بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل تهران ⚖️【آپدیت1403】✅

شهر تهران از جمعیت بالایی برخوردار می باشد و همین امر سبب می شود تا حجم پرونده های حقوقی در این شهر نیز نسبت به دیگر شهر ها زیاد تر باشد. افرادی که در شهر تهران با مشکلات حقوقی مواجه می شوند، بهتر است که برای حل راحت تر این مشکلات حتما به یک وکیل مراجعه نمایند. این افراد با شناخت بهترین وکیل تهران و مشاوره با آن، می توانند مشکلات حقوقی خود را در مدت زمان کوتاهی حل کرده و رای دادگاه را به نفع خود تغییر دهند. برای اطلاع از وکلای شهر تهران در مجله بهترینک همراه ما باشید.

بهترین وکیل تهران کیست؟

بهترین وکیل تهران کیست؟

بهترین وکیل کسی است که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در این شهر شناخته شده است. این فرد باید دوره کارشناسی و یا کارشناسی ارشد خود را در یکی از رشته های حقوق و یا فقه و مبانی اسلامی گذرانده باشد. همچنین می تواند دوره علمیه هم تراز با کارشناسی را طی کرده باشد. پس از آن باید حتما در آزمون وکالت دادگستری نمره لازم را کسب نموده و به عنوان کارآموز وکالت انتخاب شود.

بهترین وکیل تهران باید حتما دوره ۱۸ ماه کارآموزی را سپری کرده باشد و در آزمون اختبار نمره لازم را دریافت نموده باشد. همچنین باید در مصاحبه شفاهی نیز امتیاز لازم را دریافت نموده و مجوز حضور در مراسم تحلیف را دریافت کرده باشد. پس از گذراندن این مراحل و اتیان سوگند، این وکیل به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شود.

در شهر تهران وکلای زیادی فعالیت دارند و به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل تهران کار ساده ای نیست. اما با تحقیق کافی و رعایت موارد گفته شده، می توانید یک وکیل مناسب و وظیفه شناس را برای پرونده خود انتخاب نمایید. در ادامه به معرفی تعدادی از وکلای خبره در شهر تهران خواهیم پرداخت.

10 تا از بهترین وکیل تهران را بشناسید!

بهاره فیض

خانم بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران، رتبه 30 و برتر کانون وکلای دادگستری مرکز تهران، با بیش از 10 سال سابقه فعالیت حقوقی است که از وکلای برجسته در زمینه ی تخصصی کیفری و امور مرتبط با آن شناخته شده است. سابقه کاری درخشان وی و مهارت کافی با توجه به تعدد پرونده های مربوطه، از ویژگی های این وکیل متخصص به شمار می رود.

از تخصص های بهاره فیض در امور کیفری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کلاهبردای
 • جعل و استفاده از سند مجعول
 • انتقال مال غیر
 • رابطه نامشروع
 • قتل
 • چک بلامحل
 • توهین، تهدید، افترا
 • رشا و ارتشا
 • اختلاس
 • خیانت در امانت
 • سرقت دیه
 • جرایم رایانه ای
 • ضرب و جرح

از دیگر حوزه هایی که می توان از تخصص های بهاره فیض نام برد حوزه های زیر است:

 • ملکی شامل تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری ، اختلافات پیمانکاری، خلع ید،رفع تصرف ،مطالبه خسارت، مطالبه وجه ، هبه، اجاره و …
 • امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و …
 • قراردادها
 • امور تجاری
 • چک و وصول مطالبات
 • ورشکستگی
 • انحصار وراثت
 • امور تخصصی خانواده شامل طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزندخواندگی و سرپرستی و …

بهاره فیض علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی در حوزه های یاد شده، می کوشد تا با پیشبرد هرچه بهتر پرونده ها و تسهیل امور مربوطه، بهترین نتیجه برای موکلین حاصل گردد. به منظور مشاوره سریع و آسان به صورت تلفنی و حضوری تماس بگیرید.

شماره تماس: 09124478815
آدرس دفتر وکالت:
تهران، ظفر، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)،پلاک 38، واحد 2

مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر بهترین وکیل تهران

جناب آقای مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و رئیس هیأت مدیره مؤسسه حقوقی و داوری صلح صدرا مفتخر است که با بیش از 22 سال سابقه درخشان پذیرای پرونده های شما در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … باشد. در همه حال با تکیه بر دانش حقوقی و تجربیات وکیل یاد شده می توانید احتمال کسب موفقیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

ایشان با کارنامه ای موفق و تجربه ای بالا قادر است تا در زمینه ارائه مشاوره حقوقی، تنظیم دادخواست و شکوائیه، قبول وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری، دفاع از پرونده در جلسات دادگاه، جمع آوری اسناد و مداک مربوط به پرونده و … به موکلان خود خدمت رسانی کند.

از جمله خدمات ایشان عبارتند از:

 • وکالت در کلیه دعاوی ملکی اعم از سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • داوری در کلیه دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت، خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
 • وکالت و مشاوره در کلیه دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگان
 • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد و مشروبات الکلی
 • وکالت در کلیه مراجع قضایی اعم از دیوان عدالت اداری، دیوان عالی کشور، کمیسیون های ماده صد شهرداری، کمیسیون های ماده 56 جنگل ها و مراتع و کمیسیون ماده 12 زمین شهری و وکالت در دادگاهای انقلاب اسلامی
 • وکالت در دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

تلفن همراه: 09121932428
تلفن تماس: 021264137660212641376302126413112
آدرس دفتر: تهران، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک 38، واحد 2

مسعود رجایی مهر

مسعود رجایی مهر بهترین وکیل تهران

آقای مسعود رجایی مهر وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری با بیش از ۱۷ سال سابقه ی وکالت در تهران، یکی از بهترین وکلا در زمینه ی حقوق خانواده می باشند، اگر درگیر دعوی طلاق (یک طرفه و توافقی) هستید ایشان در سریع ترین زمان ممکن پرونده شما را انجام داده و به نتیجه دلخواهتان می رسانند، همچنین شما می توانید از مهارت ایشان در زمینه دعاوی مهریه، حضانت، مطالبه نفقه، به صورت تخصصی استفاده کنید.

شماره تماس: 09128401440
آدرس دفتر: آرژانتین، خیابان بخارست، کوچه ۱۳، پلاک ۴، طبقه ۵، واحد ۱۰

دکتر امید مقدسی فر

دکتر امید مقدسی فر بهترین وکیل تهران

آقای دکتر امید مقدسی فر، وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس حقوق قضایی، کارشناس ارشد حقوق تجارت اقتصادی بین المللی و دکترای حقوق بین الملل دارند. ایشان با بیش از 20 سا لسابقه در حرفه وکالت و پیگیری انواع دعاوی حقوقی و کیفری تجارب ارزمشندی دارند که راهگشای موکلین در پرونده های مختلف می باشد.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش خیابان مجد، پلاک 3، طبقه 3
شماره تماس: 02122136527

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده

این فرد یکی از بهترین و موفق ترین وکیل های پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد. دکتر تقی زاده از دانشگاه علامه طباطبایی در تهران فارغ التحصیل شده است و از با تجربه ترین وکلای این شهر می باشد. سابقه کاری او بسیار درخشان بوده و به عنوان یک وکیل موفق در پرونده های کلان و جنجالی حضور داشته است. صبر، صداقت و دقت در پاسخگویی از ویژگی های برجسته این وکیل می باشد.

ایشان مقالات زیادی را تالیف کرده و در همایش ها مختلف کشوری حضور دارند. یکی از اعضای بسیار فعال در کانون وکلای تهران بوده و به همین جهت می توان او را به عنوان بهترین وکیل تهران معرفی کرد. افراد از سراسر کشور می توانند برای رسیدگی به پرونده های حقوقی خود از ایشان کمک بگیرند.

آدرس دفتر: تهران، بلوار سعادت آباد، نبش خیابان ۲۳، پلاک ۱۱۶، ساختمان خانه سبز، واحد ۴
شماره تماس: ۰۲۱۸۶۱۲۹۶۹۰

دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند

دکتر احمد زهره وند با تجربه بالا و سابقه درخشان در امر وکالت، یکی از شناخته شده ترین وکیل های پایه یک دادگستری در شهر تهران می باشد. ایشان با یک تیم مجرب در شمیرانات همکاری می کند و پرونده های مختلف حقوقی را وکالت کرده است. علاوه بر شهروندان تهرانی، از سراسر کشور موکل می پذیرد و بسیاری از ایرانیان خارج از کشور نیز، ایشان را به عنوان وکیل خود انتخاب می کنند.

آدرس دفتر: تهران، نیاوران، سه راه یاسر، خیابان عمار، کوچه راز، پلاک ۳۵، واحد ۲۰
شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۰۵۹۱۹

عزت اله کریمی

عزت اله کریمی

آقای عزت اله کریمی وکیل پایه یک باسابقه در تهران، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز، کارشناس حقوق، مسلط به زبان انگلیسی و دارای بیش از 30 سال سابقه در وکالت انواع دعاوی حقوقی کیفری می باشند. ایشان از وکلای متخصص در پرونده های کیفری بوده و بهترین نتایج را برای موکلین خود به دست می آورند.

آدرس دفتر: تهران، خیابان طالقانی شرقی، بعد از خیابان مفتح، پلاک 161، طبقه 3
شماره تماس: 02188824707

میترا توانچه

میترا توانچه

خانم میترا توانچه کیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق، دارای بیش از 22 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی و … و همینطور فعال در حوزه حقوق شهروندی به ویژه کودکان و زنان می باشند. ایشان دارنده رتبه صلاحیت مشاور عالی از کمیته رتبه بندی معاونت حقوقی و امور مجلس ریاست جمهوری هستند و پروانه میانجی گری در امور کیفری از قوه قضائیه دریافت نموده اند.

آدرس: هفت تیر، خیابان ورزنده، بهار شمالی روبروی اداره برق فردوسی، ساختمان بهار، پلاک ۲۱۹، واحد ۲۱، ط۴
شماره تماس: 09123277874

محمد حاجیلو

محمد حاجیلو

جناب آقای حاجیلو یک وکیل پایه یک دادگستری بسیار با تجربه می باشد که در امر وکالت بسیار مشهور و سرشناس می باشد. کارشناس ارشد حقوق خصوصی بوده، یک مشاور حقوقی خبره و بهترین وکیل تهران می باشد. وکالت انواع پرونده های حقوقی اعم از اقتصادی، خانوادگی، ملکی و همچنین پرونده های مربوط به تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی را بر عهده گرفته است. ایشان در زمان کوتاهی، بهترین نتیجه ممکن را برای پرونده ها رقم زده و مشکل حقوقی مربوطه را به طور کامل حل می کنند.

آدرس: تهران، خیابان مصدق شمالی، کوچه یازدهم، پلاک ۳۸، طبقه دوم
شماره تماس: ۰۹۱۲۱۲۷۵۵۸۸

مونا ترابی

مونا ترابی

خانم مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، کارشناس ارشد حقوق خصوصی و متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … هستند. ایشان بیش از۱۰ سال شابقه فعالیت در دعاوی مختلف را دارند. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها، وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی و تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، قبل از میدان کتاب، پلاک ۱۲۹، واحد ۵۰۵
شماره تلفن: ۰۹۱۲۱۹۷۹۷۵۰

امیر آذرباد

امیر آذرباد

آقای آذرباد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی و دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت هستند. ایشان در آزمون ورودی کانون وکلای دادگستری مرکز موفق به کسب رتبه دو رقمی شدند و هم اکنون در حال تحصیل در مقطع دکترای حقوق خصوصی می باشند. وکالت شرکت های خارجی و ایرانی معتبر و … از سوابق ایشان است.

آدرس دفتر: تهران، ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان گرمسار شرقی، کوچه کفایی، پلاک 7، واحد 3
شماره تماس: 02144103237


ویژگی های بهترین وکیل تهران

یک وکیل خوب و قابل اعتماد باید در تمام کار های خود صداقت داشته باشد و با نهایت دلسوزی به پرونده ها رسیدگی نماید. تمام افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه شده اند، همواره در تلاش هستند تا بهترین وکیل تهران را بشناسند و برای حل مشکلات حقوقی و بررسی پرونده خود با او ارتباط برقرار نمایند.

 • اطلاعات او باید در زمینه های مختلف حقوقی کامل و دقیق باشد و همیشه از آخرین خبر ها مطلع باشد.
 • دارای تجربه کافی در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی باشد.
 • توانایی در زمینه تجزیه و تحلیل اطلاعات داشته باشد.
 • بهترین وکیل تهران باید یک فرد بسیار منظم و وقت شناس باشد.
 • دارای اعتماد به نفس بالایی بوده و با قدرت کلام خود بتواند در برابر قاضی پرونده به خوبی از موکل خود دفاع کند.
 • در نوشتن و مکتوب کردن اطلاعات پرونده مهارت بالایی داشته باشد.
 • یک موکل خوب باید رازدار موکل خود باشد و از اسرار او محافظت کند.

ویژگی های بهترین وکیل تهران

مزایای مشاوره با وکیل خوب در تهران

امروزه مسائل حقوقی به قدری پیچیده شده اند که کمی بی احتیاطی در آنها موجب بروز مشکلات بزرگ تری می شود. برای حل مواردی که به تخصص و تبحر وکیل نیاز دارند باید به سراغ وکیلی خبره و ماهر بروید. بهترین وکیل تهران به دلیل دانش و تجربه کافی ر حل مسائل حقوقی و کیفری می تواند گزینه مناسب برای حل مشکلات شما باشد.

بهترین راهکار برای زمانی که دچار مشکلات حقوقی شده اید، مراجعه به وکیل متخصص است. باید به دنبال وکیلی باشید که دانش و سابقه کافی در زمینه پرونده شما دارد و می تواند راهنمایی های اصولی و صحیح را نشان دهد.

از طرفی قوانین هموراه دستخوش تغییرات قرار می گیرند به طوری که افراد عادی اطلاعات به روزی از این قوانین ندارند، لذا در این مواقع باید برای دریافت مشاوره به وکیل مراجعه کنید تا قبل از تنظیم شکواییه و حضور در دادگاه، راه درست رسیدن به حقوق تان را به شما بگوید و راهنمایی های لازم را ارائه کند.

مهمترین مزایای مراجعه به وکیل خوب در تهران:

 • تهیه متن قرارداد صحیح و متناسب با قوانین
 • اخذ تصمیمات صحیح درخصوص مشکل ایجاد شده
 • افزایش علم و آگاهی از قوانین مرتبط با موضوع مورد مشاوره
 • بهره مندی از تجربیات بی نظیر وکیل با صرف هزینه ای اندک
 • و …

عوامل موثر در حق الوکاله بهترین وکیل تهران

تخصص و سابقه وکیل: تمامی وکلای پایه یک دادگستری، پس از مدتی فعالیت در حرفه وکالت متوجه می شوند که در زمینه خاصی از دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و یا … تخصص دارند. تحصیلات و تجربه ای که بهترین وکیل تهران در طی سال های وکالت به دست می آورد بسیار تاثیرگذار است. همین موضوع تخصص و تجربه یکی از دلایلی است که موجب می شود یک وکیل حق الوکاله بیشتر بابت پیگیری پرونده دریافت کند.

پیچیدگی پرونده: گاهی موکلینی به وکلای تهران مراجعه می کنند که پرونده های پیچیده دارند و یا زمانی به بهترین وکیل تهران مراجعه می کنند که از زمان بررسی پرونده و جلسات دادگاه سپری شده و وکیل ناگزیر است از اواسط پرونده وارد ماجرا شود. در این صورت دشواری و پیچیدگی های حل پرونده بیشتر خواهد بود و وکیل نیازمند تلاش بیشتر است تا پرونده را از سر بگیرد. مطمئنا در این شرایط وکیل وقت و انرژی بیشتر باید صرف نماید و همین موضوع در میزان دستمزد وکیل تهران تاثیرگذار خواهد بود.

محل دفتر وکیل: موضوع دیگری که در میزان دستمزد وکیل تاثیر دارد، محل فعالیت و حضور وکیل در کلان شهرها است. قطعا وکلا در شهرهای بزرگ حق الوکاله بیشتری دریافت می کنند تا شهرهای کوچک و دور افتاده.

موضوع پرونده: عامل دیگری که در میزان حق الوکاله وکیل تهران تاثیرگذار است، موضوع پرونده می باشد. اینکه وکیل یک پرونده حقوقی را پیگیری نماید یا کیفری بسیار فرق دارد. پرونده های کیفری و ملکی هزینه و زمان بیشتری برای وکیل به همراه دارد و در مقابل برخی از پرونده های خانواده (به غیر از مطالبه مهریه و طلاق از طرف زن) به سرعت حل می شود.

کلام آخر

در شهر تهران به دلیل جمعیت بالا و ارتباط وسیع شهروندان با یکدیگر، مشکلات حقوقی زیادی در بین افراد به وجود می آید. این افراد همواره به دنبال بهترین وکیل تهران هستند تا از این طریق بتوانند پرونده های حقوقی خود را به او سپرده و برای حل مشکلات حقوقی از او کمک بگیرند. یک وکیل خوب باید حتما وکیل پایه یک دادگستری باشد و علاوه بر خوش اخلاقی و حسن نیت، بسیار وظیفه شناس و منظم باشد. برای انتخاب یکی از بهترین وکیل های تهران، با ما همراه باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا