آموزشگاه زبان انگلیسیبهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز ⭐【آپدیت1403】✅

همان طور که می دانید، امروزه اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در بین اقشار مختلف و در سنین متفاوت از اهمیت و البته محبوبیت بالایی برخوردار است. با توجه به هزینه زمانی و مالی که شما برای کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی پرداخت می کنید، این موضوع که بتوانید بهترین های شهر خود را بیابید به شما کمک می کند تا به سریع ترین شکل و بالاترین کیفیت به هدف خود برسید. اگر ساکن شهر تبریز هستید و دوست دارید تا با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

یادگیری زبان انگلیسی برای چه کسانی الزامی است؟

یادگیری زبان انگلیسی برای چه کسانی الزامی است؟

قبل از آنکه بخواهیم درباره بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز با شما صبحبت کنیم، قصد داریم به لزوم یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم. همان طور که می دانید زبان انگیسی یک زبان مشترک جهانی محسوب می شود و در بسیاری از کشورها به عنوان زبان دوم از آن استفاده می شود. اما تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که یادگیری زبان انگلیسی در چه مواردی الزامی است و می تواند به شما کمک کند؟

تجارت: از زبان انگلیسی به عنوان زبان مشترک تجارت جهانی یاد می شود. یعنی در صورتی که حرفه شما نوعی تجارت باشد و با کشورهای دیگر، چه اروپایی چه شرقی و یا غربی حتی همسایه های کشورمان ایران، صادرات و واردات کنید، زبان مشترک شما انگلیسی خواهد بود.

مهاجرت: در صورتی که قصد مهاجرت داشته باشید، با توجه به این که زبان دوم کشورهای زیادی در حال حاضر انگلیسی است، برای شروع یادگیری زبان انگلیسی می تواند به شما کمک بسیار بزرگی کند تا در ارتباط خود با افراد دیگر دچار مشکل نشوید.

فرصت شغلی: در سال های اخیر بسیاری از شرکت ها مخصوصا در حوزه کامپیوتر، برنامه نویسی و البته ارز دیجیتال فعالیت های خود را به صورت دورکاری انجام می دهند و یکی از راه های داشتن درآمد دلاری استخدام به عنوان دورکار در همین شرکت ها می باشد. حالا تصور کنید تمام امکانات لازم برای پیشرفت چند برابری را دارید و تنها و تنها به دلیل نداشتن مهارت زبان انگلیسی از این فرصت محروم بمانید!

 شرکت در دوره های آنلاین: همان طور که چندین بار اشاره کردیم، زبان دوم مشترک بسیاری از کشورها، انگلیسی است. در حال حاضر دوره ها و حتی دانشگاه های بسیاری از همین کشورها به شکل آنلاین و از سراسر جهان دانشجو می پذیرد. انگلیسی به عنوان زبان آموزش دوره ها به شکل استاندارد تعیین شده است.

سفر و شناخت کشورها: اگر شخصی هستید که به سفر کردن و شناخت دنیای اطراف خود علاقه زیادی دارید، باید به شما بگوییم که در ابتدای سفر خود باید توشه زبان انگلیسی خود را آماده کنید تا در ارتباط با دیگران و برای هر کار ضروری خود به مشکل نخورید!

افزایش اطلاعات: این که شما دوست دارید اخبار را از منابع اصلی تماشا کنید یا دوست دارید کتاب اصلی یک نویسنده را به زبان اصلی انگلیسی بخوانید یا حتی اگر دانشجویی هستید که برای پروژه خود نیاز دارید تا مقاله های ISI را به زبان اصلی مطالعه کنید و نتیجه کار خود را با آن ها مقایسه کنید، همه و همه تحت تاثیر میزان دانش شما از زبان انگلیسی خواهد بود.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز کدام است؟

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز کدام است؟

در شهر تبریز، شهر اولین ها، آموزشگاه های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی تاسیس شده است که اولین مورد آن به سال 1355 باز می گردد. هر چند قدیمی بودن یک آموزشگاه همیشه به معنای بهتر بودن آن نیست. در بیشتر آموزشگاه های زبان انگلیسی در تبریز، زبان آموز می تواند از محدوده سنی خردسال فرآیند آموزش زبان خود را آغاز کند و معمولا سبک آموزش زبان مانند هر آموزشگاه زبان معتبری سبک آموزش زبان به یک بچه بالای 5 سال با خانم یا آقای 50 ساله متفاوت خواهد بود.

در این بخش به معرفی 10 مورد از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز می پردازیم. آدرس و شماره تماس هر آموزشگاه در بخش جداگانه ای قرار داده شده است:

آموزشگاه زبان انگلیسی کانون زبان ایران

آموزشگاه زبان انگلیسی کانون زبان ایران

آموزشگاه کانون زبان ایران در واقع همان آموزشگاه ایران – آمریکا سابق است که در گذشته جزو نام آشنا ترین آموزشگاه های زبان ایران بود که از سال 1304 فعالیت خود را در تهران آغاز کرد و در بیشتر شهرهای کشور شعبات مختلفی دارد. مدیریت آموزشگاه کانون زبان ایران در شعبه شهر تبریز به عهده آقای محسن غفار زاده می باشد. آموزشگاه کانون زبان ایران یکی از بزرگ ترین آموزشگاه های زبان کشور محسوب می شود که حدود 1 میلیون زبان آموز را در بیش از 300 مرکز آموزش می دهد.

آدرس آموزشگاه: تبریز، خیابان امام خمینی، بالاتر از مسجد کبود، رو به روی مجتمع تجاری ابریشم

شماره تماس آموزشگاه: 04135577490

آموزشگاه زبان انگلیسی چیت سازان

آموزشگاه زبان چیت سازان

شروع فعالیت چیست سازان تبریز به سال 1383 باز می گردد و هدف اصلی این مجموعه ایجاد یک روش جدید و متفاوت برای بهتر آموختن زبان های خارجی از جمله انگلیسی بوده است. چیت سازان دارای 5 شعبه در تبریز می باشد که با هدف دسترسی مکانی بهتر زبان آموزان افتتاح شده است. هر چند تنها شعبه چیت سازان که در آن زبان های خارجی غیر انگلیسی نیز تدریس می شود، شعبه آبرسان آن است. (با توجه به دسترسی آسان همه به این مرکز)

آدرس آموززشگاه: باغشمال، نرسیده به تقاطع خیابان حافظ و منصور، پلاک، 76

شماره تماس آموزشگاه: 04135555541

آموزشگاه زبان انگلیسی گلدیس

آموزشگاه زبان انگلیسی گلدیس

آموزشگاه زبان گلدیس نیز یکی از بهترین آموزشگاه های زبان شهر تبریز است که در عرصه بین المللی نیز حضور داشته و از سال 1371 در حال ارائه خدمات آموزشی به زبان آموزان شهر تبریز می باشد. استفاده از کتب و منابع آموزشی معتبر، مدرسین بین المللی و تجهیزات عالی از جمله معتبرترین آموزشگاه های زبان ایران می باشد و از روش جدید ماکروفلیپ در آموزش خود بهره می برند.

آدرس آموزشگاه: تبریز، خیابان آبرسان، جنب مرکز مخابراتی

شماره تماس آموزشگاه: 04133373515

آموزشگاه زبان دهکده جهانی

آموزشگاه زبان دهکده جهانی

تاریخچه تاسیس و فعالیت آموزشگاه زبان دهکده جهانی به سال 1386 باز می گردد. مدیر عامل و موسس این آموزشگاه آقای احمد ولی پور می باشد و آموزشگاه دو شعبه فعال دارد. آموزشگاه دهکده جهانی علاوه بر زبان انگلیسی از مدرسین زبان های فرانسوی، آلمانی و دیگر زبان های بین المللی نیز بهره برده است و تلاش تمام افراد استفاده از جدیدترین متد های آموزشی در حوزه یادگیری زبان می باشد.

آدرس آموزشگاه: تبریز، تقاطع خیابان توانیر و عباسی، ابتدای خیابان بیلانکوه

شماره تماس آموزشگاه: 04136584298

آموزشگاه زبان خانه آیلتس دکتر منصفیه تبریز

آموزشگاه زبان خانه آیلتس دکتر منصفیه

آغاز فعالیت های رسمی موسسه بین المللی دانش ره آموز مهاجر در قالب آموزشگاه زبان خانه آیلتس (دکتر منصفیه) در سال 97 آغاز شد و به صورت رسمی این برند در سال 1400 مورد تایید قرار گرفت. موسس این آموزشگاه، همانطور که از نام آن مشخص است، دکتر منصفیه است که از سال 1385 مشغول تدریس زبان در آموزشگاه ها و دانشگاه ها بوده اند و هم اکنون این موسسه علاوه بر تدریس زبان و برگزاری آزمون های معتبر، به فرآیند پذیرش دانشجوهان در خارج از کشور نیز کمک می کنند.

آدرس آموزشگاه: تبریز، سه راهی ولیعصر، روبروی مبل استقبال، ساختمان 110، طبقه 3، واحد 3

شماره تماس آموزشگاه: 04133304295

آموزشگاه زبان علوم و فنون کیش

آموزشگاه زبان علوم و فنون کیش

موسسه آموزشی زبان علوم و فنون کیش با بیش از 120 شعبه فعال در سطح کشور یکی از بزرگترین موسسه های زبان در ایران محسوب می شود. این موسسه در سال 1367 و وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش تاسیس شد و در نهایت با احساس نیاز به آموزش زبان در کشور، وارد این حوزه کاری شد. این مجموعه با داشتن لوح های افتخار و گواهینامه های معتبر جهانی یکی از پر افتخارترین آموزشگاه های زبان در کشور محسوب می شود و 2 شعبه مجزا خواهران و برادران در تبریز دارد.

آدرس آموزشگاه: تبریز، بلوار شهریار، مقتبل فلکه دانشگاه، جنب داروخانه دکتر دادرس پلاک 30

شماره تماس آموزشگاه: 04136555053

آموزشگاه زبان صبح انقلاب

آموزشگاه زبان صبح انقلاب

تاریخچه تاسیس و شروع فعالیت آموزشگاه زبان صبح انقلاب به سال 1365 باز می گردد. این مجموعه نیز مشابه مجموعه کیش، در دو بخش مجزا دخترانه و پسرانه در حال فعالیت است و مدیر بخش پسرانه، آقای کاظم ظهیر فرد و مدیر بخش دخترانه آن، خانم کبری پور عیوض می باشد. این مجموعه 4 شعبه فعال دارد و هدف آموزشگاه صبح انقلاب استفاده از اساتید مجرب، کتب مناسب برای آموزش در سه رده سنی خردسالان، نوجوانان و جوانان می باشد.

آدرس آموزشگاه: تبریز، چهارراه ابوریحان، جنب قنادی کهنمویی، آموزشگاه صبح انقلاب

شماره تماس آموزشگاه: 04134794466

هر چند انتخاب از بین بهترین ها همیشه دشوار است اما باید بر اساس شرایط، دسترسی جغرافیایی، بودجه مالی و هدف نهایی خود از بین موارد گفته شده بهترین گزینه و متناسب ترین مورد با نیاز خود را انتخاب کنید.

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی چیست؟

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی چیست؟

برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز یا هر شهر دیگری، ابتدا باید بودجه و شرایط خود را به وضوح تعیین کنید. برای مثال ممکن است تخصص یک آموزشگاه آموزش به کودکان باشد و یک آموزشگاه دیگر دوره فشرده آیلتس برای دانشجویان یا مهاجران را اولویت خود قرار داده باشد. یا مثلا شما علامه مند به حضور در کلاس باشید، اما شخص دیگری تمایل به آموزش از راه دور داشته باشد. در این میان تجهیزات به روز، کتب تخصصی معتبر و البته مهم ترین مورد یعنی اساتید حرفه ای می توانند شما را از مسیر بهتری به هدفتان نزدیک کنند.

تنها راه انتخاب و شناسایی اساتید حرفه ای، استفاده از نظرسنجی ها و پرسش مستقیم از زبان آموزان می باشد. توجه داشته باشید شعبه های زیاد یک آموزشگاه علارقم نشان دهنده بزرگی ساختار آن، ممکن است وجود اشتباهات و نقص ها را زیاد کند. آموزشگاه هایی که به طور تخصصی فقط یک زبان را تدریس می کنند، مورد مناسب تری برای کسانی هستند که دوست دارند از نگاه صرفا اقتصادی برگزار کننده کلاس ها مطمئن شوند.

کلام آخر

در این مقاله به بررسی 10 مورد از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تبریز پرداخته شد. هر یک از این آموزشگاه های معتبر با سابقه درخشان در حوزه آموزش و یادگیری زبان انگلیسی تلاش دارند تا بتوانند گام هر چند کوچکی در ارتقای سطح افراد جامعه داشته باشند. این که چرا لزوما هر شخص در دنیای امروز باید با مهارت های زبان انگلیسی آشنا  باشد نیز به شکل مفصل بیان شد. پیشنهاد می کنیم قبل از انتخاب بهترین مورد، تحقیقات خود را به صورت حضوری در آموزشگاه ها تکمیل کنید و در نهایت بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =

دکمه بازگشت به بالا