بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان استانبولی

10تا از بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله می خواهیم درباره ی بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران توضیح دهیم. در چند سال اخیر، سفر، مهاجرت و ادامه تحصیل به کشور ترکیه افزایش چشم گیری داشته است، به همین دلیل مجموعه های آموزشی زیادی در سطح تهران در حال آموزش زبان ترکی استانبولی هستند. بیش از 75 میلیون نفر به زبان ترکی صحبت می کنند و زبان ترکی استانبولی بین 10 زبان اول دنیا از لحاظ کاربرد محسوب می شود. برای اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله در بهترینک همراه ما باشید.

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی

برای شروع یادگیری زبان ترکی استانبولی، ابتدا باید هدفتان را مشخص کرده و سپس به دنبال بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باشید. یک آموزشگاه خوب بستری مناسب است برای این که روز به روز اشتیاق شما را برای یادگیری زبان ترکی استانبولی افزایش دهد. امکانات آموزشی و اساتید مجرب آموزشگاه، از معیار هایی است که، هرکسی باید در انتخاب آموزشگاه در نظر بگیرد. هر یک از آموزشگاه ها باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشند. یک آموزشگاه خوب ترکی استانبولی علاوه بر این که گفتار شما را به زبان ترکی تقویت می کند باید به نوشتار شما هم اهمیت دهد.

شما بعد از پر کردن فرم مشاوره‌ می‌ توانید متوجه شوید کادر آموزشی آموزشگاه‌ چقدر به‌ نیاز شما به‌ عنوان یک زبان آموز اهمیت می‌ دهد. فضای آموزشگاه‌ هم از اهمیت بالایی برخوردار است. فضای دوستانه آموزشی، میزان استرس زبان آموز را تا حد قابل توجهی کاهش می‌ دهد. پس شما باید بتوانید با استاد و هم کلاسی های خود صمیمی شوید، تا در محیطی دوستانه آموزش ببینید. شما برای پیدا کردن یک آموزشگاه خوب می توانید میزان رضایت زبان آموزان را از آن آموزشگاه و اساتیدش بسنجید. شما می توانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر به مقاله ی بهترین پکیج آموزش زبان انگلیسی مراجعه کنید.

آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی باید استادانی را جذب کنند که  شغل تدریس زبان را با قلب و جان خود انتخاب کرده باشند، تا بتوانند تمام علم و مهارت خود را در جهت علاقه مند کردن زبان آموزان در کلاس به کار ببرند. یکی از مهم ترین معیار برای انتخاب یک آموزشگاه، اساتید می باشند. استادی که می خواهد تدریس کند، باید به طور کامل روی زبان ترکی استانبولی تسلط داشته باشد. آموزشگاه زبان ترکی استانبولی ایران باید از ابتدای کار خود بالا بودن استاندارد های آموزشی را در اولویت‌ های اصلی خود قرار بدهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی عبارت است از:

  •  علاوه بر تدریس حضوری پشتیبانی آنلاین داشته باشد و از خدمات آموزشی نوین برخوردار باشد.
  • از برنامه ریزی دقیق و مدیریت ویژه برخوردار باشد
  •  پرسنل حرفه ای در آموزشگاه زبان ترکی حضور داشته باشد
  • شهریه مناسب از زبان آموزان دریافت شود
  • از بهترین و به روز ترین کتاب ها برای یادگیری استفاده کنند
  • اعطای گواهینامه های پایان دوره به زبان آموزان
  •  برگزاری آزمون های تومر و یوس آلس و …  برای آمادگی زبان آموزان
  • تمرین مهارت گفتاری با لهجه ی ترکی استانبولی
  • تمرین مهارت های خواندن و نوشتن به زبان ترکی استانبولی

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران کدام است؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یادگیری زبان ترکی استانبولی در جدول زیر لیست شده است:

❤️ کمک به کسب و کار یادگیری  زبان استانبولی این امکان را به شما می دهد تا با شرکت های مختلف تجاری همکاری داشته باشید.
🧳 استانبولی در گردشگری با یادگیری استانبولی می توانید با مردم آن کشور ارتباط بگیرید و در گردشگری هم این موضوع حائز اهمیت است.
💼 ایجاد فرصت های شغلی ترکی استانبولی باعث افزایش فرصت های شغلی شما در تجارت و شرکت های بین المللی افزایش می یابد.
🚣 سفر آسان به ترکیه یادگیری زبان استانبولی این امکان را به شما می دهد تا سفر آسان تر و با کیفیت تری داشته باشید.
👨🏻‍🎓 تحصیل در ترکیه با یادگیری زبان ترکی استانبولی می توانید در آن کشور به آسانی تحصیل کنید.

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران کدام است؟

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باید مهارت گفتاری شنیداری، خواندن و نوشتن را در زبان آموز تقویت کند. هم چنین باید از اساتید خوب برای آموزش زبان ترکی استانبولی استفاده کند. اساتید باید نقاط قوت و ضعف شما را شناسایی کنند و طبق سطح علمی شما، برایتان کلاس برگزار کنند.

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باید از پایه با شما کار کند و صفر تا صد این زبان را به شما آموزش دهد. هم چنین، از به روز ترین ابزارها و تکنیک ها برای آموزش زبان آموزان استفاده کنند. در ادامه 10 تا از بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در تهران را به شما معرفی می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

10 تا از بهترین کلاس زبان ترکی استانبولی در تهران را بشناسید!

آموزشگاه زبان نگار

آموزشگاه زبان نگار

آموزشگاه زبان نگار یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در تهران است. این آموزشگاه برای یادگیری هر چه بهتر شما از روش های اصولی برای تدریس استفاده می کند. شما با کمک اساتید مجرب و حرفه ای این آموزشگاه و دوره های آموزشی موجود در این آموزشگاه می توانید هم به صورت آنلاین و هم حضوری در کلاس های زبان ترکی استانبولی این آموزشگاه شرکت کنید. بنابراین، اگر شما ساکن تهران نیستید نگران نباشید، به راحتی می توانید به شکل آنلاین همان کیفیت آموزشی را تجربه کنید.

شما بعد از آموزش زبان ترکی در این آموزشگاه می توانید در آزمون های معتبر مانند آزمون سفارت TOMER و چند آزمون دیگر شرکت کنید و مدرک دریافت کنید. دوره مکالمه آموزشی ترکی استانبولی در آکادمی زبان نگار با اساتید ترک و ایرانی در این آموزشگاه برگزار می شود. کلاس ها این آموزشگاه در تمامی سطوح و برای همه ی سنین می باشد.

آدرس آموزشگاه زبان نگار: تهران، میدان انقلاب، کارگر شمالی، نبش کوچه عبدی نژاد، پلاک24

شماره تلفن: 02188956582

آموزشگاه دهخدا

آموزشگاه دهخدا

در آموزشگاه زبان دهخدا کلاس زبان ترکی استانبولی از مبتدی تا پیشرفته زیر نظر اساتید مجرب و آگاه به روش های به روز و نوین آموزشی  برگزار می شود. اساتید این آموزشگاه از بهترین کتاب های آموزشی زبان ترکی استانبولی و بهترین ابزارهای آموزشی برای تدریس استفاده می کنند. اساتید این آموزشگاه از ابزار هایی مانند فیلم و سریال، موسیقی و … برای یادگیری بهتر زبان آموزان استفاده می کنند. آموزشگاه زبان دهخدا زیر نظر وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند.

یکی از ویژگی های بارز آموزشگاه دهخدا این است که در هر فصل ورکشاپ های متعددی برای به روز رسانی آموزشی کادر مدرسین برگزار می کند. هم چنین این آموزشگاه هم تدریس آنلاین و هم حضوری دارد.

آدرس آموزشگاه دهخدا: تهران، جنت آباد جنوبی، نبش خیابان چهارم شرقی، پلاک 64

شماره تلفن:  02191006191

 آموزشگاه ایرانمهر

 آموزشگاه ایرانمهر

آموزشگاه زبان ایرانمهر 17 سال است که در زمینه آموزش زبان های روز دنیا انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی و … فعالیت می کند. این آموزشگاه جزوء بهترین آموزشگاه های برتر ایران شناخته شده است و با قوی ترین کادر آموزشی بهترین خدمات را در آموزش زبان های مختلف از جمله زبان ترکی استانبولی در اختیار شما می گذارد. اساتید این آموزشگاه دارای مدارک عالی تحصیلی مانند مدارک بین المللی تربیت مربی، مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌ باشند.

اساتید این آموزشگاه از به روزترین و جدیدترین روش تدریس و سیستم آموزشی برای یادگیری زبان آموزان استفاده می کنند. این آموزشگاه در پایان هر دوره مدرک رسمی و معتبر به زبان آموزان ارائه می دهد. این آموزشگاه در سراسر ایران شعبه های متعددی دارد و شما می توانید به راحتی از این آموزشگاه برای یادگیری زبان ترکی استانبولی استفاده کنید.

آدرس : تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 2

شماره تلفن: 02184378000

آموزشگاه اسپیکان

آموزشگاه اسپیکان

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی اسپیکان به نیازهای آموزشی زبان آموزان توجه ویژه ای دارد و  محدودیت های زمانی، شرایط زندگی و تحصیلی سیستم های متنوعی برای آموزش زبان ترکی استانبولی در نظر می گیرد. آزمون های سنجش منطبق با آخرین تغییرات آموزشی دانشگاه های معتبر ترکیه در این آموزشگاه برگزار می شود. مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان ترکی استانبولی آموزشگاه زبان اسپیکان تلاش می کنند مکالمه که یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان ترکی استانبولی است را برای زبان آموزان تقویت کنند.

اسپیکان در دو شعبه با ساختاری یکسان و یک پارچه به صورت حضوری و آنلاین فعالیت می کند. این آموزشگاه با توجه به توان مالی زبان آموزان بر روی شهریه تخفیفاتی در نظر می گیرد. در پایان دوره های کلاس زبان ترکی استانبولی، مدرک معتبر که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش است به زبان آموزان ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه اسپیکان: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، ما بین خیابان بیستون و میدان سلماس پلاک 100

شماره تلفن: 02188017039

 آموزشگاه ایران کمبریج

 آموزشگاه ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در عرصه آموزش یکی از معتبر ترین مراکز آموزش زبان های خارجی محسوب می شود. آموزشگاه زبان ایران کمبریج از اساتید با تجربه برای تدریس زبان ترکی استانبولی به زبان آموزان استفاده می کند. این آموزشگاه در بازه زمانی کوتاه با دوره های فشرده ترکی استانبولی شما را به بالاترین سطح زبان ترکی نیز می رساند. ایران کمبریج آموزشگاه مناسبی برای کسانی است، که قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل به کشور ترکیه دارند.

آموزشگاه ایران کمبریج، صفر تا صد زبان ترکی استانبولی به همراه 4 مهارت را به شما آموزش می دهد. این آموزشگاه فوق تخصصی زبان در تمامی سطوح، دوره های مناسب برای شما در نظر گرفته است.

آدرس ایران کمبریج: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 27

شماره تلفن: 88854207-021

آموزشگاه دایلو

آموزشگاه دایلو

آموزشگاه زبان دایلو با هدف آموزش زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی، آلمانی، ایتالیایی، چینی و سوئدی فعالیت خود را آغاز کرده است. در آموزشگاه دایلو مجموعه ای از بهترین اساتید با تجربه و متخصص حضور دارند که توانسته اند با بهترین ابزار های آموزشی مدرن بهترین کیفیت را در آموزش داشته باشند. کلاس های این آموزشگاه کاملا اختصاصی است و طبق نقاط قوت و ضعف شما، برگزار می شود. اساتید آموزشگاه دایلو از بهترین منابع کمک آموزشی، برای آموزش بهتر شما استفاده می کنند.

آزمون های متفاوتی در این موسسه برگزار می شود که برای زبان آموزان بسیار موثر است و روش های گوناگونی برای حل مشکلات زبان آموزان در بخش های مختلف آموزشی این موسسه طراحی شده است.

آدرس آموزشگاه دایلو: تهران، خیابات ولیعصر، خیابان بیستم پلاک 6

شماره تلفن: 02191305645

آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات

این آموزشگاه فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است. آموزشگاه زبان گات، به‌ عنوان بهترین آموزشگاه زبان در ایران شناخته شده است و توانسته بیش از 10 هزار زبان‌ آموز موفق بپروراند. این موسسه توانسته است، برای افزایش کیفیت کلاس های آموزشی و دسترسی آسان زبان آموزان به آموزشگاه شعبات متعددی در تهران و شهر های دیگر تاسیس کند.

آموزشگاه زبان گات از اساتید با تجربه ای برای تدریس به شما زبان آموزان استفاده می کند و اساتید این آموزشگاه زبان ترکی استانبولی، انگلیسی، آلمانی، یونانی، هندی و  زبان های خارجی دیگر را به صورت حضوری و آنلاین تدریس می کنند. تمام زبان هایی که برای مهاجرت به سراسر دنیا مورد نیاز شما می باشد در گات تدریس می شود.

آدرس آموزشگاه زبان گات: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466

شماره تلفن: 02144154950

آموزشگاه گاما

آموزشگاه گاما

 

این آموزشگاه از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرده است که علاوه بر تهران در شیراز، اصفهان، یزد و بوشهر شعبه های متعددی دارد. آموزشگاه گاما به عنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران شناخته شده است. این موسسه علاوه بر تدریس زبان ترکی استانبولی و زبان های خارجی دیگر، دانش آموزان را برای موفقیت در کنکور راهنمایی می کند و به آن ها مشاوره می دهد. این موسسه در مرحله اول به شما کمک می کند هدف خود را از یادگیری زبان ترکی استانبولی به درستی متوجه شوید و پس از آن طبق سطح علمی شما، برایتان کلاس برگزار می کند.

آموزشگاه گاما در زمینه اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی با مجوزهای رسمی و ثبت شده در وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش فعالیت می کند. آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدایی تا پیشرفته با استانداردهای دانشگاه آنکارا به شما آموزش داده می شود. در این آموزشگاه چندین مدرس ایرانی و ترکی باهم همکاری کرده و این زبان را به شما تدریس می کنند.

آدرس آموزشگاه گاما: تهران، میرداماد جنب پمپ بنزین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک 177

شماره تلفن: 02191002349

آموزشگاه علوم فنون کیش

آموزشگاه علوم فنون کیش

این آموزشگاه وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش است که فعالیت خود را از سال 1367 آغاز کرده است. این آموزشگاه زبان های خارجی زیادی را تدریس می کند که در حال حاضر بیش از 120 شعبه در سراسر ایران دارد و جزوء بزرگ ترین مراکز آموزش زبان های خارجی در ایران محسوب می شود. این آموزشگاه برای تدریس از معتبر ترین منابع آموزشی برای آموزش زبان ترکی استانبولی استفاده می کند.

قیمت های کلاس های مختلف این آموزشگاه مناسب است و همه افراد جامعه با هر سطح مالی ای می توانند در این کلاس ها شرکت کنند. زبان آموزان آموزشگاه علوم فنون کیش می توانند پس از اتمام هر ترم گواهی تحصیلی دریافت کنند.

آدرس آموزشگاه علوم فنون کیش: تهران، بزرگراه آفریقا، بعد از چهار راه جهان کودک، خیابان کیش، پلاک 46

شماره تلفن: 02141592000

آموزشگاه پردیسان

آموزشگاه پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان از سال 1384 فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرده است. با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های ترکی استانبولی،  انگلیسی، آلمانی و فرانسه  و … در این آموزشگاه تدریس می شود، هم چنین این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزشی زبان فشرده برای کودکان و نوجوانان، خردسالان و بزرگسالان توانسته با ارائه خدمات مدرن و به روز از بهترین و مطرح ترین موسسات آموزشی در ایران باشد.

آموزشگاه زبان پردیسان با مجوز آموزش و پرورش در حال حاضر 10 شعبه فعال در سطح شهر تهران دارد. این آموزشگاه از کتاب هایی مانند، کتاب های Istanbul ،Hitit و جزوات کمک آموزشی برای تدریس شما عزیزان استفاده می کند. شما می توانید بعد از گذراندن هر کتاب، جهت اخذ مدرک اقدام کنید.

آدرس آموزشگاه پردیسان: تهران، کامرانیه جنوبی، پایین تر از کوه نور، نبش کوچه طاووس، پلاک 11

شماره تلفن:  02122212977

 

فواید یادگیری زبان ترکی استانبولی

امروزه یادگیری زبان ترکی استانبولی برای اکثر افراد از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا فرصت ادامه تحصیل در دانشگاه‌ های بی‌ نظیر ترکیه برای مردم ایران فراهم شده است و شرایط ورود به دانشگاه‌ های ترکیه تسلط کامل شما به زبان ترکی می باشد. کشور ترکیه برای دانشجویان خارجی بورسیه در نظر گرفته است، که اغلب آن ها با زبان انگلیسی آشنا هستند. عده ای از دانشجویان به دلیل ادامه تحصیل در کشور ترکیه قصد یادگیری این زبان را دارند.

دانشگاه‌ های ترکیه دارای اعتبار جهانی هستند و دارای آموزش با کیفیت، اساتید با تجربه و موفق می باشند. هم چنین مدارک تحصیلی دانشجویان بین المللی که در دانشگاه‌ های ترکیه تحصیل کرده اند، در بسیاری از کشور جهان معتبر است. به خاطر مزایایی که این کشور دارد، بسیاری از جوانان ایرانی سعی می کنند این زبان را در ایران آموزش ببینند و برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کنند. به همین دلیل است که آموزشگاه های زیادی در تهران برای تدریس زبان ترکی استانبولی تاسیس شده است.

فواید یادگیری زبان ترکی استانبولی

یکی از دلایلی که مردم به یادگیری زبان ترکی می پردازند، اشتغال زایی است. عده ای از مردم به دلیل سرمايه گذاری و اشتغال، به ترکیه مهاجرت می کنند، به همین دلیل دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی برای تاجرینی که قصد دارند، با تجار ترک تبار داد و ستد کنند، بسیار مفید می باشد. اکثر آموزشگاه ها برای آموزش زبان ترکی استانبولی محدودیت سنی ندارند و شما می توانید به راحتی در آموزشگاه ها ثبت نام کنید و این زبان را آموزش ببینید. اکثر ایرانی های ساکن ترکیه مشفول به کار هستند.

عده ای هم برای اینکه می خواهند به ترکیه سفر کنند نیاز دارند این زبان را یاد بگیرند. یادگیری سریع زبان ترکی استانبولی با شرکت کردن در کلاس‌ های خصوصی، باعث می شود شما به سرعت این زبان را یاد بگیرید و بتوانید با مردمان آن کشور ارتباط بر قرار کنید. هم چنین اخذ مدرک زبان ترکی نیز بسیار حائز اهمیت است. مدرک آزمون تومر TOMER پیش نیاز اصلی ورود به دانشگاه‌ های دولتی کشور ترکیه می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شرق تهران

آموزشگاه های زبان ترکی چه نکاتی را به شما یاد می دهند؟

شما علاوه بر کلاس هایی که در آن شرکت می کنید، باید خودتان چند نکته را رعایت کنید تا زبان ترکی را بهتر یاد بگیرید. اول شما باید در انتخاب آموزشگاه حساسیت به خرج دهید و تمام ویژگی ها و معیار های آموزشگاه را بسنجید، تا از جانب آموزشگاه مطمئن باشید، که با بهترین ابزار و کیفیت به شما آموزش می دهد. برای یادگیری بهتر از منابع معروف و بهترین کتاب های آموزشی استفاده کنید که این مسئولیت بر عهده آموزشگاهی که در آنجا مشغول به تحصیل هستید، می باشد.

شما باید گرامر ترکی را به خوبی بیاموزید که برای آموختن زبان ترکی، باید ساختار جمله ی ترکی را یاد بگیرید. آموزشگاه ها به شما می گویند که حتما یک دیکشنری ترکی تهیه کنید. یک دیکشنری دو زبانه برای ترجمه ترکی به زبان فارسی تهیه کنید، تا بتوانید معنی لغات را به راحتی یاد بگیرید و از آن برای جستجو و مطالعات لغات جدید استفاده کنید. الفبای زبان ترکی لاتین است و 29 حرف دارد که اساتید باید ابتدا این حروف را به شما آموزش دهند. آغاز یادگیری هر زبانی کمی سخت به نظر می‌ رسد، اما شما به کمک اساتید خود می توانید به راحتی این زبان را یاد بگیرید.

آموزشگاه های زبان ترکی چه نکاتی را به شما یاد می دهند؟

شما ابتدا باید مکالمه های ابتدایی را تمرین کنید. عباراتی در مکالمات زیاد تکرار می شوند را بیاموزید و  با استاد خود پرسش و پاسخ انجام دهید تا در مکالمه قوی شوید. به فایل های صوتی عبارت های ترکی به صورت آنلاین گوش بدهید این کار کمک زیادی به یادگیری شما می کند. بیشتر آموزشگاه ها با ابزار هایی مانند موسقی و فیلم به شما این زبان را آموزش می دهند. شما با دیدن فیلم‌ های ترکی با زیرنویس می توانید درک بهتری از این زبان داشته باشید.

آموزش شما در آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در سه مرحله مقدماتی، متوسط و پیشرفته انجام می شود که به کمک خودتان این روند سریع تر پیش می رود. توانایی شما در یادگیری این زبان از اهمیت زیادی برخوردار است. بیشتر آموزشگاه ها هم کلاس های عمومی دارند و هم خصوصی. اگر شما می خواهید سریع تر این زبان را یاد بگیرید و مسلط شوید می توانید در کلاس های خصوصی آموزشگاه ها شرکت کنید.

زبان ترکی نیز مانند زبان انگلیسی جزوء زبان های رده بالا محسوب می شود. شما می توانید با تمرین و تکرار و بهره مندی از کلاس های خوب و مفید به راحتی این زبان را یاد بگیرید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی را مطالعه کنید.

کلام آخر

از شما عزیزان متشکرم که تا انتهای مقاله ی بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران همراه ما بودید. در این مقاله درباره ی ویژگی آموزشگاه خوب در تهران به شما توضیح دادیم. شما باید آموزشگاه هایی را انتخاب کنید که بهترین کیفیت را در تدریس داشته باشند و برای استفاده از کیفیت آن آموزشگاه می توانید میزان رضایت زبان آموزان را از آن آموزشگاه بسنجید. عده ای برای ادامه تحصیل و عده ی دیگر برای اشتغال زایی به این کشور مهاجرت می کنند و به یادگیری این زبان نیاز دارند. بعد از مطالعه مقاله اگر سوالی داشتید کامنت کنید.

چرا باید ترکی استانبولی را یاد بگیریم؟

زبان ترکی استانبولی همواره یکی از جذاب ترین زبان ها برای یادگیری به عنوان زبان دوم در ایران بوده که این موضوع باعث شده یادگیری این زبان برای بسیاری از افراد جز اولویت های زبانی باشد.

ویژگی یک آموزشگاه زبان ترکی استانبولی چیست؟

آموزشگاه ها برای ارتقاء برند خود باید دارای ویزگی‌های آموزشی و اداری خاصی باشند تا اثربخشی موثرتری را کسب کنند که این موضوع در انتخاب آموزشگاه حائز اهمیت می باشد.

بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران کجا است؟

آموزشگاه های بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که زبان ترکی استانبولی را به صورت حرفه ای آموزش می دهند و ما در این مقاله سعی کرده ایم چند آموزشگاه معتبر را در سطح تهران بهتان معرفی کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

آذین ورناصری

آذین ورناصری هستم دانشجوی کارشناسی ارشد با بیش از 4 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یازده =

دکمه بازگشت به بالا