بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سایت خرید پیج اینستاگرام ⭐【آپدیت 1403】✅

در این مقاله به توضیح بهترین سایت خرید پیج اینستاگرام می پردازیم. دنیای مجازی به حدی فراگیر شده است که میزان محبوبیت آن از دنیای واقعی هم بیشتر شده است. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها به صورت مجازی فعالیت می کنند و از طریق ایجاد یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوور بالا، در تلاش هستند که پیج خود را به همگان معرفی کنند و میزان فروش محصولات خود را بالا ببرند. برای تحقق این قبیل اهداف، یک سری سایت ها به وجود آمده اند که به کار فروش پیج اینستاگرام با تعداد فالوور واقعی می پردازند. برای اطلاعات بیشتر لطفا در بهترینک همراه ما باشید.

نکات مهم در خرید پیج اینستاگرام

یکی از اصلی ترین نکات در زمان خرید پیج اینستاگرام، واقعی بودن تعداد فالوورها می باشد. تقریبا اکثر افرادی که به دنبال خرید پیج اینستاگرام می باشند، از پیجی که دارای فالوورهای واقعی می باشد، بیشتر استقبال می کنند. البته که کشف کردن این نکته بسیار سخت می باشد و امکان تشخیص فالوورهای واقعی در یک پیج اینستاگرامی، در حالت عادی امکان پذیر نیست. برخی دیگر از مهم ترین نکات در هنگام خرید پیج اینستاگرام، به شرح موارد ذیل می باشند که عبارتند از:

 چک کردن تعداد فالوورها و لایک کننده های پیج: بررسی نمودن تعداد لایک های آخرین پست در یک پیج اینستاگرامی با تعداد فالوورهای موجود، از دیگر استراتژی های تشخیص واقعی بودن فالوورهای یک پیج اینستاگرامی به حساب می آید. برای انجام این کار فقط کافی است که پروفایل لایک کننده ها را چک کنید که آیا واقعاً فالوورهای پیج مدنظرتان می باشند یا این که فیک هستند.

از خرید پیج ارزان قیمت جلوگیری کنید: همواره باید درنظر داشته باشید که از خرید پیج اینستاگرام ارزان قیمت خودداری کنید، چرا که این قبیل پیج ها دارای فالوورهای فیک متفرقه می باشند. هم چنین مسئله دیگر این است که درصد لایک هر یک از آن ها، کمتر از یک دهم درصد می باشد.

سعی کنید که پیج اینستاگرام را از سایت های معتبر خریداری کنید: در این زمینه نکته ای که می بایست درنظر داشته باشیم، این است که هیچ گاه از سایت‌ های ناشناخته و نامعتبر که هیچ آدرس و یا شماره تماسی ندارند، پیج اینستاگرامی نخرید. همین طور از یک سری پیج های اینستاگرامی که در زمینه فروش پیج های آماده فعالیت دارند، دوری کنید.

نکات مهم در خرید پیج اینستاگرام

 منتشر کردن یک پست، جهت تست کردن پیج قبل از خرید آن: منتشر نمودن یک پست جدید در پیج اینستاگرام توسط صاحب آن را می توان به عنوان یکی از روش های تشخیص واقعی بودن تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام قبل از خرید آن در نظر داشت. تعداد لایک های یک پست اینستاگرامی به طور معمول 1 تا 2 ساعت بعد از منتشر شدن پست می تواند معیار مناسبی برای بررسی واقعی بودن تعداد فالوورها به حساب آید.

هم چنین جهت بدست آوردن بهترین نتایج، توصیه می‌ گردد که از یک مشاور شبکه‌ های مجازی یاری بخواهید، چرا که مشاوران شبکه‌ های اجتماعی این توانایی را دارند که مسیر رسیدن کاربران را به اهدافشان سریع‌ تر کنند و این که این کار موجب می شود که هزینه‌ های خرید پیج اینستاگرام کاهش یابد. سایت های ارائه مشاوره های شبکه‌ های اجتماعی در سطح اینترنت همراه تمام کاربران هستند تا در کوتاه ترین زمان و با پایین ترین نرخ هزینه، پیج اینستاگرام مدنظر خود را خریداری کنید.

زیر ذره بین قرار دادن پیج اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار است: در حقیقت برای آنالیز پیج های اینستاگرام، ابزارهایی در دسترس عموم کاربران می باشد که می توان به وسیله آن ها، آمار درستی از پیج مدنظر به دست آورد و تا حد زیادی از بروز ضرر و زیان جلوگیری کنیم. این نکته نیز از دیگر نکات ضروری و مهم برای خرید پیج اینستاگرام می باشد که حتما می بایست زیر نظر داشته باشیم.

حتماً بخوانید: بهترین ربات اینستاگرام

بهترین سایت خرید پیج اینستاگرام کدام است؟

با توجه به توضیحات ارائه شده در بهترین سایت خرید پیج اینستاگرام، متوجه شدیم که پیش از خرید پیج های اینستاگرام با تعداد فالوورهای واقعی، چه نکاتی را می بایست رعایت کنیم. سایت های مختلفی این مسئولیت را بر عهده گرفته اند تا معتبرترین پیج های اینستاگرامی را در اختیار عموم قرار دهند، اما سوالی که مطرح است، بهترین سایت خرید پیج ایستاگرام کدام است؟ پاسخ این سوال را می توان در این مقاله پیدا کردچرا که قصد داریم امکانات و ویژگی های سایت های مختلف را ادامه به طور مختصر شرح دهیم.

بهترین سایت خرید پیج در اینستاگرام کدام است؟

در ادامه به بررسی 10 نمونه از بهترین سایت خرید پیج اینستاگرام می پردازیم و ویژگی های هر یک را شرح می دهیم، خواهشمندم تا پایان همراه ما باشید.

سایت دیوار

سایت دیوار

یکی از راحت ترین راه ها برای داشتن یک پیج پربازدید و فعال، خرید پیج اینستاگرام از طریق وب سایت های معتبر همراه با تعداد فالوورهای واقعی می باشد. در واقع این مقرون به صرفه ترین روشی است که فقط با صرف هزینه و بدون هیچ گونه تلاشی می توان یک پیج با فالوورهای واقعی داشته باشید. اکثر کسانی که پول زیاد و حوصله کمی دارند و در این زمینه بی تجربه هستند، اقدام به خرید پیج اینستاگرام می کنند، در واقع این روش موجب بیشتر دیده شدن همه کاربران در فضای اینستاگرام می شود.

یکی از سایت های معتبری که می توان از طریق آن، پیج های اینستاگرامی را خریداری نمود، سایت دیوار می باشد. افراد متعددی در سایت دیوار، آگهی های فروش پیج اینستاگرام و یا خرید پیج اینستاگرام همراه با تعداد فالوورهای واقعی و تعداد لایک و کامنت بالا را فراهم نموده اند. جهت خرید پیج اینستاگرام در وب سایت دیوار می بایست به چند نکته دقت نمود که عبارت است از:

 • تعداد فالوورهای اصلی پیج را مورد بررسی قرار دهید
 • پیج مدنظر نرخ تعامل یا همان اینگیجمنت بالایی داشته باشد
 • پیج هایی را در اولویت قرار دهید و خریداری کنید که به زمینه فعالیت شما ربط داشته باشد

در حال حاضر سایت های بسیاری در زمینه فروش پیج اینستاگرام با فالوورهای واقعی فعالیت می کنند، با این هدف که خریداران پیج سریع تر وارد بازار هدف شوند. به طور کلی خرید و فروش پیج اینستاگرام بر اساس قوانین اینستاگرام نمی باشد و خود کاربر مسئول هر گونه ضرر و زیان خرید و فروش پیج اینستاگرامی خود می باشد. در خرید و فروش پیج های اینستاگرام از طریق سایت دیوار یا سایت های دیگر، ضمانت یا تعهد خاصی وجود ندارد و در صورت بروز هر گونه عیب و ایراد، نمی توان از طریق برنامه اینستاگرام پیگیری نمود.

داشتن یک پیج اینستاگرام معتبر و شناخته شده برای داشتن موفقیت حداکثری در حوزه یک کسب و کار، بسیار مهم می باشد. به طور کلی چندین روش برای تشخیص پیج فیک با پیج اصلی وجود دارد، تمامی این موارد در واقع ابزارهای کمکی برای تمامی کاربران در فضای مجازی می باشند برخی از آن ها عبارتند از:

 • اینگیجمنت غیر عادی
 • فالوورها و یا کامنت خارجی
 • فالوور و فالوینگ بالا بدون وجود پست
 • وجود فالوورهایی با تعداد فالوینگ زیاد
 • داشتن نام کاربری مجهول و غیرقابل فهم
 • عدم وجود تناسب بین فالوورها با اینگیجمنت
 • وجود عکس های تکراری در صفحه اینستاگرام

سایت اینبو

سایت اینبو

طبق اصول اولیه هر حرفه، برای شروع هر نوع کسب و کاری، می بایست یک مکان مناسب و در معرض دید همگان در اختیار داشته باشیم تا این شرایط برایمان فراهم باشد که محصولات مختلف را در حوزه کسب و کارمان به آسانی به فروش برسانیم. اینستاگرام، بستری مناسب است که بدون پرداخت مبالغ گزاف برای خرید یا اجاره یک مکان، می‌ توان کسب و کار خود را راه‌ اندازی نمود و اجناس یا خدمات مربوطه را به آسانی به میلیون‌ ها نفر معرفی نمود.

نکته ای که اینجا دیده می شود، این است که در اینستاگرام می بایست ابتدا فضای مناسبی برای نمایش محصولات و ارائه نمودن خدمات مختلف به مشتریان را در اختیار داشته باشیم و سپس اقدام به جذب نمودن فالوور و مشتری‌ های جدید کنیم. منظور از این فضا، همان پیج اینستاگرام با تعداد فالوور زیاد می باشد. وب سایت اینبو یکی از بهترین سایت برای خرید و فروش پیج اینستاگرام می باشد که فعالیت خود را از سال 1395 شروع کرده است.

در واقع ربات های اینستاگرامی اینبو که از سوی وب سایت اینبو در اختیار کاربران مجازی قرار می گیرد، به عنوان دستیار حرفه ای، مخصوص و خستگی ناپذیر برای کاربران در اینستاگرام محسوب می شود. با خیال راحت می توان مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ربات اینبو سپرد تا به شکل 24 ساعته و به صورت هدفمند فعالیت داشته باشند و محصولات و خدمات خود را به جامعه‌ هدف معرفی کنند. برای استارت کار فقط کافی است در وب سایت هوشمند اینبو ثبت نام کنید و پیج خود را به شکل جامع مدیریت کنید.

اگر قصد دارید که تعداد بازدیدکنندگان و فالوورهای واقعی پیج را بالا ببرید، وبسایت اینبو، انتخاب مناسبی می باشد. در یک توضیح ساده، ربات اینستاگرام اینبو، هر کاری که کاربر برای جذب فالوور بیشتر، نیاز داشته باشد را انجام می دهد، و به صورت 24 ساعتی در دسترس می باشد. ربات اینستاگرام اینبو از طریق بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان پیج، باعث دیده تر شدن  هر چه بیشتر محصولات مرتبط با کسب و کار کاربران می شود.

از طریق ربات اینبو، بازدید پست‌ های کاربران در طول روز پس از شروع کار ربات اینستاگرام، چندین برابر می شود و کاربر دیگر احتیاجی به پرداخت مبالغ زیاد برای تبلیغات بیهوده ندارد. اما این قبیل پیج های اینستاگرامی که دارای تعداد فالوور بالا و بازدید فراوان می باشند، مناسب یک سری افراد هستند که عبارتند از:

 • فروشندگان محصولات مختلف
 • افرادی که برای ترقی حرفه خود در اینستاگرام برنامه بلند مدت دارند
 • کسانی که قصد دارند از طریق پیج های اینستاگرام به درآمد زیادی برسند
 • همه افرادی که می خواهند کسب و کار خود را در اینستاگرام در معرض دید همگان قرار دهند

سایت دیجی فالوور

سایت دیجی فالوور

پیش از شروع هر کاری لازم  است نگاهی اجمالی به گوشی های موبایل اقوام و خانواده خود بیندازیم. در حال حاضر یکی از پیچیده ترین کارهای دنیا، پیدا کردن گوشی موبایلی است که در آن اپلیکیشن اینستاگرام نصب نشده باشد. بر طبق یک سری تحقیقات انجام شده، استفاده مردم از تلویزیون بسیار پایین آمده است و تعداد مخاطبان این رسانه بسیار پایین آمده است.

بی شک هر کاری، نیازمند سرمایه اولیه می باشد. هیچ حرفه ای در دنیا دیده نمی شود  که بدون هیچ سرمایه ای رشد کرده باشد. سایت دیجی فالوور امکان خرید پیج اینستاگرام را برای عموم کاربران همراه با تعداد فالوورهای واقعی را فراهم نموده است. بسیاری از افرادی که درآمدهای چند صد میلیونی صاحبان پیج‌ های مختلف اینستاگرام را مشاهده می کنند، از کارشناس های وب سایت دیجی فالوور این سوال را می پرسند که مراحل کسب درآمد از اینستاگرام به چه شکل انجام می شود؟

همواره تمام کاربران با استفاده از مشاوره هایی که از کارشناسان وب سایت دیجی فالوور دریافت می کنند، می توانند پاسخ تمام سوال های خود را پیدا کنند و هر گونه مشکلی که داشته باشند، با آن ها در میان بگذارند. پس از خرید پیج اینستاگرام از وب سایت دیجی فالوور، تولید نمودن محتوای خاص و یونیک می باشد. این مرحله از اهمیت بسیاری برخوردار است، چرا که می بایست محتوایی غیر تکراری ایجاد کنید که جذابیت خاصی برای کاربران داشته باشد و موجب جذب بیشتر هر یک از آن ها شود.

سایت پارس اینستاگرام

سایت پارس اینستاگرام

یکی دیگر از اصلی ترین خدمات وب سایت پارس اینستاگرام، خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور بالا، فروش پیج آماده اینستاگرام و … می باشد. اگر کاربری ذر زمینه کسب و کار خود دارای اکانتی در برنامه اینستاگرام می باشد و یا قصد دارد یک پیج شخصی پر بازدید را داشته باشد، می تواند ار پیشنهادات وب سایت پارس اینستاگرام استفاده کند.

کاربران این امکان را دارند که از طریق خرید پیج اینستاگرام، خیلی سریع وارد بازار کسب و کار خود شوند و هم چنین داشتن یک پیج اینستاگرام با تعداد فالوورهای زیاد، موجب بالا رفتن اعتماد به نفس بین بازدید کنندگان و مشتریان می شود. در برنامه اینستاگرام می بایست فضایی مناسبی جهت ارائه نمودن خدمات و به نمایش گذاشتن محصولات مختلف فراهم شود و سپس جهت جذب تعداد بازدید بیشتر و مشتریان جدیدتر اقدام نمایید. وب سایت پارس اینستاگرام در واقع به کار تخصصی خرید و فروش پیج اینستاگرام می پردازد.

سایت شیپور

سایت شیپور

سایت شیپور از مرداد ماه سال 1391 برای خرید و فروش و نشر تمام نیازمندی های اینترنتی ایجاد شده است و هدف اصلی آن مرتبط نمودن خریداران و فروشندگان به صورت مستقیم می باشد. هم چنین نیاز است که گفته شود، نام و برند تجاری وب سایت شیپور نیز به نام شرکت نت تجارت اهورا در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شده است.

با توجه به گسترده بودن عرصه فعالیت وب سایت شیپور در بیشتر از 110 شهر در سرتاسر کشور، کاربران می توانند با استفاده از یک خرید ایمن، بازار فروش محصولات مختلف مانند خرید و فروش پیج های اینستاگرام و محصولات مرتبط با کسب و کارهای گوناگون را در سطح کشور افزایش دهند.

سایت دیدوگرام

سایت دیدوگرام

وب سایت دیدوگرام، یک سرویس جامع جهت عرضه تبلیغات و بازاریابی می باشد که به طور ویژه بر روی گوشی های موبایل و شبکه‌ های اجتماعی متمرکز شده است و به جرات می‌ توان گفت که تنها سرویسی می باشد که به طور واضح در این عرصه فعالیت می کند و به کیفیت سرویس های خود توجه زیادی می کند.

سایت دیدوگرامی که اکنون در معرض دید عموم کاربران است، حاصل دست رنج سه سال فعالیت خالصانه تیم شرکت رسانه تجارت نوین می باسد. در این مدت، اساتید این وب سایت به طور دائم در حال تقویت این سرویس و اضافه نمودن امکانات جدید به آن می باشند. به علاوه این که در تلاش هستند تا به آموزش اصول صحیح در بازاریابی برنامه های مجازی و موبایل بپردازند.

سایت گلد فالوور

سایت گلد فالوور

یکی دیگر از وب سایت های جامع جهت خرید پیج اینستاگرام، وب سایت گلد فالوور می باشد. این امکان فراهم است تا لیست کاملی از خدمات ارائه شده توسط گلد فالوور را از طریق مراجعه به منوی سایت و بخش خدمات سایت مشاهده نمود. مشاوران این وب سایت به طور دائم همراه و پاسخگوی سوالات و دغدغه های کاربران می باشند. هم چنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره، با وارد شدن به صفحه تماس می توان با کارشناسان ارتباط برقرار نمود.

اگر کاربری تمایل داشته باشد که با مجموعه گلد فالوور همکاری داسته باشد، می تواند درخواست همکاری خود را برای استید فعال در این سایت ارسال کند.

سایت سئوسل

سایت سئوسل

وب سایت سئوسل با داشتن سابقه ای بسیار درخشان به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات بازاریابی دیجیتال، طراحی و پیاده سازی سایت سئو، خدمات مختلف سئو و خدمات برنامه های مجازی، آماده ارائه خدمات به همه کاربران مجازی می‌ باشند.

در حال حاضربا توجه به توسعه یافتن سایت‌ ها و برنامه های مختلف در شبکه های اجتماعی و اهمیت حضور در بازار اینترنتی، استفاده از یک تیم وزک مجرب با هدف رشد کسب و کار بسیار ضروری می باشد که می‌ توان به شکل مستقیم و یا توسط دریافت مشاوره از وب سایت سئوسل، اقدام به دریافت سرویس های مختلف نمود.

سایت پارس کمره

سایت پارس کمره

وب سایت پارس کمره همه کاربران را به خرید و فروش پیچ اینستاگرام همراه با ارائه نمودنقرارداد رسمی دعوت می کند. هر یک از کاربران می توانند بهترین پیج های اینستاگرام با تعداد فالوور زیاد را داشته باشند  و می توان مسیر ترقی و پیشرفت را خیلی سریع طی نمود.

وب سایت پارس کمره اکانت های اینستاگرام را در قالب قرار دادهای شرکتی در اختیار کاربران قرار می دهند و در صورت تمایل می توان از پکیج های تبلیغات در اینستاگرام و بالا بردن تعداد فالوور با تعهد فروش، استفاده کرد. به هر وب سایتی نمی توان اعتماد کرد، چرا که حنما می بابست تایید شده سازمان جهانی باشند.

سایت اینستاگرام من

سایت اینستاگرام من

یکی دیگر از وب سایت های فعال در زمینه خرید و فروش پیج، وب سایت اینستاگرام من می باشد. تمامی پیج هایی که از سوی این وب سایت تحویل داده می شوند، کاملا قابل تبدیل به هر نوع پیجی می باشند و کاربران هیچ دغدغه ای درباره ریزش فالوورهای پیج خود نخواهند داشت، چرا که اینستاگرام من ضمانت پیج را ارائه می کند. پیج ها علاوه بر واقعی بودن و داشتن لایک تعداد بالا، قابلیت تبدیل به مسائل مختلف را نیز دارند.

مزایای خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام از سایت های معتبر همراه با تعداد فالوورهای واقعی، دارای یک سری مزایا می باشد که عبارت است از:

امکان صرفه جویی در زمان: بی شک جذب فالوور در اینستاگرام چندان ساده نمی باشد و ممکن است ماه ها زمان ببرد تا پس از تلاش ها و تبلیغات فراوان، تعداد فالوورهای پیج اینستاگرام به رقم قابل ملاحظه ای برسد. هم چنین خرید پیج اینستاگرام موجب می گردد در وقت خود صرفه جویی کنید و در حقیقت بیشتر وقت خود را بر روی فعالیت های دیگری که برای تقویت کسب و کار ضروری می باشد، صرف کنید.

توسعه زنجیره فالوورها: در واقع فالوور، فالوور به دنبال خود دارد. اینستاگرام هم دقیقا مثل تعداد زیاد برنامه های موجود در شبکه های اجتماعی که بر اساس برقراری ارتباط، طراحی و تولید شده اند. اگر فالوورهای پیجی که خریداری شده است، واقعا فعالیت مستمر داشته باشند و فیک نباشند، وقتی که پست تان را لایک کنند و یا این که برایتان کامنت بگذارند، برنامه اینستاگرام به طور خودکار فالوورهای آن ها را نیز مطلع می کند و همین امر موجب گسترده شدن زنجیره فالووری می شود.

مزایای خرید پیج اینستاگرام

امکان افزایش اعتبار برند در کوتاه مدت: به طور معمول وقتی که پیج اینستاگرام را باز می کنید، در قدم اول به تعداد فالوورهای آن پیج، توجه می کنید، اگر پیج مدنظر، پیج تجارتی باشد، حتی اگر محصول دلخواه کاربر را داشته باشد، در نگاه اول تعداد کم فالوورها، کاربر را از خرید پشیمان می کند، چرا که فکر می کنند پیج تازه نصب و راه اندازی شده یا به اندازه کافی محبوبیت در بین کاربران مجازی ندارد و یا حتی آنقدر شناخته شده نیست که سفارش ها را نهایی کند.

امکان شروع پر قدرت: بی شک کسب و کارهای کوچک به محض وارد شدن به اینستاگرام دنبال بیشتر دیده شدن و فروش محصولات مرتبط با کسب و کار خود می باشند. هم چنین وجود یک سری رقبا موجب دلسردی کاربران می شود اما اگر به صورت ارگانیک، فالوور جذب کنید، ممکن است نیاز باشد که مدت زمان بیشتری را صرف شناخته شدن کنید. خرید پیج اینستاگرام، یک متد ساده است که می تواند وجه کاربران  را تا حد بسیاری معتبر  نشان دهد. هم چنین بدون نیاز به تلاش فراوان و با صرف هزینه کمی، می توانید ظاهر پیج خود را چندین پله بالاتر و در سطح رقیب های خود قرار دهید.

معایب خرید پیج اینستاگرام

بارها دیده شده است که بعضی از شرکت ها وجود دارند که این ادعا را دارند یک پیج اینستاگرام همراه با یک میلیون فالوور را ارائه می کنند، اما اگر همه کاربران فضای مجازی به واقعیت هایی که این شرکت ها از کاربران مخفی می کنند، آگاه باشند، حتی ممکن است تمایل نداشته باشند که یک پیج اینستاگرام با 5 هزار فالوور را نیز خریداری کنند.

نکته ای که وجود دارد، این است که در زمان خرید پیج اینستاگرام، دو نوع فالوور دیده می شود. نوع اول پیج هایی می باشند که که به اشخاص واقعی تعلق دارند و در ازای میزان پول کمی با یک سری شرکت ها توافق می کنند که به طور خودکار به همه پیج های کم فالوور، اضافه شوند. نوع دوم نیز فالوورهایی می باشند که به اشخاص واقعی تعلق ندارند و در حقیقت نوعی ربات یا Bot می باشند.

معایب خرید پیج اینستاگرام

در واقع کاربران با گروهی از کدها سر و کار دارند نه  بافالوورهای واقعی، هم چنین این ربات ها امکان کامنت گذاشتن را نیز دارند اما کامنتی که مشخص است با محتوای خاصی که پست شده است، هیچ گونه ارتباطی ندارد و هیچ جزییاتی از محتوا توضیح داده نشده است. در کل خرید پیج اینستاگرام دارای یک سری معایب می باشد که برخی از آن ها به شرح موارد ذیل می باشند و عبارتند از:

دارای خطر اسپم: گاهی اوقات لازم است که ایمیل خود را بر روی صفحه اینستاگرام درج کنید. اگر فالوورهای پیجی که خریداری شده است، فیک و غیر واقعی باشند ممکن است تعداد زیادی از ایمیل های اسپم به آدرس ایمیل تان ارسال گردد. یکی دیگر از علت هایی که شرکت ها پیجی با فالوور غیر واقعی را به کاربران می فروشند، ممکن است همین دسترسی به آدرس ایمیلتان باشد.

اینستاگرام به طور اتومات فالوور فیک را حذف می کند: برنامه اینستاگرام در آخرین نسخه آپدیت خود برای مقابله با بی نظمی و برای ایجاد نمودن آرامش کاربران واقعی، تمامی فالوورهای فیک را از بین می برد . تصور کنید که مثلا پیج اینستاگرامی را خریداری کرده اید، پس از گذشت مدت زمانی، متوجه می شوید که تعداد فالوورهای پیجتان رو به کم شدن است. این مسئله قطعا به خاطر عملکرد سخت گیرانه برنامه اینستاگرام برای مقابله با فالوورهای فیک و غیر واقعی می باشد. بنابراین در این شرایط همه هزینه هایی که برای خرید پیج اینستاگرام با تعداد فالوور زیاد کرده اید، هدر می رود.

فالوور فیک از محصول شما استقبال نمی کند: در واقع مسئله ای که باید به آن توجه کنید، این است که نباید به این گروه از فالوورها اعتماد کنید و امیدی داشته باشید. حتی اگر شرایطی پیش آید که مجبور به خرید پیج اینستاگرام با فالوور غیر واقعی شوید، می بایست این واقعیت را درک کنید که تنها ظاهر پیج اینستاگرام را تغییر داده اید. فالوورهای از قبل تعیین شده، اجناس کسب و کار شما را نمی خرند و نباید انتظار داشته باشید که سود کلانی بدست آورید، چرا که نقش هر یک از آن ها مثل اشیای تزئینی می باشد که فقط حضور فیزیکی دارند تا ظاهر را زیبا تر کنند.

حتماً بخوانید: بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

دلایل استقبال مردم از خرید پیج اینستاگرام

همه کاربران به این مسئله واقف هستند که کسب فالوو بسیار در اینستاگرام، کاری بسیار سخت و پیچیده می باشد. اگر شما هم از اینستاگرام استفاده می کنید، می‌ دانید که شناخته شدن یک پیج توسط مردم کار راحتی نیست.

خیلی از افراد تصور می کنند که داشتن چیزی نزدیک به 20 هزار فالوور، موجب جذب کاربران زیاد تری به پیج اینستاگرام شما خواهد شد، نکته ای که می بایست به آن توجه نمود این است  خرید فالوور و خرید لایک یک راه حل خوب به منظور رشد حساب کاربری نمی باشد. انجام این کار بسیار خطرناک می باشد و یا حتی ممکن است آینده پیج اینستاگرامتان را تحت تاثیر قرار دهد. در کل خرید پیج اینستاگرام برای کاربران مختلف جهت توسعه کسب و کارشان از اهمیت زیادی برخوردار است.

دلایل استقبال مردم از خرید پیج اینستاگرام

چیزی که مشخص است این است که خرید پیج اینستاگرام در مقایسه با خرید لایک و فالوور از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای انجام این کار مجبور نیستید که از صفر کار خود را شروع کنید و تعداد فالوورهایتان را بالا ببرید. هم چنین باید دانست خرید پیج اینستاگرام مثل هر کار دیگری نظیر خرید یک حساب کاربری در اینستاگرام نیز ممکن است شرایطی پیش آید که عواقب و یا معایبی را با خود به همراه داشته باشد و در بلند مدت موجب دل زدگی و ناامیدی کاربران شود.

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین سایت خرید پیج اینستاگرام پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که امکانات و قابلیت های این قبیل وب سایت ها را توضیح دهیم، هم چنین از همه شما عزیزان نیز تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام مقاله تون واقعا خیلی عالی بود چه من خودم تجربه خرید پیج از دیوار و سایت رو داشتم.
  جسارت نباشه من از سایت اینستاگیت خرید پیج اینستاگرام رو انجام دادم واقعا ازشون راضی بودم ولی توی این لیست نبود، اینو گفتم شاید بدرد بقیه بخوره.
  ولی خب دیوار به نظرم از همه شون بهتره، ولی دوستان اگر خاستین از دیوار پیج بخرید حتما برید حضوری معامله رو انجام بدین و ایمیل اصلی پیج رو هم ازشون بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا