بهترین سایت و اپلیکیشنبهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار اصفهان ⭐【آپدیت1403】✅

اتاق فرار محیطی مهيج و سرشار از بازی ها و تفریحات گروهی هیجان انگیز و سرگرم کننده می باشد. در این فضا مدیریت زمان اهمیت بسزایی دارد زیرا پس از آن که افراد تیم (۴ الی ۱۰ نفره)  وارد اتاق فرار می شوند باید در مدت زمان مشخصی که ۶۰ الی ۹۰ دقیقه می باشد سرنخ ها و نقشه فرار را پیدا کنند پس برای لذت بردن از این فضا بهتر است هم گروهی های خوبی را انتخاب کنید.ماهیت اصلی این فضا حل معما ها به صورت گروهی و همکاری همه افراد تیم است. در ادامه به معرفی بیشتر این محیط و بازی های آن می پردازیم و پنج مورد از بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار در اصفهان را به شما معرفی می نماییم.

آیا اتاق فرار ترسناک است؟

اتاق فرار یا اسکیپ روم به مجموعه ای از بازی‌ جذاب و معمایی است که با سناریوها و ژانرهای جذاب و مختلف شما را به مدت ۱ ساعت درگیر ماجرایی هیجان ‌انگیز و در عین حال ترسناک می‌کند. در اتاق فرار شما و هم تیمی هایتان شخصیت‌ های اصلی بازی هستید و باید سعی کنید در مدت زمانی که به شما فرصت داده شده است، معماها را حل کنید و به رازهای نهفته پی ببرید، قفل‌ ها را باز کنید و خود را نجات دهید.

عکس اتاق فرار اصفهان

مطلب پیشنهادی: بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار تهران

بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار در اصفهان کدام است؟

اگر شما روحیه ای دارید که از بازی های تیمی و همکاری و انجام کار تحت شرایط سخت لذت می ‌برید، بازی اسکیپ روم، قطعا گزینه ای بسیار جذاب و هیجان‌ انگیز برای شما خواهد بود. در بازی ‌های اتاق فرار اصفهان ماموریتی به شما داده می ‌شود و در یک اتاق با سناریو خاص قرار می ‌گیرید که باید در آنجا برای حل معما و پیدا کردن سرنخ ها تلاش کنید.

در طی بازی اتاق فرار گاهی به کلیدی برای باز کردن و حل معما نیاز دارید که اگر به اندازه کافی جو با دقت فضای اطرافتان را جستجو کنید، می‌توانید رمز عبور آن مرحله را پیدا کنید و قفل ‌ها را باز کنید. در این اتاق باید بتوانید چیزهای مخفی را پیدا کنید و سرانجام از آن اتاق فرار خودتان را خلاص کنید. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی پنج مورد از بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار در اصفهان بپردازیم و داستان هر کدام از آنها را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

10 تا از بهترین اتاق فرار اصفهان را بشناسید!

اتاق فرار اسکیپ سنتر

اتاق فرار اسکیپ سنتر

 

اسکیپ سنتر جزء بزرگترین مراکز اتاق فرار در اصفهان محسوب می‌ باشد که در سال ۱۳۹۷ راه‌اندازی شد. اسکیپ سنتر دارای سه شعبه در باغ جوان و شیخ صدوق اصفهان می باشد. اسکیپ سنتر اصفهان در ابتدا تنها دارای دو اتاق فرار سکوت سیاه و عکاس‌ خانه بود پس آن ۱۱ اتاق فرار دیگر به این مرکز اضافه شد. این اتاق فرار دارای ۹ سناریو جذاب و هیجان انگیز است، اگر شما از علاقمندان به بازی مافیا هستید باید بگوییم که این بازی در اسکیپ سنتر نیز برگزار می‌شود.

در شعبه مرکزی اسکیپ سنتر، ژانرهای ترسناک نفرین، آمیتیست، فوکوشیما، هویت مخفی و هیپنوتیزم ارائه می‌شود، شعبه جوان (الف) آن دارای بازی های سافاری، مرگ، مسافر روانی، لالایی شیطان و بازمانده و شعبه جوان (ب) دارای بازی شاینینگ می باشد. در اسکیپ سنتر بازی دفینه نیز مهيج دفینه نیز اجرا می شود، دفینه اولین و تنها بازی است که در محیط باز در اصفهان ماجرا می شود. قواعد بازی دفینه نیز مانند سایر اتاق فرارها است و تنها تفاوت آن این است که در محیط باز انجام می‌شود، مدت زمان انجام این بازی ۱۲۰ دقیقه، تعداد نفرات لازم ۶ تا ۱۲ و حداقل سن ۱۸ سال می باشد.

آدرس شعبه باغ جوان الف: مشتاق سوم، مجموعه تفریحی باغ جوان، درب پارکینگ

آدرس شعبه باغ جوان ب: مشتاق سوم، مجموعه باغ جوان

آدرس شعبه مرکزی: شیخ صدوق، چهارراه وکلا، زیرگذر

تلفن: ۰۳۱۳۶۶۳۶۸۲۸

اسکیپ روم دات آی آر

اسکیپ روم دات آی آر

اسکیپ روم دات آی آر از قدیمی ترین اتاق فرار ها در ایران محسوب می شود که در بیشتر شهرهای ایران شعبه دارد. مجموعه اسکیپ روم دات آی آر از تابستان ۱۳۹۴ با هدف طراحی و اجرای بازی ‌های گروهی و معمایی اتاق فرار فعالیت خود را آغاز کرد و در سال ۱۹۵ اولین بازی اتاق فرار را در ایران راه اندازی کرد، بازی های دیگر نظیر؛ بازی‌ های شهری cityhunt و بازی ‌های معمایی فضای باز treasurehunt نیز حاصل این گروه می باشد.

اسکیپ روم دات آی آر، بزرگ مجموعه ‌ترین اتاق فرار در کشور می باشد که در چهار استان تهران، کرج، اصفهان و اهواز در حال فعالیت است. اتاق فرار واقع در اصفهان دومین شعبه دات آی آر و اولین اتاق فرار این شهر می باشد که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون اسکیپ دات آی آر در اصفهان دارای سه شعبه می باشد. تابوت، طاعون، سرقت، اتاق فرار، سلول، اپیدمی، آواز مردگان، فرشته مرگ و شام آخر، اتاق فرار های این مجموعه می باشد.

اتاق فرار طاعون بازی بازی بسیار هیجان انگیز در ژانر وحشت می باشد. داستان این اتاق بر اساس شیوع همه گیر طاعون در شهر بنا شده است. شما به همراه تیمتان توسط گروه تحقیق بر روی این بیماری در خانه ای دور از شهر حبس شده اید و قرار است داروهای ضد طاعون را بر روی شما آزمایش کنند. مدت زمانی که در این اتاق در اختیار شما قرار می گیرد تنها ۶۰ دقیقه می باشد پس باید بتوانید خیلی سریع با یافتن سرنخ ها و حدس رمز عبور از این اتاق فرار خارج شوید.

آدرس شعبه ۱: میدان نوبهار، ابتدای خیابان دوران، مرکز اوقات فراغت خانواده

آدرس شعبه ۲: خیابان کاشانی بعد از چهار راه وفایی انتهای کوچه ۳۱، بن بست شکوفه پلاک ۷۱، مرکز بازی‌ های اتاق فرار انجمن اوقات فراغت اصفهان

آدرس شعبه ۳: بلوار سجاد، چهارراه آپادانا اول، کوچه شهریار، پلاک ۱۶، انجمن اوقات فراغت اصفهان

شماره تلفن: ۳۶۶۲۴۰۹۷-۰۳۱

اسکیپ روم وی‌ آی ‌پی

اسکیپ روم وی‌ آی ‌پی

از سری اتاق فرار های ترسناک در اصفهان اسکیپ روم وی آی پی می باشد که در سال ۱۴۰۰ راه ‌اندازی شد، این مجموعه دارای اتاق فرار رانده ‌شده، الموت و مومیایی می باشد.

اتاق فرار الموت شما را وارد روستای الموت قزوین می‌ کند سپس وارد کلبه‌ ای می ‌شوید و با اتفاقات ترسناکی روبه رو می ‌شوید.

در اتاق فرار مومیایی شما به عنوان یک گروه باستان‌ شناس به مصر می ‌روید و وارد اهرام مصر می ‌شوید تا نفرینی بر این مکان است را باطل کنید.

مدت زمان این بازی ۷۰ دقیقه و تعداد نفرات چهار تا هشت نفر است.

آدرس شعبه ۱: بزرگمهر، خیابان آراسته، نبش کوچه فردوس، پلاک یک

آدرس شعبه ۲: آپادانا اول (شهید قدوسی)، انتهای بن‌ بست ۹ (شهید امانی)، سمت راست، پلاک ۱۵۴

شماره تلفن: ۳۶۶۱۳۸۵۱-۰۳۱

اتاق فرار اره

اتاق فرار اره

داستان این اتاق فرار بر اساس فیلم اره‌ می باشد، در خانه ای متروکه و موحش به هوش می آیید و متوجه می شوید توسط یک قاتل سریالی ربوده شده اید که دست و پای شما را با زنجیر بسته است. قاتل زهری به بدن شما وارد کرده است و شما تنها یک ساعت زمان دارید تا از اتاق فرار کنید و زهر را خنثی کنید. مدت زمان این بازی ۷۰ دقیقه می باشد و تنها افراد بالای ۱۵ سال امکان استفاده از این بازی را  دارند.

لوکیشن: اصفهان – خیابان حکیم نظامی – رو به روی پمپ بنزین پل فلزی – نبش کوچه ساحل – پلاک ۳

تلفن: ۰۹۳۸۷۱۱۲۲۲۰–۰۳۱۳۶۲۴۰۱۷۸–۰۳۱۳۶۲۴۲۰۴۹

اسکیپ روم ویژن

اسکیپ روم ویژن

اسكيپ روم ویژن در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز و در  دو استان تهران و اصفهان مشغول به کار شد. اسکیپ روم ویژن دارای سه اتاق فرار مهيج چون نفرین، قلمرو اجنه و ایت می باشد. سناریوی قلمرو اجنه با ژانر ترسناک، تئاتر تعاملی و ماجراجویی درباره ی سفر به روستای بکر آباد می باشد که قلمرو اجنه نام دارد.

مدت زمان این بازی ۱۰۰ دقیقه می باشد و تعداد نفرات برای تشکیل تیم پنج تا هشت نفر می باشد.بازی اتاق فرار ایت داستان موجودی به نام پنی وایز یا IT می باشد که هر ۲۷ سال  یک بار از خواب بیدار می‌ شود و با شکار افراد از آن‌ ها تغذیه می ‌کند.در این سناریو شما و تیمتان به خانه‌ ای می‌ شوید که ممکن است محل زندگی پنی وایز باشد، شما برای انجام این بازی ۶۰ دقیقه زمان در اختیار دارید. اتاق فرار مهيج و ترسناک این مجموعه، نفرین می باشد، سناریو این بازی مربوط به دهکده ای در شوروی است.در سال ۱۹۶۸ میلادی در حین مراسم خاكسپاری یکی از اهالی دهکده، كليسای آن دهکده فرو می ‌ریزد و كشيش كليسا به طرز عجیبی ناپدید می‌ شود.

در این بازی شما و دوستانتان ماموریت دارید بعد از ۱۰ سال به این کلیسا وارد شوید و معمای ناپدید شدن کشیش را حل کنید.

آدرس شعبه یک: اتوبان آقابابایی، خیابان فرهنگ، روبه روی درب زرد رنگ مصالح فروشی

آدرس شعبه دو: خیابان بزرگمهر، ابتدای خیابان مفتح غربی

اتاق فرار مرگ

عکس اتاق فرار مرگ

اتاق فرار مرگ در تاریخ سوم فروردین ۱۳۹۸ به مجموعه اتاق فرار های اصفهان افزوده شد و این اتاق فرار بازی های تیمی مهیجی را برای شما تدارک دیده است.

اتاق فرار مرگ در حال حاضر تنها دارای سناریو فعال می باشد، این سناریو دارای درجه سختی ۸۰ درصد و ترس آن تا  ۷۰ درصد می باشد، و برای افراد شجاع و کنجکاو بهترین گزینه تفریح و بازی است.

لوکیشن: خیابان ملک، نرسیده به سه راه ملک، کوچه شهید پسندیده، کوچه الله بیک، جنب مجتمع سپهر ۵،پلاک B1

تلفن: ۰۹۰۲۱۲۱۶۳۳۲

چگونه بازی اتاق فرار را انجام دهیم؟

قطعا این سوالی است که همه ی ما پس از ورود به اسکیپ روم از خودمان می پرسیم ، در ادامه این مطلب پاسخ این سوال را به شما خواهیم داد و شما را با نکات مهم که در ذیل به آن اشاره شده است آگاه خواهیم کرد؛

  • در این بازی باید تمام افکار خود را به بازی متمرکز کنیم.
  • تمامی جاهای غیر معمول را به طور دقیق جستجو کنیم.
  • در مورد سناریو یا نکاتی که اپراتور هنگام ورود به ما گفته بود کاملا فکر کنیم و آن ها را به خاطر بسپاریم.
  • هر سر نخی که پیدا می کنید با صدای بلند و رسا به همه اعضای تیم بگویید.
  • سرعت عمل خود را بالا ببرید زیرا وقت شما اندک است.
  • از روند بازی خارج نشوید تا حل معماها برای شما آسان شود.
  • حتی اگر همه چیز عجیب باشد شما منطقی فکر کنید و تصمیم بگیرید.

مطلب پیشنهادی: بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار مشهد

اتاق فرار

 

کدام بازی اتاق فرار بهتر است؟

خوشبختانه در حال حاضر نیز اتاق فرارهای زیادی در سراسر شهرهای ایران دایر شده است هستند که با کیفیت های متفاوتی نسبت به هم در حال فعالیت هستند. اگر شما هم علاقمند به این بازی مهیج هستید بهترین راه برای انتخاب یک مجموعه اتاق فرار خوب خواندن نظرات مردم است.اما پس از این موضوع آنچه مهم است سلیقه شخصی و سناریو مورد علاقه شما می باشد.

ممکن است در یک گروه چهار نفره دو نفر دو نفر از سناریو بازی راضی نباشند و بلعکس دو نفر دیگر بسیار به آن بازی علاقمند شوند و تجربه لذت بخش خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.  اگر اولین بار است که اسکیپ روم بازی می کنید حتما از گیم مستر های اتاق فرار کمک بگیرید. هر بازی اسکیپ روم با بازی دیگر متفاوت می باشد پس در انتخاب بازی دقت کنید، و ژانر و بازی مورد علاقه خود و تیمتان را انتخاب کنید تا هنگام ورود به بازی با چیزی روبه رو شوید که توقع دیدن آن را داشتید.

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم چند مورد از بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار های موجود در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بر اساس علاقه ژانر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. به طور کلی شرکت در بازی اسکیپ روم را به  افرادی از بازی های تیمی و ماجراجویی لذت می ‌برند، توصیه می کنیم. شما می‌توانید به همراه گروهی از دوستان خود به بهترین و ترسناک ترین اتاق فرار در اصفهان یا نزدیکی محل سکونت خود بروید و از این بازی هیجان انگیز نهایت لذت را ببرید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 16 =

دکمه بازگشت به بالا