بهترین سایت و اپلیکیشنبهترین کسب و کارها

10 تا از معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد【آپدیت1403】

معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد، عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن توضیحاتی را بدهیم. بازی های کریپتویی نوعی از بازی های ویدئویی یا موبایلی هستند که بازیکنان در ازای بازی کردن، ارز دیجیتال NFT (توکن های غیر قابل تعویض) جایزه می گیرند. امروزه به دلیل استفاده بیشتر نوجوانان و جوانان از اینترنت، علاقه به این بازی ها در میان آن ها بسیار است و هر روزه به محبوبیت این بازی ها افزوده می شود و افراد برای سرگرمی یا کسب درآمد به این بازی ها رو می آورند. برای اطلاعات بیشتر در بهترینک همراه ما باشید.

بازی کریپتویی چیست؟

گیمرها به راحتی می توانند با بازی های واقعی کسب درآمد کنند اما داشتن درآمد از طریق بازی برای افرادی که وقت زیادی ندارند و یا به صورت حرفه ای به این کار مشغول نیستند، بهترین گزینه بازی های کریپتویی می باشد که به راحتی می توانند کسب درآمد داشته باشند. در حقیقت بازی های کریپتویی همان بازی های ویدئویی هستند اما تفاوتی که در این بازی وجود دارد، این است که شما از مرحله ورود تا گرفتن پاداش برای بردن نبردها یا خرید و فروش و مبادله ی این پاداش ها جهت رفتن به مرحله ی بعد باید از ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

بازی کریپتویی چیست؟

بازی کریپتویی به صورت تکی یا گروهی انجام می شود و شامل سبک های مختلفی مانند آرپی جی، اکشن، استراتزی، اول شخص و کارتی است که بازی کنان درآمدی در قالب ارزهای دیجیتال به دست می آورند. بازی های کریپتویی با گذشت زمان بهتر و بهتر می شوند و آینده برای این بازی ها بسیار روشن است. قصدمان در این مقاله معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد است.

بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد کدام است؟

خیلی از افرادی که علاقه به بازی های واقعی دارند به دنبال مقاله ای برای معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد هستند. ما در این مقاله به افراید که علاقه مند به این بازی ها می باشند، بازی های مناسبی را معرفی می کنیم تا علاوه بر لذت بردن از بازی، در انتها به درآمد قابل قبولی هم برسند.

بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد کدام است؟

در ادامه مقاله معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد 10 بازی برتر را به شما معرفی می کنیم همراه ما باشید.

بازی کریپتویی گیلد آو گاردینز (Guild Of Guardians)

بازی کریپتویی گیلد آو گاردینز

بازی گیلد آو گاردینز (Guild Of Guardians) یک بازی کریپتویی رایگان چند نفره فانتزی برای موبایل است که از فناوری بلاک چین برای کسب درآمد خود استفاده می کند و بازیکنان از این راه می توانند دارایی های دیجیتال کسب کنند. بازی گیلد آو گاردینز، یک بازی با قابیلت های ویژه است و هر فردی که گوشی هوشمند دارد می تواند بازی و کسب درآمد با آن را شروع کند. در این بازی بازیکنان به کمک توکن GOG آیتم های ارزشمند درون بازی و قهرمانان جدید را خرید و فروش می کنند و همین طور در این بازی می توانید امکان تزریق سرمایه و خارج کردن دارایی را داشته باشید.

یک راه برای پیشرفت سریع تر بازیکنان این است که در گروه ها، حضور داشته باشند و با سایر کاربران همکاری داشته باشند تا بتوانند بهترین گروه را برای مقابله با دشمنان درون بازی ایجاد کنند. این بازی در یک محیط فانتزی-تخیلی اجرا می شود و کاربران از همان ابتدای بازی در حال مبارزه با دشمنان در سیاه چاله ها هستند و پس از عبور از هر سیاه چاله و تکمیل چالش ها، منابع، رمز ارز و تجهیزات به دست می آورید و می توانید از این جوایز برای ایجاد یا خرید تجهیزات قوی تر و برای به دست آوردن و تقویت قهرمانان استفاده کنید.

در هر سیاه چاله هیولاها، دشمنان و تله هایی که برای بازیکنان وجود دارد متفاوت است و همین قابلیت در این بازی سبب افزایش جذابیت و سخت تر شدن پیروزی در نبردها می شود. هدف بازی گیلد آو گاردینز این است که بازیکنان را در یک محیط چند نفره جمع کند، بنابراین در این شرایط انجمن ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و برای این که جوایز بیشتری کسب کنید و به برخی مراحل بازی دسترسی داشته باشید باید عضوی از یک انجمن شوید که در این صورت دشمنان قوی تر به سراغ شما می آیند که در صورت پیروزی پاداش های ارزشمندی دریافت خواهید کرد.

بازی کریپتویی رایگان تیتان آرنا (Theten Arena)

بازی کریپتویی رایگان تیتان آرنا

بازی تیتان آرنا (Theten Arena) یک بازی بلاک چین به سبک میدان نبرد بر خط چند نفره است و به گونه ای طراحی شده که متمرکز بر مهارت های شخصی و کار گروهی است. گیمرها در این بازی با تشکیل تیمی از دوستان خود، با بازیکنان دیگر شروع به رقابت می کنند همچنین با شرکت در فعالیت ها و رویدادهای درون بازی، توکن اختصاصی این بازی را به دست آورده و می توانند کسب درآمد داشته باشند.

در بازی تیتان آرنا به صورت رایگان 3 قهرمان به شما داده می شود تا بازی را با آن ها شروع کنید. این شخصیت ریدون (Raidon) نام دارد که وظیفه اش حفظ امنیت مردم است و اعتقاد دارد که عدالت حرف اول را می زند از این رو قهرمان مردمان زمین است. در حقیقت اولین قهرمانی که در بازی تیتان آرنا خواهید داشت، ریدون است که از یک تفنگ به عنوان سلاح استفاده می کند و در دسته بندی ها در گروه قاتل ها قرار دارد.

شما تیتان آرنا را به صورت گروه 4 نفره می توانید بازی کنید یا این که با بازیکنان سراسر جهان به صورت تصادفی مسابقه داشته باشید. در این بازی برای برنده شدن باید سریع دشمنان را نابود کنید و امتیاز بگیرید، تیمی برنده است که بیش ترین امتیاز را به دست آورد و بازیکنی که بیش ترین امتیاز را برای گروه به دست آورده به عنوان با ارزش ترین بازیکن (MVP) شناخته می شود.

در تیتان آرنا 5 حالت مختلف گیم پلی وجود دارد که بازیکنان می توانند در آن شرکت کنند و همچنین در این بازی قهرمانان به 3 گروه قاتل ها، تیراندازها و تانک ها تقسیم می شوند.

بازی کریپتویی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

بازی کریپتویی اکسی اینفینیتی

این بازی رقابت کارتونی هیولاهای رنگارنگ و بانمکی است که اکسی نام دارند و رقابت ها در این بازی نوبتی انجام می گیرد و بازیکنان در آن با بازیکنان آنلاین یا کامپیوتر بازی می کنند. در بازی اکسی اینفینیتی تمامی درآمدها و دارایی ها در والت معتبر متامسک (Metamask) نگهداری می شود و خرید و فروش و انتقال به والت های دیگر از طریق آن امکان پذیر است.

اکسی اینفینیتی از بازی های داغ کریپتویی است که بر پایه بلاک چین اتریوم و به کمک سایدی چینی به نام رونین (Ronin) ساخته شده است و دو توکن با نام های AXS و SLP دارد. اکسی اینفینیتی الهام گرفته از دو بازی پوکی مون (Pokemoon) و کریپتو کیتیز (Crypto Kitties) است که بازیکنان در آن هیولاهای زیبا و کوچکی به نام اکسی را می خرند و مطابق میل خود آن ها را پرورش می دهند. اکسی ها در قالب توکن های غیر قابل معاوضه فروخته می شوند و بازیکن ها در مقابل بردن رقابت های کارتونی درون بازی، توکن های SLP را دریافت کرده و در صرافی به پول نقد تبدیل می کنند.

نحوه بازی اکسی اینفینیتی و رقابت بازیکنان در آن، این بازی را به یکی از بازی های مناسب برای درآمد ارز دیجیتال تبدیل کرده است و با این که بازیکنان برای شروع بازی باید مبلغی بیش از مبلغ مورد نیاز برای خرید ایکس باکس یا پلی استیشن معمولی نیاز دارند. یک مزیتی که این بازی بر کنسول ها دارد این است که گیمرها می توانند در هر لحظه NFTهای اکسی خود را بفروشند و یا توکن هایی که در ازای پاداش دریافت کرده اند به پول نقد تبدیل کنند.

بازی کریپتویی ایلوویوم (ILLUVIUM)

بازی کریپتویی ایلوویوم

در ادامه معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد می خواهیم بازی ایلوویوم (ILLUVIUM) را معرفی کنیم که یکی از بهترین بازی های کریپتویی است که مخلوطی از دو ژانر بازی است. یک بخش ماجراجویی دارد و ییک بخش مبارزه که بخش ماجراجویی آن در سبک نقش آفرینی(RPG) است و بخش مبارزات آن به سبک بازی های Auto Battler طراحی شده است. بازی ایلوویوم مشابه سایر بازی های بلاک چینی، تمامی اقلام قابل اخذ داخل بازی به شکل توکن های بی همتا طراحی شده است و می توانید آن ها را خرید و فروش کنید.

در سه ماهه اول سال 2022 که این بازی عرضه شد دارای قابلیت های راهکار لایه دو ایمیوتبل ایکس (Immutabke-X) بود. این راه حل مقیاس پذیری از گواه های بی نیاز به دانش (ZK Proof) استفاده می کند. در بازی ایلوویوم برای کاربران هزینه اندک مینت و تراکنش، سرعت بالا و بی نیازی از زمان انتظار برای آزادی اتر در لایه اصلی، بسیار مناسب است. ایلوویوم یک بازی بلاک چینی غیر متمرکز بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده که یکی از مهم ترین بازی های مورد انتظار بلاک چینی است.

بازی ایلوویوم در سبک جهان باز (open-world) و نقش آفرینی طراحی شده است که گیم پلی خوبی دارد. بازی ایلوویوم مطابق بسیاری از پروژه های گیمینگ حوزه بلاک چین، توکن های بومی خودش را دارد و آلت کوین های این پروژه به نام رمز ارز ILV و sILV تحت استاندارد ERC-20 اتریوم قرار دارند. در ایلوویوم نحوه بازی بسیار راحت است و دلیل آن وجود یک بازی RPG و مجموعه ای کاملا غیر متمرکز است که بر روی شبکه Immutable X L2 ساخته شده است و در این بازی آموزش کسب درآمد ارز دیجیتالی به سادگی انجام می شود بنابراین به رراحتی می توانید کسب درآمد داشته باشید.

بازی کریپتویی سورر (sorare)

بازی کریپتویی سورر

بازی سورر برای کسانی که به فوتبال علاقه دارند، مناسب تر است. بازی sorare به گونه ای است که برای بازی در آن نیازی به اطلاعات در مورد فوتبال نیست بلکه فقط نیاز است تا قدرت تشخیص و پیش بینی خوبی داشته باشید تا به درآمد خوبی برسید. در بازی سورر، کارت های مختلفی از بازیکنان فوتبال سراسر دنیا در اختیار خواهید داشت که با این کارت ها باید یک ترکیب 5 نفره بچینید و در انتظار باشید تا ببینید این بازیکنان در دنیای واقعی فوتبال چه عملکردی خواهند داشت.

اگر این بازیکنان در بازی گل بزنند، امتیاز کارت شما بیشتر می شود و اگر اخراج شوند، امتیاز کارتتان کم می شود. در ابتدای بازی 5 کارت رایگان به شما تعلق می گیرد که با تکمیل مراحل بازی به 11 کارت رایگان افزایش می یابد. بعد از این مرحله باید بازیکنان مطرح را در این 11 کارت مجانی پیدا کنید، مطمئنا پیدا کردن چنین بازیکنانی کمی سخت باشد اما بعد از پیدا کردن باید ترکیب 5 نفره مورد نظرتان را بچینید. این ترکیب 5 نفره شامل یک دروازه بان، یک مدافع، یک هافبک، یک مهاجم، یک بازیکن آزاد (به غیر دروازه بان) است.

بازی کریپتویی متاوارز (MetaWars)

بازی کریپتویی متاوارز

متاوارز MetaWars یکی از بازی های جذاب کریپتویی است که بازیکن در فضا نقش آفرینی می کند. بازیکن در محیط واقعی فضا در حال بازی می باشد و به گونه ای در این محیط غوطه ور است. تیمی چند نفره در این بازی در حال کنترل بازی می باشند و از این طریق می توانند کسب درآمد داشته باشند. شرایط بازی به این صورت است که باید کهکشان های مختلفی را کشف کنید و آن ها را توسعه دهید. از طرف دیگر در بازی متاوارز ربات های کمیابی وجود دارد که از جنس NFT هستند و در حراج های مختلف می توانید آن ها را به دست آورید.

برای خرید سلاح ها و تجهیزات می توانید از توکن های حاکمیتی WARS که به دست آورده اید استفاده کنید. متاوارز به عنوان یک بازی شرایطی را فراهم می کند تا از این راه کسب درآمد داشته باشید به این صورت که در این بازی با شکست دادن دشمنان در نبرد PVE و PVP ،کسب درآمد و تجارت NFT، استخراج و توسعه زمین های خود و مشارکت در بازی های خود به کسب درآمد می رسید.

بازی کریپتویی سندباکس (The Sandbox)

بازی کریپتویی سندباکس

در این قسمت از معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد می خواهیم سندباکس را به شما معرفی کنیم. بازی سندباکس یک بازی طراحی شده برای تلفن همراه است که برای اولین بار در ماه مه 2012 بر روی سیستم عامل اندروید منتشر شد. این بازی در واقع یک دنیای مجازی است که گیمرها در آن به ساخت و ساز می پردازند و آیتم های ساخته شده را به به مالکیت خود در می آورند و با خرید و فروش آن به کمک توکن SAND کسب درآمد می کنند.

پلتفرم گیمینگ بر اساس سه قابلیت اصلی پایه گذاری شده است که یک اکوسیستم گیمینگ جامع و کاربر پسند را ارائه دهد. Marketplace، Game Marker و Voxel Editor از جمله این محصولات هستند.

  • VOXEDIT: ابزار مدل سازی سه بعدی ووکسل است که به بازیکنان امکان می دهد تا انسان، حیوان، اشیاء، بوته و درخت بسازند و به آن ها جان بدهند و بعد کاربران می توانند آیتم هایی که ساخته اند را به بازار که در آن به ASSETS تبدیل می شوند ارسال کنند.
  • MARKETPLACE: به کاربران امکان می دهد که آیتم ها یا دارایی های ساخته شده در VoxEdit را به عنوان توکن در معرض نمایش و فروش قرار دهند.
  • GAME MAKER: مهم ترین محصول بازی سندباکس گیم میکر است که بازیکنان در این حالت می توانند ASSET های خود را در قطعات LAND (سرزمین های دنیای مجازی بازی در قالب توکن ERC-721) مستقر کنند. همچنین در حالت گیم میکر بازیکنان زمین های LAND خود را با ASSET های مختلف تزیین می کنند و با اختصاص دادن ویژگی های پیش فرض به ASSETS ها، مکانیک های منحصر به فردی از گیم پلی را پیاده سازی می کنند.

بازی کریپتویی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties)

بازی کریپتویی کریپتو کیتیز

این بازی در سال 2017 ساخته شده است و به بازیکنان این امکان را می دهد تا صاحب گربه های مجازی باشند. این گربه ها چشم، مو و خزهای متفاوتی دارند. بازی کریپتو کیتیز (Crypto Kitties) جزء اولین بازی های کریپتویی رایگان بود که منتشر شد و هنوز هم بازیکنان زیادی دارد. گیمرها در این بازی وظیفه دارند تا از گربه های بامزه نگهداری کنند و این امکان را دارید تا گربه های مورد نظر خودتان را خریداری کنید، آن ها را پرورش دهید و حتی به فروش برسانید. در بازی کریپتو کیتیز با ترکیب نژادهای مختلف می توانید یک نژاد منحصر به فرد و جدید خلق کنید که ارزش بالایی هم دارد.

روش کسب درآمد در این بازی به این صورت است که بازیکن با بازی، توکن اتر یا رمز ارز اتریوم دریافت می کند. این بازی بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده است و توکن های آن بر بستر شبکه ERC-721 قرار دارند که این توکن ها غیر قابل تعویض هستند و هر کدام به صورت مستقل تعریف می شوند.

گربه های این بازی دارای جنسیت های متفاوتی هستند به گربه های ماده “Dames” و به گربه های نر “Sire” گفته می شود و نسل آن ها را با تولید مثل می توانید ادامه دهید. از سوی دیگر بعضی از این گربه ها بسیار نادر هستند و آن ها را می توانید با قیمت بالایی به فروش برسانید و حتی مشاهده شده که برخی برای خرید یک گربه مجرد 100 هزار پرداخت کرده اند.

بازی کریپتویی فارمرز ورلد (Farmers World)

بازی کریپتویی فارمرز ورلد

بازی فارمرز ورلد Farmers World یکی از بازی های جذاب کریپتویی است که محبوبیت بسیاری دارد. در این بازی، بازیکنان با استفاده از ابزارهای مختلفی که خودشان انتخاب کرده اند، به کشت محصولات زراعی می پردازند و می توانند محصولات را برداشت کنند. در زمانی که محصولات در حال رشد هستند، بازیکنان برای این که بیکار نباشند به سایر مزرعه ها حمله کرده و دارایی آن ها را به سرقت می برند.

در بازی فارمرز ورلد بخشی با نام Membership وجود دارد که با خرید هر کارت، می توانید به ابزارهای مختلفی دسترسی داشته باشید. قیمت این کارت ها کاملا متفاوت است و خرید آن اجباری نیست و شما با توجه به علاقه خودتان می توانید با پرداخت پول آن را بخرید. در زمان شروع بازی به ابزارهای لازم برای کشت محصول نیاز دارید شما بعد از این که مزرعه را ساختید باید ابزار هایی مانند تبر یا چوب ماهیگیری داشته باشید پس باید این دو آیتم را بخرید. اگر هزینه این ابزارها بالا بود می توانید از تبر معمولی که قیمت پایینی دارد استفاده کنید.

بازی کریپتویی گادز آنچیند (Gods Unchained)

بازی کریپتویی گادز آنچیند

بازی گادز آنچیند Gods Unchained یکی از بازی های کریپتویی است که در سال 2018 معرفی شده است و یکی از بازی های کارتی است که مالکیت واقعی کارت ها در این بازی به دست خودتان است یعنی می توانید به راحتی کارت ها خرید و فروش و معامله کنید. در بازی گادز آنچیند نیازی نیست که هزینه ای را پرداخت کنید. ولی در ادامه بازی برای این که پیروزی های بیشتری کسب کنید نیاز است که کارت های قوی تری داشته باشید. در این بازی بعضی از کارت های قدرتمند، کمیاب هستند بنابراین ارزش بالایی دارند.

برخلاف سایر بازی های کریپتویی، در بازی گادز آنچیند، مالکیت تمام آیتم های درون بازی به دست خودتان است. در این بازی باید کارت های کمیاب را جمع آوری کنید و بعد از آن عرشه خودتان را بسازید و کارت ها را به دیگر بازیکنان بفروشید. در این بازی هر بازیکن می تواند توکن بومی GODS را به دست بیاورد، این توکن به عنوان یک روش پرداخت در طول بازی عمل می کند. کارت های کمیاب از این جهت اهمیت دارند که می توان آن ها را برای GODS فروخت و آن را به پول فیات منتقل کرد. این روش به بازیکن کمک می کند تا انگیزه بیشتری بر دارایی های خود در طول بازی داشته باشد.

تفاوت بازی های کریپتویی با بازی های معمولی

حال بهتر است تفاوت این دو بازی را بدانید، در حقیقت بازی های کریپتویی یک نوع از بازی های ویدئویی در بستر ارز دیجیتال یا مجازی هستند که با رمزنگاری ایمن می شوند و این بازی ها در شبکه های غیر متمرکز بر اساس فناوری بلاک چین هستند. مهم ترین تفاوت این دو بازی در پاداشی است که به بازی کن تعلق می گیرد به عنوان مثال: زمانی که یک بازی کن در یک مرحله سخت از چالشی عبور می کند به او پاداشی به عنوان تروفی یا اچیومنت تعلق می گیرد.

تفاوت بازی های کریپتویی با بازی های معمولی

پاداش بازی های کریپتویی که در بستر بلاک چین است یک توکن غیر قابل تعویض یا همان NFT می باشد بنابراین در این بازی ها، بازیکن دارایی واقعی را کسب می کند و امکان خرید و فروش آن را با سایر بازیکن ها دارد. این موضوع تنها یکی از روش های کسب درآمد برای بازیکنان در بازی های کریپتویی است. برای این که افراد صاحب دارایی دیجیتالی شوند باید از فناوری بلاک چین در بازی های کریپتویی استفاده کنند، روش پرداخت در بازی های بلاک چین تحول بزرگی در سیستم پرداخت های درون برنامه و بازی های کریپتویی ایجاد کرده است.

دلیل استفاده از فناوری بلاک چین، امنیت بالایی است که در بستر بلاک چین وجود دارد و سبب ایجاد اطمینان شده است. بازیکنان در بازی های کریپتویی با گذراندن مراحل بازی درآمد بیشتری کسب می کنند و همین طور در طرف دیگر، بازی سازها هم به جهت استقبال مردم ازاین بازی ها به سود بالاتری می رسند. در حال حاضر بازی های کریپتویی در ابتدای راه هستند و امیدواریم که در سال های بعد اطلاعات و حرف های بیشتری از این بازی ها شنیده شود.

بازی های کریپتویی رایگان و دریافت ارز دیجیتال

در بازی های کریپتویی با بازی کردن می توانید ارز دیجیتال به دست آورید برای این کار باید وارد یک بازی بلاک چین شوید و مراحل بازی را پشت سر بگذارید یا این که دشمنان را شکست دهید تا NFT یا رمز ارز به دست آورید. رمز ارزی که در بازی به دست آورده اید را با سایر بازیکنان معامله کنید یا حتی به کیف پول دیجیتال خود منتقل نمایید.

بازی های کریپتویی رایگان و دریافت ارز دیجیتال

امنیت در بازی های کریپتویی بالاست و امکان تقلب وجود ندارد و افراد تنها با مهارت خود می توانند در بازی کسب درآمد کنند. بازی های ارز دیجیتال بسیار با اهمیت شده اند و در سال های آینده شاهد پیشرفت های بیشتری در این زمینه خواهیم بود.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از افرادی که ما را در معرفی بهترین بازی های کریپتویی برای کسب درآمد، همراهی کردند. اگر قصد کسب درآمد از طریق بازی های کریپتویی را دارید، در این مقاله، بازی های مناسب و جذابی را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله توضیحی در مورد بازی های کریپتویی دادیم و گفتیم که بازی های کریپتویی با بازی های معمولی چه تفاوتی دارند. امیدوارم که مطالب گفته شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد و استفاده کنید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =

دکمه بازگشت به بالا