بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران ⚖️【آپدیت 1402】✅️

در این مقاله می خواهیم تعدادی از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کنیم. همان طور که می دانید، امروزه گسترش دعاوی کیفری موجب شده تا افراد جهت بررسی و پیگیری امور خود در مراجع قضایی به دنبال بهترین وکیل کیفری در تهران باشند. به مواردی که موجب وقوع جرم و حفظ جان، مال و آبروی شخصی افراد می شود دعاوی کیفری می گویند. در چنین مواردی وکیل منتخب از سوی شما باید در حوزه پرونده های کیفری تخصص و مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند از حقوق مراجعه کنندگان خود به خوبی دفاع کند و شما به نتایج مثبتی برساند. در ادامه این مقاله لیستی از بهترین وکلای کیفری در تهران را برای شما تهیه کرده ایم همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟

بهترین وکیل کیفری در تهران کیست؟

وکیل کیفری، به فردی اطلاق می شود که در حل و فصل امور و پرونده‌ های مربوط به جرائم کیفری، تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد و در نهایت سعی می کند برای دفاع از حقوق موکلین خود، از علم و تجربه و تبصره های قانونی استفاده کند. در واقع بهترین وکیل کیفری در تهران، مانند هر وکیل دیگری سعی دارد وظیفه‌ دفاعی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهد تا در پرونده های کیفری خود به پیروزی کاملی برای موکلین خود دست پیدا کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران شیوه کار متفاوتی با دیگر رقبای خود دارد. لازم است بدانید به این وکیل، وکیل مدافع نیز گفته می شود‌. همان طور که می دانید پرونده های کیفری از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند به همین دلیل توصیه می کنیم از بهترین وکیل کیفری در تهران برای پرونده وکالت خود بهره ببرید. جالب است بدانید مدافع کلمه ای عربی و به معنی محافظت و دفاع کردن است. این واژه برای توصیف و بیان وکیلی به کار برده می شود که از موکلین خود در دادرسی کیفری دفاع و از حقوق آن ها محافظت می کند.

مطابق با اصل ۳۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، محکمه های طرفین پرونده حق دارند یک وکیل برای خود انتخاب کنند و چنان چه شخصی توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد، باید برای ایشان، وکیل فراهم شود. توصیه می کنیم جهت انتخاب بهترین وکیل کیفری در تهران تمامی جوانب را بسنجید و وکیلی را انتخاب نمایید که دارای تجربه و مهارت کافی در حل پرونده های کیفری باشد. بهترین وکیل تهران فردی است که در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، خیانت در امانت و … دانش حقوقی بالا و تجربه موفق داشته باشد.

در ادامه با معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل کیفری در تهران همراه ما باشید.

زهرا عزیزی

زهرا عزیزی بهترین وکیل کیفری در تهران

خانم زهرا عزیزی وکیل  پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تهران به صورت تخصص و حرفه ای در حوزه دعاوی کیفری وکالت می پذیرد. فعالیت مستمر و موفقیت های پی در پی ایشان موجب شده تا افراد بعد از دریافت مشاوره بدون ذره ای تعلل به وی اعطای وکالت کنند. خانم عزیزی به دو روش حضوری و تلفنی با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر : كرج، محمدشهر، بلوار امام خمينی، نبش بلوار دشت بهشت، برج قائم، طبقه ٣، واحد ١٩

شماره تماس : 09124132941

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی وکیل کیفری در تهران

دکتر مجتبی محمدی از وکلای پایه یک دادگستری و دارای مدرک دکتری حقوق بین المللی می باشند که به تخصص و مهارت بالا در حل پرونده های کیفری، به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران شناخته می شوند. آقای محمدی عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی هستند. شما می توانید جهت گواهی امضا به انگلیسی، به دفتر آقای محمدی مراجعه کنید و خدمات تایید و تصدیق گواهی امضاء با مهر انگلیسی، توسط ایشان را دریافت نمایید.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
 • مشاور حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مشاور حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مشاور حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاور حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری بانک سپه
 • دارای مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • دارای مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان ۱۲ (على اکبر)، پلاک ۴١، واحد ۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳

دكتر نصير عبادپور

نصیر عبادپور وکیل کیفری در تهران

جناب آقای دکتر نصیر عبادپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی بنام در تهران هستند. ایشان دارای مدرک دكتری از دانشكده حقوق و علوم سياسی دانشگاه تهران و علامه طباطبايی و یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران هستند که به دلیل سابقه بالا در حوزه وکالت و تخصص و تبحر در زمینه امور کیفری بسیار محبوب و شناخته شده هستند. دکتر عبادپور مدرس دانشگاه می باشند که تاکنون آثار علمی بسیاری را حوزه حقوقی و اجتماعی تالیف در آورده اند. ایشان در زمینه حقوق اجتماعی و مدنی بسیار فعال و از مدافعان اين عرصه است.

آقای دکتر عبادپور موفق به تشکیل یک تیم مجرب از وكلای متخصص در سطح علمی بالا، باتجربه، توانمند‌ متعهد و دلسوز شده اند که در زمینه های مختلف حقوقی، كيفری، ملكی، سرقفلی، ثبتی و اجتماعی و غیره فعالیت می کنند. جناب دکتر عبادپور و تیم با تجربه ایشان در حوزه امور شرکت ها و قراردادهای تجاری و بيمه های بازرگانی بسیار متخصص و متبحر و جزو برترين های این حوزه در امر وكالت به شمار می روند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش انواع دعاوی ملكی
 • قبول پرونده های كيفری مانند قتل، کلاهبرداری، سرقت و غیره
 • وکالت تخصصی در انواع پرونده های خسارت بیمه
 • پذبرش پرونده های خانوادگی، انحصار وراثت و غیره
 • وكالت تخصصی در انواع دعاوی ديوان عدالت اداری
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شرکت ها
 • مشاوره و تنظيم انواع دادخواست و شكوائيه و لوايح حقوقی و كيفری
 • وكالت پرونده های ايرانيان خارج از كشور

آدرس: تهران، خیابان مطهری، نبش میرزای شیرازی پلاک ۲۱۰، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۲۶

دکتر محمد روحی

محمد روحی وکیل کیفری در تهران

آقای دکتر محمد روحی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی برجسته در شهر تهران هستند. ایشان دارای بیش از 12 سال سابقه کاری حرفه ای در امر وکالت و یکی از موفق ترین و بهترین وکیل کیفری در تهران شناخته می شوند. دکتر محمد روحی دارای مدرک دکتری در رشته حقوق و همچنین مدرک مقطع فوق لیسانس رشته فلسفه و کلام هستند. ایشان در دوران تحصیل خود، جزو دانش آموختگان برگزیده دانشگاه تهران و دانشگاه علامه طباطبایی بودند.

جناب دکتر روحی دارای سال ها سابقه فعالیت در سمت های مختلف و مسئولیت های محوله دادگستری تهران هستند. ایشان بر کلیه امور وکالتی و قوانین و مقررات حاکم بر آن تسلط وافی و کافی دارند، به رویه عملی در محاکم نیز مسلط هستند. ایشان با بهره مندی از تجارب ارزشمند تیم حقوقی خود که متشکل از بهترین وکلا می باشد، همواره سعی دارد پرونده های خاص و موضوعات پیچیده موکلین خود را حل و فصل نماید.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش انواع پرونده های ملکی و ثبتی
 • پذیرش انواع دعاوی كيفری مانند از کلاهبرداری، اختلاس، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد
 • پذیرش و پیگیری انواع پرونده های خانوادگی شامل طلاق، حضانت، مهریه
 • وكیل دعاوی ديوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری 
 • مشاوره و تنظيم انواع قراردادهای تجاری داخلی و بين المللی و شرکت ها
 • پذیرش وكالت پرونده های ايرانيان مقیم خارج

آدرس: شهید بهشتی، صابونچی (مهناز)، پلاک ۲۶، طبقه ۲، واحد ۲۴

شماره تماس: 02188519686

محمدحسین احجاریان

محمد حسین احجاریان وکیل کیفری در تهران

محمدحسین احجاریان از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در شهر تهران هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی از دانشگاه علوم تحقیقات هستند که به دلیل تجربه و مهارت بالا و همچنین تسلط بر دعاوی کیفری به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران به شمار می روند. آقای محمد حسین احجاریان تاکنون پرونده های بسیاری را با موفقیت در کارنامه کاری خود با موفقیت به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت برای پرونده های ملکی مانند مصادره اموال، وصیت و ارث، دعاوی شهرداری، کمیسیون ماده صد شهرداری، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، الزام به تنظیم سند، خلع ید، فسخ و ابطال قرارداد، اختلافات پیمانکاری، مشارکت در ساخت و دعاوی علیه دولت و نهادهای دولتی
 • قبول وکالت در پرونده های ملکی، مشکلان مربوط به قراردادها میان اشخاص حقیقی و شرکت های تجاری و غیره
 • پذیرش وکالت تمامی پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی، جعل اسناد
 • پذیرش وکالت در تمامی دعاوی خانوادگی مانند طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان

آدرس: تهران بالاتر از میدان ولیعصر نرسیده به چهارراه فاطمی خیابان میرهادی پلاک ۸ واحد ۱۷

شماره تماس: 09123683257

رضا انصاری

رضا انصاری وکیل کیفری در تهران

آقای رضا انصاری از وکلای پایه یک دادگستری ‌و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از دانش آموختگان دکتری فقه و اصول می باشند. آقای رضا انصاری با دانش و مهارت بالای خود در حوزه وکالت، تاکنون پرونده های کیفری بسیاری را با موفقیت به نفع موکلین خود در دادگاه به اتمام رسانده اند. ایشان دارای سابقه تدریس دروس مختلف علمی فقهی و اصولی و دارای سابقه تدریس در دانشگاه کانون‌ وکلا می باشند. آقای انصاری در علم فقه بسیار تخصص و مهارت دارند و یکی از بهترین وکیل کیفری در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی مالی و قراردادی شامل مطالبه وجه، اسناد تجاری، شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کیفری شامل کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت
 • وکالت در دعاوی خانواده شامل دعوای طلاق، حضانت، نفقه، اجرت المثل، مهریه

آدرس: تهران، سعادت آباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد ۴۱

شماره تماس: 09127032480

بهاره فیض

بهاره فیض وکیل کیفری در تهران

خانم بهاره فیض، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر تهران هستند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی شهید بهشتی تهران و موفق به کسب رتبه 30 از کانون وکلای دادگستری مرکز تهران می باشند. خانم بهاره فیض دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کاری حرفه ای در حوزه وکالت و یکی از برجسته ترین و بهترین وکیل کیفری در تهران هستند که در حوزه تخصصی کیفری و امور مرتبط با آن بسیار متخصص و متبحر هستند. سابقه کاری درخشان و مهارت کافی با توجه به تعداد بسیار پرونده های کیفری، ایشان را بسیار مشهور و محبوب و کرده است.

خانم فیض همواره سعی دارد بهترین مشاوره را به مراجعین خود ارائه دهد و با راهنمایی صحیح موکلین خود را در جهت تسهیل امور و پیشبرد اهدافشان یاری دهد و بهترین نتایج را برای آن‌ ها حاصل گرداند.

تخصص و مهارت:

 • پیگیری امور ملکی مانند پیمانکاری، اجاره ساختمان، تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه
 • تخصص در امور مربوط به شرکت های تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها ، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته غیره

آدرس: تهران، ظفر، مصدق شمالی، کوچه دامغانی(یازدهم)،پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

آرزو درویشوند

آرزو درویشوند وکیل کیفری در تهران

آرزو درویشوند از وکلای بنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. خانم درویشوند دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه علم و فرهنگ هستند که موفق به کسب رتبه 20 اختبار کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان دارای مدرک کسب و کار در دعاوی مالی و بورسی از دانشگاه خوارزمی و مرکز حقوقی بین المللی HCLA هلند و نیز دارای مدرک رسمی حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. خانم آرزو درویشوند تاکنون مقالات حقوقی بسیاری را به تالیف در آورده اند. ایشان در حوزه پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، مواد مخدر، اداره کار و شهرداری بسیار متخصص و متبحر هستند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های کلاهبردای، تهمت و افترا، تجاوز، جعل اسناد
 • پذیرش دعاوی ملکی اعم از تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف
 • دعاوی خانواده شامل طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت، ملاقات، ارث و وصیت و فرزند خواندگی

آدرس: تهران، سعادت آباد، انتهای بلوار حق شناس، برج دنا، واحد 41

شماره تماس: 09121722401

مراحل رسیدگی به دعاوی کیفری

مراحل رسیدگی به دعاوی کیفری

همان طور که می دانید شکایت ها و امور کیفری به درخواست فردی که متحمل خسارت شده مطرح می شود تا فردی که مرتکب جرم شده است مجازات شود. بنابراین می توان بیان کرد که دعاوی کیفری برای اعمالی طرح می شود که موضوع آن مرتبط با انجام جرم است. در دعاوی کیفری معمولا امور جرم و جنایت بررسی و پیگیری می شود در حالی که دعاوی خانوادگی و حقوقی درباره اسناد، قراردادها، طلاق و غیره می باشد. موضوع مهم دیگر در خصوص دعاوی کیفری، حکم این اعمال است که محدود به جبران خسارت مالی، شلاق، جزای نقدی، حبس و می باشد که البته به نظر قاضی هم بستگی دارد.

 • طرح شکایت

اولین مرحله در پیگیری امور کیفری طرح شکایت کیفری است. جهت این کار فرد شاکی و یا یک وکیل کیفری باید نسبت به ثبت شکوائیه کیفری اقدام نماید تا در مرحله بعد این شکایت به دادسرا و شعبه مربوطه ارجاع شود.

 • رسیدگی به شکایت در دادسرا

پس از طرح شکایت قاضی، بازپرس یا دادیار، اقدام به بررسی و تحقیق در مورد موضوع کیفری می کنند و در صورت احراز ارتکاب جرم، با صدور قرار مجرمیت، پرونده مربوطه را به دادستان ارسال می کنند تا اظهار نظر او را دریافت کند. در این صورت اگر دادستان با قرار مجرمیت اعلام موافقت نماید، پرونده را به دادگاه کیفری صالح ارسال می کنند.

 • رسیدگی در دادگاه کیفری

جهت رسیدگی موضوع در دادگاه، به طرفین دعوا ابلاغیه ای فرستاده می شود تا در دادگاه حضور یابند و اظهارات خود را بیان کرده و دفاعیات خود را ارائه دهند تا در نهایت قاضی رای نهایی را صادر کند.

 • اجرای رای قاضی

با صدور رای محکومیت کیفری توسط قاضی، پرونده برای اجرای حکم به واحد اجرای احکام دادسرا ارسال می شود تا تحت نظارت قاضی اجرا شود.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل کیفری در تهران را به شما معرفی کردیم تا اگر به دنبال یک وکیل خبره و باتجربه هستید انتخاب راحتی داشته باشید. همچنین به معرفی ویژگی بهترین وکلا و مراحل پرونده های کیفری پرداختیم. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت کنید.

لطفا امتیاز دهید

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا