بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل سنندج ⚖️【آپدیت 1403】✅️

تعداد زیاد وکلا در شهر سنندج باعث شده تا پیدا کردن بهترین وکیل سنندج کاری سخت و چالشی برای کسانی شود که گرفتار مشکلات حقوقی و قضایی شده‌اند. معمولا افراد برای رسیدگی و موفقیت در پرونده‌های حقوقی و کیفری خود به یک وکیل خبره و باتجربه نیاز دارند، تا پرونده حقوقی آن‌ها را با موفقیت به پایان برساند. اما انتخاب بهترین وکیل سنندج، به این راحتی نیست. به همین دلیل قصد داریم در این مطلب، ۱۰ تا از بهترین وکیل سنندج را به شما معرفی کنیم تا در مدت کوتاهی بتوانی یک وکیل خبره و باتجربه را پیدا کنید و جهت رفع مشکلات حقوقی خود به آن مراجعه کنید.

بهترین وکیل سنندج چیست؟

بهترین وکیل سنندج کیست؟

انتخاب یک وکیل مجرب و ماهر یکی از مهم ترین کارها جهت پیشبرد پرونده های حقوقی و موفقیت در آن ها است و در سرنوشت پرونده شما تاثیر بسزایی دارد‌. در مقابل انتخاب یک وکیل بی تجربه ممکن است خسارات جبران ناپذیری برای حل پرونده شما داشته باشد. بهترین وکیل سنندج با علم کافی، تجربه زیاد و مهارت هایی که در پرونده های پیشین به کسب کرده است، همواره تلاش می کند تا بهترین دفاع را از موکلین خود در دادگاه ارائه دهد و نتایج موفقیت آمیزی را برای آن‌ ها به دست بیاورد.

شهر سنندج نیز همانند دیگر شهرهای کشور، دارای تعداد بسیاری از وکلای خبره و کارکشته است که در زمینه حل و فصل دعاوی حقوقی، خانوادگی، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت می‌کنند. از آنجایی که افراد معمولی اطلاعات کافی و مناسبی در حوزه امور حقوقی ندارند، ممکن است با مشکلات حقوقی و قضایی بسیاری رو به رو شوند‌. از این رو بهتر آیت یک وکیل خوب را پیدا کنید تا بتواند به خوبی از شما در دادگاه دفاع کند و رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهد.

بنابراین انتخاب یک وکیل خوشنام و با تجربه برای حل و فصل امور حقوقی و قضایی بسیار توصیه می شود. همچنین بهترین وکیل سنندج باید سابقه کار بالا و درخشانی داشته باشد. از طرفی یک وکیل خوب باید تسلط کاملی بر قوانین حقوقی به روز داشته باشد و با اطلاعات و مدارک کافی به دفاع از موکلین خود بپردازد. انتخاب بهترین وکیل سنندج در همان آغاز کار، می تواند مسیر پرونده شما را به سمت موفقیت تغییر دهد و نتیجه موفقیت آمیزی را برای شما کسب کند.

در ادامه همراه ما باشید تا 10 تا از بهترین وکیل سنندج را به شما عزیزان معرفی کنیم.

مرتضی جوانمردی

مرتضی جوانمردی وکیل سنندج

مرتضی جوانمردی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. آقای جوانمردی دارای مدرک دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی و از اعضای اصلی کانون وکلای استان کردستان می ‌باشد. ایشان دارای چندین سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف این حرفه است که در طی مدت فعالیت خود، پرونده‌های بسیاری را در زمینه دعاوی مختلف اعم از دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت با موفقیت به اتمام برساند و در لیست بهترین وکیل سنندج قرار بگیرد.

تخصص و مهارت:

 • دکترای تخصصی حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو اصلی کانون وکلا دادگستری
 • وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی، ملکی، کیفری، دعاوی خانواده و طلاق توافقی
 • تنظیم شکوائیه، دادخواست و لوایح در کوتاهترین زمان
 • مشاور حقوقی

آدرس: سنندج، ابتدای خیابان حسن آباد، كوچه هیمن، ساختمان وکلای ياسان

شماره تماس: 09181710855

پرویز پروین

پرويز پروین وکیل سنندج

آقای پرویز پروین از وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی شهر و عضو کانون وکلای دادگستری استان کردستان در شهر سنندج هستند. ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه کاری حرفه ای در امر وکالت تخصصی و حرفه ایی در موضوعات ملکی، ثبتی، کیفری و غیره می‌باشند. آقای پرویز پروین به مدت 10 سال وکیل و مدیر حقوقی بزرگ ترین و پیشرفته ترین پروژه تجاری غرب کشور به نام بانتا آبیدر بودند. ایشان در حال حاضر وکیل و مشاور حقوقی جهاد دانشگاهی استان کردستان می‌ باشند.

آقای پرویز پروین در ۹۰ درصد از پرونده هایی که تاکنون وکالت آن‌ ها را بر عهده داشته اند به موفقیت رسیده اند. لازم به ذکر است آقای پروین تنها موضوعات و پرونده های مهم را برای وکالت قبول می‌ کند‌. ایشان با ارائه راهکارهای های اصولی و هوشمندانه پرونده های حقوقی متعددی را با موفقیت در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است و به عنوان یکی از بهترین وکیل سنندج شناخته می‌ شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه کار در حوزه وکالت
 • مشاور حقوقی
 • حل پرونده‌های کیفری کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر
 • حل پرونده‌های حقوقی مانند چک، سفته، اجرت‌ المثل ایام تصرف، تخلیه و امور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و غیره
 • پرونده‌های خانواده مانند نفقه، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره

آدرس: سنندج خیابان مولوی کوچه طلوع ساختمان دایان طبقه دوم (ساختمان دفتر خدمات قضایی)

شماره تماس: 09183805268

حمیده طاهائی

حمیده طاهائی وکیل سنندج

خانم حمیده طاهائی از وکلای بنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج هستند. خانم طاهائی با مهارت و تخصص بالای خود در امر وکالت، دارای پرونده های موفق متعددی در کارنامه کاری خود می‌ باشند و یکی از موفق ترین و بهترین وکیل سنندج شناخته می شوند. شما می‌ توانید جهت مشاوره حضوری و غیر حضوری با خانم حمیده طاهائی با ایشان تماس بگیرید و جهت رفع مشکلات حقوقی خود از مشاوره و راهنمایی حرفه ای ایشان بهره مند شوید.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزند، ارث و انحصار وراثت و غیره
 • وکالت در دعاوی ملکی شامل الزام به تنظیم سند، خلع ید، تصرف عدوانی و غیره
 • وکالت در دعاوی کیفری مانند جعل، سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری و غیره
 • رسیدگی به امور قراردادها

آدرس: سنندج، خیابان مولوی، کوچه ی طلوع، مجتمع تارا، طبقه ی سوم، واحد 10

شماره تماس: 09183766400

کاظم مفاخری

کاظم مفاخری وکیل سنندج

آقای کاظم مفاخری از وکلای بنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی برجسته در سنندج هستند. ایشان دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی می‌ باشند و در حال حاضر عضو سامانه جامع داوری ایران و متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و غیره هستند. آقای مفاخری با بیان شیوا و نفوذ کلام و همچنین مهارت بالای خود در امر وکالت یکی از بهترین وکیل سنندج محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

 • رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه استان کردستان
 • رئیس کمیسیون حقوق عامه مرکز وکلاء و کارشناسان و مشاوران خانواده استان کردستان
 • مشاور حقوقی رادیو تلویزیون در صدا سیما
 • عضو اصلی هیئت مدیره دوره اول و سوم و چهارم
 • عضویت در تمام کمیسیون های مرکز
 • مدیرعامل باشگاه ورزشی، فرهنگی وچان

آدرس: سنندج، میدان آزادی، کوچه شورای حل اختلاف، روبروی پزشکی قانونی استان کردستان، مجتمع زند، طبقه ۵، واحد ۱۴

شماره تماس: 09188729800

زمانه محبتی

زمانه محبتی وکیل سنندج

خانم زمانه محبتی وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای کانون وکلای دادگستری در شهر سنندج هستند. ایشان دارای بیش از 22 سال سابقه کاری درخشان در حوزه حقوق می باشند و تاکنون توانسته‌ اند تعداد بسیاری پرونده حقوقی را با موفقیت خاتمه دهند. خانم زمانه محبتی جایگاه ویژه ای در میان وکلای شهر سنندج دارند و یکی از بهترین وکیل سنندج در نزد مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در امور حقوقی مانند ابطال و انعقاد قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی و غیره
 • تخصص در دعاوی کیفری مانند قتل، روابط نامشروع، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت
 • تخصص در دعاوی خانوادگی مانند خانواده ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی

آدرس: سنندج، خیابان مولوی، ساختمان مجتمع اداری میلاد، طبقه 6، واحد 118

شماره تماس: 09183771713

سحر خسروی

سحر خسروی وکیل سنندج

سحر خسروی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج هستند. ایشان دارای چندین سال سابقه فعالیت حرفه ای در امر وکالت، در حوزه دعاوی مختلف اعم از دعاوی ملکی، دعاوی خانواده، دعاوی ثبتی، حقوقی و کیفری بسیار متبحر و متخصص می باشند. خانم خسروی در تمام زمینه های مربوط به امور وکالتی از جمله اخذ پرونده، تنظیم شکواییه، مشاوره ی حضوری و غیر حضوری متخصص هستند. ایشان به دلیل مهارت زیاد، نفوذ کلام و دفاع قاطعانه از موکلین خود، یکی از بهترین وکیل سنندج شناخته می‌ شود.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال رای داور، اثبات صلح ، تقسیم ترکه (ارث)، انحصار وراثت، فک رهن، تخلیه و مطالبه اجور معوقه و غیره.
 • حل دعاوی خانواده مانند طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، حضانت و ملاقات فرزند، نفقه معوقه و جاریه، استرداد جهیزیه، تمکین و بسیاری از موارد دیگر.
 • حل دعاوی کیفری مانند شکایت، تهدید، تخریب، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، تخریب عمدی، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب بری، کلاهبرداری ، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل عمد یا غیر عمد، رابطه نامشروع، زنا، آدم ربایی، چک بلامحل و غیره

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، مجتمع بهاره، طبقه ی دوم، واحد ۱۸

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۳۰۳۷۱

سروش احمدی زاد

سروش احمدی زاد وکیل سنندج

آقای سروش احمدی زاد وکیل پایه یک دادگستری سنندج و مشاور حقوقی بنام در این شهر می‌ باشند. ایشان از وکلا زبده و مجرب در حوزه کلیه دعاوی حقوقی از جمله دعاوی کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و غیره هستند. ایشان به دلیل دانش حقوقی و تخصص در تمام زمینه های وکالت، یکی از بهترین وکیل سنندج شناخته می شود. آقای احمدی زاد همواره سعی دارد از موکلین خود به درستی و با سند و مدرک راستای قوانین وکالت دفاع کنند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در حل پرونده‌های مربوط به چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و غیره.
 • متخصص در حل و فصل پرونده‌های کیفری مانند قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر.
 • حل پرونده‌های ملکی مانند الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و غیره.
 • دعاوی خانواده مانند ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره.

آدرس: سنندج، میدان آزادی، کوچه ارشاد اسلامی، مجتمع بارین، طبقه سوم، واحد ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۸۱۷۰۰۰۶۳

سارا بهمن پور

سارا بهمن پور وکیل سنندج

سارا بهمن پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج هستند. خانم بهمن پور دارای چندین سال سابقه در حوزه وکالت هستند و تاکنون پرونده های متعددی را با موفقیت و به نفع موکلین خود به پایان رسانده اند. ایشان در تمامی دعاوی حقوقی اعم از دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، جرایم علیه اموال غیر منقول، کلاهبرداری، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع بسیار متخصص و با تجربه هستند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در حل دعاوی خانواده مانند دریافت نفقه، مهریه، طلاق توافقی و غیرهم، حضانت فرزند، اجرت المثل
 • متخصص در دعاوی ملکی، بانکی، بازرگانی، خانواده، ارث، امور محجورین
 • متخصص در دعاوی کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، مواد مخدر، جعل و غیره
 • مشاور حقوقی

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، واحد ۱۳، طبقه ی سوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۷۰۳۵۷

مهرداد علی خانی

مهرداد علی خانی وکیل سنندج

آقای مهرداد علی خانی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در شهر سنندج هستند. ایشان به دلیل چندین سال سابقه حرفه ای و موفق در حوزه وکالت در تمامی دعاوی ملکی، اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر و دعاوی خانوادگی مانند، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه متخصص و متبحر می باشند. ایشان به دلیل

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی کیفری شامل جعل، کلاهبرداری، سرقت و غیره
 • تخصص در دعاوی حقوقی شامل جعل، الزام به تنظیم سند و غیره
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه و غیره
 • انجام مشاوره قبل ازدواج و مشاوره قبل طلاق
 • متخصص در حوزه زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک
 • دعاوی خانوادگی مانند، طلاق توافقی، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه، مهریه

آدرس: سنندج، میدان بسیج، رو به روی دادگستری، کوچه کوثر سوم

شماره تماس: ۰۹۱۸۳۷۹۷۴۸۱

فرزاد مرادی

فرزاد مرادی وکیل سنندج

آقای فرزاد مرادی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر سنندج، دارای بیش از ۱۵ سال سابقه کار در حوزه وکالت فعالیت هستند. جناب آقای مرادی در طی مدت فعالیت خود پرونده های حقوقی بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده اند. ایشان با بیان رسا و نفوذ کلام خود به خوبی از موکلین خود در دادگاه دفاع می کند. آقای مرادی همواره تلاش دارند تا با ارائه بهترین دفاع در دادگاه، بهترین نتایج را برای موکلین خود به دست آورد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی مانند، خرید و فروش اموال غیر منقول،
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، سرقت
 • متخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، طلاق توافقی، دریافت نفقه، اجرت المثل

آدرس: سنندج، میدان بسیج، موسسه ی حقوقی راویژ

شماره تماس: ۰۹۱۸۸۷۷۱۰۸۸

ویژگی‌های بهترین وکیل سنندج

اگر جهت حل مشکلات حقوقی و قضای خود به دنبال یک وکیل خبره و متبحر در سنندج هستید، پیشنهاد می کنیم ابتدا از کسانی که تجربه کافی در این زمینه را دارند پرس و جو کنید و اطلاعات لازم درباره بهترین وکیل سنندج را کسب کنید. شما می توانید به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید و مشخصات کامل بهترین وکیل سنندج را دریافت نمایید. در هر صورت لازم است بدانید، بهترین وکیل سنندج دارای ویژگی هایی است که در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد.

از بارز ترین و اصلی ترین ویژگی های بهترین وکیل سنندج می توان به امانت داری او اشاره کرد، یک وکیل خوب باید امانت دار و رازدار موکل خود باشد و اطلاعات مربوط به او را جایی فاش نکند. بهترین وکیل اصفهان دارای یک یا چند تخصص در حوزه وکالت است. با توجه به این که امور حقوقی و کیفری، بسیار سخت و پیچیده هستند، توصیه می شود وکیلی را انتخاب کنید که دارای چند تخصص مختلف باشد. چنین وکیلی از زوایای مختلف پرونده حقوقی شما را مورد بررسی قرار می دهد تا دچار مشکل نشوید.

بهترین وکیل سنندج همواره سعی دارد اطلاعات خود را به روز نگه دارد و بر دانسته های خود بیفزاید. همان طور که می دانید، قوانین و مقررات کشور همواره در حال تغییر هستند. از این رو انتخاب بهترین وکیل اصفهان با اطلاعات جدید و به روز خود شما را در رسیدن به نتایج مثبت یاری می دهد.

ویژگی های بهترین وکیل سنندج

مزایای مراجعه به بهترین وکیل سنندج

معمولا افراد نسبت به حقوق خود در جامعه آگاهی کاملی ندارند‌، در واقع آن‌ها نمی دانند که آیا در پرونده حقوقی خود شانس موفقیت را دارند یا خیر. عدم آگاهی از قوانین و مقررات حقوقی باعث می شود خسارات جبران ناپذیری به افراد تحمیل شود. به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل سنندج مانع از بروز عواقب احتمالی برای شما خواهد شد. از طرفی بهترین وکیل سنندج با ارائه راهنمایی ها و مشاوره های صحیح به شما کمک می‌کند در مسیر درستی قدم بردارید تا در پرونده حقوقی خود پیروز شوید.

همان‌طور که می‌دانید امور و قوانین حقوقی بسیار پیچیده و گسترده هستند و چنان چه از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی اطلاعی نداشته باشیم نمی توانیم اقدامات لازم برای حل و فصل آن ها را انجام دهیم. بهترین وکیل سنندج به شما کمک می کند تا با قوانین حقوقی در امور مختلف خانوادگی، ملکی، کیفری، ثبتی و غیره آشنا شوید. از طرفی بهترین وکیل سنندج تلاش می کند تا مسائل و مباحث حقوقی را به گونه ای کاملا شیوا و رسا برای مراجعه کنندگان خود بیان کند و موکلین خود را از تمامی جزئیات پرونده و حق و حقوق آن ها آگاه کند.

کلام آخر

همان طور که گفته شد انتخاب بهترین وکیل سنندج در زمان بروز مشکلات و مسائل حقوقی و قضایی، بهترین راه برای موفقیت در پرونده حقوقی شما می باشد. در این مقاله، جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با بهترین وکلای شهر سنندج و انتخاب راحت شما، به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل سنندج پرداختیم. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، نظرات خود را با ما در میان بگذارید. سپاس از این که تا پایان مقاله بهترین وکیل سنندج همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =

دکمه بازگشت به بالا