بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر ⭐【سال 1403】

در این مقاله قصد داریم به توضیح بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر بپردازیم. دنیای حساب و کتاب و معاملات بانکی همواره دچار تغییر و تحولات زیادی شده است، به عنوان مثال چک های بانکی یکی از پدیده های دنیای معاملات می باشند که مردم را از حمل پول نقد و خطرات همراه با آن، خلاص کرده است و امکان انجام تراکنش های مختلف را بدون داشتن پول نقد فراهم کرده است. پرفکت مانی و ووچر در واقع همان چک بانکی می باشند اما با این تفاوت که به شکل الکترونیکی هستند. خواهشمندم تا پایان مقاله بهترینک همراه ما باشید.

کاربرد پرفکت مانی و ووچر

کاربرد پرفکت مانی و ووچر

پرفکت مانی و ووچر در واقع نوعی ابزار در جهت داشتن راحتی بیشتر در انجام معاملات مختلف می باشد. ووچر یک نوع کد مخصوص است که بسیار شبیه به یک کارت شارژ الکترونیکی عمل می کند و با هدف واریز کردن وجه یا برداشت پول الکترونیکی از حساب های پرفکت مانی، مورد استفاده قرار می گیرد. عموم کاربران این امکان را دارند که از طریق ووچر پرفکت مانی، پرداخت های خود را بدون احتیاج به داشتن حساب انجام دهند.

یکی از مهم ترین اهداف از طراحی و تولید پرفکت مانی و ووچر، انتقال پول به حساب هر شخصی در سرتاسر جهان می باشد. از طریق این ابزار هوشمند، همه کاربران این توانایی را دارند که به شکل کاملا امن و خصوصی، هزینه کالا و خدمات انجام شده را به شکل اینترنتی پرداخت کنند. امکان تبادل ووچر با هر نوع ارز الکترونیکی یا حتی پول نقد هم در دسترس می باشد.

از دیگر کاربردهای ووچر پرفکت مانی پرداخت همه هزینه ها، خرید آنلاین انواع مختلف کالا و بهره گیری از خدمات مختلف سایت های خارجی می باشد. تعداد زیادی از کاربران در سرتاسر جهان برای استفاده از خدمات این چنینی، تمایل ندارند که حساب پرفکت مانی افتتاح کنند و در پی راحت ترین روش هستند. در این چنین مواقع، استفاده از ووچر پرفکت مانی به عنوان بهترین گزینه به حساب می آید. به طور کلی استفاده از پرفکت مانی و ووچر دارای یک سری مزایا می باشد که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 • امکان تبدیل ووچر پرفکت مانی به پول نقد وجود دارد
 • کاربران از حمل وجوه نقد در مسافرت ها بی نیاز هستند
 • کارمزد استفاده از کد ووچر و پرفکت مانی بسیار پایین می باشد
 • انتقال وجوه مختلف و پرداخت بدون داشتن حساب پرفکت مانی امکان پذیر است
 • پرداخت بدون کارمزد در سایت هایی که از این روش پرداخت پول پشتیبانی می کنند، فراهم است
 • امکان منتقل نمودن وجوه مختلف به صورت اینترنتی و الکترونیکی را برای عموم کاربران فراهم می آورد
 • امنیت پرداخت ها در پرفکت مانی و ووچر بسیار بالا می باشد و بدون هیچ نگرانی می توان از آن استفاده کرد
 • کد ووچر تاریخ انقضا ندارد و شخصی که آن را خریداری می کند، می تواند با خیال راحت آن را به شکل خام حفظ کند
 • میزان پرداختی های کاربران، در کوتاه ترین زمان و با بیشترین سرعت انجام می شود و تاخیری در روند استفاده کد ووچر وجود ندارد
 • در هنگام استفاده از کد ووچر، نیازی به وارد کردن اطلاعات حساب کاربری نمی باشد، به همین علت حریم خصوصی کاربر حفظ می گردد

مزایای استفاده از پرفکت مانی و ووچر

مزایای استفاده از پرفکت مانی و ووچر

به طور معمول همه افرادی که از کد ووچر و پرفکت مانی استفاده می کنند، تمایل دارند که در رابط با مزایا آن اطلاعاتی در اختیار داشته باشند که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

یکی از اصلی ترین مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی این است که بسیار قابل فهم می باشند و به راحتی می توان از آن استفاده کرد، در واقع به علت سهولت استفاده از آن، هر شخصی توانایی این را دارد که از ووچر کد استفاده کند. تاخیر زمانی در استفاده از کد ووچر وجود ندارد و در کوتاه ترین زمان و بالاترین میزان سرعت، تمامی پرداختی های کاربران انجام می شود. وقتی که شخصی اطلاعات مورد نیاز را در صفحه کاربری وارد می کند، سریعا اعتبار به حساب آن شخص اضافه می شود و امکان این فراهم است که خرید اجناس مختلف و خدمات را از طریق ووچر پرفکت مانی انجام دهند.

امنیت بالایی که در پرداخت های اینترنتی از طریق ووچر پرفکت مانی وجود دارد، برای عموم کاربران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به این نکته بسیار توجه می کنند. همه کاربران باید اطلاع داشته باشند که امنیت پرداخت ها از طریق ووچر پرفکت مانی بسیار بالا است و با خیالی راحت می توانید از آن استفاده کنند. از دیگر مزیت های ووچر پرفکت مانی این است که آن ها تاریخ انقضاء ندارند و در واقع به شکل نامحدود می باشند. کاربران هر زمانی که تمایل داشته باشند، این توانایی را دارند که برای نقد کردن مبالغ مختلف اقدام کنند و از بابت نداشتن تاریخ انقضاء کارت، مطمئن باشد.

با توجه به این نکته که کارمزد استفاده از ووچر پرفکت مانی بسیار کم می باشد، برای آن دسته از اشخاصی که به طور دائمی پرداخت های ارزی دارند یکی از بهترین گزینه های در دسترس می باشد که از آن می توانند بیشترین استفاده را ببرند. افرادی که تمایل ندارند کارمزد زیادی پرداخت کنند، بی شک ووچر پرفکت مانی به عنوان بهترین گزینه برای انتقال ارز برایشان می باشد.

از دیگر مزیت های ووچر پرفکت مانی، بی نیاز ساختن کاربران از حمل پول نقد در سفرهای خارج از کشور می باشد. با توجه به این که امکان این وجود دارد به صورت دلاری ووچر پرفکت مانی تهیه کند، دیگر نیاز نیست در سفرهای خارجی پول نقد به همراه خود داشته باشید. مزیت های کلی این سیستم انتقال پول به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 •  عدم رویارویی با مشکلات رد تراکنش ها یا تاخیر در انجام هر یک
 •  عدم نیاز به تایید کردن داده ها و اطلاعات در زمان نقد کردن ووچرها
 • سپرده گذاری با ووچر در حساب پرفکت مانی، هیچ گونه کارمزدی ندارد
 • امنیت انجام تراکنش های مختلف در کد ووچر مانند پرفکت مانی بسیار بالاست
 • دارای تاریخ انقضای نامحدود می باشد و می توان تا هر زمانی از آن استفاده کرد
 • استفاده راحت و سادگی کار با آن از قابل توجه ترین مزیت های ووچر پرفکت مانی می باشد

بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر کدام است؟

برخی از مهم ترین مزایای پرفکت مانی و ووچر در جدول زیر لیست شده است:

📋 بدون تاخیر در پرداخت پول تاخیری در استفاده از این کد وجود ندارد و در کمترین سرعت پرداختی های شما انجام می شود.
😌 راحت و آسان بودن در واقع به دلیل راحتی استفاده از پرفکت مانی هر فردی قادر است از ووچر کد استفاده نماید.
❤️ امنیت پرداخت امنیت پرداخت ها در ووچر پرفکت مانی بسیار زیاد است و با خیالی آسوده می توانید از آن استفاده نمایید.
💰 کارمزد کم از آنجایی که کارمزد استفاده از ووچر کم از برای کسانی که به طور دائم پرداخت ها ارزی دارند بسیار مفید است.
🕒 نداشتن تاریخ انقضاء یکی از مزیت های پرفکت مانی نداشتن تاریخ انقضاء می باشد و در هر زمانی می توانید از آن استفاده کنید.

بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر کدام است؟

با توجه به توضیحات ارائه شده در مورد بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر، سعی کردیم بخشی از ویژگی ها و کاربردهای استفاده از پرفکت مانی و ووچر را شرح دهیم. با توجه به کاربرد گسترده این پدیده الکترونیکی، سایت های مختلفی به خرید پرفکت مانی و ووچر می پردازند، سوالی که ممکن است به ذهنمان برسد این است که بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر کدام است؟

برای یافتن پاسخ  این سوال می توانید خصوصیات و امکانات سایت های مختلف که در این زمینه فعالیت دارند، با یکدیگر مقایسه کنید و با توجه به نیاز خود، سایت مدنظر را انتخاب کنید. در ادامه مقاله به توضیح 10 نمونه از بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید گیفت کارت در ایران

سایت ایرانیکارت

سایت ایرانیکارت

ایرانیکارت بیش از ۱۳ سال است که در زمینه پرداخت بین المللی و نقد کردن درآمد ارزی فعالیت می‌کند. این مجموعه در این حوزه، بیش از ۱۰۰ خدمت فعال با ۷۰۰ هزار کاربر دارد. بنابراین با استفاده از خدمات ایرانیکارت می‌توانید به ساخت حساب بین المللی معتبر مانند پرفکت مانی و خرید ووچر آن اقدام کنید.

با استفاده از ایرانیکارت به 3 صورت می‌توانید از خدمات پرفکت مانی بهره‌مند شوید. روش اول افتتاح حساب پرفکت مانی و بهره‌مندی از خدمات این حساب بین‌المللی است. پس از افتتاح حساب پرفکت مانی می‌توانید به انجام معاملات خود با استفاده از این سرویس مشغول شوید. روش دوم خرید و فروش پرفکت مانی است که در صورت احراز هویت شدن در پنل ایرانیکارت شارژ حساب پرفکت مانی به صورت آنی انجام می‌شود. روش سوم خرید ووچر پرفکت مانی از ایرانیکارت است. ووچر پرفکت مانی، نوعی کارت شارت مجازی است که به صورت دلاری شارژ شده و در مبالغ مختلف می‌توانید آن را خریداری کنید. علاوه بر این ووچر پرفکت مانی یک بار مصرف بوده و بر اساس نیاز خود آن را شارژ کرده و پرداخت‌های خود را انجام می‌دهید. این ووچر را نمی‌توانید به صورت فیزیکی تهیه کنید.

با ووچر پرفکت مانی می‌توانید انتقال ارز به سراسر دنیا را انجام دهید. سایر مزایا و کاربردهای آن موارد زیر می‌باشد:

 • امنیت بالایی در پرداخت دارد.
 • در قالب گیفت کارت ارائه می‌شود.
 • در مبالغ مختلف دلاری قابل شارژ است.
 • می‌توانید با استفاده از آن حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.
 • در کمترین زمان ممکن پرداخت خود را انجام می‌دهید.
 • تاریخ انقضا و محدودیت زمانی ندارد.
 • کارمزد اندکی در زمان استفاده از کد ووچر کسر می‌شود.
 • در سایت‌های پذیرنده آن کارمزدی پرداخت نمی‌شود.
 • به صورت آنلاین می‌توانید انتقال وجه انجام دهید.

به منظور شارژ پرفکت مانی از طریق ایرانیکارت پیش از هر چیز می بایست نسبت به تایید هویت خود در پنل کاربری و تایید مدارک اقدام کنید. علاوه بر این شما می‌توانید از طریق ایرانیکارت اعتبار ووچر خود را نقد کرده و پس از ارائه اطلاعات مبلغ مورد نظر را دریافت کنید.

سایت نیک پرداخت

سایت نیک پرداخت

هدف از طراحی و تولید وب سایت نیک پرداخت، ایجاد تحولی نوین در زمینه ارائه مجموعه خدمات ارزی در بستر اینترنت بوده است. تیم ورک این وب سایت هوشمند، با داشتن 9 سال تجربه در انجام امورات ارزی، موفق به کسب 2 رتبه برتر در جشنواره وب و موبایل ایران شده است، با استفاده از این وب سایت، می توانیم روش های متفاوت ارائه خدمات ارزی را امتحان کنیم..

وب سایت نیک پرداخت، از یک تیم مدیریتی با بیشتر از 9 سال سابقه در زمینه انجام امورات ارزی اینترنتی تشکیل شده است که عامل اصلی اعمال تغییرات مهم در پروسه ارائه این قبیل خدمات در کشور بوده است. داشتن اطلاعات جامع تیم نیک پرداخت، از بازار و آگاهی از ریسک‌ های موجود در این مسیر، باعث می‌ شود که مشتریان با پایین ترین میزان ریسک، سفارشات خود را به ثبت برسانند. با استفاده از خدمات مختلف وب سایت نیک پرداخت، حجم کثیری از امکانات پرداخت آنلاین ارزی در سرتاسر دنیا در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

یکی دیگر از اتفاقات شگرفی که توسط وب سایت نیک پرداخت، ایجاد شده است، سبک مدرنی از کسب و کار، با نام دورکاری یا فریلنسری می باشد. این نوع کار هم تا حد بسیاری به پرداخت‌ های اینترنتی ارزی و تمامی حساب های ارزی وابسته می باشد. در ایران هم اعداد زیادی از افراد، علاوه بر داشتن محدودیت های بسیار و هم چنین تحریم های حاکم بر کشور، مشغول به انجام فعالیت های بین المللی در این زمینه می باشند.

تمایل داشتن به انجام کار فریلنسری، باعث تزریق ارز به کشورمان می شود و مجموعه خدمات وب سایت نیک پرداخت هم می‌ توانند در این زمینه، کمک کننده فریلنسرهای داخل کشور جهت نقد کردن درآمد ارزی خود باشند. هدف اصلی از ایجاد وب سایت نیک پرداخت، به طور معمول ساده سازی پروسه پرداخت‌ های ارزی برای خرید اجناس و یا خدمات مختلفی مانند هاست و دامنه و دیگر محصولات شرکت‌ های شناخته شده بین‌ المللی می باشد که می‌ توانند کاتالیزوری جهت کسب موفقیت کسب و کار های داخلی محسوب شوند.

سایت داماهی پی

سایت داماهی پی

وب سایت داماهی پی، به عنوان مجموعه‌ ای تازه کار است که فعالیت خود را به شکل رسمی از سال 1398 آغاز نموده است و هدف اصلی از ایجاد آن، ارائه نمودن خدمات مختلف ارزی به کاربران ایرانی می‌ باشد. تیم ورک این وب سایت از یک سری جوانان نخبه و با انرژی تشکیل شده است که بعد از سال‌ ها فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال و با در نظر گرفتن نیازهای مختلف همه اقشار جامعه، اقدام به تاسیس این شرکت شده است. اساتید وب سایت داماهی پی همواره در تلاشند که با ایجاد فضایی امن و شفاف، همه نیازهای ارزی افراد مختلف جامعه را برطرف کنند.

از مجموعه خدمات اصلی وب سایت داماهی پی، می توان گفت که در حال حاضر مبادله و خرید و فروش همه ارزهای پرکاربرد مثل بیت‌ کوین،‌ پرفکت مانی، وب مانی، پریمیوم ووچرز و … بر عهده این وب سایت می‌ باشد. تمامی افراد فعال در وب سایت داماهی این ادعا را دارند که جزوء 3 شرکت برتری هستند که مجموعه سفارشات خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر در آن، کم تر از یک ساعت تسویه می گردد، اما در حال حاضر همه سفارشات خرید و فروش پرفکت مانی و ووچر در وب سایت داماهی پی، به طور خودکار و آنی انجام می‌ گردد.

بنابراین اگر در زمینه ووچر پرفکت مانی فعالیت دارید و سرعت نقل و انتقالات برایتان مهم می باشد، حتما برای یک بار هم که شده، خدمات وب سایت داماهی پی را امتحان کنید. پرفکت مانی یکی از پرکاربردترین کیف های پول دیجیتالی در دنیا می باشد که استفاده از آن برای ما ایرانی ها تحریم شده است. وب سایت داماهی پی به مدت 4 سال است که در این زمینه فعال است و تمامی سرویس های مرتبط با کیف پول دیجیتالی را ارائه می کند.

هم چنین علاوه بر خدمات خرید و فروش خودکار ووچر پرفکت مانی و شارژ کردن کیف پول پرفکت مانی که جزوء خدمات اصلی وب سایت داماهی پی در این زمینه به حساب می آید، تیم پشتیبانی این وب سایت، آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات و انتقادات کاربران می باشد. اساتید فعال در وب سایت داماهی پی، تمام تلاش خود را می کنند که با داشتن صداقت و شفافیت در کار، باعث شوند که هیچ گونه نقطه ابهامی در ذهن کاربران باقی نماند تا بتوانند در بستر امنی که ایجاد شده است، یک سرویس پر بازده دریافت کنند.

برخی دیگر از مزایا وب سایت داماهی پی به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • دارای صداقت و تعهد
 • امکان پشتیبانی 24 ساعته
 • دارای خدمات تمام خودکار و لحظه ای
 • امکان انجام سفارشات مختلف در کوتاه ترین زمان ممکن

سایت پرفکت فا

سایت پرفکت فا

در وب سایت قدرتمند پرفکت فا به 2 شکل می توان از خدمات پرفکت مانی بهره برد. روش اول خرید پرفکت مانی به حالت انتقال یک حساب به حساب دیگری می باشد و در روش دوم، خرید ووچر پرفکت مانی می باشد که به شکل کد ووچر بین کاربران عرضه می گردد. بعد از این که ووچر پرفکت مانی را از سایت پرفکت فا خریداری نمودید، کد فعال سازی، کد ووچر، مبلغ و زمان ایجاد به کاربران اعلام می گردد. برای استفاده از این ووچر، فقط نیاز است که در سایت ووچر پرفکت مانی درخواست شده، شماره ووچر و کد فعال سازی را وارد کنید تا فرآیند خرید کد ووچر کامل گردد.

برخی دیگر از ویژگی های وب سایت پرفکت فا به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

امکان احراز هویت در عرض چند دقیق: در وب سایت جامع پرفکت‌ فا، این امکان وجود دارد که بدون عکس سلفی و بدون ثبت تلفن ثابت، خرید خود را انجام دهید.

امکان بازگرداندن وجه: در صورت رخ دادن هر گونه مشکل در خرید و فروش از وب سایت پرفکت‌ فا، میزان مبلغی که کسر شده است، سریعا به حساب کاربران عودت داده می شود.

امکان تسویه حساب فوری: پس از مرحله خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و پی اس ووچر، این امکان فراهم است که برداشت یک ساعته را انتخاب کنید.

دارای سروری قدرتمند: وب سایت پرفکت‌ فا بر روی سرورهای قوی و هوشمندی تعبیه شده است که از لحاظ امنیت، سرعت و به وقت بودن در شرایط عالی قرار دارند.

امکان انتقال آنلاین: انتقال وجوه مختلف در سراسر دنیا فقط در عرض چند ثانیه از طریق وب سایت پرفکت فا فراهم است. در پرفکت‌ فا در کوتاه ترین زمان ممکن، می توان انتقال پول را انجام داد.

دارای سرعت انتقال بسیار بالا: بر خلاف بسیاری از سیستم های بانکی، از طریق این سیستم قدرتمند، این امکان فراهم است که مبالغ زیاد را در عرض چند دقیقه از کشوری به کشور دیگر منتقل نمود.

سایت کوینی فا

سایت کوینی فا

برای خرید ووچر پرفکت مانی، دیگر احتیاجی به باز کردن حساب و شماره حساب پرفکت مانی نمی باشد. فقط لازم است که در سایت کوینی فا، مرحله احراز هویت انجام شود و سپس مرحله خرید انجام شود. با خرید ووچر پرفکت مانی، بدون داشتن نگرانی از هرگونه بروز مشکل مانند تحریم، از انواع مختلف سایت هایی که perfect money می‌ پذیرند، خدمات مختلف دریافت کنید. همه افرادی که حساب پرفکت مانی دارند و اشتیاق دارند که در حساب خود دلار داشته باشند، می توانند با خرید ووچر از وب سایت کوینی فا، حساب خود را شارژ کنند و از طریق آن اعتبار دلاری دریافت کنند.

برای دریافت این قبیل خدمات، فقط کافی است که در سایت کوینی فا ثبت نام کنید و آن حجم دلاری که احتیاج دارید را به شکل ووچر دریافت کنید. هم چنین می توانید به اکانت خود مراجعه کنید و از طریق وارد نمودن کد ووچر، اکانت خود را شارژ کنید.

سایت کارتی شو

سایت کارتی شو

وب سایت کارتی شو در واقع به عنوان یک صرافی دیجیتال محسوب می شود که خدمات پرداخت بین‌ المللی را ساده کرده است و پایین ترین نرخ کارمزد را برای ارائه‌ خدمات مختلف در نظر گرفته است. این وب سایت هوشمند، از طریق پنل کاربری تماما خودکار خود، همه درخواست‌ ها را به شکل آنی انجام داده است و فرقی نمی کند که در چه ساعتی از شبانه روز هستید، در هر لحظه، این شرایط فراهم است که خرید خود را تکمیل کنید و کد های ووچر خود را دریافت کنید.

هم چنین وب سایت کارتی شو در زمینه نقد کردن درآمدهای ارزی نیز فعالیت گسترده دارد و اگر تمایل دارید که درآمد دلاری خود را به ایران منتقل کنید و معادل ریالی آن را تحویل بگیرید، می توانید در وب سایت کارتی شو عضو شوید.

سایت بیت مهر

سایت بیت مهر

پرفکت مانی یک شرکت ارائه کننده سیستم پرداخت الکترونیکی می باشد که در کشور پاناما پایه گذاری شده است. با توجه به این که این شرکت، ایران را تحریم نکرده است، به عنوان یکی از بهترین روش ها، جهت خرید از وب سایت های خارجی برای ایرانیان محسوب می شود. به ویژه برای آن دسته از برنامه نویسان که به دنبال پیدا کردن راهی برای دریافت وجه از خارج از کشور می باشند. وب سایت بیت مهر، ارزنده ترین خدمات را در حوزه پرفکت مانی ارائه می کند.

سایت ایکس پی اکسچنج

سایت ایکس پی اکسچنج

وب سایت ایکس پی اکسچنج، با این هدف ایجاد شده است که فضایی ایمن برای خرید و فروش ارز دیجیتال را برای کاربران ایجاد کند و با هدف فراهم نمودن رقابتی کاملا سالم در بازار و جلب اعتماد تمام کاربران، مشغول به فعالیت می باشند. هم چنین تمامی استید این وب سایت، از زمان شروع کار خود، در تلاش هستند تا بهترین نوع خدمات و بهترین نرخ خرید و فروش پرفکت مانی و کد ووچر را به کاربران عرضه کنند.

وب سایت ایکس پی اکسچنج در فضایی کاملاً ایمن و مطمئن، برای همه کاربران این شرایط را فراهم کرده است تا در هر ساعتی از شبانه روز، امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را داشته باشند. همه خدمات ارائه شده در وب سایت ایکس پِی تحت، در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر کاری در جهت نقض قوانین کشور مانع ارائه خدمات به کاربران می شود.

سایت پی 98

سایت پی 98

وب سایت پی 98 از تیمی با تجربه، خلاق، سرزنده و پرتلاش تشکیل شده است که بیشتر از 5 سال است که در زمینه ارائه خدمات پرداخت بین المللی و کسب درآمد ارزی به همه مشتریان خود، فعالیت می کند. این وب سایت هوشمند توانسته است به بیشتر از 300.000 مشتری، نه فقط چالش های مردم کشورمان را در حوزه پرداخت های بین المللی برطرف کرده است، بلکه محیطی برای نقد کردن درآمد دلاری بیش از صدها فریلنسر ایرانی را نیز فراهم نموده است.

سایت ارزی پی

سایت ارزی پی

چیزی که مشخص است، با توجه به عدم ارتباط بانک های ایران با دیگر بانک ها معتبر در کل جهان، انجام عملیات بانکی و خرید و فروش ارز دیجیتال در سرتاسر کشور، با یک سری مشکلات پیچیده مواجه است. به همین جهت گروه ارزی پی با تکیه بر نیروی جوان و اساتید مجرب، بستری را در فضای مجازی ایجاد نموده است که از سوی صرافی های دیجیتالی پشتیبانی می شود. وب سایت ارزی پی توانسته با رعایت اصول 7 گانه، خدمات مختلف را با مناسب ترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن، ارائه کند.

روش های خرید پرفکت مانی و ووچر

برای خرید پرفکت مانی و ووچر می توان از دو روش استفاده کرد که عبارتند از:

مراجعه به صرافی های مختلف: روش اولی که پیشنهاد می شود، مراجعه به صرافی های آنلاین و یا آفلاین و خرید پرفکت مانی و ووچر می باشد. در این روش می توان از معتبر بودن صرافی ها، قبل از انجام خرید، مطمئن شوید. نکته ای که می بایست به آن دقت نمود، این است که صرافی مدنظری که برای تهیه ووچر پرفکت مانی انتخاب می کنید، حتما معتبر و شناخته شده باشد. پس از آن که مراحل احراز هویت در صرافی مدنظر انجام دادید، می بایست مبلغی را که درنظر دارید را وارد کنید و آن مبلغ را حتما باید از طریق کارت بانکی خود پرداخت کنید.

خرید از طریق وب سایت های معتبر شناخته شده: یکی از آسان ترین متدها جهت تهیه پرفکت مانی و ووچر این است که کاربر به سایت های ایرانی رجوع کند و خرید خود را انجام دهد. در واقع کاربران از طریق یک جستجوی ساده در گوگل، به راحتی می توانند آن را پیدا کنند. مبلغی که باید جهت خرید این کارت ها پرداخت شود، بسیار گوناگون می باشد و از یک دلار تا چند دلار شروع می شود.

روش های خرید پرفکت مانی و ووچر

پس از خرید ووچر پرفکت مانی، یک کوپن دیجیتالی در اختیار کاربران قرار می گیرد. معمولا بر روی این کوپن دو سریال E-voucher و Activation code درج می شود که بسیار مهم می باشد و مثل رمز کارت های بانکی حائز اهمیت می باشد، این سریال ها می بایست در جای مطمئنی نگه داری شوند.

یکی از نکاتی که در رابط با استفاده از ووچر پرفکت مانی بسیار قابل توجه می باشد و کاربر می بایست در رابط با آن مورد، اطلاعات کافی داشته باشد این است که، به شرطی می توانید از آن استفاده کنید که سایت اینترنتی مدنظر از خدمات این کارت پشتیبانی کند. استفاده کردن از این کارت بسیار شبیه به استفاده کردن از کارت هدیه می باشد.

روش های فروش پرفکت مانی و ووچر

برای فروش ووچر پرفکت مانی و نقد کردن آن، کاری که نیاز است انجام شود این است که وارد یک شرکت خدمات پرداخت ارزی شوید و ووچر پرفکت مانی خود را به آن ها بفروشید. در نتیجه اگر می خواهید که با خیال راحت نقد کردن ووچر پرفکت مانی خود را انجام دهید، می بایست طبق مراحل ذیل عمل کنید که عبارت است از:

 • قبل از هر چیز نیاز است در یکی از سایت های خدمات پرداخت ارزی یک حساب کاربری برای خود درست کنید
 • سپس وارد اکانت خود شوید و از منوی خدمات، بخش پرفکت مانی، گزینه نقد کردن پرفکت مانی را انتخاب کنید
 •  گزینه تبدیل پرفکت مانی به ریال را انجام دهید
 • در این بخش در صفحه ای که مشاهده می کنید، گزینه ووچر را انتخاب کنید و مبلغ مربوطه را وارد کنید
 • در پایان نیاز است که اطلاعات خواسته شده که مرتبط با ووچر پرفکت مانی می باشد را وارد کنید و در پایان درخواست خود را به ثبت برسانید

روش های فروش پرفکت مانی و ووچر

پس از ثبت درخواست خود، بررسی های مورد نیاز انجام می شود و معادل ریالی مبلغ مرتبط با ووچر پرفکت مانی به حساب بانکیتان واریز می گردد. در نتیجه به آسانی می توان ب ووچر پرفکت مانی خود را نقد نمود.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که خصوصیات و ویژگی های هر یک از وب سایت های مربوطه را شرح دهیم. امیدوارم پاسخ سوالات خود را پس از مطالعه این مقاله، پیدا کرده باشید، هم چنین تشکر می کنم از همه شما عزیزان که همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

یک سایت معتبر و خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

سایت های معتبر دارای پیشتیبانی قوی، طراحی ساده و جذاب برای آسانی کار کاربران هستند. یکی دیگر از ویژگی های یک سایت معتبر سرعت آن می باشد که سایت ها باید از سرعت بالایی برخوردار باشد تا نیاز کاربران را یرطرف کند.

مزایای پرفکلت مانی و ووچر چیست؟

ووچر پرفکت مانی مزیت ها و کاربردهای فراوانی دارد. استفاده راحت و امنیت بالا در پرداخت های اینترنتی از مزیت های ووچر پرفکت مانی به شمار می رود.

بهترین سایت برای خرید پرفکت مانی و ووچر کدام است؟

برای انتخاب یک سایت معتبر و مطمعا برای خرید پرفکت مانی و ووچر در این مقاله همراه ما باشید که ما در این مقاله به بهترین سایت خرید پرفکت مانی و ووچر پرداخته ایم.

3.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا