بهترین سایت و اپلیکیشن

10تا از بهترین سایت مشاوره تحصیلی ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم درباره ی بهترین سایت مشاوره تحصیلی توضیح دهیم. یکی از مهم ترین مسائلی که در آینده افراد و کسب موفقیت تحصیلی و شغلی موثر می باشد، مشاوره تحصیلی است. مشاور تحصیلی می تواند تاثیر بسیاری در آینده و سرنوشت افراد بگذارد و مهم ترین وظیفه مشاوران تحصیلی، کمک کردن به داوطلبان است و باید آن ها را در مسیر درست قرار بدهند. مشاوره آنلاین بهترین نوع مشاوره می باشد زیرا ممکن است دسترسی حضوری شما به مشاوره تحصیلی سخت باشد. در بهترینک تا انتهای این مقاله همراه ما باشد.

ویژگی های بهترین سایت مشاوره تحصیلی چیست؟

ویژگی های بهترین سایت مشاوره تحصیلی چیست؟

در زمینه مشاوره تحصیلی سایت های زیادی وجود دارند اما شما باید بهترین آن ها را انتخاب کنید. یک سایت مشاوره تحصیلی خوب، باید برای تمام مقاطع تحصیلی کاربردی باشد. سایتی که برای تمام مقاطع تحصیلی و دانشگاهی کاربرد داشته باشد به عنوان یک سایت خوب شناخته می شود.

به عبارتی، سایتی را می‌توان بهترین سایت مشاوره تحصیلی حساب کرد که از مقطع ابتدایی تا دکتری بتواند مشاوره تحصیلی خوب و اصولی ارائه دهد و باعث موفقیت داوطلبان بشود. یک سایت مشاوره تحصیلی خوب باید از زمانی که شما از آن کمک می گیرید تا زمانی که به نتیجه مد نظرتان می رسید همراهتان باشد.

 

باید در تمام مراحل همراه شما باشد و روزانه پیگیر درس و عملکرد شما باشد و به خوبی شما را پشتیبانی کند. مشاور تحصیلی، برای شما برنامه ریزی می کند و بعضی روزها از شما درس هایی که خوانده اید را امتحان می گیرد، تا متوجه نقاط ضعف و قوت شما شود. هم چنین ظاهر سایت باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند به‌ راحتی موضوع مورد نظر خود را پیدا کند و  آن چه که می خواهد را به راحتی جست‌ و جو کند. سایت باید چیدمان منظمی داشته باشد و چشم نواز باشد.

یک سایت مشاور تحصیلی خوب باید محتوای مفید و با کیفیتی داشته باشد و باید در زمینه فعالیت خود مطالب کارآمدی را برای موفقیت کاربران در مقاطع تحصیلی ارائه دهد، هم چنین باید به سوالات گوناگون شما پاسخ دهد و مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دهد و شما را به خوبی راهنمایی کند. یک سایت مشاوره تحصیلی خوب، باید انگیزه را در وجود داوطلبان به وجود آورد و آن ها را در طی زمان تحصیل مورد تشویق قرار دهد.

بهترین مشاور تحصیلی حتما روند مطالعه شما را مطابق آزمون هایی که می دهید، بررسی می کند و مطابق شرایط به شما برنامه می دهد و با بهترین مشاوره شما را راهنمایی می کند.

بهترین سایت مشاوره تحصیلی کدام است؟

برخی از مهم ترین مزایای نرم افزارهای CRM:

📋 جمع‌آوری اطلاعات مشتریان اطلاعات هر یک از مشتریان در پروفایل ‎های جداگانه‎ ای جمع آوری و ذخیره می‌شود.
👌 تصمیمات هوشمندانه نرم افزار CRM، به اتخاذ تصمیم گیری ‎های بهتر در زمینه‎ ارائه‎ خدمات کمک می کند.
😎 جذب مشتریان بیشتر با ایجاد جریان مداوم مشتریان جدید به رونق کسب و کار کمک می‎ کند.
❤️ بهبود روند حفظ مشتریان نرم افزار CRM، روند حفظ مشتریان را بهبود می بخشد.
🕒 تسریع روابط داخل سازمانی باعث سرعت بخشیدن به روند کار، در درون سازمان می شود.

بهترین سایت مشاوره تحصیلی کدام است؟

بهترین سایت مشاوره تحصیلی آن است که مشاوران خوبی را معرفی کند و آن ها بتوانند، بی انگیزگی دانش آموزان یا دانشجویان، مشکل تمرکز و توجه، هر نوع مشکل درس خواندن را در وجود داوطبان شناسایی کنند و با راه حل های مختلف، موانع را از سر راه بردارند و باعث ایجاد روحیه تلاشگری، ارتقای اعتماد به نفس در وجود داوطلب بشوند و در مسیر موفقیت همراه داوطلب باشند.

بهترین مشاوران کسانی هستند که، با داوطلبان مشارکت می کنند و از آن ها حمایت می کنند و آن ها را برای رسیدن به اهدافشان کمک می کنند تا در تمام مراحل آگاهانه تصمیم بگیرند. در ادامه 10 سایت معتبر درباره ی بهترین سایت مشاوره تحصیلی به شما معرفی خواهیم کرد، همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت های مشاوره کنکور

 

سایت مشاور گروپ

سایت مشاور گروپ

این سایت فعالیت خود را از سال 1392 به صورت تخصصی در زمینه مشاوره تحصیلی آغاز کرده است. مشاور گروپ دارای یک وب سایت غیر انتفاعی و خصوصی است که دز زمینه تحصیلی دارای مجوز رسمی مشاوره می باشد. سایت مشاور گروپ به هیچ ارگان یا نهاد خصوصی یا دولتی مانند دانشگاه آزاد، سنجش و … وابستگی ندارد. این موسسه با 120 نیروی مستقیم و تعداد زیادی نیروی غیر حضوری دارد و اولین و بزرگترین مجموعه مشاوره تحصیلی حضوری و اینترنتی در ایران می باشد.

این سایت پشتیبانی 24 ساعته دارد و هر زمان که شما بخواهید می توانید سوالات خود را مطرح کنید و با مشاوران متخصص این سایت در ارتباط باشید. مشاوره نقش مهم و تاثیرگذاری در موفقیت و پیشرفت داوطلبان دارد. سایت مشاور گروپ سعی دارد، با کنترل اظطراب و استرس داوطلبان شیوه مطالعه صحیح را به آن ها یاد بدهد و نقاط قوت و ضعف داوطبان را شناسایی کند و سعی دارد، با توانمندی های فردی برای آن ها برنامه ریزی کند.از مهم ترین ویژگی های مشاوره تحصیلی مشاور گروپ، امکان دسترسی آسان به خدمات مشاوره ای برای افرادی که امکان مشاوره حضوری ندارند می باشد.

سایت ایران مشاوره

سایت ایران مشاوره

سایت ایران مشاوره متشکل از مشاوران حرفه ای و کارآزموده می باشد، که در زمینه های مختلف تحصیلی چند سالی است فعالیت می کنند و دانش و تخصص کافی برای راهنمایی داوطلبان دارند. سایت ایران مشاوره در جهت رفع نیاز های محصلان تشکیل شده است. در این سایت انواع مقالات مشاوره تحصیلی و مشاوره درباره ی تست زنی و آزمون های مختلف در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در مقاله های مختلفی که در سایت گزاشته می شود، سعی شده به تمام سوالات تحصیلی پاسخ داده شود.

خدماتی که از طریق مشاوره تحصیلی ایران مشاوره ارائه می شود عبارت است از:

 • این سایت از مقطع ابتدایی تا دکترا را پوشش می دهد و محتواهای مفیدی را در اختیار محصلان می گذارد
 • آگاهی از زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون های المپیاد، آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی
 • آگاهی از میزان شهریه تمامی دانشگاه ها از جمله پیام نور، آزاد، غیرانتفاعی
 • اطلاع از شرایط پذیرش بدون آزمون و با آزمون دانشگاه ها در تمام مقاطع
 • میزان تاثیر سهمیه بومی و محلی در کنکور سراسری و آزاد
 • آگاهی از منابع کنکور تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر
 • معرفی بهترین و مناسب ترین کتاب های تست زنی
 • معرفی بهترین کتاب های آموزشی
 • مشاوره انتخاب رشته در پایه نهم

سایت آویژه

سایت آویژه

سایت مشاوره آویژه به روز ترین و جامع ترین اطلاعات را در اختیار محصلان می گذارد. شما می توانید به راحتی در سایت مشاوره آویژه به آسانی دسترسی به مطالب مهم و کلیدی داشته باشید و می توانید به مطالب مورد نیازتان را در این سایت پیدا و مطالعه کنید. سایت آویژه، از قطع ابتدایی تا دکتری را پوشش می دهد. شما در هر مقطعی که باشید می توانید از مشاوران متخصص این سایت کمک بگیرید. این سایت یکی از بهترین سایت های مشاوره تحصیلی است که شما را در رسیدن به اهدافتان به صورت اینترنتی همراهی می کند.

سایت آویژه تنها در زمینه تحصیلی فعالیت نمی کند، بلکه در زمینه های دیگر مانند، سربازی و مشکلات خانوادگی می تواند به شما کمک کند. شما می توانید در زمینه سربازی  از متخصصین این سایت سوالات خودتان را در زمینه نظام وظیفه از آنان بپرسید و از آن ها در این زمینه راهنمایی بگیرید. این سایت دارای کادری مجرب است که به شما بدون مراجعه حضوری در این زمینه مشاوره می دهد. هم چنین می توانید به کمک روانشناسان و مشاوران  این سایت، مشکلات خانوادگی و فردی خودتان را نیز حل کنید.

سایت هیوا

سایت هیوا

تیم آموزشی این سایت از سال 1390 با کمک مهندس محسن کرم زاده و سینا رهنما در زمینه مشاوره تحصیلی، مشاوره کنکور، مشاوره کارشناسی ارشد، مشاوره ثبت نام دانشگاه، مشاوره انتخاب رشته در مقاطع مختلف و … فعالیت خود را آغاز کرده است. سایت هیوا ظاهر خوب و ساده ای دارد و شما به راحتی می توانید مطالب مورد نیازتان را جست و جو کنید.

یکی از ویژگی های این سایت این است که اخبار و اطلاعات به روز در سایت قرار می‌ دهد و یکی از منابع اصلی به شمار می‌ رود. سایت هیوا تنها یکی از بهترین سایت هایی است که با سیستم پاسخگویی آنلاین خود، به تمام سوالات مخاطبین به سرعت پاسخ می دهد.

مشاوران متخصص سامانه مشاوره هیوا، نمونه سوال های امتحانی همه مقاطع را در سال های گذشته جمع آوری کرده اند و به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهند. هم چنین سایت هیوا ابزاری برای تخمین رتبه دارد که از اطلاعات کنکور سال‌ های قبل استفاده کرده است، در نظر داشته باشید که این ابزار تنها بر اساس اطلاعات سال گذشته است و نمی‌ توان به صورت حتمی به آن اکتفا کرد.

نیرو های این مجموعه همگی  فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های پزشکی، صنعتی شریف، دانشگاه علامه طباطبایی، تربیت مدرس، امیرکبیر می باشند. این سایت علاوه بر مشاوره تحصیلی از نظر اخبار روز مره، توانسته محتوای خوبی ارائه دهد و خوب عمل کند و مطالب مفیدی را در اختیار کاربران قرارمی دهد.

سایت شهداد

سایت شهداد

این سایت، یکی از تخصصی ترین سایت های مشاوره تحصیلی کشور است و در مقاطع مختلف تحصیلی خدمات نوین و به روزی را ارائه می کند. سایت شهداد مردم کشور را در هر کجای ایران که باشند، در زمینه ی مشاوره تحصیلی و شغلی، انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاهی و همایش موفقیت در تحصیل و شغل کمک می کند و به آن ها مشاوره می دهد. این سایت اول هدف داوطبان و را شناسایی می کند و بعد همراه با نظارت و کنترل تمام مسائل مربوط به تحصیل آن ها رادر این راه همراهی می کند.

شهداد، این برند محبوب مشاوره ای تحت نظر مستقیم نخبه مشاوره تحصیلی کشور جناب آقای دکتر مصطفی شهداد می باشد. ایشان پکیجی کامل از خدمات علمی و اختصاصی برای هر داوطلب در نظر می گیرد. مرکز شهداد طی سال های اخیر به عنوان علمی ترین، جذاب ترین موسسه، مورد توجه قرار گرفته است و با توجه به توجه چشم گیر داوطبان سایت موسسه شهداد تاسیس شد، تا همه افراد بتوانند به راحتی از مشاوره های اینترنتی ایشان استفاده کنند.

توجه داشته باشید که خدمات این موسسه انحصاری است و در هیچ مرکزی در کشور ارائه نمی شود. در این مرکز از پشتیبان از جمله، دانشجو و سایر کارمندان برای مشاوره و برنامه ریزی داوطبان استفاده نمی شود و مشاور اصلی به صورت مستقیم و علمی خدمات را خدمت داوطبان ارائه می کند. شهداد یک برند ثبت شده در سازمان ثبت علامت با موضوع فعالیت مشاوره و روانشناسی است که متقاضیان زیادی از کل کشور به دنبال گرفتن نمایندگی این برند هستند.

یکی از بهترین خدمات این موسسه برگزاری آزمون  های آنلاین است. آزمون آنلاین اختصاصی شهداد، اولین و تنها آزمون آنلاین کشور است که با جامعه آماری بالا وبه صورت کاملا آنلاین جهت افزایش آمادگی و ارزیابی بصورت ماهیانه برگزار می شود.

سایت ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل

این سایت یک مرکز مشاوره تخصصی است که در زمینه تحصیلی فعالیت می کند. سایت ایران تحصیل به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و به هیچ ارگان خصوصی و دولتی مانند دانشگاه آزاد، سازمان شاهد، سمپاد، سنجش و … هیچ گونه وابستگی ای ندارد. تمامی مطالب سایت ایران تحصیل تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران  است و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

مرکز ایران تحصیل انواع مدرک تحصیلی قانونی مانند دیپلم، فوق دیپلم، کاردانی، کارشناسی، لیسانس، فوق لیسانس و کارشناسی ارشد را صدور می کند. هم چنین سایت ایران تحصیل، در زمینه قبولی و پذیرش بدون کنکور در رشته های پزشکی فعالیت دارد. همه ی مشاوران این سایت از تحصیلات و دانش بالایی برخوردار هستند و شما به راحتی می توانید به آن ها اعتمتد کنید و از آن ها کمک بگیرید.

خدماتی که از طریق مشاوره تحصیلی ایران تحصیل ارائه می شود عبارت است از:

 • ارائه مشاوره تخصصی تحصیلی در انتخاب رشته مدارس و دانشگاه
 • معرفی بهترین مدارس کشور، ثبت نام مدارس تیز هوشان و نمونه دولتی و شاهد
 • ارائه مشاوره تخصصی در زمینه خانواده، مشاوره های قبل از ازدواج، اعتیاد و …
 • ارائه مشاوره تخصصی در زمینه معافیت های دوره خدمت سربازی

  سایت مشاوران برتر

سایت مشاوران برتر

مرکز مشاوره مشاوران برتر، در زمینه مشاوره، به داوطلبان در همه مقاطع تحصیلی مشاوره می دهد و آن ها را در راه رسیدن به اهدافشان همراهی می کند. تیم مشاوران برتر متشکل از کارشناسان با تجربه است که طبق قوانین به روز آموزشی فعالیت می کنند. این مجموعه هدف خود را، کیفیت عالی چه در مشاوره حضوری و چه اینترنتی و هزینه های کم تر اعلام کرده است. مشاوران برتر این مجموعه همه روزه پاسخگوی سوالات شما هستند و شما می توانید همیشه با آن ها به راحتی در ارتباط باشید.

این مرکز علاوه بر مشاوره در زمینه های تحصیلی در زمینه آموزش و مشکلات خانوادگی هم مشاوره می دهد. این سایت اطلاعات زیادی در اختیار شما می گزارد و شما می توانید با استفاده از مقاله هایی که در سایت موجود است اطلاعات زیادی بدست بیاورید.

 سایت مشاوران 100

سایت مشاوران 100

وب سایت مشاوران 100 به عنوان یکی از معتبرترین سایت های مشاور تحصیلی  ایران شناخته می شود. اعضای گروه آموزشی مشاوران 100 همگی از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند. این مشاوران از ابتدایی تا کنکور دانش آموزان را کمک می کنند و برنامه ریزی درسی برای دانش آموزان نظام جدید می نویسند. شما می توانید مشاور خود را از لیستی که در سایت گزاشته شده است انتخاب کنید.

شما می توانید قبل از پرداخت هزینه مشاوره تحصیلی، مستقیما با مشاور مورد نظر خود صحبت کنید و در صورت توافق، می توانید از مشاور برای رسیدن به اهدافتان کمک بگیرید. بیشتر فعالیت این سایت در زمینه مشاوره در زمینه کنکور است، یعنی از سال دهم تا روز کنکور به عنوان دوست دلسوز شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز هر روز، همراه شما خواهند بود.

این سایت ضمانت بازگشت هزینه در صورت نارضایتی داوطلب را دارد. اگر شما از عملکرد مشاوران خود راضی نبودید، می توانید تا 7 روز به شماره تماسی که در سایت گذاشته شده است، گزارش دهید و هزینه پرداختی خود را دریافت کنید.

سایت صدای سنجش

سایت صدای سنجش

مشاوران این مجموعه، متشکل از کارشناسان و متخصصان در زمینه مشاوره تحصیلی در همه مقاطع و کنکور می باشند. تمام مشاوران این مجموعه با تجربه هستند و از نظر علمی در رده بالایی قرار دارند. شما می توانید به صورت اینترنتی از این مجموعه مشاوره بگیرید.

این سامانه تخصصی ترین سایت مشاوره کشور در زمینه انتخاب رشته تحصیلی در پایه ی نهم، برنامه ریزی کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری و ارشد در رشته های مهندسی و فنی، پزشکی، علوم انسانی و علوم پایه و هنر می باشد. مشاوران این مجموعه هر ماه در سایت آزمون هایی برگزار می کنند، که از سطح علمی و عملکرد داوطلبان با خبر باشند.

سایت درس زندگی

سایت درس زندگی

سایت درس زندگی زیر نظر گروه سینا تهرانی و دستیاران با هوش ایشان می باشد. این مجموعه 10 سال است به دانش آموزان و داوطلبین کنکور کمک می کنند تا علاوه بر رشد ابعاد شخصیتی خود، در بهترین رشته ها و دانشگاه های شهر تهران پذیرفته شوند. بیشتر فعالیت این مجموعه در زمینه کنکور است. روش های این سایت کاملا محرمانه است، اما دی وی دی ها و فیلم های آموزش آفلاین و آنلاین موسسات کنکور کاملا به روز شده و به صورت رایگان در کانال های تلگرامی وجود دارد.

این سایت روش های مطالعه صحیح را به شما آموزش می دهد و بیشتر از 70 درصد سوالات احتمالی کنکور را در اختیارتان می گذارد. سایت درس زندگی، در حال راه اندازی قدرتمند ترین و پر طرفدار ترین پلتفرم آموزشی کشور می باشد، تا هر دانش آموزی در هر سطح مالی و علمی بتواند به کمک این سایت به اهداف زیبای تحصیلی خود دست برسد.

اهمیت مشاوره تحصیلی

مشاوره ی تحصیلی نقش مهمی در موفقیت دانش آموزان و دانشجویان در مسیر تحصیلی و شغلی خود می گذارد که این تاثیر گذاری، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بعضی از خانواده‌ ها مشاوره تحصیلی را در واقع هزینه ای بیهوده می‌ دانند و فکر می‌ کنند، زیاد درس خواندن باعث موفقیت فرزندشان می شود.

در صورتی که اکثر دانش آموزان روش صحیح مطالعه را نمی دانند و اغلب دچار سرگردانی در میان درس هایشان می شوند. یک مشاور تحصیلی خوب سعی می کند که دانش آموز را از سرگردانی بیرون آورد و روش صحیح مطالعه و برنامه ریزی درست برای درس خواندن را به او آموزش می دهد.

بیشتر دانش‌ آموزان ساعات زیادی را مطالعه می کنند اما، به دلیل نداشتن مهارت یادگیری و تکنیک‌ های اساسی که برای مطالعه لازم است، بازدهی بالایی ندارند و به نتیجه دلخواه خود نمی‌ رسند. گاهی هم پیش می آید دانش آموزان روش مطالعه صحیح را می دانند اما نمی توانند یک برنامه ریزی خوب برای درس خواندن بکنند.

این موضوع باعث می شود و شوق ادامه تحصیل در این دانش آموزان به مرور زمان از بین می رود. مشاوره تحصیلی در این موارد می تواند بهترین کمک را به دانش آموزان بکند. مشاوران تحصیلی، تکنیک های مطالعه را به دانش آموزان یاد می دهند و برای درس خواندن آن ها برنامه ریزی می کنند.

اهمیت مشاوره تحصیلی

یک مشاور متخصص و خوب، با داشتن مهارت و صلاحیت علمی، تلاش می کند تا با توجه به وضعیت و علاقه دانش آموز، او را به هدفش نزدیک کند. مشاور تحصیلی می‌تواند با شناسایی توانایی های دانش آموزان و استعدادها آن ها را به سوی رشته تحصیلی مناسب راهنمایی کنند. مناسب ترین راه حل برای انتخاب روش درست تحصیل شناخت استعدادها، علایق و توانایی های خودتان است که شما می توانید با کمک مشاوران تحصیلی به این شناخت برسید.

مشاوران تحصیلی همه جوانب را در نظر می گیرند، یعنی ممکن است شما هدف خود را اشتباه انتخاب کرده باشید. مشاوران تحصیلی با آوردن دلایل منطقی شما را در بهترین جایگاه قرار می دهند. بیشتر مشاوران تحصیلی به صورت تصویری با دانش آموزانشان ارتباط برقرار می کنند که بتوانند صمیمیت در بین خود و دانش آموز ایجاد کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه مشاوره کنکور تهران و ایران

ویژگی های مشاوران تحصیلی چه می باشد؟

وقتی می خواهید مشاور تحصیلی مناسب انتخاب کنید به این موضوع توجه داشته باشید که، مشاور تحصیلی شما مخصوص شما برنامه نوشنه باشد و به همه ی دانش آموزان برنامه یکسانی ندهد. اگر مشاور تحصیلی بخواهد به همه دانش آموزان برنامه یکسانی بدهد به این معناست که برای دانش آموزان زمان کافی نمی گذارد و به ویژگی منحصر به هر فرد توجه نمی کند. هرگز چنین مشاوره ای را انتخاب نکنید.

ویژگی های مشاوران تحصیلی چه می باشد؟

سعی کنید با مشاور تحصیلی کار کنید که در بازه های زمانی کوتاه با شما در تماس باشد و پیگیر فعالیت های شما باشد. مشاور خوب کسی است که از شرایط های فردی تک تک دانش آموزانش و عملکرد آن ها آگاهی داشته باشد. یک مشاور تحصیلی خوب باید برای دانش آموزانش درست برنامه ریزی کند و زمان بندی او با نزدیک شدن به امتحانات، کنکور و … متغیر باشد. یک برنامه درسی برای مدت زمان طولانی مناسب نمی‌باشد. هم چنین مشاورانی که برنامه های درسی بلند مدت می دهند باعث می شود که ارتباط بین مشاور و دانش آموز از بین برود.

در صورتی که دانش آموز از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شود مشاور باید بتواند بر روی دانش آموز تأثیر بگذارد و بتواند انگیزه ی ادامه‌ ی کار را در دانش آموز ایجاد کند. یکی از ویژگی های مهم یک مشاوره تحصیلی خوب ایجاد امید و انگیزه در وجود دانش آموزان می باشد. برنامه ریزی مشاور نباید خسته کننده باشد باید برای دانش آموز اوقات فراغت هم در نظر بگیرد.

فواید مشاوره اینترنتی چیست؟

مشاوره آنلاین بهترین نوع مشاوره می باشد، زیرا همیشه در دسترس است و شما هر زمان که بخواهید می توانید سوالات خود را مطرح کنید و با مشاوران در ارتباط باشید. هم چنین اگر در محل زندگی شما مشاور تحصیلی کم باشد شما می توانید به کمک اینترنت به یک مشاور تحصیلی عالی و حرفه ای دسترسی پیدا می کنید و به صورت آنلاین با مشاور خود در ارتباط باشید. با مشاوره آنلاین هم در هزینه هم صرفه جویی می شود و هم در زمان، زیرا دیگر نیاز به رفت و آمد برای دریافت مشاوره حضوری نمی باشد. مشاوره های اینترنتی معمولا از مشاوره های حضوری هزینه کم تری دارند.

خدمات و امکانات مشاوره های حضوری با اینترنتی کاملا یکسان است، اما در بیشتر مواقع تفاوت، قیمت در این دو حالت دیده می شود. شما می توانید بدون توجه به محدودیت های فیزیکی از سایت های مشاوره تحصیلی، بهترین مشاور را انتخاب کنید. حتی می توانید از مشاوران آنلاین مستقر در شهر های دیگر بهترین خدمات در زمینه پیشرفت تحصیلی خود کمک بگیرید. یک مشاور تحصیلی خوب در طی مشاوره، با انجام تست های مختلف و شخصیت شناسی دانش آموزان، آن ها را در شناسایی استعدادها، علایق و در نهایت انتخاب بهترین رشته کمک می کند.

فواید مشاوره اینترنتی چیست؟

در طول مشاوره، دانش آموز یا دانشجو مهارت های متعددی را یاد می گیرد، زیرا مشاوران تحصیلی اهداف مختلفی را دنبال می کنند. در مرحله اول مشاوره، هدف داوطلب و نحوه مطالعه و برنامه ریزی او را شناسایی می کند. در مرحله بعدی اگر داوطلب دچار افت تحصیلی شده باشد، دلایل افت تحصیلی را می یابد و باعث رفع موانع و مشکلات تحصیل داوطلب می شود. در مشاوره های اینترنتی داوطلبان راحت ترند چون زمان بیشتری دارند تا با مشاور خود در ارتباط باشند. مشاوره های اینترنتی تاثیر زیادی در موفقیت تحصیلی افراد می گزارند.

در کل خدمات مشاوران تحصیلی اینترنتی، هدف گذاری دقیق بر اساس شرایط و موقعیت شما است که با هم فکری خودتان این هدف مشخص می شود و برنامه ریزی دقیق درسی طبق هدفی که مشخص شده است انجام می شود. هم چنین کنترل نحوه درس خواندن و تست زدن دانش آموز و مشاوره دقیقی که مشاوره تحصیلی اینترنتی، در رابطه با تست زنی و نحوه درس خواندن به دانش آموزان می دهد از جمله خدمات آن ها می باشد.

کلام آخر

از شما عزیزان بسیار تشکر می کنم که تا انتهای مقاله ی بهترین سایت مشاوره تحصیلی همراه ما بودید. در این مقاله درباره ی ویژگی سایت های مشاوره تحصیلی و مزایای مشاوره اینترنتی توضیح دادیم. شما با کمک مشاوران می توانید قدم مناسبی در راه رسیدن به هدفتان بردارید. در انتهای مقاله 10 سایت بهترین مشاوره تحصیلی، به شما معرفی کردیم که می توانید با استفاده از این سایت ها از بهترین مشاوران برای رسیدن به اهدافتان کمک بگیرید. اگر تمام مطالب را خواندید ابهام و سوالی داشتید، می توانید کامنت بزارید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا