بهترین سایت و اپلیکیشن

10 تا از بهترین سایت خرید آنلاین بیمه عمر 🌐【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم به بهترین سایت خرید آنلاین بیمه عمر بپردازیم. بیمه عمر یکی از بیمه هایی است که مزایای فوق العاده ای برای بیمه شده و خانواده او در بر دارد. فردی که خود را دیگه عمر می کند اگر خدایی نکرده فوت کند، خانواده او از نظر مالی دچار مشکل نخواهند شد، در واقع بیمه عمر یک پشتوانه مالی برای زمانی است که سرپرست خانواده از دنیا برود به همین دلیل این بیمه بسیار با ارزش است. در ادامه بیشتر راجع به بیمه عمر صحبت می کنیم لطفا تا انتها در بهترینک همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت خرید بیمه شخص ثالث

بهترین بیمه عمر از نظر مردم

بیمه عمر و زندگی یکی از بیمه هایی است که می توان روی آن ها سرمایه گذاری کرد، از این رو به آن ها بیمه زندگی و سرمایه گذاری هم می گویند. بیمه عمر نوعی قرارداد دوطرفه میان بیمه گزار و بیمه گر است و زمانی که بیمه گزار حق بیمه را می پردازد، بیمه گر وظیفه دارد تا در صورت نیاز تعهدات خود را انجام دهد. زمانی که بیمه عمرخریداری می کنید باید به این موضوع توجه کنید که به هر میزان که حق بیمه پرداخت می کنید، خدمات بیمه ای هم دریافت خواهید کرد.

در حقیقت بیمه عمر، یک آینده نگری برای افرادی است که به فکر آینده و تامین هزینه های مالی خانواده هستند. از این رو باید در تهیه بیمه عمر و شرکتی که این بیمه را ارائه می دهد دقت کنید. بهترین بیمه عمر، تعریف های متعددی دارد برخی از افراد پوشش های بیمه عمر را ترجیح می دهند و برخی دیگر سرمایه گذاری برای آینده را در اولویت قرار داده اند.

پس باید بیمه عمر مطابق خواسته ها و نیازهای خودمان باشد اما چند مورد از ویژگی های بیمه عمر را که مهم است می گوییم. به طور کلی بیمه عمر دارای دو دسته پوشش های اصلی و اصافی است و لازم است در زمان خرید به آن ها دقت کنید.

پوشش اصلی: پوشش اصلی در تمام شرکت های بیمه اعمال می شود که به معنی پوشش فوت طبیعی و یا فوت بر اثر حادثه است. در این نو پوشش چنان چه خدایی نکرده بیمه شده بود شود، شرکت بیمه وظیفه دارد تا به خانواده او شود حاصل از سرمایه گذاری و غرامت فوت را به ذینفعان بپردازد.

پوشش اضافی: پوشش های اضافی در شرکت های مختلفی بیمه، متفاوت است. پوشش های اضافی باتوجه به درخواست بیمه گزار و خدماتی که بیمه گر ارائه می دهد می باشد. در ادامه چند مورد از پوشش های اضافی را نام می بریم.

 • پوشش بیماری های خاص مانند سرطان، سکته قلبی و مغزی، پیوند اعضا، عمل قلب
 • پوشش نقص عضو و از کار افتادگی
 • معاف شدن از پرداخت حق بیمه در صورت ازکار افتادگی
 • پوشش درمان تکمیلی

اگر می خواهید در زمانی که زنده هستید از خدمات بیمه عمر استفاده کنید، بهتر است پوشش های اضافی را در زمان خرید بیمه، به پوشش های اصلی اضافه کنید اما باید توجه داشته باشید که شرایط این پوشش ای اضافی در شرکت های مختلف بیمه باهم غرق دارند. بنابراین در زمان خرید اگر اطلاعات کاملی ندارید، از مشاوره هایی که در سایت های خرید بیمه وجود دارند، کمک بگیرید.

بهترین سایت خرید آنلاین بیمه عمر کدام است؟

در مقاله بهترین سایت خرید آنلاین بیمه عمر، کمک تان می کنیم تا سایت های مناسبی را برای خرید بیمه عمر انتخاب کنید. همان طور که در بالا گفتیم، این بیمه مزایای فوق العاده ای برای بیمه گذار و خانواده آن دارد، به همین دلیل افراد زیادی به دنبال سایت هایی می باشند که بدون اتلاف وقت، اقدام به خرید بیمه عمر کنند.

در ادامه بهترین سایت خرید آنلاین بیمه عمر، 10 سایت را معرفی می کنیم همراه ما باشید.

ازکی

ازکی

ازکی سایتی برای خرید آنلاین بمه عمر و انواع دیگری از بیمه ها است. با استفاده از سایت ازکی نیازی نیست که نگران فرآیندهای سخت و پیچیده خرید بیمه به صورت حضوری باشید. در این سایت انواع شرکت های بیمه جمع آوری شده اند تا امکان انتخاب گسترده ای داشته باشید. از کی همواره و در تمام مراحل همراه مشتریان است و اطلاعات کاملی را در مورد انواع بیمه ها و پوشش های آن ها ارائه می دهد، بعد از آن هم می توانید قیمت و خدمات شرکت های مختلف بیمه را مقایسه کنید و یکی از آن ها را برای خرید انتخاب کنید.

بیمه عمر یک پشتوانه مالی محکم برای زمان بازنشستگی یا خدایی نکرده زمانی که فوت شده اید و بازماندگان تان و نیاز به کمک مالی دارند. چنان چه قصد خرید بیمه عمر را از سایت ازکی دارید، بدون مراجعه حضوری و در هر مکانی که هسید، می توانید به انواع شرکت های بیمه دسترسی داشته و بیمه عمر خریداری کنید. اگر در حین و یا بعد از خرید بیمه مشکلی پیش بیاید، به راحتی می توانید با تیم پشتیبانی که به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی هستند، ارتباط بگیرید.

بیمه ماهان

بیمه ماهان

سایت خرید آنلاین بیمه ماهان در سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است و تمامی خدمات مطابق قوانین جمهوری و اسلامی ارائه می شود. بیمه ماهان اولین دارنده پروانه فعالیت فروش برخط به شماره 1695 است که از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت کرده است.

سایت بیمه ماهان یک سامانه جامع برای خرید انواع بیمه آتش سوزی، مسافرتی، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه تجهیزات الکترونیک، بیمه تکمیلی، بیمه عمر، بیمه حوادث و … است. بیمه ماهان برای ارائه خدمات بهتر و گسترده تر به مشتریان خود، همواره در تلاش است و با انواع شرکت های بیمه مانند بیمه پارسیان، ایران، پاسارگاد، سینا، رازی، دانا، معلم، ملت، بیمه ما، آسیا، کارآفرین، البرز، حکمت، تجارت نو، کوثر و … همکاری دارد.

چه خدماتی در بیمه ماهان ارائه می شود؟

 • امکان استعلام و مقایسه برای یافتن بهترین قیمت
 • ارائه خدمات بیمه ای متناسب با نیاز مشتریان
 • ارائه مشاوره و پشتیبانی رایگان

بیمه تایم

بیمه تایم

بیمه تایم یکی از سایت ها برای مقایسه، استعلام و خرید اینترنتی انواع بیمه ها است. تمام نیازهای بیمه ای که دارید در این سایت پاسخ داده می شود، در بیمه تایم، همکارانی حرفه ای، با تجربه و با پشتوانه در حال تلاش هستند تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه بدهند. در این سایت می توانید تمام بیمه های تان را مدیریت کنید، زمان اتمام آن ها را بدانید و از اقساط حق بیمه و تاریخ سررسید آن ها مطلع شوید. در بیمه تایم تیمی در حال تلاش هستند تا مشاوره های رایگان و تخصصی را به شما ارائه بدهند

امکان مقایسه انواع شرکت های بیمه در این سایت وجود دارد، این سایت با انواع شرکت های بیمه مانند البرز، دانا، آسیا، پاسارگاد، سامان، کارآفرین، رازی، بیمه ما، ملت، دی، معلم و … همکاری دارد و در سایت این امکان را دارید تا از میان بیمه های متعدد یکی را انتخاب کنید. با خرید بیمه عمر از این سایت، خسارت های مالی وارد شده بعد از فوت سرپرست خانوار جبران می شود.

بیمه شو

بیمه شو

بیمه شو یکی از سامانه های آنلاین برای خرید بیمه عمر می باشد که فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده. این سایت، سامانه ای برای استعلام، مشاوره، مقایسه و خرید آنلاین انواع بیمه ها است. در بیمه شو علاوه بر بیمه عمر به انواع دیگری از بیمه ها هم دسترسی دارید و می توانید خریداری کنید.

این سایت به مشتریان خود کمک می کند تا امکان نرخ گیری و خرید بیمه نامه های شخص ثالث، بیمه بدنه، آتش سوزی، مسئولیت و … را در زمان کوتاهی برای مشتریان فراهم می کند. در بیمه شو، کارشناسان متخصص و مشاروان مجربی حضور دارند که آماده پاسخ گویی و مشاوره به مشتریان هستند.

بیمه بازار

بیمه بازار

سایت دیگری که برای خرید بیمه به صورت آنلاین وجود دارد، بیمه بازار می باشد. در وب سایت بیمه بازار این امکان برای مشتریان فراهم شده تا انواع بیمه های شرکت ها را استعلام کنند و شرایط و پوشش ها را با هم مقایسه نمایند و در انتها بیمه مورد نظرشان را تهیه نمایند. زمانی که از بیمه بازار بیمه نامه مورد نظرتان را تهیه کنید در زمان کمی به آدرسی که وارد کرده اید منتقل می شود.

بیمه عمر یکی از راه های مطمئن برای آینده هر فردی است، بیمه عمر را در سایت بیمه بازار به راحتی و به صورت اینترنتی می توانید تهیه کنید. در انتها نسخه دیجیتال بیمه خریداری شده به صورت آنلاین برای شما صادر می شود و در صورتی که نیاز به نسخه فیزیکی دارید، بیمه نامه درب منزل و یا محل کارتان به شما تحویل داده می شود.

بیمه خانه

بیمه خانه

بیمه خانه سایتی برای مشاوره، مقایسه و خرید انواع بیمه ها به خصوص بیمه عمر است. در این سایت می توانیم در مورد بیمه هایی که اطلاعی در مورد آن ها نداریم، مشاوره دریافت کنیم. این مشاوره به صورت آنلاین و از طریق واتساپ انجام می شود. بعضی از بیمه ها نیاز به مشاوره فنی دارد از این رو در بیمه خانه مشاوره های فنی رایگان ارائه می شود. در این سایت می توانیم به انواع بیمه دسترسی داشته باشیم مانند بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه عمر، تکمیلی، آسانسور، آتش سوزی، بیمه مسافرتی، بیمه موبایلف بیمه مسئولیت و … .

اگر می خواهید بیمه عمر را از سایت بیمه خانه تهیه کنید، به راحتی امکان دریافت مشاوره در این سایت فراهم شده است و بیمه ای که خریداری می کنیم در زمان کمی با ارسال رایگان به دستمان می رسد و بعد از خرید هم، چنان چه مشکلی پیش بیاید و سوالی داشته باشیم، واحد پشتیبانی همواره آماده پاسخگویی است.

پاسارگاد

پاسارگاد

پاسارگاد یکی از شرکت های بیمه ای است برای خرید آنلاین بیمه عمر که به راحتی و بدون اتلاف وقت با مراجعه به سایت پاسارگاد می توانیم به راحتی آن را خریداری کنیم. زمانی که اولین حق بیمه عمر را به بیمه پاسارگاد بپردازید، از تمام مزایای بیمه عمر این شرکت بهره مند می شوید. در این سایت هر فردی با توجه به شرایط مالی خود می تواند مبلغی را به عنوان حق بیمه عمر بپردازد. در سایت بیمه پاسارگاد، انواع بیمه وجود دارد. بیمه عمر برای کودکان، بیمه عمر برای جوانان و بیمه عمر برای بزرگسالان.

مزایا و شرایط بیمه عمر پاسارگاد:

 • معافیت مالی بیمه عمر پاسارگاد
 • استفاده از تسهیلات وام بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش از کار افتادگی در بیمه عمر پاسارگاد
 • پوشش بیماری های خاص در بیمه عمر پاسارگاد
 • تعیین میزان و نحوه پرداخت حق بیمه عمر پاسارگاد
 • امکان دریافت سود مرکب 30 ساله در بیمه عمر پاسارگاد

بیمه ما

بیمه ما

خرید بیمه عمر از سایت بیمه ما یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانیم برای آینده خودمان انجام دهیم. بیمه عمر پوشش های مختلف بیمه ای را شامل می شود و سود بالایی دارد، بنابراین تمام افراد می توانند از آن استفاده کنند. در سایت بیمه ما این امکان برای مردم فراهم شده است تا به صورت آنلاین اقدام به خرید بیمه عمر نمایند.

شرکت بیمه ما در سال 1390 به ثبت رسیده است و پروانه فعالیت خود را در انواع بیمه های عمر، اموال، اشخاص و مسئولیت از بیمه مرکزی ایران دریافت کرده است. بیمه ما موفق شده است با استفاده از نیروهای کاری و کارشناسان متخصص در صنعت بیمه، جایگاه خوبی را در یمان انواع شرکت های بیمه داشته باشد. بیمه ما شعبه های فراوانی در سطح کشور دارد اما خدمات بیمه ای را به صورت آنلاین و اینترنتی هم انجام می دهد تا افراد در هر زمان و مکانی امکان تمدید بیمه های خود را داشته باشند.

بیمه آنلاین

بیمه آنلاین

بیمه آنلاین یکی از سایت هایی است که به صورت آنلاین امکان خرید و محاسبه بیمه عمر وجود دارد. یکی از رایج ترین و گسترده ترین رشته های بیمه ای در دنیا، بیمه عمر است که در کشورهای توسعه یافته بیشتر از آن استفاده می شود. بیمه آنلاین به عنوان اولین استارتاپ بیمه ای و نماینده رسمی بیمه ایران می باشد که تلاش می کند تا خدمات بیمه ای را به افراد ارائه دهد.

بیمه آنلاین، نماینده رسمی بیمه ایران است و زمانی که اقدام به خرید بیمه از می کنید، روند خرید و ثبت بیمه بسیار سریع تر و با هزینه کمی انجام می شود. در سایت بیمه آنلاین، محاسبه نرخ و تعرفه انواع خدمات بیمه ایران به صورت آنلاین و رایگان و با سرعت بالا انجام می شود.

بیمه دات کام

بیمه دات کام

بیمه دات کام سامانه ای برای مقایسه، خرید و استعلام انواع بیمه نامه ها می باشد، بیمه دات کام، سایتی برای خرید آنلاین بیمه عمر است. این سایت فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و در مجموعه خود از مدیران و کارشناسان مجرب و متخصص استفاده می کند. بیمه دات کام همواره در حال تلاش است تا اطلاعات دقیق، شفاف و بی طرفانه، امکان مقایسه سریع و خرید آسان را برای مشتریان به وجود بیاورد. بیمه ای که به صورت آنلاین از سایت بیمه دات کام خریداری شده، در زمان کم و به صورت رایگان درب منزل تحویل داده می شود.

این سامانه از بیمه مرکزی مجوزهای لازم را دریافت کرده است و به صورت شبانه روزی و در 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان است. در این سایت علاوه بر خرید بیمه شخص ثالث می توانید انواع بیمه بدنه، بیمه موبایل، بیمه لپ تاپ، بیمه تبلت، بیمه مسافرتی، بیمه درمان، بیمه سلامت، بیمه کرونا و … را خریداری نمایید.

مشاورانی در سایت حضور دارند که اطلاعات تکمیلی و کاملی را به مشتریان ارائه می دهند با کمک مشاوران می توانید اطلاعات تکمیلی در مورد انواع شرکت های بیمه و خدماتی که آن ها ارائه می دهند داشته باشید. در این سایت انواع شرکت های بیمه مانند: بیمه معلم، بیمه پارسیان، بیمه ملت، بیمه سینا، بیمه پاسارگاد، بیمه رازی، بیمه دی، بیمه ایران، بیمه سامان، بیمه آسای، بیمه کارافرین، بیمه نوین و … وجود دارند تا انتخاب های زیادی برای خرید بیمه داشته باشید.

اطلاعات تکمیلی درباره بیمه عمر

محبوب ترین شاخه بیمه در دنیا، بیمه عمر است. تقریبا می توانیم بگوییم که تمام مردم در طول زندگی به فکر دوران بازنشستگی ها هستند تا در آن زمان از نظر مالی به مشکلی برنخورند. از این رو به فکر سرمایه گذاری برای آینده می باشند اما آیا می دانید چه نوع سرمایه گذاری در آینده خدمات بهتری به شما ارائه می دهد؟ آیا سپرده گذاری در بانک بهتر است یا خرید ملکی برای آینده یا بیمه عمر؟ در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

هر کدام از روش هایی که برای سرمایه گذاری آینده است و در بالا گفتیم ویژگی های خاص خود را دارند، اما اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم بیمه عمر به دلیل تامین آتیه خانواده نان آوران، جایگاه ویژه ای دارد. در گذشته بیمه عمر فقط به عنوان غرامت یا مستمری برای خانواده متوفی شناخته می شد اما امروزه کارکرد بیمه عمر تغییر کرده و به عنوان یکی از بیمه های مهم و کارآمد در دنیا شناخته شده. زیرا سرمایه گذاری برای این نوع بیمه بسیار امن و با سود تضمینی است.

مطابق قانون بیمه، هر فردی از بدو تولد تا سن 70 سالگی می تواند اقدام به سرمایه گذاری در بیمه عمر کند. میزان این سرمایه گذاری ها با توجه به توان مالی افراد، متفاوت است و با افزایش سن، حق بیمه هم اضافه می شود. بیمه عمر انواع مختلفی دارد مانند: بیمه نامه تمام عمر، بیمه نامه عمر زمانی، بیمه نامه عمر و پس انداز، بیمه نامه عمر و مستمری، بیمه نامه عمر بازنشستگی، بیمه نامه عمر گروهی، بیمه نامه مانده بدهکار، بیمه نامه آتیه کودکان، بیمه نامه آتیه خانواده است. از میان تمام بیمه های عمر، بیمه عمر و پس انداز از بیمه های پرطرفدار به حساب می آید.

پوشش های بیمه عمر چیست؟

در انتهای مقاله تصمیم گرفتیم تا به موصوع پوشش بیمه عمر بپردازیم و توضیح دهیم که این بیمه چه نوع اتفاقات را پوشش داده و از خانواده ها حمایت می کند. برای اطلاعات بیشتر همراهمان باشید.

بیماری های خاص: سکته مغزی، سکته قلبی، سرطان، مداحی عروق قلبی (کرونر ) و پیوند اعضای اصلی بدن از جمله بیماری هایی است که تحت پوشش بیمه عمر قرار می گیرد. البته در این میان شرطی برای پرداخت خسارت به بیمه شده وجود دارد، اول این که در مدتی که بیمه بوده به بیماری مبتلا شده باشد و دوم این که سن بیمه شده کمتر از 60 سال باشد. شرکت های مختلف بیمه، شرایط خاص خود را دارند و سقف پوشش و شرایط سنی آن ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین در زمان خرید بیمه عمر، سقف پوشش ها و شرایط سنی بیمه های مختلف را بررسی کنید.

خودکشی: خودکشی از مرگ هایی که بر اثر حادثه ایجاد می شود نیست، بنابراین برای خودکشی سرمایه عمر، فوت به هر علت پرداخت می شود اما شرط و شروط و دوره انتظاری هم دارد.

فوت طبیعی یا بر اثر حادثه: برای فردی که اولین حق بیمه عمر را پرداخت کرده دیگر نگرانی ای بابت بروز حادثه یا مرگ طبیعی وجود ندارد مخصوصا اگر فرد بیمه شده سرپرست خانواده باشد. فردی که می خواهد سرمایه فوت بیشتری را دریافت کند، می تواند یک، دو یا سه برابر سرمایه فوت را به عنوان پوشش فوت در اثر حادثه انتخاب کند. اگر فردی در این زمان فوت کند، شرکت بیمه، سرمایه به همراه اندوخته گردآوری شدت تا زمان مرگ را به در نفع بیمه پرداخت خواهد کرد.

نقص عضو و از کار افتادگی: چنان چه خدایی نکرده برای بیمه شده اتفاقی بیفتد که باعث از کارافتادگی دائم و کامل او شود، از پرداخت حق بیمه معاف می گردد. در صورتی که نقص عضو داشته باشد تا 200 درصد سرمایه فوت خود را می تواند دریافت کند که پرداخت این میزان سرمایه فوت به شرکت های بیمه بستگی دارد چرا که این شرکت ها مبالغ مختلفی را به عنوان بیمه از کار افتادگی به افراد می پردازند. بنابراین برای اطلاعات بیشتر در زمان خرید بیمه عمر از مشاورانی که در سایت حضور دارند مشاوره بگیرید.

کلام آخر

از این که تا انتهای مقاله بهترین سایت خرید آنلاین بیمه عمر همراه ما بودید، سپاس گزاریم. در این مقاله تمام تلاشمان را کردیم تا سایت هایی که خدمات با کیفیت بیمه ای ارائه می دهند را به شما معرفی کنیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله مزایای خرید اینترنتی بیمه عمر را گفتیم و توضیح دادیم که پوشش های بیمه عمر چیست و توضیحاتی درباره بیمه عمر دادیم. امیدوارم که مطالب گفته شده در این مقاله مورد استفاده تان قرار بگیرد و برای تان مفید باشد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا