بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل مشهد ⚖️【آپدیت 1403】✅️

پیش از انتخاب بهترین وکیل مشهد، بهتر است ابتدا ویژگی‌های یک وکیل شایسته را بدانید. در واقع شما زمانی در امور حقوقی خود موفق خواهید شد که بتوانید یک وکیل خوب را انتخاب و امور خود را با اطمینان به دست او بسپارید. همان‌طور که می‌ دانید وکالت به معنای واگذاری است و در امور حقوقی، شما وکالت کارهای خود را به یک وکیل خبره واگذار می کنید. بهترین وکیل مشهد صداقت را شرط اول کار خود می داند و امانت دار موکل خود خواهد بود. در ادامه این مقاله از بهترینک همراه ما باشید تا لیستی از بهترین وکیل مشهد از دیدگاه کاربران را به شما عزیزان معرفی کنیم.

بهترین وکیل مشهد کیست؟

اگر در تهران هستید و به دنبال وکلای این شهر می باشید، در مطلب بهترین وکیل تهران، به معرفی لیستی از وکلای متبحر تهران پرداخته ایم.

بهترین وکیل مشهد کیست؟

همان‌طور که می دانید مشهد یکی از بزرگ‌ ترین شهرهای ایران است، و بدون شک انتخاب بهترین وکیل مشهد کاری سخت و چالش برانگیز است. انتخاب یک وکیل خوب نیازمند رعایت یک‌سری نکات بسیار مهم و در عین حال ساده است. توصیه می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه نمایید و نکات گفته شده را به کار بگیرید تا بعدها دچار مشکلات و ضررهای احتمالی نشوید‌.

توصیه می کنیم جهت انتخاب بهترین وکیل مشهد، تنها به گفته های افراد بدون تجربه و ناآگاه اکتفا نکنید و پیش از انتخاب وکیل حتما تحقیقات خود را از منابع مطمئن و افرادی که تجربه مراجعه به آن وکیل را داشته اند انجام دهید. بهترین وکیل مشهد باید مهارت و تجربه کاری زیادی در حوزه امور حقوقی داشته باشد. همچنین این فرد باید دارای وجدان کاری و تعهد نسبت به موکلین و مراجعین خود باشد. پیشنهاد می کنیم متناسب با پرونده حقوقی خود، وکیلی را انتخاب کنید که در آن زمینه تخصص بیشتری دارد.

وکیل خوب در مشهد، باید به دعاوی مختلف کاملا آگاه باشد. این شخص نباید نسبت به پرونده ای که عهده دار شده است بی تفاوت باشد و همچنین در زمان های مناسب، پیگیری های لازم را انجام دهد. همان طور که در ابتدای این بخش نیز گفته شد، وکلای بسیار زیادی در شهر مشهد، در حال فعالیت می باشند که هر کدام تخصص و مهارت خاص خود را دارند.

در ادامه این مطلب 10 تا از بهترین وکیل مشهد را برای سهولت انتخاب وکیل، به شما معرفی خواهیم کرد:

علیرضا قدیری

علیرضا قدیری وکیل مشهد

آقای علیرضا قدیری، از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری در شهر مشهد، و فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران هستند. ایشان با سال ها سابقه وکالت در امور حقوقی و از اعضای رسمی کانون وکلای مشهد هستند. جناب آقای علیرضا قدیری با سال‌ ها سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه وکالت، بسیار خبره و با تجربه هستند و در لیست بهترین وکیل مشهد قرار می‌ گیرند.

ایشان همچنین به تدریس علوم حقوقی و تربیت تعداد بسیاری از کارآموزان رشته وکالت مشغول هستند. آقای قدیری دارای سال ها سابقه مدیریت آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی حقوق مشهد می باشند. ایشان با مهارت و تخصص بالای خود در امر وکالت، آماده اند تا کلیه امور وکالتی شما مانند؛ اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تصرف عدوانی، اعتراض شخص ثالث، کلاهبرداری، پرونده های چک بلامحل، سرقت و جعل، خیانت در امانت و فروش مال غیر، روابط نامشروع و بسیاری از موارد دیگر را حل و فصل نماید.

تخصص و مهارت:

 • بازرس هیأت مدیره
 • دارای ۲۵ سال سابقه وکالت
 • نماینده کانون وکلا در اتحادیه سراسری کانون وکلا کشور
 • مسئولیت کارگروه آموزش و تحقیقات شورای پیشگیری از وقوع جرم مشهد
 • رئیس هیئت مدیره موسسه حقوقی نیک دادفران
 • مسئول کمیسیون آموزش و تحقیقات کانون وکلا
 • عضو کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری مشهد
 • دبیر انجمن جرم شناسی منطقه شرق کشور در سال های طولانی
 • انجام فعالیت های علمی در زمینه امور جزایی

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، خیابان امام خمینی، مقابل سه راه دارایی، امام خمینی 28، برج اداری مرمر

شماره تماس: 09155909549

سیده عاطفه مجیدی ‌طهران

سید عاطفه مجیدی طهران وکیل مشهد

خانم مجیدی طهران، از وکلای ماهر و با تجربه شهر مشهد هستند. ایشان در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ رتبه ۲۹ کنکور سراسری کارشناسی ارشد، در رشته حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی تهران شدند. ایشان از وکلای پایه یک دادگستری مشهد هستند و فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه وکالت را از سال ۱۳۹۳، در شهرهای تهران و مشهد آغاز کردند. خانم عاطفه مجیدی طهران دارای رتبه ۲۲۹ کنکور سراسری در سال ۱۳۸۵ و فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه دولتی اصفهان است.

ایشان پس از قبولی در آزمون وکالت کانون مرکز، در آزمون اختبار کانون وکلای پایه یک دادگستری شرکت کردند و رتبه نخست آزمون وکلای دادگستری استان یزد را در سال ۱۳۹۵ کسب کردند. بدون شک خانم مجیدی با داشتن رزومه تحصیلی و سابقه کاری موفق خود یکی از بهترین وکیل مشهد شناخته می‌شوند.

تخصص و مهارت:

 • حل پرونده‌های کیفری کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر
 • حل پرونده‌های حقوقی مانند چک، سفته، اجرت‌ المثل ایام تصرف، تخلیه و امور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و غیره
 • پرونده‌های خانواده مانند نفقه، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار احمد آباد، بلوار ابوذر غفاری، نبش بلوار ابوذر غفاری 16،پلاک 160، طبقه سوم، واحد 10

شماره تماس: 09153787748

مصطفی زمان‌ زاده

مصطفی زمان‌زاده وکیل مشهد

جناب آقای مصطفی زمان زاده، از وکلای بنام پایه یک دادگستری مشهد می‌باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی با بیش از 17 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت، یکی از باتجربه‌ ترین و بهترین وکیل مشهد و نیشابور از دیدگاه مراجعین است. جناب زمان زاده به همراه یک تیم متخصص از وکلای نخبه شامل اساتید برجسته دانشگاه، قضات و افسران بازنشسته در زمینه دعاوی مختلف حقوقی و رفع مشکلات مردم در حال فعالیت می ‌باشند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در حل پرونده‌های مربوط به چک، سفته، اجرت‌المثل ایام تصرف، تخلیه و اجور معوقه، سرقفلی، الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال و یا فسخ قراردادها و یا اسناد رسمی، دعاوی بانکی، قرارداد مشارکت در ساخت، پیش فروش آپارتمان، ابطال رای داوری و دعاوی مرتبط به ارث و غیره.
 • متخصص در حل و فصل پرونده‌های کیفری مانند قتل، مواد مخدر، کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، آدم ربایی، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر.
 • حل پرونده‌های ملکی مانند الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به تحویل ملک، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد، خلع ید، رفع تصرف عدوانی، فروش ملک مشاع، تخلیه ملک تجاری، دعوای تعدیل اجاره بها و غیره.
 • دعاوی خانواده مانند ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و غیره.

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهار راه بزرگمهر، مجتمع افرا، طبقه 4، واحد ۴۰۴

شماره تماس: 09155976367

سید فرهاد حسینی مقدم

سید فرهاد حسینی مقدم وکیل مشهد

آقای حسینی مقدم، از وکلای پایه یک دادگستری و از اعضای رسمی تیم وکلای دادگستری استان خراسان می‌باشند، جناب حسینی مقدم دارای بیش از 10 سال سابقه فعالیت حرفه ای در امور وکالت، به عنوان یکی از خوشنام ترین و بهترین وکیل مشهد شناخته می شوند. صداقت، تعهد، امانتداری و شجاعت از ویژگی‌ های بارز آقای فرهاد حسینی مقدم می‌باشد. ایشان همواره در تلاش است تا مشکلات موکلین خود را به بهترین شکل، حل و فصل نماید و در حق الوکاله نیز منصف باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت و مشاوره در کلیه امور حقوقی، ملکی، کیفری، دعاوی خانواده و طلاق توافقی
 • تنظیم شکوائیه، دادخواست و لوایح در کوتاهترین زمان
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

آدرس دفتر: خراسان رضوی، مشهد، فرامرز عباسی، بین فرامرز 19و21، مجتمع خاتم، طبقه3، واحد 15

شماره تماس: 09155003417

آریا خاکساران رضوی

آریا خاکساران رضوی وکیل مشهد

جناب آقای خاکساران از وکلای پایه یک دادگستری و دارای سال‌ ها سابقه کاری درخشان در حوزه امور حقوقی است. ایشان دارای تعداد زیادی پرونده حقوقی موفق در کارنامه وکالتی خود است‌‌. آقای خاکساران رضوی با تجربه و مهارت بی نظیر خود در حل و فصل پرونده های وکالتی، بسیار مورد رضایت مردم قرار دارد و به عنوان یکی از بهترین وکیل مشهد شناخته می شود. ایشان به دلیل صداقت، اخلاق پسندیده و تسلط کامل بر امور حقوقی، زبانزد مردم مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • دارای بیش از ۱۸ سال سابقه فعالیت در امور حقوقی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد، خیابان ابن سینا، مقابل خیابان پاستور، حاشیه بوستان سینا، طبقه فوقانی خانه کتاب وکیل

شماره تماس: 09155050562

علی ابراهیمی مهر

علی ابراهیمی مهر وکیل مشهد

ایشان وکیل پایه یک دادگستری شهر مشهد و فارغ ‌التحصیل از رشته حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه آزاد مشهد می باشند. آقای علی ابراهیمی دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری استان خراسان و دارای بیش از 15 سال سابقه فعالیت حقوقی در شهر مشهد هستند. ایشان با کارنامه درخشان کاری خود و تسلط کامل بر قوانین حقوقی، یکی ار خوش اخلاق ترین و بهترین وکیل مشهد شناخته می شود.

جناب ابراهیمی مهر وکالت تخصصی امور حقوقی، کیفری، دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، وکالت ایرانیان خارج از کشور، ثبتی و شرکتی شما را بر عهده می گیرد. ایشان با تکیه بر دانش و تجربه خود، توانسته در مدت وکالت خود، نتایج مطلوبی را برای پرونده‌های موکلین خود کسب کند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 15 سال سابقه در زمینه وکالت و متخصص در امور حقوقی
 • مشاور حقوقی

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3، پلاک ۲۷، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09151186862

رضا حسینی برج

رضا حسینی برج وکیل مشهد

آقای رضا حسینی برج، وکیل پایه یک دادگستری و از وکلای خوشنام و محبوب شهر مشهد می‌ باشند. ایشان دارای بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در امر وکالت و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مشهد است. آقای حسینی برج پس از کسب پروانه وکالت پایه یک دادگستری، فعالیت حرفه‌ای خود در این زمینه را آغاز نمود. اکنون بیش از یک دهه در حوزه وکالت به صورت حرفه ای در زمینه وکالت حرفه ای حقوقی، وکالت حرفه ای کیفری، وکالت تخصصی خانواده، وکالت در اداره ثبت، طلاق فوری در 7روز، وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور، وکالت خارجیان مقیم در ایران فعالیت می کند.

جناب حسینی برج دارای بیش از 7000 پرونده موفق ر کارنامه درخشان خود هستند. رزومه قوی و موفق و رضایت بالای مراجعین، رضا حسینی برج را به یکی از بهترین وکیل مشهد تبدیل کرده است. تبحر و مهارت بالای ایشان زبانزد مردم مشهد است.

تخصص و مهارت:

 • حل و فصل دعاوی خانواده مانند مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزند، اثبات زوجیت، اثبات طلاق
 • انجام مشاوره قبل ازدواج، مشاوره قبل طلاق
 • تمکین، تغییر جنسیت، ازدواج مجدد
 • وکالت ایرانیان مقیم خارج از کشور

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بهار، سجاد6 (جنب پیتزا نوشین)، پلاک220، طبقه 1

شماره تماس: 09156024004

زهرا قنادی زاده

زهرا قنادی زاده وکیل مشهد

زهرا قنادی زاده از وکلای پایه یک دادگستری و دارای سال‌ ها سابقه فعالیت در امر وکالت می‌ باشد‌. ایشان با مهارت و تسلط بالا بر به تمامی دعاوی حقوقی توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با موفقیت، به نفع موکلین خود به پایان برساند. ایشان با روی خوش و اخلاق پسندیده، شرایط موکلین خود را به خوبی درک می کند و بهترین مشاوره را در اختیار آن قرار می‌ دهد. خانم قنادی زاده همواره سعی می‌ کند بهترین نتایج را از پرونده های حقوقی، برای موکلین خود کسب کند. ایشان به دلیل تجربه و مهارت بالای خود در امر وکالت یکی از محبوب‌ترین و بهترین وکیل مشهد شناخته می شود.

تخصص و مهارت:

 • دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص در حل دعاوی خانواده مانند نفقه، مهریه، طلاق توافقی و غیرهم
 • متخصص در دعاوی ملکی، بانکی، بازرگانی، خانواده، ارث، امور محجورین
 • متخصص در دعاوی کیفری مانند قتل، کلاهبرداری، مواد مخدر، جعل و غیره
 • مشاور حقوقی

آدرس: مشهد، چهار طبقه داخل مدرس۸، ساختمان۱۲۱، نیم طبقه دوم

شماره تماس: 09153588230

مجید شادمان

مجید شادمان وکیل مشهد

آقای مجید شادمان از وکلای پایه یک دادگستری و اعضای رسمی کانون وکلای دادگستری استان خراسان هستند. جناب شادمان دارای بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت حقوقی و قضایی در موسسه حقوقی و همچنین سابقه فعالیت حرفه ای در بسیاری از پرونده های حقوقی هستند. ایشان تاکنون بیش از 1000 پرونده ی موفق حقوقی را در کارنامه وکالتی خود به ثبت رسانده است. رضایت بالای موکلین و مراجعین از آقای مجید شادمان، موجب شده تا نام ایشان در لیست بهترین وکیل مشهد قرار بگیرد.

ایشان همواره با تکیه بر مهارت‌های و تجربه بالای خود، تلاش دارد تا مشکلات موکلین خود را حل و فصل نماید و بهترین نتیجه را برای آنان بدست آورد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ملکی، اثبات وقوع عقد بیع، الزام به تنظیم سند، دعاوی مرتبط با قراردادهای مشارکت در ساخت، ابطال سند، مطالبه وجه، مطالبه وجه چک و سفته، ابطال رای داور، اثبات صلح ، تقسیم ترکه (ارث)، انحصار وراثت، فک رهن، تخلیه و مطالبه اجور معوقه و غیره.
 • حل دعاوی خانواده مانند طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، حضانت و ملاقات فرزند، نفقه معوقه و جاریه، استرداد جهیزیه، تمکین و بسیاری از موارد دیگر.
 • حل دعاوی کیفری مانند شکایت، تهدید، تخریب، ضرب و جرح و نزاع دسته جمعی، تخریب عمدی، اخذ دیه ناشی از صدمات عمدی، خیانت در امانت، سرقت و جیب بری، کلاهبرداری ، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل عمد یا غیر عمد، رابطه نامشروع، زنا ، آدم ربایی، چک بلامحل و غیره.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی 3 ( بهار 4)، پلاک 27، طبقه دوم، واحد 5

تلفن همراه: 09155681810

عباس شفیعی

عباس شفیعی وکیل مشهد

جناب آقای عباس شفیعی، از وکلای پایه یک دادگستری استان خراسان و جزو اعضای رسمی کانون وکلای دادگستری این استان می‌ باشند. ایشان دارای کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی و سابقه اعلام وکالت در حوزه های کیفری و حقوقی، خانواده، ثبتی، مهاجرت و شرکتها و امور قراردادها هستند. آقای شفیعی با بیش از سال ها سابقه فعالیت حرفه ای در حوزه وکالت، به عنوان یکی از خوش اخلاق ترین و بهترین وکیل مشهد شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • فعالیت به عنوان وکیل در بنیاد شهید استان خراسان رضوی
 • فعالیت به عنوان مشاور در واحد معاضدت دادسرای ناحیه ۶ شهر مشهد
 • عضو اصلی انجمن بزه‌ دیدگان ناحیه ۶ مشهد
 • همکاری و مشاوره اداره امور سرپرستی صغار و محجورین و آسیب دیده های اجتماعی
 • دارای مجوز تدریس در زمینه امور قیمومیت از معاونت محترم دادستان ناحیه ۵ مشهد

آدرس دفتر: مشهد بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۳، پلاک ۲۷، طبقه سوم، واحد ۹

شماره تماس: 09152032002

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مشهد

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مشهد

معمولا عموم مردم نسبت به حقوق خود اطلاع کاملی ندارند‌. به عبارتی نمی دانند که آیا در پرونده حقوقی خود حقی به آن ها تعلق می گیرد یا خیر. عدم اطلاع از این قوانین و مقررات موجب می شود خسارات جبران ناپذیری به فرد تحمیل شود. از این رو انتخاب بهترین وکیل مشهد از بروز عواقب احتمالی جلوگیری می کند. همچنین بهترین وکیل مشهد به شما کمک خواهد در مسیر درستی قدم بردارید تا در پرونده حقوقی خود پیروز شوید.

امور حقوقی بسیار پیچیده و گسترده هستند. در صورتی که با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی آشنا نباشیم نمی توانیم اقدامات کاربردی برای حل و فصل آن ها انجام دهیم. بهترین وکیل مشهد به شما کمک می کند تا به خوبی با مفاهیم حقوقی در امور مختلف ملکی، خانوادگی، کیفری، ثبتی و غیره آشنا شوید. همچنین بهترین وکیل مشهد همواره سعی می کند توضیحات و مباحث حقوقی را به شیوه ای کاملا رسا و ساده برای مراجعه کنندگان خود بیان کند. به این ترتیب موکل خود را از تمامی جزئیات پرونده و حق و حقوق آن مطلع می کند‌. این موضوع موجب می شود روند اجرای پرونده به درستی و با موفقیت انجام شود.

کلام آخر

داشتن یک وکیل خبره و با تجربه در پرنده های قضایی یکی از عوامل موفقیت شما در کسب بهترین نتیجه خواهد بود. به‌ همین‌ دلیل، در این مقاله سعی کردیم تعدادی از محبوب ترین و بهترین وکیل مشهد را به شما معرفی کنیم. با این حال توصیه می کنیم در این انتخاب تحقیقات بیشتری را انجام دهید و مطالب گفته شده را با دقت مطالعه نمایید. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

لطفا امتیاز دهید

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا