بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین کلاس آنلاین آیلتس ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم درباره ی بهترین کلاس آنلاین آیلتس توضیح دهیم. امروزه وجود یک مرکز آموزشی معتبر که بتواند نیازهای آموزشی علاقه مندان زبان انگلیسی را پوشش دهد، یکی از دغدغه های مردم شده است. امروزه کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شوند و محدودیت مکانی از بین رفته و شما می توانید با هر استادی از هر جای ایران کلاس داشته باشید. گرفتن مدرک آیلتس برای کسانی که قصد مهاجرت از کشور را به منظور ادامه تحصیل یا کار دارند، از اهمیت بالایی برخوردار است. در بهترینک تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 ویژگی بهترین کلاس آنلاین آیلتس چه می باشد؟

آیلتس، پر مخاطب ترین مدرک بین المللی است. یکی از عوامل مهمی که زبان‌ آموز در کلاس های آنلاین باید به آن توجه کند، برنامه‌ ریزی آموزشی مناسب موسسات زبان انگلیسی است، موسسه شما باید با توجه به فاکتور هایی مانند توانایی شما و سطح دانش شما در زبان انگلیسی، شما را در کلاس آیلتس قرار بدهد. رزومه مدرسینی که در آن آموزشگاه مشغول به کار هستند، یکی از ویژگی های مهم کلاس های آنلاین می باشد. فضای  کلاس آنلاین و اساتید مجرب در یادگیری شما تاثیر زیادی می گذارد.

به دلیل اهمیت کلاس‌ های آیلتس، ایجاد یک فضای دوستانه و بدون اضطراب، بین دانش آموز و معلم در کلاس واجب است و بر یادگیری زبان‌ آموز تاثیر بسیار خوبی می‌گذارد. بهتر است زبان‌ آموز قبل از ثبت‌ نام در کلاس‌ های آیلتس، درباره ی آن موسسه تحقیق کند و منابعی که در طول ترم باید از آن ها استفاده کند را از معلم خود بپرسد. ویژگی دیگری که برای زبان آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است، محیط آموزشی مناسب و تجهیزات آموزشی است که، موسسه حتما باید برای زبان‌ آموز در نظر گیرد و بین آموزش حضوری و آنلاین فرقی نباشد.

خدماتی که در آموزش آنلاین صورت می گیرد باید مانند آموزش حضوری، همان قدر با کیفیت باشد.

 ویژگی بهترین کلاس آنلاین آیلتس چه می باشد؟

کلاس ها باید فعال باشند و مکالمه های زیادی بین زبان آموز و معلم رد و بدل شود تا زبان آموز با گذشت زمان و تکرار و با دقت زیاد به گرامر، به درستی بتواند صحبت کند. بهترین کلاس آنلاین آن است که اگر زبان آموز مشکلی در مکالمه داشته باشد، به کمک مدرس خود، نقاط ضعف خود را متوجه شود و به مرور صحبت کردن زبان آموز بهتر شود. یکی از موضوعاتی که بهتر است مدرس دوره آیلتس با توجه به سابقه خود در کلاس مطرح کند، تجربیات خود او و زبان‌ آموزانی است که در گذشته در آزمون آیلتس شرکت کرده‌اند.

این موضوع باعث تقویت روحیه زبان آموز می شود و می تواند از تجربه کسانی که کلاس ها و آزمون آیلتس را گذرانده اند، استفاده کند. هم چنین بهترین کلاس آیلتس از پیشنهادات زبان آموزان استفاده می کند، تا روند یادگیری بهتر باشد. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم کلاس آنلاین آیلتس ارائه نکات کاربردی و کلیدی مرتبط با چهار مهارت ریدینگ، اسپیکینگ، رایتینگ و لیسنینگ توسط مدرس متخصص است.

یک کلاس آنلاین که از کیفیت بالایی برخوردار است، هم چنین باید قیمت مناسبی داشته باشد تا همه مردم در هر سطح مالی ای که هستند بتوانند از این کلاس ها استفاده کننند و به هدف خود برسند.

بهترین کلاس آنلاین آیلتس کدام است؟

بهترین کلاس آنلاین آیلتس باید از کیفیت و کمیت بالایی برخوردار باشد. موسسه ها از اساتیدی متخصص در این زمینه برای برگزاری کلاس ها استفاده می کنند. از ابزار های خوبی برای آموزش استفاده کنند و رابطه خوبی با زبان آموز بر قرار کنند. هم چنین اساتید زبان آموزان باید به آن ها گوش زد کنند که فقط کلاس در موفقیت آن ها تاثیر گزار نیست، اگر می خواهند در آزمون آیلتس نمره قبولی بگیرند باید تمرین بسیار جدی و زیاد داشته باشند. بهترین کلاس آنلاین آیلتس، زبان آموز را با چهار حالت این آزمون آشنا می کند و او را آماده می کند برای آزمون.

بهترین کلاس آنلاین آیلتس کدام است؟

در ادامه 10 سایت معتبر برای معرفی بهترین کلاس آنلاین آیلتس به شما معرفی خواهیم کرد.

موسسه زبان ایران اروپا

این موسسه در تمامی سایت ها و مراجع به عنوان لینک اول موسسات آموزشی آمده است و تقریبا بدون رقیب در صدر جدول برترین موسسات آموزش زبان کشور قراردارد.

از جمله دلایل این موفقیت میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • کارکرد صرف و تخصصی بر آموزش زبان انگلیسی
 • استفاده از مجرب ترین و زبده ترین اساتید و کارشناسان آموزشی کشور
 • استفاده از اساتید به نام بین المللی و خارجی در دوره ها
 • برگزاری کلاسهای جانبی رایگان در کنار دوره های اصلی
 • استفاده از منابع به روز آموزشی
 • مشاوره و پشتیبانی مستم در طول دوره
 • و….

همچنین ایران اروپا موفق به کسب جوایز متعددی در این مسیر گردیده که از جمله این موارد میتوان به اخذ تندیس رضایتمندی مشتری در 4 سال پیاپی ،اخذ تندیس برند برتر موسسات کشور،تندیس نشان کیفیت و بهره ،تندیس برند ملی موسسات آموزشی و ده ها جوایز دیگر گردد که در نوع خود بینظیر میباشد.این موسسه در حال حاضر با دارا بودن بیش از 23000 دانشجوی فعال بزرگترین مجموعه آموزش زبان در کشور میباشد.

شماره تماس: 02149109000

آدرس سایت : www.iran-europe.net

موسسه آموزش زبان بین المللی آدرین

این موسسه یک موسسه بین المللی با مرکزیت خارج از ایران میباشد که به تازگی فعالیت خود را در ایران نیز شروع کرده است و و با وجود سابقه کم در این عرصه در کشور ایران سر و صدای زیادی به پا کرده است.موسسه بین المللی آدرین یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین میباشد که دارای اساتیدی از اقصی نقاط دنیا میباشد و دارای استانداراد های بین المللی در بالاترین سطح است.البته تحصیل در این موسسه برای ایرانیان با توجه به هزینه های آن که به صورت ارزی اخذ میگردد بسیار گران هست ولی هستند کسانی که جهت یادگیری زبان انگلیسی ر یک موسسه بین المللی حاضر به انجام هزینه هایی اینچنین هستند.

از جمله ویژگی های اصلی این موسسه:

 • دارا بودن اساتید بین المللی و Native
 • به کارگیری بالاترین استانداردهای آموزش زبان در سطح دنیا
 • داشتن متد و سیستم آموزشی بسیار قوی ،کارآمد و به روز
 • مقبولیت بسیار در کشورهای مختلف در دنیا
 • کسب جوای متعدد بین المللی

شایان ذکر است مجموعه آدرین در حال حاضر دانشجویان بسیاری در کشورهای مختلف از جمله فرانسه،اسپانیا، برزیل، چین و کشورهای عربی دارد.

تلفن : 5965-822-201-001(Whats App)

آدرس سایت: www.adrianenglishschool.com

سایت ایرسافام

سایت ایرسافام

موسسه ایرسافام برای کمک به زبان آموزان کلاس های آنلاین آیلتس را برگزاری کرد، که همه بتوانند از اساتید با تجربه و متخصص این مجموعه بهره ببرند. ایرسافام تنها مرکزی است، که در ایران آزمون های UKVI را برای متقاضیانی که می خواهند به انگلستان بروند برگزار کرده است. این موسسه در 5 سال اخیر به دلیل برگزاری آزمون های آیلتس در استرالیا موفق به دریافت جوایز بین المللی شده است. جایزه بهترین مرکز از حیث کیفیت، میزان رشد، مدریت و خدمات زبان آموزان از زمره این جوایز است.

مرکز آموزش ایرسافام از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، برای آموزش زبان آموزان استفاده می کند و فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریع تر به اهداف خود دست یابند. موسسه ایرسافام برای کمک به زبان آموزان و مدرسین محترم، اقدام به بررسی کارشناسی منابع موجود برای تدریس آیلتس نموده است. ایرسافام به نمایندگی از موسسه IDP Education استرالیا فعالیت می‌کند و آزمون ها را با بهترین کیفیت در کشور های مختلف برگزار می کند.

فعالیت‌های ایرسافام برای آزمون آیلتس:

 • ارائه‌ ی خدمات پشتیبانی در شهر محل آزمون
 • امکان انتخاب آنلاین زمان آزمون شفاهی
 • امکان حذف آزمون به صورت آنلاین البته با کسر هزینه
 • امکان ثبت‌ نام  در کلاس های آنلاین آیلتس و پرداخت هزینه به‌ صورت آنلاین

سایت تیکا

سایت تیکا

تیکا یک سامانه آنلاین، برای یادگیری زبان آموزان است که این سایت با دوره های آموزشی فشرده و غیر فشرده مختلف بهترین کیفیت را در آموزش دارد. هدف سایت تیکا، پیشرفت مرحله به مرحله شما در زبان انگیلیسی است و اساتید این موسسه از همان ابتدای آموزش با شما رایتینگ، ریدینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ کار می کنند، تا شما برای آزمون ایلتس دچار مشکل نشوید. شما می توانید با کم ترین هزینه در کلاس های آنلاین آیلتس این موسسه شرکت کنید و بدون صرف زمان و هزینه برای رفت و آمد از اساتید این موسسه برای آموزش خود استفاده کنید.

کلاس های آنلاین زبان تیکا به صورت خصوصی و گروهی با استاد دلخواه زبان آموز در روز و ساعتی که بخواهید برگزار می شود. یکی از مزیت های بسیار خوب، سایت آموزش آنلاین تیکا می توان به رنج قیمتی متفاوت اساتید مختلف اشاره کرد، تا شما بتوانید با هر بودجه ای استاد زبان مورد نظر خود را پیدا کند. از دیگر مزایای آموزش آنلاین زبان سایت اتیکا، می توان به امکان انتخاب کلاس آزمایشی رایگان اشاره کرد و یک تعیین سطح آنلاین رایگان نیز توسط استاد زبان از زبان آموز انجام می شود.

در  سایت تیکا علاوه بر آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای زبان هایی مانند، اسپانیایی، فرانسه، ایتالیایی، استانبولی، چینی، کره ای، ژاپنی، آلمانی، عربی و … نیز مدرس زبان حضور دارد.

سایت اسپیکان

سایت اسپیکان

اعضای این مجموعه از بر جسته ترین اساتید می باشند که آموزش آیلتس، زبان فرانسه، زبان ایتالیایی، زبان اسپانیایی و … را برای همه سنین هم به صورت حضوری و هم آنلاین در سرار ایران بر گزار می کنند. اسپیکان با آموزش زبان آیلتس که بیش از 10 سال است در این زمینه فعالیت می کند، موفق شده رضایت 100 درصد همه زبان آموزانی که برای یادگیری به این آموزشگاه چه به صورت حضوری و چه آنلاین مراجعه کردند را بدست آورد. هم چنین این موسسه به صورت تخصصی در حوزه آیلتس فعالیت می کند.

این موسسه با برگزاری دوره های کوتاه مدت که بسیار مفید هستند و با مشاوره و برنامه ریزی دقیق فردی همراه شما هستند و از منابع به روز برای آموزش زبان آموزان استفاده می کند. برگزاری آزمون های آزمایشی سنجش پیشرفت و همکاری با برترین اساتید آیلتس تهران از بهترین ویژگی های این موسسه می باشد.

خدماتی که این موسسه در اختیارتان می گذارد عبارت است از:

 • بهره گیری از اساتید تحصیل کرده که دارای مدارک معتبر بین المللی می باشند
 • استفاده از نرم افزارهای کمک آموزشی و استفاده از بروز ترین کتاب های دنیا
 • ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون آنلاین
 • کلاس های رایگان برای رفع اشکال
 • پشتیبانی منظم و امکانات خوب

سایت بیان برتر

سایت بیان برتر

مرکز بیان برتر فعالیت خود را از سال 1398 با ایده خلق یک سیستم آموزشی جدید و به روز آغاز شده است. هدف اصلی این سیستم آموزشی، خلق محیطی آرام است، تا بتوانید آیلتس را به راحتی آموزش ببینید. تمرکز این مجموعه روی کتاب‌ های مختلف، نمونه سوال های متفاوت و بهره گیری از استاد های متخصص است. سایت این موسسه، محیطی کاملا متنوع دارد و شما می توانید از بین اساتیدی که در لیست این موسسه می باشند  کلاس خود را انتخاب کنید.

مدیران ارشد بیان برتر همواره، از به روز ترین ابزار ها برای پیش برد آموزش آیلتس استفاده می کنند. این سایت برای فهمیدن سطح علمی زبان انگلیسی شما یک آزمون کتبی آنلاین از شما می گیرد و بعد از آن کلاس های آنلاین شما شروع می شود. در این مجموعه هر محتوا و ابزاری که برای  یادگیری آیلتس نیاز است گرد آوری‌ شده است. هم چنین این موسسه سابقه تدریس و شهرت چندین ساله دارد.

خدمات سایت بیان برتر عبارت است از:

 • برگزاری کلاس‌ های خصوصی و نیمه‌ خصوصی
 • خدمات جامع اسپیکینگ، لیسنینگ، رایتینگ و ریدینگ
 • برگزاری ورک‌ شاپ‌ های غیر حضوری رایگان
 • استفاده از کتاب های برتر دنیا

سایت ایران مدرس

سایت ایران مدرس

در موسسه ایران مدرس، اساتید حرفه ای و متخصص حضور دارند که به صورت آنلاین کلاس آیلتس برای زبان آموزان برگزار می کنند. اساتیدی که در این سایت در حال تدریس هستند، از دانشگاه های بسیار خوبی فارغ التحصیل شده اند. این استاد ها ورکشاپ‌ های فشرده آموزش زبان انگلیسی‌ برای دانشجویان دانشگاه شریف، دانشگاه خواجه نصیر و دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب برگزار کرده اند. اساتید این سایت جزو بهترین مدرسین آیلتس هستند. سایت ایران مدرس کلاس های خصوصی هم برگزار می کند که نرخ کلاس های خصوصی به نسبت کلاس های گروهی بیشتر می باشد.

شما می توانید با شرکت در کلاس های خصوصی آنلاین آیلتس در زمان کم تری آموزش ببینید و خود را برای آزمون آیلتس آماده کنید. دلیل اهمیت آیلتس این است که بیش از 11 هزار سازمان در سراسر جهان به آیلتس اعتماد دارند، وقتی شما در این آزمون شرکت می کنید، مطمئن هستید که توسط دولت ها و نهاد های حرفه ای، موسسات آموزشی و کارفرمایان در سراسر جهان به رسمیت شناخته می شوید. سایت ایران مدرس از کیفیت بالایی در آموزش برخوردار است و شما می توانید با خیال راحت در کلاس های آنلاین آیلتس این سایت شرکت کنید.

سایت الوند

سایت الوند

موسسه زبان های خارجی الوند اولین موسسه مجازی آموزش زبان در کشور است که کلاس های تخصصی آموزش آیلتس را به صورت حضوری و آنلاین برگزار می کند. انتخاب بهترین دوره مجازی آیلتس توسط تیم حرفه ای آنالیز و تحقیق موسسه الوند انجام می شود و با توجه به سطح علمی زبان آموزان این کلاس های مجازی تشکیل می شود. کامنت های اینستاگرام زبان آموزان الوند برای اساتید دوره های مختلف و دانش اساتید مجموعه های دوره مجازی این سایت، یکی از دلایل معتبر بودن این سایت است.

مجموعه الوند همراه با تیم متخصص دوره های مجازی آیلتس در موسسه های دیگر را آنالیز می کند.

خدمات سایت الوند:

 • برگزاری کلاس آیلتس به صورت آنلاین
 • برگزاری کلاس زبان برای کودکان
 • آموزش زبان ترکی استانبولی
 • معرفی بهترین کلای های آنلاین آیلتس

سایت هیراد

سایت هیراد

مرکز تخصصی هیراد با تیم پشتیبانی قوی سعی دارد، در آموزش دوره های تخصصی زبان انگلیسی و آموزش تخصصی آیلتس بهترین خدمات را به زبان آموزان ارائه کند. همه کلاس های دوره آیلتس هر 4 جلسه یک بار توسط کارشناسان آموزشی برای ارتقاء کیفیت آموزش کلاس ها و روش تدریس آن ها را نظارت می کند. این مجموعه مشاوران متخصص دارد که شما را قبل از شرکت در کلاس های آنلاین راهنمایی می کنند. این موسسه می گوید که زبان آموزان پس از شرکت در دوره های آیلتس هیراد و با مطالعه دقیق خودشان به نمره 7 به بالا دست پیدا می کنند .

سایت هیراد برای اینکه داوطلبین به راحتی بتوانند در آزمون آیلتس دوره های آماده سازی این آزمون شرکت کنند، شرایط ویژه ای برایشان در نظر گرفته است. یکی از دغدغه های اصلی داوطلبانی که می خواهند در کلاس های آنلاین ایلتس شرکت کنند، تصحیح رایتینگ آن ها می باشد، که هیراد این امکان را در وب سایت خود مهیا کرده است. آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد در دوره های مکالمه فشرده زبان، فقط به تدریس نکات مهم و کلیدی می پردازد که این روش باعث موفقیت در آزمون آیلتس می شود.

 سایت آکادمی اکسیر

سایت اکسیر آکادمی

هدف اصلی آکادمی اکسیر، نتیجه بخشی و اثرگذاری است، که این موضوع از اهمیت بالایی در این سایت برخوردار می باشد. خدمات این مجموعه، برگزاری کلاس های گروهی و خصوصی و پکیج های ویدیویی است، تا زبان آموز یک برنامه ریزی خوب برای یادیگیری آیلتس داشته باشد و زبان آموزان به مرور زمان بتوانند با استمراری منطقی، مهارت های ارتباطی خودشان را تقویت کنند و در آزمون آیلتس موفق شود. موارد آموزشی دوره های آنلاین آیلتس، یک پکیج آموزشی آیلتس است که در آن اسلاید های آیلتس، جزوات آیلتس، پادکست های صوتی آیلتس و ویدیوهای آیلتس را قرار داده اند.

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

برای گرفتن مدرک آیلتس قبل از هر چیز باید از سطح علمی خود در زبان انگیلیسی با خبر باشید. سنجش دانش زبان شما از طریق شرکت در آزمون تعیین سطح مشخص می شود. البته شرکت در این آزمون مشخص کننده دقیق سطح علمی شما نیست، زیرا مهارت اسپیکینگ و لیسینگ در این آزمون مشخص نمی شود. شما برای گرفتن مدرک آیلتس نیاز به یادیگیری 4 مهارت ریدینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و لیسنینگ دارید. شما باید در یک آزمون آیلتس شرکت نمایید که رویکرد آیلتسی داشته باشد و  این 4 مهارت را ارزیابی کند.

آیلتس یک آزمون انگلیسی است اما شما ملزم به تسلط بر لهجه انگلیسی نیستید. آیلتس همه‌ ی انواع اصلی انگلیسی زبان مادری را مانند لهجه‌ های استرالیا، آمریکای شمالی، انگلیس و … را می‌ پذیرد. ممکن است در کلاس درس شما اساتید، با لهجه‌ های متنوعی صحبت کنند، پس باید بتوانید شناخت کافی از انواع لهجه‌ ها داشته باشید.

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

به طور کلی مراحل زیر جهت گرفتن مدرک آیلتس برای شما توصیه می‌شود:

 • ابتدا زبان عمومی خود را تقویت کنید.
 • در مرحله بعد اقدام به یادگیری گرامر استاندارد زبان انگلیسی نمایید.
 • 4 مهارت اصلی آزمون آیلتس را به صورت تخصصی آموزش ببینید.
 • به صورت شفاهی انگیلیسی صحبت کنید.
 •  در کلاس‌ های نهایی و تخصصی آیلتس شرکت کنید.
 • دایره‌ی واژگان خود را غنی کنید.
 • در آزمون های آزمایشی  آیلتس جهت سنجش واقعی سطح آیلتس خود شرکت کنید.
 • شرکت در آزمون آیلتس
 • گرفتن نمره قبولی 7 به بالا

نحوه گرفتن مدرک آیلتس چگونه است؟

در ابتدا شما باید هدف خود را از گرفتن این مدرک مشخص کنید و اینکه بدانید کدام مدرک را می خواهید آکادمیک باشد یا جنرال. شما بعد از مشخص کردن هدفتان باید در کلاس های آیلتس شرکت کنید تا بهتر بتوانید تمام مهارت ها را یاد بگیرید. مشخص کردن شیوه آموزش و یادگیری تکنیک‌ های آزمون به خود شما مربوط است اما بهتر است از از کلاس‌ های آنلاین موسسات معتبر استفاده کنید. آزمون آیلتس در 2 روز برگزار می‌شود. در روز اول مهارت شما را در ریدینگ و رایتینگ را ارزیابی می کنند و در روز بعد اسپیکینگ و لیسنینگ شما ارزیابی می شود.

نحوه گرفتن مدرک آیلتس چگونه است؟

مهم ترین بخش گرفتن مدرک آیلتس، آمادگی و اعتماد به نفس شما در روز آزمون است. شما با رعایت این موارد می توانید در آزمون آیلتس شرکت کنید و به موفقیت برسید.

مطلب پیشنهادی: بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی

مدرک آیلتس چه کاربردی دارد؟

متقضیان با شرکت در کلاس های آیلتس خود را برای آزمون آیلتس آماده می کنند. آزمون آیلتس به عنوان پر استفاده ترین آزمون در سنجش مهارت زبان انگلیسی شناخته شده است. این آزمون سالانه 100 هزار نفر را در سر تا سر جهان را به سمت خود جذب می کند، تا افراد سطح دانش زبان انگلیسی خود را بر اساس معیارهای این آزمون، ارزیابی کنند. هم چنین آزمون آیلتس برای ورود به دانشگاه های مختلف از اعتبار خاصی برخوردار است.

با داشتن مدرک آیلتس، فرصت های بسیاری پیش روی شما می باشد. داشتن این مدرک برای دانشجو ها بسیار مفید است. به همین دلیل سالانه 10 هزار دانشجوی ایرانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند، در آزمون بین المللی آیلتس در ایران و کشور های اطراف  شرکت می کنند. کسی که قصد گرفتن مدرک آیلتس را دارد باید درک درست و صحیحی از کاربرد آن و فرصت هایی که داشتن مدرک آیلتس پیش روی او می گذارد، داشته باشد. شما برای درک بهتر کلاس آیلتس باید با انواع آن آشنا باشید. مهم ترین کاربرد مدرک آیلتس برای تحصیل می باشد.

مدرک آیلتس چه کاربردی دارد؟

داشتن مدرک آیلتس گامی مهم و اساسی برای اخذ ویزا و اشتغال در خارج از کشور هم می باشد. بیشتر مراکز کاری، کاریابی ها و سازمان ها در سرتاسر دنیا، به مدرک آیلتس به عنوان مبنای انتخاب فرد مناسب تکیه می کنند. نوع مدرک آیلتس آکادمی یا جنرال و میزان نمره قبولی بر حسب نیاز خود کشورها و سازمان ها تعیین می شود. شما با داشتن مدرک آیلتس می توانید سطح دانش زبان انگلیسی خود را اثبات کنید و به تدریس زبان در هر کجای دنیا بپردازید.

داشتن مدرک آیلتس برای مهاجرت  به بعضی کشور ها مانند، انگلستان، کانادا، نیوزلند و استرالیا الزامی می باشد. آزمون آیلتس توسط سازمان های مهاجرت به رسمیت شناخته می شود و  داشتن این مدرک تاثیر زیادی در آینده افرادی که قصد مهاجرت دارد می گذارد. شما برای موفق شدن در این آزمون بهتر است در کلاس های آیلتس شرکت کنید. هم چنین کلاس های آنلاین بهتر می باشد، زیرا هم در وقت و هم هزینه صرفه جویی می شود و شما می توانید در هر کجای دنیا که هستید به صورت آنلاین از بهترین اساتید بهره ببرید.

کلام آخر

از شما عزیزان بسیار تشکر می کنم که تا انتهای مقاله ی بهترین کلاس آنلاین آیلتس همراه ما بودید. در این مقاله درباره ی ویژگی های بهترین کلاس آنلاین آیلتس به شما توضیح دادیم و مزایای داشتن مدرک آیلتس را به شما توضیح دادیم که داشتن مدرک آیلتس برای کسانی که قصد مهاجرت دارند الزامی است. شما می توانید نحوه گرفتن مدرک آیلتس را در این مقاله بیاموزید. در آخر ما 10 سایت معتبر درباره ی کلاس آنلاین آیلتس به شما معرفی کردیم که می توانید با خیال راحت در کلاس های آنلاین سایت هایی که معرفی شد، شرکت کنید. بعد از مطالعه مقاله اگر سوالی داشتید کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا