بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم درباره ی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران توضیح دهیم. صحبت کردن به زبان انگلیسی و یادگیری این زبان بین المللی برای همه به یک نیاز تبدیل شده است و تقریبا یک نفر از هر 5 نفر در جهان، می تواند به زبان انگلیسی صحبت کند. آموزشگاه های زیادی در سراسر ایران وجود دارد که این زبان را تدریس می کنند و هم چنین زبان انگلیسی از پایه هفتم در مدرسه هم آموزش داده می شود. شما می توانید با کمک آموزشگاه های زبان انگلیسی، این زبان را به صورت اصولی آموزش ببینید. در بهترینک تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین موسسات زبان تهران

ویژگی های آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر

بعد از زبان مادری، یادگیری زبان انگلیسی نه فقط در ایران بلکه در همه کشور ها فرا گیر شده است. خروجی یک آموزشگاه زبان خوب آن را از آموزشگاه های معمولی‌ متمایز می‌ کند. هر آموزشگاه در پایان دوره کلاس ها باید مدرک زبان به زبان آموزان خود ارائه بدهد. شما می توانید قبل از مراجعه حضوری، اسم آموزشگاه مورد نظر خودتان را سرچ کنید و به سایت آن آموزشگاه مراجعه کنید، تا از خروجی آن با خبر شوید و مطمئن شوید که آیا در این آموزشگاه می‌توانید به هدف نهایی خود که یادگیری زبان است برسید یا می توانید در یکی از آزمون های بین المللی موفق شوید یا خیر.

آموزشگاه های زبان انگلیسی در کشور ما فراوان هستند. آموزشگاه‌ های معتبر زبان در استخدام استادان حساسیت به خرج می دهند و سختگیر هستند. قبل از ثبت نام حتما از مدیر آموزشگاه از سوابق مدرسین بپرسید و مدارک و فعالیت‌ های قبلی آن ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی بررسی کنید. شما می توانید از زبان آموزانی که در آموزشگاه در حال تحصیل هستند درباره ی میزان رضایتشان از اساتید سوال بپرسید و از معتبر بودن آموزشگاه زبان انگلیسی مطمئن شوید. استادی که می خواهد زبان انگلیسی را تدریس کند، باید با تجربه باشد.

بهترین آموزشگاه زبان تهران به محیط آموزشگاه هم اهمیت می دهند، وجود فضای آرام از موارد مهم و ضروری است، زیرا شما در هنگام یادگیری و مطالعه باید تمرکز داشته باشید تا بتوانید به خوبی آموزش ببینید. امکاناتی که یک آموزشگاه زبان انگلیسی برای زبان آموزان فراهم می‌ کند، یکی ازمعیار های انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب می باشد. عدم استفاده از ابزارهای مدرن و امکانات آموزشی یک نقص بزرگ برای آموزشگاه محسوب می‌ شود. در هنگام ثبت‌ نام، به امکانات آموزشی و امکانات دیجیتال آموزشگاه توجه کنید.

یک آموزشگاه زبان خوب می‌تواند تأثیر بسیاری هم بر یادگیری شما و هم بر انگیزه و اراده شما در یادگیری بگذارد. منابع آموزشی مناسب بر روی تمام مهارت های زبان تمرکز می کند و یکی از نکات بسیار مهم می باشد. یک آموزشگاه خوب باید برای تمام دوره های سنی کلاس های آموزش زبان انگلیسی را برگزار کند که در ادامه بهترین کلاس زبان تهران را در اختیارتان قرار خواهیم داد. هم چنین آموزشگاه زبان خوب، شهریه مناسب برای کلاس زبان انگلیسی در نظر می گیرد تا همه مردم بتوانند در آن کلاس ثبت نام کنند و زبان انگلیسی را یاد بگیرند. یک آموزشگاه زبان خوب باید تدریس آنلاین هم داشته باشد.

سعی کنید در انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی حساسیت به خرج بدهید و تمام ویژگی ها و معیار های آموزشگاه مدنظرتان را بسنجید. یادگیری زبان انگلیسی از کودکی فواید بیشتری دارد. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ی بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را مطالعه کنید.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کدام است؟

برخی از ویژگی های یک آموزشگاه زبان معتبر در جدول زیر لیست شده است:

👨‍🏫 اساتید با تجربه و معلومات بالا استادان با تجربه باعث افزایش کیفیت یادگیری شما می شود.
👨‍💼 مدیریت قوی موسسه یه مدیریت توانمند کمک کننده در آموزش زبان آموزان و روند یادگیری آنها می باشد.
❤️ تجهیزات مناسب و بروز آموزشگاه باید از بروز ترین و بهترین تجهیزات برای تدریس استفاده کنند.
👩  آموزش برای تمامی سنین یک آموزشگاه معتبر برای تمامی سنین کلاس های آموزشی مربوطه برگزار می کند.
📃 دریافت مدرک معتبر آموزشگاه ها باید بعد از اتمام مراحل آموزشی مدرک معتبر به زبان آموزان خود ارائه دهد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کدام است؟

در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران اساتید حرفه ای و خوب در زمینه تدریس حضور دارند. اساتید امتحانات هیجان انگیز برای تشویق درس خواندن زبان آموزان در نظر می گیرند. بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی هر 4 مهارت را یعنی خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری را در وجود زبان آموزان تقویت می کند و از پایه با آن ها کار می کند تا به خوبی زبان انگلیسی را آموزش ببینند. هم چنین یک آموزشگاه زبان خوب از به روز ترین تجهیزات آموزشی برای تدریس زبان آموزان استفاده می کند تا زبان آموزان جذب شوند و برای یادگیری زبان انگلیسی بیشتر تلاش کنند. در ادامه 10 تا از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی از مبتدی یا پیشرفته

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا

این موسسه در تمامی سایت ها و مراجع به عنوان لینک اول موسسات آموزشی آمده است و تقریبا بدون رقیب در صدر جدول برترین موسسات آموزش زبان کشور قراردارد.

از جمله دلایل این موفقیت میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • کارکرد صرف و تخصصی بر آموزش زبان انگلیسی
 • استفاده از مجرب ترین و زبده ترین اساتید و کارشناسان آموزشی کشور
 • استفاده از اساتید به نام بین المللی و خارجی در دوره ها
 • برگزاری کلاسهای جانبی رایگان در کنار دوره های اصلی
 • استفاده از منابع به روز آموزشی
 • مشاوره و پشتیبانی مستم در طول دوره
 • و….

همچنین ایران اروپا موفق به کسب جوایز متعددی در این مسیر گردیده که از جمله این موارد میتوان به اخذ تندیس رضایتمندی مشتری در 4 سال پیاپی ،اخذ تندیس برند برتر موسسات کشور،تندیس نشان کیفیت و بهره ،تندیس برند ملی موسسات آموزشی و ده ها جوایز دیگر گردد که در نوع خود بینظیر میباشد.این موسسه در حال حاضر با دارا بودن بیش از 23000 دانشجوی فعال بزرگترین مجموعه آموزش زبان در کشور میباشد.

شماره تماس: 02149109000

آدرس سایت : www.iran-europe.net


آموزشگاه زبان انگلیسی ایرانیان

آموزشگاه زبان انگلیسی ایرانیان

موسسه زبان ایرانیان بیش از 10 سال است که در زمینه تدریس زبان های خارجی فعالیت خود را آغاز کرده است. این آموزشگاه هم کلاس های گروهی و هم خصوصی دارد که همه سنین می توانند از این کلاس ها استفاده کنند. اساتید آموزشگاه زبان ایرانیان از امکانات به روز و مدرن مانند فیلم، موسیقی برای تدریس استفاده می کنند. این آموزشگاه در پایان هر دوره مدرک رسمی و معتبر به شما ارائه می دهد.

تعداد نفرات در هر کلاس این آموزشگاه کم است تا فضای آموزشگاه آرام باشد. اساتید این آموزشگاه متخصص و با تجربه هستند و به بهترین روش زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهند. این آموزشگاه کلاس های خود را مطابق با استاندارد های بین المللی برگزار می‌ کند. آموزشگاه زبان ایرانیان علاوه بر تدریس حضوری تدریس آنلاین هم دارد و شما می توانید در هر کجای دنیا که هستید در کلاس های انگلیسی این آموزشگاه شرکت کنید.

آدرس آموزشگاه زبان ایرانیان: تهران، ضلع شمالی کاخ نیاوران، اول دوراهی کاشانک، جنب کتاب فروشی صادقی، پلاک 295

شماره تماس:  02122810482


آموزشگاه زبان انگلیسی دیاکو

آموزشگاه زبان انگلیسی دیاکو

آموزشگاه زبان دیاکو جزو بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران شناخته شده است و یکی از تخصصی ترین آموزشگاه های زبان انگلیسی به شمار می رود. این آموزشگاه علاوه بر زبان انگلیسی، زبان های آلمانی، فرانسه و اسپانیایی را هم تدریس می کند. آموزشگاه زبان دیاکو دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش دوره های مهارت آموزی زبان انگلیسی می باشد.

در آموزشگاه دیاکو، زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته به شما آموزش داده می شود و این آموزشگاه شما را برای آزمون های آیلتس، تافل و PTE آماده می کند. اساتید این موسسه زبان انگلیسی را با مهارت های پیشرفته به شما آموزش می دهند.

آدرس آموزشگاه زبان دیاکو: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، کوچه شریفی، شماره 2

شماره تماس: 02172114


آموزشگاه زبان انگلیسی گات

آموزشگاه زبان انگلیسی گات

آموزشگاه زبان گات به عنوان یکی از موفق ترین آموزشگاه های تدریس تمامی زبان های زنده دنیا است. دارای 6 شعبه در تهران و 1 شعبه در گرگان است. به جرات می توان گفت آموزشگاه گات یکی از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران می باشد، که توانسته بیش از 30 هزار زبان آموز موفق در آزمون های بین المللی مختلف در خود بپروراند. اساتید آموزشگاه زبان گات زبان انگلیسی را با جدیدترین ابزار های آموزشی، به زبان آموزان آموزش می دهد.

در این آموزشگاه اساتید به زبان آموزان تکنیک های صحیح شروع و پایان مکالمه شفاهی، روش های مدیریت زمان در آزمون، بررسی و حل تعداد زیادی نمونه سوال را یاد می دهند تا به راحتی بتوانند در آزمون های بین المللی موفق شوند. کتاب هایی با برند معتبر برای آموزش زبان آموزان در نظر گرفته می شود.

آدرس آموزشگاه زبان گات (شعبه مرکزی): تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگ سرای نور، پلاک 466

شماره تماس: 02144038846

آموزشگاه زبان انگلیسی آفاق

آموزشگاه زبان انگلیسی آفاق

آکادمی نام آشنای زبان آفاق با دو دهه سابقه موفق، تنها موسسه ای در ایران است که سیستم آموزشی خود را هم راستا با “آکسفورد آکادمی” و انتشارات یورک (ناشر تخصصی کتب آموزش زبان) هماهنگ و شبیه­ سازی کرده است. در حال حاضر آفاق برترین و بزرگترین مرکز آموزش زبان انگلیسی آنلاین ایران است که زبان آموزان آن از سراسر دنیا در دوره های این موسسه شرکت می کنند.

برخی مزایای اختصاصی کلاس های آنلاین آفاق:

 • مشاوره تخصصی رایگان جهت انتخاب منابع و مسیر آموزشی صحیح.
 • اعطای گواهینامه و مدارک معتبر بین المللی.
 • امکان مشاهده فایل ضبط شده کلاس ها در صورت غیبت.
 • پلتفرم آموزشی اختصاصی با کاربری آسان.
 • سرور اختصاصی و پر قدرت بر روی اینترنت ملی و بدون فیلتر.
 • امنیت حضور زبان آموزان خردسال در فضای مجازی.
 • Golden support یا برگزاری جلسات روزانه رفع اشکال رایگان علمی با سوپروایزر برای هر گروه سنی.
 • پشتیبانی یکپارچه امور زبان آموزان؛ از طریق تماس با خط چهار رقمی (0215148).
 • پیگیری روند آموزشی زبان­آموزان توسط منتورهای علمی
 • دسترسی به کلاس با بالاترین سرعت و کم ترین پهنای باند مورد نیاز در سراسر کشور و با بهترین کیفیت.
 • برگزاری دوره­های تربیت مدرس TTC.
 • آماده­سازی بیش از 10000 صفحه محتوای علمی توسط دپارتمان آموزش مؤسسه جهت استفاده اساتید در طول ترم.
 • برگزاری جلسه دیدار با اولیا (Coach).
 • فروش کتاب بصورت آنلاین و ارسال به سراسر ایران در هر ساعت از شبانه­روز.
 • امکان پرداخت شهریه و ثبت نام آنلاین.
 • ارزیابی نهایی عملکرد شما در طول ترم با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی.
 • صدور کارنامه آنلاین چند ساعت پس از آزمون.

آدرس سایت: www.afaq-lc.com

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران کمبریج در زمینه آموزش زبان های خارجی، یکی از معتبر ترین مراکز آموزشی می باشد. اساتید این آموزشگاه دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی یا دکتری آموزش زبان می باشند. این آموزشگاه از معروف ترین آموزشگاه های زبان در تهران است که بیشتر زبان های دنیا را تدریس می کند. اساتید این آموزشگاه از ابزار های به روز آموزشی برای تدریس زبان انگلیسی استفاده می کنند.

دوره کلاس های این آموزشگاه با تاکید بر مهارت مکالمه زبان انگلیسی و در جهت آمادگی زبان آموزان برای آزمون های بین المللی بر گزار می شود. قبل از شروع کلاس  شما تعیین سطح می شوید که این تعیین سطح کاملا رایگان است. آموزشگاه ایران کمبریج خدماتش را فقط برای گروه سنی بالای 18 سال ارائه می کند. این آموزشگاه تدریس مجازی زبان انگلیسی را هم دارد.

آدرس ایران کمبریج: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 27

شماره تلفن: 88854207-021


آموزشگاه زبان انگلیسی کانون زبان ایران

آموزشگاه زبان انگلیسی کانون زبان ایران

کانون زبان ایران به عنوان معتبرترین و قدیمی‌ ترین آموزشگاه زبان‌ های خارجی در تهران شناخته شده است. کانون زبان ایران در 31 استان و 135 شهر فعالیت می کند. کانون زبان ایران برای آموزش در تمام سطوح دوره های مختلف تشکیل داده است. این آموزشگاه علاوه بر آموزش حضوری آموزش آنلاین هم دارد که از نظر نکات آموزشی تفاوتی بین کلاس های آنلاین و حضوری وجود ندارد.

در این آموزشگاه 4 مهارت اصلی با روش های اصولی به افراد تدریس می شود و زبان آموزان بعد از تمام شدن این دوره ها به کلیه مهارت های زبان انگلیسی مسلط می شوند.

آدرس آموزشگاه زبان کانون زبان ایران: تهران، خیابان استاد مطهری، خیابان فجر، شماره 33

شماره تماس: 02188308032


آموزشگاه زبان انگلیسی پردیسان

آموزشگاه زبان انگلیسی پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان از سال 1384 فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرده است. با همکاری جمعی از اساتید برتر، زبان های  انگلیسی، آلمانی و فرانسه  و ترکی استانبولی و … در این آموزشگاه تدریس می شود. برای دوره آموزش زبان انگلیسی مخصوص بزرگسالان، در آموزشگاه پردیسان، از کتاب‌ های ویرایش جدید American English File استفاده می‌شود. این آموزشگاه شعبه های زیادی در سراسر تهران دارد و تدریس آنلاین هم برای کسانی که ساکن تهران نیستند، در نظر گرفته است.

آموزشگاه زبان پردیسان با مجوز آموزش و پرورش در حال حاضر 10 شعبه فعال در سطح شهر تهران دارد. شما می توانید بعد از گذراندن هر کتاب، جهت اخذ مدرک اقدام کنید. اساتید این مجموعه از به‌ روزترین متدهای آموزشی جهان استفاده می کنند، تا در زمان کوتاه زبان انگلیسی را به شما آموزش دهند. در آموزشگاه پردیسان شما می‌توانید 4 مهارت را با استفاده از آخرین متدهای روز دنیا، یاد بگیرید و دیگر مشکلی در زبان انگلیسی نخواهید داشت.

آدرس آموزشگاه زبان پردیسان: تهران، فلکه اول تهرانپارس، نبش 148 شرقی، پلاک 70

شماره تلفن: 02177744957


آموزشگاه زبان انگلیسی سخن برتر

آموزشگا زبان انگلیسی سخن برتر

آموزشگاه سخن برتر 20 سال است که به صورت رسمی فعالیت خود را با مجوز از وزارت ارشاد تحت نام موسسه فرهنگی سرای اندیشه آسمان آغاز کرده است. این موسسه بر آموزش خصوصی توصیه می کند و زبان های انگلیسی، ترکی آلمانی، چینی و … بیشتر به صورت خصوصی در این آموزشگاه تدریس می شود. آموزشگاه سخن برتر برای تدریس زبان انگلیسی از جدید ترین ابزار های آموزشی استفاده می کند تا زبان آموزان به هدفشان برساند.

کلاس های خصوصی این آموزشگاه هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شود. اساتید این مجموعه بر لهجه شما کار می کنند تا بتوانید به خوبی صحبت کنید. استادانی که در این مجموعه حضور دارند، به بیشتر زبان های خارجی تسلط کامل دارند. این آموزشگاه برای زبان آموزان کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت فشرده را برگزار می کند. هم چنین کلاس های خصوصی تافل و آیلتس هم در این آموزشگاه برای آمادگی زبان آموزن برای آزمون بر گزار می شود.

آدرس آموزشگاه زبان سخن برتر: تهران، ميدان انقلاب، جنب بانک شهر، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس:  02166475012


آموزشگاه زبان انگلیسی گاما

آموزشگاه زبان انگلیسی گاما

آموزشگاه زبان گاما یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در تهران است که با تمامی معیار ها تطابق دارد. این آموزشگاه به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور شناخته شده است. آموزش در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در هر دوره به هدف خود برسد. آموزشگاه گاما دوره های آموزشی خود را تضمین می کند و در صورت لازم چندین بار به شاگردانش رایگان آموزش می دهد. صفر تا صد زبان انگلیسی به شما آموزش داده می شود و شما می توانید پس از پایان دوره و گذراندن آزمون آیلتس و تافل از این آموزشگاه مدرک معتبر و رسمی دریافت کنید.

اساتید آموزشگاه گاما از بین صد ها مدرس برگزیده و با فرایندی دقیق انتخاب می شوند که از سطح علمی بالا و قدرت بیان فوق العاده ای برخوردار هستند. این آموزشگاه به صورت مداوم منابع آموزشی خود را به روز می کند و از کتاب های کمک آموزشی برای یادگیری بهتر زبان آموزان استفاده می کند.

آدرس آموزشگاه زبان گاما: تهران، میرداماد جنب پمپ بنزین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک 177

شماره تماس:  02191002349


آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد جزو موسساتی است که دانشجویان به دلیل به روز بودن متد های آموزشی آن و استفاده از متد های آموزشی دانشگاه آکسفورد برای یادگیری زبان انگلیسی به این آموزشگاه مراجعه می کنند. هم چنین این موسسه عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد است. این آموزشگاه با سری فیلم های آموزش زبان انگلیسی extra با زبان آموزان به صورت کامل کار می کند و فیلم های آموزشی زبان انگلیسی را به صورت رایگان در اختیارشان قرار می دهد.

این آموزشگاه تدریس آنلاین هم برای کسانی که دسترسی به کلاس های حضوری ندارند برگزار می کند. هم چنین شما قبل از ثبت نام در این آموزشگاه  چه به صورت مجازی و چه حضوری تعیین سطح می شوید.

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد: تهران، ميدان هفت تير، جنب فروشگاه ياس ، كوچه شريعتي پلاک 13

شماره تماس: 02188891669


فواید یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی، انعطاف پذیری مغز را افزایش می دهد. افرادی که به دو زبان تسلط داشته باشند، به طور مداوم در آزمون های استاندارد نمره های بهتری را کسب می کنند. یادگیری زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها آسان تر است و شما با یادگیری زبان انگلیسی می توانید در بسیاری از کشور های خارج از کشور تحصیل کنید. علاوه بر زبان مادری همه کشور ها از زبان انگلیسی استفاده می کنند، برای مثال شما با بلد بودن زبان انگلیسی می توانید به راحتی در کشور هایی مانند، آلمان ترکیه و … تحصیل کنید.

اگر قصد تحصیل در دانشگاه هایی مانند آکسفورد، هاروارد، استنفورد، کمبریج و MIT را دارید که آرزو و هدف بسیاری از افراد در سراسر دنیا است. در این صورت شما حتما باید زبان انگلیسی را به طور کامل بلد باشید. شما با دانستن این زبان می توانید به راحتی به خارج از کشور سفر کنید و با مردم کشور های دیگر ارتباط بر قرار کنید. بیش از 60 کشور انگلیسی زبان در کل جهان وجود دارد و شما با دانستن زبان انگلیسی می توانید به راحتی به این کشور ها سفر کنید.

فواید یادگیری زبان انگلیسی

شما با یادگیری زبان انگلیسی چه از نظر روحی و چه از نظر اقتصادی می توانید به خوبی رفتار کنید. هم چنین، شما می توانید پس از یادگیری زبان انگلیسی و گذراندن دوره های تربیت مدرس، تدریس زبان انگلیسی را شروع کنید، که این موضوع یکی از بهترین فواید یادگیری زبان انگلیسی است زیرا شما با یادگیری زبان انگلیسی صاحب شغل می شوید. اگر شما به طور کامل به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید، می توانید در زمینه مهمان دار هواپیما مشغول به کار شوید.

بنابراین زبان انگلیسی شانس شما را برای پیدا کردن یک شغل مناسب افزایش می دهد. یکی از مهارت های مهم برای کارفرمایان، بلد بودن زبان انگلیسی است. دانستن زبان انگلیسی سبب افزایش اعتماد به نفس خودتان هم می شود، زیرا یک مهارت مهم است. اگر شما قصد دارید رشته هایی مانند وکالت، دکتری و خیلی از رشته های دیگر را در دانشگاه بخوانید، حتما باید به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. هم چنین می توانید به راحتی کار با ابزاری مانند کامپیوتر و انواع نرم افزارها را یاد بگیرید.

تقریبا حدود 70 درصد وب سایت های مهم دنیا انگلیسی اند. زبان انگلیسی برای تحصیل در علوم مرتبط با فناوری ضروری است.

چه عواملی در یادگیری زبان انگلیسی تاثیر گذار است؟

شما ابتدا باید هدفتان را از یادگیری زبان انگلیسی شناسایی کنید، تا در وسط یادگیری این زبان پشیمان و خسته نشوید، این که شما دقیقا بدانید از یادگیری زبان انگلیسی دنبال چه هستید بسیار مهم است. اگر برای مهاجرت تحصیلی بخواهید زبان انگلیسی را یاد بگیرید، باید با توجه به اولویت‌ های کشور های خارجی، در دروه‌ های آیلتس یا تافل شرکت کنید. شما علاوه بر کلاس هایی که در آن شرکت می کنید، باید خودتان چند نکته را رعایت کنید تا زبان انگلیسی را به صورت کامل و اصولی یاد بگیرید.

شما باید گرامر زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرید تا بتوانید روان صحبت کنید. آموزشگاه  ها به شما می گویند که حتما یک دیکشنری دو زبانه انگلیسی به فارسی تهیه کنید، تا بتوانید معنی لغات را به راحتی یاد بگیرید و از آن برای جستجو و مطالعه ی لغات جدید استفاده کنید. سعی کنید فیلم های انگلیسی بدون ترجمه ببنید، این روش کمک زیادی در یادگیری زبان انگلیسی به شما می کند. سعی کنید دایره لغات خود را گسترش دهید و لغات زیادی را یاد بگیرید.

چه عواملی در یادگیری زبان انگلیسی تاثیر گذار است؟

یادگیری زبان انگلیسی مستلزم تکرار مداوم است. سعی کنید از دوره های آموزشی صوتی هم استفاده کنید تا تلفظ لغات را بهتر یاد بگیرید. بعد از یاد گرفتن لغات سعی کنید روی مکالمه ها تمرکز کنید، تا صحبت کردن را بیاموزید. شما می توانید با تمرین و پشتکار و حوصله این زبان بین المللی را به راحتی یاد بگیرید و بهره مندی از مدرسین با دانش و با سابقه بیش از یک دهه تدریس موفق در این زمینه به شما کمک زیادی می کند.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران

کلام آخر

از شما عزیزان بسیار متشکرم که تا انتهای مقاله ی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران همراه ما بودید. در این مقاله درباره فواید یادگیری زبان انگلیسی و عواملی که باعث می شود زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرید، توضیح دادیم. هم چنین ویژگی آموزشگاه های زبان انگلیسی معتبر را به شما توضیح دادیم. یک آموزشگاه زبان خوب، می‌تواند تأثیر زیادی هم بر یادگیری شما و هم انگیزه و اراده شما در یادگیری بگذارد. امیدوارم مطالب گفته شده برایتان مفید واقع شود و در صورت مطالعه مقاله اگر سوالی داشتید می توانید کامنت بگذارید.

قبل از ثبت نام در آموزشگاه زبان انگلیسی چه کاری انجام دهیم؟

آموزشگاه های زبان انگلیسی در کشور ما فراوان هستند. آموزشگاه‌ های معتبر زبان در استخدام استادان حساسیت به خرج می دهند و سختگیر هستند. قبل از ثبت نام حتما از مدیر آموزشگاه از سوابق مدرسین بپرسید و مدارک و فعالیت‌ های قبلی آن ها در زمینه آموزش زبان انگلیسی بررسی کنید. شما می توانید از زبان آموزانی که در آموزشگاه در حال تحصیل هستند درباره ی میزان رضایتشان از اساتید سوال بپرسید و از معتبر بودن آموزشگاه زبان انگلیسی مطمئن شوید. استادی که می خواهد زبان انگلیسی را تدریس کند، باید با تجربه باشد.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی در زندگی چیست؟

یادگیری زبان انگلیسی تاثیرات بسزایی در زندگی افراد دارد و همینطور باعث افزایش فرصت های شغلی ما می شود در کنار آن در مسافرت های بین المللی و کمک به ارتباط گیری افراد با مردمان کشور های دیگر می شود زیرا زبان انگلیسی زبان بین المللی در جهان می باشد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران کدام است؟

در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی اساتید حرفه ای و خوب در زمینه تدریس حضور دارند. اساتید امتحانات هیجان انگیز برای تشویق درس خواندن زبان آموزان در نظر می گیرند. بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی هر 4 مهارت را یعنی خواندن، نوشتن، گفتاری و شنیداری را در وجود زبان آموزان تقویت می کند و از پایه با آن ها کار می کند تا به خوبی زبان انگلیسی را آموزش ببینند. هم چنین یک آموزشگاه زبان خوب از به روز ترین تجهیزات آموزشی برای تدریس زبان آموزان استفاده می کند تا زبان آموزان جذب شوند و برای یادگیری زبان انگلیسی بیشتر تلاش کنند. در ادامه با بهترینک همراه باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا