بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سایت اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران 🗝【آپدیت 1403】

در این مقاله قصد داریم به توضیح بهترین سایت اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران بپردازیم. امروزه شرایط مسافرت نسبت به گذشته تغییر کرده است و معمولا اولین چیزی که به ذهن انسان خطور می کند، اجاره ویلا یا سوئیت می باشد. اجاره ویلا و سوئیت بیشتر در شهرهای شمالی کشور رونق دارد و باتوجه به یک سری عوامل ویژه که در طول مقاله به هر یک اشاره خواهیم کرد، متفاوت می باشد. معمولا اکثر مردم ترجیح می دهند به جای سکونت در هتل و در یک محیط بسته، در یک فضای باز و در دامن طبیعت سکونت داشته باشند. تا پایان مقاله بهترینک همراه ما باشید.

سوئیت با ویلا چه تفاوتی دارد؟

به طور معمول اجاره ویلا و سوئیت دارای یک سری تفاوت های ساختاری می باشد که برخی از آنان به شرح موارد ذیل هستند که عبارتند از:

تفاوت در امکانات ویلا و سوئیت: یکی از تفاوت های اصلی که بین سوئیت و ویلا دیده می شود، امکانات آن می باشد. جدیدترین سوئیت ها هم امکانات شان به اندازه ویلاها نمی باشد. سوئیت ها معمولا از یک سری امکانات جزئی که لازمه زندگی می باشند، بهره مند هستند. معمولا یک دست مبلمان، اجاق گاز، یخچال، تلویزیون، فرش و رخت خواب در سوئیت ها یافت می شود.

تفاوت هزینه اجاره ویلا و سوئیت: یکی دیگر از تفاوت های واضحی که بین اجاره ویلا و سوئیت وجود دارد، میزان هزینه اجاره آن ها می باشد. یک سری افراد بیشتر تمایل دارند که هزینه کمی برای مسافرت صرف کنند و هزینه پایینی را بابتاجاره سکونتگاه خود بپردازند، توصیه می شود این گونه افراد اقدام به اجاره سوئیت کنند. این قبیل افراد به طور معمول بیشتر خواهان این هستند که هزینه های بیشتری را برای تفریحات صرف کنند و هزینه کمی را برای محل اقامت خود صرف کنند.

وجود فضای باز در اطراف ویلا: تفاوت دیگری که ویلا را از سوئیت جدا می کند، وجود فضای باز در اطراف ویلا می باشد. محوطه اطراف ویلاها به طور معمول دارای فضای سبز می باشد و این امکان وجود دارد که در این فضا در زیر سایبان، در آلاچیق، در جوار استخر یا در فضای باز در کنار باربیکیو دورهمی بگیرند و به تفریح بپردازند.

سوئیت با ویلا چه تفاوتی دارد؟

تفاوت وسعت و متراژ سوئیت و ویلا: از دیگر فرق های فاحشی که بین سوئیت و ویلا دیده می شود، می توان به تفاوت آن ها در وسعت و متراژ اشاره نمود که می تواند مسافرت را به شکل دیگری در ذهن افراد ثبت کند. ممکن است تعداد افراد زیادی به طور خانوادگی به مسافرت رفته باشند و بخواهند در فضایی بزرگی ساکن شوند تا در عین راحتی، فضای شخصی و متعلق به خود را نیز داشته باشند، در نتیجه اجاره ویلا برای این افراد مناسب تر می باشد.

تفاوت چشم انداز سوئیت و ویلا: از دیگر تفاوت های اصلی که بین سوئیت و ویلا دیده می شود، چشم انداز هر یک از آن ها می باشد. بیشتر ویلاها در مناطقی که دارای جنگل، ساحل و کوهستان می باشند، ساخته شده اند و دارای چشم اندازی گیرایی می باشند و این در حالی است که سوئیت ها به طور معمول هیچ چشم انداز خاصی را ندارند.

در حقیقت این امکان وجود دارد که در سوئیت ها فقط و فقط یک قاب کوچک پنجره از یک چشم انداز فوق العاده معمولی و سطح پایین نصیب افراد شود، اما برعکس با اجاره یک ویلا می توان زیبا ترین و جذاب ترین چشم اندازها را در مقابل خود مشاهده کنید. همین مسئله موجب می شود که نورگیری ویلا در مقایسه با سوئیت بهتر باشد.

بهترین سایت اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران کدام است؟

امروزه دیگر روش های سنتی منسوخ شده اند و روش های مدرن جایگزین روش های سنتی شده اند، به این معنی که در زمینه اجاره ویلا و سوئیت دیگر کمتر کسی به سراغ بنگاه های معاملاتی یا افراد واسطه در این زمینه می روند، همه مردم بیشتر تمایل دارند به شکل اینترنتی و آنلاین از وب سایت های جامع اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران دیدن کنند و پس از پیدا کردن کیس مناسب، با در نظر گرفتن میزان نرخ اجاره آن مکان و هم چنین بودجه کلی خود برای مسافرت، اقدام به اجاره ویلا کنند.

بهترین سایت اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران کدام است؟

در ادامه مقاله به توضیح 10 نمونه از بهترین سایت اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران می پردازیم و امکانات هر یک را شرح می دهیم.

سایت ایرانگرد

سایت ایرانگرد

سایت ایرانگرد یکی از سایت های مهم جهت رزرو سوئیت و ویلا به حساب می‌ آید که از طریق آن به راحتی می توان بهترین و زیباترین ویلاها را طبق سلیقه خود در هر شهری پیدا کرد. برای رزرو سوئیت و ویلا از طریق سایت پیشرفته ایرانگرد، فقط کافی است که در صفحه اصلی سایت ایرانگرد، در قسمت راست، بر روی بخش اقامتگاه و ویلا کلیک کنید، سپس در این قسمت، لیستی از اقامتگاه‌ های هر شهر همراه با قیمت و تعداد نفرات برای هر یک از کاربران نمایش داده می‌ شود.

هر شخصی که قصد اجاره ویلا یا سوئیت را دارد، می بایست مقصد و تعداد نفرات را در نظر بگیرد، سپس این امکان را دارد که برای رزرو ویلا دلخواه هر یک از نفرات اقدام ‌کند. بعضی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های سایت اجاره ویلا و سوئیت ایرانگرد به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان گروه بندی مناسب ویلاها
 • امکان ارائه مشاوره سفر و اجاره ویلا
 • داشتن قیمت معقول برای اجاره ویلا
 • دارای قابلیت پشتیبانی عالی و مناسب
 • امکان برقراری تماس با میزبان ویلای مد نظرتان
 • دارای بودن سرعت بالای سایت با هدف نشان دادن ویلاهای مختلف
 • دارای فیلترهای مناسب برای انتخاب دربست و غیردربست بودن هر ویلا
 • دارا بودن اطلاعات کامل و جامع در رابط با امکانات هر یک از ویلاهای مد نظر

سایت شب

سایت شب

سایت شب نیز یکی دیگر از بهترین سایت های رزرو ویلا و سوئیت به حسابمی آید، چرا که خدمات کاملی را بین عموم مسافران عرضه می کند. محیط کاربری این سایت بسیار ساده و قابل فهم می باشد و کاربران به آسانی می توانند مراحل رزرو ویلا و سوئیت را از طریق سایت شب انجام دهند.

سایت شب دارای خدمات متنوعی می باشد، به گونه ای که همه مسافران در مدت زمان مسافرتشان، تحت بیمه حوادث قرار می گیرند. نکته‌ دیگری که در این مورد وجود دارد، این است که شرایط بیمه حوادث خارج از محل اقامتگاه امکان پذیر است، به این شکل که اگر در داخل و یا خارج از اقامتگاه هرگونه اتفاقی غیر مترقبه ای پیش آید مانند سرقت یا نیازهای بهداشتی و درمانی، همه مسافران به همراه اعضای خانواده‌ تحت پوشش بیمه حوادث سایت شب قرار می گیرند.

یکی دیگر از مهم‌ ترین قابلیت های سایت شب، پشتیبانی دائمی به طور 24 ساعتی در شبانه‌ روز می باشد. از زمان ثبت سفارشات، کلیه اساتید پشتیبانی سایت شب تا پایان مسافرت به همراه کاربران می باشند، حتی این امکان وجود دارد که در همان مرحله رزرو با اساتید پشتیبانی تماس گرفته شود و در رابط با محل اقامت و موارد دیگر پرسش‌ هایی مطرح کنید.

سایت شب دارای تنوعی گسترده در زمینه ارائه انواع مختلف اقامتگاه‌ های گوناگون بر اساس نیازهای ویژه مسافران می باشد. مسافر ابتدا می بایست به انتخاب مقصد مدنظر بپردازد و سپس با تنظیم مقدار دقیق بودجه (برحسب مقدار بودجه، اقامتگاه وجود دارد)، امکان این را دارد که انواع مکان‌ ها مانند ویلا، سوئیت و اجاره اقامتگاه بومگردی را انجام دهد و بر اساس نیاز هر یک را اجاره کند.

بعضی از مهم‌ترین قابلیت های سایت شب شامل موارد ذیل است که عبارتند از:

 • دارای پشتیبانی خوب
 • دارای سرعت بالای سایت
 • دارا بودن بیمه رایگان برای اقامت
 • امکان گروه بندی مناسب اقامتگاه‌ ها
 • داشتن ویلاهای آماده تحویل فوری در سایت
 • امکان برقراری گفتگوی آنلاین با میزبان پیش از رزرو
 • امکان رزرو آنلاین ویلا و سوئیت با سرعت بسیار بالا
 • امکان نمایش دادن ویلاهای لحظه آخری همراه با قیمت مناسب

وبسایت: shab.ir

سایت اتاقک

سایت اتاقک

مسافرت در واقع یکی از ارکان اصلی زندگی هر انسانی می باشد. وقتی که شخصی به مسافرت می روند در واقع به فکر تغییر حال و هوای روح و جسم می باشد و از دنیای مدرن ماشین آلات دوروبرمان کاملا دور شود. یکی از دغدغه های اصلی مسافران، انتخاب محل اقامت در شهر مدنظر می باشد. اگر شخصی اهل کمپ زدن باشد، اصلی ترین مشکل اقامتی آن شخص، انتخاب محل مناسب برای زدن کمپ می باشد اما اگر کسی باشد که علاقمند به ماندن و استراحت در خانه باشد، راحت تر می توان راه حلی برایش پیدا کرد.

سایت اتاقک در واقع یک سامانه هوشمند برای اجاره ویلا و سوئیت مخصوص مسافران می باشد و تمام هدفش این است که تا حدالامکان دغدغه سکونت مسافران را برطرف کند تا بتوانند با خیال راحت به مسافرت بروند و خاطرات خوب را تجربه کنند. هدف از ساختن سایت هوشمند اتاقک، فرهنگ‌ سازی در حوزه سفرهای اقتصادی همراه با ارائه اقامتگاه ارزان قیمت و مناسب برای همه افراد جامعه و به خصوص گردشگران می باشد.

همه کاربران عضو سایت اتاقک این امکان برایشان فراهم است که با هر سلیقه و بودجه‌ ای که در اختیار دارند، محل اقامت مناسبی را برای خود در شهرهای مختلف ایران اجاره کنند. بیشترین هزینه ای در مسافرت صرف می شود، به طور معمول به اجاره اقامتگاه مربوط می شود اما عموم کاربران در اتاقک می‌ توانند رزرو اقامتگاه ارزان، مانند اجاره ویلای اینترنتی، هزینه‌ های مسافرت خود را کاهش بدهند و با اجاره ویلا یا سوئیت، با قیمتی پایین، سفر خاطره انگیزی را برای خود رقم بزنند.

همچنین اگر به حضور در طبیعت تمایل دارید و بیشتر علاقمند هستید که چند روزی را در اقامتگاه‌ های طبیعت گردی بگذرانید، این امکان برایتان فراهم است که اقامتگاه‌ های بوم گردی سایت اتاقک را انتخاب کنید.

وبسایت: otaghak.ir

سایت بوکینگ ویلا

سایت بوکینگ ویلا

راحتی در اجاره ویلا و سوئیت در کمترین زمان ممکن و از طریق چند کلیک ساده، پشتیبانی دائمی و 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل و غیر رسمی و امکان لغو رزرو و پس دادن وجه پرداختی در کوتاه ترین زمان ممکن از سری مزایای رزرو اینترنتی ویلا و سوئیت از طریق سایت بوکینگ ویلا می باشد. در نتیجه اگر فردی قصد سفر به شهرهای شمالی ایران و اجاره ویلا در شمال کشور یا در شهرهای دیگر را داشته باشد، رزرو اینترنتی ویلا و سوئیت از طریق سایت بوکینگ ویلا را می تواند امتحان کند.

در حال حاضر سایت بوکینگ ویلا در شهرهای مختلف کشورمان مانند تهران، اصفهان، شیراز، کیش، قشم، اهواز، مشهد، شهرهای شمالی، جنوبی و شهرهای مرکزی مانند کاشان و دیگر نقاط ایران فعالیت دارد و انواع اقامتگاه‌ های جدید و سنتی را می‌ توان با استفاده از سایت بوکینگ ویلا به شکل کوتاه مدت رزرو کرد.

اجاره ویلا و سوئیت در شهرهای پربازدید و توریستی مانند تهران، شیراز، اصفهان، قشم، تبریز و کیش به آسانی و از طریق چندین کلیک ساده برای همه افراد فراهم می باشد. سوئیت‌ های ثبت شده در سایت بوکینگ ویلا به طور دائم در حال تغییر می باشند و با نظرات مشتریان و مسافران قبلی سوئیت‌ های بی کیفیت از سایت بوکینگ ویلا حذف می‌ شوند.

سایت جاباما

سایت جاباما

سایت اجاره ویلا و سوئیت جاباما که در واقع زیر مجموعه سایت علی بابا به حساب می آیند، از دیگر سایت‌ های مخصوص رزرو ویلا و سوئیت می باشد  که دارای مزیت های قابل توجهی است. در سایت جاباما با توجه به میزانبودجه و سبک سفر مدنظرتان، این شرایط برایتان فراهم است که اقامتگاه لاکچری یا اقامتگاه ارزان قیمت را انتخاب کنید. از دیگر ویژگی‌ های مهم سایت جاباما می‌ توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • دارای پشتیبانی قوی
 • دارای تنوع زیاد محل های اقامتی
 • دارای اطلاعات کامل در رابط با هر مکان اقامتی
 • دارای اقامتگاه‌ های رزرو سریع در زمان‌ ئهای شلوغی سفر
 • امکان به اشتراک گذاشتن نظرات افراد مختلف در رابط با اجاره ویلاهای مختلف در هر یک از شهرهای کشور

وبسایت: jabama.com

سایت میزبون

سایت میزبون

سایت اجاره ویلا و سوئیت میزبون، با جمع آوری بیشتر از صدها منزل مسکونی، اقامتگاه‌ های بوم‌ گردی و آپارتمان، ویلا، امکان اجاره روزانه این قبیل سکونت گاه ها را با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت فراهم نموده است. اگر تصمیم گرفته اید که در مسافرت های خود اقامتی به راحتی منزل شخصی خود را با دوستان و خانوادهخود تجربه کنید، توصیه می شود که به سایت رزرو و اجاره ویلا،سوئیت، آپارتمان و اقامتگاه‌ های بوم‌ گردی میزبون سر بزنید و قبل از مسافرت، مطابق با سلیقه و بودجه خود، محل سکونت خود را رزرو کنید و سپس با خیالی به مسافرت بروید .

اگر قصد سفر به شمال کشور را داشته باشید و بخواهید به‌ صورت روزانه ویلا یا سوئیتی را اجاره کنید و یا در جنوب ایران قصد مسافرت و اجاره روزانه آپارتمان در کیش را داشته باشید، هیچ فرقی نمی کند، سایت میزبون با دارا بودن طیف وسیع داده ها و اطلاعات و تیم قوی پشتیبانی، در همه نقاط دور و نزدیک کشور، اطلاعات مکان های اقامتی را بر روی وب سایت خود قرار داده است و امکان اجاره و رزرو کوتاه‌ مدت این اماکن را فراهم نموده است.

سایت هومسا

سایت هومسا

سامانه اجاره ویلا، سوئیت و امکان بوم گردی راهکار نوین سفر آسا، دارای نام تجاری هومسا، از سال 1396 با عنوان یکی از شرکت‌ های زیر مجموعه هلدینگ ارنیکا وارد دنیای توریستی شده است و تا کنون توانسته است بیشتر از 6000 واحد اقامتی 3000 میزبان و هزاران رزرو اینترنتی موفق در سرتاسر کشورمان را به ثبت برساند.

سایت هوشمند هومسا با هدف توسعه پایدار گردشگری توانسته است یک زنجیره تأمین سبز به وجود آورد تا میهمانان و میزبانان با خیالی راحت و به صورت تاثیرگذاری در قالب یک پلتفرم، به یکدیگر وصل شوند. به توجه به این ایده، لوگو هومسا به شکلی طراحی و پیاده سازی شده است تا نشان دهنده خط فکری و سبک کاری کسب و کار باشد. خانه‌ سبز همراه با میهمان و میزبانی که با دریافت خدمات رزرو اقامتگاه، دست دوستی به یکدیگر می‌ دهند.

سایت میهمان شو

سایت میهمان شو

میهمان شو یک سایت هوشمند مخصوص منتشر نمودن آگهی های مختلف و یک پلتفرم و محیط وصل کننده مابین میهمانان و میزبانان در فضای مجازی جهت ایجاد نمودن تجربه ای شیرین در صنعت توریستی و گردشگری می باشد. در سایت جامع میهمان شو هزاران تور طبیعت گردی توسط جمع کثیری از تور لیدرها و آژانس های مسافرتی مجرب در سایت به شکل روزانه با برنامه منظم منتشر می گردد که امکان مشاهده هر یک وجود دارد و می توان هر یک از موارد را مقایسه نمود و به صورت اینترنتی کار رزرو را انجام داد.

 هم چنین در سایت هوشمند میهمان شو، هر فرد می تواند ملک یا ویلا خود را جهت سکونت روزانه در اختیار دیگر افراد قرار دهد و میهمانان هم این امکان را دارند که به صورت اینترنتی، ملک یا ویلا مد نظر خود را جستوجو و رزرو کنند.

سایت ویلاجار

سایت ویلاجار

سایت هوشمند ویلاجار علاوه بر این که به عنوان بهترین سایت اجاره ویلا محسوب می شود، یکی از قدیمی‌ ترین سایت‌ های رزرو و اجاره ویلا و سوئیت هم به حساب می آید. مسافران با رزرو ویلا از طریق سایت ویلاجار، می‌ توانند اطلاعات و مشخصات صاحب ملک را بررسی کنند و حتی قبل از رزرو، با صاحب ملک ارتباط برقرار کنند. برخی دیگر از مهم‌ ترین قابلیت های سایت ویلاجار به شرح موارد ذیل می باشند که عبارت است از:

 • دارای پشتیبانی خوب
 • دارای سرعت بارگذاری بسیار بالا
 • دارا بودن فیلترهای متنوع در سایت
 • امکان برقراری تماس با میزبان بدون واسطه
 • دسترسی آسان به رزرو همه ویلاها و سوئیت ها

سایت ویلاپیلا

سایت ویلاپیلا

سایت ویلاپیلا هم یکی از سایت‌های پربازدید در زمینه رزرو و اجاره ویلا و سوئیت می باشد. ممکن است از طریق فیلترهای مختلفی که این سایت دارد، با سرعت زیاد بتوانید ویلای مد نظرتان را رزرو کنید. برخی دیگر از ویژگی های سایت ویلاپیلا به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • دارای ضمانت تحویل ویلا
 • دارای تنوع زیاد اقامتگاه‌ ها
 • دارای پشتیبانی 24 ساعته
 • امکان تسویه بعد از تحویل اقامتگاه
 • امکان معرفی اقامتگاه‌ های اقتصادی
 • دارای سرعت بارگذاری بسیار بالای سایت
 • امکان مشاهده نظرات افراد مختلف در رابط با ویلا

مزایای اجاره ویلا و سوئیت از طریق سایت

زمانی که به صورت آنلاین به دنبال یک ویلای مناسب برای اجاره هستیم، این امکان وجود دارد که سایت‎‌ های مختلفی را مورد بررسی قرار دهیم. به آسانی می شود ویلاهایی که در شهر مورد نظر وجود دارد را پیدا کرد. هم چنین می توان همه امکانات را مورد بررسی قرار داد و قیمت‌ ها را با هم مقایسه کرد. بی شک زمانی که چندین گزینه پیش رویتان باشد، دارای تنوع قیمت زیادی نیز می باشد و بهتر می ‎‌توان کیسی را که متناسب با نیاز شماست را پیدا کرد. برخی دیگر از مزایای اجاره ویلا به صورت آنلاین به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

عدم احتیاج به حمل پول: همه مردم این امکان را دارند که از طریق پرداخت ایمن، بهای اجاره ویلا را به شکل اینترنتی پرداخت کنند. در این متد، دیگر نیازی به حمل پول نمی باشد. در این شرایط از یک سری خطرات مثل سرقت پول نیز در امان خواهید بود.

بررسی کامنت های مردم در رابط با ویلای مد نظر: عموم کاربران می‏‎‎‎‎‎ توانند تجربه هایی که از ویلای اجاره شده داشته اند را با دیگر افراد اشتراک گذاری کنند. هم چنین بر طبق ایده و تجربه کاربران به راحتی  می توان به نقاط ضعف و قوت ویلا پی برد. با این متدهای مدرن امروزی، خیلی راحت‌ تر می‌ توان در رابط با ویلایی که قصد اجاره آن را دارید، تصمیم گیری کنید. قطعا هیچ شخصی حاضر به اجاره ویلایی که دارای کامنت های منفی می باشد، نیست.

مزایای اجاره ویلا و سوئیت از طریق سایت

دسترسی ۲۴ ساعته به سایت ‎‎‎‎‌های اجاره ویلا و سوئیت: بر عکس اکثر بنگاه‎‌ ها و مشاوران املاک که معمولا در ساعات خاصی از روز کار می‌ کنند، کاربران این امکان را دارند در هر ساعت از شبانه روز که تمایل دارند، از وب سایت‎‎‎‎‎ های اجاره ویلا آنلاین استفاده کنند و بررسی ‎‎‌های ضروری را انجام دهند. بعضی از وب سایت‎‌ ها حتی مشاوره های دائمی و بی وقفه را ارائه می‎‎‌ کنند. همین مسئله باعث می‌ شود که افراد خیلی آسان تر، ویلای مدنظر خود را پیدا کنند.

پیدا کردن آسان مشتریان: هر یک از کاربران و صاحبان ویلاهای مختلف، این امکان را دارند که به جای بازدید کردن از بنگاه‎‎‌ ها و مشاوران املاک و بدون پرداخت هزینه‎‎‌ اضافی، آگهی اجاره ویلاهای خود را در سایت های مختلف ثبت کنند و ویلای خود را در معرض دید همگان قرار دهند.

امکان دریافت سریع نرخ اجاره: پس از مرحله ای که ویلای خود را در سایت اجاره ویلا آنلاین ثبت می کنید، می توانید اجاره بهای ویلای خود را دریافت  کنید و سپس ویلایتان میزبان مهمانان خواهد شد.

معایب اجاره ویلا و سوئیت از طریق سایت

اجاره ویلا یا سوئیت به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت های مختلف دارای یک سری معایب می باشد که برخی از آنان به شرح موارد ذیل هستند عدم چک کردن حضوری ویلا یا سوئیت قبل از اجاره: همه ویلاها و سوئیت‌ ها را از لحاظ وسایل ایمنی، نمی‌ شود مورد بررسی قرار داد، به عنوان مثال به آسانی از درستی عملکرد پریز‌ها، قفل در و دیگر نکات ایمنی نمی‌ توانیم اطمینان کامل داشته باشیم.

افزایش ناگهانی تعداد موجرین: اگر تعداد افراد مسافران برای یک ویلا یا سوییت بالاتر از تعداد مشخص شده باشد، امکان این را ندارید که درباره این مسئله با مالک صحبت کنید و در این صورت ممکن است یک سری مشکلات پدید آید.

معایب اجاره ویلا و سوئیت از طریق سایت

عدم چک کردن وضعیت پارکینگ های ویلا یا سوئیت: اگر با خودروی سواری خود مسافرت می‌ کنید، این امکان را ندارید که از وضیعت پارکینگ اطلاعات کامل و کافی داشته باشید.

عدم ورود حیوانات خانگی به ویلا یا سوئیت: اگر حیوان خانگی با خود به همراه داشته باشید، باید این شرایط فراهم باشد که برای ورودش اجازه بگیرید.

عدم اشتراک گذاری تجربه های تلخ: ممکن است گاهی اوقات یک سری کاربران که از اجاره سوئیت یا ویلا رضایت کافی را نداشته اند، به هر علتی مثلا عدم داشتن وقت کافی، نتوانند این تجربه بدخود را با دیگران به اشتراک بگدارند تا دیگر کاربران نیز باخبر شوند.

نکات کلیدی در اجاره ویلا یا سوئیت

به طور کلی اجاره سوئیت و ویلا بیشتر مناسب افرادی می باشد که قصد دارند به شکل دوستانه یا خانوادگی، مدتی را سفر کنند و حریم خصوصی تری در مقایسه با هتل در اختیار داشته باشند. هم چنین یک سری فاکتورهای متفاوت دیگری مرتبط با این مسئله دیده می شود که اگر قصد اجاره سوئیت یا ویلا را داشته باشید، بهتر از به آن ها توجه کنید. برخی از این فاکتورها به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

امنیت ویلا: با بالارفتن تعداد اجاره ویلا در بین عموم مردم، ساخت و ساز در این صنف در طول سال‌ های گذشته، بسیار زیاد شده است. در نتیجه می بایست قبل از سکونت در سوئیت یا ویلای مدنظر، تا جایی که ممکن است از امنیت، سیستم برق، دسترسی کامل به آب گرم و … مطمئن شوید.

 زمان سفر: نکته ای که می بایست به آن توجه نمود، این است که تعداد زیادی از مردم به طور همزمان در تعطیلات و فصل های مختلف سال، به دنبال مسافرت و ماجراجویی می باشند، در نتیجه در زمان اوج مسافرت مثل تعطیلات نوروزی به علت بالا رفتن درخواست اجاره ویلا، قیمت‌ ها نیز در شهرهای تفریحی پر تردد افزایش پیدا می‌ کند.

 تجهیزات ضروری را با خود همراه داشته باشید: یکی از اصلی ترین ملاک هایی که در زمان اجاره ویلا می بایست به آن توجه نمود، به همراه داشتن تجهیزات مورد نیاز مسافرت می باشد و هم چنین این مسئله با در نظر گرفتن موقعیت و نوع ویلایی که برای اجاره، در نظر دارید، متفاوت می باشد.

نکات کلیدی در اجاره ویلا یا سوئیت

امکانات سوئیت یا ویلا: با توجه به تنوع زیاد سوئیت و ویلاهایی که در منطقه های گردشگری پر بازدید بنا شده است، گردشگران انتخاب‌ های مختلفی را پیش رو دارند. از ویلاهای لاکچری چند طبقه گرفته تا یک سری سوئیت‌ هایی که دارای انواع مختلف تجهیزات تفریحی مثل استخر و میز بیلیارد می باشند. در رابط با این مسئله، بودجه مسافرت به عنوان رکن اصلی محسوب می شود.

 از املاکی‌ های معتبر اجاره کنید: اگر معرف یا آشنایی برای اجرای ویلا یا سوئیت نمی شناسید، زیاد مهم نیست، اما نکته مهم این است که از طریق املاکی‌ هایی به دنبال ویلا یا سوئیت باشید که در سطح شهر معتبر و شناخته شده باشند. هم اکنون به غیر از املاکی سنتی، یک سری وب‌ سایت‌ های متنوع و پیشرفته جهت اجاره و خرید و فروش ویلا و سوئیت، ایجاد شده اند که بسیار مورد استقبال مردم هم واقع شده اند و ادامه مقاله بیشتر به توضیح این مبحث می پردازیم.

 اصول بهداشتی را در اولویت بگذارید: با شیوع ویروس منحوس کرونا، رعایت اصول بهداشتی بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است. توصیه می شود قبل از اجاره ویلا، از مالک خانه یا شخص واسطه، در رابط با تمیزی ویلا به خصوص سرویس‌ بهداشتی، تخت‌ ها و آشپزخانه سوال کنید و این که شخصا تمامی موارد را حضوری ببینید و چک کنید.

کلام آخر

در این قسمت از مقاله به مطالعه و بررسی بهترین سایت اجاره ویلا و سوئیت در سراسر ایران پرداختیم و تمام تلاشمان را کردیم که مزایا و امکانات این قبیل سایت ها را شرح دهیم، هم چنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

2.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا