بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل یاسوج ⚖️【آپدیت 1403】✅️

اگر از فاصله ای دور به مسائل حقوقی و قضائیی بنگریم، شاید تا حدودی ساده به نظر برسد. اما زمانی که با این موقعیت بر خورد می کنیم و مشکلاتی برایمان به وجود می آید که از نزدیک با این مسائل دست و پنجه نرم می کنیم، تازه متوجه سختی و پیچیدگی آن می شویم. در این صورت به تنهایی از پس پیچ و خم های موجود در این راه بر نمی آییم و نیازمند کمک وکیلی کار بلد و حرفه ای هستیم. شاید این مشکل برای عزیزانی که در شهر یاسوج سکونت دارند، نیز پیش بیاید. ما در این مقاله برای کمک و راهنمایی شما در شناخت بهترین وکیل یاسوج، به معرفی چند تا از وکلای خبره ی این  شهر  پرداخته ایم، تا در هنگام نیازمندی بتوانید انتخابی مناسب داشته باشید. همراه ما باشید.

بهترین وکیل یاسوج

در واقع بهترین وکیل یک فرد حقوقی است که دارای مجوزی معتبر و جامع برای نمایندگی موکلین در دادگاه و انجام امور حقوقی است. وکلا ممکن است در زمینه های مختلفی فعالیت داشته باشند،از جمله حقوقی،ملکی، خانواده، کیفری و…. همچنین وکلا در هر کشوری که باشند، تخصص های مختلفی دارند که برخی از آنها فقط اختصاصی در یک حوزه مشخص فعالیت می‌کنند، در حالی که عده ای دیگر از وکلا ممکن است چندین تخصص داشته باشند. تخصص بهترین وکیل یاسوج می‌تواند به شما کمک کند تا به آن نتیجه ای که دلخواهتان است برسید، چرا که مسائل حقوقی گاهی نیاز به دانشی تخصصی دارند و فرد به تنهایی نمی تواند آن را پیش ببرد.

اگر بخواهیم به طور کلی نگاه کنیم، نقش بهترین وکیل تهران بسیار گسترده و مهم است و در حل کردن مسائل حقوقی، به دست آوردن حقوق موکلانشان و دفاع از حق آنان، نقش بسیار حیاتی دارد. بنابراین با انتخاب درست یک وکیل برای پیشبرد پرونده ای که شما را درگیر کرده است، می توانید به همان چیزی که در نظر دارید، برسید.

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل یاسوج را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید تا بتوانید وکیلی را  که تخصص موضوع پرونده شما را دارد، انتخاب کنید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت بهترینک با ما همراه باشید.

علی مجاهد

علی مجاهد بهترین وکیل یاسوج

آقای علی مجاهد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی یاسوج با چندین سال سابقه درخشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی فعالیت می کند و به افراد با توجه به سختی پروندشان مشاوره ارائه می دهد و لازم به ذکر است آقای مجاهد بعد از جلسات مشاوره با ابررسی دقیق پرونده میزان موفقیت را به افراد اعلام می دارد و آنان را در این مسیر همراهی می کند.

آدرس: یاسوج، نبش کاشانی ۱۴، مجتمع حقوقی نادیا، پلاک ۴۷

تلفن تماس: ۰۹۱۷۳۴۳۷۳۷۵

الهام براتی

الهام براتی

سرکار خانم الهام براتی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم براتی متخصص در دعاوی ملکی، حقوقی و کیفری هستند، اما پرونده های متعدد زیادی در حوزه دعاوی خانواده را حل و فصل کرده اند. برای رزرو وقت و دریافت مشاوره از این وکیل توانا می توانید با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل، ساختمان هشت بهشت، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۷۵۰۲۲۳۵۲

محسن پارسا نسب

محسن پارسا نسب

جناب آقای محسن پارسا نسب با بیش از ۱۱ سال سابقه در حوزه وکالت یکی از وکلای نام دار و شناخته شده هستند. جناب پارسا نسب علاوه بر وکیل خوبی بودن، مشاوره حقوقی خبره ای نیز هستند. بیشترین دعاوی که آقای محسن پارسا نسب در آن فعالیت دارند، دعاوی ملکی و حقوقی است اما ایشان در دعاوی دیگر نیز فعالیت می کنند. برای رزرو وقت می‌توانید با شماره قرار گرفته شده تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، هجرت سوم، طبقه فوقانی نوشت افزار مهر، دفتر وکالت محسن پارسا نسب

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۰۳۷۷

شاهین حمیدی

شاهین حمیدی

جناب آقای شاهین حمیدی یکی دیگر از وکلای نام دار شهر یاسوج هستند. جناب حمیدی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. ایشان در دعاوی مختلفی، اعم از ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. همچنین آقای حمیدی برای راحتی بیشتر موکلین، مشاوره های خود را هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری در اختیار مراجعین و موکلین قرار داده اند. برای بهرمندی از تجربیات و کمک گرفتن از جناب حمیدی می توانید با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، بلوار شهید رجایی، نبش خیابان رجاء ۱۱

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۴۱۹۸۱۳

صدیقه روزبهی

صدیقه روزبهی

سرکار خانم صدیقه روزبهی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم صدیقه روزبهی سابقه ی درخشانی در دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی و کیفری دارند. تجربه و مهارت ایشان باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده ی بسیاری را به خوبی حل و فصل کنند. برای رزور وقت و کمک گرفتن از خانم روزبهی برای پرونده ای که در آن به مشکل خورده اید، می توانید با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان سردار جنگل شمالی، جنب دادگاه عمومی، ساختمان سادات، طبقه اول، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۷۱۴۶۳۴۱۴

فرهاد رئیسی

فرهاد رئیسی

جناب آقای فرهاد رئیسی با بیش از 10 سال سابقه، یکی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی حرفه ای هستند. جناب رئیسی در حوزه های مختلف دعاوی، از جمله خانواده، ملکی، کیفری و حقوقی فعالیت بالایی دارند. مشاوره های آقای فرهاد رئیسی به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین قرار می گیرد. برای رزور وقت می توانید با شماره ی قرار گرفته شده، تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: یاسوج، خیابان دادگستری قدیم، ساختمان پزشکی باران، طبقه ۳، واحد۶

شماره تماس: ۰۹۱۷۳۴۱۰۷۸۱

تعریف وکیل و وکالت نامه چیست؟

تعریف های زیادی در رابطه با وکیل و وکالت نامه وجود دارد. ما نیز تصمیم گرفته ایم در این رابطه مفهومی کلی و دقیق را خدمت شما برای اطلاعات بیشتر در خصوص مقاله بهترین وکیل یاسوج عرض نماییم.

تعریف وکیل: به فردی وکیل می گویند که از طرف یک شخص دیگر انتخاب شده و موظف است تا کار های آن فرد را ( موکل) اعم از شخص حقیقی یا حقوقی را انجام دهد. در ادامه باید گفت؛ وکلای دادگستری، وظایف بیشتری از یک وکیل عادی دارند که در قوانین ذکر شده است.

تعریف وکالت نامه:  وکالت نامه قراردادی است که بین وکیل و موکل صورت می گیرد. در واقع این وکالت نامه باعث می شود تا یک وکیل و موکلش، یک سری حقوق و وظیفه را نسبت بهم داشته باشند و  آنها را رعایت کنند.

عواملی موثر در تعیین حق الوکاله بهترین وکیل یاسوج

از آنجایی که برای شغل و حرفه ی وکالت، حقوق و دستمزد ثابتی از طرف دولت تعیین نشده است، هر وکیل با توجه به معیار های خودش این میزان را تعیین می کند. به همین دلیل به طور دقیق نمی توان حق الوکاله یک وکیل را مشخص کرد، اما ما در ادامه ی این مقاله به برخی از عوامل مختلفی که وجود دارد و می توانند بر حق الوکاله بهترین وکیل در یاسوج تاثیر بگذارد، اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید:

تجربه و تخصص وکیل: تجربه و تخصص در حوزه وکالت امری ضروری و واجب است. به این دلیل که یک وکیل اگر تازه فارغ التحصیل شده باشد یا تخصص آن در زمینه دیگری باشد، کمک زیادی نمی تواند در خصوص پرونده شما بکند. بنابراین وکیلی که تجربه ک تخصص بیشتری داشته باشد، دستمزد بیشتری نیز دریافت می‌ کند.

سابقه و شهرت وکیل: هر چقدر سابقه یک وکیل بالا تر باشد، می توانید میزان توانمندی دقیق آن را ارزیابی کنید. همچنین شهرت یک وکیل در میان افراد نشان دهنده ی رضایت موکلین است. این مورد نیز موثر بر بالا رفتن دستمزد یک وکیل در یاسوج است.

درجه ی پرونده: زمانی که برای پرونده حقوقی خود به وکیل مراجعه می کنید، میزان سادگی و یا سختی پرونده شما مهم است و یک وکیل با توجه به ارزیابی پرونده و برسی نوع و… پرونده می توانید حق الوکاله خود را افزایش دهد.

موقعیت مکانی: این موضوع نیز حائز اهمیت است. موقعیتی که یک وکیل در آن سکونت دارد، موقعت و مکانی که وکیل پرونده را می خواهد قبول کند، همه ی این ها می توانند در تعیین و افزایش دستمزد یک وکیل موثر باشد.

بهترین وکیل یاسوج

کلام آخر

با سپاس و تشکر از همراهی شما عزیزان که تا انتهای مقاله بهترین وکیل یاسوج در بهترینک همراه ما بودید. ما در این مقاله سعی کردیم، تا با  معرفی نام، تخصص و سایر مشخصات وکلای با سابقه ی شهر یاسوج، شما را در زمان انتخاب وکیل برای پرونده ی خود، کمک کرده باشیم. همچنین در ادامه شما را با تعریف دقیقی از وکیل و وکالت نامه آشنا کردیم و در انتهای مقاله نیز سعی کردیم عواملی موثر که در تعیین حق الوکاله وکیل نقش دارد را خدمتتان عرض کنیم. امیدواریم مطالب ارائه شده، مفید بوده باشد. از شما همراهان دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا