بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله تصمیم گرفتیم تا در مورد بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان، با شما صحبت کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع همراه ما باشید. کودکی از بهترین سنین برای یادگیری مهارت ها و زبان های جدید است زیرا ذهن کودکان بهتر از بزرگسالان مطالب را جمع و ذخیره می کند و می توان گفت که یادگیری در کودکی بیشتر از بزرگسالی است و یکی از مهم ترین و اصلی ترین کلاس ها برای ثبت نام فرزندانمان، کلاس زبان انگلیسی است چرا که باعث می شود تا ذهن کودک قوی تر شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه ها همراه ما در بهترینک باشید.

بهترین روش آموزش زبان به کودکان

بهترین روش آموزش زبان به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان بسیار مهم است که با روش های مناسب انجام شود، استفاده از روش های اشتباه باعث دلزدگی کودک از آموزش و یادگیری می شود بنابراین باید به گونه ای به کودک آموزش داد تا علاقه مند به یادگیری شود. در این مقاله تصمیم داریم تا این روش ها را به شما معرفی کنیم. در ابتدا آموزش ها باید به همراه بازی و سرگرمی باشد چرا که برای کودکان جذاب است و به این روش بهتر و سریع تر زبان انگلیسی را یاد می گیرند. همان طور که می دانید کودکان علاقه زیادی به بازی دارند پس می توان گفت که آموزش از این طریق بسیار مناسب است.

روش دیگر آموزش به کودکان استفاده از شعر و آهنگ است. بعد از این که واژگان جدید را به کودکان آموختید می توانید از آهنگ Days A Week V برای آموختن روزهای هفته، If You’re Happy برای یادگیری احساسات، Rainbow Song برای یادگیری رنگ ها و از آهنگ Put on your Shoes برای یادگیری کلمات لباس استفاده کنید.

روش بعدی که می توانید از آن برای آموزش زبان به کودکان استفاده کنید، استفاده از اچپلیکیشن های مخصوص آموزش زبان ناگلیسی است. از آن جا که این برنامه ها مخصوص کودکان طراحی شده اند از رابط کاربری راحت و جذاب و بازی های آموزشی و سرگرم کننده تشکیل شده اند و در واقع آموزش را هم برای کودک و هم برای والدین راحت می کنند.

علاوه بر زبان عربی شما می توانید از متون عالی و آموزش سطح بالای بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان نیز برخوردار شده و به موازات انگلیسی، زبان آلمانی خود را نیز ارتقا ببخشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه موسیقی کودکان در تهران

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان کدام است؟

برخی از ویژگی های آموزشگاه زبان انگلیسی برای کودکان در جدول زیر لیست شده است:

✔️ فضای آموزشی مناسب آموزشگاه زبان کودکان دارای محوطه بازی کودکان و مجهز به وسایل کمک آموزشی مناسب سن کودک است.
🧸 متد آموزشی کودکان آموزش های موسسه باید همران با بازی و باید تناسب میان آموزش ها، سن و هوش کودک باشد.
❤️ استفاده از منابع معتبر برای کودکان آموزشگاه ها باید از منابع معتبر و مناسب با کودکان برای آموزش انها استفاده کنند.
👩🏻‍🏫 اساتید با تجربه تدریس آموزشگاه ها باید از اساتید با تجربه در این زمینه، برای تدریس به کودکان مورد استفاده قرار دهند.
🎲 آموزش با فعالیت هنری کودکان باید از مهارت های هنری نیز در آموزشگاه های خود استفاده کنند تا یادگیری بهتری داشته باشند.

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان کدام است؟

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان شاید کمی سخت به نظر برسد و برای والدین سخت باشد که آموزشگاه مناسبی را پیدا کنند. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا آموزشگاه های برتر را در شهر اصفهان معرفی کرده و انتخاب را برای والدین راحت تر کنیم. در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان قصد داریم تا 10 آموزشگاه را معرفی کنیم. همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزشگاه زبان سخن سرایان

آموزشگاه زبان سخن سرایان

آموزشگاه زبان سخن سرایان در اصفهان یکی از بهترین آموزشگاه ها محسوب می شود که فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده و آموزش های جامع و کاملی را به کودکان ارائه می دهد. در این مجموعه از بهترین مجموعه کتاب های Family and Friends که از انتشارات Oxford در سال 2010 است استفاده می شود و شرایطی کاملا استاندارد برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان فراهم شده است. در آموزشگاه سخن سرایان از برای بهتر شدن آموزش ها از فیلم و وسایل کمک آموزشی استفاده می شود.

از ویژگی های آموزشگاه سخن سرایان می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • داشتن بیش از دو دهه تجربه در زمینه آموزش زبان های خارجی
  • اعطای مدرک معتبر زبان انگلیسی با گرایش جهانگردی از وزارت ارشاد
  • دارای مجوز سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان از سال 1386 تا به الآن
  • اخذ نمایندگی رسمی از دانشگاه بین المللی پروجا ایتالیا برای برگزاری آزمون و اعطای مدرک بین المللی

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان توحید میانی، نزدیک به چهار راه پلیس، نبش کوچه 14، پلاک 147

شماره تماس: 03136251197

آموزشگاه زبان مبنا

آموزشگاه زبان مبنا

مبنا یکی از اولین مراکز آموزش زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان در اصفهان است که از کادر مجرب و حرفه ای تشکیل شده است. کلاس های مبنا از با رویکرد تعاملی و شاد و با استفاده از بهترین تکنیک های آموزشی زیر نظر روانشناس تشکیل می شود. می توان گفت که این آموزشگاه یکی از بهترین ها در اصفهان است، در کلاس های آموزشی همواره دو مربی حضور دارد تا از یادگیری کامل کودکان اطمینان حاصل شود. هدف این مرکز آموزشی ایجاد محیط آموزشی شاد، جذاب و ارائه آموزش ها بدون هیچ فشار روانی به کودکان است.

برای یادگیری بهتر کودکان، دوره های آموزشی کاملا متفاوت است و آموزش ها با بازی و سرگرمی و فعالیت های حرکتی و شاد مانند آواز خواندن، قصه گویی، ورزش، درست کردن انواع کاردستی و فعالیت های علمی همراه است. در دوره های آموزشی مبنا کمپ های تفریحی و آموزشی کوتاه مدت، ورکشاپ و ایونت ها و دوره های مادر و کودک برگزار می شود.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوچه 57، پلاک 56

شماره تماس: 03136612850

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

یکی از بهترین آموزشگاه ها برای کودکان، آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر گفتمان در شهر اصفهان است. این آموزشگاه به صورت تخصصی آموزش ها را به کودکان ارائه می دهد. این آموزشگاه به این نکته توجه ویژه ای دارد که آموزش ها به کودکان باید با سرگرمی و نشاط همراه باشد تا کودک به ادامه یادگیری میل و اشتیاق داشته باشد. آموزشگاه زبان سفیر تلاش می کند تا از کادر مجرب و بهترین روش ها برای آموزش استفاده کند، در واقع روش هایی که این آموزشگاه به کار می برد کاملا متناسب با سن کودک است.

آموزش ها در این آموزشگاه به کودکان 7 تا 12 ساله ارائه می گردد و کلاس ها دارای دو بخش مبتدی و پیشرفته هستند و به همراه بازی و انیمیشن و موزیک ارائه می شود. در دوره های آموزشی زبان سفیر از تکنیک ها و ابزارهای به روز و مناسب کودکان استفاده می شود. کتاب های آموزشی که این مرکز استفاده می کند علاوه بر کتاب های اصلی و جانبی از سری کتاب های سوپر مایندز super minds که از انتشارات کمبریج است و در 7 مقطع آموزشی برای زبان آموزان کودک طراحی شده است هم استفاده می کند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، چهارراه پلیس، ابتدای توحید میانی، جنب بانک سپه، پلاک 3

آموزشگاه زبان پایا

آموزشگاه زبان پایا

یکی از بهترین آموزشکاه ها برای یادگیری کودکان، آموزشگاه زبان انگلیسی پایا است. این آموزشگاه در اصفهان فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است و علاوه بر آموزش زبان انگلیسی سایر زبان ها مانند آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و … را به کودکان آموزش می دهد. آموزش هایی که این مرکز ارائه می دهد با توجه به سیستم LEAN که یکی از جدیدترین شیوه های آموزشی است ارائه می شود. هم چنین این مرکز آموزش هایی کاملا تخصصی را برای کودکان 4 تا 6 ساله برگزار می کند.

این مرکز آموزشی از بهترین و مجرب ترین کادر آموزشی استفاده کرده است که با به روزترین کتاب های مخصوص کودکان، زبان انگلیسی را به آن ها آموزش می دهند. مدرسانی که در این آموزشگاه حضور دارند همه از اساتید معتبر دانشگاه های اصفهان انتخاب شده اند و هر ساله در دوره TTC که توسط آموزشگاه برگزار می شود شرکت داده می شوند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، سه راه نظر، ابتدای نظر غربی، کوچه مهرنگ 34، روبروی بیمارستان شیخ کلینی

شماره تماس: 03136260006

آموزشگاه زبان نیکان

آموزشگاه زبان نیکان

 

آموزشگاه زبان نیکان در سال 1379 فعالیت خود را با دریافت مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اصفهان شروع کرده است. این آموزشگاه به صورت تخصصی به کار آموزش زبان به کودکان می پردازد زیرا از اساتید خبره و دانش آموخته استفاده می کند. چندین دوره آموزشی مخصوص کودکان در این مرکز وجود دارد که با توجه به کودک و علاقه شما از آن ها استفاده می شود.

آموزش هایی که این مرکز ارائه می دهد مخصوص کودکان است یعنی زبان انگلیسی را به همراه موسیقی، شعر، بازی و … به کودک می آموزند. این آموزشگاه از بالاترین استانداردهای آموزشی در کلاس های خود استفاده می کند. تمامی این دوره ها با استفاده از کتاب های انگلیسی و آمریکایی به عنوان متون اصلی استفاده می شود. این مرکز برای ایجاد اعتماده به نفس در زبان آموزان و والدین آن ها، پشتیبانی کاملی را از ابتدای ثبت نام زبان آموزان برای آن ها در نظر می گیرد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان آزادی، به سمت میدان برج، موسسه مهر آیین نیکان

شماره تماس: 03136688406

آموزشگاه زبان سرا

آموزشگاه زبان سرا

آموزشگاه زبان سرای اصفهان کار خود را از سال 1379 آغاز نموده و از استاندارد ISO 9001:2008 بهره مند است. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه ها در اصفهان است به صورتی که در سال 1389 رضایت 96% زبان آموزان را داشت. یکی از ویژگی های آموزشگاه زبان سرا، کیفیت بالای خدمات آموزشی، تجهیزات و امکانات آموزشی پیشرفته، فضای زیبا و مدرن در 6 طبقه، کادر اداری مجرب و پرانرژی است.

شرایط آموزشی در زبان سرای اصفهان به قدری کامل است که از شهرهای اطراف مانند بوشهر، خوزستان، چهارمحال و بختیاری و … برای ثبت نام مراجعه می کنند. دوره های آموزشی مخصوص کودکان که در این مرکز برگزار می شود دارای چند دوره متفاوت است.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهارراه رزمندگان، شماره 246

شماره تماس: 03134444414

آموزشگاه زبان گویش

آموزشگاه زبان گویش

موسسه گویش یکی از بهترین مراکز برای یادگیری زبان انگلیسی است که فعالیت خود را از سال 1373 آغاز نموده. در این مرکز کلاس های مخصوص کودکان برگزار می شود، این کلاس ها دارای آموزش های قوی و مناسب سن کودکان می باشند. این مرکز آموزشی تمامی گروه های سنی را طبقه بندی می کند تا با در نظر گرفتن سن، آموزش های لازم را ارائه دهد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به چهار راه نورباران

شماره تماس: 03132646353

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما یکی از بهترین آموزشگاه ها در اصفهان است که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، سایر زبان های خارجی مانند آلمانی، ترکی استانبولی و … را به کودکان می آموزد. این آموزشگاه یکی از قوی ترین سیستم های آموزشی را دارد که با استفاده از این روش ها یادگیری برای کودکان بسیار راحت تر می شود.

آدرسر آموزشگاه: اصفهان، مرداویج (میدان برج)، شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه 3

شماره تماس: 03191002349

آموزشگاه زبان هفت اقلیم

آموزشگاه زبان هفت اقلیم

آموزشگاه زبان انگلیسی هفت اقلیم از سال 1387 فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز نموده است. هدف این مرکز، آموزش زبان انگلیسی به شکلی متفاوت است به همین دلیل از بهترین و مجرب ترین اساتید استفاده می کند. در این آموزشگاه کودکان از سن 4 سالگ می توانند در کلاس های زبان انگلیسی شرکت کنند. این آموزشگاه تمام تلاش خود را می کند تا مکالمات روزمره و کاربردی را با لهجه صحیح به زبان آموزان بیاموزد. علاوه بر اساتید مجرب که در این اموزشگاه در حال فعالیت می باشند، آموزش هایی که ارائه می دهند هم مطابق سیستم آموزشی ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان شیخ صدوق جنوبی، خیابان شیخ مفید غربی

شماره تماس: 03136624451

آموزشگاه زبان کاج

آموزشگاه زبان کاج

آموزشگاه زبان انگلیسی کاج در سال 1385 فعالیت خود را در زمینه آموز زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه با دریافت مجوز رسمی از اداره کل آموزش و پرورش اصفهان آغاز کرده است. این آموزشگاه با اساتید باتجربه که از روش های آموزش نوین استفاده می کنند، همکاری می کند تا بهترین آموزش ها به زبان آموزان ارائه گردد. دوره های مخصوص آموزش زبان به کودکان با جدیدترین کتاب های family and friends تدریس می شود.

این آموزشگاه با استفاده از بازی، فیلم و روش های جدید، زبان انگلیسی را به کودکان می آموزد. آموزش های این مجموعه بر روی هر چهار مهارت زبان یعنی صحبت کردن، شنیدن، نوشتن و خواندن کودکان کار می کند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، سپاهان شهر، بلوار شاهد، خیابان تعاون

شماره تماس: 03136515800

معلم زبان کودکان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

تدریس زبان انگلیسی به کودکان با بزرگسالان کاملا متفاوت است در مقاله بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان گفتیم که مدرس زبان باید چه ویژگی هایی داشته باشد، اما در این مقاله به خصوصیات و ویژگی های معلم زبان کودکان می پردازیم. در ابتدا یک معلم کودکان باید از روانشناسی کودکان اطلاعات کاملی داشته باشد و طریقه برقرای ارتباط با کودکان را بداند، شناخت کافی از خانواده کودک داشته باشد، معلم باید بتواند وضعیت روحی کودک را از روی چهره او تشخیص دهد.

معلم زبان کودکان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

خصوصیت بعدی معلم زبان کودکان این است که خلاق و پر انرژی باشد درست مانند کودکان که همواره در حال جنب و جوش هستند. معمولا کودکان به بازی و سرگرمی علاقه زیادی دارند و باید آموزش زبان انگلیسی به این گروه سنی همراه بازی و روش های خلاقانه که کودک می پسندد باشد. یک معلم زبان باید با قصه گویی، آواز خوانی، بازی و بسیاری روش های نوین و روز دنیا به کودکان زبان جدیدی را بیاموزد و در این راه صبور باشد، چرا که نقش معلم در میزان یادگیری کودکان بسیار حائز اهمیت است.

بعد از ارائه تدریس های لازم، مهم است که معلم بتواند نقات ضعف کودک را بداند، گاهی کودک از آموزش های ارائه شده چیزی متوجه نمی شود و این معلم است که باید بر روی کودک بیشتر کار کند و یا از روش دیگری برای یادگیری او استفاده نماید. از طرف دیگر برخی کودکان که آموزش ها را آموخته اند، در زمان صحبت کردن و یا خواندن ممکن است دچار مشکل شوند که در این صورت یک معلم نباید از این موضوع دلسرد شده و از ادامه آموزش ها خسته شود،این موضوع به دلیل سن پایین کودکان است که با تمرین و تکرام برطرف می گردد.

آموزش زبان انگلیسی برای چه کودکانی مناسب نیست؟

برخی از والدین و محققان بر این باورند که آموزش زبان جدید به کودکان اشتباه است. ما در این مقاله به شما می گوییم که این آموزش ها دقیقا برای چه کودکانی مناسب نیست. برخی از والدین به محض به دنیا آوردن فرزند خود شروع به برنامه ریزی برای آینده او می کنند و در همان مراحل اول یادگیری زبان جدیدی به خصوص زبان انگلیسی را قرار می دهند یعنی در زمانی که کودک به زبان مادری خود مسلط نشده است آموزش زبان جدیدی  را برای او آغاز می کنند.

آموزش زبان انگلیسی برای چه کودکانی مناسب نیست؟

در این شرایط می توان گفت که کودک نه تنها از آموزش سود نمی برد بلکه دچار سردرگمی و فشار روانی می شود که از نظر روانشناختی خطرناک است. کودکان در ابتدا باید به زبان مادری مسلط شوند و بعد از آن آموزش زبان جدید برای آن ها آغاز شود. یکی از اختلالاتی که در کودک دوزبانه ممکن است به وجود بیاید،مشکل در خواندن و نوشتن است زیرا آموزش ها برای او خیلی زود شروع شده، در این حالت کودک دایره لغات محدودی در هر زبان خواهد داشت و طبیعی است که در خواندن و نوشتن دچار مشکل شود.

سن مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را می توانید در مقاله بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران مطالعه بفرمایید. در این مقاله کاملا توضیح داده ایم که کودکان در سن های مختلف چه توانایی هایی برای یادگیری دارند.

کلام آخر

ممنونم از شما که تا انتها در بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان همراه ما بودید. در این مقاله توضیحاتی در مورد روش های یادگیری زبان انگلیسی به کودکان دادیم 10 آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان که آموزش های تخصصی را برای کودکان برگزار می کنند را معرفی کردیم و در انتهای مقاله گفتیم که معلمان کودکان چه خصوصیاتی باید داشته باشند و آموزش زبان انگلیسی به چه کودکانی توصیه نمی شود. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و استفاده کنید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

ویژگی های آموزشگاه زبان برای کودکان چیست؟

آموزشگاه زبان برای کودکان باید دارای یکسری ویژگی خاص برای کودکان باشد از جمله، داشتن منابع مناسب کودکان، آموزش ها باید همراه با موسیقی و بازی باشد و در فضایی مناسب کودکان باشد تا کودکان بتوانند به بهترین صورت زبان را آموزش ببینند.

چرا کودکان باید زبان انگلیسی بیاموزند؟

بهترین سنین برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان می باشد زیرا در سنین پایین افراد راحت تر می توانند به یک زبان دیگر مسلط شوند و همینطور راحت می توانند لهجه خود را تغییر بدهند ولی هر چقد که سن افراد افزایش می یابد این امکان کمتر می شود.

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در اصفهان کجا است؟

آموزشگاه هایی بسیاری زیادی وجود دارد برای کودکان که انتخاب بین آنها برای کودکان کار بسیار دشواری می باشد. که ما در این مقاله سعی کرده ایم تعدادی از بهترین آموزشگاه های زبان کودکان در اصفهان را بهتان معرفی کنیم همراه ما باشید.

3.2/5 - (6 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا