بهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران ⭐【سال1403】

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم. تمام انسان ها به نظافت و آراستگی شان اهمیت می دهند و دوست دارند که در ظاهر فردی منظم و مرتب دیده شوند، بنابراین در زمان های مشخصی برای کوتاهی مو به آرایشگرها مراجعه می کنند پس می توان نتیجه گرفت که شغل آرایشگری همواره بازار کار دارد، پس اگر می خواهید وارد این حرفه شوید و در آموزشگاه های برتر تهران ثبت نام کنید، تا انتها همراه ما در بهترینک باشید.

ویژگی بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه

برای این که بهترین آموزشگاه را انتخاب کنید باید به چند ویژگی دقت کنید که در این بخش از مقاله چند نمونه از مهر ترین آن ها را برای شما بیان می کنیم تا با یک انتخاب بی نقص، درصد موفقیت تان بالاتر رود، زیرا همان طور که در ابتدا گفتیم، آرایشگری یکی از شغل هایی است که همیشه بازار کار دارد اما برای موفقیت در آن باید کارتان رابی نقص انجام دهید که رضایت مشتری جلب شود، برای حرفه ای شدن باید در بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران دوره ببینید. در ادامه ویژگی های آموزشگاه آرایشگری مردانه را می گوییم.

داشتن مجوز برای آموزش آرایشگری: اصلی ترین ویژگی یک آموزشگاه آرایشگری مردانه این است که مجوز تاسیس آموزشگاه آرایشگری داشته باشد. برخی تصور می کنند که آموزشگاه های آرایشگری نیازی به مجوز ندارند در صورتی که این طور نیست و این مراکز برای شروع کار خود باید مراحل دریافت موافق نامه اصولی و تائیدیه راه انداری از منطقه مورد نظر را دریافت نمایند، اگر این مراحل به درستی گذرانده شود، در مرحله ی بعدی باید ساختمان آموزشگاه، به سازمان فنی و حرفه ای کشور منطقه معرفی گردد و در نهایت در صورت دریافت تائیدیه، پروانه فعالیت صادر می گردد.

ویژگی بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه

ارائه مدرک آرایشگری معتبر: ویژگی مهم یکی آموزشگاه آرایشگری این است که در انتهای دوره به شما مدرک معتبر ارائه دهد زیرا وجود این مدرک می تواند حرفه ای بودن شما را ثابت کند. اعتبار این مدارک در کشورهای خارجی هم مورد قبول می باشد و در برخی از کشورها با همین مدرک می توانید شغل آرایشگری را ادامه دهید و درآمد داشته باشید.

اساتید مجرب: ویژگی بعدی آموزشگاه های آرایشگری مردانه این است که اساتید حرفه ای و با تجربه ای در آن وجود داشته باشند و به مراجعه کنندگان، آموزش ها را ارائه بدهند. یک استاد آرایشگری باید به کار خود علاقه داشته باشد و به دانشجو آرایشگری عزت نفس بدهد. اگر یک استاد باتجربه باشد، به تدریس مسلط است و تمام تکنیک ها و روش های نوین که برای کوتاهی مو به کار برده می شود را به شاگردان خود می آموزد.

تجهیزات به روز: ویژگی بعدی آموزشگاه آرایشگری این است که مجهر به تجهیزات به روز باشد زیرا هر روزه تکنیک های جدیدی به وجود می آیند که نیاز به ابزارهای جدیدی دارند، پس باید برای آموزش های اصولی، این تجهیزات را تهیه کنند. وسایلی که باید در آموزشگاه های آرایشگری وجود داشته باشد عبارتند از: ماشین اصلاح مو، دستگاه ریش تراش، ست قیچی، تیغ اصلاح، سشوار، آینه، صندلی، میز کار، ژل مو، اتوی مو، رنگ مو و دیگر مسایل مورد نیاز برای مو و آرایشگری.

بنابراین برای موفقیت در این رشته سعی کنید که در انتخاب آموزشگاه دقت زیادی داشته باشید تا در پایان دوره، تمام تکنیک ها و نکات مهم برای موفقیت در رشته آرایشگری مردانه را آموخته باشید. انتخاب اشتباه در آموزشگاه آرایشگری باعث می شود تا زمان را از دست دهید و آرایشگری و کوتاهی مو را به صورت اصولی نیاموزید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری مرادنه در تهران کدام است؟

برای این که بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران را انتخاب کنید باید به ویژگی هایی که در بالا گفتیم توجه کنید. ما در ادامه این مقاله هم برای راحتی شما در انتخاب آموزشگاه آرایشگری، بهترین ها را معرفی می کنیم. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این آموزشگاه ها، این مقاله را از دست ندهید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری مرادنه در تهران کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران به شما 10 آموزشگاه را معرفی می کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

آموزشگاه آرایشگری سفیر

آموزشگاه آرایشگری سفیر

آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر دارای پروانه تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد می باشد و نزدیک به 25 سال تجربه در زمینه تدریس آرایشگری، گریم، چهره پردازی و ترمیم مو دارد. این آموزشگاه دوره های آموزشی را به صورت کاملا جامع و با به روز ترین تکنیک ها به دانشجویان ارائه می دهد. آموزشگاه آرایشگری استاد نجفی 4 شعبه در تهران و اطراف دارد که مدرک بین المللی ارائه می دهد. اساتید مجرب و حرفه ای در این آموزشگاه حضور دارند که در یک محیط کاملا آرام و صمیمی آموزش ها را به دانشجویان آرایشگری ارائه می دهند.

دوره های آموزشی در آموزشگاه سفیر:

 • آموزش آرایشگری مردانه درجه دو
 • آموزش آرایشگری مردانه درجه 1
 • آموزش متعادل سازی چهره مردانه
 • آموزش چهره پردازی مردانه
 • آموزش ترمیم مو

آموزشگاه آرایشگری عصر مو

آموزشگاه آرایشگری عصر مو

آموزشگاه آرایشگری عصر مو با مدیریت آقای محمد شکوهی نیا اداره می شود، ایشان متولد سال 1363 در تهران می باشند و کار آرایشگری را از سن نوجوانی آغاز کرده اند و انواع دوره های آکادمیک را تا سطح عالی گذراندند و به عنوان مربی به هنر جویان این حرفه تدریس کردند و بعد از آن زیر نظر برترین اساتید دوره های گریم و چهره پردازی، کار خود را آغاز کردند و در عرصه سینما، تلویزیون و تئاتر، فعالیت خود را  آغاز کردند.

آقای محمد شکوهی نیا هم چنین موفق شدند تا در سمینارهای پیشرفته آرایشگری و گریم در داخل و خارج از کشور شرکت کنند و بتوانند علم روز آرایشگری را با فرهنگ کشورما تطبیق دهند، ایشان با این کار توانستند تا شیوه های نوینی را مطابق با متد روز دنیا ابداع کنند و به عنوان آزمونگر سازمان فنی و حرفه ای در رشته های گریم و پیرایش انتخاب شدند.

دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری عصر مو:

 • آموزش آرایشگری مردانه درجه 2
 • آموزش آرایشگری مردانه درجه 1
 • آموزش ترمیم موی مردانه
 • آموزش گریم سینمایی
 • آموزش گریم داماد
 • آموزش ماساژ

آموزشگاه آرایشگری راژان (میدان ونک)

آموزشگاه آرایشگری راژان (میدان ونک)

استاد مجید راژان بنیانگذار آرایش مردانه مدرن و معروف راژان و دارای آموزشگاه آرایشگری آرتمن واقع در میدان ونک با سابقه سی ساله در خدمات آرایشگری و آموزش است. مجید راژان فارغ التحصیل آکادامی آرایشگری انگلستان (Paul windle) و فارغ التحصیل کالج بهداشت پوست از دانمارک (Inter Treatment callege) و متخصص خدمات داماد و چهره پردازی داماد. آموزشگاه آرایشگری راژان دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و با ارائه مدرک معتبر و بین المللی پس از دوره آموزش به هنر جویان محترم تقدیم میشود.

دوره های آموزشی آموزشگاه راژان به شرح زیر است:

 • ✅ آموزش پیرایشگری و آرایشگری مردانه پایه (درجه ۲)
 • ✅ آموزش کوتاهی مو با زوایا و مهندسی پیشرفته (درجه ۱)
 • ✅ آموزش کوتاهی مو با ماشین و تیغ (فید)
 • ✅ آموزش سشوار و اتو و براشینگ مو
 • ✅ آموزش کامل کوتاهی مو و فرم دهی برای هر نوع مدل
 • ✅ آموزش خدمات داماد و چهره پرازی (گریم داماد)
 • ✅ آموزش صاف کردن مو کراتین و پروتین و احیا
 • ✅ آموزش پروتز

تمامی خدمات آموزشی، با گارانتی می باشد.

تلفن تماس: 88775574
تلفن همراه: 09121441988
آدرس آموزشگاه راژان: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، بعد از برج نگار، نبش کوچه والی نژاد، پلاک ۵۶، طبقه دوم

آموزشگاه آرایشگری اقبال

آموزشگاه آرایشگری اقبال

آموزشگاه آرایشگری مردانه اقبال در تهران یکی از بهترین آموزشگاه ها می باشد که از سال 1375 فعالیت خود را آغاز کرده است و زیر نظر سازمان فنیی و حرفه ای از کادر مجرب و حرفه ای برای تدریس به دانشجویان آرایشگری استفاده می کند. این آموزشگاه، امکانات عالی و اساتید حرفه ای دارد و به همین دلیل با سایر آموزشگاه ها متفاوت می باشد. مدیریت این آموزشگاه را آقای رضازاده سفیده بر عهدده دارد ، ایشان متولد سال 1353 هستند که از همان دوران نوجوانی به کار آرایش گری و هنر علاقه داشته اند و آموختن این حرفه را در بهترین سالن های تهران آغاز نموده اند.

برخی از موفقیت های آقای رضازاده:

 • کسب مدرک مربی و مدیر نمونه
 • کسب لوح تقدیرهای فراوان از معاون وزیر کار
 • ریاست کمیته داوری مسابقات المپیاد آرایشگری کشور
 • کسب مقام اول در مسابقات آموزش و نحوه تدریس مربیان
 • کسب مقام اول در مسابقات الگوهای برتر مربیان استان تهران
 • انتخاب به عنوان رئیس کمیته داوران اولین المپیاد پیرایش کشور
 • انتخاب به عنوان مسئول کمیته داوری ستاد اولین جشنواره الگوهای برتر
 • فعالیت به عنوان نائب رئیس و بازرس انجمن مراقبت های زیبایی مردانه و زنانه تهران
 • تدریس در دانشگاه زیبایی تیبا واحد 12 و دانشگاه جامع علمی کاربردی در زمینه کوتاهی و گریم
 • نویسنده کتاب فن آرایش و پیرایش مردانه و یکی از نویسندگان کتاب سوالات سازمان فنی و حرفه ای
 • و …

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان فردوسی، جنب کوچه علوی 1، پلاک 617، طبقه دوم غربی، آموزشگاه آرایشگری اقبال

شماره تماس: 02188927542

آموزشگاه آرایشگری جهان مو

آموزشگاه آرایشگری جهان مو

آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو در تهران نزدیک به 30 سال سابقه دارد و مدیریت آن را آقای نجفی بر عهده دارد که در این مدت گریمور و پیرایشگران حرفه ای را تربیت و وارد جامعه کرده است. این آموزشگاه موفق شده است تا سمینار های داخلی و خارجی متعددی رابرگزار کند. در آموزشگاه جهان مو، همواره برای تدریس از اساتید حرفه ای استفاده می شود و همین موضوع باعث موفقیت این مرکز آموزشی شده است. در این آموزشگاه تضمین می کنند که می توانید 7 مدرک بین المللی دریافت کنید و برای داشتن یک شغل و کسب درآمد مناسب همراهی تان می کنند.

آقای نجفی فعالیت آرایشگری را از سال 1365 شروع کرده اند و موفق شده اند تا 2 آموزشگاه آرایشگری تاسیس کنند. اولین آموزشگاه در سال 1379 به نام سفیر تاسیس شده و دومین آموزشگاه در سال 1389 به نام جهان مو در میدان انقلاب تاسیس شده است.

خدمات آموزشگاه آرایشگری جهان مو:

 • مشاوره حرفه ای و رایگان اساتید حرفه ای به هنرجویان
 • امکان ارائه اقساطی شهریه دوره های آموزش آرایشگری
 • ارائه مدل رایگان به هنرجویانی که در دوره های آموزشگاه ثبت نام کرده اند.
 • معرفی نزدیک ترین خوابگاه به هنرجویانی که در این آموزشگاه ثبت نام کرده اند.

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان انقلاب، ضلع شمال شرقی میدان، جنب بانک شهر، ساختمان 1135، طبقه 4

شماره تماس: 02166957006

آموزشگاه آرایشگری هنر 20 قیچی

آموزشگاه آرایشگری هنر 20 قیچی

آموزشگاه آرایشگری هنر 20 قیچی در تهران و در فلکه دوم صادقیه قرار دارد و نزدیک به 20 سال سابقه فعالیت در زمینه آرایشگری و تدریس آن را دارد این آموزشگاه اولین و قدیمی ترین آموزشگاه آرایشگری در شمال تهران می باشد، که آقای علی عابدی مدیریت آن را بر عهده دارد، و از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور مجوزرسمی دریافت کرده است.

در این آموزشگاه از بهترین و مجرب ترین اساتید برای تدریس به دانشجویان آرایشگری استفاده می شود. هدف این آموزشگاه این است که دانشجویانی حرفه ای تربیت کند تا با ورود به بازار کار، بتوانند خدمات مناسبی به مردم ارائه دهند. در آموزشگاه هنر 20 قیچی بعد از پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی دریافت می کنید.

دوره های آموزشی در آموزشگاه هنر 20 قیچی:

 • دوره پیرایش مردانه درجه 2
 • دوره پیرایش مردانه درجه 1
 • دوره متعادل سازی چهره
 • دوره چهره پردازی مردانه
 • دوره ترمیم موی سر

آدرس آموزشگاه: تهران، فلکه دوم صادقیه، ابتدای خیابان ستارخان، رویروی برج گلدیس، پاساژ تندیس، طبقه سوم

شماره تماس: 02144261078

آموزشگاه آرایشگری دارالفنون

آموزشگاه آرایشگری دارالفنون

مجتمع فنی دارالفنون از بزرگ ترین و معتبر ترین مراکز فنی و حرفه ای کشور می باشد که هزاران دانشجو در آن جا فارغ التحصیل شده اند. در این مجتمع فنی انواع مهارت های مورد نیاز برای راه اندازی مشاغل پردرآمد، تدریس می شود، اساتیدی که در این مجتمع حجضور دارند از مجرب ترین و باسابقه ترین اساتید در هر حوزه می باشند که علاوه بر تحصیلات آکادمیک در صنعت و هنر هم مشغول به کار هستند. از ویژگی مجتمع فنی دارالفنون این است که به دانشجویان خود خوابگاه مناسبی را در نزدیکی آموزشگاه فرهم می کند تا در این مورد دچار مشکل نشوند.

در این مرکز بعد از گذراندن دوره های آموزشی در بخش آرایشگری مردانه، مدرک معتبر بین المللی دریافت می کنید که در سراسر دنیا امکان ترجمه دارد. هم چنین در این آموزشگاه این امکان وجود دارد که برای سریع تر شدن روند آموزش، کلاس های خود را به صورت خصوصی و فشرده برگزار کنید.

خدمات آموزشی آرایشگری در مجتمع دارالفنون:

 • آموزش آرایشگری مدانه درجه 2
 • آموزش آریشگرسی مردانه درجه 1
 • آموزش آرایش و گریم داماد
 • آموزش چهره پردازی و گربم سینمایی

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان شهرری، انتهای خیابان 24 متری زکریای رازی، خیابان اداره پست، پلاک 2

شماره تماس: 02155965666

آموزشگاه آرایشگری شفیع رسالت

آموزشگاه آرایشگری شفیع رسالت

آموزشگاه آرایشگری مردانه شفیع رسالت بیشتر از یک دهه سابقه دارد و مدیریت آن را آقای مجتبی علی نژاد بر عهده دارد، ایشان دارای مدرک کارشناسی گریم و کارشناسی ارشد پوست و مو از کشور های هلند و مجارستان می باشد که برای تدریس به دانشجویان با اساتید مجربی همکاری دارد تا بهترین آموزش ها را به دانشجویان آرایشگری ارائه می دهند. این آموزشگاه از سازمان فنی و حرفه ای کشور و انجمن مراقبت زیبایی، مجوز رسمی برای فعالیت خود دریافت کرده است.

این آموزشگاه یکی از کامل ترین مراکز زیبایی آقایان در شرق تهران است و موفق شده است تا در چند سال گذشته، هنرجویان زیادی را وارد بازار کار نماید. در این مرکز، هنر مراقبت و زیبایی از مبتدی تا پیشرفته به دانشجویان آرایشگری آموخته می شود. اساتیدی که در این مرکز در حال تدریس می باشند دارای نشان درجه یکی مربیگری از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و دارای نشان مدرس طلایی از کمپانی گریماس می باشند که برای تدریس از تجهیزات به روز دنیا استفاده می کنند.

دوره های آموزشی در آموزشگاه شفیع رسالت:

 • آموزش آرایشگری مردانه درجه یک
 • آموزش آرایشگری مردانه درجه 2
 • آموزش متعادل سازی چهره مردانه
 • آموزش بهداشت کار ناخن مرادنه
 • آموزش چهره پردازی
 • آموزش ترمیم موی سر
 • آموزش آرایشگری مردانه به صورت آنلاین

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان رسالت، طبقه اول، واحد 5، پلاک 738

شماره تماس: 02177197004

آموزشگاه آرایشگری استاد بیک

آموزشگاه آرایشگری استاد بیک

آموزشگاه آرایشگری استاد بیک، بیشتر از 50 دوره آموزش تخصصی آرایشگری مردانه را به دو صورت حضوری و مجازی برای اولین بار در ایران برگرار می کند. در این مرکز آموزشی بعد از گذراندن دوره ها، مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت می کنید. در این دوره ها، ترفندهای کسب درآمد برای ورود به بازار کار آموزش داده می شود و به راحتی می توانید به درآمد برسید. در این آموزشگاه می توانید شهریه را به صورت اقساطی بپردازید، مشاوره رایگان تلفنی با اساتید داشته باشید و با مدل های رایگانی که در آموزشگاه حضور دارند، آرایشگری مردانه را بهتر بیاموزید.

دوره های آموزشی در آموزشگاه استاد بیک:

 • دوره آموزش گریم سینمایی
 • آموزش گریم و میکاپ مردانه
 • آموزش دوره کاربرد موارد شیمیایی
 • آموزش ترمیم مو مردانه
 • دوره پاکسازی پوست مردانه
 • پکیج ویدئویی پیرایش مردانه درجه 1 و 2
 • پکیج ویدئویی گریم و میکاپ داماد
 • پکیج ویدئویی کاشت موی موقت
 • و …

آموزشگاه آرایشگری هنر مو

آموزشگاه آرایشگری هنر مو

آموزشگاه آرایشگری هنر مو در تهران یکی از بهترین آموزشگاه ها می باشد که دارای خوابگاه است، از ابتدای سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تدریس آرایشگری مردانه آغاز کرده است و نقش مهمی در کشف استعدادهای هنرجویان و معرفی آن ها به بازار کار داشته است. در این آموزشگاه از بهترین اساتید و به روزترین وسایل مورد نیاز برای تدریس استفاده می شود، هم چنین در انتهای دوره به افراد مدرک معتبر بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور داده می شود و افراد در انتهای دوره پیرایش مردانه درجه 1 و 2 به سالن های فعال تهران معرفی می شوند.

دوره های آموزشگاه هنر مو:

 • دوره آرایشگری مردانه درجه 1
 • دوره آرایشگری مردانه درجه 2
 • دوره متعادل سازی چهره
 • دوره چهره پردازی
 • دوره ترمیم مو

آدرس آموزشگاه: تهران، سه راه آذری، امام زاده حسن، رو به روی فروشگاه ایرانیان، پلاک 444

شماره تماس: 02155760485

آموزشگاه آرایشگری گامک

آموزشگاه آرایشگری گامک

آموزشگاه آرایشگری گامک با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاسیس شده است. مدیریت این آموزشگاه را استاد کیوان کیان و استاد رضا کیان در عهده دارند که در کلاس های آموزشی از برترین اساتید استفاده می کنند تا دوره های آموزشی آرایشگری مردانه را مطابق روش های نوین روز دنیا و با کیفیت بالا به هنرجویان آرایشگری بیاموزند. بیاموزند دوره های آموزشی این آموزشگاه، به گونه ای آموزش می بینید که بتوانید در بازار کار به موفقیت و درآمد باشید.

در طول دوره های آموزشی آموزشگاه گامک، مدل های مختلفی در اختیارتون قرار می گیرد تا آموزش ها ی به درستی بیاموزید. بعد از پایان دوره آموزشی، در آزمون آموزش فنی و حرفه ای شرکت داده می شوید و در صورت قبولی، مدرک بین المللی به شما تعلق می گیرد که در داخل و خارج از ایران اعتبار دارد.

دوره های آموزشی در آموزشگاه گامک:

 • دوره آموزش آرایشگری مردانه
 • دوره کوتاهی مو
 • دوره تخصصی مو
 • دوره گریم
 • دوره ویژه

آدرس آموزشگاه: تهران، ضلع جنوب غربی میدان انقلاب، جنب بانک پارسیان، ساختمان درمانگاه اسفند، واحد 12

شماره تماس: 02166923335

مزایای شغل آرایشگری مردانه

شغلی محبوب: آرایشگری یکی از مشاغلی است که اکثر جوانان به آن علاقه دارند و آن را به عنوان شغل اصلی خود انتخاب می کنند و برای موفقیت در آن، در آموزشگاه های آرایشگری مردانه ثبت نام می کنند تا این حرفه را به صورت اصولی آموزش ببینند و در انتها مدرک معتبر بین المللی دریافت کنند. اگر بخواهیم در مورد مزایای این شغل بگوییم باید بدانید که آرایشگری مردانه یکی از مشاغلی است که به سرعت در آن به موفقیت می رسید و می توانید درآمد بالایی داشته باشید. البته برای درآمد بالا باید مهارت های لازم در کوتاهی مو را بیاموزید.

مزایای شغل آرایشگری مردانه

تمرین = اعتبار: مزیت دیگر شغل آرایشگری مردانه این است که اگر تمرین کنید می توانید به جایگاه های بالایی برسید. راز موفقیت در این رشته، تمرین است و تمرین، پس تکنیک های کوتاهی جدید را یاد بگیرید و آن ها را تمرین کنید تا مهارت های لازم را در آرایشگری داشته باشید. هر چند مهم است که که  زمان کافی برای تمرین داشته باشید، اما اگر واقعا به این کار علاقه دارید، از زمان های کوتاهی که و اختیار دارید، به نحو احسن استفاده کنید و مدل های جدید را بیاموزید تا هم مهارت بالا داشته باشی و هم مشتریان تان از کار شما راضی باشند و سری بعد هم پیش شما بیایند.

چطور یک آرایشگر حرفه ای شویم؟

برای این که یک آرایشگر حرفه ای شوید و در بازار کار درآمد مناسبی داشته باشید، باید به کارتان علاقه داشته باشید و آن را به طور دقیق و صحیح بیاموزید، تا در این روزها که تعداد آرایشگاه های مردانه رو به افزایش است، بتوانید به درآمد برسید. در ابتدا باید این را در نظر بگیرید که اگر بتوانید رضایت مشتریان تان را جلب کنید، آن ها تبدیل به مشتریان ثابت تان می شوند، پس سعی کنید همواره نظر مشتریان را به کارتان جلب کنید.

اگر قصد دارید که به صورت شخصی برای خودتان سالن آرایشگری تاسیس کنید باید مدرک معتبر آموزشگاهی داشته باشید. در ادامه این بخش از مقاله به شما می گوییم که با انجام چه کارهایی به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل خواهید شد.

ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری: در تهران بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه وجود دارند که در ابتدای مقاله ان ها را معرفی کردیم، برای این که آموزش های اصولی را یاد بگیرید و تمام تکنیک های جدید کوتاهی خوب مردانه و سایر خدمات مربوط به آقایان به شما تدریس شود، باید آموزشگاه آرایشگری مناسبی را انتخاب کنید که از اساتید حرفه ای و مجرب در کلاس های آموزشی استفاده می کند.

اگر سبک شهرستان هستید، اصلا حتی نگرانی نیست چرا که اکثر آموزشگاه ها، خوابگاه هم دارند بنابراین از نظر جای خواب مشکلی نخواهید داشت. توصیه می شود و کنار کلاس های آموزشی، در یک آرایشگاه به عنوان شاگرد مشغول به کار شوید و هم درآمد داشته باشید و هم تجربه لازم را به دست آورید

چطور یک آرایشگر حرفه ای شویم؟

استفاده از یک بسته خودآموز: بسته و پکیج های متعددی برای خودآموزی آرایشگری مردانه وجود دارد که آن ها را می توانید از بازار تهیه کنید در این بسته ها آرایشگری را به صورت تصویری یاد می دهند. برخی از این پکیج ها بسیار تان می باشند و مباحثی در آن ها آموزش داده می شود ک در کلاس های حضوری تدریس نمی شوند. با این کار می توانید به یک آرایشگر حرفه و تبدیل شوید. هم چنین تهیه پکیج های آموزشی یک مزیت مهم دارد که می توانید آن را بارها و بارها تماشا کنید.

مدل های جدید را بیاموزید: برای یک آرایشگر مهم است که مدل موهای مختلف را بداند، زیرا گاهی نوجوانان با یک عکس در گوشی به آرایشگرها مراجعه می کنند و مدل موی مدنظرشان را نشان می دهند، در این جا اگر آرایشگر با پول های جدید آشنا نباشند و روش کوتاهی آن ی ندانند نمی توانند نیاز مشتری را انجام دهند که در این صورت می توان گفت که مشتری را از دست می دهند.

از طرف دیگر مشتریان هم به دنبال آرایشگری هستند که بتواند مدل موهای مدنظر آن آن را به بهترین شکل کوتاه کند. پس برای حرفه ای شدن در این شغل، همواره در اینترنت به دنبال مدل های جدید باشید چون به محض مد شدن، اکثر جوان ها و نوجوان متقاضی همان پول ها می شوند پس در این صورت درآمدن هم افزایش می یابد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از افرادی که تا انتها در مقاله بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران همراه ما بودند، تلاش ما در این مقاله بر این بود و شما را با آموزشگاه های آرایشگری شهر تهران آشنا کنیم تا برای انتخاب و ثبت نام راحت تر باشید. در ادامه مقاله گفتیم که یک آموزشگاه آرایشگری باید چه ویژگی هایی داشته باشد و مزایای شغل آرایشگری گفته شد، هم چنین راه تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای را به شما گفتیم. امیدواریم که مطالب گفته شده در این مقاله برای تان مفید باشد و استفاده کنید، در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا