بهترین سایت و اپلیکیشنبهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین ربات اینستاگرام 🤖【آپدیت1403】✅

اگر تا به حال اسم ربات اینستاگرام به گوشتان خورده باشد، حتما می دانید که بهترین ربات اینستاگرام جزو بهترین ابزارهای کمکی مجازی هستند و انجام امورات مختلف برنامه اینستاگرام را به عهده دارند. امروزه زندگی کردن در دنیای واقعی بدون داشتن ارتباط با دنیای مجازی تقریبا غیر ممکن است، چرا که انجام بسیاری از کارها فقط از طریق دنیای سایبری امکان پذیر است. بخش زیادی از کسب و کارها، مشتریان خود را از طریق صفحات کاری موجود در برنامه اینستاگرام، جذب می کنند و محصولات تولیدی شغل خود را تبلیغ می کنند. همراه ما در بهترینک باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید پیج اینستاگرام

ربات اینستاگرام چه نوع رباتی است؟

در یک توضیح ساده می توان گفت که ربات یک نوع ماشین هوشمند است که توسط گروه های نرم افزاری مختلف، طراحی و پیاده سازی شده است. ربات اینستاگرام در واقع عصای دست کاربران اینستاگرام می باشد و از این ابزار برای جذب کردن فالوئرهای زیاد استفاده می کنند. کاربرد ربات های اینستاگرامی بسیار سرعت گرفته است و کاربران برای رهایی از بلاکی و ریپورتی صفحات خود، سعی می کنند از ربات ها استفاده کنند.

زمانی که اسم ربات به گوشمان می خورد، یاد یک سری ماشین های انسان نما میافتیم، مثلا در کشور ژاپن در اکثر رستوران ها، به جای گارسون از ربات های شبیه انسان استفاده می کنند، چرا که می توان برای هر یک از ربات ها یک برنامه معین کد نویسی و پیاده سازی نمود و اینکه ربات ها نسبت به انسان ها دارای میزان سرعت و دقت بیشتری می باشند، به همین خاطر است که میزان کاربرد ربات ها روز به روز در حال افزایش است.

از آن جایی که برنامه اینستاگرام به یک برنامه محبوب نزد همه کاربران تبدیل شده است، کارشناسان و برنامه نویسان شاغل در شرکت های نرم افزاری مختلف، سعی در تولید نمودن انواع و اقسام ربات های کاربردی برای برنامه اینستاگرام را دارند و می توان ربات های اینستاگرامی را از وب سایت های مختلف دریافت نمود. از گذشته تا به امروز، برنامه های مجازی مختلفی وارد بازار شدند و یک مدت رو بورس بودند ولی پس از مدتی کنار گذاشته می شدند، اما اینستاگرام بحثش جداست، چندین سال است که رو بورس است و با حمایت کاربران مختلف رو به رو است.

ربات اینستاگرام چه نوع رباتی است؟

در گذشته که فضای مجازی وجود نداشت، تنها بازیگران و افرادی که از طریق تلویزیون نمایش داده می شدند، شناخته شده بودند، اما الان اوضاع فرق کرده است و افراد زیادی تحت عنوان اینفلوئنسرهای مجازی، در اینستاگرام معروف شده اند و توانسته بین اقشار آدم های جامعه، شهرت به دست بیاورند. ربات اینستاگرام توسط سلبریتی ها مورد استفاده قرار می گیرد، چرا که خواهان داشتن فالوئر هر چه بیشتر جهت درآمد زایی می باشند.

بهترین ربات اینستاگرام کدام است؟

پیدا کردن بهترین ربات اینستاگرام، در میان انبوهی از ربات های موجود، شاید برای تمام افراد امکان پذیر نباشد، از این رو در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به این موضوع بپردازیم و بهترین ربات ها را معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید.

بهترین ربات اینستاگرام کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین ربات اینستاگرام، قصد داریم تا 10 ربات را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر تا انتها همراه ما بمانید.

ربات اینستاگرام نینجاگرام

ربات اینستاگرام نینجاگرام

ربات اینستاگرام نینجاگرام یکی از بهترین و محبوب ترین ربات های طراحی شده مختص برنامه اینستاگرام می باشد. این ربات توانایی این را دارد که اکثر امورات مورد نیاز کاربران مجازی رو به طور خودکار انجام دهد، در نتیجه در وقت کاربران به حد زیادی صرفه جویی می شود، به علاوه این که تعداد فالوئر و لایک فراوانی را برای پیج های مختلف اینستاگرام جذب می کند و می توان از این طریق سود کلانی بدست آورد.

ربات اینستاگرام نینجاگرام یک وسیله فروش فالوئر نیست بلکه یک سیستم قدرتمند برای بالا بردن تعداد فالوئر واقعی، بالا بردن تعداد لایک های پست، ارسال نمودن کامنت و ناظر بر صفحات اینستاگرامی می باشد، ربات نینچاگرام قادر است با تسلط بر روی اهداف مختلف کاربران که این اهداف می‌ توانند صفحات پر بازدید اینستاگرام، تعداد تگ ها و یا لوکیشن های جغرافیایی از یک شهر و یا یک مکان خاص تنظیم شود و با در نظر گرفتن این سری از اهداف، برای کاربران درخواست کننده، فالوئر واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی فراهم کند.

سبک کار به این طریق است که پس از تنظیم کردن و روشن کردن ربات نینجاگرام، ربات به صورت اتومات شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن پیج های مورد نظر کاربران می‌ کند و با انجام این کار به طور روزانه، تعداد زیادی بازدید کننده، فالوئر واقعی و فعال به سوی پیج کاربران مختلف، سرازیر می‌ شوند. در واقع می توان این گونه گفت که کاربران با استفاده از این ربات هوشمند، دیگر هیچ لزومی به خرید فالوئر و یا خرید لایک ندارند. برخی از امکانات ربات نینجاگرام به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • قابلیت پشتیبانی از پروکسی
 • دارای بخش مخصوص  Black List
 • قابلیت اجرای ربات روی سرور مجازی
 • امکان آنفالو کردن اتومات کسانی که فالو دارید.
 • قابلیت لایک کردن تصاویر موقع فالو کردن پیج های مختلف
 • قابلیت آنفالو کردن اتومات کسانی که به شما فالو بک نداده اند.
 • امکان پشتیبانی جامع از زبان فارسی در جستجو ها و ارسال کامنت
 • امکان کامنت گذاشتن خودکار با زمان بندی و ارسال رندم از لیست انتخابی کاربر
 • امکان فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن و دایرکت از روی فالوئر های پیج های مختلف
 • قابلیت تنظیم نمودن زمان فعالیت ربات های اینستاگرام تا جایی که به هیچ عنوان بلاک نشوید.
 • امکان فالو کردن، لایک، کامنت و دایرکت اتومات بر طبق: هشتگ و موقعیت لوکیشن دلخواه کاربران

ربات اینستاگرام کاربر مجازی

ربات اینستاگرام کاربر مجازی

نرم افزار اینستاگرامی کاربر مجازی، در واقع یک نوع ربات قوی و هوشمند می باشد که دارای توانایی خودکار سازی اموران گوناگون برنامه اینستاگرام را دارا می باشد و هم چنین کاربردهای دیگری نیز دارد مانند کارهای مربوط به نرم افزارهای ویندوزی، برنامه‌ های مختلف حسابداری، برنامه اکسل و یا امورات تحت وب از طریق مرورگرهای کروم و فایرفاکس، حل کردن سری کدهای امنیتی کپچا و … .

ربات اینستاگرام کاربر مجازی به طور تقریبی کلیه امکانات و ابزارهای نسخه کامل اینستاگرام را دارا می باشد و دارای رابط کاربری ساده و قابل فهم است. محیط کاربری هر یک از نسخه های نرم افزاری کاربر مجازی، کاملا مطابق با نوع کار همان برنامه تنظیم شده است و دارای یک سری پکیج های آموزشی فارسی و ارائه پشتیبان گیری دقیق برای یادگیری می باشد. این قبیل نسخه های نرم افزاری کاربر مجازی دارای قابلیت کار با فایل های اکسل به طور گسترده را دارند.

کپی گرفتن از مجموع سلول های فایل های اکسل همراه یا درج نمودن اطلاعات داخل سلول های اکسل، امکان بازکردن و یا ایجاد نمودن فایل های اکسل، امکان حرکت بین سلول های مختلف با روش های پیشرفته، بازکردن یک شیت و یا اضافه کردن یک شیت جدید، ثبت اطلاعات در سلول های مختلف و ذخیره فایل های با قالب اکسل از سری قابلیت های این نسخه نرم افزاری می باشد. استفاده از ربات اینستاگرام کاربر مجازی دارای یک سری مزایا می باشد که عبارتند از:

 • امکان جذب فالوئر با روش فالو و آنفالو کردن
 • قابلیت ویژه شناسایی و حذف نمودن فالوئر فیک
 • امکان افزایش بازدهی و بهره وری از برنامه اینستاگرام
 • امکان استخراج آی دی و بسیاری از اطلاعات دیگر از اینستاگرام
 • کار ربات کاربر مجازی به دور از خطا و اشتباهات انسانی می باشد.
 • عدم تقلب و دست کاری اطلاعات در زمان ثبت اطلاعات مختلف از طریق ربات کاربر مجازی
 • امکان بالا بردن فالوئرها، افزایش تعداد لایک و کامنت در هر پست بنا به درخواست کاربران اینستاگرام
 • قابلیت چک کردن استوری های انبوه و اکسپلور قابلیت تنظیم چندین تعداد از پیج با امکان سوییچ بین پیج ها
 • دارای ربات های هوشمند تشخیص الگوریتم پردازش تصاویر اینستاگرامی برای افزایش شانس ورود به اکسپلور

ربات اینستاگرام اینستاساز

ربات اینستاگرام اینستاساز

ربات اینستاگرام اینستاساز، برای فروش فالوئر نیست، بلکه ربات اینستاگرام اینستاساز یک سیستم قوی برای ارتقای تعداد فالوئر، انتشار تبلیغات و نظارت بر حساب های اینستاگرام کاربران می باشد. ربات اینستاگرام اینستاساز قادر است از طریق در نظر گرفتن اهداف مختلف کاربران، صفحات رقیب اینفلوئنسرها و فالوئر بالای اینستاگرام، تعداد تگ ها و یا حتی موقعیت های جغرافیایی یک شهر تا یک مکان ویژه، قابل تنظیم است.

ربات اینستاگرام اینستاساز قادر است امکانات مختلفی را برای تعداد فالوئرهای واقعی و فعال در اینستاگرام به طور صددرصد تضمینی گردآوری کند. روش کار در این ربات، به این فرم است که پس از تنظیم کردن و استارت زدن ربات اینستاگرام اینستاساز، ربات به شکل هوشمند شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن برای کاربران اینستاگرام می‌ کند، با این کار روزانه حجم بالایی از بازدید کننده ها، فالوئرهای حقیقی و فعال به سمت صفحه شخصی کاربران سرازیر می‌ شود.

این امکان وجود دارد که ربات اینستاگرام اینستاساز را تنظیم کرده تا زمانی که یک نفر جدید صفحه ی اینستاگرام کاربر را فالو کند و یا این که یک پیام به دایرکت جهت تشکر و معرف یبیزینس خود، برای این فالوئر جدید ارسال شود. استفاده کنندگان از ربات اینستاگرام اینستاساز موفق شده اند که میزان فروش خود را در برنامه اینستاگرام، دو برابر کنند و تعداد فالوئرهای ثابت و وفادار را جذب کنند.

از طریق سایت اصلی ربات اینستاساز این امکان وجود دارد که برای ۳ ماه آینده، هر یک از کاربران، ساعات و دقایق خاصی را برنامه ریزی نمود تا بدین طریق ربات اینستاساز برای کاربر بر روی صفحه اینستاگرام پست های مختلف ارسال کند. ربات اینستاگرام اینستاساز قابلیت های مختلفی را برای کاربران فراهم می کند که برخی از آنان به شرح موارد ذیل می باشد که عبارتند از:

 • امکان حذف اتومات کامنت های توهین آمیز
 • ربات اینستاساز دارای سه روز تست رایگان است.
 • امکان کسب نمودن تعداد فالوئرهای بالا با هویت واقعی
 • امکان کار کردن بیست و چهار ساعته بدون نیاز به اتصال مداوم اینترنت
 • در این ربات همه امور، اتومات است و نیازی به دانلود برنامه جانبی نیست.

ربات اینستاگرام اینستامو

ربات اینستاگرام اینستامو

 

ربات اینستاگرام اینستامو یک نوع ابزار مدرن برای بهبود عملکرد اینستاگرام است که با استفاده از ابزارهای مختلف به کاربران، قابلیت نظارت و تسلط هر چه بیشتر صفحات اینستاگرام و جذب نمودن کاربران بیشتر و دستیابی به اهداف مورد نظر کاربران مطابق با نیازهای مختلف هر یک را فراهم می آورد، با استفاده از این ربات، به طور دائمی، تعداد کاربران زیادی به صفحات اینستاگرام اضافه می کند که به این راحتی ریزش نخواهند داشت و به دنبال کننده های دائمی کاربران مختلف تبدیل می گردند.

استفاده از ربات اینستاگرام اینستامو در واقع ایمن ترین روش برای جذب کاربران و افزایش تعداد فالوئرهای واقعی می باشد که به روش معمولی و طبیعی عمل می کنند، هر چند که سرعت معمولی دارد، به همین دلیل، در کنار کلیه خدمات پکیج ها و هر یک از تنظیمات طراحی شده که با سرعت بسیار بالایی، امکانات و ابزارهای مدنظر کاربران مثل جذب فالوئر، کامنت گذاشتن، لایک و … را فراهم می آورد، هر یک از این پکیج ها، با میزان دقت و کیفیت بسیار بالایی تهیه گردیده اند و هزینه های بسیار معقولی دارند.

ربات اینستاگرام اینستامو در دو نسخه تحت شبکه، یکی از بهترین ربات ها جهت افزایش فالوئر واقعی اینستاگرام، همراه با ۳روز تست رایگان و بهترین ربات همه کاره اینستاگرام برای سیستم عامل های ویندوز و اندروید می باشد و تمام سعی خود را برای بالا بردن راندمان کاری و ارزش صفحات آنلاین کسب و کار کاربران تست کرده و عرضه نموده است.

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو

ربات اینستاگرام اینبو به عنوان یک ابزار کمکی توانمند، ویژه و بدون وقفه کاربران در اینستاگرام می باشد. می توان با خیال راحت مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ربات اینبو بسپارید تا به طور 24 ساعته و یکپارچه فعالیت کند و محصولات و خدمات کاربران اینستاگرام را به جوامع هدف معرفی کند. برای شروع فعالیت خود، کافی است که در ربات اینستاگرام اینبو ثبت نام کنید و پیج اینستاگرام خود را به صورت کاملا حرفه‌ای و مدرن مدیریت کنید.

ربات اینستاگرام اینبو در واقع برنامه نرم افزاری هوشمند برای بالا بردن تعاملات مجازی با کاربران و نیز نظم و تداوم بخشیدن به فعالیت‌ های کاربران است. جهت ترقی و کسب درآمد از طریق برنامه اینستاگرام، می بایست با کاربران زیادی ارتباط مستقیم داشته باشید، محتوای جذابی را تولید کنید و هر یک را به طور منظم منتشر کنید. با استفاده از ربات اینستاگرام اینبو، تمامی این کارها را می توان به راحتی انجام داد.

تعداد فالوئرهای جذب شده از طریق ربات اینستاگرام اینبو کاملا حقیقی و هدفمند می باشند. تعداد دنبال کننده های جذب شده در اینستاگرام نیز در واقع ارتباط مستقیمی با نوع و کیفیت محتوایی دارد که در پیج کاربران منتشر می‌ شود. در واقع ربات اینستاگرام اینبو، قسمت بسیار مهمی از عمل ترغیب کاربران به بازدید از پیج های اینستاگرام را انجام می‌ دهد و این نشان گر میزان کیفیت محتوای کاربر است که مشخص می‌ کند چه تعدادی از بازدیدکنندگان تبدیل به فالوئر واقعی خواهند شد.

اگر حتی فقط یک بار از ربات های اینستاگرام استفاده کرده باشید، مطمئنا با مشکل اکانت‌ های فیک مواجه شده اید. این که ربات قادر باشد تشخیص دهد که کدام پیج‌ های اینستاگرام، فیک و کدام‌ واقعی هستند، یک حسن بسیار مهم محسوب می گردد. در آخرین نسخه از ربات ایستاگرام اینبو، این قابلیت فراهم گردیده است که ربات اینبو پیج‌ های فیک و غیر واقعی را از اکانت‌ های حقیقی و فعال تشخیص دهد و فعالیت ربات ها بر روی کاربران فعال و واقعی تاثیر گذار است.

بی شک ممکن است این اتفاق برای کاربران اینستاگرام پیش آمده باشد که مثلا قرار بوده که در یک ساعت معینی یک پست یا یک استوری ویژه ای را منتشر کنید ولی به دلیل مشغله‌ ی بسیار زیاد، فرصت نشده است که این کار را انجام دهید. این مسئله به تدریج می‌ تواند کاربران را از پیج مورد نظر زده کند و به میزان ترقی کسب و کار در اینستاگرام آسیب وارد کند. با استفاده از ربات اینستاگرام اینبو، این امکان وجود دارد که کاربران ربات را به گونه‌ ای تنظیم کنند که در زمان مورد نظر، پست یا استوری پیج اینستاگرامی را منتشر کند و در نتیجه پیج اینستاگرام کاربران همیشه فعال باشد.

برخی دیگر از قابلیت های ربات اینستاگرام اینبو به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • امکان فعالیت مداوم و 24 ساعته
 • امکان حذف نمودن فالوئرهای فیک
 • امکان تعیین نمودن دقیق کاربران هدف
 • سازگار با آخرین الگوریتم های اینستاگرام
 • امکان مشاهده‌ دقیق آمار میزان فعالیت‌ پیج
 • امکان ارسال پیامک به دایرکت به طور اتوماتیک
 • امکان تعیین نمودن زمان بندی جهت انتشار انواع محتوا
 • امکان جذب فالوئر بر طبق مکان جغرافیایی، جنسیت، هشتگ

ربات اینستاگرام های فالوئر

ربات اینستاگرام های فالوئر

بیس کاری ربات اینستاگرام های فالوئر، حوزه فعالیت کاربران می باشد و هدفمندی فالوئرها نیز با همین روش، مشخص می گردد. فقط کافی است که کاربران پیج خود را در سامانه هوشمند ربات های فالوئر ثبت کنند و صفحات اینستاگرامی که از نظر موضع فعالیت با کاربران مربوطه، شباهت محتوایی زیادی دارند را در سیستم اضافه می کنند. نحوه عملکرد ربات اینستاگرام های فالوئر، به این شکل است که کاربر به راحتی از طریق ثبت پیج های رقیب، می تواند تعداد فالوئرهای آن ها را برای پیج خود جذب کند.

با استفاده از ربات اینستاگرام های فالوئر می توان تعداد علاقه مندان به بیزینس خود را شناسایی کنید و هم چنین فیلترهای مختلفی در ربات افزایش فالوئر اینستاگرام قرار داده شده است که با تنظیم نمودن هر یک، این امکان وجود دارد که پروسه بالا بردن فالوئرهای خود را بهینه تر کنید. افزایش دنبال کننده های اینستاگرام، وظیفه اصلی ربات اینستاگرام های فالوور می باشد. این کار با ثبت نمودن پیج اینستاگرام کاربر و هر یک از رقبا آغاز می گردد و تا وقتی که تعداد فالوئرها به حد نصاب نرسد، ربات به کار خود ادامه می دهد.

افزایش فالوئر در اینستاگرام به شکل افزایش فالوئر حقیقی می باشد و فالوئر غیر حقیقی به کاربران ارائه نمی شود. هم چنین با به کار گیری ربات اینستاگرام های فالوئر، پیج کاربر با افزایش فالوئرهای ایرانی در اینستاگرام همراه می شود. ربات اینستاگرام های فالوور از ابتدای کار خود به حقوق کاربران مختلف، احترام گذاشته است و در صورتی که کاربران بعد از اولین خرید، از ربات رضایت کافی را نداشته باشند، به مدت 7 روز امکان بازگشت وجه پرداختی را خواهد داشت.

برخی دیگر از امکانات ربات اینستاگرام های فالوئر به شرح موارد ذیل است که عبارتند از:

 • امکان تعیین جنسیت فالوئر
 • امکان پشتیبانی قوی و به موقع
 • قابلیت لایک کردن پست و کامنت
 • امکان ارسال دایرکت یه صورت خودکار
 • امکان جذب نمودن فالوئر بر طبق مکان جغرافیایی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات اینستاگرام ایران سوشال

با استفاده از ربات اینستاگرام ایران سوشال، این امکان وجود دارد که با صرف پایین ترین هزینه ممکن، فالوئرهای حقیقی و فعال ایرانی نامحدودی را فقط با چندین کلیک ساده به طور اتومات و هدفمند از سرتاسر اینستاگرام برای پیج اینستاگرام خود جذب نمود. با اجرای ربات اینستاگرام ایران سوشال افزایش میزان محبوبیت، شهرت و مشتریان بیزینس خود را تجربه خواهید کرد و قادر هستید که از طریق بالا بردن تعداد فالوئرهای هدفمند، میزان درآمد خود را افزایش دهید.

ربات اینستاگرام ایران سوشال هم چنین در کار مدیریت هر چه بهینه تر پیج به کاربران کمک بسیار شایانی می کند و هم چنین کاربران می توانند پست ها و استوری های خود را در ربات ایران سوشال زمان بندی کنند و تا راس ساعت ربات ایران سوشال، پست و استوری را به طور خودکار در پیج کاربر منتشر کند. ربات اینستاگرام ایران سوشال به صورت خودکار و 24 ساعته به جذب فالوئرهای ایرانی واقعی و پول ساز برای کاربران می پردازد، کافی است یک بار ربات را تنظیم کرده و پس از آن به تماشای عملکرد فوق العاده ربات بپردازید.

برای استارت کار، 3 روز تست رایگان لحاظ گردیده است تا کاربران بدون هیچ گونه دغدغه ای از ربات هوشمند اینستاگرام ایران سوشال استفاده کنند و تاثیر واضح ربات بر میزان پیشرفت پیج را مشاهده کنند. جهت استفاده از ربات اینستاگرام ایران سوشال، لزومی به نصب هیچ گونه نرم افزار جانبی خاصی نمی باشد و فایل نصبی این ربات به تنهایی برای اجرای آن کافی می باشد. ربات اینستاگرام ایران سوشال، توجه بسیار ویژه ای به پشتیبانی دائمی از کاربران خود دارد و کلیه سوالات و دغدغه های کاربران در سریع ترین زمان ممکن در بخش پشتیبانی تلگرام و دایرکت اینستاگرام مورد بررسی و پاسخ قرار داده می شود.

به طور دائم بررسی کردن کامنت ها و حذف کردن توهین ها واقعا کار بسیار دشواری است. ربات هوشمند اینستاگرام برای حل این دغدغه، وظیفه بررسی و حذف نمودن کامنت های توهین آمیز را برعهده دارد. از سری امکانات ربات اینستاگرام ایران سوشال می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارت است از:

 • ارسال دایرکت خودکار
 • امکان لایک کردن خودکار پست و کامنت
 • امکان ارسال پست‌ های زمان بندی شده
 • امکان جذب فالوئر بر اساس مکان های جغرافیایی
 • این ربات دارای 3 روز تست رایگان ربات با بهترین امکانات
 • ارائه نمودن کارگاه آموزشی رایگان کار با ربات ایران سوشال
 • امکان مشاهده‌ نمودن آمار دقیق فعالیت‌های ربات به صورت لایو

ربات اینستاگرام روبوکلیک

ربات اینستاگرام روبوکلیک

روبوکلیک یکی از ربات های اینستاگرام است که با کمک آن می توانید افزایش فالوور چشمگیری داشته باشید. روبوکلیک یک پروژه برای افزایش فالوور از طریق اتوماسیون بود که در ابتدا با استفاده از اکانت اینستاگرام خود، پیج های دیگران را فالو کرد تا از این طریق، بقیه افراد با با او آشنا شده و به سراغ پیج او بروند، در حقیقت می توانیم بگوییم که این روش یک تبلیغ بود تا با پیج روبوکلیک آشنا شوند. روبوکلیک برای کسب و کارهای کوچک امکانی را فراهم نموده تا بزرگ و مشهور شوند و در شبکه های مجازی میلیون ها فالوور داشته باشند.

در حقیقت اصلی ترین هدف روبوکلیک، ایجاد یکی اتوماسیون کاربر پسند است که بتواند رفتارهای طبیعی یک فرد را تقلید کند. در واقع، نظر بسیاری از کاربران روبوکلیک این است که اگر می خواستند به صورت دستی اقدام به جذب فالوور اینستاگرام کنند، همان افرادی را جذب می کردند که روبوکلیک جذبب کرده، در حقیقت می توانیم بگوییم که این نشان دهنده قدرت روبوکلیک است. روبوکلیک یک ربات از جنس خودمان است که سبک و علایقمان را دارد و به راحتی به جای ما در اینستاگرام فعالیت می کند.

زمانی که از ربات اینستاگرام روبوکلیک استفاده می کنیم به این شکل است که گویی 24 ساعته و در 7 روز هفته در حال فعالیت هستیم، در صورتی که شما می توانید شروع روبوکلیک را بزنید و خودتان به خواب بروید، مطمئنا زمانی که از خواب بیدار شوید میزان لایک و کامنت فراوانی را دریافت کرده اید، استفاده از روبوکلیک به این معنی است که یک تیم چند نفره به استخدام شما در آمده اند.

ربات اینستاگرام رادیب

ربات اینستاگرام رادیب

ربات اینساگرام رادیب یکی از بهترین رابت های اینستاگرام است که می توانید از آن استفاده کنید. در حقیقت این ربات به شما امکان می دهد تا پست های خودتان را برای هر زمانی که خواستید، زمان بندی کنید، به همین دلیل دیگر نیازی ندارید که به صورت مکرر اکانت خودتان را بررسی کنید. رادیب یکی از ربات های محبوب اینستاگرام است که باعث بالا رفتن فالوور و لایک واقعی اینستاگرام شما می شود.

روش کار ربات ادیب به این شکل است که با استفاده از اکانت خودتان اقدام به تماشای استوری های انبوهی از پیج های دیگر می کند، در این روش ربات ادیب اقدام به رای انبوه در کوئیزها، کوئسشن ها، نظرسنجی های استوری می کند و با مشاهده استوری پیج های دیگر، موجب می شود تا ویوو پروفایل، ایمپرشن، ریچ اینستاگرام شما افزایش زیادی داشته باشد و در انتها موجب می شود تا فالوورهای زیادی جذب کنید.

روش کار ربات رادیب به این صورت است که با روشن کردن هر کدام از ماژول های ربات، ربات رادیب به صورت کاملا اتوماتیک  شروع به ویوو استوری ها، پاسخ به نظرسنجی ها، کوئسشن ها، کوئیزهای استوری، لایک کردن پست ها و کامنت گذاشتن می کند هم چنین تارگت ها و پیج های هدف شما را فالو می کند. این کار ربات رادیب باعث می شود تا بازدید بالایی داشته باشید و فالوورهای واقعی به سمت شما بیایند.

برخی از ویژگی های ربات رادیب:

 • ویوو استوری ها
 • هشتگ ساز متن
 • زمانبندی پست ها
 • فالو و آنفالو اتوماتیک
 • لایک و کامنت اتوماتیک
 • دایرکت و repost اتوماتیک
 • قابلیت استفاده در موبایل
 • و …

ربات اینستاگرام اینستا ربات

ربات اینستاگرام اینستا ربات

یکی از با سابقه ترین سایت ها برای خرید لایک و فالوور اینستاگرام، سایت اینستا ربات است. اینستا ربات در این زمینه بیشتر از 6 سال سابقه دارد. اینستا با داشتن 4 ویژگی مانند استفاده آسان، پشتیبانی همیشگی، قیمت رقابتی و امنیت در خرید، موفق شده است تا یکی از سایت های معتبر در زمینه ربات های اینستاگرام باشد.

از ویژگی ها و خدماتی که اینستاربات ارائه می دهد می توان به خرید فالوور ایرانی با کیفیت طلایی، نقره ای و برنزی اشاره کنیم. از طرفی می توانیم لایک در جه 1 یا لایک درجه 2 دریافت کنیم. در مورد کامنت هم می توانیم کامنت سفارشی، رندوم یا لایکِ کامنت دریافت کنیم. اینستا ربات باعث افزایش بازدید استوری، پست ویدئو، ویدئو IGTV می شود. امکان لایو 30 دقیقه ای و منشن فالوورهای پیج هدف را دارد. اینستاربات امکان خرید اکسپلور اینستاگرام، سیو پست، اشتراک گذری، ریچ و ایمپرشن را دارد.

نقش اینفلوئنسر ها در اینستاگرام چگونه است؟

هر یک از اینفلوئنسرهای فعال در اینستاگرام، دارای یک تعداد مشخصی فالوئر می باشند، اما این دسته از کاربران برای تبلیغ پیج خود، نیازمند افزایش روزانه تعداد فالوئرهای خود می باشند. کسب و کارهای مجازی زیادی در اینستاگرام ایجاد شده است، هر یک از این مشاغل، تبلیغ محصولات خود را به اینفلوئنسری می دهند که دارای تعداد فالوئر بیشتری باشد و بتواند مشتریان بیشتری را برای کسب و کار مربوطه جذب و معرفی کنند.

نقش اینفلوئنسرها در اینستاگرام چگونه است؟

همه کاربران اینستاگرام از ربات های اینستاگرام استفاده نمی کنند، اکثرا اینفلوئنسرها و سلبریتی ها از ربات های اینستاگرام بیشتر استفاده می کنند. میزان درآمدی که سلبریتی ها از طریق صفحات شخصی خود در اینستاگرام بدست می آورند، بسیار بالا می باشد و این خود به تنهایی دلیل مهی است که اکثر کاربران تمایل دارند در اینستاگرام معروف شوند و آیدی پیج خود را برای همه کاربران معرفی می کنند.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام

نقش ربات اینستاگرام در جذب فالوئر چگونه است؟

تمامی کسانی که در برنامه اینستاگرام، حضور فعال دارند، در حال تلاش برای بالا بردن تعداد ویو و لایک در رابط با پست ها و استوری های خود می باشند. برخی از اینفلوئنسرها بالا بردن فالوئرهای صفحه خود، صفحات اینستاگرامی با تعداد فالوئر بالا را خریداری می کنند و آیدی این صفحات را با نام خود عوض می کنند، اما این روش دیگر کاربرد آن چنانی ندارد و تعداد فالوئرها فیک و غیر واقعی می باشد و تعداد ویو و لایک در این قبیل پیج ها، بسیار پایین است.

ربات های اینستاگرامی این قابلیت را دارند که شرایطی را فراهم کنند که تعداد فالوئرهای واقعی را به یک سری پیج های درخواستی اختصاص دهند. ربات اینستاگرام این قابلیت را دارد که به طور خاصی، جذب فالوئر کند مثلا ممکن است که یک بیزینس در شهر شیراز راه اندازی شده باشد و در صدد جذب فالوئرهای مشخصی از شهر شیراز باشد، ربات اینستاگرام این قابلیت را دارد که تعیین محدوده کند و فالوئرهایی که دارای لوکیشن شیراز هستند را به پیج مورد نظر اضافه کنند.

ربات ها کارهایی را انجام می دهند که انسان توان انجام این قبیل کارها را به طور مداوم ندارد، مثلا وقتی که یک کاربر به دیدن پیج های مختلف بپردازد، ادمین های آن پیج ها نیز، از پیج کاربر مورد نظر دیدن می کنند و پیج را فالو می کنند، به طور حتم ادادمه دادن این زنجیره پیوسته برای انسان، طاقت فرسا و خسته کننده می باشد و نیاز است که روشی باشد که جایگزین انسان قرار گیرد و در حوزه برنامه محبوب اینستاگرام، ربات های اینستاگرامی بهترین گزینه هستند.

نقش ربات اینستاگرام در جذب فالوئر چگونه است؟

عملکرد یک ربات نسبت به یک انسان دارای یک سری مزایا می باشد، مثلا زمانی که یک برنامه را در یک ربات پیاده سازی می کنند، دیگر نیاز نیست که هر بار در حین انجام کار، این قبیل برنامه ها و کد نویسی ها، تکرار گردد. ربات ها نسبت به انسان ها، باهوش تر عمل می کنند و هم چنین سرعت عمل بسیار بالایی دارند و برای آن دسته از افرادی که قصد دارند، فعالیت پیج خود را در کمترین زمان ممکن، بالا ببرند، بسیار کاربردی و مفید است. در ادامه مقاله قصد داریم 10 نمونه از بهترین ربات های اینستاگرام به همراه ویژگی های هر یک را توضیح دهیم، خواهشمندم ما را همراهی بفرمائید.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از افرادی که ما را تا انتهای مقاله بهترین ربات اینستاگرام همراهی کردند. در این مقاله شما را با بهترین ربات های معتبر اینستاگرام آشنا کردیم تا برای استفاده انتخاب راحت تری داشته باشید. در ادامه مقاله توضیح دادیم که ربات اینستاگرام چیست و چه نقشی در جذب فالوور دارد و هم چنین گفتیم که نقش اینفلوئنسرها در اینستاگرام چگونه است. امیدوارم که مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد. در صورتی که سوال، انتقاد و یا پیشنهادی دارید، لطفا برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =

دکمه بازگشت به بالا