بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان فرانسه

10 تا از بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان 🧑‍🏫【آپدیت1403】✅

در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا در مورد بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان توضیحات بیشتری را ارائه دهیم و مدرسانی که این زبان را آموزش می دهند را معرفی کنیم. زبان فرانسوی یکی از زبان های رایج و زنده دنیا است که در کشورهای 5 قاره به این زبان صحبت می شود بنابراین یکی از زبان هایی است که با یادگیری آن می توانید به کشورهای بسیاری مهاجرت کرده و حتی در دانشگاه های آن ها تحصیل نمایید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این زبان تا انتهای مقاله در بهترینک همراه ما باشید.

اهمیت یادگیری زبان فرانسوی

اهمیت یادگیری زبان فرانسوی

شاید برخی از افرادی که در حال مطالعه این مقاله هستند از اهمیت یادگیری زبان فرانسه اطلاعات کاملی نداشته باشند چرا که در تصورات آن ها یادگیری زبان انگلیسی کافی است، اما در این مقاله در مورد اهمیت یادگیری زبان فرانسه توضیحاتی را می دهیم. همه ی ما می دانیم که در دنیای امروز دانستن فقط یک زبان کافی نیست، پس باید شروع به یاد گرفتن یک زبان جدید و کارآمد کنیم. یکی از این زبان ها که کارآیی بالایی هم دارد زبان فرانسه است که در 29 کشور دنیا به عنوان زبان رسمی آن ها شناخته شده است.

یکی از بهترین سیستم های آموزشی جهان را کشور کانادا در اختیار دارد. همواره در رده های بالای رتبه بندی های جهانی قرار دارد. تحصیل در دانشگاه های کانادا نیاز دارد که به یکی از زبان های انگلیسی یا فرانسه تسلط داشته باشید. زبان فرانسه به عنوان دومین زبان متداول برای آموزش شناخته شده است، هم چنین دومین زبان رایج اینترنت هم شناخته می شود.

پس می توانیم بگوییم که با یادگیری این زبان ضرر نمی کنید. اهمیت یادگیری زبان فرانسه برای زندگی و تحصیل در دانشگاه های کانادا بسیار بالا است به طوری که اگر در آزمون های مخصوص زبان فرانسه قبول شوید با مدرک آن می توانید در دانشگاه های کانادا با امتیازات بالایی پذیرش شوید. اگر به زبان فرانسه مسلط باشید و کمی زبان انگلیسی بدانید، موقعیت های شغلی بالایی خواهید داشت مخصوصا در کشور کانادا این موقعیت ها برای تان بیشتر خواهد بود اگر هم به دو زبان فرانسه و انگلیسی مسلط باشید میزان حقوق دریافتی شما در کانادا بیشتر خواهد بود.

یادگیری زبان فرانسه باعث می شود تا در صورت سفر به کشورهای فرانسه زبان، به راحتی با آن ها ارتباط برقرار نمایید و صحبت کنید. یکی از کشورهای فرانسه زبان پاریس است که آب و هوای معتدل دارد و سفر به آن منطقه یکی از سفرهای لذت بخش خواهد بود. تمامی این مواردی که گفته شد فقط بخشی از مزایا و اهمیت های یادگیری زبان فرانسه است.

مطلب پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان فرانسه در اصفهان

بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان کدام است؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یک مدرس زبان در جدول زیر لیست شده است:

🎓 دانش بالای زبان داشتن تحصیلان دانشگاهی مرتبط و دانش بالای زبان یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی یک مدرس می باشد.
❤️ مدیریت کلاس اداره کردن یک کلاس نیازمند داشتن تجربه و مهارت می باشد که یک ویژگی مهم مدرس زبان است.
🧾 داشتن برنامه آموزشی داشتن یک برنامه منسجم آموزشی یکی از مهم تریم ویژگی ها یک مدرس حرفه ای زبان است.
📖 ایجاد انگیز و امید در افراد با تشویق مدرسین انگیزه زبان آموزان افزایش می یابد و بازدهی بهتری گرفته می شود.
🧑🏻‍🎓 مشارکت زبان آموزان در تدریس مدرسین تاثیرگذار تا حد امکان از مشارکت زبان آموزان برای آموزش مباحث جدید کمک می گیرند.

بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان کدام است؟

انتخاب بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان شاید برای برخی سخت و زمان بر باشد و اطلاعی در مورد اساتید برتر زبان فرانسه نداشته باشند به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفته ایم تا مدرسین زبان فرانسه در اصفهان را به شما معرفی کنیم تا در این زمینه اطلاعات کاملی داشته باشید. در ادامه مقاله بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان قصد داریم تا 10 مدرس را معرفی کنیم همراه ما باشید.

مطلب  پیشنهادی: بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

فرانک فیروزی

فرانک فیروزی

خانم فرانک فیروزی یکی از بهترین مدرسین زبان فرانسه در شهر اصفهان می باشند، ایشان مدرک فوق لیسانس زبان فرانسه را دارند و در دانشگاه استرازبورگ، آکادمی زبان پاریس و دانشگاه تهران تحصیل کرده اند. ایشان در زمینه تدریس خصوصی هم دارای 16 سال سابقه هستند و می توان گفت که یکی از مجرب ترین اساتید می باشند. از فعالیت های ایشان، تدریس خصوصی آنلاین و حضوری زبان فرانسه است. از افتخارات استاد فیروزی این است که بیش از 140 نفر از زبان آموزان کلاس های ایشان موفق به کسب نمره بالا شده اند و اکنون به تحصیل یا کار در کشورهای فرانسه زبان مشغول هستند.

کلاس های که توسط ایشان برگزار می شود برای افرادی است که شناختی از زبان فرانسه دارند و برای افرادی که می خواهند از صفر آموزش این زبان را آغاز کنند، آموزشی را ارائه نمی دهند.

شماره تماس: 09133021275

نگین برخورداری

نگین برخورداری

نگین برخورداری یکی از مدرسین زبان فرانسه در اصفهان است که مدرک فوق لیسانس زبان فرانسه داشته و دارای 7 سال سابقه کار در این زمینه است. کلاس های تدریس ایشان برای آموزش زبان فرانسه به تمامی افراد است یعنی آموزش ها را از مبتدی تا پیشرفته ارائه می دهند. از طرف دیگکر به رده سنی نوجاون و بزرگسال تدریس های خود را با روش های نوین و جدید ارائه می دهند.

کلاس های تدریس زبان فرانسه ایشان در اصفهان به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود هم چنین اگر تمایل به کلاس های خصوصی دارید می توانید از آموزش های خصوصی ایشان بهره ببرید.

شماره تماس: 09360561754

بابک واسعی

بابک واسعی

آقای بابک واسعی از اساتید زبان فرانسه در اصفهان هستد ایشان مدرک دکتری خود را از کشور کانادا به دست آورده اند و در زمینه تدریس زبان فرانسه 5 سال سابقه کار دارند. اگر می خواهید در امتحانات تعیین سطح زبان فرانسه شرکت کنید، برای آمادگی بیشتر می توانید در کلاس های ویژه ایشان که برای آماده سازی شما برای امتحان است شرکت کنید. ایشان 10 سال در کشورهای فرانسه و کانادا زندگی کرده اند و به خوبی با این زبان آشنا هستند و تدریس زبان فرانسه را به صورت حضوری و آنلاین تدریس می کنند.

از سوابق آقای بابک واسعی، تدریس زبان فرانسه به ایرانی های خارج از کشور است که از متدهای به روز در تدریس های خود استفاده می کنند، ایشان برای تدریس از مکالمه و ویدئو و هم چنین فیلم های مرتبط استفاده می کنند. سوابق دیگر ایشان آماده سازی افراد برای امتحانات ویژه تعیین سطح زبان فرانسه و موفقیت دانشجویان ایشان در به دست آوردن کار مناسب در ایالت کبک کانادا است.

شماره تماس: 09133112001

احسان پناهی اصفهانی

احسان پناهی اصفهانی

آقای احسان پناهی اصفهانی از اساتید و مدرسین زبان فرانسه در اصفهان می باشند که 12 سال سابقه تدریس دارند. ایشان دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت بازرگانی- زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد بوده و در حال تدریس زبان فرانسه در شهر اصفهان می باشند. از سوابق ایشان می توان به تدریس خصوصی زبان فرانسه و تدریس خصوصی برق اشاره کنیم. دوره های زبان ایشان شامل مکالمه فشرده، نیمه فشرده، آیلتس و تافل است.

ایشان در ابتدا بررسی های دقیقی از اشکالات و ضعف های دانشجویان زبان فرانسه به دست می آورند و بعد از آن آموزش های جامع خود را ارائه می دهند چرا که معتقدند در کلاس های ایشان باید تمامی مشکلات دانشجوان برطرف شود و آن ها زبان جدیدی را به صورت کامل بیاموزند.

شماره تماس: 09133010791

الهام میرزا خانی

الهام میرزا خانی

استاد الهام میرزا خانی از مدرسین زبان فرانسه در اصفهان می باشند که مدرک فوق لیسانس آموزش زبان خود را از دانشگاه الزهرا تهران دریافت کرده اند. ایشان دارای دارای 9 سال سابقه در زمینه تدریس زبان هستند و تدریس های خود را به گروه های سنی کودک تا بزرگسال ارائه می دهند ایشان در آموزش های خود از بهترین متدهای روز دنیا استفاده می کنند مخصوصا در تدریس زبان فرانسه به کودکان.

دوره های مختلفی توسط ایشان امکان برگزاری دارد مانند دوره مکالمه زبان فرانسه که برای کودکان می باشد، دوره فشرده گرامر زبان فرانسه، دوره فشرده ریدینگ زبان فرانسه، دوره فشرده وکب زبان فرانسه، دوره مکالمه زبان فرانسه به صورت تکی یا گروهی و … که با بهترین آموزش ها توسط ایشان ارائه می شود.

شماره تماس: 09046065321

مرجان سادات موسوی

مرجان سادات موسوی

خانم مرجان سادات موسوی از مدرسین زبان فرانسه در اصفهان هستند و در مدرک لیسانس زبان و ادبیات فرانسه را از دانشگاه اصفهان دریافت کرده اند و در حال تدریس زبان فرانسه و انگلیسی در یک انجمن به صورت خصوصی می باشند. از ویژگی های ایشان می توان به تدریس زبان فرانسه با استنفاده از متدهای نوین اشاره کرد که با این روش یادگیری برای زبان آموزان بسیار راحت تر است.

ایشان علاوه بر زبان فرانسه، زبان انگلیسی را در اصفهان مخصوص بانوان تدریس می کنند. از سوابق ایشان تدریس به دبیرستانی ها، پیش دانشگاهی، آمادگی برای آزمون آیلتس، تافل و DELF،DALF است.

شماره تماس: 09131662665

الهام صافی

الهام صافی

خانم الهام صافی دارای مدرک لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و هم چنین مدرک b1 و a2 دلف فرانسه می باشند. ایشان به کار تدریس زبان فرانسه در شهر اصفهان مشغول می باشند. ایشان 5 سال سابقه در زمینه تدریس زبان فرانسه دارند و به بانوان به صورت آنلاین و حضوری آموزش های لازم را ارائه می دهند. ایشان تدریس کتاب الترگو a2 فرانسوی را انجام می دهند به همراه تدریس کتاب taxi1 ،کتاب های شنیداری و مکالمه، تدریس گرامرهای زبان فرانسوی تا سطح b2 ، دوره های آمادگی دلف، دلف نوجوانان و …

آموزش های ایشان با روش های نوین و اسانی همراه است و همین موضوع بعث می شود تا سریع تر زبان فرانسوی را که زبان دوم زنده دنیا است را بیاموزید. دلف یکی از امتحانات مهمی است که هر سال دو بار در ایران برگزار می شود و مدرک آن مهر دانشگاه فرانسه را دارد و فردی که این مدرک را دارد می تواند به صورت رایگان در دانشگاه های فرانسه تحصیل کند.

شماره تماس: 09902311361

الهه مسجدی

الهه مسجدی

خانم الهه مسجدی دارای مدرک فوق لیسانس زبان شناسی از دانشگاه اصفهان بوده و 10 سال سابقه تدریس زبان فرانسه را در کارنامه خود دارند. ایشان سال ها سابقه تدریس در آموزشگاه های اصفهان را داشته اند. دوره هایی که توسط ایشان برای علاقه مندان قابل اجرا است، دوره مکالمه و Tourism، کلاس های تقویتی زبان برای دانش آموزان و کلاس رفع اشکال برای دانشجویان است.

شماره تماس: 09037117140

امیررضا زمانی

امیررضا زمانی

آقای امیررضا زمانی از اساتید و مدرسین زبان فرانسه در اصفهان می باشند. ایشان دارای دو مدرک کارشناسی ارشد زبان فرانسه با گرایش ادبی از دانشگاه اصفهان و مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه شیراز می باشند. آقای امیررضا زمانی آموزش های خود را بر اساس رویکردهای کنشی و ارتباطی که نمونه کاملی از متودولوژی های آموزش زبان هستند، پیش می برند.

فریناز هدایت

خانم فریناز هدایت از مدرسین زبان فرانسه در اصفهان و دارای 5 سال سابقه می باشند. ایشان در مدارس و آموزشگاه های بسیاری به دو صورت حضوری و آنلاین تدریس کرده اند. از ویژگی های کلاس خانم هدایت، تدریس کتاب های متفرقه در کنار کتاب های اصلی زبان فرانسه است، این کار باعث می شود تا زبان آموز هر چهار مهارت زبانی را به خوبی بیاموزد. متد آموزشی ایشان مبتنی بر مکالمه Alter ago plus می باشد و هر فردی می تواند به صورت گروهی یا خصوصی در کلاس های ایشان ثبت نام کند.

نکات مهم برای یادگیری بهتر زبان فرانسه

در این بخش از مقاله تصمیم گرفیتم تا نکاتی را درباره یادگیری بهتر زبان فرانسه به شما بگوییم. نمی توان گفت که یادگیری این زبان راحت است، در ابتدای راه یادگیری زبانی جدید می تواند برای هر شخصی سخت و محال باشد اما اگر علاقه و پشتکار داشته باشید به سرعت می توانید به این زبان مسلط شوید. اولین نکته این است که در زمان مطالعه زبان فرانسه، با صدای بلند کلمات و جملات را بیان کنید. این کار باعث می شود تا صدای خودتان را بشنوید و بهتر بیاموزید. دلیل بعدی متفاوت بودن گفتاری و شنیداری زبان فرانسه است.

نکات مهم برای یادگیری بهتر زبان فرانسه

زمانی که دستور زبان فرانسه را مطالعه می کنید، گوش کردن به صدا باعث می شود تا درس را سریع تر یاد بگیرید. برای این کار می توانید از کتاب های صوتی که به زبان فرانسوی است استفاده کنید، اما انتخاب ابزار مناسب صوتی هم مهم است، انتخاب اشتباه باعث می شود تا دیرتر به موفقیت برسید و یا این که با شکست مواجه شوید.

تمرین زبان فرانسه در منزل را با هر روشی که می دانید انجام دهید. بسیاری از افراد با نوشتن یاد می گیرند، برخی با خواندن و عده ای با گوش دادن می توانند مطلبی را بیاموزند. بنابراین با هر روشی که راحت تر هستید آن را تمرین و تکرار کنید تا در ذهن تان بماند. این کارها را می توانید در کنار آموزش هایی که توسط بهترین مدرسین ارائه می شود انجام دهید. نکته بعدی برای افراد مبتدی این است که زبان فرانسه را به زبان مادری خود ترجمه نکنند، این کار باعث می شود تا مغز زمان و انرژی زیادی را برای ترجمه هدر دهد.

آموزش زبان فرانسه به کودکان چگونه است؟

آموزش زبان فرانسه به کودکان مزیت های بسیاری دارد، اگر از زمان کودکی این زبان را به فرزندان خود آموزش دهید و آن ها را در بهترین کلاس زبان آنلاین ثبت نام کنید، کمک زیادی به یادگیری و تسلط آن ها بر زبان فرانسوی است. توصیه می شود قبل از ثبت نام کودک در دوره های زبان فرانسوی، او را با زبان فرانسه کمی آشنا کنید این کار فرآیند یادگیری را در آینده سریع تر می کند. از آن جا که این زبان یک زبان زنده است و در کشورهای بسیاری رسمیت دارد به طوری که 29 کشور به این زبان با یکدیگر صحبت می کنند، بنابراین آموزش آن به کودک بسیار مفید خواهد بود.

آموزش زبان فرانسه به کودکان چگونه است؟

روش آموزش زبان فرانسه متفاوت تر از بزرگسالان می باشد. برای کودکان باید از فلش کارت های مخصوص زبان فرانسه استفاده کرد که از تصویر و نوشته ساخته شده اند و بری کودکان جذاب می باشند به عنوان مثال از تصاویر حیوانات، اشیاء، گل ها، مکان ها، خوردنی ها و … تشکیل شده باشد تا کودک با تصویر کلمه مورد نظر آن را بیاموزد. روش بعدی که می توان با استفاده از آن زبان فرانسه را به کودکان آموخت، استفاده از شعرها و موزیک های فرانسوی مخصوص کودکان است، معمولا کودکان با چند بار گوش دادن به موسیقی آن را می آموزند و همراه آن تکرار می کنند.

روش دیگری که می توان به کمک آن زبان فرانسه را به کودکان آموخت، انجام بازی و سرگرمی است. معمولا کودکان همانند بزرگسالان نمی توانند چند ساعت در یک محیط آموزشی بی حرکت باشند و به آموزش ها توجه کنند، با توجه به سن خود نیاز به بازی های جذاب دارند. بنابراین توصیه می شود تا با انجام بازی های مخصوص و سرگرم کردن کودکان، آموزش های زبان را به آن ها ارائه داد. با این روش کودک بدون این که بداند در فضای آموزشی است، زبان جدیدی را می آموزد، در عین حال بازی و جنب و جوش های خود را هم دارد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان، همراه ما بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با افرادی که در اصفهان زبان فرانسوی را تدریس می کنند معرفی کنیم. در ادامه مقاله گفتیم که یادگیری زبان فرانسه چه اهمیت هایی دارد و توضیح دادیم که روش های آموزش زبان فرانسه به کودکان به چه شکل است. امیدوارم که مطالب این مقاله مورد استفاده تان قرار گرفته باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت کنید.

ویژگی های یک مدرس زبان خوب چیست؟

مدرسین زبان باید در کنار داشتن مدرک دانشگاهی معتبر و داشتن دانش زبان باید دارای یکسری خصوصیات اخلاقی هم باشند برای اداره کلاس های آموزشی و بازدهی بهتر زبان آموزان

چرا باید زبان فرانسه یاد بگیریم؟

یادگیری زبان فرانسه که یکی از شناخنه ترین و پرکاربرد ترن زبان بین کشور ها می باشد، امکان سفر به 29 کشور در سراسر جهان و ارتباط گیری با آنها را به افراد می دهد.

بهترین مدرس زبان فرانسه در اصفهان کیست؟

مدرسین بسیاری در سراسر کشور وجود دارد که به صورت تخصصی زبان فرانسه را تدریس می کنند. ولی انتخاب یکی از آنها کار دشواری می باشد که ما در این مقاله چند تا از بهترین مدرسین زبان فرانسه را در شهر اصفهان بهتان معرفی کرده ایم.

3.5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا