بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان عربی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان 🌍【آپدیت 1403】✅️

اگر قصد آموزش زبان عربی را دارید، این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید زیرا قصد داریم تعدادی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان را به شما معرفی نماییم. امروزه لزوم یادگیری این زبان برای بسیاری از افراد با توجه به شرایط زندگی و کاری شان بسیار احساس می شود. از طرفی هنگامی که شما به زبان های زنده دنیا مانند عربی مسلط شوید می توانید با افراد بسیاری از سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید. بنابراین در این مقاله سعی داریم تعدادی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان که دارای رضایت بالایی از سوی مراجعه کنندگان هستند را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

کدام نوع زبان عربی را دوست دارید بیاموزید؟

کدام نوع زبان عربی را دوست دارید بیاموزید؟

لازم است بدانید چند نوع مختلف زبان عربی رایج میان مردم وجود دارد این زبان ها شامل عربی کلاسیک یا عربی محاوره و عربی استاندارد مدرن هستند. در وهله اول پیش از انتخاب بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان، باید تصمیم بگیرید کدام زبان را می خواهید بیاموزید. در عربی استاندارد مدرن یکی از آسان ترین راه ها برای یادگیری این زبان است. نکته مهم در آموزش این نوع زبان، تمرکز بر زبان عربی سراسر جهان است. ولی این زبان صرفا جهت نوشتن و متن های رسمی در روزنامه ها، برنامه های رادیو و تلویزیون و سخنرانی های سیاسی استفاده می شود.

نوع زبان عربی کلاسیک یا قرآنی، بیشتر برای افرادی است که تمایل به یادگیری مطالعات اسلامی یا زبان عربی قرآن را دارند. زیرا این نوع زبان استفاده شده در قرآن کریم است. در نوع عربی کلاسیک یا قرآنی، متون مذهبی، فلسفی و علمی را فرا می گیرید.

اگر قصد مهاجرت و زندگی و یا کار در یکی از کشورهای عربی را دارید، شما نیاز به یادگیری عربی محاوره ای در بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان را دارید. زیرا نوع عربی استاندارد مدرن قادر نیست نیازهای کلی شما را در این خصوص برآورده ‌کند. عرب ها نیز مانند سایر مناطق دیگر، در نقاط مختلف دارای گویش و لهجه های متفاوتی هستند و به اصطلاح زبان مادری خاص منطقه خود را دارند. در این کشور ها تفاوت میان لهجه ها بسیار زیاد و قابل توجه است.

در حالت کلی پنج لهجه متفاوت از این زبان وجود دارد که هر کدام دارای لهجه های فرعی بر اساس شهر، کشور و محله است. این پنج لهجه عبارتند از عربی مصری، عربی مغربی، عربی خلیج فارس، عربی بین النهرین و عربی لاوانتین.
علاوه بر زبان عربی شما می توانید از متون عالی و آموزش سطح بالای بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان نیز برخوردار شده و به موازات عربی، زبان آلمانی خود را نیز ارتقا ببخشید.

بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان کدام است؟

همان طور که می دانید افراد به دلایل مختلف نظیر مسافرت، کار، زندگی و مهاجرت به کشورهای عربی، تمایل به یادگیری این زبان دارند. یادگیری زبان عربی برای بسیاری از افراد بسیار لذت بخش و مفید است و حتی می دانید در برخی از شهرهای ایران نیز به زبان عربی صحبت می شود. برای یادگیری زبان عربی روش های متنوعی نظیر کتاب ها و بسته های آموزشی، وب سایت های آموزشی و آموزش های آنلاین وجود دارد.

در این میان آموزشگاه های بسیاری وجود دارد که شما می توانید به آن ها مراجعه کرده و پس از ثبت نام و شرکت در جلسات آن ها به آموزش این زبان بپردازید و به میزان قابل توجهی در یادگیری آن پیشرفت کنید. همان طور که می دانید آموزش زبان های دیگر نیازمند زمان و تمرین مداوم است. و تلاش پشتکار افراد در یادگیری آن مهم ترین نکته است. در شهر اصفهان آموزشگاه های بسیاری برای آموزش زبان عربی به افراد تاسیس شده است و بعضی از آن ها بسیار شناخته شده هستند و دارای رضایت زیادی از سوی مراجعه کنندگان هستند و به عنوان بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان شناخته می شوند.

در بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان، شهریه و هزینه ای که از زبان آموزان دریافت می شود مطابق با نوع آموزش، کتاب ها و بسته های آموزشی و کلاس های برگزار کننده آن ها است. توصیه می کنیم پیش از ثبت نام در هر یک از آموزشگاه های زبان عربی در اصفهان این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید و سپس با اطلاعات و آگاهی کامل نسبت به ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان اقدام کنید.

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان می پردازیم. همراه ما باشید:

آموزشگاه زبان عربی گاما (فرهنگ پژوهان دانش)

آموزشگاه زبان عربی گاما

آموزشگاه زبان عربی گاما از جمله برترین آموزشگاه های زبان های مختلف و دارای چندین شعبه در سراسر کشور از جمله اصفهان است. در آموزشگاه زبان عربی گاما، اساتید زبان عربی و لهجه خلیجی را به صورت کامل و از پایه به دانشجویان آموزش می دهند. در آموزشگاه گاما شما زبان عربی را به صورت کاملا کاربردی فرا می گیرید و می توانید به آسانی در این کشور به صحبت و برقراری ارتباط با مردم آن ها بپردازید. آموزشگاه زبان عربی گاما به‌ دلیل‌ حجم بالای رضایت مراجعین، یکی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان شناخته می شود.

همان طور که می دانید قواعد عربی حجم بسیار زیادی دارند و یادگیری همه آن ها کمی سخت خواهد بود. در آموزشگاه زبان عربی گاما، تنها قواعد لازم و پرتکراری که زندگی روزمره از آن ها استفاده زیادی می شود به دانشجویان آموزش داده می شود. به این ترتیب زمان زبان آموزان بیهوده هدر نمی رود و صرف یادگیری مطالب می شود. در این آموزشگاه کتابی که زبان آموزان پیشنهاد می شود، کتابی از کشور عربستان با سطح ۴ به همراه Qr code برای صفحاتی که فایل گفتگو دارند است.

این کتاب شامل ۸ درس است که هرکدام از دروس نیز شامل ۵ بخش است. بخش های این کتاب به مکالمه، تمرین در کلاس و تکالیف مربوط می شود. با شرکت در دوره های این آموزشگاه می توانید به راحتی به زبان کشورهای عربی صحبت کنید و در طول ۳ ماه و پشت سر گذاشتن ۲۴ جلسه به خوبی به زبان عربی مسلط شوید. لازم به ذکر است هر یک از جلسات این آموزشگاه ۲ ساعته می باشد. همچنین این آموزشگاه جلسات خود را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند.

آدرس: اصفهان، مرداویج (میدان برج) شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه ۳

شماره تماس: 03136691367‌-03191002349

آموزشگاه زبان عربی ایرانیان اصفهان

آموزشگاه ایرانیان اصفهان

گزینه دیگر در لیست بهترین آموزشگاه زبان عربی اصفهان به آموزشگاه زبان عربی ایرانیان اصفهان تعلق می گیرد. آموزشگاه ایرانیان اصفهان تمرکز خود در آموزش عربی را از طریق ۴ مهارت اصلی و کاربردی قرار داده است. در این آموزشگاه زبان های مختلف دیگر اعم از ایتالیایی، آلمانی، ترکی، انگلیسی و غیره نیز آموزش داده می شود. لازم به ذکر است دوره های آموزشی این آموزشگاه کاملا به صورت خصوصی است‌. پس می توانید مطمئن باشید که زبان عربی را به بهترین شکل خواهید آموخت.

اگر دچار مشغله های کاری هستید یا به هر دلیلی توانایی شرکت در جلسات حضوری این آموزشگاه را ندارید می توانید در کلاس های آنلاین آموزش عربی آن شرکت کنید و به همراه اساتید برجسته این زبان به یادگیری اصولی زبان عربی بپردازید. کلاس های آنلاین آموزشگاه ایرانیان اصفهان در وب سایت خصوصی این آموزشگاه با کیفتی عالی در صدا و تصویر برگزار می شود. همچنین در کلاس های آنلاین، جلسات برگزار شده به صورت خودکار ضبط می شوند و پس از ۲۴ ساعت در اختیار شما قرار می گیرند.

آموزشگاه ایرانیان اصفهان دارای سال ها سابقه فعالیت در حوزه آموزش زبان های مختلف از جمله عربی است و یکی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان محسوب می شود. اساتید این آموزشگاه همگی با تجربه و خبره هستند و خیال شما را از این بابت راحت می کند. تعداد جلسات این آموزشگاه شامل ۲۰ جلسه است. از مزایای شرکت در آموزشگاه زبان ایرانیان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تدریس زبان عربی با جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا
 • برگزاری دوره های زبان عربی با لهجه های مختلف
 • بهره گیری از اساتید برتر با مدرک دکتری زبان عربی
 • برگزاری کلاس مکالمه زبان عربی جهت سفر به کشور های مختلف عربی

آدرس: اصفهان، توحید میانی، نبش کوچه 17، آموزشگاه ایرانیان

شماره تماس: 03136276627

آموزشگاه زبان عربی احمدرضا ابراهیمی اصفهان

آموزشگاه احمدرضا ابراهیمی اصفهان

آموزشگاه عربی احمدرضا ابراهیمی از آموزشگاه های برتر یادگیری زبان های زنده دنیا در شهر اصفهان است. این آموزشگاه در سال ۱۳۷۹ تاسیس شد و در زمینه آموزش زبان عربی، انگلیسی، ترکی، فرانسه و غیره فعالیت خود را آغاز کرد. آموزشگاه زبان عربی احمدرضا ابراهیمی اصفهان با سال ها تجربه در این حوزه، یکی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان به شمار می رود. کلاس های این آموزشگاه به صورت ترمیک و برای تمامی سنین اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان مناسب هستند.

آدرس: اصفهان، شهر ابریشم

شماره تماس: 03137445001

آموزشگاه زبان سخن سرایان

آموزشگاه سخن سرایان اصفهان

آموزشگاه زبان سخن سرایان با ۲۱ سال سابقه در حوزه آموزش زبان های مختلف از جمله عربی، یکی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان شناخته می شود. این آموزشگاه همواره تلاش دارد خدمات به روز و کاربردی را جهت آموزش زبان های مختلف به زبان آموزان ارائه دهد. آموزشگاه زبان سخن سرایان همواره سعی کرده عملکرد بسیار خوبی از ارائه دهد و به این ترتیب توانسته موفقیت های زیادی را در این حوزه کسب کند. از جمله این موفقیت ها می توان به جذب اساتید دانا و برجسته، دوره های آموزشی کاربردی، استفاده از امکانات مناسب و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی نزدیک به چهارراه پلیس، نبش کوچه ۱۴، پلاک ۱۴۷

شماره تماس: 03136285448

آموزشگاه سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان اولین مجموعه آموزشی است که آموزش های خود را هم به صورت حضوری در کلاس و هم به صورت آنلاین در فضای مجازی ارائه داد. این موسسه در اردیبهشت سال ۱۳۷۸ در قلهک تهران تاسیس شد. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه کار حرفه ای یکی از بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان محسوب می شود. برخی از ویژگی ها و خدمات آموزشگاه زبان سفیر گفتمان به شرح زیر می باشد:

 • مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
 • دارای گواهینامه بین ‌المللی ISO در مدیریت هوشمندانه، رسیدگی به شکایت مشتریان، کیفیت بالای دوره های آموزشی، مدیریت یادگیری زبان و مدیریت کیفیت در خدمات آموزشی
 • آموزش مکالمه زبان فرانسه به ‌صورت ترمیک، فشرده و فوق فشرده در الگوهای زمانی مختلف
 • برگزاری کلاس‌های تخصصی آمادگی آزمون IELTS و آزمون‌ های آزمایشی استاندارد آیلتس، آزمون تافل، آزمون FCE و آزمون CAE
 • برگزاری کلاس‌های فقط مکالمه (SPO) جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی.
 • ارائه محصولات آموزشی آنلاین مانند آزمون، پازل، و ویدئوهای آموزشی به‌ صورت رایگان
 • به کار گیری تجهیزات مدرن آموزشی و سیستم‌های صوتی پیشرفته در کلاس‌ ها
 • برگزاری کلاس‌ ها با جمعیت کم و محدودیت تعداد دانشجویان برای بالا بردن بازدهی کلاس
 • کنترل مداوم کیفیت آموزشی در طول ترم از طریق دوربین ‌های مدار بسته توسط مدیران آموزش واحدها
 • اعطای گواهینامه و مدارک معتبر فارغ التحصیلی با مهر کالج بلومزبری لندن.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس
 • امکان تعیین سطح آنلاین، ثبت نام و پرداخت شهریه online در کلیه واحدها
 • امکان خرید کتاب و ویدئوهای آموزش زبان از طریق سایت سفیرمال
 • برگزاری آزمون‌ های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات به‌ صورت آنلاین

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ مفید، کوچه ۵، سعدی جنوبی

شماره تماس: 03136610383

آموزشگاه زبان امیرکبیر

آموزشگاه زبان امیرکبیر

آموزشگاه زبان عربی امیرکبیر دارای سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان های مختلف به زبان آموزان است. این موسسه به عنوان یک مرکز تخصصی یکی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان محسوب می شود. از جمله خدماتی که در آموزشگاه زبان امیرکبیر صورت می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • تدریس سطوح مختلف زبان عربی از پایه تا پیشرفته
 • برگزاری دوره هاى آمادگى جهت انجام آزمون هاى زبان عربی
 • برگزاری دوره هاى تخصصى ترجمه
 • برگزاری دوره هاى تخصصى معلمى زبان عربی با ارائه مدرک معتبر و ضمانت کاری
 • رزومه نویسى حرفه ایى با ضمانت مصاحبه
 • برگزارى دوره هاى عمومى و خصوصى بر اساس شرایط زبان آموزان

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، ابتدای کوچه ۳۵ (مسجد الرضا) پلاک ۸۰

شماره تماس: 03136635020

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان

علاوه بر موارد گفته شده، بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان دارای ویژگی های مختلفی است که در ادامه تعدادی از مهم ترین ویژگی های آن را برای شما بیان می کنیم.

 • به کارگیری جدیدترین متدهای آموزش زبان عربی
 • جذب اساتید مجرب و مشهور
 • ارائه خدمات آموزشی متنوع
 • استفاده از وب سایت های پشتیبانی و برگزاری جلسات آنلاین
 • ارائه خدمات مشاوره رایگان به زبان آموزان
 • برنامه و زمان بندی منظم دوره های آموزشی برای مقاطع مختلف تحصیلی
 • استفاده از منابع آموزشی معتبر و قابل دسترس
 • قیمت مناسب شهریه آموزشگاه زبان عربی
 • برگزاری دوره ها هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری
 • رعایت استانداردهای تشکیل جلسات حضوری و نیمه حضوری
 • داشتن مجوزهای معتبر و رسمی جهت فعالیت
 • فضای آموزشی مناسب
 • موقعیت مناسب جهت دسترسی آسان به آن ها
 • داشتن نمایندگی ها و شعب مختلف در سایر نقاط کشور

اهمیت یادگیری زبان عربی

اهمیت یادگیری زبان عربی

همان طور که می دانید زبان رسمی کشورهای اسلامی و مناطقی از خاورمیانه، زبان عربی است. در حال حاضر تنها مسائل آموزشی و تحصیلی نیست که نیاز افراد را به آموزش زبان عربی لازم می کند، و موارد بسیار زیادی هستند که لزوم یادگیری این زبان را برای افرادی مانند تجار، دانشجویان، توریست ها و بسیاری از افراد دیگر ثابت می کند.در ادامه به معرفی تعدادی از مزیت های یادگیری زبان عربی در بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان می پردازیم.

 • یادگیری زبان عربی جهت مهاجرت به کشورهای عربی
 • زبان عربی، زبان بسیاری از کشورها از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس است
 • یادگیری عربی جهت درک تاریخ غنی و تمدن کشورهای عربی
 • درک دقیق تر فرهنگ اعراب
 • مسافرت راحت به کشورهای عربی، مناطقی از خاورمیانه و شمال آفریقا
 • یادگیری جهت ایجاد کسب و کار و اشتغال در کشورهای عربی
 • یادگیری عربی جهت زندگی در کشورهای عربی
 • یادگیری عربی شما را قادر می سازد دانستن زبان های دیگر مانند ترکی، اردو و عبری را آسان‌ تر بیاموزید
 • آموزش این زبان به درک عمیق دین اسلام کمک می کند و شما به طور مستقیم با منابع اصلی دین اسلام مانند قرآن و سنت پیامبر آشنا می شوید.
 • موقعیت در بازار کار و همکاری آسان با شرکت ها و سازمان های محلی
 • آشنایی با فرهنگ غنی عربی شامل ادبیات، شعر، موسیقی، هنر و فرهنگ عامه‌ی عربی

کلام آخر

همان طور که در این مطلب ذکر کردیم یادگیری زبان عربی در بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان مزایای بسیاری برای افراد دارد و بسیاری از مردم به دلایل مختلف اقدام به یادگیری این زبان می کنند. در شهرهای مختلف کشور از جمله اصفهان آموزشگاه های زبان عربی زیادی وجود دارد. بهتر است در این زمینه تحقیق کنید و یکی از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان را انتخاب نمایید. در این مقاله از بهترینک سعی کردیم ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه زبان عربی در اصفهان را برای شما گردآوری کنیم و شما را در این انتخاب یاری دهیم. سپاس از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا