بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل زاهدان ⚖️【آپديت 1403】✅️

چنانچه شاکی یا متهم در دعاوی حقوقی شده‌اید و جهت دفاع از خود در مراجع قضایی نیاز به یک وکیل خبره دارید، همراه ما باشید زیرا قصد داریم ۱۰ تا از بهترین وکیل زاهدان را به شما معرفی کنیم تا برای پیگیری پرونده و دفاع از حقوق خود به آن‌ها مراجعه کرده و راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی لازم را از آن ها دریافت نمایید. توصیه می کنیم در هنگام بروز مشکلات و مسائل حقوقی، حتما با بهترین وکیل زاهدان که مسلط بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف است کمک بگیرید و هرگز این کار را سر خود و بر اساس دانسته های خود انجام ندهید. در ادامه مطلب با بهترین وکیل زاهدان همراه ما باشید.

بهترین وکیل زاهدان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل زاهدان کیست؟

زاهدان یکی از شهرهای پرجمعیت در ایران است و انتخاب بهترین وکیل زاهدان به دلیل تعداد زیاد وکلا در این شهر کاری سخت و چالشی برای افرادی است که دچار مشکلات حقوقی شده اند‌‌. انتخاب بهترین وکیل زاهدان مستلزم رعایت یک سری نکات مهم است که حتما باید به آن‌ ها توجه شود. پیشنهاد می‌ کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کرده و به موارد گفته شده توجه فرمایید تا بعدها در حل مشکلات حقوقی خود، دچار ضررهای احتمالی نشوید.

اولین نکته در انتخاب بهترین وکیل زاهدان این است که به گفته افراد بی تجربه و ناآگاه در این زمینه اکتفا نکنید و انتخاب وکیل خود را با توجه به تحقيقاتی‌ که درباره وکیل مورد نظر خود انجام داده اید و همچنین افرادی که تجربه مراجعه به وکلا را داشته اند انجام دهید. توجه داشته باشید، بهترین وکیل زاهدان باید مهارت و تجربه کاری زیادی در این زمینه داشته باشد. همچنین این فرد باید وجدان کاری و تعهد بالایی نسبت به موکلین و مراجعین خود داشته باشد. توصیه می کنیم انتخاب وکیل را متناسب با پرونده حقوقی خود انجام دهید. به این معنی که وکیلی را انتخاب کنید که در آن حوزه مهارت بیشتری دارد.

بهترین وکیل زاهدان باید به تمامی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف آگاه باشد و نسبت به پرونده ای که برعهده گرفته است مسئولیت پذیر باشد. این فرد همواره باید در زمان های مناسب، پیگیری های لازم از سوی مراجع قضایی را انجام دهد و وظایف خود در پرونده حقوقی را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

در ادامه این مطلب 10 تا از بهترین وکیل زاهدان را برای سهولت انتخاب وکیل، به شما معرفی خواهیم کرد.

دکتر سعید فیروزی

سعید فیروزی وکیل زاهدان

جناب آقای دکتر سعید فیروزی، دارای مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان دارای بیش از ۵ سال سابقه وکالت در زاهدان و همچنین دارای ۱۱ سال سابقه کاری حقوقی هستند و یکی از مجرب ترین و بهترین وکیل زاهدان در میان مردم سیستان و بلوچستان شناخته می شوند. آقای دکتر سعید فیروزی بر کلیه قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف به طور کامل مسلط می‌ باشند و نفوذ کلام و فن بیان بسیار بالایی برخوردار هستند.

سابقه بالا در زمینه وکالت و وجود پرونده های حقوقی موفق بسیار در کارنامه کاری ایشان، موجب شهرت آقای سعید فیروزی در استان سیستان و بلوچستان شده است. مشاوره های حقوقی جناب دکتر فیروزی هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری انجام می شود‌.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی کیفری شامل (قتل، جعل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، روابط نامشروع و زنا، سرقت اعم از مسلحانه، کیف قاپی و سرقت های ساده، تهدید کردن با سلاح، ضرب و جرح، توهین و فحاشی، و…)
 • متخصص در دعاوی حقوقی شامل (مطالبه وجه، اثبات وقوع بیع، الزام به تنظیم سند رسمی، بطلان و ابطال قرارداد، تنفیذ مبایعه نامه و صلح نامه، ..)
 • متخصص در دعاوی خانواده مانند (انواع طلاق؛ طلاق توافقی، طلاق از طرف زوج یا زوجه، طلاق غیابی، الزام به نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، اعسار از پرداخت مهریه، الزام به تمکین، اجرت المثل، استرداد هدایای نامزدی، استرداد جهیزیه)
 • متخصص در دعاوی ثبتی از جمله (ثبت احوال و ثبت اسناد، مانند پرونده‌های ملکی و فاقد شناسنامه، منع خدمات شناسنامه‌ ای)
 • متخصص در وکالت پرونده‌های مرتبط با حمل، نگهداری و فروش مواد مخدر و مشروبات الکی
 • متخصص در دعاوی ضبط ملک، خودرو ناشی از فروش و حمل مواد مخدر
 • دعاوی تحت صلاحیت تعزیرات حکومتی
 • دعاوی مرتبط به اخذ دیه و سایر پرونده‌ها

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی۲۰،ساختمان مهران، طبقه اول واحد۸

شماره تماس: 09151409126

ملیحه دانش رمرودی

ملیحه دانش رمرودی وکیل

سرکار خانم ملیحه دانش رمرودی از وکلای پایه یک و بنام در استان سیستان و بلوچستان و دارای پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری این استان می‌ باشند. خانم دانش رمرودی دارای بیش از ۶ سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، قراردادها و بیمه ای است. خانم رمرودی از تسلط بسیار بالایی بر دعاوی حقوقی برخودار هستند و با فن بیان و نفوذ کلام خود به بهترین نحو ممکن از موکلین خود دفاع می کند و نتیجه را به نفع آنان تغییر می دهد.

سرکار خانم ملیحه دانش رمرودی با داشتن تعداد بی شماری از پرونده های حقوقی موفق در کارنامه کاری درخشان خود، به‌عنوان یکی از حرفه ای ترین و بهترین وکیل زاهدان شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • دارای ۶ سال سابقه در حوزه وکالت
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در کلیه امور حقوقی اعم از دعاوی مربوط به خانواده، ملکی، ثبتی، کیفری و غیره

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، خیابان امام خمینی، جنب عکاسی خندان

شماره تماس: 09155412729

حسین صبوری

حسین صبوری وکیل

آقای حسین صبوری از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری و دارای پرونده وکالت از کانون وکلای دادگستری استان سیستان و بلوچستان می باشند‌. ایشان دارای بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در حوزه وکالت هستند و یکی از با سابقه ترین و بهترین وکیل زاهدان محسوب می شوند. آقای حسین صبوری در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره فعالیت می کنند و در کلیه امور بسیار کارکشته و توانمند می باشند.

جهت دریافت راهنمای و مشاوره حقوقی می تواند هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با ایشان در ارتباط باشید. آقای حسین صبوری همواره تلاش می کنند تا با ارائه بهترین مشاوره، موکلین خود را به بهترین راه حل برساند و دستیابی به بهترین نتایج در کوتاه ترین زمان را برای آنان محقق کند.

تخصص و مهارت:

 • دارای ۱۵ سال سابقه در حوزه وکالت
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • حل پرونده‌های کیفری کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر
 • حل پرونده‌های حقوقی مانند چک، سفته، اجرت‌ المثل ایام تصرف، تخلیه و امور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و غیره
 • پرونده‌های خانواده مانند نفقه، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

حسن رمضانی

حسن رمضانی وکیل

جناب آقای حسن رمضانی از وکلای بنام پایه یک دادگستری و دارای پرونده وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری استان سیستان و بلوچستان هستند. آقای رمضانی با سال ها سابقه فعالیت حرفه ای در امر وکالت، به عنوان یکی از خوشنام ترین و بهترین وکیل زاهدان در میان مردم شناخته می شوند. صداقت، تعهد، امانت داری و شجاعت از مشخصه های آقای رمضانی می‌باشد. آقای حسن رمضانی همواره تلاش می کند تا مشکلات موکلین خود را به بهترین نحو ممکن، حل و فصل کند و در حق الوکاله نیز منصف باشد.

شما می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری با آقای حسن رمضانی در ارتباط باشید و از ایشان راهنمایی ها و مشاوره های حقوقی لازم را دریافت کنید.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان سیستان و بلوچستان
 • وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی، ملکی، کیفری، دعاوی خانواده و طلاق توافقی
 • تنظیم شکوائیه، دادخواست و لوایح در کوتاهترین زمان
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: زاهدان، خیابان آزادی، کوچه ۱۰، درب اول، سمت راست

شماره تماس: 09152615473

محمود جهان تیغ

محمود جهان تیغ وکیل زاهدان

جناب آقای محمود جهان تیغ، از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری استان سیستان و بلوچستان و عضو هیئت مدیره کانون وکلای این استان می‌ باشند. آقای جهان تیغ دارای بیش از ۱۷ سال سابقه فعالیت حرفه ای و همچنین تعداد بی شماری پرونده حقوقی موفق در حوزه های مختلف حقوقی اعم از ملکی، کیفری، شناسنامه، چک، سفته، دیه و مواد مخدر، خانواده و غیره می باشند. ایشان به دلیل سابقه کاری زیاد، فن بیان، ارائه بهترین دفاعیه در دادگاه از موکلین خود، به عنوان یکی از محبوب ترین و بهترین وکیل زاهدان شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • طرح و پیگیری شکایات و دعاوی مرتبط با اخذ دیه به طرفیت شرکت های بیمه و صندوق تامین خسارات بدنی (حوادث رانندگی)
 • متخصص در دعاوی مربوط به ادارات ثبت احوال با موضوعات تایید تابعیت و منع خدمات سجلی
 • پرونده های مرتبط با مواد مخدر (اعلام وکالت از متهمین و مالکین خودروهای توقیفی، ورود یا اعتراض به آرا مصادره و ضبط اموال “ملک و خودرو” ناشی از حمل و نگهداری مواد مخدر
 • دعاوی اموال غیر منقول (املاک)
 • حل و فصل دعاوی خانواده مانند مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، اثبات زوجیت، اثبات طلاق

آدرس: زاهدان خیابان شهید بهشتی، بهشتی 20، ساختمان مهران، طبقه اول، واحد دوم

شماره تماس: 09151408602

داوود متقیان

داوود متقیان وکیل

جناب آقای داوود متقیان از وکلای حرفه ای و پایه یک دادگستری و دارای پرونده وکالت پایه یک از کانون وکلای دادگستری استان سیستان و بلوچستان هستند. آقای متقیان دارای بیش از ۹ سال سابقه فعالیت در حوزه وکالت و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی را دارند. نفوذ کلام، فن بیان بالا و کسی تجربه زیاد در طول سالیان وکالت، موجب شده تا آقای داوود متقیان به‌عنوان یکی از خوشنام ترین و بهترین وکیل زاهدان شناخته شود.

تخصص و مهارت:

 • دارای بیش از ۹ سابقه وکالت
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حل دعاوی خانواده مانند نفقه، مهریه، طلاق توافقی و غیرهم
 • متخصص در دعاوی ملکی، بانکی، بازرگانی، خانواده، ارث، امور محجورین
 • متخصص در دعاوی کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، مواد مخدر، جعل و غیره

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، ساختمان دکتر سعیدیان، طبقه اول

شماره تماس: 09159491022

علیرضا پورملائی

علیرضا پورملائی وکیل

جناب آقای علیرضا پورملائی از وکلای پایه یک دادگستری زاهدان و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق در این شهر می باشد. آقای پورملائی دارای بیش از ۸ سال سابقه کار در امر وکالت و رسیدگی به پرونده های حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، قراردادها و بیمه ای را برعهده می گیرند. ایشان پرونده های موفق بی شماری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زاهدان به شمار می روند.

تخصص و مهارت:

 • دارای بیش از ۸ سال سابقه وکالت
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: زاهدان، خیابان بهشتی، بعثت ۱۶، ساختمان سامسونگ، طبقه ۱، واحد ۳

شماره تماس: 09155418641

علی روانان

علی روانان وکیل

جناب آقای علی روانان از وکلای بنام پایه یک دادگستری استان سیستان و بلوچستان و از اعضای کانون وکلای دادگستری در زاهدان می باشند. ایشان تسلط کاملی بر قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارند و همواره سعی دارد بهترین دفاع را از موکلین خود داشته باشد و بهترین نتایج را از پرونده های حقوقی، برای موکلین خود به دست آورد. آقای علی روانان به دلیل تجربه زیاد و مهارت بسیار خود در امر وکالت یکی از محبوب‌ترین و بهترین وکیل زاهدان شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم انواع لوایح دفاعی

آدرس: زاهدان، میدان امام علی (ع)، نبش خیابان امیرالمومنین ۳، مجتمع سپیده، طبقه اول، واحد 2

شماره تماس: 09153411526

محمدرضا مالکی

محمدرضا مالکی وکیل

آقای محمدرضا مالکی وکیل پایه یک دادگستری در استان سیستان و بلوچستان و مشاور حقوقی در شهر زاهدان می باشند. جناب آقای مالکی دارای سال ها سابقه فعالیت حقوقی در مراجع قضایی می باشند. ایشان تاکنون پرونده های حقوقی بسیاری را با موفقیت در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانده است. آقای محمدرضا مالکی توانسته است رضایت موکلین و مراجعین را به خود جلب کند و در لیست بهترین وکیل زاهدان قرار بگیرد.

تخصص و مهارت:

 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: زاهدان، تقاطع خیابان بهشتی و مصطفی خمینی، طبقه دوم بانک پاسارگاد

شماره تماس: 09151431311

ابوطالب ایاز

ابوطالب ایاز وکیل

جناب آقای ابوطالب ایاز وکیل پایه یک دادگستری استان سیستان و بلوچستان و مشاور حقوقی در شهر زاهدان هستند‌. آقای ابوطالب ایاز دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه وکالت در کلیه دعاوی مختلف اعم از حقوقی، خانواده، ملکی، امور ثبتی و بیمه ای می باشند. ایشان تاکنون پرونده های حقوقی بسیار موفقی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از با تجربه ترین و بهترین وکیل زاهدان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • وكيل و مشاور حقوقی‌ بانک صنعت و معدن
 • وكيل و مشاور حقوقی‌ چندین شرکت خصوصی
 • وکیل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان
 • وکیل شرکت سایه سمن سیستان و بلوچستان
 • وکیل شرکت فن آوری آویژه هامون زاهدان
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: زاهدان، نبش بهشتی 2، طبقه سوم

شماره تماس: 09178107789

مزایای مراجعه به بهترین وکیل زاهدان

بسیاری از افراد نسبت به مسائل حقوقی اطلاعات دقیقی ندارند‌. به عبارتی آن ها نمی دانند که آیا در پرونده حقوقی موفقیتی نصیب آن ها می شود یا خیر. عدم اطلاع افراد از امور حاکم بر دعاوی حقوقی موجب می شود خسارات جبران ناپذیری به افراد وارد شود. به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل زاهدان از بروز عواقب احتمالی جلوگیری خواهد کرد. همچنین بهترین وکیل زاهدان به شما کمک می کند در مسیر موفقیت قدم بگذارید و در پرونده حقوقی خود پیروز شوید.

همان طور که می دانید قوانین و مقررات حقوقی بسیار سخت و پیچیده هستند. چنانچه افراد که با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی آشنا نباشند نمی توانند اقدامات و موارد لازم جهت حل و فصل مشکلات حقوقی خود را انجام دهند. بهترین وکیل زاهدان شما را یاری می دهد تا به خوبی با مفاهیم حقوقی در امور مختلف ملکی، خانوادگی، کیفری، ثبتی و غیره آشنا شوید‌.

علاوه بر آن بهترین وکیل زاهدان همواره تلاش می کند و قوانین و مقررات حقوقی را به شیوه ای کاملا رسا و ساده برای مراجعه کنندگان خود توضیح دهد و موکلین خود را از ریز جزئیات پرونده و حق و حقوق خود مطلع نماید‌. این عوامل در کنار یکدیگر باعث می شوند روند اجرای پرونده به درستی و با موفقیت انجام شود.

6 وظیفه بهترین وکیل زاهدان

6 وظیفه بهترین وکیل زاهدان

در ادامه این بخش از مقاله قصد داریم به بیان تعدادی از وظایف بهترین وکیل زاهدان بپردازیم. توجه به وظایف وکیل در هنگام انتخاب بهترین وکیل زاهدان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است پس توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. لازم به ذکر است، اگر وکیل شما در انجام وظایف و مسئولیت های خود کوتاهی کند، به عنوان یک متخلف شناخته می شود. برخی از مهم ترین وظایف بهترین وکیل زاهدان عبارتند از؛

 • پیش از هر چیز وکیل باید تلاش کند میان طرفین دعوا، صلح و سازش برقرار کند. و برای این هدف تمام سعی خود را به کار بگیرد.
 • بهترین وکیل زاهدان باید در ازای تمامی مدارک و اسنادی که به او تحویل می دهید به شما رسید دریافتی ارائه دهد.
 • وکیل انتخابی وظیفه دارد پس از قبول پرونده وکالت شما، قبل از هر گونه اقدام در جهت پیشبرد پرونده، مبلغ حق الوکاله را در قرار ثبت نماید.
 • بهترین وکیل زاهدان وظیفه دارد، مطابق با مشکلات موکلین خود، شکوائیه و دادخواست و لایحه دفاعیه مرتبط را تنظیم و به دادگاه ارائه دهد.
 • وکلا وظیفه دارند تمامی ابلاغیه های قانونی که از سمت دادگاه به دست او رسیده است را در مدت زمان مشخص به موکلین خود اطلاع دهند.
 • بهترین وکیل وظیفه دارد پرونده را به طور کامل بررسی کند و شرح کاملی از آن را برای موکل خود توضیح دهد و راه حل های مناسب برای حل پرونده را ارائه دهد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم ۱۰ تا از بهترین وکیل زاهدان را به شما معرفی کنیم تا هنگام بروز مشکلات احتمالی حقوقی و کیفری بتوانید با در نظر گرفتن تمامی موارد و نکات لازم نسبت به انتخاب یک وکیل خبره و مجرب اقدام کنید. اگر شما نیز تجربه مراجعه به وکلای نامبرده را دارید نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (2 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

دکمه بازگشت به بالا