بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی تهران ⚖️【آپدیت 1403】✅️

موضوعات حقوقی همواره پیچیدگی های خاص مربوط به خودشان را دارند. در زمینه مسائلی همچون ملک و املاک نیز بدون حضور وکیلی با تجربه و کارکشته برای پیروز شدن در دادگاه نیز شاید غیر ممکن باشد. همچنین افرادی که برای اولین بار دچار این گونه اختلافات می شوند، ممکن است به خوبی از قوانین و مقررات با خبر نباشند و برای ارائه مدارک مستند به دادگاه ملزومات لازم را نداشته باشند، اما به کمک یک وکیل حرفه ای می توان در سخت ترین شرایط پرونده، بهترین نتیجه را دریافت کرد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در تهران آشنا کنیم، تا در برخورد با مسائل ملکی بتوانید از با سابقه ترین وکلا راهنمایی و مشورت بگیرید. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران کیست؟

وکیل ملکی خوب در تهران به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه ها در سطح کشور است. او با تحصیل در رشته حقوق مجوزهای لازم برای حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل ملکی در تهران می تواند جلوی عمیق تر شدن اختلافات بر سر ملک و املاک را بگیرد و از تجربیات خود جهت کسب موفقیت در دعاوی ملکی استفاده کند.

بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که در زمینه حقوق مشاوره ی مربوط به ملک و املاک که شامل خرید، فروش، اجاره و دیگر موارد مرتبط به این حوزه فعالیت می‌کند. همچنین یک وکیل ملکی با تجربه می‌تواند مسائلی مانند خرید و فروش مسکن،اجاره ملک، بررسی قراردادها و حل اختلافات مربوط به امور ملک و املاک را به راحتی مدیریت کند. همچنین یک وکیل ملکی باید دارای تخصص، مهارت و تجربه کافی در زمینه حقوق ملکی باشد، به این دلیل که خرید و فروش ملک، اجاره و دیگر موارد امور ملکی پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد که نیازمند وکیلی با دانش تخصصی است.

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل ملکی در تهران را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت بهترینک با ما همراه باشید:

دکتر نصیر عبادپور

دکتر نصیر عبادپور بهترین وکیل ملکی در تهران

دكتر نصير عبادپور دانش آموخته و فارغ التحصيل مقطع دكتری از دانشكده حقوق و علوم سياسی دانشگاه های تهران و علامه طباطبايی مي باشد. ايشان مدرس دانشگاه و صاحب تاليفات و آثار علمی چندی در حوزه حقوقی و اجتماعی می باشد. وی علاوه بر اين، فعال در حوزه حقوق اجتماعی و مدنی بوده و از مدافعان اين عرصه می باشد.

در راستای اين دغدغه های اجتماعی، تيم حقوقی دفتر دكتر عبادپور، متشكل از مجموعه ای از همكاران و وكلای با دانش حقوقی سطح قوی، باتجربه و با توانمندی های بالا و متعهد و دلسوز بوده و در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، كيفری، ملكی، سرقفلی، ثبتی و … فعاليت دارند.

نظر به تجربه و تخصص در حوزه امور شركتها و قراردادهای تجاری همچنين بيمه های بازرگانی نسبت به امر وكالت در اين حوزه به صورت ويژه و تخصصی پرداخته و همچنين باتوجه به مديريت و تحت نظر داشتن امور حقوقی و قراردادهای دو شعبه دفاتر املاک عبادپور در خيابان های مطهری شعبه1 (وزرا) شعبه2 (تهران) و فعاليت تخصصی در امور مربوطه به پرونده های ملكی و سرقفلی، اين دفتر را، جزء دفاتر ممتاز و برترين حوزه در امر وكالت قرار داده است.

تخصص های دفتر وكالت ايشان عبارتند از:

 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ملكی
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی سرقفلی
 • وكالت تخصصی در پرونده های كيفری وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • وكالت تخصصي در انواع دعاوی انحصار وراثت
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی خانواده
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شركتها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور
 • وكالت تخصصی در پرونده های مربوط به چك و سفته
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی كميسيون های ماده 100 و …
 • مشاوره در انواع دعاوی حقوقی و كيفری به صورت آنلاين و حضوری

تلفن دفتر: ۰۲۱۸۸۹۰۲۸۴۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۲۶۰۹۱۲۴۱۶۰۷۲۹

بهاره فیض

بهاره فیض بهترین وکیل ملکی در تهران

خانم بهاره فیض وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تهران به صورت تخصصی و حرفه ای در امور ملکی فعالیت دارد. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تسلط کامل بر قوانین وکالت در محضر دادگاه برای رساندن حق به حق دار تلاش می کند و نهایت همکاری را برای بهبود روند پروند با قاضی مربوطه به عمل می آورد. خانم فیض به دو روش حضوری و تلفنی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، خیابان وحید دستگردی (ظفر)، خیابان مصدق شمالی (نفت شمالی)، خیابان دامغانی (یازدهم)، پلاک38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

ناهید ایرجی

ناهید ایرجی وکیل ملکی در تهران

سرکار خانم ناهید ایرجی با بیش از 10 سال سابقه وکالت، یکی از وکلای خبره ی پایه یک دادگستری هستند. خانم ایرجی همچنین مشاور حقوقی خوبی نیز هستند. ایشان متخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و حقوقی هستند. مشاوره های خانم ایرجی به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد. برای استفاده و کمک گرفتن از خانم ایرجی می توانید با شماره ی موجود، در قسمت پایین تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، ابتدای فرحزاد، ساختمان چشم انداز، طبقه ۲، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۴۸۳۳۶

نوید ارداقی

نوید ارداقی وکیل ملکی در تهران

جناب آقای نوید ارداقی وکیل و مشاور حقوقی با سابقه ی پایه یک دادگستری هستند. جناب ارداقی در دعاوی مختلفی همچون ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. همچنین ایشان پرونده های موفق بسیاری در زمینه موضوعات سرقفلی، مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری و… دارند. می توانید برای استفاده از تجربیات ایشان با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان کمیل، خیابان پور اسلامی، کوچه صاحب کار، پلاک ۱، واحد۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۰۱۸۲۸

حنانه آرشی

حنانه آرشی وکیل ملکی در تهران

سرکار خانم حنانه آرشی یکی دیگر از وکلای نام دار پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی با تجربه هستند. خانم آرشی در حوزه دعاوی ملکی، خانواده، کیفری و حقوقی فعالیت می کنند. خانم آرشی به دلیل مهارت بالایی که دارند، پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را حل و فصل کرده اند. برای استفاده و بهرمندی از تجربیات و مهارت های خانم آرشی در پرونده های خود، می توانید از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان آزادی، نبش خیابان آذربایجان، روبروی ایستگاه متروی شادمان، پلاک۳۴۰، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۷۸۴۱۶۰

محمدیار ارشدی

محمدیار ارشدی وکیل ملکی در تهران

جناب آقای محمدیار ارشدی با بیش از 12 سال سابقه، وکیل پایه یک و مشاور حقوقی دادگستری هستند. جناب ارشدی مهارت بالایی در دعاوی ملکی دارند، اما در سایر دعاوی همچون خانواده، حقوقی و کیفری نیز فعالیت می کنند. مشاوره های ایشان نیز به صورت حضوری و غیرحضوری برای مراجعین انجام می پذیرد. برای کمک گرفتن از این وکیل با تجربه می توانید با شماره قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: تهران، اقدسیه، ابتدای شهید لنگری، مجتمع اقدسیه، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۴۵۶۷۳۰

رضا اسلامی

رضا اسلامی وکیل ملکی در تهران

جناب آقای رضا اسلامی یکی دیگر از وکلای خوب ملکی در شهر تهران هستند. تجربه بالای ایشان باعث شده تا پرونده های زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. آقای اسلامی در دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری نیز فعالیت گسترده ای دارند. همچنین مشاور حقوقی خبره ای نیز هستند. می توانید برای کمک گرفتن از آقای اسلامی از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، آیت اله کاشانی، نرسیده به شهیدستاری، ایستگاه حسن آباد، روبروی بانک، پلاک۴۳۰، واحد۱۷، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۱۷۷۶۶۰

اشتباهات رایج در انتخاب وکیل ملکی در تهران

تنها به توصیه دوستان اکتفا نکنید: راه های زیادی برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران وجود دارد. یکی از این راه ها که اتفاقا انتخاب های زیادی نیز از این طریق صورت می گیرد، توصیه های دوستان است. ممکن است یکی از دوستان یا آشنایان که پیش از این با دعاوی ملکی دست و پنجه نرم کرده است وکیلی را به شما معرفی کند و از ویژگی های او به نیکی یاد نماید. در این صورت هرگز نباید چشم بسته به وکیل پیشنهاد شده اعتماد کنید و باید تحقیقات خود را در خصوص وی تکمیل نمایید.

به تبلیغات پر سر و صدا اعتماد نکنید: بسیاری از موسسات حقوقی برای مطرح کردن وکلایی که با آن ها همکاری دارند سعی می کنند تا تبلیغات پر رنگ و لعابی را تهیه کرده و در سطح تلویزیون، بیلبورد، فضای مجازی و… منتشر کنند. در چنین شرایطی ممکن است افراد درگیر در پرونده های ملکی با این تبلیغات رو به رو شده و تصمیم بگیرند که وکالت پرونده های خود را به وکیل مورد نظر اعطا کنند. مجددا باید تاکید داشته باشیم که پیش از هر گونه اقدام لازم است مهارت های وکیل را به دقت بسنجید.

بر اساس جوانی یا مسن بودن وکیل انتخاب نکنید: ممکن است تصور کنید که وکلای جوان دارای قدرت بیان بالاتری هستند و با انرژی خود می توانند در محاکم قضایی موفقیت را به دست آورند. از سوی دیگر ممکن است چنین تصور کنید که تجربه و سابقه وکلای مسن بسیار بالا است و این موضوع در حل و فصل اختلافات مربوط به ملکی می تواند نقشی تعیین کننده داشته باشد. لازم است دقت داشته باشید که باید درباره سابقه وکلا تحقیق کنید. چرا که ممکن است وکیلی تازه کار را به خدمت بگیرید که حرفی برای گفتن ندارد.

به جنسیت وکیل توجه نداشته باشید: این احتمال وجود دارد که شما بسته به سلیقه و طرز اخلاقی که دارید با یکی از وکلای زن یا مرد راحت تر ارتباط برقرار کنید و از این رو، تمایل داشته باشید که وکالت پرونده های مربوط به ملکی را به او بسپارید. انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران تنها بر اساس جنسیت اشتباه است. باید به تمامی مهارت های او دقت داشته باشید.

اهمیت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در تهران

به این موضوع توجه داشته باشید که بهترین وکیل ملکی در تهران به وسیله مشاوره حقوقی می تواند تمامی تجربیاتی که در طی سال های متمادی در خصوص دعاوی مربوط به ملکی به دست آورده است را در اختیار شما قرار دهد. زمانی که اقدامات خود را با یک وکیل هماهنگ کنید، بیم این وجود نخواهد داشت که تبعات حقوقی به همراه داشته باشد و شما را از دسترسی به اهداف تعیین شده دور کند. در واقع لازم است پیش از حضور در محاکم قضایی از یک وکیل مجرب و با تجربه مشاوره دریافت کنید.

دقت داشته باشید که در جلسات مشاوره حقوقی با وکیل مورد نظر لازم است تمامی مدارک و مستندات لازم را به همراه داشته باشید. چرا که بررسی این مدارک توسط بهترین وکیل ملکی در تهران می تواند شناخت او را در خصوص پرونده به میزان قابل توجهی افزایش دهد. به هر اندازه که شناخت وکیل از پرونده های مربوط به ملکی افزایش پیدا کند، قادر خواهد بود تا راهکارهای موثرتری را در اختیار موکل قرار دهد. از سوی دیگر باید تمامی نکات مربوط به پرونده را برای وکیل بازگو کنید.

هیچ گونه رازداری با وکیل توجیه ندارد. نباید به دلیل ترس یا استرس از بازگو کردن حوادث مربوط به دعاوی طلاق غافل بمانید. چرا که ممکن است بازگو کردن برخی از نکات کوچک نیز در روند ارائه مشاوره حقوقی تاثیر گذار باشد و منجر به توصیه هایی جدی از سوی وکیل شود که در نتیجه پرونده تاثیر گذار است. در بسیاری از موارد افراد به جای استخدام وکیل در دعاوی ملکی ترجیح می دهند مشاوره حقوقی دریافت کنند. مزایای بسیار زیادی نیز در این خصوص وجود دارد.

زمانی که برای دریافت مشاوره حقوقی اقدام می کنید لازم است هزینه کمتری را به وکیل در مقایسه با استخدام وی پرداخت کنید. البته باید در نظر داشته باشید که در این روش از همکاری، خود شخص مسئول حضور در محاکم قضایی و پیگیری پرونده خواهد بود. در واقع در مشاوره حقوقی، وکیل به منزله یک راهنما عمل می کند و شما را در برداشتن گام های صحیح یاری می دهد؛ اما وظیفه اقدامات مربوط به پرونده بر عهده خود موکل است. مشاوره حقوقی می تواند به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی انجام شود.

بهترین وکیل ملکی تهران

کلام آخر
از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل ملکی در تهران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مدنظرتان را انتخاب کنید. در ادامه به چند اشتباه رایج در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و در انتهای مقاله نیز سعی کردیم ضمن معرفی انواع روش های مشاوره حقوقی، اهمیت آن را نیز ذکر نماییم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با مخاطبان به اشتراک بگذارید.
5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا