بهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان【آپدیت 1403】✅️

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان هستید و زمان اندکی برای یادگیری این زبان دارید نگران نباشید، زیرا در این مطلب قصد داریم ۱۰ تا از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان را به شما معرفی کنیم. همان طور که می دانید انتخاب یک آموزشگاه خوب همواره دغدغه‌ اصلی زبان آموزان به شمار می رود و افراد تمایل دارند در آموزشگاهی ثبت نام کنند که خدمات آموزشی را به طور کامل به آن ها ارائه دهد و از اساتید و دوره های آموزشی جامعی بهره ببرد. در ادامه معرفی تعدادی از معروف ترین و بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان همراه ما باشید.

علت محبوبیت زبان ترکی استانبولی در ایران

علت محبوبیت زبان ترکی استانبولی در ایران

همان طور که می‌ دانید ترکیه در همسایگی بسیار نزدیک ایران قرار دارد. کشور ترکیه دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است به همین دلیل همه روزه افراد بسیاری تلاش می کنند تا برای دیدن مناطق گردشگری ترکیه، به این کشور سفر کنند. جالب است بدانید زبان ترکی استانبولی شباهت زیادی به زبان آذری دارد و دارای کلمات عربی و فارسی زیادی می باشد. از این رو یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان چمدان سخت نیست.

برای عامل دیگر که موجب محبوبیت کشور ترکیه نزد ایرانیان شده است می توان به اقتصاد پویای آن اشاره کرد. بسیاری از سرمایه داران ایرانی جهت ثبت شرکت و انجام معاملات تجارب خود و ارتباط آسان با کشورهای اروپایی به ترکیه سفر می کنند.

همچنین ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران، به یک مقصد اصلی برای مهاجرت تبدیل شده است و همه روزه افراد بسیاری به قصد مهاجرت به کشور ترکیه، قصد خروج از ایران را دارند. به همین دلیل ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی راهی آسان برای یادگیری این زبان کاربردی است. همچنین یادگیری زبان ترکی استانبولی برای نوجوانان و افرادی که قصد ادامه تحصیل و کار در کشور ترکیه را دارند بسیار اهمیت دارد.

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان کدام است؟

امروزه زبان ترکی استانبولی به یکی از کاربردی ترین زبان های رایج در میان مردم ایران تبدیل شده است. از طرفی همسایگی با کشور ترکیه موجب شده تا مردم جهت مهاجرت، تفریح و مسافرت، تحصیل و مبادلات تجاری علاقه زیادی به یادگیری این زبان پیدا کنند. یادگیری این زبان به دو روش؛ تحصیل در دانشگاه و یادگیری در مراکز آموزشی آزاد انجام می پذیرد.

البته توجه داشته باشید یادگیری زبان ترکی استانبولی در دانشگاه، بسیار تخصصی و اصولی انجام می شود، اما نکته‌ حائز اهمیت در این روش زمان بر بودن آن است که برای مسافران و تاجران مناسب نمی باشد. بنابراین سریع ترین راه برای یادگیری این زبان مراجعه به بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان است. اگر به زبان آلمانی نیز علاقه مند می باشید پیشنهاد ما به شما این است که به بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان مراجعه کرده و زیر نظر مجرب ترین دبیران این عرصه به آموزش زبان آلمانی در کنار زبان ترکی استانبولی بپردازید.

بدون شک منظور از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان، مرکزی است که خدمات آموزشی متنوعی را به زبان آموزان ارائه دهد. این خدمات باید به گونه ای باشد تا زبان آموزان مطابق با شرایطی که دارند گزینه مناسب خود را انتخاب نمایند. همچنین بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باید این زبان را از اصول ابتدایی تا پیشرفته به زبان آموزان آموزش دهد. همچنین بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باید آموزش های خود هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار نماید. که معمولا هزینه آموزش های آنلاین از کلاس های حضوری کمتر است‌.

در ادامه به معرفی تعدادی از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان می پردازیم. همراه ما باشید.

آموزشگاه زبان گاما (فرهنگ پژوهان دانش) اصفهان

آموزشگاه زبان گاما اصفهان

آموزشگاه گاما (فرهنگ پژوهان دانش)، با ۱۳ سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش زبان ترکی استانبولی یکی از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان شناخته می شود. این موسسه در شهرهایی نظیر تهران، بوشهر یزد و شیراز نیز فعالیت می کند. کلاس های آموزشی در این موسسه اعتبار جهانی دارند و از سطح بسیار بالایی برخوردار هستند‌. موسسه گاما به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان، تمامی نیاز شما به یادگیری این زبان را پاسخ می دهد.

این موسسه علاوه بر کلاس های آموزشی عمومی، آزمون های تومر یوس آلس را در قالب پکیج های آموزشی ارائه می دهد. آموزشگاه گاما به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان همواره سعی کرده از اساتید مجرب و توانمند بهره ببرد. دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شود شامل ۲ دوره اصلی است. این دوره ها عبارتند از؛

 • دوره کاربردی زبان ترکی استانبولی روزمره A1

دوره کاربردی از محبوب ترین دوره هایی است که در دپارتمان ترکی استانبولی جنوب برگزار می شود و افراد زیادی تمایل به شرکت در این دوره را دارند. این دوره برای کسانی که قصد تحصیل، مهاجرت و ایجاد اشتغال در ترکیه را دارند بهترین گزینه است. بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی این دوره را با هدف یادگیری سریع زبان آموزان برگزار می کند. در این دوره ۴ مهارت صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن به متقاضیان آموزش داده می شود.

 • دوره ترمیک زبان ترکی استانبولی با مدرک تومر

در دوره ترمیک آموزش زبان ترکی استانبولی، مدرسان بیشتر بر روی متن کتاب تمرکز می کنند و به صورت آکادمیک به پیش می روند. در این دوره شامل ۲۰ ترم است و هر ترم تقریبا دو ماه و نیم طول می کشد.

آدرس: توحید میانی، کوچه 20 (جنب بانک سامان)، سمت چپ ساختمان دوم، پلاک 95

شماره تماس: 03136691367

آموزشگاه زبان امیرکبیر اصفهان

آموزشگاه زبان امیرکبیر اصفهان

 

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی امیرکبیر دارای سال ها تجربه در زمینه آموزش زبان های مختلف به زبان آموزان است. این موسسه به عنوان یک مرکز تخصصی یکی از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان محسوب می شود. از جمله خدماتی که در آموزشگاه زبان امیرکبیر صورت می گیرد می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • تدریس سطوح مختلف زبان ترکى استانبولی از پایه تا پیشرفته
 • برگزاری دوره هاى آمادگى جهت انجام آزمون هاى زبان ترکى
 • برگزاری دوره هاى تخصصى ترجمه
 • برگزاری دوره هاى تخصصى معلمى زبان ترکى استانبولی با ارائه مدرک معتبر و ضمانت کاری
 • رزومه نویسى حرفه ایى با ضمانت مصاحبه
 • برگزارى دوره هاى عمومى و خصوصى بر اساس شرایط زبان آموزان

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، ابتدای کوچه ۳۵ (مسجد الرضا) پلاک ۸۰

شماره تماس: 03136635020

آموزشگاه سخن سرایان اصفهان

آموزشگاه زبان سخن سرایان اصفهان

 

گزینه دیگر در لیست بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان به آموزشگاه سخن سرایان اصفهان تعلق می گیرد. این آموزشگاه با ۲۰ سال سابقه کاری و دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و یکی از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان شناخته می شود. سخن سرایان به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان همواره تلاش دارد آموزش های به روز و با کیفیتی را به زبان آموزان خود ارائه دهد.

جالب است بدانید این مجموعه اولین آموزشگاه برگزار کننده دوره های آموزشی زبان ترکی استانبولی در اصفهان است و در این زمینه از مدرسان بسیار باتجربه و با دانش به روز بهره می برد. دوره های برگزار شده در آموزشگاه سخن سرایان شامل سطوح مختلف A1،A2،B1،B2 است. هر یک از این سطوح شامل ۲ ترم دو ماهه است. پس از اتمام ترم ها، زبان آموزان می توانند در آزمون های تومر، یوس و غیره شرکت کنند.

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی نزدیک به چهارراه پلیس نبش کوچه شهید امیری، روبروی آزمایشگاه دی پلاک ۱۴۷

شماره تماس: 03136285448

آموزشگاه زبان نامی

آموزشگاه زبان نامی

آموزشگاه زبان نامی با تخصص و تبحر مکفی به انتخاب و پذیرش اساتید خبره و حرفه ای پرداخته با تجارب چندین ساله خود آموزشگاهی کامل در اصفهان دایر کرده است. مدیریت مجموعه با آموزن های لازمه زبان آموز را تعیین سطح می کند و با توجه به دانسته های زبان آموز مراحل ثبت نام را تکمیل می کند. در این مجموعه زبان آموزان در انتهای دوره مدرک معتیری از سوی آموزشگاه دریافت می کنند.

آدرس: اصفهان، محله جاده ذوب آهن، خیابان جانبازان، خیابان استاد شهریار

شماره تماس: 03137782172

آموزشگاه زبان سفیر اندیشه اصفهان

آموزشگاه زبان سفیر اندیشه اصفهان

 

آموزشگاه زبان سفیر اندیشه اصفهان دارای ۲۲ سال سابقه کاری در حوزه آموزش زبان های مختلف به متقاضیان است. این آموزشگاه به عنوان یکی از قدیمی ترین و بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان شناخته می شود. جالب است بدانید سفیر اندیشه اصفهان در سال ۱۳۸۰ با نام گنجینه زبان انگلیسی فعالیت حرفه ای خود را شروع کرد و پس از گذشت ۱۳ سال با نام سفیر اندیشه به فعالیت خود ادامه داد.

اگر قصد ادامه تحصیل یا مهارت و زندگی در کشور ترکیه را دارید و می خواهید در آزمون های ترکی استانبولی موفق شوید آسان ترین راه شرکت در دوره های آموزشی بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان است. لازم است بدانید موسسه سفیر اندیشه، جهت آموزش زبان آموزان خود از روش Yeni Hitti بهره می برد. کتاب های مجموعه Hitti شامل سه سطح اصلی از مبتدی تا پیشرفته هستند. همچنین متد Yeni Hitti دارای کتاب درس، کتاب تمرین و فایلهای های صورتی می باشد. متد Yeni Hitti تاثیر زیادی بر تقویت مکالمه زبان ترکی دارد.

آدرس: اصفهان، پل شیری، خیابان مطهری، کوچه شماره 35، روبروی کلینیک امام رضا (ع)، کوی علی آباد، سفیر اندیشه

شماره تماس: 03132347813

آموزشگاه زبان صدر اصفهان

آموزشگاه زبان صدر اصفهان

 

آموزشگاه زبان صدر اصفهان در سال ۱۳۸۱ فعالیت رسمی خود را با کسب موافقت از وزارت علوم و تحقیقات فناوری آغاز کرد. این موسسه برگزار کننده کلاس های آنلاین انواع زبان های خارجی است. آموزشگاه زبان صدر اصفهان با ۲۱ سال سابقه کار در حوزه آموزش زبان های مختلف یکی از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان شناخته می شود. این موسسه به عنوان اولین آموزشگاه آموزش عالی آزاد در اصفهان به ثبت رسید. آموزشگاه زبان صدر اصفهان همواره در طول دوران فعالیت خود تلاش کرده است از نیروهای متخصص و اساتید مجرب در زبان های مختلف بهره ببرد و خدمات آموزشی متنوع و کاربردی را در اختیار زبان آموزان خود قرار دهد.

این موسسه با برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین و در عین حال جامع و مفید، برای افرادی که توانایی و شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارد بهترین گزینه است.

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، ابتدای خیابان نیکبخت، آموزشگاه زبان صدر

شماره تماس: 03103033664

آموزشگاه زبان کاوش

آموزشگاه زبان کاوش اصفهان

 

آموزشگاه زبان خارجی کاوش فعالیت رسمی و حرفه ای خود در زمینه آموزش زبان های مختلف را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرد. این آموزشگاه در سال ۹۹ توانست فعالیت های خود را در زمینه کنکور، بسته های آموزشی و تقویتی را توسعه دهد و فعالیت چشمگیری در این حوزه کسب نماید. علاوه بر این، آموزشگاه زبان کاوش موفق به کسب موفقیت های زیادی در حوزه کسب مدارک بین المللی در دپارتمان زبان است.

آموزشگاه زبان کاوش به عنوان یکی از با سابقه ترین و بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان، همواره سعی دارد از بهترین و جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا بهره ببرد و از سیستم های صوتی و تصویری با کیفیتی برای آموزش زبان آموزان خود استفاده کنند تا یادگیری راحت برای زبان آموزان فراهم شود. از دیگر ویژگی های مثبت این آموزشگاه می توان به نظم و انضباط حاکم بر آن اشاره کرد. به عنوان مثال این آموزشگاه برای والدینی که نگران ورود و خروج فرزندانشان به موسسه هستند، اطلاع رسانی از طریق پیامک را در نظر گرفته است.

از دیگر برنامه های این آموزشگاه می توان به برگزاری جشن ها، سمینارها، بازی های دسته جمعی، تئاتر، اجرای موسیقی در پایان کتاب و ترم اشاره کرد. این برنامه ها در حضور والدین انجام می شود.

آدرس: اصفهان، فلکه احمد آباد، خیابان سروش، بعد از خیابان عسگریه، سمت چپ، بعد از کوی قصر

شماره تماس: 03132250307

آموزشگاه زبان ره جویان اصفهان

آموزشگاه زبان ره جویان اصفهان

آموزشگاه زبان ره جویان اصفهان دارای ۲۰ سال سابقه کاری موفق در حوزه آموزش زبان‌ های مختلف به زبان آموزان است. همان طور که می دانید پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان به یک دغدغه‌ بزرگ برای زبان آموزان تبدیل شده است اما موسسه زبان ره جویان اصفهان این موضوع را اثبات کرده است که می توان در مدت زمان کوتاه و با برنامه ریزی اصولی و صحیح به زبان ترکی استانبولی مسلط شد. این مجموعه دوره های آموزشی متفاوتی را به زبان آموزان خود ارائه می دهد.

کلاس های برگزار شده در این آموزشگاه، هدف بندی شده و از مبتدی تا پیشرفته در دوره های گروهی و خصوصی برگزار می‌ شود. توجه داشته باشید متد آموزشی این موسسه بر اساس کتب طبقه بندی شده نیست و دوره های آموزشی مطابق با نیاز زبان آموزان در نظر گرفته می شود. پس از اتمام دوره های مبتدی، متوسطه و پیشرفته، زبان آموزان به آموزشگاه فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون ها موفق به اخذ مدرک بین المللی زبان خواهند شد.

آدرس: اصفهان، چهارراه وفایی، ابتدای خیابان مسجد سید، دست راست جنب اولین ایستگاه اتوبوس

شماره تماس: 03132368219

آموزشگاه زبان سبحان اصفهان

آموزشگاه زبان سبحان اصفهان

 

آموزشگاه زبان سبحان دارای ۲۳ سال سابقه کاری درخشان و یکی از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان به شمار می رود. فعالیت این آموزشگاه تحت مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور است و یکی از معتبرترین آموزشگاه های زبان در کشور محسوب می شود. مؤسسه آموزشی سبحان از همان ابتدای کار خود همواره سعی کرده است تا بهترین عملکرد را از خود نشان دهد و سطح کیفی آموزش های خود را به بالاترین حد خود برساند.

آدرس : اصفهان، چهار راه آپادانا، جنب دفتر پیشخوان دولت

تلفن: ‎03136616199

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان دارای کلیه مجوزهای لازم از سازمان های مربوطه مانند وزارت علوم، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و است. همچنین آموزشگاه مذکور باید دارای سطوح و از اعتبار جهانی برخوردار باشد. همچنین بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان باید دارای دوره های متنوع از انواع دوره های ترمیک و کاربردی باشد. از دیگر ویژگی ‌های بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • دارای فضای آموزشی و امکانات متناسب با آموزش زبان ترکی استانبولی
 • دسترسی آسان به موقعیت آموزشگاه از طریق خطوط حمل ‌و نقل عمومی و نزدیک بودن به محل زندگی متقاضیان
 • دارای امکانات پشتیبانی و برگزاری آنلاین از طریق سایت و نرم‌افزار و پلتفرم‌های برگزاری جلسات آنلاین
 • بهره گیری از برترین و با تجربه ترین اساتید زبان ترکی استانبولی
 • دارای برنامه ‌ریزی اصولی و دقیق آموزشی و استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی روز دنیا
 • مدیریت قوی و به کارگیری پرسنل حرفه‌ ای، دلسوز
 • دارای شهریه مناسب و متناسب با خدمات ارائه شده
 • دارای مجوزهای لازم آموزش از سازمان‌ ها و نهادهای ذی‌ربط با ارائه مدرک تحصیلی معتبر

اهمیت یادگیری زبان ترکی استانبولی

اهمیت یادگیری زبان ترکی استانبولی

در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان به اهمیت یادگیری این زبان برای افراد می پردازیم. پس از زبان انگلیسی، چینی، هندی و اسپانیایی، زبان ترکی استانبولی در جایگاه پنجم رایج ترین زبان های دنیا قرار دارد. جالب است بدانید زبان ترکی استانبولی در بیش از ۱۰۰ کشور از سراسر جهان آموزش داده می شود.

ترکی استانبولی در واقع یک زبان آوایی می باشد‌. به این صورت که شما کلمات را به شکلی که نوشته می شوند می خوانید. امروزه اهمیت یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان بسیار قابل توجه است زیرا بسیاری از شرکت ها و نهادهای ایرانی همواره با شرکت های ترکی در حال تجارت و همکاری می باشند. از دلایل مهم برای یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • یادگیری زبان ترکی استانبولی جهت ادامه تحصیل در کشور ترکیه
 • یادگیری جهت اشتغال و ایجاد کسب و کار در کشور ترکیه
 • یادگیری برای تفریح و مسافرت به ترکیه
 • یادگیری و تسلط بر زبان ترکی استانبولی موجب یادگیری بهتر زبان ازبکستانی ها، ترکمن ها و آذربایجانی ها می شود
 • یادگیری جهت مهاجرت و ادامه زندگی در کشور ترکیه
 • یادگیری برای مشاهده راحت تر فیلم ها و برنامه های تلویزیونی و رادیویی ترکیه

کلام آخر

امروزه تقاضای کار، مسافرت، مهاجرت و زندگی در کشور ترکیه بسیار افزایش یافته است و افراد تمایل دارند در بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان به یادگیری این زبان بپردازند. ما نیز سعی کردیم تعدادی از معتبرترین و بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان را برای شما تهیه کنیم. امیدوارم توانسته باشیم شما را در این انتخاب یاری کرده باشیم. سپاس که تا پایان مقاله بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در اصفهان همراه ما بودید.

5/5 - (2 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 7 =

دکمه بازگشت به بالا