بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل تبریز ⚖️【آپدیت 1403】✅️

بهترین وکیل تبریز فردی است که به کلیه قوانین و بندهای حقوقی مسلط باشد، و بتواند در دعاوی مختلف به مراجعین خود کمک کند. همان طور که می دانید تبریز یکی از شلوغ ترین و پر جمعیت ترین شهرهای ایران است، پس طبیعی است دادگاه‌‌ های بسیار شلوغی نیز داشته باشد. با توجه به شدت گرفتن دعاوی میان طرفین، مراجعه به بهترین وکیل تبریز می تواند مشکلات حقوقی شما را تا حدود زیادی رفع کند و به حل و فصل آن ها کمک کند. توجه داشته باشید وکیل انتخابی شما باید با تجربه و دارای یک سری ویژگی ها و مهارت های خاص باشد. در ادامه همراه ما باشید تا تعدادی از خوشنام ترین و بهترین وکیل تبریز را به شما معرفی ‌کنیم.

بهترین وکیل تبریز کیست

اگر در تهران هستید و به دنبال وکلای این شهر می باشید، در مطلب بهترین وکیل تهران، به معرفی لیستی از وکلای متبحر تهران پرداخته ایم.

بهترین وکیل تبریز کیست؟

هنگام پیش آمدن مشکلات مختلفی خود، می توانید با انتخاب بهترین وکیل تبریز، از او مشاوره بگیرید و مشکلاتتان را تا حدود زیادی حل کنید. بدون شک امروزه ایجاد مشکلات حقوقی و مراجعه به دادگاه، به امری بدیهی تبدیل شده است و نیاز به یک وکیل خوب بسیار حس می شود. بهترین وکیل تبریز در کارهای خود صبور است و با دقت و حوصله بسیار به تمامی پرونده ها رسیدگی می کند. این فرد قادر است تعداد زیادی از اختیارات قانونی پرونده موکل خود را در دست بگیرد و با تجربه و مهارت خود به حل مشکلات حقوقی مردم کمک کند.

بهترین وکیل تبریز وظایف زیادی در قبال پذیرفتن پرونده حقوقی دارد. این فرد باید در زمینه پرونده به خوبی تحقیق کند و اسناد و اطلاعات لازم را جمع آوری کند. همچنین ایشان تا حد امکان باید میان طرفین و حل اختلافات واسطه شود و به موکلین خود مشاوره حقوقی ارائه دهد. این موارد به پیشبرد پرونده در جهت مثبت کمک بسیاری می کند.

در ادامه 10 تا از بهترین وکیل تبریز را به شما معرفی می کنیم. همراه ما باشید:

آرش خرم نیا

آرش خرم نیا بهترین وکیل تبریز

جناب آقای آرش خرم نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی خبره به صورت تخصصی با بیش از 10 سال سابقه در حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت دارد. ایشان پرونده های موفق متعددی را در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت رسانده است و از همین رو افراد با سهولت خاطر به ایشان اعطای وکالت می کنند و همچنین لازم به ذکر است از ویژگی های فردی وی به صبوری و رازداری اشاره کنیم. آقای خرم نیا تخصص ویژه ای در امور شرکت ها اعم از اختلافات تجاری، خرید و فروش سهام نیز و … دارد.

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی خانواده: طلاق توافقی، طلاق یکطرفه، مهریه، حضانت فرزند، اجرت المثل و …
 • دعاوی ملکی: اقدام خلع ید، فسخ قرارداد، تخلیه اماکن تجاری، سرقفلی و …
 • دعاوی کیفری: سرقت، کلاهبرداری، فساد، صرب و جرح و …
 • شرکت و شرکت های سهامی

شماره تماس: 09141151874
آدرس دفتر: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع وکلا، طبقه۶

علیرضا دانشی

علیرضا دانشی وکیل تبریز

آقای علیرضا دانشی از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری آذربایجان شرقی هستند. ایشان موفق به اخذ رتبه ۴ اختبار کانون وکلای تبریز می باشند‌. آقای دانشی با تجربه و مهارت بالای خود در امر وکالت توانسته است تاکنون بیش از ۳۰۰۰ پرونده را با موفقیت به نفع موکلین خود خاتمه دهد‌. اگر در شهر تبریز هستید و دچار یک مشکل حقوقی شده اید می توانید به ایشان مراجعه نمایید تا به صورت اصولی و حرفه ای به مشکلات شما رسیدگی نماید.

تخصص و مهارت:

 • وکالت شرکت های آذرپی سهند، تی‌پی هلدینگ، مدیرعامل موسسه مهاجرتی آریا مهاجر درنا
 • استاد برجسته دانشگاه پیام نور
 • متخصص در دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال و منافع غیر، جعل و استفاده از مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، چک
 • تخصص در دعاوی مربوط به اموال غیر منقول از جمله خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات، اسناد مالکیت معارض، قرارداد مشارکت، الزام به انجام تعهدات، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال، سرقفلی، دستور فروش، افراز، تقسیم مال مشاع

آدرس: تبریز ولیعصر خیابان قانون بالاتر از دادگستری مجتمع وکلای دادگستری طبقه 6 دانشی

شماره تماس: 09144892734

زهرا محمدی

زهرا محمدی وکیل تبریز

خانم زهرا محمدی از محبوب‌ ترین وکلای پایه یک دادگستری در شهر تبریز هستند. خاتم محمدی مدرک کارشناسی حقوق خود را از دانشگاه سراسری تبریز و مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه تهران کسب کرده اند. ایشان همواره با صبر و حوصله بسیار، به افراد مشاوره حقوقی می دهند و در جهت رفع مشکلات حقوقی آن ها تلاش می کند. خانم محمدی به دلیل سابقه طولانی در امر وکالت و تسلط کامل بر قوانین حقوقی، در لیست بهترین وکیل تبریز قرار می گیرند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال آن ها از طریق نرم افزارهای ارتباطی و بدون نیاز به حضور شما.
 • بررسی و مطالعه دقیق پرونده و رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • تخصص در دعاوی حقوقی مانند مطالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه، تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • متخصص در امور کیفری مانند کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

آدرس: تبریز، نصف راه، روبروی ستاره باران ،ساختمان نامدار، طبقه یک، واحد ۶

تماس: 09143041822

بهنام پرتوی

بهنام پرتوی وکیل تبریز

آقای بهنام پرتوی از وکلای بنام و پایه دادگستری آذربایجان شرقی هستند. ایشان با ۲۵ سال سابقه کاری در حوزه حقوق و همچنین تسلط کامل بر امور حقوقی، توانسته است تعداد بسیاری پرونده در حوزه های پزشکی، کیفری، ملکی، خانواده را با موفقیت در کارنامه کاری درخشان خود ثبت کند. آقای پرتوی به با مهارت و تجربه طولانی خود در امر وکالت یکی از محبوب ترین و بهترین وکیل تبریز شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیات مدیره و ریاست کمیسیون معاضدت قضائی مرکز وکلاء قوه قضائیه استان آذربایجان شرقی
 • متخصص در امور مربوطه به جرائم پزشکی اعم از قصور پزشکی مانند به کارگیری افراد فاقد صلاحیت حرفه ای در موسسات پزشکی و پیراپزشکی، تأسیس موسسه پزشکی بدون اخذ پروانه، سقط جنین، اشتغال به طبابت بدون مجوز قانونی، قصور در اقدامات پرستاری
 • تخصص در دعاوی کیفری و جنایی مانند قتل، کلاهبرداری، آدم ربائی، سرقت، اختلاس، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جاسوسی، حدود و اقدام علیه امنیت، اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند انواع طلاق به درخواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و حضانت اطفال و طلاق به درخواست زوجه به علت تحقق شروط ضمن عقد نکاح و عسر و حرج
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اثبات مالکیت، خلع ید، ابطال سند مالکیت اختلافی، فک رهن، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، تغییر کاربری زمینهای کشاورزی

آدرس: تبریز خیابان امام، چهار راه منصور، نرسیده به مسجد حاج احمد جنب بانک پارسیان موسسه حقوقی بهنام پرتوی

شماره تماس: 09143141946

افسون آدم نژاد

افسون آدم نژاد وکیل تبریز

خانم افسون آدم نژاد از ماهرترین و حرفه ای ترین وکلای برجسته شهر تبریز هستند. ایشان با سابقه طولانی، تسلط بر قوانین و مقررات حقوقی، رازداری و امانت توانسته شهر و محبوبیت زیادی را میان مردم شهر تبریز بدست آورد. شما می توانید جهت حل پرونده‌های حقوقی خود اعم از خانواده، جنایی، ملکی، کلاهبرداری، خلع ید، تصرف عدوانی و التزام به تنظیم به ایشان مراجعه نمایید تا بهترین نتایج را از پرونده های قضایی خود کسب کنید. خانم افسون آدم نژاد از یکی از خوشنام ترین و بهترین وکیل تبریز، در میان مردم این شهر شناخته می شود.

آدرس: تبریز، نرسیده به پل سجادیه، پلاک 106

شماره تماس: 09141035508

حامد کریمی کوسالاری

حامد کریمی کوسالاری وکیل تبریز

آقای حامد کوسالاری وکیل پایه یک دادگستری در استان آذربایجان شرقی با پرونده وکالت به شماره ۲۲۴۵۲ می باشند. ایشان مشاوره حقوقی در شهر تبریز و دارای سابقه بسیار طولانی در امر وکالت هستند. ایشان تاکنون پرونده های ملکی بسیار سخت و پیچیده را با موفقیت به نفع موکلین خود به پایان رسانده است. آقای کوسالاری توانسته است پرونده های ملکی مربوط به شرکت باز آفرینی شهری ایران و همچنین اداره راه و شهر سازی و بسیاری از موارد دیگر را با موفقیت خاتمه دهد‌. ایشان به قوانین قضایی بسیار مسلط است و با پشتکار زیاد خود به عنوان یکی از بهترین وکیل تبریز شناخته می شود.

آدرس: تبریز، ترکمنچای، دادگاه بخشی

شماره تماس: 09149038011

پریسا بهشادی

پریسا بهشادی وکیل تبریز

خانم پریسا بهشادی وکیل پایه یک دادگستری و دارای سال‌ ها تجربه فعالیت در حوزه وکالت می‌ باشد. شما می توانید هم به صورت حضوری و به صورت غیر حضوری با ایشان به دریافت مشاوره بپردازید و مشکلات حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارید. خانم پریسا بهشادی همواره تلاش دارند با صبر و دقت فراوان به جمع آوری اطلاعات پرونده بپردازند و برای بدست آوردن بهترین رای دادگاه از آن ها استفاده نماید.

ایشان تخصص بسیار ویژه ای در زمینه پرونده های حقوقی، خانواده، جنایی، ثبتی و ملکی دارند. خانم پریسا بهشادی با تخصص و تجربه فوق‌العاده خود، برای حل پرونده های ملکی شما بهترین گزینه است. ایشان با سال ها تجربه در لیست بهترین وکیل تبریز قرار می گیرد.

آدرس: تبریز، چهارراه محققی به سمت باغ گلستان، مقابل پارکینگ امت، طبقه 2

تماس‌: ۰۹۱۴۳۰۰۳۴۱۲

هادی ابهریان ایرانق

هادی ابهریان ایرانق وکیل تبریز

هادی ابهریان ایرانق از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تبریز و از اعضای کانون وکلای این شهر می باشند. آقای هادی ابهریان ایرانق در حل امور حقوقی، خانواده، ملکی، تجاری، کیفری و ثبتی بسیار خبره است و می تواند موکلین خود را در این امر به نتایج مثبتی برساند. ایشان دارای بیش از ۶ سال سابقه کاری درخشان در حوزه امور ثبت شرکت، مجازات بازدارنده، تعزیرات و موارد دیگر است و یکی از خوشنام ترین و بهترین وکیل تبریز شناخته می شود. ایشان همچنین به عنوان وکیل شرکت های دانش بنیان نیز مشغول به فعالیت می باشند.

کارنامه کاری درخشان ایشان و همچنین مهارت و تسلط فوق‌العاده بر دعاوی مختلف باعث شده نام ایشان در لیست بهترین وکیل تبریز جای بگیرد. افراد زیادی در این شهر تمایل دارند پرونده های قضایی خود را به آقای ابهریان ایرانق بسپارند و در کار خود موفق شوند. ایشان در دادگاه به بهترین و اصولی ترین شکل ممکن از موکلین خود دفاع می کند و در جهت رفع مشکلات آن ها تلاش می کند.

آدرس: تبریز، نبش چهارراه مارالان، نبش سوپر زیتون، پلاک 132

شماره تماس: 09142234034

علی حسین کاظمی

علی حسین کاظمی وکیل تبریز

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشند. آقای علی حسین کاظمی در آزمون کارآموزی وکالت، موفق به کسب رتبه ۲ این آزمون شدند، همچنین در آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی نیز موفق به کسب رتبه ۱ شدند. ایشان هم اکنون مدیر عامل وکلای دادور شهر تبریز هستند. این نتایج حاکی از آن است که آقای علی حسین کاظمی، تسلط بسیاری بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارند و به عنوان یکی از وکلای خبره این شهر شناخته می شوند.

جناب علی حسین کاظمی به مدت ۷ سال در سازمان پزشکی قانونی کشور خدمت کرده اند و در خصوص جرایم پزشکی، جرایم مربوط به زنا، رابطه نامشروع، لواط، تغییر جنسیت اهدا جنین و همچنین دیه و خسارت تجربه بسیار زیادی دارند. تجربه و مهارت بی نظیر ایشان در امر وکالت موجب شده تا شرکت های بزرگ بیمه، آقای علی حسین کاظمی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی خود برگزینند. رزومه قوی، تسلط کافی ایشان موجب شده ایشان به عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین وکیل تبریز در میان مردم شناخته شود.

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام، مابین منصور و رضا نژاد ساختمان سبلان

شماره تماس: 09144912683

کریم عبداله زاده

کریم عبداله زاده وکیل تبریز

جناب آقای کریم عبداله زاده از خبره ترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند‌. آقای عبداله زاده با بیش از ۲۰ سال تجربه فعالیت در امور حقوقی یکی از بهترین وکیل تبریز شناخته می شوند. ایشان در حل دعاوی مختلف اعم از مالی، ملکی، خانواده، امور حسبی، کیفری، گمرک و قاچاق کالا و ارز، امور بیمه ای، تصادفات و دیه، چک و اسناد تجاری انجام داوری، تنظیم انواع قرارداد و بسیاری از موارد دیگر تخصص و مهارت بسیاری دارند و می توانند پرونده شما را با موفقیت به پایان برسانند. آقای عبداله زاده از اعضای مرکز وکلا و مشاوران حقوقی قوه قضایه نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 • دارای سال‌ ها سابقه همکاری با سازمان ها و منابع طبیعی
 • سابقه همکاری با شرکت های دولتی و خصوصی
 • سابقه همکاری با بنیاد شهید انقلاب اسلامی
 • سابقه همکاری با شرکت های خصوصی

آدرس دفتر: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از دبیرستان طالقانی، پلاک ۵۲۵، واحد 2، دفتر وکالت و موسسه حقوقی کریم عبداله زاده

شماره تماس: 09143109026

مینا علوی

مینا علوی وکیل تبریز

خانم مینا علوی وکیل پایه یک دادگستری و از اعضای کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند و به عنوان مشاوره حقوقی نیز در حال فعالیت هستند. ایشان در جهت مشاوره و حل مشکلات حقوقی افراد، راهکار و توصیه های بسیار خوبی را به مراجعین خود ارائه می دهد و تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا نتایج موفقیت آمیزی را برای آنان رقم بزند. خانم مینا علوی از با سال ها سابقه موفق در امر وکالت، در لیست بهترین وکیل تبریز قرار می گیرد.

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، واحد 1

شماره تماس: 09143172852

7 ویژگی وکیل خوب در تبریز که باید بدانید!

7 ویژگی وکیل خوب در تبریز که باید بدانید!

انتخاب یک وکیل خبره و در عین حال رازدار و امانت دار یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که با مشکلات حقوقی مواجه شده اند. پیش از هر چیز توجه کنید، بهترین وکیل تبریز باید دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد، تسلط کافی بر امور حقوقی داشته باشد تا بتواند وظایف خود را به درستی انجام دهد‌. در ادامه برخی از ویژگی های بهترین وکیل تبریز را برای شما ذکر می کنیم.

 • بهترین وکیل فردی است که صداقت و درست کار بودن را شرط اول کار خود قرار دهد.
 • این فرد باید حدود و اختیارات خود را در حوزه وکالت رعایت کند.
 • بهترین وکیل تبریز باید اسرار موکلین خود را حفظ کند.
 • در صورت تعقیب دعوی، وکیل باید پیگیری های لازم را انجام دهد.
 • یک وکیل خوب پیش از هر چیز باید مصلحت موکل را در اولویت قرار دهد.
 • بهترین وکیل تبریز نسبت به موکل خود احساس وفاداری دارد.
 • وکیل باید سعی کند تا حد امکان میان طرف پرونده، سازش به وجود آورد.

کلام آخر

همان طور که می دانید در بسیاری از مواقع ایجاد مشکلات حقوقی و قضایی، پای افراد را به دادگاه ها و مراکز قضایی باز می کند. از آنجایی که بسیاری از افراد درک درستی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف ندارند، در این حالت بهترین راه مراجعه به بهترین وکیل تبریز است. انتخاب یک وکیل خبره و کارکشته، شما را در این امر یاری می دهد و نتایج مثبتی از رای دادگاه را برای شما رقم می زند. در این مقاله از بهترینک سعی کردیم تعدادی از بهترین وکیل تبریز را به شما معرفی کنیم تا هنگام ایجاد مشکلات احتمالی به این وکلا مراجعه کنید و نسبت به حل مشکل خود اقدام نمایید. امیدواریم توانسته باشیم شما را در این یاری داده باشیم. سپاس که تا این لحظه همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

دکمه بازگشت به بالا