بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان 👨‍🏫【آپدیت1403】✅

در این مقاله تصمیم گرفتیم تا بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان را معرفی کنیم. امروزه کلاس های زبان انگلیسی یکی از مهم ترین کلاس ها است که مردم برای ثبت نام آن مشتاق هستند. این زبان یکی از زبان های بین المللی است که در هر کشوری می توان با دیگر مردم ارتباط برقرار نمود. با توجه به اهمیتی که زبان انگلیسی دارد، در این مقاله تصمیم گرفتیم تا مدرسین زبان انگلیسی در شهر اصفهان را معرفی کرده و انتخاب را برای افرادی که در این شهر زندگی می کنند راحت تر کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر درباره مدرسین تا انتها در بهترینک همراه ما باشید.

ویژگی های مدرسین زبان انگلیسی

ویژگی های مدرسین زبان انگلیسی

هر فردی که به زبان انگلیسی مسلط است، نمی تواند مدرس خوبی هم باشد زیرا مدرسین زبان چند ویژگی مهم دارند که آن ها را از دیگر زبان آموزان متمایز می کند. بسیاری از افراد که زبان قوی دارند در انتقال آن به دیگران مهارتی ندارند در نتیجه چنین افرادی نمی توانند به درستی به دیگران زبان را بیاموزند چرا که یک مدرس باید توانایی و اشتیاق بالایی به انتقال دانش خود به زبان آموزان داشته باشد. یک مدرس زبان باید توانایی استفاده از چندین روش آموزشی را با هم داشته باشد زیرا برخی از زبان آموزان با شنیدن، دیدن و یا صحبت کردن زبان را بهتر می آموزند.

ویژگی بعدی یک مدرس زبان انگلیسی این است که یک ارزیابی درست از وضعیت زبان آموزان داشته باشد و بداند که در چه وضعیتی هستند. مطلع شدن مدرس از وضعیت زبان آموز موجب می شود تا اشکالات و نقطه قوت زبان آموز را بداند و برای رفع ضعف های او کلاس های دیگری برگزار کند و یا این که تمرین هایی برای رفع اشکال مبحث مورد نظر به زبان آموز بدهد. ارزیابی که مدرس انجام می دهد باید با توجه به گروه سنی زبان آموزان باشد.

 

ویژگی بعدی مدرس زبان ایجاد انگیزه و تشویق زبان آموز به ادامه یادگیری زبان است. همان طور که می دانیم زبان انگلیسی فرار است و یادگیری آن به پشتکار و تلاش زیادی نیاز دارد، ممکن است افرادی در نیمه راه یادگیری را ترک کند اما مدرس باید زبان آموز را تشویق به ادامه راه کرده و برا رسیدن به موفقیت او را همراهی کند.

ویژگی بعدی مدرس زبان این است که اجازه مشارکت زبان آموزان را بدهد. مطالعاتی که انجام شده نشان داده زمانی که دانش آموزی در کلاس مشارکت می کند میزان یادگیری او تا حد زیادی بالا می رود چرا که معمولا دانش آموزانی که در کلاس ها ساکت هستند و حرفی نمی زنند، یمزاتن یادگیریی کم تری نسبت به بقیه دارند. پس می توان گفت این مهارت مدرس هم محسوب می شود که زبان آموزان را در بحث های کلاسی شرکت داده و با آن ها تعامل داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان

بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

برخی مهم ترین ویژگی های یک مدرس حرفه ای زبان در جدول زیر لیست شده است:

📋
👌 تصمیمات هوشمندانه نرم افزار CRM، به اتخاذ تصمیم گیری ‎های بهتر در زمینه‎ ارائه‎ خدمات کمک می کند.
😎 جذب مشتریان بیشتر با ایجاد جریان مداوم مشتریان جدید به رونق کسب و کار کمک می‎ کند.
❤️ بهبود روند حفظ مشتریان نرم افزار CRM، روند حفظ مشتریان را بهبود می بخشد.
🕒 تسریع روابط داخل سازمانی باعث سرعت بخشیدن به روند کار، در درون سازمان می شود.

بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

انتخاب بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان شاید کمی سخت و پیچیده باشد و برای افرادی که زمان کافی برای این کار ندارند سخت و محال به نظر برسد. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا مدرسینی که در شهر اصفهان به کار تدریس زبان انگلیسی مشغول می باشند را معرفی کنیم تا انتخاب برای شما هم راحت شود. در ادامه مقاله بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان همراه ما باشید تا 10 مدرس زبان انگلیسی را معرفی کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

 

امید عظیمی

امید عظیمی

آقای امید عظیمی یکی از بهترین مدرسین زبان انگلیسی در اصفهان است که دارای مدرک فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان است. تدریس ایشان شامل اصفهان و سایر شهرهای مانند تهران و کرج می باشد. آقای امید عظیمی از سال 1388 به کار تدریس زبان انگلیسی مشغول هستند و می توان گفت که یکی از مدرسین باتجربه در این زمینه محسوب می شوند. تدریس زبان توسط ایشان از سطح مقدماتی تا پیشرفت است و با هر میزان دانی که از زبان دارید می توانید در کلاس های ایشان ثبت نام کنید.

دوره های تدریس ایشان شامل:

 • تدریس زبان دانشگاهی
 • تدریس TOEFL، PTE، MSRT،CELPIP
 • تدریس به صورت خصوصی لهجه آمریکایی
 • دوره های pre-ielts با محوریت منابع مفید
 • برگزاری کلاس های بحث آزاد با دانش آموزان
 • دوره های آمادگی برای مصاحبه های شغلی HR، RN و …
 • تدریس آیلتس و تافل با استفاده از پلنر شخصی و متد QRP
 • دوره های تخصصی فشرده و نیمه فشرده آیلتس با تمرکز روی رایتینگ و اسپیکینگ

حکیمیان

حکیمیان

آقای حکیمیان یکی از مدرسین زبان انگلیسی در شهر اصفهان است که در زمینه تدریس سابقه 8 ساله دارند. ایشان دارای مدرک لیسانس زبان انگلیسی از دانشگاه اصفهان هستند و به کار تدریس مشغول اند. آموزش های ایشان به دو صورت حضوری و آنلاین می باشد که در این کلاس ها آموزش ها با آخرین متدهای روز دنیا ارائه می شود. تمامی افراد با هر میزان دانشی که از زبان انگلیسی دارند می توانند در کلاس ها شرکت کنند. کلاس های زبان ایشان بر روی هر چهار مهارت زبان انگلیسی تاکید دارد.

آموزش های آقای حکیمیان به تمامی سنین از کودک تا بزرگسال ارائه می گردد.ایشان توانانی تدریس کتب زبان انگلیسی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را هم دارند. افرادی که قصد مهاجرت دارند از آموزش های ویژه آقای حکیمیان می توانند استفاده کنند. از طرف دیگر کسانی که زمان کافی برای استفاده از کلاس ها را ندارند از پکیج آفلاین که به صورت Voice ارائه شده در زمان رانندگی و حتی استراحت می توان استفاده کرد.

بهزاد بهرامی

بهزاد بهرامی

آقای بهزاد بهرامی از بهترین مدرسین زبان انگلیسی است که در رشته زبانشناسی در دانشگاه شهید بهشتی تهران تحصیل کرده اند و در زمینه تدریس زبان انگلیسی دارای سابقه 14 ساله می باشند. از افتخارات آقای بهزاد بهرامی این است که در کنکور ارشد زبانشناسی همگانی رتبه های 4 و 7 را کسب کردند و هم چنین رتبه 4 کنکور دکتری زبانشناسی همگانی را کسب کرده اند. از موفقیت های ایشان، ابداع تکنیک های TSTB، PASAP، Hierarchical است هم چنین ایشان دارای مدرک آیلتس با نمره 8.5 در سال 1397 است.

اقای بهزاد بهرامی با توجه با سابقه ای که در تدریس دارند موفق شده اند تا شاگردانی با نمره آیلتس بالای 7 داشته باشند که این موضوع نشان از مهارت ایشان در تدریس زبان است. آقای بهرامی به کودکان 7 ساله تا بزرگسالان بالای 60 سال، آموزش های زبان انگلیسی را آموزش می دهند. تدریس های ایشان به افرادی که در سراسر دنیا هستند ارائه می شود.

کوروش یراقچیان

کوروش یراقچیان

آقای کوروش یراقچیان از مدرسین با سابقه بالا می باشند ایشان بیش از 15 سال است که به تدریس زبان انگلیسی مشغول هستند. تدریس های ایشان به صورت آنلاین و به ایران و سراسر دنیا ارائه می شود. ایشان لیسانس مهندسی الکترونیک از دانشگاه صنعتی امیرکبیر را دارند و یکی از اساتید بین الملل native می باشند. آقای کوروش یراقچیان دروس زبان انگلیسی دبیرستان و تقویتی برای امتحانات پایان ترم را به بهترین روش آموزش می دهند.

در دوره های تدریس ایشان، کلاس های آمادگی برای مصاحبه های شغلی به زبان انگلیسی در کشورهای مختلف برگزار می شود. افتخارات ایشان مترجمی همزمان در نمایشگاه های بین المللی، دارنده گواهینامه های پایان دوره انواع تجهیزات پزشکی و ازمایشگاهی از کشورهای گوناگون به زبان انگلیسی و برنده جایزه اول جشنواره خوارزمی به عنوان یکی از اعضای تیم طراحان دست سیبرنتیک است.

شاهین یامچلو

شاهین یامچلو

آقای شاهین یامچلو یکی از مدرسین زبان انگلیسی در ایران هستند که آموزش های خود را به تمام مردم در سراسر دنیا ارائه می دهند. آقای یامچلو دارای مدرک فوق لیسانس زبان انگلیسی و عمران می باشند. از موفقیت های ایشان می توانیم به کسب نمره 8 آیلتس از British Council انگلستان و IDP استرالیا اشاره کرد. اقای یامچلو در زمینه تدریس زبان انگلیسی سابقه 10 ساله دارند. اگر بخواهیم در مورد دوره های تدریسی ایشان توضیح دهیم باید بگوییم که ایشان کلاس های تخصصی آیلتس و مکالمه زبان انگلیسی را به صورت آنلاین برگزار می کنند.

دوره های آموزشی ایشان شامل: آمادگی برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان، آمادگی برای آزمون آیلتس، دوره های انگلیسی کاربردی و مکالمه روان، دوره های آموزش زبان توریستی، تفریحی و کاری، دوره آموزش زبان محاوره و اصطلاح هایی برای تماشای فیلم و سریال ها، دوره آموزش زبان امور تجاری بازرگانی و اقتصادی است.

شیوا حسن نژاد

شیوا حسن نژاد

خانم شیوا حسن نژاد یکی از مدرسین زبان انگلیسی می باشند که مدرک فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی را از دانشگاه خزر محمودآباد دریافت کرده اند. آموزش های ایشان به صورت آنلاین به تمامی شهرها ارائه می شود. ایشان دارای مدرک TTC آموزش و تدریس دوره های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است و سابقه تدریس در مدارس روستا و موسسات معتبر را دارند. از دیگر سوابق ایشان می توان به تدریس به صورت آنلاین که با بالاترین کیفیت ارائه می شود اشاره کرد.

تدریس کتاب های زبان انگلیسی مدارس در پایه های هفتم تا دوازدهم توسط ایشان مطابق تغییرات کتاب های درسی انجام می شود. دوره جمع بندی زبان انگلیسی کنکور به طور موضوعی و مفهومی توسط ایشان ارائه می شود. خانم حسن نژاد برای زبان آموزانی که قصد شرکت در اززمون آیلتس و تافل را دارند، دوره های مخصوصی برگزار می کنند.

الهه بوجاری

الهه بوجاری

خانم الهه بوجاری یکی از مدرسین زبان انگلیسی هستند که مدرک فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی را از دانشگاه الزهرا (س) تهران دریافت کرده اند و نزدیک به 12 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی را دارند. ایشان آموزش ها حرفه ای برای تدریس زبان به کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ارائه می دهند تا با این روش ها یادگیری برای آن ها راحت تر باشد. از موفقیت های خانم بوجاری، تدریس در آموزشگاه های علمی سراسر کشور و مدرس دانشگاه آزاد تهران شمال است.

خانم الهه بوجاری مدرک TTC را دریافت نموده اند و انواع کلاس های حضوری و غیر حضوری را برای تدریس به زبان آموزان برگزار می کنند. تدریس مهارت های اسپیکینگ، لیسینینگ، ریدینگ، رایتینگ، گرامر، وکب و کلاس های تقویتی برای کنکور، مدرسه و دانشگاه ارائه می شود. خانم بوجاری در کلاس های خود از فیلم و موسیقی داستان و …برای آموزش بهتر استفاده می کنند.

علی محزون

علی محزون

آقای علی محزون یکی از مدرسین زبان انگلیسی هستند که دارای مدرک لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه اکستر و کمبریج می باشند و در زمینه تدریس زبان سابقه ای نزدیک به 36 سال دارند. ایشان جزء معدود افرادی هستن که در انگلستان تحصیل کرده اند و موفق شده اند تا بیشتر از 1500 نفر را به زبان انگلیسی مسلط کنند. آموزش هایی که توسط آقای محزون ارائه می شود به صورت کامل به زبان آموزان می آموزد که به راحتی در مورد هر موضوعی که خواستند به زبان انگلیسی صحبت کنند و هم چنین حرف هایی که فرد مقابل می گوید را به درستی متوجه شوند.

در واقع می توان گفت که آقای علی محزون با توجه به تجربه و سابقه ای که دارد بهترین آموزش ها را به شما ارائه می دهد و کمک می کند تا به هر هدفی که از آموختن زبان انگلیسی دارید برسید. ایشان در کلاس های خود آموزش می دهند که چطور به صورت ذهنی و بدون غلط صحبت کرده و حرف های دیگران را متوجه شوید، هر کتابی که به زبان انگلیسی بود را مطالعه کنید و با لهجه زیبایی شروع به صحبت به زبان انگلیسی کنید.

شهرزاد بدیع

شهرزاد بدیع

خانم شهرزاد بدیع یکی از مدرسین زبان انگلیسی در اصفهان هستند که به صورت حضوری آموزش ها را ارائه می دهند. خانم بدیع دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه شیخ بهایی هستند و 5 سال سابقه در زمینه آموزش و تدریس زبان انگلیسی در مدرسه ملل و مدرسه گل یاس و حوزه هنری دارند. آموزش های ایشان باعث ارتقا نمره دانش آموزان و سطح علمی آن ها می شود، از ویژگی های تدریس ایشان، علاقه مند کردن دانش آموزان به درس زبان است.

خانم شهرزاد بدیع در زمینه مترجمی و چاپ کتاب و مقاله ها هم فعالیت کرده اند و 2 سال سابقه تدریس در مدرسه گل یاس، 3 سال سابقه تدریس در مدرسه ملل و 3 سال سابقه تدریس در حوزه هنری را داشته اند.

سیده سارا موسوی

سیده سارا موسوی

خانم سیده سارا موسوی از اساتید زبان انگلیسی در اصفهان می باشند که آموزش ها را به صورت حضوری به زبان آموزان ارائه می دهند. ایشان سه سال سابقه تدریس در آموزشگاه پارسا و حکیم را داشته اند هم چنین استاد دانشگاه غیر انتفاعی و استاد مدارس مختلفی بوده اند. از دیگر سوابق ایشان می توانیم به تدریس در مرکز زبان دانشگاه اصفهان و تدریس در موسسه های معتبر مانند صدر و جهاد اشاره کنیم.

ایشان یکی از رتبه برترها در ترجمه قرآن به انگلیسی بوده اند و دوره های آمادگی برای کنکور زبان انگلیسی  را تدریس کرده اند. کلاس های ایشان بیشتر مکالمه محور است اما با در نظر گرفتن نیاز زبان آموز تغییر می کند.

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی موضوعی است که می خواهیم در مورد این موضوع بیشتر توضیح دهیم. تقریبا در دنیای امروز همه اهمیت یادگیری زبان انگلیسی را می دانیم و به همین دلیل است که به دنبال بهترین کلاس زبان آنلاین هستیم. با توجه به اهمیت یادگیری زبان، بسیاری از خانواده ها فرزندان خود را از همان سنین کودکی به دنبال بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان خود هستند تا به این روش کودک با زبان انگلیسی آشنا شود.

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی

افراد بسیاری که در کودکی شرایط ثبت نام در کلاس های زبان را نداشته اند، تصمیم می گیرند تا در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی بزرگسالان در تهران ثبت نام کنند. می توانیم بگوییم که یادگیری زبان در هر سنی امکان پذیر است و زمان یادگیری به خود فرد بستگی دارد. اگر علاقه و انگیزه برای یادگیری بانی جدید وجود داشته باشد، این کار در هر سنی حتی در میان سالی هم امکان پذیر است.

چنان چه قصد دارید کودک خود را در سنین پایین در کلاس های زبان ثبت نام کنید، توصیه محققان این است که سن 3 تا 5 سالگی بهترین زمان برای یادگیری است چرا که بعد از این سن کودک وارد مدرسه شده و زبان جدیدی می آموزد بنابراین یادگیری دو زبان در سن 6 و 7 سالگی برای او بسیار سخت خواهد بود. اگر هم در سن 3 تا 5 سالگی شرایطی برای ثبت نام کودک خود در آموزشگاه ها نبود، بهتر است از سن 9 سالگی به بعد به فکر ثبت نام در کلاس های زبان باشید.

بهترین راهکار یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟

در این بخش از مقاله بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان می خواهیم چند راهکار کاربردی برای یادگیری زبان در خانه را بدهیم تا به این صورت با هزینه ای به صرفه تر زبان جدیدی را بیاموزید. اولین راهکار این است که مدرسین خصوصی که تدریس ها را به صورت آنلاین ارائه می دهند استفاده کنید. در این مقاله هم چند مدرس زبان انگلیسی که بهترین آموزش ها را ارائه می دهند را معرفی کرده ایم. راهکار بعدی این است که زبان را با دیدن فیلم و انیمیشن شروع کنید ما انیمیشن The Simpsons را معرفی می کنیم.

بهترین راهکار یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟

این انیمیشن در هر فرصتی به مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی روز دنیا می پردازد و همین موضوع باعث می شود تا برای یادگیری زبان تماشای آن بهترین انتخاب باشد. علاوه بر این باید به رادیو و پادکست ها گوش دهید، یکی از بهترین جاها radio.net است که موضوعات در آن تفکیک شده و به هر چیزی که علاقه داشته باشید می توانید گوش دهید. مورد بعدی که در منزل می توان استفاده کرد، کتاب هایی به زبان انگلیسی است که با مطالعه آن ها یادگیری برای تان راحت می شود.

روش مطالعه کتاب مهم است، اگر در مراحل اول یادگیری زبان انگلیسی هستید باید از کتاب های گرامر و لغات استفاده کنید و بعد از یادگیری تمام آن ها شروع به مطالعه کتاب ها و مجله های زبان انگلیسی کنید. در زمان مطالعه اگر به لغاتی برخوردید که نا آشنا بود در دفترچه یادداشت کنید. اگر بخواهیم چند کتاب هیجان انگیز معرفی کنیم، پیشنهاد ما Animal Farm، Charlie and the Chocolate Factory است. این کتاب ها داستان فوق العاده ای در مورد شکلات و شیرینی و دیگری در مورد مزرعه حیوانات است.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان همراه ما بودند. در این مقاله تمام تلاشمان را کردیم تا مدرسین زبان انگلیسی را معرفی کنیم و انتخاب را برای شما راحت تر نماییم. در ادامه مقاله توضیح دادیم که مدرس زبان انگلیسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد و در مورد سن یادگیری زبان انگلیسی گفتیم و چند راهکار برای یادگیری زبان در خانه را توضیح دادیم. امیدوارم که این مطالب مفید باشد و استفاده کنید. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان کدام است؟

انتخاب بهترین مدرس زبان انگلیسی در اصفهان شاید کمی سخت و پیچیده باشد و برای افرادی که زمان کافی برای این کار ندارند سخت و محال به نظر برسد. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا مدرسینی که در شهر اصفهان به کار تدریس زبان انگلیسی مشغول می باشند را معرفی کنیم تا انتخاب برای شما هم راحت شود. در این مقاله 10 مدرس را معرفی خواهیم کرد.

بهترین راهکار یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟

 • شرکت در کلاس های زبان آنلاین
 • استفاده از کتاب های لغت نامه
 • تماشای برخی فیلم و انیمیشن ها
 • صحبت کردن با خود به زبان انگلیسی
5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا