بهترین آموزشگاه ها

10 تا از بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان ⭐【آپدیت1403】✅

در این مقاله تصمیم داریم تا به موضوع بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان بپردازیم. آیلتس یکی از آزمون های مهم زبان انگلیسی است که در دو بخش کتبی و مهارت های شنیداری، نوشتاری و خواندن برگزار می گردد. این آزمون یکی از روش ها برای سنجش مهارت های مکالمه است که در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. به دلیل اهمیت و حساس بودن این آزمون تصمیم گرفتیم تا آموزشگاه های برتر در اصفهان را معرفی کنیم لطفا برای اطلاعات بیشتر تا انتها در بهترینک همراه ما باشید.

معیارهای انتخاب آموزشگاه آیلتس در اصفهان

معیارهای انتخاب آموزشگاه آیلتس در اصفهان

در این مقاله به شما می گوییم که چه معیارهایی برای انتخاب آموزشگاه آیلتس وجود دارد. برای این که بهترین آموزشگاه را انتخاب کنید باید به چند نکته مهم توجه کنید، موقعیت مکانی آموزشگاه بسیار مهم است سعی کنید به محل زندگی تان نزدیک باشد و یا اینکه مسیر راحتی برای تردد با تاکسی یا اتوبوس داشته باشد. معیار بعدی در انتخاب آموزشگاه آیلتس این است که از اساتید مجرب و حرفه ای استفاده کند، اساتیدی که به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند و یه خوبی آموزش های لازم را ارائه دهند.

برای انتخاب بهترین کلاس آنلاین آیلتس باید به کیفیت کلاس ها هم توجه کنید. کیفیت آموزشی بسیار مهم است و باید آموزش ها بر اساس جدیدترین تکنیک های روز دنیا ارائه گردد. تصاویر و کیفیت صدا در کلاس های آنلاین بسیار تاثیر گذار است.

امکانات آموزشی که آموزشگاه ها از آن برخوردار هستند یکی از معیارها در زمان انتخاب آن ها محسوب می شود. یک آموزشگاه باید با پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن روش های جدید به روز شود و از تکنیک های نوین آموزشی استفاده کند. مثلا در گذشته با یک تخته و یک ماژیک تمامی آموزش ها را ارائه می دادند، اما امروزه چنین نیست و روش های بهتری برای آموزش در بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران و شهرهای دیگر است.

معیار بعدی در زمان انتخاب آموزشگاه آیلتس آرام بودن محیط آموزشگاه می باشد، مهم است که در یک فضای آرام آموزش ها را دریافت کنید وجود سروصدای زیاد باعث می شود تا تمرکزتان پرت شود. معیار بعدی که باید توجه شود زمان بندی کلاس ها است زمانی که آموزشگاهی را انتخاب کردید به زمان برگزاری کلاس ها هم توجه کنید تا به زندگی کاری و شخصی تان لطمه وارد نکند.

شما می توانید در صورت داشتن علاقه، به بهترین آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان نیز مراجعه کرده و از آموزش های سطح بالای آن ها برخوردار شوید و به موازات زبان انگلیسی زبان آلمانی خود را نیز ارتقا ببخشید.

بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان کدام است؟

برخی از ویژگی های یک آموزشگاه آیلتس در جدول زیر لیست شده است:

📝 دوره آشنایی با آموزن آیلتس آموزشگاه علاوه بر انواع کلاس های آموزش زبان، کلاس های آمادگی برای آزمون آیلتس ارائه دهد.
❤️ متد های آموزشی بروز آموزشگاه ها باید از بروز ترین منابع و متد های روز دنیا برای تدریس زبان استفاده کنند.
👨‍🏫 استفاده از اساتید با تجربه و حرفه ای استفاده از اساتید حرفه ای می تواند خیلی در روند آموزش افراد تاثیر گذار باشد.
🧐 سیستم ارزیابی درست یک آموزشگاه زبان موفق، سیستم ارزشیابی استرس زا را برای زبان آموزان خود فراهم نمی کند.
🎓 استفاده از محتوای آموزشی کاربردی استفاده از محتوای آموزشی کاربردی باعث سرعت آموزش و بازدهی خیلی بهتر در افراد می شود.

بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان کدام است؟

انتخاب بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان شاید برای برخی از افراد سخت و زمان بر باشد. آیلتس یکی از آزمون های مهم است بنابراین در زمان انتخاب آموزشگاه باید تمام توجه مان را داشته باشیم. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم تا این آموزشگاه ها را معرفی کنیم. در ادامه مقاله بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان قصد داریم تا 10 آموزشگاه آیلتس را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم.

مطلب پیشنهادی: بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران

آموزشگاه زبان مهر

آموزشگاه زبان مهر

زبان مهر (مرکز تخصصی آموزش زبان انگلیسی) با ساختاری منسجم و اخذ مجوزات لازم، فعالیت خود را از سال 1380 آغاز کرده است. ما در زبان مهر با دارا بودن دپارتمان های تخصصی و بهره مندی از تیم حرفه ای، به روز ترین متدهای آموزشی، پشتیبانی مستمر و تحلیل عملکرد فرد به فرد شما را قدم به قدم تا رسیدن به هدفتان همراهی میکنیم.

معرفی دپارتمان های مرکز:

  • دپارتمان کوچکسال (4 تا 12 سال)
  • دپارتمان نوجوان (12 تا 17 سال)
  • دپارتمان بزرگسال (بالای 18 سال)
  • دپارتمان دوره های سفارشی (برنامه ریزی کلاس های فردی سازی شده با خدمات جانبی هیجان انگیز)

دوره های تخصصی زبان مهر:

  • فقط مکالمه (در 7 ماه)
  • پکیج تخصصی آیلتس 7 در 7 ماه
  • پکیج تخصصی OET  ویژه کادر بهداشت و درمان
  • بحث آزاد (Free Discussion)
  • تربیت مدرس (T.T.C)

راه های ارتباطی زبان مهر:

تلفن تماس: 7-03136640005
آدرس: اصفهان، خیابان میر، رو به روی بیمارستان سپاهان
ساعات کاری: هر روز هفته 8 صبح الی 9:30 شب

آدرس وبسایت: www.s-mehr.com
پست الکترونیک: zabanmehr@yahoo.com
پیج اینستاگرام:  mehrinstitute@

آموزشگاه آیلتس دانش پژوهان

آموزشگاه آیلتس دانش پژوهان

آموزشگاه زبان دانش پژوهان در اصفهان یکی از آکادمی های عالی برای یادگیری زبان انگلیسی و آیلتس است. این آموزشگاه از سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است و می توان گفت که این مرکز یکی از معتبرترین و پیشروترین ها در زمینه آموزش زبان های خارجی است. این مرکز آموزشی یکی از بهترین ها برای آیلتس است. دوره های کاملی برای آمادگی آزمون آیلتس برگزار می شود، همچنین دوره های آمادگی به صورت آنلاین برای کسانی که امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند برگزار می شود.

دوره های تخصصی برای آیلتس در این آموزشگاه تدریس می شود برای شرکت در این دوره های تخصصی لازم است که متقاضی، زبان انگلیسی خود را از طریق دوره های ترمیک یا دوره های فشرده حداقل به سطح B1 برساند. در دوره تخصصی آزمون آیلتس، زبان آموزان دو ترم را می گذرانند در ترم اول با جزئیات و تکنیک های لازم برای شرکت در آزمون آیلتس به وسیله کتاب آشنا می شوند تا در ترم دوم تمرکز اصلی شان بر روی Testing باشد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، چهار راه شریعتی، کوچه 29 سرور، آکادمی عالی زبان های خارجی دانش پژوهان

شماره تماس: 03136650056

آموزشگاه آیلتس سخن سرایان

آموزشگاه آیلتس سخن سرایان

آموزشگاه سخن سرایان یکی از بهترین ها برای برگزاری کلاس های آیلتس در اصفهان است. دوره های آیلتس در این آموزشگاه به صورت عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. در دوره عمومی بر روی چهار مهارت زبان انگلیسی کار می شود. در کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی تمرکز اصلی بر روی مشکلات و ضعف های زبان آموزان می باشد.

این آموزشگاه سابقه بالایی در زمینه آموزش زبان های خارجی دارد و از بهترین اساتید برای تدریس استفاده می کند. اساتیدی که برای کلاس های خود از برنامه های مدرن استفاده می کنند و موجب می شوند تا زبان آموز نمره بالایی را در آزمون آیلتس به دست بیاورد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان توحید میانی، نزدیک به چهار راه پلیس، نبش کوچه 14، پلاک 147

شماره تماس: 03136251197

آموزشگاه آیلتس پارت

آموزشگاه آیلتس پارت

آموزشگاه تخصصی آیلتس پارت از سال 1393 به عنوان اولین و تخصصی ترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آیلتس است که بهترین خدمات را به زبان آموزان ارائه می دهد. اساتیدی که در این آموزشگاه مشغول به تدریس هستند، 10 سال سابقه تخصصی در تدریس آیلتس و 10 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی را دارند و می توان گفت که از بهترین اساتید اصفهان انتخاب شده اند. آموزش های ارائه شده در این مرکز کاملا مطابق استاندارد های جهانی است،بنابراین اگر نیاز به آموزش های تخصصی آیلتس دارید از کلاس های تخصصی آموزشگاه آیلتس اصفهان استفاده کنید.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل جلفا و نظر، کوچه 15 یاس، موسسه زبان پارت

شماره تماس: 03136286993

آموزشگاه آیلتس خبازیان

آموزشگاه آیلتس خبازان

خبازیان از آموزشگاه های برتر آیلتس اصفهان می باشد که در این زمینه بیشتر از 15 سال سابقه دارد. انواع دوره های زبان انگلیسی در این مرکز برگزار می شود. در این آموزشگاه علاوه بر دوره های آمادگی آیلتس، دوره های تافل، PTE و GRE هم به صورت آنلاین برگزار می گردد. آموزش های آنلاین این موسسه با آموزش های حضوری کاملا برابر است و از نظر کیفیت تفاوتی ندارند. هدف این مرکز این است که مهارت های عمومی زبان انگلیسی را بهبود بخشد و آموزش های متفاوتی را برای بهبود مکالمه ارائه دهد.

دوره های تخصصی آیلتس که در آموزشگاه خبازیان برگزار می شود کاملا موثر است و باعث می شود تا در زمان کمی مطالب مفید را بیاموزید. از ویژگی های این آموزشگاه، استفاده از اساتید مجرب است که باعث شده تا خروجی داوطلبان با موفقیت چشمگیری همراه باشد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت غربی، کوچه 26 صفایی، پلاک 90، واحد 1

شماره تماس: 03132658837

آموزشگاه آیلتس پایا

آموزشگاه آیلتس پایا

آموزشگاه پایا در اصفهان فعالیت خود را از سال 1387 شروع کرده و از شیوه LEAN که یکی از نوین ترین روش های آموزشی است استفاده می کند. دوره های آیلتس این آموزشگاه علاوه بر آموزش دارای پشتیبانی و مشاوره هم می باشد، هم چنین برنامه های ویژه دیگری را هم برای دانشجویان آیلتس در نظر دارد. آموزشگاه پایا برای آن دسته از افرادی که در جایی دیگر زندگی می کنند و امکان حضور در کلاس ها را ندارند، بسته های غیر حضوری آیلتس را آماده نموده است.

طراحی دوره های آیلتس در این مرکز بعد از مشاوره رایگان و تعیین سطح و در برخی مواقع امتحان آزمایشی آیلتس انجام می شود. آموزش ها در این وره های با استفاده از کتاب Cambridge IELTS است که برگرفته از آزمون های واقعی آیلتس می باشد. در این دوره ها روی هر چهار مهارت زبان یعنی خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن کار می شود.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، سه راه نظر، ابتدای نظر غربی، کوچه مهرنگ 34، روبروی دبیرستان شیخ کلینی

شماره تماس: 03136260006

آموزشگاه آیلتس نیکان

آموزشگاه آیلتس نیکان

آموزشگاه زبان نیکان با دریافت مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1379 فعالیت خود را آغاز نموده است و یکی از مهم ترین اهدافش، افزایش سطح کیفی آموزش زبان در اصفهان است. دوره های ویژه که برای آمادگی در آزمون آیلتس برگزار می شود توسط بهترین اساتید دانش آموخته ارائه می شود تا نتیجه آزمون برای دانشجویان آیلتس قابل قبول باشد. این آموزشگاه علاوه بر دوره های آیلتس، دوره تافل هم برگزار می کند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان آزادی، به سمت میدان برج، موسسه مهر آیین نیکان

شماره تماس: 03136688406

آموزشگاه آیلتس زبان سرا

آموزشگاه آیلتس زبان سرا

آموزشگاه زبان سرای اصفهان یکی از بهترین آموزشگاه های آیلتس است که در سال 1398 فعالیت خود را آغاز نموده و در حال رائه خدمات متنوع به علاقه مندان زبان های خارجی است. یکی از این خدمات، برگزاری دوره های آمادگی آزمون آیلتس است. از ویژگی های این مرکز آموزشی فضای مدرن و زیبا، امکانات و تجهیزات آموزشی کامل، اساتید مجرب و دانش آموخته و … است. همین ویژگی ها باعث شده تا علاوه بر کسانی که در اصفهان زندگی می کنند، افراد دیگری از شهرهای اطراف به این آموزشگاه مراجعه کنند و از آموزش های بی نظیر آن استفاده کنند.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهارراه رزمندگان، شماره 246

شماره تماس: 03134444414

آموزشگاه آیلتس گویش

آموزشگاه آیلتس گویش

آموزشگاه گویش در اصفهان یکی از بهترین ها برای دوره های آمادگی آیلتس می باشد. در این آموزشگاه دوره های آیلتس مناسب افرادی طراحی می شود اگر فردی در سطح متوسط قرار داشته باشد، برنامه ها به گونه ای طراحی می گردد تا زمان آزمون به سطح بالاتری رفته و نمره مناسبی در آیلتس کسب کند. این آموزشگاه از اساتید مجربو با دانش بالا استفاده می کند و کمک می کند تا توانایی لازم برای تدریس زبان انگلیسی را به دست بیاورید این موضوع کمک زیادی در موفقیت آزمون آیلتس دارد.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان بزرگمهر، نرسیده به چهار راه نورباران

شماره تماس: 03132646353

آموزشگاه آیلتس هیواد

آموزشگاه آیلتس هیواد

یکی از آموزشگاه های آیلتس در اصفهان، آموزشگاه زبان هیواد است. این آموزشگاه بهترین دوره های آیلتس را برگزار می کند و بر روی هر چهار مهارت نوشتاری، خواندن، صحبت کردن و گوش دادن تمرکز دارد و بهترین مطالب را به دانشجویان آیلتس ارائه می دهد. در این دوره ها نکات منحصربه فردی آموزش داده می شود. برگزاری دوره آیلتس توسط یکی از باسابقه ترین اساتید که توانایی و تسلط کافی بر روی زبان انگلیسی و آزمون آیلتس دارد انجام می شود.

از ویژگی های مهم این آموزشگاه پشتیبانی کامل فراگیر بعد از اتمام دوره تا زمان آزمون آیلتس، ارائه متناسب ترین جزوه های آموزشی، ارائه دوره های Free Discussion با رویکرد آیلتس برای به دست آوردن نمره بالا در speaking است.

آدرس آموزشگاه: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، جنب رستوران صفه، درب کرمی رنگ، پلاک 641، موسسه فنی و حرفه ای هوروش

شماره تماس: 03136278723

نکات مهم برای روز آزمون آیلتس

بعد از این که به طور مرتب در دوره های آزمون آیلتس آموزشگاه های اصفهان شرکت کردید، تقریبا می توان گفت که برای آزمون آماده هستید، اما لازم است که چند نکته مهم را قبل از آزمون آیلتس رعایت کنید تا نتیجه بهتری به دست بیارید. آزمون آیلتس تقریبا نزدیک به 3 ساعت طول می کشد بنابراین نیاز است که روز قبل به خوبی استراحت کنید و خواب کافی داشته باشید. غذا به مقدار کافی میل کنید و برای جلسه آزمون مقداری تنقلات مقوی همراه داشته باشید تا دچار ضعف نشوید، هم چنین یک مطری آب یا آب میوه همراه داشته باشید.

روزی که آزمون برگزرا می شود زودتر حاضر شوید و تمام مدارک و لوازمی که نیاز است را همراه داشته باشید مانند کارت شناسایی و عکس. ممکن است اگر در زمان مشخصی وارد محل آزمون نشوید، اجازه آزمون به شما داده نشود بنابراین سعی کنید چند دقیقه زودتر در محل حضور داشته باشید. برای مسیر رفت و آمدتان سعی کنید از وسایل شخصی استفاده نکنید زیرا معمولا محل آزمون شلوغ است شاید جای پارک پیدا نکنید و این موضوع استرس تان را بیشتر کند.

برای تمرکز بیشتر روی آزمون از لباس راحت استفاده کنید، لباس را متناسب با فصل انتخاب کنید و هرگز لباس تنگ و خیلی ضخیم همراه نداشته باشید زیرا گردش طبیعی خون را کاهش می دهند. از آن جا که زمان آزمون بسیار طولانی است حتما قبل از شروع آزمون از سرویس بهداشتی استفاده کنید تا در زمان آزمون احساس دستشویی نداشته باشید.

نکات مهم برای روز آزمون آیلتس

خصوصیات مدرس آیلتس چیست؟

نقش استاد آیلتس در موفقیت این آزمون بسیار پر رنگ است بنابراین اگر می خواهید نمره بالایی در این آزمون به دست آورید حتما استاد مجرب و با دانش بالایی را انتخاب کنید. مهم ترین مسئولیت و خصوصیت استاد آیلتس، ایجاد انگیزه در دانشجویان دوره آیلتس است، بیشتر اساتید را می توانید با شرکت در کلاس های آن ها بشناسید در ادامه بیشتر در مورد ویژگی های آن ها می گوییم.

یک استاد آیلتس باید مهارت ارتباطی بالایی با دانشجویان داشته باشد. این ارتباط باعث افزایش یادگیری و برقرای ارتباط دانشجو با استاد هم می شودزمانی که کلاس های آیلتس فقط به موضوع مطالب درسی بپردازد و به قولی خشک و رسمی باشد، با گذشت مدتی خسته و کسل کننده می شود و دانشجو کمتر مطالب را می آموزد، اما در صورتی که استاد ارتباط مناسبی را به دانشجو برقرار کند، انتقال مفاهیم از استاد به دانشجو بسیار راحت و سریع می شود و اگر مبحثی برای دانشجو سخت باشد خیلی راحت از استاد می خواهد که دوباره توضیح دهد.

خصوصیت مهمی که باید اساتید آیلتس از آن برخوردار باشند، مدرک تحصیلی است. اساتید آیلتس باید مدرک لیسانس یا فوق لیسانس داشته باشند و از طرفی هم باید گواهی تافل یا آیلتس از یک موسسه معتبر دریافت کرده باشند. در برخی موارد هم باید یک معلم آیلتس، مدرک تدریس آیلتس را دریافت کرده باشد. می توان گفت اگر استادی هر کدام از این مدارک را داشته باشد مناسب برای تدریس دوره های آمادگی آیلتس است.

خصوصیات مدرس آیلتس چیست؟

کلام آخر

ممنونم از تمام کسانی که ما را تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان، همراهی کردند. در این مقاله توضیح دادیم که چه معیارهایی برای انتخاب آموزشگاه آیلتس در اصفهان مهم است. در ادامه مقاله آموزشگاه های آیلتس در اصفهان را معرفی کردیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. در انتهای مقاله در مورد خصوصیات مدرسین آیلتس گفتیم و توضیح دادیم که در روز آزمون به چه نکاتی توجه کنید. امیدوارم این مطالب برای شما مفید بوده باشد و استفاده کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا