بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل اراک ⚖️【آپدیت 1403】✅️

انتخاب بهترین وکیل اراک، همواره از دغدغه‌ های مهم. برای افرادی است که دارای مشکلات و مسائل حقوقی هستند. همان طور که می دانید در هر یک از شهرهای ایران وکلای زیادی در حال فعالیت هستند که هر کدام بنابر دانش و مهارتی که دارند در حوزه‌های مختلف از این رشته فعالیت می کنند. در این مقاله از بهترینک قصد داریم ۱۰ تا از بهترین وکیل اراک را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید و با مشخصات، و رزومه تعدادی از بهترین وکلای شهر اراک آشنا شوید. همراه ما باشید.

اگر به دنبال یک وکیل خبره در تهران هستید، در مطلب بهترین وکیل تهران، به معرفی لیستی از وکلای برجسته تهران پرداخته ایم.

بهترین وکیل اراک کیست؟

در شهر اراک نیز مانند دیگر شهرهای ایران، وکلای زیادی در زمینه مشکلات حقوقی مردم فعالیت می‌کنند. معمولا افراد معمولی اطلاعات زیاد و مناسبی درباره مشکلات و مسائل حقوقی ندارند و در این هنگام برای رفع آن ها، با مشکلاتی رو به رو خواهند شد. به همین دلیل نیاز است برای رفع مشکلات حقوقی و قضایی خود به بهترین وکیل اراک مراجعه کنید. بهترین وکیل اراک به کلیه قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف کاملا آگاه می‌ باشد. به این ترتیب می‌تواند در دادگاه به خوبی از شما دفاع کند و رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهد.

به این ترتیب داشتن یک وکیل باتجربه و خوشنام در شهر اراک جهت رسیدگی به امور حقوقی شما بسیار توصیه می شود. نکته مهم دیگر در انتخاب بهترین وکیل اصفهان توجه به سابقه کاری خوب و درخشان او است. همچنین این فرد باید تسلط کاملی بر قوانین حقوقی روز داشته باشد و با اطلاعات و مدارک کافی به دفاع از موکل خود بپردازد. انتخاب بهترین وکیل اراک در همان آغاز کار، بسیار تاثیرگذار است و می‌تواند مسیر پرونده شما را به سوی موفقیت تغییر دهد و به حل موفقیت آمیز پرونده شما کمک بسیار زیادی کند.

بهترین وکیل اراک کیست؟

در ادامه همراه ما باشید تا 10 تا از بهترین وکیل اراک را به شما عزیزان معرفی کنیم:

دکتر حمید جودکی

دکتر حمید جودکی وکیل اراک

جناب دکتر حمید جودکی از وکلای بنام پایه یک دادگستری و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. آقای جودکی دارای بیش از بیست سال سابقه فعالیت حقوقی در زمینه وکالت هستند. ایشان در تمامی امور دعاوی مالی، شرکت‌های تجاری، بورس و حوزه املاک بسیار متخصص و کارکشته هستند. آقای دکتر حمید جودکی تاکنون موفق به تالیف چندین جلد در حوزه‌های تخصصی حقوقی شده اند و توانسته اند ده ها مقاله تخصصی در این حوزه را در ژورنال‌ های داخلی و بین‌المللی به ثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی املاک، ثبتی، بورسی و شرکت‌های تجاری
 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • مدیر بنیاد حقوقی فرزانگان
 • عضو جامعه داوران بین‌المللی ایران
 • داور برگزیده اتاق بازرگانی
 • حل پرونده‌های کیفری کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر
 • حل پرونده‌های حقوقی مانند چک، سفته، اجرت‌ المثل ایام تصرف، تخلیه و امور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و غیره
 • پرونده‌های خانواده مانند نفقه، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره
 • استادیار دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری در حوزه بانکی، بورس و املاک

آدرس: اراک خیابان قائم مقام .چهارراه ادبجو جنب کرمان خودرو دفتر خدمات قضایی شماره 4 طبقه چهارم دفتر وکالت

شماره تماس: 09120685404

 ابوالفضل میرجوادی

ابوالفضل میرجوادی وکیل اراک

آقای ابوالفضل میرجوادی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اراک است. ایشان از وکلای مجرب این شهر، با سال‌ها سابقه کاری موفق و تجربه بالا در حوزه‌های حقوقی اعم از ملکی، کیفری، ثبتی، طلاق و غیره می باشد. آقای میرجوادی به عنوان وکیل شرکت های معتبر شهر اراک، قراردادهای تخصصی حقوقی شرکت‌ ها را تنظیم می کنند. ایشان به دلیل سال ها سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل اراک شناخته می شوند و بسیار مورد اطمینان مراجعین می باشند.

تخصص و مهارت:

 • دارای ۹ سال سابقه وکالت
 • مدیر حقوقی یکی از بانک های بزرگ ایران
 • مشاور حقوقی
 • وکیل شرکت‌ها

آدرس: اراک، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان فرمانداری سابق، ساختمان باران، مجتمع باران

شماره تماس: 08634064875

سعید خانی

سعید خانی وکیل اراک

آقای سعید خانی از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اراک هستند. ایشان به دلیل رضایت بالای مراجعین و سابقه طولانی در امر وکالت، به عنوان یکی از بهترین وکیل اراک در نزد مردم این شهر شناخته می شوند. آقای سعید خانی با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه وکالت به عنوان یکی از محبوب‌ترین و معروف‌ ترین وکلای اراک شناخته می‌ شوند.

ایشان در طی سال‌ ها فعالیت در زمینه وکالت، دارای تجربه موفق در پرونده های متعدد است. آقای سعید خانی تاکنون پرونده های حقوقی متعددی را در موضوعات مختلف مانند پرونده های ملی، سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، املاک وقفی و اوقافی، کمیسون ماده ۱۰۰ شهرداری، قتل عمد و غیر عمد، کلاهبرداری، رمز ارزها، دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری، اراضی ملی و منابع طبیعی و کشاورزی، امور پیمان ها و قرارداد ها، ارث و وصیت، تصرف عدوانی، حقوق محیط زیست، تصادفات، قاچاق کالا، دعاوی مالی، حقوقی و کیفری، خانوادگی، مهریه، طلاق، اعسار، تمکین را با موفقیت به رسانده است‌.

تخصص و مهارت :

 • دارای بیش از ۱۵ سال سابقه ی درخشان در امور وکالتی و حقوقی
 • دبیر رسمی کمیسیون پارلمانی و امور بین الملل دوره پنجم کانون وکلای استان مرکزی
 •  عضو رسمی کمیسیون آموزش دوره هفتم کانون وکلای استان مرکزی
 • دارای کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 •  عضو رسمی کمیسیون حقوقی و تدوین دوره هشتم کانون وکلای استان مرکزی
 • نویسنده کتاب تخصصی دادرسی کیفری در خصوص بزهکاری اطفال در سال ۱۳۹۰
 • رئیس شعبه صلح و سازش شکایات دوره ششم کانون وکلای استان مرکزی
 • تالیف مقالات فراوان علمی، آموزشی و حقوقی
 • برگزاری کنفرانس های علمی با موضوع اجراییه چک و ابطال اجرایی

آدرس: اراک، خیابان امام، نرسیده به چهار راه دکتر حسابی، جنب بانک گردشگری، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم

شماره تماس : ۰۹۱۸۵۸۰۰۰۲۰

علی زارعی

علی زارعی وکیل اراک

آقای علی وکیل پایه یک دادگستری و از مشاوران حقوقی خوشنام در شهر اراک هستند. آقای زراعی با سال ها سابقه فعالیت در حوزه وکالت و ثبت موفقیت آمیز بسیاری از پرونده های حقوقی، به عنوان یکی از بهترین وکیل اراک از دیدگاه مردم است. ایشان به تمامی دعاوی حقوقی تسلط بسیار بالایی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • متخصص در دعاوی خانواده از جمله طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و غیره
 • متخصص در پرونده های ملکی مانند خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و غیره
 • متخصص در پرونده های کیفری مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، دیه و غیره

آدرس: اراک، میدان شریعتی، مجتمع ناهید، طبقه 6

شماره تماس: 09183615748

فرنوش مهاجرانی

فرنوش مهاجرانی وکیل اراک

خانم فرنوش مهاجرانی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان تخصص بالایی در تمامی دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، ثبت احوال، سرپرست، حضانت، دعاوی کیفری، کلاهبرداری، جعل، تقلب، تزویر، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی و تخصص بسیار بالایی دارند و یکی از خوشنام ترین و بهترین وکیل اراک شناخته می‌شوند.

تخصص و مهارت:

 • مدیر موسسه حقوقی داوری نیک محور از سال ۹۲
 • سابقه وکالت از سال ۹۳
 • ۱۰ سال سابقه کار وکالت و حقوقی

آدرس دفتر: اراک، خیابان شریعتی، ابتدای چهارراه گردو، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم

شماره تماس: 09185235909

حامد رضایی

حامد رضایی وکیل اراک

آقای حامد رضایی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اراک هستند. آقای رضایی فعالیت حرفه ای خود در حوزه وکالت را از سال 1390 آغاز کردند و هم اکنون از اعضای مرکز وکلای استان مرکزی می باشند. ایشان تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی در سال 1388 به پایان رسانده است. آقای حامد رضایی به دلیل تسلط کامل بر قوانین و مقررات حقوقی، نفوذ کلام و فن بیان عالی، در همان آغاز کار بسیار مورد توجه مردم این شهر قرار گرفت. ایشان در حال حاضر به عنوان یکی از باسابقهترین و بهترین وکیل اراک در نزد مردم این شهر می باشند.

آقای حامد رضایی در طول سال های طولانی فعالیت خود با جلب اعتماد موکلین، توانسته است پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و غیر ه را با موفقیت به اتمام برساند. ایشام در حال حاضر  به عنوان وکیل شهرداری اراک نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • بررسی و پیگیری مداوم پرونده های موکلین تا مشخص شدن نتیجه
 • قبول تمامی پرونده های کیفری اعم از کلاهبرداری، خیانت در امانت و جرائم خاص
 • قبول تمامی پرونده های ملکی و ثبتی نظیر تصرف عدوانی، اختلاف مالکیت و اختلافات ثبتی
 • قبول تمامی پرونده های مربوط به خانواده اعم از مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزندان، طلاق و فسخ نکاح
 • قبول کلیه دعاوی مالیاتی، گمرکی و مالی شرکت های بازرگانی دولتی و خصوصی
 • مشاوره و تنظیم قراردادهای مالی و تجاری شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس: اراک، خیابان عباس آباد (سه راه ارامنه)، روبروی مسجد حاج آقا صابر

شماره تماس: 09188636014

مجید احمدی

مجید احمدی وکیل

آقای مجید احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اراک هستند. ایشان به عنوان یکی از خبره ترین و بهترین وکیل اراک شناخته می شوند که دارای توانایی زیادی در حل و فصل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشند. آقای مجید احمدی دارای ۱۴ سال سابقه کاری درخشان است. ایشان در طی سابقه فعالیت حرفه ای خود در امر وکالت، پرونده های حقوقی متعددی را با موفقیت و به نفع موکلین خود خاتمه داده است.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ملکی شامل ابطال و انعقاد قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم یا ابطال سند رسمی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، دعاوی مرتبط به ارث، اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید و غیره.
 • تخصص در دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیره.
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل مهریه، نفقه، تمکین، زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره

آدرس دفتر: اراک، خیابان دکتر حسابی، مجتمع دکتر حسابی، طبقه سوم، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۶۳۱۱۸۷

وحید صدیقی

وحید صدیقی وکیل اراک

آقای وحید صدیقی مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری در شهر اراک هستند.  ایشان در زمینه انواع پرونده های خانوادگی، مهریه، طلاق، حضانت، دعاوی ملکی، کیفری، چک و سفته بسیار تخصص و تبحر دارند. آقای وحید صدیقی دارای بیش از 8 سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت هستند و تاکنون نتایج موفقیت آمیزی را برای موکلین خود به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و غیره
 • تخصص در دعاوی کیفری اعم از مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، دیه و غیره
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و غیره
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و غیره

آدرس دفتر: اراک، بلوار جهان پناه، مجتمع آسا، طبقه 11

شماره تماس: 09120660402

محمد حسین شیرمحمدی


محمد حسین شیرمحمدی وکیل اراک

آقای محمد شیرمحمدی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر اراک و دارای سابقه ای بیش از 14 سال سابقه کار در حوزه وکالت هستند. ایشان دارای کارنامه درخشانی از پرونده های حقوقی موفق هستند. این موضوع نشان از تخصص و تبحر او در حل و پیگیری انواع دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و بین المللی، ثبتی، دعاوی مدنی و اقتصادی، دعاوی املاک و ساخت و ساز است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین استاد دانشگاه می‌ باشند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص ابطال اجراییه
 • تخصص در تنظیم و ابطال سند
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل ارث
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

آدرس دفتر: اراک، میدان شریعتی، ساختمان ناهید (ساختمان تجاری دسینی)، طبقه 6

شماره تماس: 09128842040

جهانبخش باقری مطلق

جهان بخش باقری مطلق وکیل اراک

آقای جهانبخش باقری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اراک هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و بسیار مسلط بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی می باشند و در حل و فصل دعاوی خانوادگی، دعوای ثبت احوال، دعاوی مالی و تجاری و همچنین املاک تخصص و مهارت بسیار بالایی دارند. شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری از آقای باقری مطلق وقت مشاوره دریافت کنید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قرارداها
 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: اراک، خیابان ملک، رو به روی موسسه مالی نور، پاساژ آپادانا، طبقه 3

شماره تماس: 09183626494

وظایف بهترین وکیل اراک

در این بخش از مقاله قصد داریم مهم ترین وظایف بهترین وکیل اراک را برای شما شرح دهیم‌. این مطلب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بنابراین توصیه می کنیم آن را تا انتها مطالعه نمایید و با نکات مهم آن آشنا شوید. توجه داشته باشید اگر وکیل شما در انجام وظایف و مسئولیت های خود کوتاهی نماید، به عنوان یک متخلف حقوقی شناخته می شود. برخی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل اراک عبارتند از؛

 • وکیل مورد نظر پیش از هر چیز باید تلاش کند تا میان طرفین دعوا، صلح و سازش برقرار نماید. و برای این هدف تمام تلاش خود را به کار بگیرد.
 • بهترین وکیل اراک باید در ازای تمامی مدارک و اسنادی که به او تحویل می دهید به شما رسید دریافتی ارائه دهد.
 • وکیلی که انتخاب کرده‌ اید وظیفه دارد پس از قبول پرونده حقوقی شما، پیش از اقدامات لازم در خصوص پرونده شما، مبلغ حق الوکاله را در قرار ثبت نماید.
 • همچنین بهترین وکیل اراک وظیفه دارد، بر اساس مشکلات موکلین خود، شکوائیه و دادخواست و لایحه دفاعیه مرتبط را تنظیم و به دادگاه ارائه دهند.
 • وکیل انتخابی وظیفه دارد همه ابلاغیه های قانونی که از سمت دادگاه به دست او رسیده است را در مدت زمان مشخص به موکل خود اطلاع دهد.

ویژگی‌های بهترین وکیل اراک

ویژگی های بهترین وکیل اراک

بدون شک می دانید امور حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی، کیفری و تجاری از حساسیت و پیچیدگی زیادی برخوردار هستند و خلاص شدن و تبرئه از اتهامات، نیازمند یک دفاع همه جانبه از فرد در مراجع قضایی است. در این موارد داشتن یک وکیل مجرب و کارکشته باعث می شود تا بی گناهی شما در دادگاه های قضایی ثابت شود. به همین خاطر، پیشنهاد می کنیم افراد هنگام حضور در دادگاه برای رفع مشکلات حقوقی خود، از بهترین وکیل اراک مشاوره و راهنمایی بگیرند. انتخاب یک وکیل خبره کار آسانی نیست و لازم است با معیارها و ویژگی های بهترین وکیل اراک آشنا شوید. برخی از این ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

 • وقت شناسی و حضور در دادگاه در موعد مقرر و رساندن مستندات و لایحه ها به دست قانون در زمان تعیین شده
 • آشنایی کامل با مراجع قضایی، قوانین و تبصره های کیفری و چگونگی رسیدگی اثبات وقایع توسط پزشکی قانونی
 • داشتن پروانه وکالت و گذراندن دوره کار آموزی
 • قدرت تمیز و تشخیص اسناد و مدارک جعلی از اصل
 • آمادگی برای مقابله با دسیسه ها و فریب های طرف مقابل
 • فن بیان‌، نفوذ کلام، تسلط کافی بر امور حقوقی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خبره به شمار می رود. بهترین وکیل اراک با دفاع اصولی و هوشمندانه خود می تواند پرونده حقوقی را به نفع موکل خود به پایان برساند.
 • بهترین وکیل اراک باید اطلاعات و دانش حقوقی خود را به روز نگه دارد و همواره بر اطلاعات خود بیفزاید
 • از دیگر ویژگی های مهم در انتخاب یک وکیل اخلاق مداری و رفتار محترمانه او با موکلین است.
 • وکیل باید حافظ اسرار موکل خود باشد و در حفظ آبرو و شرافت موکل خود کوشا باشد.
 • نوشتن قوی دفاعیه، قراردادها، اسناد قانونی و غیره نیز از ویژگی های بهترین وکیل اراک محسوب می شوند.

کلام آخر

انتخاب یک وکیل مجرب و خوشنام در پرنده های قضایی باعث به موفقیت رسیدن شما در کسب بهترین نتیجه خواهد شد. از این رو در این مقاله سعی کردیم تعدادی از خوشنام ترین و بهترین وکیل اراک را به شما معرفی کنیم. با این حال توصیه می کنیم در این انتخاب مهم بسیار تحقیق کنید مطالب گفته شده را با دقت مطالعه نمایید. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

4/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا