این سایت مشاوره آنلاین تلفنی توسط آقای سعید غیاثوند به کنکوری ها و دانش آموزان ارائه می شود.

ایشان متولد سال 1361 می باشند و در زمینه مشاوره کنکور، مبتکر طرح پاد (پرورش استعدادهای درخشان)، مولف کتاب کار عمومی، کتاب تونل وحشت کنکور، دفتر برنامه ریزی به روش مهندس غیاثوند می باشد. ایشان سابقه کار در آموزشگاه های پرستو، بهار علم آموزان، اندیشه و خرد، ندای زهرا، مهرگان، گل های دانش، فرزانگان، مهرگان، رضوان و … را دارند.

شماره تماس: 02126473180

سایت مشاوره کنکور ایران تحصیل

سایت مشاوره کنکور ایران تحصیل

امروزه اصلی ترین راه برای موفقیت در کنکور، مشاوره و برنامه ریزی است که برای این کار می توانید از سایت مشاوره کنکور ایران تحصیل کمک بگیرید. در این سایت انواع مشاوره برای موفقیت در کنکور تجربی، ریاضی و انسانی ارائه می شود، این سایت راه های افزایش تست زنی، تکنیک های مطالعه بهتر و خیلی از مواردی که برای موفقیت تان در کنکور لاز ماست را می آموزد و در مشاوره ها به شما می گوید.

یکی از بهترین و سریع ترین مشاوره های کنکور، مشاوره تلفنی است که با این روش به سرعت می توانید به یک مشاوره دسترسی داشته باشید و از دانش و تجربه او استفاده کنید. سایت مشاوره ایران تحصیل یکی از مراکز تخصصی است که مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی را دارد و فعالیت های خود را به صورت تخصصی و غیر انتفاعی انجام می دهد و هیچ وابستگی ای به سازمان های دولتی و خصوصی مانند دانشگاه آزاد، سازمان شاهد، سازمان سنجش و … ندارد.

شماره تماس از طریق تلفن ثابت: 9099075307

سایت مشاوره کنکور صدای سنجش

سایت مشاوره کنکور صدای سنجش

سایت مشاوره کنکور صدای سنجش یکی از سایت های تخصصی برای مشاوره در زمینه کنکور سراسری می باشد. در این سایت انواع مشاوره در زمینه های تحصیلی، مشاوره کنکور، انتخاب رشته کنکور، مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و … ارائه می شود. مشاوره کنکور تلفنی که در سایت صدای سنجش به کنکوری ها ارائه می شود، متشکل از کارشناسان امور تحصیلی مربوط به سازمان سنجش است که راهنمایی و اطلاعات لازم را به سرعت و به راحتی در اختیار کنکوری ها و افرادی که تقاضای مشاوره د دارند قرار می دهد.

در این سایت علاوه بر مشاوره، خدمات دیگری هم ارائه می شود که از جمله آن ها می توان مشاوره برای انتخاب رشته در دانشگاه آزاد، مشاوره انتخاب رشته برای کارشناسی ارشد، مشاوره کنکور دکتری، مشاوره برای ادامه تحصیل در خارج از کشور و … را نام برد.

شماره تماس: 02166868571

استفاده از مشاور کنکور چه اهمیتی دارد؟

در این بخش از مقاله می خواهیم توضیح دهیم که مشاوره چه اهمیتی دارد و چه میزان وقت و زمان شما مهم است. پس باید به درستی از آن استفاده کنید چرا که اگر زمان مناسب برای مشاوره کنکور را از دست بدهید، نمی توانید وقت از دست رفته را بازگردانید. امروزه به دلیل رقابت بالا در کنکور سراسری، توصیه می شود که حتما از یک مشاور کنکور برای افزایش موفقیت تان در کنکور کمک بگیرید زیرا این افراد تجربه هایی در زمینه کنکور دارند که مسیر درست را به شما نشان می دهند. در ادامه بیشتر در مورد اهمیت مشاوران کنکور می گوییم.

یادگیری روش درست مطالعه: زمانی که در بهترین کلاس های آنلاین کنکور ثبت نام می کنید این امکان را دارید تا از یک مشاور باتجربه کنکور مشاوره بگیرید، در ضمن مشاوران کنکور به دلیل تجربه ای که در این زمینه دارند، بهترین روش های مطالعه و تست زنی را به شما می آموزند. بسیاری از دانش آموزان علی رقم سخت کوشی بسیار، به این دلیل که روش های درست درس خواندن را نمی دانند، پایه ضعیفی دارند اما مشاوران کنکور به شما کمک می کنند تا با استفاده از روش های مطالعه درست و اصولی، یادگیری تان را چند برابر کنید.

استفاده از مشاور کنکور چه اهمیتی دارد؟

داشتن برنامه اصولی: اهمیت دیگری که استفاده از مشاور کنکور دارد، برنامه ریزی اصولی برای مطالعه درس ها است. بسیاری از افراد تکنیک های مهم مطالعه را نمی دانند و به همین دلیل نمی توانند زمان را به درستی مدیریت کنند چرا که به دلیل نداشتن برنامه درسی همواره دچار کمبود وقت می شوند. مشاوران کنکور به دانش آموزان برنامه درسی اصولی و صحیحی را تعیین می کنند به طوری که فرد کنکوری به ادامه این مسیر علاقه مند گردد و از ادامه راه خسته نشود. یک برنامه اصولی باید زمانی برای استراحت و تفریح داشته باشد زیرا درس خواندن مستمر آزار دهنده است.

تعیین زمان مرور درس ها: یک مشاور کنکور بعد از این که به دانش آموز روش های درست مطالعه را می آموزد، تعیین می کند که چه زمانی بهترین زمان برای مرور درس هایی است که خوانده شده است. یک مشاور بازه های زمانی خاصی را برای مرور مطالب مشخص می کند که این مطالب از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت دانش آموزان منتقل شود. این مورد یکی از مهم ترین اهمیت های استفاده از مشاور کنکور می باشد چرا که مرور درس ها بسیار مهم بوده و در موفقیت کنکور تاثیر گذار است.

نکات مهم در برنامه ریزی کنکور

برای بهتر انجام شدن هر کاری به برنامه یزی درستی نیاز است. کنکور هم یکی از هم ترین مراحل زندگی دانش آموزان است که برای موفقیت بیشتر در آن باید برنامه ریزی درستی داشته باشند. زمانی که کنکوری ها طبق برنامه ریزی که توسط مشاوران بهترین آموزشگاه کنکور در ایران درس بخوانند، استرسی در مورد کنکور نخواهند داشت زیرا می دانند که اگر طبق برنامه درس بخوانند، تا زمان آزمون می توانند تمام مباحث را مرور کنند.

شناخت عادت های مطالعاتی خود: برای این که مطالعه خود را طبق برنامه ای که تنظیم شده است دنبال کنید، لازم است که عادت های مطالعاتی و یادگیری خود را بشناسید، مثلا برخی از دانش آموران در زمان مطالعه زود به زود خسته می شوند و برای ادامه مطالعه نیاز دارند که کمی استراحت کنند و بعد ادامه دهند. از طرف دیگر عده ی دیگری از دانش آموزان یادگیری شان در روز بیشتر از شب است و بالعکس، بنابراین باید با توجه به این عادت ها، مشاور کنکور خود را در جریان بگذارید تا برنامه را مطابق با شرایط شما تنظیم کند.

اولویت بندی دروس: نکته بعدی که در برنامه ریزی کنکور مهم است، اولویت بندی درس های مهم و یا درس هایی است که برای شما سخت است. تمام دانش آموزان در برخی از درس ها ضعیف و در برخی از درس ها قوی هستند، بنابراین در برنامه ریزی کنکور باید این موارد لحاظ گردد تا درصد موفقیت در همان درس بالا رود.

نکات مهم در برنامه ریزی کنکور

مدیریت زمان: نکته بعدی در برنامه ریزی کنکور، مدیریت زمان است. تعدادی از دانش آموزان به دلیل این که در سال اول کنکور مشغله های بسیاری اعم از مدرسه، امتحان های کلاسی، رفتن به کلاس های کنکور، انجام فعالیت های شخصی و … را دارند، نمی توانند از زمان به درستی استفاده کنند، اما اگر از کارشناسان مجرب و اساتید و مشاوران برتر کنکور کمک بگیرند، در همان سال اول می توانند رتبه قابل قبولی کسب کنند و نیازی به شرکت دوباره در کنکور سال بعد نداشته باشند.

مطالعه با کیفیت: داشتن مطالعه با کیفیت در برنامه ریزی کنکور مهم است. فکر کردن به این موضوع که درس خواندن زیاد به تنهایی باعث موفقیت است، کاملا اشتباه است. برای این که درس خواندن شما ثمر بخش باشد باید از راهکارهای اصولی برای مطالعه استفاده کنید، باید بدانید که تا چه اندازه تمرکز دارید و چه میزان در زمان درس خواندن استرس دارید، دانستن این موضوعات باعث بالا رفتن کیفیت مطالعه تان می شود.

 کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از افرادی که تا انتها همراه ما در مقاله بهترین سایت های مشاوره کنکور بودند. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را به مشاوره کنکور بیشتر آشنا کنیم و سایت هایی را برای مشاوره معرفی کنیم که انتخاب رشته و کنکور را  برای شما راحت تر کنند. در ادامه مقاله به توضیح اهمیت استفاده از مشاور کنکور پرداختیم و گفتیم که نکات مهم برای برنامه ریزی کنکور کدام است. امیدوارم که مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا