بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران ⭐【آپدیت 1403】✅

بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران کدام است؟ موضوع مقاله ای که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت در مورد آموزشگاه های زبان آیلتس است، در این مقاله آموزشگاه های شهر تهران را معرفی خواهیم کرد. آیلتس یک آزمون بسیار مهم زبان انگلیسی است که در سطح بین المللی برگزار می شود تا میزان تسلط افراد به زبان انگلیسی برای مهاجرت شغلی و تحصیلی به کشورهای خارجی مشخص شود. همراه ما تا انتهای مقاله در بهترینک باشید تا در مورد آموزشگاه هایی که در تهران هستند و زبان آیلتس را تدریس می کنند، بیشتر بگوییم. آموزش زبان آیلتس در تهران

آموزش زبان آیلتس در تهران

همان طور که می دانید آیلتس یک آزمون بسیار مهمی است که در سطح بین المللی برگزار می شود تا میزان تسلط افراد به زبان انگلیسی مشخص شود. آزمون آیلتس (International English Language Testing System) از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی در سراسر دنیا است، این آزمون، یک آزمون آمریکایی است و با آزمون بریتانیایی تافل هم ردیف است و در این آزمون باید به سوالات آسان و بسیار سخت پاسخ بدهید. آزمون آیلتس توسط مرکز آیلتس استرالیا، شورای فرهنگی و دانشگاه کمبریج انگلستان برگزار می شود. برای مهاجرت به برخی از کشورها مانند: کانادا، نیوزلند و استرالیا، داشتن مدرک آیلتس لازم است و این آزمون در 110 کشور دنیا برگزار می شود.

در شهر تهران نیز آموزشگاه های بسیاری هستند که آزمون آیلتس را برگزار می کنند، میزان نمره ای که لازم است برای قبولی در این آزمون به دست بیاورید نباید کم تر از 6 باشد، در واقع حداکثر نمره قبولی در این آزمون 9 است که عدد 5 سطح معمولی آن است و عدد 6 به بالا خوب محسوب می شود. هر کشوری هم شرایط خاص خود را دارد مثلا اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید حداقل نمره ای که در آزمون آیلتس می گیرید، 7 باشد. میزان اعتباری که آزمون آیلتس دارد، 2 سال است و دلیل آن این است که زبان انگلیسی فرار است و امکان دارد در این مدت فرد مطالبی که آموخته را فراموش کند. به همین منظور سازمان های برگزار کننده آیلتس معتقدند که این آزمون باید هر دو سال تمدید شود.

برای افرادی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را در آموزشگاه ها دارند، توصیه می کنیم که به معتبرترین آن ها مراجعه کنند زیرا آیلتس از آزمون های مهم است و هر استادی که تسلط به زبان انگلیسی دارد، صرفا نمی تواند در تدریس زبان آیلتس هم موفق باشد. این آزمون به دو صورت آکادمیک، جنرال و آیلتس life skills برگزار می شود و مهم است که در زمان شرکت در آزمون مشخص کنید که کدام نوع را می خواهید زیرا بخش های نوشتن و خواندن در این دو متفاوت است اما بخش شنیداری و مکالمه در آکادمیک و جنرال یکسان است. آزمون آکادمیک برای افرادی است که می خواهند به دانشگاه های خارجی وارد شوند و آزمون جنرال برای آن دسته از افرادی است که صرفا قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند آزمون آیلتس life skills هم برای آن دسته از افرادی است که قصد مهاجرت به انگلستان را دارند.

مطلب پیشنهادی: بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران کدام است؟ برخی از مهم ترین ویژگی های آموزش آیلتس در جدول زیر لیست شده است:

👩🏻‍🏫 اساتید با تجربه و حرفه ای اساتید با تجربه مهمترین جنبه های هر کلاس آموزشی و به خصوص کلاس های آمادگی آزمون آیلتس می باشد
❤️ استفاده از بروز ترین مد های روز دنیا استفاده از بروز ترین متد ها باعث صرف جویی در  وقت شما می شود و همینطور بازدهی خیلی بهتر
🕙 زمانبندی کلاس ها زبان های آموزشی باید در تمام روز و در ساعات متفاوت برگزار گردد.
🏫 داشتن فضای مناسب داشتن فضای آرام و مناسب یکی از ارکان مهم یک آموزشگاه خوب محسوب می شود.
📜 داشتن مدرک رسمی آموزشگاه ها باید دارای مدرک رسمی از سوی آموزش و پرورش باشند.

بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران کدام است؟

معرفی بهترین آموزشگاه زبان آیلتس کار آسانی نخواهد بود زیرا برای این کار باید تمامی جوانب کار را بسنجیم، اما ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم که بهترین آموزشگاه های زبان آیلتس در تهران را به شما معرفی کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. همان طور که درابتدای مقاله گفتیم، آیلتس یکی از مهم ترین و معتبرترین آزمون هایی است که در سطح بین الملل برگزار می شود، بنابراین بهتر است برای شرکت در کلاس های آیلتس به آموزشگاه های با تجربه مراجعه کنید.

در ادامه مقاله قصد داریم تا 10 آموزشگاه زبان آیلتس در تهران را به شما معرفی کنیم، لطفا تا انتها همرامان باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین کلاس آنلاین آیلتس

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما آموزشگاه زبان گاما در تهران در زمینه تدریس زبان های خارجی به خصوص زبان آیلتس فعالیت می کند. این آموزشگاه کار خود را از سال 1389 آغاز کرده است و در شهرهای دیگری علاوه بر تهران شعبه دارد مانند شهر شیراز، اصفهان، یزد. آموزشگاه گاما خدمات مختلفی را در زمینه های تدریس زبان های خارجی و اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی و هم چنین در زمینه کنکور با بهترین کیفیت ارائه می دهد. اگر قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارید، شرکت در دوره های زبان آیلتس گاما بهترین انتخاب است زیرا در آموزشگاه گاما برای تدریس دوره های زبان آیلتس از اساتیدی خبره استفاده می شود که توانایی تدریس آیلتس را دارند، هم چنین در گاما برای افراد شاغلی که زمان آزاد زیادی باری شرکت در کلاس ها ندارند، امکان تحصیل آنلاین و آفلاین هم وجود دارد، از ویژگی های دوره آفلاین این است که در هر زمان و مکانی و بدون اینترنت می توانید از مطالب کلاس استفاده کنید و استاد هر روز وضعیت شما را چک می کند و این امکان را دارید در صورتی که مشکلی داشتید به استاد بگویید. دوره های مختلف زبان آیلتس که در گاما برگزار می شود:

 • برگزاری دوره آیلتس برای افرادی که پایه زبان ضعیفی دارند.
 • برگزاری دوره پیش آیلتس برای افرادی که فراموش کرده اند و در زمان صحبت زیاد مکث می کنند.
 • برگزاری دوره آیلتس 5 برای افرادی که موقع صحبت مکث نمی کنند.
 • برگزاری دوره آیلتس 6 و آیلتس 7

آدرس آموزشگاه: تهران، میرداماد، جنب پمپ بنزین، طبقه بالای خدمات ارتباطی، پلاک 177
شماره تماس: 02126645370

آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه زبان سفیر آموزشگاه زبان آیلتس سفیر از بهترین آموزشگاه های زبان آیلتس در تهران است که هدف اصلی اش آشنایی و آماده سازی دقیق افراد برای شرکت در آزمون آیلتس در زمان کوتاهی است. افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، با هر میزان اطلاعاتی که از زبان دارند، می توانند در دوره های زبان آیلتس شرکت کنند تا برای آزمون آمادگی های لازم را به دست بیاورند. در آموزشگاه سفیر برای آن دسته از افرادی که شرایط شرکت حضوری در کلاس های زبان آیلتس را ندارند، امکان شرکت در کلاس های آنلاین فراهم شده است. کلاس های آنلاین سفیر، محدودیت مکانی ندارند و شهریه کم تری نسبت به کلاس های حضوری دارند، هم چنین در صورتی که نتوانستید در جلسه ای از کلاس آنلاین شرکت کنید، فایل صوتی ضبط شده آن در دسترستان خواهد بود تا از مطالب آموزشی عقب نمانید. دوره های مختلف زبان آیلتس که در آموزشگاه سفیر برگزار می شود:

 • دوره pre-IELTS در 6 ترم 20 جلسه ای برگزار می شود و مخصوص افرادی است که در زبان ضعف هستند.
 • دوره ILETS که شامل 3 سطح Developing، Bridging و Expanding می باشد.
 • دوره post-ILETS که شامل 4 ترم 10 جلسه است و مخصوص افرادی است که سطح بالایی در زبان دارند.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک 14
شماره تماس: 02184346

آموزشگاه زبان اکسیر

آموزشگاه زبان اکسیر اکسیر یکی از برترین آموزشگاه های زبان در تهران است که در ابتدا فعالیتش را با تمرکز بر برگزاری دوره آیلتس با برند اکسیر آیلتس شروع کرد و بعد از آن دوره های آموزشی متعددی به آن اضافه شد تا خدمات ارائه شده به زبان آموزان کامل باشد. اکسیر در حوزه آموزش زبان و برگزاری آزمون آیلتس فعالیت می کند و برای افرادی که متقاضی شرکت در آزمون آیلتس هستند در آموزشگاه اکسیر، کلاس ها به صورت حضوری، آنلاین و آفلاین برگزار می شود. هم چنین افرادی که می خواهند در زمان کمی تمام مطالب مورد نیاز برای آزمون آیلتس را بیاموزند، می توانند از کلاس های خصوصی آموزشگاه اکسیر که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود استفاده کنند. از ویژگی های مهم آموزشگاه اکسیر این است که، آموزش های رایگان بسیاری در آن وجود دارد تا تمام افراد بتواند از آن ها استفاده کنند. ار جمله این آموزش های رایگان، آموزش رایگان تمام مباحث آیلتس است.

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، کوچه خالقی، پلاک4، واحد1
شماره تماس: 02166925701

آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان آموزشگاه زبان آیلتس اسپیکان در سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. این آموزشگاه با بیش از یک دهه فعالیتی که در زمینه آموزش زبان های خارجی داشته است توانسته است یکی از برترین آموزشگاه های زبان آیلتس در تهران باشد. در آموزشگاه اسپیکان دوره های آمادگی آزمون آیلتس به صورت خصوصی و گروهی توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه و اساتید برجسته آیلتس که خودشان دارای مدرک آیلتس هستند، برگزار می شود. هدف اصلی آموزشگاه اسپیکان در آموزش آیلتس این است که هر چهار مهارتی که افراد برای شرکت در آزمون آیلتس لازم دارند را در زمان کوتاهی تقویت کند. دوره های مختلف زبان آیلتس در آموزشگاه اسپیکان برگزار می شود که در این دوره های زبان آیلتس، با هر میزان اطلاعاتی که در مورد زبان دارید، می توانید شرکت کنید. آموزشگاه اسپیکان با داشتن 10 سال سابقه در زمینه آموزش زبان و برگزاری دوره های آیلتس برای متقاضیان مهاجرت و ادامه تحصیل، یکی از بهترین آموزشگاه های زبان آیلتس در تهران است.

آدرس آموزشگاه: تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، مابین خیابان بیستون و میدان سلماس، پلاک 100
شماره تماس: 02188017039

آموزشگاه زبان بیان برتر

آموزشگاه زبان بیان برتر آموزسگاه بیان برتر در سال 1389 فعالیتش را آغاز کرده است و در زمینه آموزش زبان و آیلتس، آموزش های باکیفیتی را به زبان آموزان ارائه می دهد. این آموزشگاه برای این که افراد بهتر و سریع تر زبان انگلیسی را بیاموزند، سیستم آموزشی Wiki را که به معنی آموزش سریع است را به وجود آوردند و با ارائه مدارک مورد نیاز به دانشگاه کمبریج انگلستان، تائیدیه های لازم را از این دانشگاه دریافت کردند. آموزش خصوصی آیلتس برای افرادی که برای یادگیری عجله دارند، امکان پذیر است و در واقع هدف اصلی بیان برتر این است که محیطی برای زبان آموزان ایجاد کند تا زبان انگلیسی را به درستی لمس کنند. هدف بعدی آموزشگاه بیان برتر این است که مطالب مهمی را از کتاب wiki که حاصل ماه ها تلاش و جمع آوری است را به زبان آموزان بیاموزند. در آموزشگاه بیان برتر دوره های مختلفی باری یادگیری زبان آیلتس و شرکت در آزمون آن ارائه می شود مانند: تک دوره آیلتس، آزمون آزمایشی آیلتس، دوره خصوصی آیلتس، ورک شاپ تک مهارت آیلتس، تصحیح اسپیکینگ آیلتس، تصحیح رایتینگ آیلتس و …

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان 35 شرقی سعادت آباد، پلاک 20
شماره تماس: 02124576

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مرکز آموزش ایران کمبریج یکی از انواع مراکزی است که آموزش زبان آیلتس را با بهترین کیفیت به زبان آموزان ارائه می دهد که در این زمینه بسیار موفق بوده و افتخارات بسیاری را به دست آورده است. در آموزشگاه ایران کمبریج علاوه بر زبان آیلتس، سایر زبان های زنده دنیا تدریس می شود مانند زبان ایتالیایی، فرانسه، آلمانی، چینی، عربی، روسی، هلندی، دانمارکی، ترکی استانبولی و بسیاری از زبان های رایج کشورها برای رده های سنی مختلفی آموزش داده می شود. آموزشگاه ربان آیلتس ایران کمبریج از به روزترین متدهای آموزشی برای آموزش استفاده می کند و هم چنین کادر آموزشی آن، بسیار باتجربه هستند و بیشتر از 10 سال سابقه برگزاری دوره های آموزش آیلتس را دارند. دوره های آمادگی آزمون ایلتس در ایران کمبریج برگزار می شود که تنوع بسیار مطلوبی دارد. کلاس های زبان آیلتس در ایران کمبریج به صورت گروهی و خصوصی برگزار می شود تا تمام افراد با هر شرایطی که دارند در این کلاس ها بتوانند شرکت کنند. در دوره های گروهی معمولا 12 زبان آموز حضور دارند که معمولا در آخر هفته ها برگزار می شود و از اساتید خبره برای آموزش استفاده می شود. اما در کلاس های خصوصی، این امکان را دارید تا روز و ساعت کلاس را خودتان تعیین کنید.

آدرس آموزشگاه: تهران، بالاتراز میدان ولیعصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 27
شماره تماس: 02188854048

آموزشگاه زبان گات

آموزشگاه زبان گات یکی از بهترین آموزشگاه هایی که در تهران زبان آیلتس را آموزش می دهد، آموزشگاه گات است. این آموزشگاه فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است و در تمام این سال ها تلاش خود را کرده است تا بهترین خدمات را به زبان آموزان ارائه بدهد. در این آموزشگاه علاوه بر زبان آیلتس، دیگر زبان های زنده دنیا مانند: فرانسه، اوکراینی، سوئدی، هندی، هلندی، اسپانیا، ایتالیا، پرتغالی، یونان و … آموزش داده می شود. آموزشگاه گات یکی از با سابقه ترین و موفق ترین آموزشگاه ها در تهران است که در زمینه تدریس زبان های خارجی خدمات بایفیتی را به زبان آموزان ارائه می دهد و دارای 10 سال سابقه کار می باشد. این آموزشگاه برای آموزش از اساتید برجسته و خبره استفاده می کند تا رضایت زبان آموزان را به دست بیاورد. آموزشگاه گات جزو اولین موسسه های برگزار کننده دوره های آنلاین زبان آیلتس در ایران بوده است که با این روش به افرادی که نمی توانند حضوری در کلاس های آیلتس شرکت کنند، کمک می کند تا بدون محدودیت مکانی، از طریق فضای اینترنت در کلاس های گات حاضر شوند.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466
شماره تماس: 44154950

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد آموزشگاه ایران آکسفورد یکی از بهترین آموزشگاهاهی زبان آیلتس در تهران است که از سال 1386 فعالیتش را آغاز کرده است و در تمام این سال ها تلاش کرده تا باکیفیت ترین خدمات را به زبان آموزان ارائه بدهد. کلای های آموزشی ایران آکسفورد از بالاترین استانداردها برخوردار هستند و اساتید حرفه ای در آن به تدریس مشغول هستند. برای شرکت در آزمون آیلتس، ایران آکسفورد از همان ابتدا در کنار شماست، این آزمون یکی از پرطرفدارترین آزمون ها در سراسر دنیا محسوب می شود و دوره های متنوعی از یادگیری زبان آیلتس در ایران آکسفورد برگزار می گردد. ایران آکسفورد آموزش تضمینی زبان ایلتس برای شما ارائه می شود. آموزش زبان آیلتس در ایران آکسفورد به صورت کاملا تضمینی و آنلاین انجام می شود. در کلاس آیلتس تضمینی ایران آکسفورد اگر نتیجه قابل قبول رابه دست نیاورید، تمام هزینه کلاس به شما برگردانده می شود. در کلاس های آنلاین هم به صورت خصوصی و تصویری می توانید با استاد در ارتباط باشید و بدون محدودیت مکانی از مطالب اساتید استفاده کنید.

آدرس آموزشگاه: میدان هفت تیر، جنب فروشگاه یاس، کوچه شریعتی، پلاک 13
شماره تماس: 02188891669

آموزشگاه زبان نصیر

آموزشگاه زبان نصیر آموزشگاه نصیر در سال 1375 افتتاح شده است و با استفاده از اساتید برتر در زمینه آموزش موفق شده است تا از برترین آموزشگاه های زبان آیلتس در تهران باشد. آموزشگاه نصیر در زمینه زبان آیلتس هم خدمات باکیفیتی را ارائه می دهد. دوره های آموزش زبان آیلتس در نصیر به دو صورت حضوری و آنلاین انجام می شود. در آموزشگاه زبان نصیر از افراد آزمون تعیین سطح گرفته می شود و مطابق نمره آن، دوره های زبان آیلتس به صورت جداگانه برای افراد در سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار می شود. آموزشگاه آیلتس نصیر، بزرگ ترین مرکز آموزش آنلاین در کشور است و کلاس های آمادگی برای آزمون آیلتس را به صورت دائمی برگزار می کند.

آدرس آموزشگاه: تهران، اتوبان همت، شهرک گلستان (راه آهن)، خیابان سروستان 14 شرقی
شماره تماس: 02144712323

ویژگی های کلاس زبان آیلتس

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم، آیلتس همانند TOEFL و PTE  از آزمون های مهمی است که در کشورهای مختلفی برگزار می شود تا مهارت های افراد در چهار بخش زبان سنجیده شود. افراد برای هدف های مختلفی در این آزمون شرکت می کنند، اما قبل از آن بهتر است در دوره های زبان آیلتس که در آموزشگاه های تهران برگزار می شود، شرکت کنند تا نتیجه بهتری از این آزمون به دست بیاورند. دوره های زبان آیلتس که آموزشگاه ها ارائه می دهند باید چند ویژگی داشته باشد.

 • باید هدف مشخصی داشته باشد و استاد در ابتدای کلاس برای گرفتن نتیجه مطلوب اهداف را تعیین کند.
 • فضای کلاس باید سرگرم کننده و انگیزه دهنده باشد.
 • باید 80 درصد از زمان کلاس در اختیار زبان آموزان باشد تا صحبت کنند.
 • باید در کلاس، بین زندگی روزمره و درس زبان یک ارتباط شفاف ایجاد شود.
 • باید در کلاس های آیلتس، اشتباهات شما سریعا تصحیح شود.
 • کلاس آیلتس باید آزمون ماک آیلتس داشته باشد تا میزان پیشرفت شما ارزیابی شود.
 • در یک کلاس آیلتس، استاد باید به شاگردانش انگیزه بدهد.
 •  مدرسان زبان آیلتس باید از ابزارهای مدرن و کاربردی برای آموزش استفاده کنند.

ویژگی های کلاس زبان آیلتس

برای این که یک آموزشگاه خوب برای دوره آیلتس انتخاب کنید، مهم است که رزومه اساتید آموزشگاه را بررسی نمایید زیرا تدریس آیلتس را هر استاد زبانی نمی تواند انجام دهد و نیاز به مهارت و تجربه دارد. زمانی که در دوره های آیلتس از اساتید با تجربه استفاده شود باعث می شود تا استاد با تجربیاتی که داشته است نکات مهم را در مورد چهار مهارت زبان انگلیسی به زبان آموزان ارائه بدهد، تا افرادی که داوطلب شرکت در آزمون آیلتس هستند، تمام نکات را در مورد این آزمون حساس بدانند.

نکات مهم برای موفقیت در آزمون آیلتس

اگر می خواهید به کشورهای خارجی مهاجرت شغلی و یا کاری داشته باشید و در دانشگاه های معتبر ادامه تحصیل بدهید، باید به هر 4 مهارت زبان انگلیسی مسلط باشید. برای این که درصد موفقیت تان در آزمون آیلتس افزایش پیدا کند، باید چند کار مهم را انجام دهید مانند:

 • با دیگران به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کنید.
 • اخبارهای به زبان انگلیسی را گوش دهید.
 • در یک دوره آمادگی زبان آیلتس شرکت کنید.
 • در آزمون های آزمایشی آیلتس شرکت کنید.

نکات مهم برای موفقیت در آزمون آیلتس

 • گرامر انگلیسی را به روش استاندارد یاد بگیرید.
 • هر روز کلمات جدید انگلیسی را بیاموزد و تمرین کنید.
 • هر چه سریع تر خودتان را برای این ازمون آماده کنید و پیشرفتتان را کنترل کنید.
 • هر روز روی 4 مهارت نوشتن، خاندن، گوش دادن و صحبت کردن زبان انگلیسی تمرین کنید.

کلام آخر بسیار سپاس گزارم از افرادی که تا انتهای مقاله بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران همراه ما بودند. در این مقاله تلاش کردیم تا 10 آموزشگاه برتر که دوره های زبان آیلتس را برگزار می کنند در شهر تهران به شما معرفی کنیم. در ادامه مقاله ویژگی های دوره زبان آیلتس را گفتیم به همراه نکات مهم برای موفقیت در آزمون آیلتس. امیدواریم که مطالب گفته شده برایتان مفید باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد. در صورتی که سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، خوشحال می شویم برایمان کامنت کنید.

آموزشگاه زبان آیلتس دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

آزمون آیلتس IELTS یکی از معتبرترین آزمون‌های جهان است که در اکثر کشورها و دانشگاه‌ها قابل استفاده است. در آموزشگاه های بسیاری کلاس های آمادگی و کسب مهارت برای آزمون آیلتس ارائه داده می شود.

یادگیری زبان انگلیسی چه اهمیتی دارد؟

یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است و مردم در سراسر دنیا تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم می کنند.. بسیاری از کشورها، زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم در برنامه درسی مدارس خود قرار می دهند و افراد از سنین پایین، شروع به یادگیری زبان انگلیسی می نمایند.

بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران کجا است؟

آموزشگاه های بسیار زیادی در سراسر تهران وجود دارند که آموزش های آیلتس را برگزار می کنند که انتخاب از میان آنها کار دشواری می باشد. ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران را بهتان معرفی کنیم.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا