بهترین وکلا

10 تا از بهترین وکیل زنجان ⚖️【آپدیت 1403】✅️

وکلای مجرب زیادی در شهر زنجان فعالیت دارند که هر کدام در برخی از پرونده‌های حقوقی تخصص دارند. از طرفی تعداد بسیار وکلای دادگستری در زنجان، موجب شده تا انتخاب یک وکیل خوب و با تجربه در این شهر کمی سخت شود. بهترین وکیل زنجان نسبت به موکلین خود احساس مسئولیت دارد و همواره تلاش می کند تا بهترین نتایج را برای موکلین خود به دست آورد. زیرا رابطه وکیل و موکل مبتنی بر اعتماد طرفین به یکدیگر می باشد. وکیل به دلیل تسلط بر قوانین حقوقی، می تواند از راه‌ها و پیچ و خم هایی که در این حوزه می‌شناسد شما را یاری دهد. در ادامه با معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل زنجان همراه ما باشید.

بهترین وکیل زنجان کیست؟

اگر در تهران هستید و به دنبال وکلای این شهر می باشید، در مطلب بهترین وکیل تهران، به معرفی لیستی از وکلای متبحر تهران پرداخته ایم.

بهترین وکیل زنجان چه ویژگی هایی دارد؟

اگر برای حل مشکلات قضایی و حقوقی خود به دنبال یک وکیل حرفه ای و مجرب هستید، توصیه می کنیم ابتدا از کسانی که تجربه دعاوی حقوقی را داشته اند پرس و جو کنید و اطلاعات لازم درباره بهترین وکلای زنجان را آن ها دریافت کنید. ما برای راحتی کار شما، لیستی از مهمترین ویژگی های بهترین وکیل زنجان را برای شما تهیه کرده ایم که در ادامه برای شما بیان می کنیم.

 • از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب می توان به امانت داری او اشاره کرد، بهترین وکیل زنجان باید امانت دار و رازدار موکلین خود باشد و اسرار و اطلاعات موکل خود را فاش نکرد.
 • بهترین وکیل زنجان یک یا چند تخصص مرتبط و مهم دارد. همان طور می‌ دانید امور حقوقی و کیفری، بسیار سخت و پیچیده هستند، بنابراین بهتر است وکیلی که انتخاب می کنید، چند تخصص مختلف داشته باشد تا به زوایای مختلف پرونده حقوقی شما تسلط کامل داشته باشد و دچار مشکل نشوید.
 • بهترین وکیل زنجان در حرفه خود کاملا دقیق و به روز است‌. با توجه به این که همواره، در قوانین و مقررات کشور تغییرات زیادی صورت می گیرد. بهتر است، بهترین وکیل زنجان همواره به دانش خود اضافه می افزاید و در حال بروزرسانی اطلاعات خود است.
 • بهترین وکیل زنجان، باید به تمامی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف، بندها، ماده ها و تبصره ها اشراف کامل داشته باشد.

بهترین وکیل زنجان کیست؟

بهترین وکیل زنجان وظیفه دارد تا با استفاده از دانش و مهارت خود تمامی امور و مراحل کاری مربوط به پرونده های حقوقی را انجام دهد و موکلین خود را به نتایج مثبتی برساند. زیرا مراجعین در اثر مواجه شدن با مشکلات حقوقی مختلف، به آسیب های روحی و روانی بسیاری دچار می‌ شوند و ناخودآگاه دچار تشویش و اضطراب می شود، و در چنین شرایطی احتیاج دارند فردی با راهنمایی ها و مشاوره های صحیح آن ها را در جهت موفقيت و رسیدن به نتایج مثبت هدایت کند.

شما می توانید در زمان بروز مشکلات مختلف حقوقی خود، با انتخاب بهترین وکیل زنجان، از او مشاوره های حضوری یا غیر حضوری بگیرید و مشکلات خود را تا حدود زیادی رفع کنید. امروزه ایجاد مشکلات حقوقی و مراجعه به دادگاه ها جهت رسیدگی به امور قضایی، به امری عادی برای مردم تبدیل شده است، در این زمان نیاز به بهترین وکیل زنجان، گزینه ای مناسب برای پیشرفت و موفقیت در امور وکالتی است. بهترین وکیل زنجان در کارهای خود بسیار با صبر و حوصله است و با دقت و مهارت کافی به پرونده های موکلین خود رسیدگی می کند.

یک وکیل خوب می تواند تعداد بسیاری از اختیارات قانونی پرونده موکلین خود را در دست بگیرد و با مهارت بالای خود به حل مشکلات حقوقی مردم بپردازد. بهترین وکیل زنجان در قبال پذیرفتن پرونده های حقوقی افراد وظایف زیادی دارد. از طرفی. بهترین وکیل زنجان در زمینه پرونده های حقوقی خود به خوبی تحقیق می کند و اسناد و مدارک لازم جهت موفقیت آن را جمع آوری کند. همچنین این وکیل تا حد امکان باید بین طرفین و حل اختلافات میانجی گری کند و به مراجعین خود مشاوره حقوقی ارائه دهد.

در ادامه 10 تا از بهترین وکیل زنجان را به شما معرفی می کنیم. همراه ما باشید.

مسعود محمدی

مسعود محمدی بهترین وکیل زنجان

آقای مسعود محمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با تخصص و تبحر مکفی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و همچنین با تکیه بر دانش حقوقی لازمه در محضر دادگاه از موکل خود دفاع می کند. ایشان با ارائه مشاوره منحصر به فرد در پیشبرد عالی پرونده به مراجعین کمک شایانی می کند و آنان را به موفقیت نزدیک می کند. آقای محمدی در طی چندین سال سابقه وکالت خود پرونده های موفق متعددی را در سابقه خود جای داده است.

آدرس دفتر: زنجان، میدان قایم، به سمت میدان دادسرا، نرسیده به رستوران شهریار، جنب کافه سارو، ساختمان یاران، طبقه ۳

شماره تماس: 09127728450

فائزه آیت الهی

فائزه آیت الهی وکیل زنجان

خانم فائزه آیت الهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زنجان هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خانواده از دانشگاه شهید بهشتی می باشند و در کلیه دعاوی حقوقی اعم از دعاوی مربوط به پرونده های خانوادگی، کیفری و ملکی، ثبتی و غیره تخصص دارند. خانم آیت الهی به دلیل تخصص در امور حقوقی، بیان شیوا و رسا به عنوان یکی از بهترین وکیل زنجان شناخته می‌ شوند.

تخصص و مهارت:

 • همکاری با مؤسسه روانشناسی سهند تهران همکاری با مؤسسه روانشناسی نیماه تهران همکاری با مؤسسه آوای فکر زنجان
 • تخصص در دعاوی کیفری و جنایی مانند قتل، کلاهبرداری، آدم ربائی، سرقت، اختلاس، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جاسوسی، حدود و اقدام علیه امنیت، اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند انواع طلاق به درخواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و حضانت اطفال و طلاق به درخواست زوجه به علت تحقق شروط ضمن عقد نکاح و عسر و حرج
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اثبات مالکیت، خلع ید، ابطال سند مالکیت اختلافی، فک رهن، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، تغییر کاربری زمینهای کشاورزی

آدرس دفتر: زنجان، میدان قائم، ساختمان قائم، طبقه چهارم، واحد ۴۰۷

شماره تماس: 09127411090

خدیجه ابراهیم خانی

خدیجه ابراهیم خانی وکیل زنجان

خانم خدیجه ابراهیم خانی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زنجان هستند. ایشان دارای بیش از 14 سال سابقه کاری در زمینه دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده می باشند. خانم ابراهیم خانی دارای 10 سال سابقه همکاری با بانک های کشاورزی، صادرات و تجارت می‌ باشد، همچنین ایشان یکی بهترین وکیل زنجان و از بهترین مشاوران قوه قضاییه در این شهر می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های زیادی اعم از امورات بانکی، تنظیم قرارداد، اسناد تجاری.
 • وکالت انواع دعاوی حقوقی: (تنظیم انواع قراردادها، مطالبه وجه چک.
 • دعاوی کیفری: مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه.
 • دعاوی ملکی: خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه
 • دعاوی خانواده: طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه.

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان زینبیه، ساختمان هشت بهشت، طبقه ۶ واحد ۶۰۱

شماره تماس: 09124419364

فرشته دارش

فرشته دارش وکیل زنجان

خانم فرشته دارش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی برجسته در شهر زنجان هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و در حال حاضر دانشجوی دکتری حقوق خصوصی در دانشگاه علامه طباطبایی هستند. خانم دارش مولف مقالات علمی و مشاوره حقوقی چندین شرکت معتبر هستند. ایشان دارای سوابق کاری بسیار در حوزه وکالت از جمله وکیل و مشاور حقوقی بانک قوامین، وکیل و مشاور حقوقی بانک کشاورزی، وکیل مشاور حقوقی شرکت های خصوصی می‌ باشد.

خانم دارش در حوزه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان ها، شرکت های تجاری، شهرداری عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، ثبت شرکت های برند، داوری دعاوی بسیار تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سوابق کار و تخصص در امور وکالت
 • مولف مقالات علمی حقوقی
 • مشاور حقوقی حمل و نقل، دیوان عدالت داوری، آیین دادرسی می باشد.
 • متخصص در دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، انتقال مال و منافع غیر، جعل و استفاده از مجعول، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، چک
 • تخصص در دعاوی مربوط به اموال غیر منقول از جمله خلع ید، تخلیه، تصرف عدوانی، خسارات ناشی از تاخیر در انجام تعهدات، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات، اسناد مالکیت معارض، قرارداد مشارکت، الزام به انجام تعهدات، الزام به تنظیم سند رسمی انتقال، سرقفلی، دستور فروش، افراز، تقسیم مال مشاع

آدرس: زنجان، ابتدای سعدی شمالی، روبه روی بانک ملی، پلاک 77 طبقه دوم واحد 5

شماره تماس: 02433441403

محمد ولی پور

محمد ولی پور وکیل زنجان

جناب آقای محمد ولی پور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در زنجان مشغول وکالت می باشد ایشان با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده پرونده های موفق بسیاری داشته اند، وی با هماهنگی و رزرو وقت قبلی به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه میدهد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع دادخواست و لایحه و شکوائیه و ارسال آن ها از طریق نرم افزارهای ارتباطی و بدون نیاز به حضور شما.
 • بررسی و مطالعه دقیق پرونده و رویه قضایی و ارائه تکنیک های دفاعی دعاوی.
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق یک طرفه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، عدم تمکین، استرداد جهیزیه، اجرت المثل، صلح و سازش.
 • تخصص در دعاوی حقوقی مانند مطالبه وجه، تنظیم سند رسمی، وصول مطالبات، قرارداد های عادی، داوری و ابطال رای داور، سرقفلی و حق کسب و پیشه، ابطال قرارداد، دعوی حصر وراثت، خلع ید، تخلیه ید، تقسیم ملک، افراز ملک، رفع تصرف، مطالبه اجرت المثل ایام تصرف و ابطال مبایعه نامه، تحویل مبیع، تنظیم قرارداد.
 • متخصص در امور کیفری مانند کلاهبرداری، خیانت در امانت ،تصادفات منجر به فوت، انتقال مال غیر ،ضرب و جرح.

آدرس: زنجان ، سعدی شمالی، ساختمان ستاره شهر، طبقه سوم واحد ۳۰۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۴۲۲۳۵۴

علی طومارخانی

علی طومارخانی وکیل زنجان

آقای علی طومارخانی از وکلای بنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زنجان هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه زنجان، و دارای بیش از ۱۶ سال سابقه به عنوان کارشناس رسمی دادگستری و همچنین بیشتر از 20 سال سابقه در تنظیم قراردادهای شرکت های تجاری و پیمانکاری هستند. شما می توانید جهت قبول کلیه دعاوی خود توسط آقای طومارخانی در خصوص دعاوی حقوقی و پرونده دیوان عدالت اداری به ایشان مراجعه نمایید. آقای علی طومارخانی به دلیل خدمات و افتخارات فراوان یکی از بهترین وکیل زنجان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت در کلیه دعاوی بالاخص دعاوی ملکی (به جهت تخصص در امور کارشناسی و ثبتی)
 • دعاوی معدنی (به جهت فعالیت در امور معدنی)
 • قبول وکالت در دعاوی تجاری
 • دعاوی مطالبات پیمانکاران عملیات عمرانی و سایر
 • تنظیم قراردادهای تجاری شرکتها و پیمانکاران و مهندسین مشاور (به جهت تخصص و فعالیت حرفه ای با شرکتهای تجاری، عمرانی و مهندسین مشاور)

آدرس: زنجان، اعتمادیه، خیابان معلم، روبروی بسیج دانشجویی، نبش خیابان نهم وسط پلاک 68، واحد اول

شماره تماس: 09125410418

مرجان فیروز بخت

مرجان فیروز بخت وکیل زنجان

خانم مرجان فیروز بخت از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر زنجان هستند. خانم فیروز بخت از قبول شدگان آزمون وکلای قوه قضاییه در سال 1388 هستند. ایشان فعالیت حرفه ای خود را در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری آغاز کردند و در حوزه پرونده های ملکی به عنوان یکی از بهترین وکیل زنجان شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک های ملی، کشاورزی، صندوق مهر امام رضا
 • مشاور حقوقی اداره شیلات و آبزیان
 • مشاور حقوقی شرکت سیمان خمسه
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی

آدرس: زنجان، خیابان صفا، ساختمان صفا، واحد 36

شماره تماس: 09024419804

محمد باقر مهدیون

محمدباقر مهدیون وکیل زنجان

آقای محمد باقر مهدیون وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در زنجان می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری زنجان هستند. شما می توانید جهت قبول پرونده های حقوقی خود و پیگیری و رسیدگی به آن ها توسط آقای مهدیون در دعاوی مختلف اعم از خانواده، ملکی، کیفری، بیمه ای و مالیاتی به دفتر ایشان مراجعه نماييد. آقای مهدیون و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از بهترین وکیل زنجان معرفی می شوند. ایشان در این زمینه درصد بالایی از پرونده های که آن ها را بر عهده داشته اند، با موفقیت و نتایج عالی به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بازرس و یکی از اعضای اصلی هیات مدیره در کانون وکلای استان زنجان
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • بازرس و عضو اصلی هیأت مدیره در کانون وکلای زنجان
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی کیفری و جنایی مانند قتل، کلاهبرداری، آدم ربائی، سرقت، اختلاس، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جاسوسی، حدود و اقدام علیه امنیت، اخلال در نظام اقتصادی کشور
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند انواع طلاق به درخواست زوجین، طلاق توافقی، مطالبه مهریه و حضانت اطفال و طلاق به درخواست زوجه به علت تحقق شروط ضمن عقد نکاح و عسر و حرج
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اثبات مالکیت، خلع ید، ابطال سند مالکیت اختلافی، فک رهن، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، تغییر کاربری زمینهای کشاورزی

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، ساختمان پاستور، طبقه پنجم، واحد 506

شماره تماس: 02433323466

مهارت های مورد نیاز برای بهترین وکیل زنجان

 • تبحر و تخصص در تمامی امور حقوقی در زمینه های خانواده، ملکی، کیفری، ثبتی، طلاق و غیره
 • داشتن تجربه و سابقه فعالیت در زمینه موضوعات حقوقی مختلف
 • مهارت و تخصص در نوع و نحوه ارتباط با مراجعین و موکلین
 • داشتن نظم در انجام به موقع امور حضور در دادگاه در زمان مورد نظر
 • داشتن نظم و مهارت در صحبت ها و نحوه نگارش
 • انتخاب بهترین مسیر و راه حل برای پرونده های حقوقی موکلین خود
 • تخصص و مهارت بالا در نوشتن لایحه ها و انواع اوراق قضایی
 • تسلط بر تمامی قوانین و مواد و تبصره های مورد نیاز در دعاوی مختلف و استفاده به موقع از آن ها
 • داشتن قدرت سخنوری و فن بیان قوی از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در سنندج می باشد
 • داشتن قدرت تجزیه و تحلیل مشکلات موجود در پرونده های حقوقی
 • ارائه راه حل های خلاقانه در جهت پیشرفت پرونده های حقوق
 • مهارت و تخصص در قواعد مربوط به اصول گزارش نویسی
 • فن بیان خوب و گیرا و تسلط کلامی بالا برای صحبت در دادگاه و دفاعیات از موکلین خود
 • ارائه مشاوره های خوب و تخصصی به مردمی که دچار مشکلات حقوقی هستند و آگاه سازی آن ها در جهت بالا بردن دانش حقوقی
 • مطالعه کتاب ها و آثار مختلف حقوقی در جهت بالا بردن دانش و علم حقوقی خود
 • بروز رسانی اطلاعات حقوقی در صورت تغییر قوانین
 • مهارت داشتن بر رفتار بدن
 • کنترل داشتن بر عصبانیت خود و بالا بردن صبر و تحمل
 • نحوه درست برای به کارگیری اصول کلامی
 • مهارت بر اصول روانشناسی در جهت ارتباط با مردم و موکلین
 • افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس خود
 • مهارت در دادخواست نویسی ، شکواییه نویسی ، لایحه نویسی
 • مهارت در استفاده ی به موقع از مواد و تبصره های قوانین
 • مهارت در افزایش اعتماد به نفس و کنترل عزت خود

وظایف اصلی بهترین وکیل زنجان

وظایف اصلی بهترین وکیل در زنجان

در شهر زنجان وکلای حرفه ای بسیاری وجود دارد که مورد تایید مردم هستند که افراد کلیه امور وکالتی و حقوقی خود را جهت بررسی و پیگیری به آنان واگذار کنند. به عبارتی مردم اطمینان دارند که این وکلا با توجه به دانش و مهارتی که دارند پرونده آن ها را با موفقیت پیگیری می کنند. بهترین وکیل زنجان وظایف خود را به خوبی انجام می دهد و نسبت به وظایف خود تعهد دارد تا بتواند آن را به بهترین شکل به پیش ببرد. بنابراین توصیه می کنیم در این انتخاب نهایت دقت را به خرج دهید و یک وکیل خبره و اخلاق مدار را جهت موفقيت در پرونده و رسیدن به نتایج دلخواه، انتخاب نمایید.

 • برگزاری مشاوره های حقوقی حرفه ای و کاربردی به مراجعه کنندگان و موکلین
 • صداقت و صراحت در انجام کار
 • اعلام نتایج احتمالی پرونده در جلسات اولیه مشاوره
 • مطالعه دقیق و بررسی پرونده
 • وقت شناس بودن در کلیه امور اجرایی پرونده موکل
 • جمع آوری اطلاعات و اسناد مهم در راستای دفاع از موکل
 • تعهد داشتن و عمل کردن به تمامی اموری که در وکالت نامه قید شده است
 • حضور وکیل در تمامی جلسات دادگاه و دادسرا
 • پیگیری و بررسی مداوم پرونده تا اخذ نتیجه نهایی و مطلوب
 • بیان دلیل های مناسب در دادگاه به نفع موکل
 • تلاش و کوشش برای گرفتن حق ضایع شده از موکل
 • تلاش برای به موفقیت رساندن پرونده
 • تهیه گزارشات کاری از نحوه اجرای کار به موکل
 • نادیده گرفتن منافع خویش
 • ارائه راهکارها و روش های درست برای کوتاه کردن پروسه زمانی پرونده
 • امانتداری در حفظ مدارک موکل
 • سماجت و شجاعت داشتن در کار
 • آگاهی از دانش روانشناسی و روانشناختی
 • بالا بردن تحمل و صبر بالا در طی انجام کار
 • آشنا به دادگاه و دادسرا ها
 • بروز رسانی اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین تغییر داده شده حقوقی
 • انتقال آرامش و اطمینان خاطر به موکل
 • همراهی موکل از ابتدا تا انتهای مراحل کاری

کلام آخر

اگر گرفتار مشکلات و دعاوی مختلف حقوقی شده اید بهتر است در انتخاب بهترین وکیل زنجان نهایت توجه و دقت را به کار بگیرید. زیرا وکیلی که انتخاب می کنید قرار است قسمت مهمی از زندگی و مشکلاتی که برای شما ایجاد شده است را برطرف نماید و نسبت به تعهداتی که در قرارداد وکالتی خود با شما دارد عمل کند. وکیل همچنین باید نسبت به موکلین خود تعهد اخلاقی و کاری داشته باشد. در این مقاله جهت راحتی کار و آشنایی شما، به معرفی ۱۰ تا از بهترین وکیل زنجان پرداختیم. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شود. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا