بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل ارومیه ⚖️【آپدیت 1403】✅️

امروزه وکلای دادگستری در حال افزایش است، شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که بهترین وکیل ارومیه باید چه معیار و ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند کار شما را به نحو احسن انجام دهد. برای شناخت بهترین وکیل ارومیه باید به چند معیار مهم توجه کنید و جوانب کار را بسنجید تا وکیلی خبره و متخصص در مشکل پیش آمده پیدا کنید. در ادامه همراه ما باشید تا لیست 10 تایی از وکلای شهر ارومیه را معرفی کنیم.

بهترین وکیل ارومیه

خصوصیات وکیل خوب در ارومیه چیست؟

برای اینکه یک وکیلی را انتحاب کنید که با تجربه و حرفه ای در کارش باشد باید خصوصیات آن را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب وکیل را داشته باشید. در ادامه میخواهیم به شما بگوییم بهترین وکیل باید چه خصوصیاتی داشته باشد لصفا در این قسمت از مقاله با ما همراه باشید:

 • وکیلی خوب است که در کارش حرفه ای و با تجربه باشد، همچنین حس آرامش و اطمینان را به ما القا کند، و در مواقعی که برای طرفین صلح و آشتی وجود داشته باشد باید وکیل در این زمینه خبره باشد تا سازش را بتواند برای آنها به ارمغان بیاورد. در غیر این صورت وکیلی که پرونده شما را قبول کرده است اما بخواهد به نفع خودش کار کند و به درستی در کارتان شما را راهنمایی نکند اینگونه از وکلا اصلا مناسب شما نمی باشند پس باید به دنبال وکیلی باشید که کار شما را به خوبی انجام دهد.
 • برای انتخاب وکیل باید به این نکته توجه کنید که اگر زمانی اخطاری از طرف دادگاه برایتان ارسال شد، وکیل شما را در جریان این اخطارها قرار دهد تا مدارک و دلایلی که برای دفاع از حق خود به آن نیاز دارد بتواند در جلسه دادگاه ارائه بدهد، از این رو اگر موکل از این موارد با خبر نباشد حکمی که برای او صادر میشود به ضرر او میباشد.
 • وکیل خوب وکیلی است که حرف هایی که شما به او می گویید رازدار شما باشد و اسرار شما را به دیگران نگوید چون امانت داری و رازداری یکی از بهترین صفتی است که باید وکیل خوب آن را دارا باشد.
 • اگر میخواهید وکیلی را که انتخاب کنید که بتواند شما را به درستی در هر زمینه ای راهنمایی کند و به سمت جلو هدایت کند، باید این نکته را همیشه در نظر داشته باشید کسی که وکالت شما را برعهده گرفته است به سمت حاشیه شما را سوق ندهد.
 • یکی از مهمترین نکاتی که در انتخاب بهترین وکیل ارومیه باید به آن توجه داشته باشید این است که دفاع و یا هر خواسته ای که شما از او دارید، اعم از کتبی یا شفاهی بودن بتواند در دادگاه ارائه دهد و وکیل باید جربزه و اعتماد به نفس بالایی در این زمینه داشته باشد، به همین علت اگر وکیل دانش کافی نداشته باشد یا در کارش حرفه ای نباشد حضور موثری را نمیتواند در جلسات دادگاه داشته باشد.

 

بهترین وکیل ارومیه کیست؟

با بالا رفتن تعداد وکلا در ارومیه پیدا کردن وکیلی که تمام خصوصیات یک وکیل پایه یک دادگستری و همچنین با تجربه و کسی که مهارت کافی داشته باشد سخت شده است. اما فقط داشتن این خصوصیات کافی نمیباشد، وکیل خوب باید عزت نفس و اعتماد به نفس بالایی نیز داشته باشد تا اگر در روند پرونده به مشکل برخورد کردید با حفظ خونسردی مشکل شما را بر طرف سازد. از این رو توصیه میکنیم برای پرونده خود وکیلی را انتخاب کنید که بتواند به درستی به شما مشاوره دهد و شما را با سختی های پرونده آشنا سازد.

در ادامه میخواهیم به شما 10 تا از بهترین وکیل ارومیه را معرفی کنیم، لطفا همراه ما باشید:

نجات علی پور

نجات علیپور بهترین وکیل ارومیه

آقای نجات علی پور یک از وکلای پایه یک دادگستری در ارومیه می باشد. ایشان در گذشته عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران نیز بوده است و هم اکنون عضو کانون وکلای استان آذربایجان غربی است. آقای علی پور، یکی از بهترین وکیل های ملکی در ارومیه می باشند.

برخی از سوابق و رزومه آقای نجات علی پور:

 • عضو سابق کانون وکلای تهران و عضو فعلی کانون وکلای آذربایجان غربی
 • متخصص دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و مواد مخدر
 • وکیل و مشاور ۸ شرکت حقوقی در تهران و ارومیه
 • قبولی همزمان در آزمون وکالت و قضاوت
 • دارای گواهینامه داوری داخلی و بین‌المللی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو کمیسیون معاضدت قضایی کانون وکلای آذربایجان غربی

برای بهره مدی از خدمات مشاوره و وکالت آقای نجات علیپور می توانید از طریق شماره زیر با ایشان در تماس باشید:

شماره تماس: 09141412141
آدرس دفتر: ارومیه، خیابان شهید بهشتی (دانشکده)، روبروی کوچه ۷، ساختمان تجارت، طبقه ۲، واحد ۱۱ (طبقه فوقانی رستوران غار نمک)

حبیب جوادی اصل

بهترین وکیل اومیه

جناب آقای حبیب جوادی اصل یکی از بهترین وکلا پایه یک دادگستری در ارومیه میباشد، وی با داشتن 3 سال سابقه در پرونده وکالت از کانون وکلای ارومیه توانسته است پرونده های بسیاری را به درستی حل کند .

تخصص ها و مهارت:

 • ایشان در زمینه دعاوی خانوادگی فعالیت میکند
 • همچنین کسانی که میخواهند فرزندانشان را به حضانت بگیرند
 • کسانی که در امور مربوط به مال و اموال شاکی هستند
 • افرادی که ضرب و قتل انجام داده اند
 • و… .

شماره تماس: 09143405984

آدرس: ارومیه، اول شمالی، ساختمان لعل، طبقه ،5 واحد 6

رضا احمدی ذیلان

بهترین وکیل ارومیه

جناب آقای احمدی ذیلان وکیل پایه یک دادگستری در ارومیه میباشد، از این رو ایشان با داشتن 3سال سابقه کاری در زمینه وکالت به یکی از بهترین وکیل در این منطقه شناخته شده است و سعی میکند کارهایی را برای مردم انجام دهد که باعث جلب و رضایتمندی مشتریان بشود.

خدمات و تخصصاتی که آقای رضا احمدی ذیلان انجام میدهد به صورت زیر میاشد:

 • ایشان در امور حقوقی تخصص ویژه ای دارد.
 • همچنین در امورات مربوط به بخش تجاری تخصص دارد.
 • قراردادها و لایحه را میتواند به درستی تنظیم کند.
 • در امورات حقوقی و تجاری میتواند پرونده های مربوط به آنها را بپذیرد و در این زمینه مشاوره اختصاصی دهد.
 • و… .

شماره تماس: 09144579840

آدرس: ارومیه، خیابان شهید باهنر، جنب آموزشگاه راهنمایی و رانندگی انتظام

جواد وطن خواه قولنجی

بهترین وکیل ارومیه

ایشان بیش از 10 سال سابقه کاری و تجربه کاری در قوه قضاییه دارد و همچنین با داشتن مدرک دکتری حقوق در زمینه وکالت توانسته است به یکی از موفق ترین وکیل در ارومیه تبدیل شود از این رو پرونده های بسیاری را تا کنون به خوبی انجام داده است باعث شده است تا موکلین بسیاری با اطمینان خاطر بیشتری به سراغ ایشان بی آیند.

خدمات و تخصصاتی که جناب آقای جواد وطن خواه قولنجی انجام میدهد:

 • امورات مربوط به خانواده از قبیل: به حضانت گرفتن فرزندان، ارث و میراث
 • کارهایی که به قاچاق مربوط میباشد را به صورت حرفه ای حل میکند.
 • کارهایی که باعث از بین رفتن عفت و اخلاق میشود از قبیل: زنا و تجاوز را انجام میدهد.

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۸۶۶۰۳۴

آدرس: ارومیه، پنجراه ابتدای خیابان امینی، روبروی جهاد دانشگاهی، مجتمع ۵۲۵، ط۲، واحد۵

سمیه حسنی

بهترین وکیل ارومیه

خانم دکتر سمیه حسنی وکیل پایه یک دادگستری و دارای مدرک دکتری حقوق میباشد از این رو به یکی از موفق ترین وکیل زن در ارومیه تبدیل شده است، همچنین وکالت مربوط به امور مهاجرت را به نحو احسن انجام میدهد.

خدماتی که خانم سمیه حسنی در این زمینه انجام میدهد:

 • تمامی کارهای مربوط به امور خانواده
 • تمامی امورات مربوط به مالی و تجاری
 • افرادی که مرتکب قتل و تخریب اموال و… شده اند

شماره تماس: 09141844305

آدرس: ارومیه، خیابان حسینی، برج آسمان، طبقه 5، واحد 509

کامران دبیری راد

بهترین وکیل ارومیه

جناب آقای دبیری راد در کمیسیون داوری کانون وکلا ارومیه عضو میباشد، همچنین ایشان در قرارداد های ساخت و تجاری تخصص ویژه ای دارد. وی در کارنامه خود سوابقی مثل؛ از سال 1386 تا سال 1395 مشاور حقوقی شرکت های ساختمانی و در سال 1398-1399 مشاور حقوقی تولید کنندگان گیاهان دارویی آذربایجان غربی را با موفقیت کسب کرده است.

تخصصاتی که توسط آقای کامران دبیری راد انجام میشود به شرح زیر میباشد:

 • شکایت هایی که در بخش امورات مالی میشود.
 • مواد مخدر، قاچاق و توضیع مواد مواد مخدر هر چیزی که به این بخش مربوط میشود.
 • جرائم هایی که علیه شخص یا اشخاص صورت میگیرد مثل؛ شهادت دروغ، تهمت و… را به خوبی انجام میدهد.

شماره تماس: 09144480210

آدرس: ارومیه، خیابان دانشکده، روبروی کوچه 6، ساختمان تجارت ارومیه

محمد اسماعیل پور

بهترین وکیل ارومیه

جناب اقای اسماعیل پور در از کانون وکلا ارومیه پروانه وکالت را کسب کرده است، همچنین ایشان علاوه بر اینکه پرونده های کیفری و حقوقی را به خوبی انجام میدهد کارهای مربوط به دعاوی بانک ها را انجام میدهد زیرا وی حرفه و تخصص بیشتری در این زمینه دارد، مدرک تحصیلی که در این زمینه را دارا میباشد کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی میباشد به همین علت پرونده های بسیاری را در رابطه با جرم شناسی توانسته حل کند.

خدماتی که اقای محمد اسماعیل پور میتواند به خوبی رسیدگی کند:

 • کلیه خدماتی که مربوط به امور خانواده می شود.
 • چرائمی که علیه اموال صورت گرفته است مثل؛ کلاهبرداری، خیانت در امانت و… .
 • توهین و تهدیدهایی که علیه شخص صورت میگیرد.

شماره تماس: 09141600450

آدرس: ارومیه، خیام جنوبی، نرسیده به فلکه جهاد، کوی19، مجتمع آرمتین، طبقه 4، واحد 11

ابراهیم پارسا مهر

بهترین وکیل ارومیه

جناب آقای ابراهیم پارسا مهر در صدا و سیما، فارغ التحصیل از دانشگاه تربیت مدرس و از جمله در رشته حقوق سررشته دارد همچنین با داشتن 8 سال سابقه کاری در زمینه وکالت باعث شده است پرونده هایی که در این زمینه گرفته است به خوبی حل کند و او را به یک وکیل حرفه ای و با تجربه تبدیل کند.

تخصص هایی که آقای پارسا مهر آن را دارا میباشد و در حال حاضر انجام میدهد به شرح زیر میباشد:

 • شکایت های مالی و تجاری که در این زمینه شده است
 • اختلاف شرکاهایی که در شرکت ها صورت میگیرد
 • شکایت هایی که در زمینه اختلاف در مالکیت پیش می آید

شماره تماس: 09144390413

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، روبروی فروشگاه رفاه، ساختمان کیا، طبقه 4، واحد 15

چرا باید وکیل خوب از ارومیه بگیریم؟

شاید برای برخی از افراد این سوال پیش آمده باشد که چرا باید برای کارهایی مثل شکایت، طلاق و … از وکیل کمک بگیرند؟ باور بسیاری از افراد این است که به تنهایی و بدون کمک گرفتن از وکیل می توانند به دادگاه رفته و دفاعیات خود را به قاضی پرونده ارائه دهند. در صورتی که این طور نیست و پیگری هر پرونده حقوقیف کیفری، خانواده و … روال خاص خودش را دارد. لذا بهترین گزینه برای پیروزی در این زمینه، مراجعه به وکیل و دریافت مشاوره و اعطای وکالت به او است.

اگر ئکیلی که انتخاب می کنید دانش حقوقی در زمینه حل مشکل نداشته باشد پرونده با شکست مواجه میشود و خسارات جبران ناپذیری را برای موکل به وجود می آورد که تا سالیان سال گریبان گیر او خواهد شد. به همین علت برای اینکه پرونده تان به خوبی پیش رود و به مشکلی بر نخورد باید از وکیل خوب استفاده کنید، این نکته را هم مدنظر داشته باشید وکیلی که انتخاب میکنید در کارش حرفه ای باشد و بتواند به خوبی شما را راهنمایی کند.

بهترین وکیل ارومیه

کلام آخر

ما سعی کردیم در این مقاله به شما کمک کنیم که برای انتخاب یک وکیل خوب باید چه ویژگی های او را بسنجید مثل؛ امانت دار باشد، در کارش حرفه ای باشد، به نفع خودش پرونده ای را قبول نکند و دانش بالایی در این زمینه داشته باشد همچنین گفتیم که اگر میخواهید کارتان در هر زمینه ای به خوبی پیش رود باید به سراغ بهترین وکیل ارومیه بروید تا کارتان را به خوبی انجام دهد و در آخر درباره اینکه چرا باید یک وکیل خوب از ارومیه بگیریم؟ صحبت کردیم تا با این روش شما شناخت بهتری از وکیل و کارهایی که برای شما انجام می دهد داشته باشید. از شما ممنونم که تا آخر این مقاله با ما همراه بودید و امیدواریم توانسته باشیم که شما را در انتخاب بهترین وکیل در ارومیه راهنمایی کرده باشیم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا