بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل یزد ⚖️【آپدیت 1403】✅️

در روزگار امروزی وجود برخی اختلاف نظرها پیرامون مسائل گوناگون در میان انسان ها امری اجتناب ناپذیر است. مراجع جمهوری اسلامی ایران روزانه با تعداد قابل ملاحظه ای از شکایات مردمی مواجه بوده که وظیفه رسیدگی به آن ها را عهده دار می باشد. اغلب طرفین دعاوی به منظور پیگیری امور حقوقی خود نیازمند کمک گرفتن از شخصی متخصص و با تجربه در این زمینه بوده که به اصطلاح وکیل نام دارد. در این مقاله به نکاتی جامع در زمینه انتخاب بهترین وکیل یزد اشاره شده است. هموطنان ساکن ما در این استان و حتی دیگر شهرهای کشور قادر خواهند تا ضمن مطالعه مقاله فوق هرگونه ابهام موجود نزد خود را برطرف نمایند. در این مقاله با معرفی 10 تا از بهترین وکیل یزد همراه ما باشید.

10 تا از بهترین وکیل یزد

بهترین وکیل یزد کیست؟

وکالت در لغت به معنای اختیار سپردن بوده و وکیل بالواقع کسی است که از طرف فرد مامور پیگیری امور حقوقی وی می شود. معمولا بهترین وکیل یزد پس از گذراندن تحصیلات لازم در مراکز آموزش عالی، مجوز لازم را به منظور اشتغال به دست می آورند. همچنین کسب نمرات مورد نیاز از طریق شرکت در آزمون مخصوص و سپس گذراندن یک دوره به عنوان کارآموزی و کسب تجربه، لازمه شروع فعالیت در حوزه وکالت خواهند بود. در حقیقت می توان گفت پیگیری امور حقوقی افراد توسط وکلای کارکشته در این امر، شانس آن ها را به منظور موفقیت در حل دعاوی پیش رو دوچندان خواهد نمود. در حال حاضر افرادی که به عنوان بهترین وکیل یزد شناخته می شوند ضمن بررسی دقیق وضعیت پرونده مراجعه کنندگان، نهایت تلاش خود را به منظور حل و فصل نمودن مشکلات قضایی آن ها به کار می برند.

همانطور که پیش تر نیز گفته شد در هنگام ایجاد یک دعوای حقوقی مراجعه به وکیل معتبر اهمیت بسیاری دارد. در ادامه تعدادی از بهترین وکیل یزد نام برده شده که همگی از سابقه بالایی در زمینه حل و فصل نمودن مسائل حقوقی برخوردار هستند. لازم به ذکر است که تمامی اشخاص زیر همه ساله مراجعه کنندگان زیادی را از سراسر کشور جذب خود می نمایند. در صورت نیاز به آشنایی با وکلای تهران نیز می توانید به بهترین وکیل تهران مراجعه بفرمایید.

سید حسن موسوی

آقای سید حسن موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تهران به صورت حرفه ای در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تبحر مکفی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. آقای موسوی با  موفقیت های پی در پی بین مردم جز وکلا سر شناس و برجسته شناخته شده است، از همین رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: یزد، خیابان فرخی، پاساژ شقایق، طبقه سوم، واحد 15

شماره تماس: 09132584487

مریم شایق

مریم شایق بهترین وکیل یزد

هم اکنون سرکار خانم مریم شایق به عنوان یکی از موفق ترین وکلای قضایی در ایران مشغول به فعالیت می باشند. مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس حقوق تخصصی بوده و نزدیک به ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه پیگیری انواع پرونده های قضایی دارند. همچنین سرکار خانم شایق عضوی از کانون وکلای یزد به شمار آمده و از جمله بهترین وکیل یزد نیز شناخته می شوند. در حال حاضر ایشان در زمینه حل و فصل نمودن بسیاری از دعاوی مربوط به املاک، خانواده، جنایات و… تخصص دارند.

آدرس: یزد، چهار راه مهدیه، ابتدای بزرگراه منتظر قائم، طبقه فوقانی مبل آس

شماره تماس: 09122026205

محمد مجید قاسمی

محمد مجید قاسمی وکیل یزد

اگر قصد انتخاب یک وکیل با تجربه و متخصص در زمینه پیگیری انواع پرونده های حقوقی را دارید جناب آقای قاسمی گزینه مناسبی می باشند. مدرک تحصیلی ایشان لیسانس حقوق قضایی بوده و پیرامون دعاوی مربوط به خانواده، املاک، اسناد تجاری، مطالبه خسارت و وجه، اعسار و… فعالیت دارند. همچنین تاریخ صدور پروانه وکالت ایشان به اواسط دهه ۸۰ شمسی بر می گردد که با این اوصاف سابقه کاری ایشان چیزی در حدود ۲۰ سال خواهد بود.

آدرس: یزد، شهرک دانشگاه، اتوبان مدرس، بلوار دانشجو

شماره تماس: 09133511029

حسین آخوندی

حسین آخوندی بهترین وکیل در یزد

جناب آقای آخوندی را می توان جزء دیگر افرادی دانست که از ایشان همواره به عنوان بهترین وکیل یزد نام برده می شود. آقای آخوندی تاکنون مامور پیگیری پرونده های حقوقی بسیاری بوده اند و درصد بالای رضایت مراجعه کنندگان، حاکی از موفقیت بالای ایشان در این زمینه است. همچنین عمده تخصص ایشان را می توان در عرصه موضوعات زیر قلمداد کرد.

  • خانواده
  • مسائل مالی
  • نقل و انتقالات
  • سرقت
  • و…

آدرس: یزد، خیابان فرخی، ساختمان شقایق، طبقه چهارم، واحد سیزدهم

شماره تماس: 09133567970

مهدی رمضانی زاده نوقی پور

مهدی رمضانی زاده بهترین وکیل یزد

جناب آقای رمضانی زاده از دیگر وکلای معروف استان یزد به شمار آمده و دارنده مدرک تحصیلی فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و در زمینه پیگیری انواع پرونده های کیفری، ثبتی، حقوقی، اقتصادی، قصاص و… مشغول به فعالیت می باشند. لازم به ذکر است که با توجه به ازدیاد مراجعه کنندگان، دریافت خدمات مشاوره ای از سوی آقای رمضانی زاده تنها در صورت تعیین وقت قبلی از سوی ایشان امکان پذیر خواهد بود.

آدرس: یزد، بزرگراه امام جعفر صادق، فرعی هفتم، ساختمان زنبق، طبقه نخست، واحد چهارم

شماره تماس: 09133563727

بهاره حلوانی

بهاره حلوانی وکیل یزد

در حال حاضر از سرکار خانم حلوانی می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین وکیل یزد نام برد. فعالیت در موسسات معتبری همچون بیمه دی و البته سهامی بیمه ایران تحت عنوان ارائه مشاوره های حقوقی، جزء مهم ترین سوابق کاری ایشان محسوب می شود. گفتنی است که سرکار خانم حلوانی دارنده مدرک تحصیلی دکتری حقوق خصوصی بوده و تاکنون موفق به حل و فصل نمودن پرونده های قضایی بسیاری شده اند.

آدرس: یزد، اتوبان پاک نژاد، سه راه آبنما، ابتدای خیابان هزار درخت، ساختمان اداری نیما، طبقه دوم

شماره تماس: 09131949574

علی کریم بخشش

علی کریم بخشش بهترین وکیل در یزد

جناب آقای کریم بخشش در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ پروانه وکالت خود از مراجع قضایی کشور شده اند. ایشان نزدیک به ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت و مشاوره های حقوقی داشته و از این حیث یک فرد با تجربه محسوب می شوند. در حال حاضر ایشان به عنوان وکیل خانواده، ارث و میراث، خرید و فروش و… مشغول به فعالیت هستند. همچنین وجود حسن نیت و اخلاق پسندیده در نزد ایشان موجب کسب رضایت مراجعه کنندگان نیز گشته است.

آدرس: یزد، چهار راه مهدیه، بزرگراه امام جعفر صادق، ساختمان اداری امام جعفر صادق، طبقه نخست، واحد سوم

شماره تماس: 09131546047

امیر محمد صدیقیان

امیرمحمد صدیقیان از بهترین وکیل های یزد

تجربه بالای جناب آقای صدیقیان در امر مسائل حقوقی موجب شده تا از ایشان به عنوان بهترین وکیل در یزد نام برده شود. تخصص عمده آقای صدیقیان در زمینه پیگیری پرونده های قضایی مرتبط با انواع دعاوی حقوقی و کیفری است. لازم به ذکر است که طرفین دعاوی با اعتماد به ایشان می توانند تا حدود زیادی نسبت به نتیجه به دست آمده در دادگاه خود اطمینان حاصل نمایند.

آدرس: یزد، میبد، خیابان رجایی، کوچه گلریز

شماره تماس: 09133554261


مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل یزد

استان یزد یکی از مناطق مرکزی ایران است که در حال حاضر وکلای متعددی در آن مشغول به فعالیت می باشند. هر وکیل حقوقی جهت موفقیت در کار خود می بایست از یک سری ویژگی های خاص بهره مند باشد. بدیهی است اشخاصی که فاقد شرایط زیر باشند عملا صلاحیت لازم را به منظور رسیدگی به امور قضایی نخواهند داشت.

  • برخورداری از دانش به روز:

از آن جایی که آیین مدنی و حقوقی کشور به طور مداوم با تغییراتی همراه شده، بهترین وکیل شیراز باید دائما پیرامون این موضوع در حال جست و جو باشد. در صورت عدم اطلاع وکیل از آخرین قوانین وضع شده در کشور ممکن است مشکلات بسیاری در زمینه حل پرونده های حقوقی افراد به وجود آید.

  • محرم اسرار بودن:

بدون شک مهم ترین ویژگی که هر وکیل دادگستری می بایست از آن برخوردار باشد رازدار بودن اوست. یک وکیل خوب باید بتواند به خوبی از اطلاعات شخصی مربوط به موکل خود دست کم تا پایان مدت زمان رسیدگی به پرونده او محافظت نماید.

  • داشتن صداقت:

بهترین وکیل یزد هرگز در مورد میزان توانایی خود در حل مسائل حقوقی اغراق نمی کند. همچنین موکل او حق دارد تا همواره از آخرین وضعیت پرونده خود آگاهی یابد. لازم به ذکر است که علی رغم تمامی تلاش های صورت گرفته از سوی وکیل در نهایت همه چیز به رای و نظر قاضی دادگاه بستگی دارد.

  • داشتن قدرت بیان مناسب:

هرچه قدر روابط عمومی و فن بیان وکیل مطلوب تر باشد شانس بیشتری را برای قانع نمودن رئیس دادگاه در جهت دفاع از حقوق موکل خود خواهد داشت. بدین ترتیب حتی در صورتی که وکیل از رزومه قوی برخوردار بوده اما قدرت کلام خوبی نداشته باشد سرنوشت پرونده موکل وی در هاله ای از ابهام قرار خواهد گرفت.

  • برخورد توام با احترام:

بهترین وکیل یزد می بایست ضمن تلاش در جهت احقای حقوق موکل خویش، برخوردی شایسته آمیز نسبت به اطرافیان خود از جمله شخص قاضی و طرف دیگر دعوای حقوقی داشته باشد. بدون شک برخورداری از این ویژگی خاص تاثیر بسزایی را در روند رسیدگی به پرونده خواهد داشت.

چرا باید در انتخاب بهترین وکیل یزد دقت کنیم؟

همانطور که گفته شد انتخاب یک وکیل مدافع معتبر نخستین قدم به منظور پیگیری دعاوی حقوقی به وجود آمده می باشد. داشتن دقت و تامل کافی در گزینش بهترین وکیل یزد به جلوگیری از تضییع حقوق هریک از طرفین دعاوی کمک شایانی می کند. سوابق نشان می دهد که در بسیاری از موارد، وکلای با تجربه و متخصص با اقدامات به موقع خود موجب شده اند تا سرنوشت رای دادگاه به کلی تغییر یابد.

بهترین وکیل یزد

کلام آخر

در مقاله پیش رو سعی بر آن شد تا 10 تا از بهترین وکیل یزد را معرفی کرده و به تمامی سوالات و ابهامات موجود پیرامون انتخاب بهترین وکیل یزد پاسخ داده شود. نکته مهمی که می بایست در این زمینه مورد توجه قرار بگیرد آن است که انتخاب یک وکیل خوب همواره تاثیر زیادی در تعیین رای نهایی صادر شده توسط دادگاه دارد. لطفا در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با مطلب ارائه شده آن را در زیر همین صفحه با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه جهان تیغ

فاطمه جهان تیغ هستم 31 ساله دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان 5 سال سابقه کار تخصصی در زمینه محتوا نویسی دارم سعی میکنم مطالب مفیدی را برای شما جمع آوری کنم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا