بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز ⭐【آپدیت1403】✅

امروزه لزوم یادگیری زبان برای همه اثبات شده است. در این میان انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب می تواند به شما کمک کند تا از مسیر یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت را ببرید. استفاده از تجهیزات عالی، منابع آموزشی معتبر و اساتید متبحر می تواند منجر به تسریع فرآیند یادگیری شما شود. در نتیجه انتخاب بهترین گزینه، بهترین کار است! در این مقاله از سری مقالات معرفی آموزشگاه ها، قصد داریم شما را با 10 مورد از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز آشنا کنیم.

تعیین سطح زبان انگلیسی شما چگونه انجام می شود؟

تعیین سطح زبان انگلیسی شما چگونه انجام می شود؟

در واقع پس از مرحله انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز یا هر شهر دیگری، مرحله ثبت نام و نهایتا تعیین سطح انجام می شود. آموزشگاه زیان، برای کلاس بندی زبان آموزان با سطح مشابه نیاز به آزمون تعیین سطح دارد. این آزمون می تواند به مدرس کمک کند تا بتواند مفاهیم جدید و آنچه که شما برای پیشرفت سطح زبان خود به آن نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهد. سطح زبان انگلیسی بر اساس استاندارهای موجود به 6 بخش تقسیم می شود و این 6 سطح به شرح زیر است:

 • A1 یا Begginer
 • A2 یا Pre – intermediate
 • B1 یا intermediate
 • B2 یا Upper – intermediate
 • C1 یا Advanced
 • C2 یا Mastery

برای تعیین سطح استاندارد و شناسایی میزان تسلط شما به مهم ترین فاکتورهای مهارت زبان انگلیسی، 4 مورد به صورت علمی مورد بررسی قرار می گیرد که همان واژه ها، گرامر و قواعد، مهارت های شنیداری و مهارت گفتاری است. برخی سوالات که معمولا در تعیین سطح زبان آموزان از آن ها پرسیده می شود شامل معرفی خود، علایق، دلیل اصلی شرکت در کلاس آموزش زبان، سطح زندگی، مهارت های علمی و یا هنری و فنی، دیدگاه فرد درباره انسان و محیط اطراف و سوالاتی از این دست می باشد.

بهترین آموزشگاه زبان در اهواز کدام است؟

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز کدام است؟

آموزشگاه های معتبر زیادی در اهواز وجود دارند که شما می توانید از آن ها برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی کمک بگیرید. اما اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز هستید و تمایل دارید با حرفه ای ترین حالت فرآیند آموزشی خود را تکمیل کنید، بهتر است تا این بخش را با دقت بیشتری تا انتها دنبال کنید. بهترین آموزشگاه زبان، صرفا موردی نیست که ظاهر فوق العاده ای داشته باشد و تمرکز اصلی شما باید بر روی شیوه تدریس، کتاب های آموزشی و البته مدرس کلاس ها باشد.

در ادامه به معرفی 10 مورد از بهترین آموزشگاه های زبان در اهواز می پردازیم:

آموزشگاه زبان انگلیسی ارمانیا (Ermania)

آموزشگاه زبان ارمانیا اهواز

جالب است بدانید مرکز آموزش زبان ارمانیا در سال 1392 با اختراع دومین دستور زبان تخصصی مشهور شد. در این ساختار شما نیازی به یادگیری گرامر های پیچیده ندارید و تنها از 3 فرمول اصلی برای تبدیل جمله فارسی به انگلیسی استفاده می کنید. در سال 97 ارمانیا کار خود را چاپ کتاب واژگان تخصصی تکمیل کرد و در حال حاضر با برگزاری دوره های تخصصی 5 ماهه و آیلتس و … جزو بهترین آموزشگاه های زبان اهواز می باشد. ناگفته نماند این مرکز از اساتید باتجربه و مجربی برای آموزش زبان آموزان بهره می برد و شما می توانید در مورد سابقه فعالیت آن ها جستجو کنید و در نهایت اقدام به ثبت نام نمایید.

آدرس آموزشگاه: اهواز، کیانپارس، ابتدای وهابی، روبروی رستوران کنجد، مجتمع داوری، طبقه دوم

شماره تماس آموزشگاه: 09160433518

آموزشگاه زبان انگلیسی گویا

آموزشگاه زبان گویا اهواز

اگر قصد گرفتن مدرک آیلتس خود را دارید باید به شما بگوییم که تنها مرکز برگزار کننده آزمون آیلتس در استان خوزستان، مرکز تخصصی زبان گویا می باشد. وجود تجهیزات عالی به همراه منابع معتبر و البته پیگیری مستمر زبان آموزان از جمله مواردی است که در این آموزشگاه به چشم می خورد. این مرکز با دو شعبه فعال، به شما کمک می کند تا با برنامه ریزی درست و استفاده از امکانات آموزشی بهترین نتیجه را در این آزمون بدست آورید.

آدرس آموزشگاه: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض

شماره تماس آموزشگاه: 06133905039

آموزشگاه زبان آکسفورد (Oxford)

آموزشگاه زبان آکسفورد اهواز

یکی از تفاوت های اصلی زبانسرای آکسفورد با دیگر آموزشگاه های زبان، برگزاری دوره های متنوع در روزهای مختلف و ساعت های متفاوت است که موجب می شود تا شما حق انتخاب بیشتری برای ساعت های کلاس خود داشته باشید. این مرکز با بهره گیری از تیم مدرسین مجرب و البته استفاده از امکانات به روز در حوزه یادگیری زبان، می تواند تجربه شیرینی برای شما به وجود آورد.

آدرس آموزشگاه: اهواز، چهارراه نادری، خیابان کافی نبش خیابان کرمی خراط

شماره تماس آموزشگاه: 06132935004

آموزشگاه کانون زبان ایران

آموزشگاه زبان انگلیسی کانون زبان ایران

 

این آموزشگاه قبلا با نام آموزشگاه زبان ایران – آمریکا مشغول فعالیت بوده است و بعدها نام خود را به کانون زبان ایران تغییر داده است. آغاز فعالیت این مرکز به سال 1304 بر می گردد. این مرکز به دلیل وجود شعبات مختلف، یکی از شناخته شده ترین مراکز آموزش زبان در کشور است. جالب است بدانید کانون زبان ایران در 300 مرکز آموزشی خود حدود یک میلیون زبان آموز دارد و با بهره گیری از مدرسین متبحر و سیستم آموزشی به روز به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین نتیجه را در مسیر یادگیری خود کسب کنید.

آدرس آموزشگاه: اهواز، امانیه، خیابان دز غربی، جنب دبستان بهشت اندیشه

شماره تماس آموزشگاه: 06133339143

آموزشگاه زبان اندیشه سازان

آموزشگاه زبان اندیشه سازان اهواز

شروع فعالیت رسمی آموزشگاه زبان اندیشه سازان در اهواز به سال 1379 باز می گردد. این مرکز هم اکنون 4 شعبه فعال دارد و در آموزش خود از روش های جدید و نوین نیز بهره می برد. همکاری با مدرسین خوب و با تجربه از ویژگی های آموزشگاه اندیشه سازان می باشد. این مرکز در کنار دوره های اصلی خود، دوره های تکمیلی از جمله Free Discussion را نیز برگزار می کند و هدف اصلی آن پیشرفت و رضایت زبان آموزان است.

آدرس آموزشگاه: امانیه، خیابان شهید منصفی شرقی، جنب بانک مسکن

شماره تماس: 06133333231

آموزشگاه زبان داناراد

آموزشگاه زبان داناراد اهواز

استفاده ازسیستم آموزشی هوشمند، منابع و تجهیزات به روز و اساتید مجرب و حتی پشتیبانی طلایی به مدت 6 ماه پس از گرفتن مدرک همه و همه امکاناتی است که بعد از  انتخاب و ثبت نام در این مرکز به شما تعلق خواهد گرفت. این آموزشگاه زبان با پشتیبانی تمام وقت خود به شما کمک می کند تا در هر زمان که به مشکل برخوردید بتوانید در کم ترین زمان، بهترین پاسخ را بیابید.

آدرس آموزشگاه: اهواز، صد دستگاه باهنر، بلوار اصلی معلم کوی ایثار خیابان ایثار 2، پلاک 13

شماره تماس: 09386894775

آموزشگاه زبان گفتمان

آموزشگاه زبان گفتمان اهواز

زبانسرای گفتمانم در سال 1393 در شهر اهواز و البته با هدف آموزش زبان آموزان با شیوه جدید و ابزار های آموزشی نوین کار خود را آغاز کرد و در حال حاضر با حدودو 200 زبان آموز در حال فعالیت می باشد. ارائه خدمات آنلاین آموزشی مانند تعیین سطح آنلاین، آزمون آنلاین و البته کلاس های آنلاین، یکی از مزیت های این مرکز به حساب می آید.

آدرس آموزشگاه: اهواز، خیابان سیمتری، نبش خیابان شریف زاده

شماره تماس: 06132212622

کتاب های آموزشی معتبر در حوزه یادگیری زبان

کتاب های آموزشی معتبر در حوزه یادگیری زبان

این موزد که بخواهید در مورد کتاب های آموزشی معتبر در حوزه آموزش زبان بیشتر بدانید زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که در حین تحقیقات میدانی و حضوری خود برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز از مدیریت آن مرکز درباره کتاب های آموزشی که قرار است تدریس شوند نیز سوال بپرسید. البته کتاب های بسیاری در این حوزه به عنوان کتب معتبر شناخته شده اند. این که معیار ما درباره یک منبع مکتوب آموزشی چیست صرفا معروف بودن آن منبع نیست بلکه باید هر چهار مهارت اصلی زبان را در شما ارتقا دهد. یعنی هم مهارت های شنیداری و گفتاری و هم مهارت گرامری و واژگان شما بهبود پیدا کند.

چند نمونه از نامدارترین منابع آموزشی زبان عبارتند از:

 • American English File
 • Four Corners
 • Top Notch
 • Cutting Edge
 • Interchange
 • Family and Friends
 • English For Everyone
 • English File
 • Viewpoint
 • Summit

شما می توانید قبل از ثبت نام در هر آموزشگاهی اطلاعات تکمیلی در این زمینه را به صورت کامل از آموزشگاه دریافت کنید و از طریق جستجو در اینترنت یا مشاوره با افرادی که در حوزه آموزش زبان فعالیت حرفه ای داشته اند، بهترین گزینه را انتخاب کنید. بیشتر آموزشگاه های زبان در وب سایت های رسمی خود اطلاعات کاملی درباره کتب آموزشی، نام اساتید، ساعات برگزاری کلاس و البته تاریخ آزمون را در اختیار شما قرار داده اند. پس در صورتی که قصد مراجعه حضوری ندارید از طریق وب سایت ها و شبکه های اجتماعی نیز می توانید در رابطه با نحوه آموزش و ابزار های آن تحقیق کنید.

کلام آخر

در این مقاله شما را با چند مورد از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اهواز آشنا کردیم. باید به این موضوع توجه داشته باشید که قبل از ثبت نام در هر آموزشگاهی سوالاتی از قبیل رزومه مدرس، ارائه مدرک معتبر، نحوه دسترسی، تعداد شعبات، منابع آموزشی و … را به صورت کامل مطرح کنید و البته در صورت امکان با پرس و جو از زبان آموزان آن آموزشگاه، رضایتمندی آن ها را نیر مد نظر قرار دهید. به یاد داشته باشید با گسترش فعالیت های آموزشی به شکل آنلاین و فراهم شدن بستر های مورد نیاز آن، شما می توانید در صورت تمایل کلاس های آنلاین شهرهای دیگر مانند تهران را نیز به شکل آنلاین ثبت نام کنید و از خدمات آن بهره مند شوید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا