بهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه ⭐️【آپدیت 1403】✅️

لزوم یادگیری زبان انگلیسی امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست اما پیدا کردن بهترین آموزشگاه های محل سکونت شما همواره جزو چالش های ابتدایی هر زبان آموزی محسوب می شود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه آشنا کنیم و در همین راستا شما را با 10 مورد از بهترین های این حوزه آشنا می کنیم.

روش های آموزش زبان انگلیسی چیست؟

روش های آموزش زبان انگلیسی چیست؟

داشتن دانش کافی بر روی انواع روش های آموزش زبان به شما در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه یا هر شهر دیگری کمک می کند چرا که یکی از فاکتورهای انتخاب بهترین آموزشگاه، استفاده از روش های نوین و کارآمد در آموزش زبان آموزان می باشد. در این بخش قصد داریم شما را با متداول ترین روش های آموزش زبان انگلیسی آشنا کنیم. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

متداول ترین روش های آموزش زبان 

 • Grammar Translation Method یا همان GTM: تمرکز اصلی این روش بیشتر از speaking و listening بر روی مهارت های نوشتاری و reading است و شاید برایتان جالب باشد که این روش در واقع قدیمی ترین روش آموزش زبان انگلیسی در سطح جهانی محسوب می شود.
 • روش Silent way: در این روش (SW) مدرس با مطرح کردن بحث بین زبان آموزان تلاش می کند تا با دخالت کمتری، آنان را نسبت به شرکت در مکالمات در مباحث مختلف ترغیب کند و در بین مکالمات اشکلات هر زبان آموز را رفع می کند. بدیهی است این روش معمولا در مواردی به کار می رود که زبان آموز دوره مکالمه را قبلا گذرانده باشد.
 • Audio lingual method یا همان روش شنیداری: این روش یا همان ALM یکی از روش های آموزش زبان است که کارآیی بیشتری در رده سنی کودکان و نوجوانان و سنین خردسالی دارد. در این روش مکالمات معمولی و عادی جامعه آموزش داده می شود و فرد با تقلید از این مکالمات آموزش می بیند. مثلا مکالمات و واژه های داخل یک فروشگاه به زبان آموز آموزش داده می شود.
 • Direct method یا همان روش آموزش مستقیم: این روش که از آن با نام DM نیز یاد می شود ساختار مشترکی با روش قدیمی GTM که در ابتدا مورد بررسی قرار گرفت دارد و تنها تفاوت این دو روش در این است که در روش DM شما به هیچ وجه مجاز به استفاده از زبان مادری خود (زبان غیر انگلیسی خود) در فرآیند یادگیری و آموزش نخواهید بود. مثلا برای تعریف معنای یک کلمه انگلیسی، نباید به زبان فارسی آن را توضیح دهید. این روش نیز جزو روش های کمتر کارآمد محسوب می شود.
 • روش Participatory approach: مبنای این روش، توجه به این موضوع است که هر کس بر اساس حرفه و نیاز خود باید زبان را یاد بگیرد. برای مثال یک پزشک دایره لغات، عبارات و جملات متفاوت تری نسبت به یک نجار را باید بیاموزد. 

 • Task Based Language Teaching یا TBLT: یکی از روش های محبوب آموزش مکالمه، روش TBLT است و در آن مدرس یک فعالیت زبانی یا task برای زبان آموزان مشخص می کند و در همین راستا در قالب یک مشاور به هر چه بهتر شدن سطح زبان و البته مکالمه آن ها نیز کمک می کند.

 • روش Cooperative learning: در این روش مبنای کار، یادگیری در گروه های مختلف به وسیله رقابت و البته مشارکت است. مباحث مختلفی تعیین می شود و کار تیمی انجام می شود و تا اتمام تمام مباحث مورد نظر این فرآیند ادامه خواهد داشت.

 • Community Language Learning یا همان CLL: این روش یکی از موثر ترین روش های آموزش زبان در آموزشگاه ها می باشد که در آن تمرکز روی فرآیند اجتماعی یادگیری زبان است. زبان آموزان در کلاس گروه بندی می شوند و مدرس در قالب یک مشاور به شرکت کردن آن ها در بحث کمک می کند و
 • Communicative language teaching یا همان CLT: این روش نیز از آموزش زبانی که در سطح جامعه استفاده می شود، پیروی می کند. در این روش موضوع هر جلسه توسط مدرس تعیین خواهد شد و این موضوع در قالب یک فیلم سینمایی، یک خبر و … در کلاس مورد بررسی قرار می گیرد و تمام نکات آن توسط مدرس به زبان آموزان آموزش داده می شود.
 • Content based instruction یا همان CBI: نکته جالبی که در مورد این روش آموزش زبان لازم است تا بدانید، این مورد است که این روش بیشتر در دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و در ابتدا گرامر و موارد اصلی آموزش داده می شود و در مرحله بعدی زبان تخصصی هر رشته تحصیلی به زبان آموزان تدریس می شود..

لیست بالا نمونه کوچکی از متداول ترین روش های آموزش زبان انگلیسی است و یکی از مواردی که شما باید قبل از ثبت نام در کلاس های آنلاین یا حضوری آموزشگاه ها درباره آن مطالعه کنید، همین نوع روش آن ها است. هر چه روش انتخابی در آموزشگاه مد نظر شما، حرفه ای تر، کارآمدتر و البته جدیدتر باشد، امکان رسیدن به نتیجه مطلوب شما و موفقیتتان در راه یادگیری زبان با صرف زمان و هزینه کمتر، بالاتر خواهد بود.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه کدام است؟

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه کدام است؟

با وجود آموزشگاه های متعدد در بیشتر شهر ها، انتخاب بهترین آموزشگاه ها که خدمات متناسب تری را به زبان آموزان خود ارائه می دهند به هیچ وجه کار ساده و آسانی نخواهد بود. البته در ادامه این مقاله علاوه بر معرفی بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه به بررسی نکاتی که در انتخاب یک آموزشگاه خوب حتما باید در نظر بگیرید را نیز بیان کردیم تا بتوانیم شما را در انتخاب بهترین گزینه همراهی کنیم. در این بخش به معرفی 10 آموزشگاه زبان در کرمانشاه می پردازیم. با ما همراه باشید.

آموزشگاه زبان انگلیسی آیلتس آسا

آموزشگاه زبان انگلیسی آسا کرمانشاه

آموزشگاه زبان آسا یک مرکز تخصصی زبان انگلیسی است که تحت مدیریت دکتر حسنا رسویار در حال ارائه خدمات به زبان آموزان در شهر کرمانشاه می باشد. در صورتی که هدف اصلی شما گرفتن مدرک آیلتس است، این آموزشگاه می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما به حساب آید. آموزشگاه زبان آسا با برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی و کلاس های آمادگی آیلتس و البته MSRT و PTE به شما کمک می کند تا راه برای بهترین نتیجه  در این آزمون هموار شود.

آدرس آموزشگاه: کرمانشاه، سیمتری‌دوم، برج کادووس، طبقه چهارم

شماره تماس: 09104878226

آموزشگاه زبان انگلیسی افکار

آموزشگاه زبان انگلیسی افکار

در آموزشگاه زبان انگلیسی افکار علاوه بر تدریس تخصص توسط اساتید نام دار زبان های فرانسوی، ترکیه استانبولی، آلمانی و … نیز تدریس می شود. این آموزشگاه با قدمت چندین ساله در کرمانشاه توانسته بین عموم مردم آموزشگاهی بی نظیر شناخته شود. مدیریت مجموعه با درایت و تخصص لازمه می کوشد تا بهترین امکانات را در اخیتار زبان آموزان قرار دهد.

آدرس آموزشگاه: کرمانشاه، بلوار جلییان

شماره تماس: ۰۸۳۳۷۲۵۰۱۱۱

آموزشگاه زبان انگلیسی مرکز آیلتس دکتر سماوات

آموزشگاه زبان انگلیسی مرکز آیلتس دکتر سماوات کرمانشاه

آموزشگاه و مرکز آیلتس دکتر سماوات در سال 1389 در شهر کرمانشاه فعالیت خود را آغاز کرد. موسس و مدیریت این مجموعه به عهده دکتر سماوات می باشد و ایشان از اساتید برجسته استان هستند و از مدرس های ارشد آموزشگاه ها نیز می باشند. تمرکز اصلی این مجموعه، همان طور که از نام آن پیداست، بر روی آزمون آیلتس می باشد و بیشترین دوره ها در راستای ارتقای مهارت شنیداری و گفتاری طراحی شده است. در این مجموعه سیاست آموزشی در راستای حذف آرام آرام و مرحله ای زبان فارسی در کلاس است.

آدرس آموزشگاه: کرمانشاه، میدان شهرداری، خیابان معلم شرقی، مرکز زبان های خارجی سماوات

شماره تماس: 08337224775

آموزشگاه زبان انگلیسی کیهان

آموزشگاه زبان انگلیسی کیهان کرمانشاه

سابقه فعالیت آموزشگاه زبان کیهان در کرمانشاه به سال 1374 باز می گردد و یکی از قدیمی ترین مراکز آموزشی در شهر کرمانشاه می باشد. هر چند تعداد زبان آموزان در این مرکز زیاد است اما این مورد باعث نشده تا کلاس های این مرکز پر جمعیت تر برگزار شود و بیشتر کلاس ها با محدوده تعداد زبان آموز 6 تا 12 نفر برگزار می شود. این مجموعه به شکل آنلاین نیز در حال فعالیت است و از هر شهری می توانید در کلاس های آموزشگاه زبان کیهان شرکت کنید.

آدرس آموزشگاه: کرمانشاه بلوار طاقبستان نبش کوچه، پلاک 116

شماره تماس: 08334231034

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر

آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر

آموزشگاه زبان سفیر یکی از آموزشگاه های شناخته شده در کشور است که شعبات مختلفی در بیشتر شهرها دارد. اولین شعبه و در واقع شروع فعالیت سفیر به سال 1378 در تهران باز می گردد و تا به حال مجموعه بزرگی از افتخارات را در راه ارائه بهتر و شایسته تر خدمات به زبان آموزان کسب کرده است. مجموعه آموزشگاه های سفیر 3 شعبه فعال در کرمانشاه دارد که هر یک در 3 رده سنی کودکان، نوجوانان، بزرگسالان مشغول فعالیت می باشند.

آدرس آموزشگاه: 22 بهمن، کوی شهید معتمدی

شماره تماس: 08338353555

آموزشگاه زبان انگلیسی کانون زبان ایران

آموزشگاه زبان انگلیسی کانون زبان ایران

کانون زبان ایران نیز یکی از شناخته شده ترین و البته قدیمی ترین آموزشگاه های کشور است و البته در شهر کرمانشاه نیز شعبه دارد. البته در این شعبه کلاس حضوری خردسالان و کودکان برگزار نمی شود و مدریت آن نیز به عهده آقای منصور بابایی می باشد. هر چند کلاس های آنلاین کانون زبان ایران به بهترین شکل ممکن برگزار می شود و شما از جای جای ایران می توانید در این دوره ها شرکت نمایید. یکی از بهترین مواردی که کانون زبان در شهر کرمانشاه ارائه می دهد، برگزاری کلاس های آمادگی آیلتس و تافل می باشد.

آدرس آموزشگاه: خیابان کارمندان، ایستگاه دوم، جنب سینما فرهنگ

شماره تماس: 08334290379

آموزشگاه زبان انگلیسی کالج

آموزشگاه زبان انگلیسی کالج کرمانشاه

آموزشگاه زبان کالج یکی دیگر از بهترین آموزشگاه های کرمانشاه است که در سال 1394 با هدف ارتقای سطح دانش جامعه در حوزه زبان تاسیس شد. این آموزشگاه در مسابقات حوزه زبان انگلیسی جوایز متعددی را کسب کرده است و از نظر رزومه اساتید جزو نمونه های موفق و به روز جامعه مدرسین محسوب می شود. مدرک این آموزشگاه قابل ترجمه می باشد و از نظر سبک آموزش نیز جزو به روزترین آموزشگاه های کرمانشاه است.

آدرس آموزشگاه: بلوار نوبهار، بین 138 و 136

شماره تماس: 08338360566

آموزشگاه زبان انگلیسی ری الس (Reelse) یا رضا

آموزشگاه زبان انگلیسی ری الس کرمانشاه | reelse

آموزشگاه زبان رضا یا برند آموزشی ری الس در سال 1392 فعالیت خود را در حوزه آموزشی آغاز کرد و مدیریت آن به عهده آقای رضا محمدی می باشد که فرد شناخته شده ای در دنیای آموزش زبان است چرا که در سن 15 سالگی موفق به دریافت مدرک تافل خود شد و در حال حاضر تلاش می کند تا با روش های متفاوت و جدید علمی راه را برای زبان آموزان جهت رسیدن به بهترین و مطلوب ترین نتیجه هموار کند. آموزشگاه زبان ری الس 3 شعبه فعال در سطح شهر کرمانشاه دارد.

آدرس آموزشگاه: ابتدای سی متری دوم، بعد از کلینیک شهید فتاحی، نبش خیابان شهید منصوری (خیابان چهارم)، پلاک 81 – آموزشگاه زبان رضا (ری الس)

شماره تماس: 08338363170

نکات انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در کرمانشاه

نکات انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در کرمانشاه

برای انتخاب درست بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه یا هر شهر دیگری، ابتدا باید معیار این انتخاب را مشخص کنیم! اصلا یک آموزشگاه خوب چه ویژگی هایی دارد؟ نکات انتخاب این آموزشگاه چیست؟ با ما همراه باشید تا پاسخ تمام این سوالات را یکجا در اختیار شما بگذاریم!

معیار و نکات مهم انتخاب بهترین آموزشگاه:

 • وجود کلاس های متنوع با زمان بندی درست: این مورد که شما بتوانید در ساعتی از روز که وقت مناسبی برای شما است در کلاس مورد نظر خود شرکت کنید یکی از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. یک تداخل کوچک در برنامه شما می تواند تمام برنامه ریزی هایتان را به چالش بکشد.
 • نزدیک بودن و در دسترس بودن موقعیت جغرافیایی: این مورد که شما بتوانید با صرف زمان کمتر و در آسایش بیشتری به آموزشگاه دسترسی داشته باشید یکی از مهم ترین مواردی است که نباید از آن غافل شوید.
 • داشتن بستر مناسب برای کلاس های آنلاین: در صورتی که قصد دارید تا به شکل آنلاین در کلاس ها شرکت نمایید، در هنگام تحقیق و انتخاب آموزشگاه باید به این مورد توجه داشته باشید که بستر مناسبی برای این مورد تدارک دیده شده است و ارتباط آنلاین در قالبی انجام خواهد شد.
 • ارائه مدرک معتبر: برخی آموزشگاه ها مدرک معتبری ارائه نمی دهند و در صورتی که قصد داشته باشید در حوزه آموزش زبان، پیشرفت خود را به شکل رسمی تایید کنید نیاز به مدرک معتبر دارید و در بیشتر موارد مدارک آموزشگاه ها مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای هستند و تمام این موارد باید قبل از ثبت نام چک شوند.
 • رزومه قوی اساتید: یکی از بیشترین تاثیرات بر روی زبان آموز و یادگیری حرفه ای او و البته علاقه مند شدن و مشتاق شدن او به یادگیری زبان انگلیسی توسط اساتید او انجام می شود و تحقیق در مورد رزومه اساتید نیز از جمله مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته  باشید.
 • رضایت زبان آموزان دیگر: در بیشتر موارد آموزشگاه ها دید و نگاه اغراق آمیزی نسبت به فعالیت ها و خدمات خود دارند و شما تنها می توانید از طریق تحقیقات میدانی و پرس و جو از زبان آموزان قبلی آموزشگاه نگاه صادقانه تری نسبت به فعالیت های آموزشگاه پیدا کنید.
 • کتاب ها و تجهیزات مناسب: در بیشتر آموزشگاه ها کتاب های خوب و متداول تدریس می شوند اما باید نسبت به به روز بودن نوع و لیست کتاب ها نیز مطمئن شوید.
 • آزمون های استاندارد: از آزمون تعیین سطح تا آزمون های کلاسی و آخر ترم همه و همه باید در قالبی استاندارد طراحی شده باشند تا نمره زبان آموز به حقیقت دانش او نزدیک تر باشد.

با رعایت کردن تمام نکاتی و بررسی معیار های انتخاب آموزشگاه زبان، می توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کلام آخر

در این مقاله با بررسی روش های آموزش زبان و نکات انتخاب بهترین آموزشگاه زبان سعی کردیم شما را در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرمانشاه همراهی کنیم و در همین راستا به معرفی 10 آموزشگاه برتر در شهر کرمانشاه پرداختیم. با توجه به نیاز حضور شما در آخرین مرحله در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان، پیشننهاد می کنیم تمام نکات مهم انتخاب بهترین گزینه را به دقت مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید اولین گام خود را برای یک شروع استثنایی در حوزه یادگیری زبان انگلیسی، محکم بردارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا