بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل قم ⚖️【آپدیت 1403】✅️

در برخی مواقع وجود مشکلات حقوقی، خانوادگی، ملکی، کیفری و بسیاری از موارد دیگر، شما را وادار به جستجو برای بهترین وکیل قم می کند. انتخاب بهترین وکیل قم نیازمند در نظر گرفتن یک سری معیارها و ویژگی های مهم است. با رعایت نکات و در نظر گرفتن این معیارها می توانید امور حقوقی خود را به یک وکیل کارکشته، حرفه ای و باتجربه بسپارید و رای دادگاه را در جهت مثبت و به نفع خود تغییر دهید. توصیه می کنیم در این انتخاب، نهایت دقت خود را به کار بگیرید. در ادامه همراه ما باشید تا لیستی از وکلای شهر قم را معرفی کنیم.

بهترین وکیل قم کیست؟

اگر در تهران هستید و به دنبال وکلای این شهر می باشید، در مطلب بهترین وکیل تهران، به معرفی لیستی از وکلای متبحر تهران پرداخته ایم.

بهترین وکیل قم کیست؟

بهترین وکیل قم فردی است که تحصیلات تکمیلی لازم در حوزه وکالت را گذرانده است و به صورت حرفه ای در این حوزه فعالیت دارد. البته توجه کنید، تنها تحصیلات و مدارک علمی برای موفقیت وی کافی نمی باشد و وکیل باید در کار خود خبره و حرفه ای باشد. بهترین وکیل قم مهارت بسیاری در سخنوری، در جمع را دارد و به راحتی می تواند متن دفاعیه را بنویسد و از موکل خود در دادگاه دفاع کند.

یک وکیل حرفه ای باید به افراد ناآگاه در این زمینه به خوبی مشاوره دهد و آن ها را در جهت گرفتن تصمیمات درست راهنمایی کند. بهترین وکیل قم باید مقرارت و اصول حل پرونده را به زبانی ساده و قابل فهم برای افراد عادی شرح دهد و آن ها را از اوضاع پرونده خود مطلع کند. این فرد باید برای حل پرونده های خود، چندین راه حل خلاقانه را ارائه دهد و سپس با دقت و بررسی جزئیات، بهترین راه حل را برای پرونده برگزیند.

بسیاری از پرونده های حقوقی به دلیل پیچیدگی و سختی زیادی که دارند، فشار زیادی را به وکلا تحمیل می کنند، زیرا وکیل به طور مستمر باید پرونده را پیگیری و تحت کنترل بگیرد. از این رو انتخاب بهترین وکیل قم امری بسیار حائز اهمیت است. در انتخاب این شخص، باید نهایت دقت خود را به کار بگیرید و یک وکیل زبده و کارکشته را انتخاب نمایید. بهترین وکیل قم همواره پرونده های زیادی را در دست دارد و اکثر موکلین وی، از عملکرد ایشان راضی هستند. این فرد باید تسلط کافی بر امور حقوقی داشته باشد و بسیار حرفه ای باشد

در ادامه به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل قم می پردازیم با ما همراه باشید:

مهدی رضازاده

مهدی رضازاده وکیل قم

جناب مهدی رضازاده آب وکلای بنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی فقه و حقوق اسلامی ار جمله وکلای محبوب و حرفه ای این شهر محسوب می شوند. آقای رضازاده دارای ۱۷ سال سابقه فعالیت در امر وکالت هستند و در کلیه امور حقوقی بسیار کارکشته می باشند. آقای رضازاده با رفتار حرفه ای، امانت داری، فن بیان و نفوذ کلام خود، جزو لیست بهترین وکیل قم قرار دارند. ایشان به دلیل تسلط کامل بر قوانین حقوقی می تواند پرونده های قضایی شما را در روند مثبتی به پیش ببرد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ملکی شامل ابطال و انعقاد قراردادها، چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم یا ابطال سند رسمی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، دعاوی مرتبط به ارث، اراضی موات، اراضی ملی، الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید و غیره.
 • تخصص در دعاوی کیفری شامل کلاهبرداری، سرقت، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیره.
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل مهریه، نفقه، تمکین، زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره.

آدرس: قم، خیابان هفتم تیر، کوچه اول، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه زیر زمین، واحد 2

شماره تماس: 09123536467

حامد منفرد

حامد منفرد وکیل قم

آقای حامد منفرد از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قم می باشد. ایشان دارای ۱۵ سال سابقه وکالت در این شهر می باشند. آقای منفرد همواره تلاش دارد با بهترین دفاع از موکل خود، نتایج مطلوبی را برای آن ها رقم بزند. ایشان به تمامی ماده ها و بندهای حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره تسلط دارد و می تواند پرونده شما را در جهتی مثبت به پیش ببرد. ایشان با اعتماد به نفس بالا، تسلط کافی بر قوانین حقوقی، و تجربه بسیاری که در این زمینه دارند در لیست بهترین وکیل قم قرار می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در حل انواع پرونده های حقوقی
 • متخصص در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، مواد مخدر، جعل، خیانت در امانت، سرقت و غیره
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و غیره
 • متخصص در دعاوی ملکی مانند تنظیم قراردادها، ابطال و انعقاد قرارداد، تخلیه و اجور معوقه، دعاوی مرتبط با ارث و غیره

آدرس دفتر: قم، خیابان باجک (۱۹ دی)، نبش کوچه ۳۱، ساختمان آقایی، طبقه دوم، واحد ۲، دفتر وکالت حامد منفرد

شماره تماس: 09127583978

اعظم حاتمی ورزنه

اعظم حاتمی ورزنه وکیل قم

سرکار خانم اعظم حاتمی ورزنه از وکلای پایه یک دادگستری با پروانه وکالت از دادگستری این شهر است. خانم حاتمی مشاور حقوقی دارای مدرک کارشناسی حقوق در شهر قم است. ایشان دارای سال ها سابقه وکالت هستند و به دلیل اخلاق بسیار خوب، تسلط بر کلیه امور حقوقی، رازداری و امانت داری، یکی از بهترین وکیل قم در میان مردم شهر قم شناخته می شوند. شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با خانم اعظم حاتمی ورزنه در ارتباط باشید و مشاوره های حقوقی لازم و دقیق را از ایشان دریافت کنید.

آدرس: قم، میدان مطهری، نبش خودپرداز بانک رفاه، طبقه فوقانی انجمن صنفی کامیون داران

شماره تماس: 09127482547

سید مهدی حسینی اصفهانی

سید مهدی حسینی اصفهانی وکیل قم

آقای سید مهدی حسینی اصفهانی از وکلای پایه دادگستری قم و از اعضای کانون وکلای مرکز این شهر می باشند. ایشان مشاور حقوقی و دارای سابقه بسیار طولانی در حوزه وکالت هستند‌. آقای سید مهدی حسینی به دلیل تسلط بر مفاهیم و امور حقوقی، تجربه زیاد، فن بیان و مهارت بالا در سخنوری در لیست بهترین وکیل قم قرار دارند. ایشان در انواع دعاوی حقوقی اعم از ملکی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره بسیار خبره و کارکشته می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و غیره
 • تخصص در دعاوی کیفری اعم از مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، دیه و غیره
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه و غیره
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و غیره

آدرس: قم، خیابان 19 دی، نبش کوچه 30، پلاک 484، واحد 4

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۴۹۹۹۳۶

روح اله شمشیری

روح اله شمشیری وکیل قم

جناب آقای روح اله شمشیری از وکلای بنام پایه ی یک دادگستری و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای این شهر می باشد. آقای روح اله شمشیری دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین سابقه طولانی در حوزه وکالت می‌ باشد. شما می توانید جهت حل و فصل پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، شهرداری، موجر و مستاجر، حق کسب و پیشه و بسیاری از موارد دیگر، با ایشان به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره حقوقی دریافت نمایید.

جناب آقای روح اله شمشیری با توجه به سابقه بالا و تعداد بسیار پرونده های حقوقی موفق در این زمینه، در لیست بهترین وکیل قم قرار می گیرند.

آدرس: قم، بلوار صدوقی، بلوار فردوسی، بعد از خیابان شهید حسن پور، ساختمان شفق، واحد سوم، طبقه 3،

شماره تماس: 09128545840

فرشته قنبری

فرشته قنبری وکیل قم

خانم فرشته قنبری از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از اعضای کانون وکلای دادگستری استان قم می باشد. ایشان دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته حقوق خصوصی هستند. خانم فرشته قنبری به دلیل فن بیان بالا، مسلط بودن بر کلیه قوانین حقوقی و تجربه زیاد در امر وکالت مورد تایید مردم قم است و به عنوان یکی از بهترین وکیل قم شناخته می شود. ایشان می تواند پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، ثبتی و کیفری شما را بر عهده بگیرد و بهترین نتایج از رای دادگاه را برای شما کسب نماید.

تخصص و مهارت:

 • کسب رتبه ۳ آزمون کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • کسب رتبه ۲ آزمون وکالت و آزمون اختبار
 • مشاور حقوقی
 • دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی از دانشگاه تهران
 • عضو سابق هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه اراک
 • مدرس دانشگاه تهران

آدرس: قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه ۱۶، ساختمان پاسارگاد، طبقه ۵، واحد۱۱

شماره تماس: 09122538669

علیرضا قاسمی

علیرضا قاسمی وکیل قم

آقای علیرضا قاسمی از وکلای زبده پایه یک دادگستری با شماره پروانه ۱۷۶۸ در سال ۱۳۹۳ و مشاور حقوقی در شهر قم می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق و از اعضای کانون وکلای دادگستری استان قم می باشد. آقای علیرضا قاسمی با بیش از ۷ سال سابقه وکالت در شهر قم، دارای کارنامه ای درخشان از پرونده های حقوقی است. ایشان در تمامی دعاوی حقوقی خانواده مانند طلاق توافقی، درخواست طلاق از سوی مرد، مطالبه جهیزیه، نفقه، دریافت اجرت المثل، دعاوی ملکی مانند الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فک رهن و دعاوی کیفری و ثبتی بسیاری خبره و کارکشته هستند.

آدرس: قم، فلکه جهاد، خ باجک 2 ، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 643

شماره تماس: 0912852832۰

محسن برهانی

محسن برهانی وکیل قم

آقای برهانی مشاور حقوقی و از وکلای پایه دادگستری با شماره پروانه ۱۷۷۷ از کانون وکلای دادگستری در استان قم می باشند. جناب آقای محسن برهانی در کلیه امور حقوقی مانند دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، جرائم رایانه ای و غیره فعالیت دارد. شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با آقای برهانی در ارتباط باشید و پاسخ سوالات و مشاوره های حقوقی لازم را از ایشان دریافت نمایید.

سخنوری، تسلط بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف، تجربه بالا و دفاع قاطعانه از موکلین در دادگاه، برخی از توانایی های ایشان در زمینه وکالت است و ایشان را به یکی از بهترین وکیل قم تبدیل کرده است.

آدرس: قم، خیابان شهید منتظری، نبش کوی 24، پلاک 2

شماره تماس: 09121510700

محمد رضایی

محمد رضایی وکیل قم

آقای محمد رضائی وکلای پایه یک دادگستری با شماره پروانه ۸۸۱۰ از کانون وکلای قوه قضایی در سال ۱۳۸۳ می باشد. ایشان مشاور حقوقی و دارای مدرک جزا و جرم شناسی هستند. ایشان با سابقه درخشان خود در امر وکالت، تاکنون پرونده های بسیاری را در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده، کیفری، ملکی و غیره ره با موفقیت به پایان رسانده است. ایشان با مهارت و تجربه بالا، بیان شیوا و رسا به خوبی از موکلین خود در دادگاه دفاع می کند. همین عوامل موجب شده تا آقای محمد رضایی‌ در لیست بهترین وکیل قم قرار بگیرند.

آدرس: قم، میدان سعیدی بلوار نیروی هوایی، بین کوچه ۱و۳، مجتمع پزشکان یلدا، طبقه ۵، واحد۱۵

شماره تماس: 09121511888

محمد سلیمی افشارجقی

محمد سلیمی افشارجقی وکیل قم

آقای محمد سلیمی، از وکلای پایه یک دادگستری و دارای پرونده وکالت از کانون وکلای دادگستری استان قم می باشد. ایشان دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کار وکالت می باشند و در تمامی دعاوی حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و غیره بسیار زبده و کارکشته است‌، رضایت بالای مراجعین از آقای محمد سلیمی افشارجقی موجب شده ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل قم شناخته شوند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص ابطال اجراییه
 • تخصص در تنظیم و ابطال سند
 • وکیل اخذ و مطالبه اجرت المثل
 • وکیل اخذ و مطالبه اجور معوقه
 • وکیل ارث
 • وکیل استفاده از سند مجعول
 • وکیل الزام به تحویل مبیع
 • وکیل الزام به تنظیم سند رسمی

آدرس: قم، خیابان هفت تیر، روبروی کوچه 44، پلاک 15، طبقه دوم

شماره تماس: 09127523247

مهارت های مورد نیاز برای بهترین وکیل قم

بهترین وکیل قم و سایر شهرستان ها، زمانی مورد اعتماد و رضایت مردم است که دارای ویژگی ها و مهارت های لازم در شغل خود است. او پیوسته باید این مهارت ها را در خود تقویت کند. این ویژگی ها عبارتند از؛

 • مسلط به قوانین حقوق بین الملل
 • تسلط به تمامی قوانین و مقررات دیه
 • مسلط به اصول قراردادهای بین المللی
 • مسلط به قوانین مربوط به ملک، خرید و فروش، رهن و اجاره آن
 • مسلط بر تمامی قوانین تابعیت
 • تسلط بر قانون کار
 • تسلط بر قوانین مهریه، نفقه، طلاق
 • تسلط داشتن بر تمامی امور حقوقی
 • تسلط بر تمامی قوانین کیفری
 • تسلط بر قوانین نظام وظیفه
 • تسلط بر قوانین مهاجرت
 • مسلط بر مشاوره های حقوقی
 • تسلط کامل بر اصول و قواعد گزارش نویسی و دفاعیه
 • آشنایی با مسائل روانشناسی و روانشناختی برای ارتباط صحیح برقرار کردن با موکلین
 • حفظ اعتماد به نفس و عزت نفس
 • تسلط بر اصول کلامی
 • تسلط بر رفتار و زبان بدن و همچنین برقراری ارتباط موثر
 • شناخت و کنترل عصبانیت در لحظات مهم

وظایف اصلی بهترین وکیل قم

وظایف اصلی بهترین وکیل قم

بدون شک بهترین وکیل قم دارای یک سری وظایف اصلی است که حتما باید در کار خود اجرا کند، انجام وظایف و مسئولیت هایی که بر عهده وکیل است موجب می شود تا وکیل در دفاع از موکلین خود بهترین عملکرد را داشته باشد. برخی از این وظایف عبارتند از؛

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری به مراجعه کنندگان
 • صداقت و صراحت با موکلین در رابطه با امور اجرایی پرونده
 • پیگیری و بررسی در رابطه با کلیه امور درج شده در وکالت نامه
 • شرکت در تمامی جلسات، برای پیگیری و بررسی پرونده
 • جمع آوری و نگهداری اطلاعات، مدارک و مستندات مربوط به پرونده موکل، جهت ارائه در دادگاه
 • پیگیری مداوم و به انتها رساندن آن
 • حضور در دادگاه به عنوان نماینده موکل
 • دفاعیات از موکل و گرفتن حق و حقوق وی با ارائه مدارک و شواهد در دادگاه

کلام آخر

امکان پیش آمدن دعاوی مختلف حقوقی برای افراد بسیار زیاد است. در این زمان مراجعه و دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل قم می تواند مشکلات حقوقی شما را تا حدود زیادی برطرف نماید. این شخص با نوشتن دفاعیه صحیح، تجربه زیاد، تسلط بر امور حقوقی، صدای رسا و فن بیان بالا به راحتی می تواند از شما دفاع کند و رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهد. بدون شک در هر یک از شهرهای ایران‌، وکلای زبده و کارکشته زیادی در حال فعالیت هستند. ما نیز در این مقاله از بهترینک سعی کردیم ۱۰ تا از بهترین وکیل قم را به شما معرفی کنیم. سپاس از این ‌که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا