بهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در تهران ✈️【آپدیت1403】✅

در این مقاله به توضیح موضوع بهترین موسسه مهاجرتی در تهران می پردازیم. موسسه های مهاجرتی در واقع شرکت هایی هستند که به طور قانونی به کارهای مهاجرت افراد به خارج از ایران می پردازند. بسیاری از مردم تصور می کنند که با مراجعه به یک موسسه مهاجرتی تمامی کارهای آن ها برای مهاجرت انجام می شود در صورتی که این طور نیست و این موسسه ها تنها وظایفی که به عهده ی آن ها است را می توانند انجام دهند. اگر شما هم نیاز دارید تا در مورد خدمات این موسسه ها بیشتر بدانید تا انتهای مقاله در بهترینک همراه ما باشید.

موسسه های مهاجرتی در تهران چه خدماتی ارائه می دهند؟

موسسه های مهاجرتی در تهران چه خدماتی ارائه می دهند؟

موسسه های مهاجرتی در تهران اولین و یکی از بهترین مراکز برای اقدامات مهاجرت به کشورهای خارجی است. افرادی که تمایل به زندگی در کشورهای دیگر را دارند باید به این موسسه ها مراجعه کنند تا کارهای مربوطه برای این کار انجام شود. اما باید بهترین موسسه مهاجرتی در ایران را انتخاب کنید تا خدماتی که ارائه می دهد به روز و کارآمد باشد. معمولا افراد به دلایلی چون تحصیل، کار، سرمایه گذاری و زندگی خانوادگی اقدام به مهاجرت می کنند که می توانند به موسسه های بسیاری که وجود دارد مراجعه کنند.

در این مقاله به شما خواهیم گفت که این موسسه ها چه خدماتی ارائه می دهند تا در این زمینه هم اطلاعات کاملی داشته باشید. اولین وظیفه یک موسسه مهاجرتی این است که اطلاعات کاملی را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار دهد و آن ها را به خوبی با مزایا و معایب مهاجرت به کشور مورد نظرشان آشنا کند. بعد از آن افراد با شناخت کاملی که به دست آورده اند در مورد مهاجرت تصمیم می گیرند و مراحل لازم برای مهاجرت را انجام می دهند.

موسسه های مهاجرتی وظیفه دارند تا خدماتی که ارائه می دهند به متقاضیان کاملا صادقانه باشد، باید تمامی مراحل به طور قانونی انجام شود تا در آینده مشکلی برای متقاضی مهاجرت پیش نیاید. یک موسسه مهاجرتی باید از مشاوران متخصص استفاده کند تا تمامی روش های مهاجرت را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار دهند و بهترین گزینه را با توجه به شرایط متقاضی در اختیار متقاضی مهاجرت قرار دهند.

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران کدام است؟

انواع مهاجرت در جدول زیر لیست شده است:

🎓 مهاجرت تحصیلی در مهاجرت تحصیلی دانشجویان از 6 ماه تا 2 سال می توانند در دانشگاه تحصیل کنند تا مدرک خود را دریافت کنند.
💼 مهاجرت کاری در این مهاجرت افراد برای داشتن فرصت های شغلی بهتر و درآمد بالاتر اقدام به مهاجرت می کنند.
💰 مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در این مهاجرت فرد با خرید سهام و ملکی در خارج می تواند به آن منطقه مهاجرت کند.
👪 مهاجرت از طریق خانواده فردی که اقامت کشوری را دارد به دلیل شهروندی آن منطقه می تواند اعضای خانواده خود را هم ببرد.
💑 مهاجرت از طریق ازدواج اگر با شهروند خارجی و یا با فردی که اقامت کشوری را دارد ازدواج کنید به واسطه او می توانید به آن کشور مهاجرت کنید.

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران کدام است؟

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران یکی از مهم ترین مراکزی است که باید خدمات درستی را ارائه دهد زیرا در غیر این صورت افرادی که قصد مهاجرت دارند به مشکل بر می خورند. همراه ما باشید تا در مورد موسسه های مهاجرتی تهران بیشتر بگوییم. در ادامه مقاله بهترین موسسه مهاجرتی در تهران قصد داریم تا 10 موسسه مهاجرتی را معرفی کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه مهاجرتی در ایران

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا دارای وکلای حرفه ای برای ارائه خدمات با کیفیت در زمینه مهاجرت متقاضیان می باشد. این مجموعه با داشتن سال ها سابقه درخشان، تعداد بسیاری پرونده موفق داشته است. خدماتی که توسط موسسه پارسی کانادا ارائه می شود شامل دریافت اقامت، دریافت ویزای کاری، خرید ملک، سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشورهای مختلفی مانند کانادا، دانمارک، اسپانیا، استرالیا، قبرس، یونان، پرتغال، امارات، قطر، ایتالیا و … انجام می شود.

از ویژگی های این موسسه می توان موارد زیر را نام برد:

 • داشتن بیشتر از 1200 پرونده مهاجرتی موفق
 • ارائه خدمات به متقاضیان در سریع ترین زمان ممکن
 • ارائه مشاوره در زمینه هزینه های زندگی و انتخاب محل سکونت
 • ارائه پشتیبانی در تمام ایام هفته به طور 24 ساعته
 • امکان عودت وجه دریافتی در صورت ریجکت شدن ویزا افراد
 • ارائه قرارداد رسمی و حقوقی با حق و عدالت به طور دو جانبه
 • ارائه آموزش های مجازی و تقویت رزومه افراد
 • امکان پذیرش با مدرک دیپلم و هر سنی

آدرس موسسه: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان موج، تقاطع توحید 3

شماره تماس: 02191003558

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه مهاجرتی رجبی

موسسه حقوقی و مهاجرتی رجبی، دارای چند سال سابقه درخشان در زمینه امور مهاجرتی است و خدماتی از قبیل مهاجرت کاری و تحصیل در خارج از کشور را ارائه می دهد. این موسسه مهاجرتی دارای دو شعبه در تهران و شیراز است و خدماتی از قبیل مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و ثبت شرکت را به متقاضیان مهاجرت ارائه می دهد. این موسسه شرایطی که هر فرد دارد را به طور کامل در نظر می گیرد و مطابق آن بهترین مسیر را پیشنهاد می کند چرا که بیشتر از 999 پرونده مهاجرتی موفق داشته است.

همواره موسسه مهاجرتی رجبی در مسیر مهاجرت و حتی بعد از آن برای مصاحبه سفارت، پذیرش در دانشگاه و کالج و حتی دانشگاه هایی که مورد تایید وزارت علوم ایران نیستند و موارد دیگر، همراه متقاضیان است و کارها را به صورت کاملا قانونی انجام می دهد. افرادی که در تهران هستند به راحتی می توانند به شعبه تهران مراجعه کنند و از خدمات استفاده نمایند. اما افرادی که در سایر شهرها می باشند باید به شعبه تهران رفته و کارهای مهاجرتی خود را پیش ببرند.

آدرس موسسه: تهران، بلوار میرداماد، پلاک 183

شماره تماس: 02126409168

موسسه مهاجرتی ملک پور

موسسه مهاجرتی ملک پور

موسسه مهاجرتی ملک پور در شهر تهران یکی از موسسات حقوقی معتبر است که بهترین محتوای فارسی را در حوزه ی مهاجرت را از در اختیار متقاضیان قرار می دهد این محتوای فارسی از طریق وبسایت و سایر وب سایت های موسسه در اختیار دیگران قرار می گیرد. برای مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، سرمایه گذاری، اخذ ویزا و اخذ اقامت می توانید به این موسسه در تهران مراجعه کنید. خدمات این موسسه برای مهاجرت به کشورهایی چون آمریکا، آلمان، اتریش، انگلستان، فرانسه، روسیه و … ارائه می شود.

از ویژگی های این موسسه مهاجرتی ارائه مشاوره تخصصی رایگان است، هم چنین این موسسه سابقه ای بیشتر از 15 سال دارد و می توان گفت که یکی از موسسات با تجربه است. موسسه ملک پور موفق شده است تا در سال 500 پرونده موفق داشته باشد و خدمات خود را به بیش از 20 کشور خارجی ارائه دهد.

شماره تماس: 02149196000

موسسه مهاجرتی شادا

موسسه مهاجرتی شادا

شادا یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی است که با تلاشهای بی وقفه تیمی فعال در صنعت مهاجرت و کاریابی بین المللی است. هدف موسسه شادا، شناسایی نیازهای متقاضیان و ارائه خدماتی مناسب برای آن ها است، خدماتی که کیفیت بالایی داشته و در زمان کمی انجام شود. این موسسه موفق شده است تا به امروز صدها ایرانی را برای مهاجرت به استرالیا کمک کند.

ویژگی های موسسه شادا:

 • دارای سابقه بیشتر از 10 سال در زمینه مهاجرت
 • تضمین 100 درصدی دریافت ویزای استرالیا
 • دارای بیش از 1000 مشاوره اخذ ویزای موفق
 • تضمین 100 درصدی تخصص و صداقت

آدرس موسسه: تهران، شریعتی، بالاتر از باغ سفارت انگلیس، ساختمان سفیران، طبقه 6، واحد B6

شماره تماس: 02191009946

موسسه مهاجرتی آوام

موسسه مهاجرتی آوام

از موسسات برتر دیگر برای انجام امور مهاجرت، موسسه آوام است که با استفاده از کارشناسان مجرب، گام به گام همراه متقاضیان است تا به هدف خود برسند. در این مسیر بهترین خدمات از سوی موسسه ارائه می شود تا اعتماد و رضایت مشتریان جلب گردد. کارشناسان این مجموعه تمامی راه ها موجود برای رسیدن به اهداف تان را به شما ارائه می دهند تا تصمیم درستی بگیرید. این موسسه به تمامی افرادی که در تهران و دیگر شهرها زندگی می کنند خدمات مهاجرتی خود را ارائه می دهد.

ویژگی های موسسه آوام عبارتند از:

 • کسب مجوز رسمی از وزارت علوم
 • کارشناسان مجرب و متخصص مهاجرتی
 • همراهی و پشتیبانی از مهاجران در تمامی مراحل
 • بازگرداندن اکثر حق الوکاله در صورت عدم دریافت ویزا

آدرس موسسه: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر (بخارست)، کوچه 11، پلاک 1، طبقه 4، واحد 9

شماره تماس: 90003515

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی صبا

موسسه مهاجرتی و اقامتی صبا با برنامه ریزی های دقیق، راهی را پیش روی متقاضیان مهاجرت قرار می دهد که به نفع آن ها بوده و آن ها را به موفقیت های بیشتری می رساند. در این موسسه مهاجرتی تیمی متخصص به عنوان کارشناس حضور دارند که به مشاوره هوشمندانه و پشتیبانی مستمر انجام می دهند. معمولا اهداف مهاجران به کشورهای خارجی دستیابی به موقعیت های تحصیلی، فرصت های شغلی مناسب، آشنایی با فرهنگ های مختلف، توسعه فعالیت ها و سرمایه گذاری در کشورهای دیگر است.

ویژگی های موسسه مهاجرتی صبا مطالعه و بررسی های هوشمندانه و پشتیبانی تیمی است که برای متقاضیان مهاجرت انجام می شود و موجب می شود تا 97 درصد میزان موفقیت در مهاجرت بالاتر رود و هم چنین این تیم به دانش آموزان و یا افراد دیگر کمک می کند تا چه مدارکی را همراه خود داشته باشند.

آدرس موسسه: تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه ادیب الممالک، پلاک 2، طبقه سوم

شماره تماس: 02158416

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر در تهران بیشتر از 6 هزار پرونده موفق را داشته و فعالیت خود را به عنوان کارگزار رسمی و آژانس مادر در زمینه ویزاهای غیر مهاجرتی کانادا و آمریکا ادامه می دهد. این موسسه مهاجرتی کمک می کند تا ویزاهای مهاجرتی کشور آمریکا و کانادا را از طریق لاتاری تا خانوادگی و سرمایه گذاری به راحتی دریافت کنید. برای تحصیل در کانادا و آمریکا، دریافت ویزای آمریکا و کانادا، دریافت ویزای توریستی آمریکا و کانادا و هم چنین برای لاتاری و موارد دیگر می توانید به این موسسه مهاجرتی مراجعه کنید.

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تمام مجوزهای لازم را از وزارت علوم برای اعزام دانشجو به کشورهای خارجی دریافت کرده است. این موسه هم چنین مجوز رسمی گردشگری و توریست را از وزارت میراث فرهنگی، مجوز رسمی کاریابی بین المللی را از وزارت کار و مجوز کسب و کار اینترنتی را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده است.

آدرس موسسه: تهران، مرزداران، خیابان ابراهیمی، برج الوند، طبقه 11 شمالی

شماره تماس: 02191319191

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای در زمینه انواع مهاجرت به کشورهای کانادا، آلمان، استرالیا، ترکیه و … فعالیت دارد و برای ارائه بهترین خدمات به متقاضیان از تیم بسیار قوی استفاده می کند. تیم تشکیل شده از وکلا و مشاوران در ایران و کشورهای دیگر، مهاجرت را برای افراد راحت تر می کند. تلاش های بسیارتیم هرمس اپلای موجب می شود تا بالای 76 درصد پرونده ها موفق به دریافت ویزا شوند.

ویژگی های موسسه هرمس اپلای:

 • دارای مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.
 • بیشتر از 10 سال سابقه موفق در زمینه مهاجرت را دارد.
 • قراردادهای رسمی مطابق مصوبه وزارت کار انجام می شود.
 • مجری 0 تا 100 خدمات مهاجرتی با کمک تیم قوی است.

آدرس موسسه: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پلاک 100، طبقه 4، واحد 401

شماره تماس: 02128111107

موسسه مهاجرتی یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن دارای سال ها سابقه در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد که فعالیت های این موسسه زیر نظر خانم نازنین بیتاژیان انجام می شود ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا، عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا می باشند. برای دریافت ویزای کانادا، مهاجرت به کانادا، تحصیل در کانادا، استرالیا و … می توانید به موسسه یوکن مراجعه کنید.

این موسسه تمام شرایط را در نظر می گیرد و بهترین راهکار را به متقاضیان مهاجرت ارائه می دهد هم چنین این موسسه قوانین و فرآیندهای پیچیده ای را که هر روزه در حال تغییر است را در نظر می گیرد و با توجه به قوانین جدید امور مهاجرتی متقاضیان برای مهاجرت کانادا و استرالیا را پیش می برد.

شماره تماس: 02186044362

موسسه آراد دانان برنا

موسسه آراد دانان برنا

موسسه مهاجرت تحصیلی آراد دانان برنا با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تاسیس شده است و حاصل تلاش های بی وقفه تیمی فعال است. این موسسه مهاجرتی موفق شده است تا در چند سال اخیر نمایندگی تعداد بسیاری از کالج ها و دانشگاه های بین المللی را در ایران از آن خود کند و کارهای مهاجرت تحصیلی بسیاری از دانشجویان را برای تحصیل در کشورهای کانادا و استرالیا انجام می دهند.

این موسسه مهاجرتی از کادر مجرب و کارشناسان و وکلای متخصص تشکیل شده است و در این سال های فعالیت خود موفق شده تا پرونده های موفق در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای کانادا و استرالیا را انجام دهند.

آدرس موسسه: تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچه 8، پلاک 2، واحد 1

شماره تماس: 02171400111

چگونو موسسه مهاجرتی قانونی را بشناسیم؟

در این بخش از مقاله به شما می گوییم که با چه روش هایی موسسات مهاجرتی قانونی را از موسسات نامعتبر تشخیص دهید چرا که مراجعه به موسسه های نامعتبر موجب کلاهبرداری و سودجویی از شما می شوند بنابراین باید با تحقیق به یک موسسه معتبر و قانونی مراجعه کنید.

در مرحله ی اول یک موسسه مهاجرتی باید مجوز فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را داشته باشد تا بتواند به کشورهای خارجی دانشجو اعزام کند، در صورتی که فاقد این مجوز باشد برای اعزام دانشجو کاملا نامعتبر است. از طرف دیگر برخی از موسسه ها که با عنوان موسسه حقوقی فعالیت دارند باید شماره وکالت آن ها ثبت شده باشد و آن را در اختیار متقاضیان قرار دهند.

در راه دوم باید سوابق کاری و رضایت مشتریان را بررسی کنید، با بررسی رضایت مشتریان از این موسسه می توانید به درستی از معتبر بودن آن مطمئن شوید و با خیال راحت کارهای مهاجرتی خود را به موسسه بسپارید. هم چنین اگر موسسه ای سوابق کاری و رضایت مشتریان را در اختیار شما قرار نداد، بدانید که از موسسات نامعتبر و غیر قانونی است.

چگونو موسسه مهاجرتی قانونی را بشناسیم؟

مورد دیگری که باعث می شود تا یک موسسه معتبر را بشناسید، قرارداد و شرایط ضمن عقد قرارداد است، معمولا در هر قراردادی نحوه پرداخت هزینه ها و امکان بازپرداخت آن مبلغ مشخص می شود و در صورتی که هر یک از طرفین به آن عمل نکند قرارداد فسخ می گردد. بنابراین موسسه های مهاجرتی هم در مقابل هزینه ای که از شما می گیرند، وظایفی دارند که باید به طور کامل آن ها را انجام دهند. معمولا موسسه های معتبر در قراردادها درج می کنند که بخشی از هزینه ها بعد از انجام مرحله مورد نظر اخذ شود.

یک موسسه معتبر از مشاوران و کارشناسان متخصصی استفاده می کند تا جزئیات و اطلاعات تخصصی را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار دهند. معمولا موسسه ای نامعتبر در مورد جزئیات مهاجرت و اتفاقات بعد از آن اطلاعاتی را در اختیار متقاضی قرار نمی دهند اما یک موسسه قانونی موظف است تا به طور صحیح جنبه های مثبت و منفی مهاجرت را بگوید و تضمین 100 درصدی برای موفقیت در مهاجرت به متقاضی ندهد زیرا امکان دارد که تقاضای آن ها با شکست مواجه شود.

نکات مهم قبل از مهاجرت تحصیلی

در تما دنیا دانشجویانی هستن که تمایل دارند ادامه تحصیلات خود را در دانشگاه های بهتر و در کشوری دیگر ادامه دهند، معمولا دانشجویان به دلیل شرایط آموزشی و رفاهی بهتری که برای آن ها به وجود می آید این نوع مهاجرت را انتخاب می کنند، اگر شما هم دانشجو هستید و تمایل دارید تا در کشورهای خارجی و با شرایط بهتر تحصیلات خود را ادامه دهید باید به چند نکته مهم قبل از مهاجرت توجه کنید مانند:

دقت در بررسی کشور مقصد: قبل از مهاجرت حتما درباره ی کشور مورد نظرتان تحقیق کنید. این اطلاعات باید به صورت جامع باشد یعنی در مورد محل زندگی و مکانی که قرار است در آن جا زندگی کنید، آب و هوای منطقه در فصل های مختلف، فرهنگ و آداب رسوم مردم آن کشور و بسیاری از موضوعات دیگر که می تواند مهم باشد تحقیق و بررسی کنید.

کسب آمادگی لازم برای اسکان در دانشگاه: بعد از بررسی های لازم باید آمادگی های لازم را برای مهاجرت و زندگی در خوابگاه دانشگاه و حتی تحصیل در دانشگاهی دیگر را به دست آورید. یعنی به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید و یا این که از طریق شماره های موجود با دانشگاه تماس بگیرید و با مسئولین صحبت کنید و سوالات خود را به صورت مستقیم از آن ها بپرسید.

نکات مهم قبل از مهاجرت تحصیلی

نکته مهم بعدی که قبل از مهاجرت باید به آن توجه کنید، شرایط مورد نیاز برای تحصیل در دانشگاه مورد نظرتان است. بعد از این که دانشگاه را انتخاب کردید و شرایط مورد نیاز برای آن را سنجید باید مدارکی که دانشگاه لازم دارد و هم چنین شرایط مورد نیاز را جمع آوری کنید. معمولا دانشگاه های معتبر نمره و معدل بالا و هم چنین سطح زبان انگلیسی مورد توجه است و هر چه در این موارد نمرات بالایی داشته باشید موفق تر خواهید بود.

نکته بعدی این است که هزینه های مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه های معتبر را بررسی کنید و بدانید که نداشتن پول شما را با مشکلات مهمی مواجه می کند به عنوان مثال هزینه های شما در کشورهای خارجی شامل اپلیکیشن فی، شهریه مورد نیاز برای دانشگاه، هزینه تهیه بلیط هواپیما و سفرها، هزینه ای برای دریافت ویزا، هزینه خوراک و پوشاک و … مواردی هستند که باید توان آن ها را داشته باشید و بعد مهاجرت کنید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتها در بهترین موسسه مهاجرتی در تهران همراه ما بودید. ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را موسسه های مهاجرتی معتبر در تهران آشنا کنیم. در ادامه مقاله گفتیم که موسسه های مهاجرتی چه خدماتی را ارائه می دهند و این که چطور می توان یک موسسه معتبر و قانونی را شناخت. در انتهای مقاله هم توضیح دادیم که قبل از مهاجرت به چه نکاتی باید توجه کنید. امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد و از آن استفاده کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

یک موسسه مهاجرتی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

یک موسسه مهاجرتی باید معتبر باشد همچنین می بایست دارای مشاورانی کارآزموده و متخصص باشد که با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلان، مسیر مهاجرت را کاملاً برای آنها مشخص و روشن سازند.

چند نوع مهاجرت داریم؟

مردم معمولاً به دلیل آموزش بهتر، درآمد بیشتر، مسکن بهتر مهاجرت می کنند یا عوامل نامساعد دورکننده‌ای مانند فقر، کمبود غذا، بیکاری و کمبود امنیت مهاجرت می‌کنند.

بهترین موسسه مهاجرتی در تهران کدام است؟

موسسه های بسیاری برای مهاجرت وجود دارد که انتخاب از میان آنها سخت و دشوار می باشد که ما در این مقاله قصد داریم بهترین موسسه مهاجرتی در تهران را بهتان معرفی کنیم.

3.8/5 - (6 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا