بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل اهواز ⚖️【آپدیت 1403】✅️

بهترین وکیل اهواز می تواند مسیر زندگی شما را عوض کند و با دفاع اصولی و هوشمندانه خود، رای دادگاه را به نفع شما و در جهت مثبت تغییر دهد. همان طور که می دانید، همه روزه تعداد بی شماری پرونده حقوقی در دادگاه های کشور تشکیل می شود. مشکلات حقوقی، قضایی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده امور تخصصی هستند و اکثر افراد جامعه یا نسبت به آن ها بی اطلاع هستند یا از آگاهی کمی برخوردار هستند. در این مقاله از بهترینک قصد داریم تعدادی از بهترین وکیل اهواز را به شما معرفی کنیم تا برای حل مشکلات حقوقی خود به سراغ آن ها بروید و از آن ها مشاوره های لازم را دریافت نمایید. همراه ما باشید.

بهترین وکیل اهواز کیست؟

اگر در تهران هستید و به دنبال وکلای این شهر می باشید، در مطلب بهترین وکیل تهران، به معرفی لیستی از وکلای متبحر تهران پرداخته ایم.

بهترین وکیل اهواز کیست؟

در اهواز نیز مانند سایر شهرهای ایران، وکلای زبده و باتجربه زیادی در زمینه وکالت در حال فعالیت هستند. از این رو انتخاب بهترین وکیل اهواز کاری سخت و چالشی است. بسیاری از افراد فکر می کنند، مهم‌ترین مشخصه یک وکیل خوب، دانش حقوقی آن است. اما توجه کنید، آموزش صرفا نمی تواند توانایی وکیل را نشان دهد بلکه آن‌چه در انتخاب بهترین وکیل اهواز مهم است تجربه و مهارت ایشان در امر وکالت، نوشتن دفاعیه و ارائه آن در دادگاه است.

جهت اطلاع افراد عادی از پرونده و مقررات آن، بهترین وکیل اهواز باید قوانین، شرایط و درصد موفقیت در پرونده را به زبانی ساده و قابل فهم برای موکل خود بیان کند.‌ از طرفی بهترین وکیل اهواز باید برای پرونده های متفاوت، راه حل های مختلفی را ارائه دهد. به صورت کاملا خلاقانه ای در جهت رفع مشکلات حقوقی موکل خود برخورد کند و مشخصات کامل آن پرونده را زیر نظر بگیرد و پیگیری کند.

همان طور که گفته شد، بهترین وکیل اهواز باید پرونده موکلین خود را به طور مستمر بررسی و پیگیری کند. با توجه به این که وکلا پرونده های حقوقی زیادی را در دست اجرا دارند، فشار کاری زیادی بر آن ها تحمیل می شود. بهترین وکیل اهواز باید این فشار کاری را تحمل کند و با صبر و حوصله کافی به مراجعین خود مشاوره دهد. مشخصه دیگر بهترین وکیل اهواز دانش و مهارت او در حوزه های مختلف جامعه شناسی، روانشناسی، مردم شناسی و غیره است.

در ادامه به معرفی لیستی از بهترین وکیل اهواز می پردازیم. همراه ما باشید:

عبدالحسین رضایی راد

عبدالحسین رضایی راد وکیل اهواز آقای عبدالحسین رضایی راد مشاور حقوقی و از وکلای پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند. ایشان دارای بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان در امر وکالت و از اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز هستند. آقای رضایی راد مدرس دروس فقهی و حقوقی این دانشگاه د دارای ۲۶ سال سابقه در این زمینه می باشند. جناب آقای عبدالحسین رضایی مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه تهران و مدرک دکترای خود را از دانشگاه فردوسی کسب کرده اند. آقای عبدالحسین رضایی راد با سال ها سابقه فعالیت در حوزه وکالت یکی از خوشنام ترین و بهترین وکیل اهواز شناخته می شود.

آدرس: خوزستان، اهواز، گلستان، دانشگاه شهید چمران، دانشکده الهیات، طبقه ی سوم

شماره تماس: 09168043215

مریم گودرزی

مریم گودرزی وکیل اهواز

خانم مریم گودرزی مشاور حقوقی و از وکلای خوشنام شهر اهواز می باشند. ایشان دارای سال ها سابقه کاری درخشان در دعاوی مختلف حقوقی، خانواده، کیفری، ملکی و ثبتی هستند. خانم گودرزی با تجربه موفق خود در امر وکالت، توانسته است بیش از صدها پرونده حقوقی را با موفقیت در کارنامه کاری خود به ثبت برساند و رضایت مردم اهواز را خود جلب نماید. ایشان به دلیل تسلط کامل بر امور و قوانین حاکم بر دعاوی مختلف، فن بیان، اعتماد به نفس و تجربه بالای خود در این زمینه، به عنوان یکی از بهترین وکیل اهواز شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری با 17 سال تجربه و تخصص در امور حقوقی و وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: اهواز، خیابان آزادگان ۲۴ متری، بین رضایی و اهوازیان، روبروی درمانگاه امام، مجتمع دیپلمات، طبقه دوم واحد ۹

شماره تماس: 09163078571

ندا زالی کاهکش

ندا زالی کاهکش وکیل اهواز

خانم ندا زالی کاهکش وکیل بنام و پایه یک دادگستری در اهواز هستند. ایشان با بیش از ۱۳ سال سابقه کاری درخشان، دارای سال ها سابقه درخشان در دعادی خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و دعاوی کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، سرقت، دعاوی ملکی و ثبتی است. خانم ندا زالی کاهکش به دلیل تجربه کاری موفق و بیش از صدها پرونده وکالتی موفق توانسته است رضایت موکلین خود را جلب نماید و در لیست بهترین وکیل اهواز قرار بگیرد.

ایشان به دلیل فعالیت حرفه ای و مهارت فوق العاده خود در این حوزه، وکیل بانک هایی همچون صادرات، پاسارگاد و سامان است. خانم زالی در کلیه پرونده های مربوط به قرادادهای بانکی فعالیت دارند. از ویژگی های خانم ندا زالی کاهکش می توان به فن بیان خوب، اخلاق پسندیده، صبوری و همچنین تسلط کامل بر قوانین حاکم بر دعاوی مختلف اشاره کرد. این ویژگی ها موجب شو تا خانم زالی کاهکش در لیست بهترین وکیل اهواز قرار بگیرند. شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با خانم نوت زالی کاهکش در ارتباط باشید.

تخصص و مهارت:

 • دارای ۱۳ سال سابقه کاری درخشان در امر وکالت
 • وکالت در تمامی دعاوی حقوقی
 • وکالت در تمامی دعاوی کیفری
 • وکالت در کلیه دعاوی خانواده
 • وکالت در دعاوی ملکی

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان ده شرقی، مجتمع سپهر، طبقه چهارم، واحد ۱۴

شماره تماس: 09163189480

سید ایمان موسوی

ایمان موسوی وکیل اهواز

آقای سید ایمان موسوی مشاور حقوقی و از وکلای پایه یک و بنام دادگستری استان خوزستان می باشد. ایشان تاکنون سوابق کاری درخشانی را در حوزه وکالت در کارنامه خود ثبت کرده است و به این ترتیب رضایت مراجعین را به خود جلب کرده است. آقای سید ایمان موسوی در پرونده دعاوی مختلف حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده تخصص بسیاری دارد و یکی از بهترین وکیل اهواز شناخته می شود.

آقای موسوی در حل پرونده‌های ملکی بسیار متخصص و حرفه ای است. شما می توانید جهت حل تمامی مشکلات حقوقی خود در شهر اهواز به ایشان مراجعه نمایید و مشاوره های لازم و راهکارهای مناسب جهت رفع آن مشکلات را دریافت کنید. آقای موسوی دارای ۱۳ سال سابقه کاری موفق در امر وکالت است. ایشان تاکنون توانسته، بیش از ۵۰۰ پرونده جریانی و مختومه را با موفقیت و به نفع موکلین خود به پایان برساند. آقای ایمان موسوی یکی از بهترین وکیل اهواز میان مردم شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • از اعضای رسمی کانون وکلای دادگستری خوزستان
 • مدرس دانشگاه های سراسری و آزاد
 • وکالت موفق بیش از ۵۰۰ پرونده طی ۱۲ سال
 • دانشجوی مقطع دکتری حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی چندین شرکت خصوصی
 • تخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده

آدرس: اهواز، امانیه، نبش کوچه مقدم، بالای گل فروشی محمدی، جنب پل، مؤسسه علوی

شماره تماس: 09163138751

علی تقی زاده

علی تقی زاده وکیل اهواز

جناب آقای علی تقی زاده مشاور حقوقی و از وکلای پایه یک دادگستری در شهر اهواز هستند‌. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و محبوب ترین و بهترین وکیل اهواز در میان مردم شناخته می شوند. ایشان دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در امر وکالت هستند و تاکنون بیش از صدها پرونده حقوقی را با موفقیت و نفع موکلین خود خاتمه داده اند. از ویژگی های ایشان آقای علی تقی زاده می توان به فن بیا رسا، پیگیری اوضاع پرونده، پاسخگویی سریع، مشاوره دقیق، صداقت و رازداری ایشان اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده
 • تخصص در دعاوی ملکی
 • تخصص در دعاوی کیفری
 • تخصص در دعاوی حقوقی

آدرس دفتر وکالت: اهواز کیانپارس، نبش خیابان 19 غربی، ساختمان رامین، طبقه 2 واحد 8

شمار تماس: 09161180073

سعید مهرآقا

سعید مهرآقا وکیل اهواز

آقای سعید مهرآقا از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اهواز می باشند. ایشان دارای سال ها تجربه فعالیت در امور حقوقی هستند و یکی از مجرب ترین و بهترین وکیل اهواز شناخته می شوند. از ویژگی های جناب مهرآقا می توان به صداقت، فن بیان شیوا، ارائه راه حل های کاربردی و پیگیری مداوم پرونده اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی کیفری شامل جعل، کلاهبرداری، سرقت و غیره
 • تخصص در دعاوی حقوقی شامل جعل، الزام به تنظیم سند و غیره
 • تخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه و غیره

آدرس: اهواز خیابان 20 کیانپارس، روبروی هتل هدیه، پلاک 3

شماره تماس: 09128671090

مژگان خدری

مژگان خدری وکیل اهواز

خانم مژگان خدری از وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای ۱۴ سال سابقه فعالیت در امر وکالت هستند. ایشان وکیل بانک تجارت و صندوق کارآفرینی امید اهواز و بسیاری از موسسات دیگر نیز می باشند. شما می توانید جهت حل تمامی مشکلات حقوقی خود اعم از خانوادگی، شرکت‌ها، جزایی و موارد دیگر به ایشان مراجعه کنید و از خدمات و مشاوره های ایشان بهره مند شوید.

 • دارای بیش از ۱۴ سال سابقه کار وکالت
 • کارمند دادگستری شهرستان اهواز
 • وکیل بانک تجارت در اهواز
 • مشاور حقوقی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی (توحید)، بین اردیبهشت و جاده ساحلی، ساختمان پزشکی پهلوان، طبقه ۳

شماره تماس: 09169828703

جلیل مکوندی گوداژدر

جلیل مکوندی گوداژدر وکیل اهواز

جناب آقای جلیل مکوندی گوداژدر از وکلای پایه یک خوشنام و مجرب دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اهواز هستند. ایشان دارای بیش از ۱۸ سال سابقه کاری درخشان در حوزه وکالت هستند. آقای مکوندی گوداژدر مدرک لیسانس حقوق قضایی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مدیر حقوقی شهرداری اهواز
 • وکیل و مشاور حقوقی شرکت نمایشگاه بین الملی خوزستان در سال های 1388 تا 1390
 • تخصص در تمام دعاوی حقوقی، ثبتی، املاک و کیفری و خانواده

آدرس: اهواز، خیابان بیست و چهار متری، روبروی پارک باغ معین، مجتمع اشکان، طبقه ۵، واحد ۸

شماره تماس: 06132210883

رسول سواری

رسول سواری وکیل اهواز

آقای رسول سواری از وکلای بنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر اهواز می باشند. ایشان دارای سال ها سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه وکالت و دارای بیش از ۱۰۰ ها پرونده موفق در کارنامه کاری خود می باشد. تجربه و مهارت بالا، صداقت، رازداری و امانت، دفاع عالی از موکلین در دادگاه موجب شده تا آقای رسول سواری در لیست بهترین وکیل اهواز قرار بگیرد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده مانند دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی
 • متخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

آدرس دفتر: اهواز، کیانپارس بین ٨و٧ شرقی پلاک ٢٥١

شماره تماس: 09365296628

نسیم گچ کار

نسیم گچ کار وکیل اهواز

سرکار خانم نسیم گچ کار از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری  و از اعضای کانون وکلای دادگستری اهواز هستند. خانم گچ کار مشاور حقوقی مجرب و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم هستند. رضایت بالای مراجعین از خانم نسیم گچ کار موجب شده تا ایشان در لیست بهترین وکیل اهواز قرار بگیرد. ایشان دارای پرونده های موفق بسیاری در کارنامه کاری خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از جعل، کلاهبرداری، سرقت، جرایم رایانه ای، مواد مخدر و غیره
 • متخصص در دعاوی حقوقی اعم از الزام به تنظیم سند، ملکی ، اسناد تجاری و غیره
 • متخصص در دعاوی خانواده از جمله طلاق توافقی، مهریه، نفقه و غیره

آدرس دفتر: اهواز، امانیه

شماره تماس: 09166202329

ویژگی های بهترین وکیل اهواز

جهت انتخاب بهترین وکیل اهواز توصیه می کنیم ویژگی های مهم در این انتخاب را رعایت کنید و تا حد امکان از وکیل مورد نظر خود شناخت و آگاهی پیدا کنید. در بسیاری از موارد انتخاب یک وکیل معمولی خسارت های مادی و معنوی زیاد و جبران ناپذیری را به شما تحمیل خواهد کرد. پس پیشنهاد می کنیم در انتخاب بهترین وکیل اهواز این ویژگی ها را در نظر بگیرید.

بهترین وکیل اهواز باید تحصیلات تکمیلی لازم در زمینه وکالت را گذرانده باشد و در تمامی امور حقوقی مختلف فعالیت کرده باشد. با این حال، لازم است بگوییم تحصیلات صرفا نشان از مهارت و تجربه وکیل نمی باشد و تنها سطح معلومات وی را تعیین می کند. بهترین وکیل اهواز باید بتواند از دانشی که آموخته است نهایت استفاده را ببرد و از مطالب آموخته در عمل استفاده کند.

اخلاق مداری، رازداری و امانت، فن بیان بالا و نفوذ کلام، توانایی نوشتن دفاعیه و ارائه آن در دادگاه، جسارت و شجاعت نیز از ویژگی های اصلی بهتری وکیل اهواز است. همچنین وکیل باید بتواند خیلی سریع با مراجعین خود ارتباط برقرار کند. ممکن است در مواردی وکیل از تحصیلات بسیار بالایی برخوردار باشد اما قدرت و فن بیان مناسبی ندارد و نمی تواند از موکلین خود، به خوبی دفاع کند. بنابراین توجه به ویژگی های بهترین وکیل اهواز امری بسیار ضروری است.

ویژگی های بهترین وکیل اهواز

مهارت های مورد نیاز برای بهترین وکیل اهواز

بهترین وکیل اهواز باید دارای یک سری مهارت های مهم و ضروری باشد و همواره آن ها را در خود تقویت و در جهت تقویت آن ها تلاش کند. برخی از مهارت های بهترین وکیل اهواز عبارتند از:

 • آشنایی کامل با قوانین بین المللی
 • آشنایی کامل با تمامی قوانین مالی
 • کسب دانش در مورد اصول قراردادهای بین المللی
 • دانش حقوق مالکیت
 • آگاهی از قوانین شهروندی
 • دانش قانون کار
 • آشنایی با قوانین مهریه
 • درک همه مسائل حقوقی
 • تسلط کامل بر کلیه قوانین کیفری
 • تسلط بر قوانین نظام وظیفه
 • آشنایی با قوانین مهاجرت
 • مشاوره حقوقی
 • تسلط بر اصول و قواعد گزارش نویسی
 • آگاهی از مشکلات روانشناختی و توانایی ارتباط موثر با مراجعین
 • بالا نگه داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس
 • تسلط بر اصول کلامی
 • کنترل بر اعمال و رفتار خود
 •  آگاهی و مهار خشم

کلام آخر

شرایط دنیای امروزی به نحوی است که هر فردی ممکن است به دلایل مختلف به وکیل مراجعه کند. در این زمان شما برای حل بهتر مشکلات پرونده حقوقی خود به بهترین وکیل اهواز نیاز خواهید داشت. دلیل مورد نظر می تواند با ارائه مشاوره حقوقی و راه حل های مختلف، شما را در حل پرونده‌های حقوقی تان یاری دهد‌، رای دادگاه را به نفع شما تغییر داد و بهترین نتایج را برای شما کسب کند. در پایان امیدوارم توانسته باشیم شما را در این انتخاب یاری کرده باشیم. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا