بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل شیراز ⚖️【آپدیت 1403】✅️

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین وکیل شیراز بپردازیم؛ در همه شهرها و استان های ایران دعوا های مختلفی رخ می دهد که  می توان حدودی گفت، بیشترین آمار در دعاوی حقوقی و کیفری است. حل این مسائل و رفت و آمد در دادگاه ها نیازمند حضور وکیلی است که تمام پیچ و خم راه و قوانین را بلد باشد و کمک کند تا روند پرونده سریع تر پیش برود و شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. ما نیز بر همین مبنا تصمیم گرفتیم تا در این مقاله چند تا از بهترین وکلای شهر شیراز را برای آشنایی بیشتر شما عزیزان معرفی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل شیراز

اگر در تهران هستید و به دنبال وکلای این شهر می باشید، در مطلب بهترین وکیل تهران، به معرفی لیستی از وکلای متبحر تهران پرداخته ایم.

بهترین وکیل شیراز چه کسی است؟

بهترین وکیل شیراز کسی است که پس از اتمام تمامی مراحل تحصیل خود انقدر حرفه ای شده باشد که بتواند مسائل و پرونده های پیچیده را حل کند. از ویژگی های بارز یک وکیل خوب در شیراز این است که بتواند به راحتی با موکلین خود ارتباط برقرار کند و همچنین اطلاعات کامل و صحیح در رابطه با پرونده و نتایج آن را به موکلین خود ارائه بدهد. در واقع باید صداقت را راس همه ی فعالیت های خود بگذارد. پس بهترین وکیل شیراز باید به خوبی تمام جزئیات پرونده موکلش را بررسی کند و واقعیت ها، میزان پیروزی در پرونده و مشکلات پرونده را به طور کامل به وی توضیح دهد.

در ادامه به معرفی  10 وکیل خوب در شیراز پرداخته ایم. همراه ما باشید:

بهمن هاشمی

بهترین وکیل شیراز

آقای بهمن هاشمی یکی از بهترین وکلا شیراز با 14 سال سابقه کار وکالت حرفه ای در زمینه حقوقی، کیفری، ثبتی و … مشاوره های شرکت های خصوصی و عمومی، متخصص در تنظیم امور قرارداد ها و… هستند.

آدرس دفتر: شیراز،نبش چهارراه سینما سعدی، بسمت ۳ راه برق، ساختمان افشار ،طبقه ۲ ،واحد۳، دفتر وکالت اقای بهمن هاشمی

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۰۵۷۱۱۴

سحر ایزدی

بهترین وکیل شیراز

خانم سحر ایزدی وکیل پایه یک دادگستری در شیراز می باشد که در زمینه دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری خدمات ارائه می دهد و علاوه بر این در موارد دیگری مانند مشاوره حضوری و غیر حضوری، تنظیم قرارداد نیز فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین موکلان شیراز معرفی می شوند.

آدرس دفتر: شیراز، بلواراسداران، بلوار زرهی

شماره تماس: 09171249610

سید محسن یوسفی

بهترین وکیل شیراز

جناب آقای سید محسن یوسفی یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر شیراز هستند. آقای یوسفی در دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین تخصص آقای یوسفی در دعاوی خانواده، تحصیل مال از طریق نامشروع، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری است. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان برای مشورت و راهنمایی استفاده کنید.

آدرس دفتر: شیراز، میدان اطلسی، کوچه دادسرا

تلفن تماس: ۰۹۱۷۷۰۷۰۲۰۷

اعظم ورزنده

بهترین وکیل شیراز

خانم اعظم ورزنده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. زمینه فعالیت خانم ورزنده  در پرونده‌های حقوقی قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه،  الزام به تنظیم سند رسمی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و در پرونده‌های ملکی اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی،  پرونده‌های کیفری کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت است.

آدرس دفتر: شیراز، بلوار امیر کبیر، نرسیده چهاراه ریشمک، جنب قنادی یلدا، ساختمان پریا، طبقه ۳

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۱۶۲۴۰۱

سیدرحمت اله نیکنام

بهترین وکیل شیراز

آقای سید رحمت اله نیکنام وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. آقای نیکنام در دعاوی مطالبه وجه سند عادی، مطالبه وجه سفته و چک، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، دعاوی کیفری اعم از رابطه نامشروع، درگیری مسلحانه، ربا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فروش مال غیر و دعاوی خانواده از قبیل طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج، طلاق از طرف زوجه، مطالبه و اجرای مهریه، مطالبه نفقه، اجرت المثل ایام زندگی مشترک، حضانت و سلب حضانت فرزند، الزام به تمکین و… فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شیراز، چهار راه سینماسعدی، نبش خیابان ۲۰ متری، دست راست ساختمان اول، طبقه دوم، واحد ارس رایانه دفتر وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۲۷۲۴۸۰۸۲

حق الوکاله بهترین وکیل در شیراز چقدر است؟

همانطور که مطلع هستید وکالت جز مشاغل آزاد به حساب می آید و این مسئله باعث می شود تا وکلا برای گرفتن پرونده نرخ مشخصی نداشته باشند. در قانون صحبت اندکی در این رابطه شده است که باز هم ب علت همان شغل آزاد محسوب شدن تاثیری در حق الوکاله وکلا نداشته است. یک وکیل بر اساس آنچه خودش در نظر کرقته است و معیار هایی که مطرح می کند هزینه حق الوکاله خودش را دریافت می کند بنابراین برای انتخاب وکیل باید به این نکته توجه داشته باشید که وکیل شما چه چیز هایی را برای گرفتن دستمزد معیار قرار داده است.

حق الوکاله بهترین وکیل در شیراز بر مبنا های مختلفی در این چند سال تعیین شده است و بیشتر به صورت توافق بین وکیل و موکل است. منظور از توافق این است که مثلا وکیل اگر پرونده ی با ارزش بالایی را بخواهد حل کند، این پیشنهاد را به موکل می دهد که اگر در پرونده پیروز شد درصدی از آن پول برای وکیل در نظر گرفته شود. هزاران موارد مشابه دیگر وجود دارد که باز هم نیاز است وکیل و موکل باهم توافق کنند و پس از توافق قراردادی بسته می شود که در آینده اختلافاتی پیش نیاید.

ویژگی های بهترین وکیل در شیراز

افراد در هر حرفه ای که هستند با توجه به موقعیت شغلی که دارند، ملزم اند تا مواردی را برای ارائه بهتر خدمات به دیگران رعایت کند. به طور مثال در حوزه وکالت، یک وکیل باید یک سری ویژگی های مربوط به شغل وکالت را انجام دهد تا نظر موکلین را به خود جلب کند.

در ادامه به برخی از این ویژگی ها که لازم است بهترین وکیل شیراز آنها را داشته باشد پرداخته ایم:

  • در پرونده های خود با احتیاط و آگاهی و دانش کافی عمل کند و  بتواند درصد موفقیت خود را در پرونده ها بالا ببرد
  • بررسی کامل پرونده و شرح کامل آن برای موکل و توضیح راه حل های مناسب برای حل پرونده موکل
  • تحصیلات کاملی در رشته حقوق، مبانی اسلامی و یا فقه با نمرات و معدل عالی داشته باشد
  • تخصص و مهارت کافی در زمینه های کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده، ملکی داشته باشد
  • داشتن مهارت سخنرانی و بیانی رسا و قوی ( فن بیان) برای دفاع از موکلان خود در دادگاه
  • برای بررسی و پیگیری و در نهایت حل پرونده ها تجارب بالایی داشته باشد
  • داشتن وجدان کاری و در نظر گرفتن منطقی ترین حق الوکاله در پرونده ها
  • جلب رضایت، امانتداری و ایجاد اعتماد برای موکلان

بهترین وکیل شیراز

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با چند تا از وکلای با تجربه و مجرب در شهر شیراز آشنا کنیم، تا در هنگام نیاز بتوانید با توجه به حوزه فعالیت وکلا، تجربه، سابقه و…وکیل مد نظر خودتان را انتخاب کنید و با خیالی راحت پرونده های خود را بهشان بسپارید. همچنین در ارتباط با میزان حق الوکاله ای که یک وکیل در حل پرونده ها از موکل خود می گیرد و ویژگی های یک وکیل خوب در شیراز نیز برای کسب اطلاعات بیشتر صحبت کردیم. از شما همراهان همیشگی سپاس گزاریم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شیراز همراه ما بودید. امیدواریم مطالب گفته شده مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا