بهترین آموزشگاه هاآموزشگاه زبان انگلیسی

10 تا از بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران ⭐【آپدیت 1403】✅

در این مقاله می خواهیم به توضیح بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران بپردازیم. بهتر است افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، قبل از آن در آزمون های آزمایشی آیلتس که با نام آزمون ماک شناخته می شود، نقاط ضعف و قوت خود را بسنجند. در واقع آزمون ماک آیلتس، نمونه کاملا شبیه سازی شده آزمون اصلی آیلتس است که فقط برای آشنایی بیشتر افراد با آزمون آیلتس و سنجیدن توانایی هایشان برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد آزمون ماک آیلتس اطلاعات بیشتری به دست آورید همراه ما تا انتهای مقاله در بهترینک باشید.

اهمیت شرکت در آزمون ماک آیلتس

آزمون ماک آیلتس یکی از بهترین راه هایی است که داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس می توانند با استفاده از آن، آزمون اصلی آیلتس را شبیه سازی کنند. افرادی که قصد مهاجرت شغلی و تحصیلی به کشورهای خارجی را دارند، حتما نیاز به مدرک آیلتس دارند و باید در آزمون آیلتس شرکت کنند، برای همین توصیه می شود که برای آشنایی بیشتر با شرایط و محیط آزمون، در آزمون ماک آیلتس که توسط بهترین آموزشگاه زبان آیلتس در تهران برگزار می شود، شرکت کنند تا بتوانند آمادگی های لازم و نمره قبولی در آزمون آیلتس را به دست بیاورند.

با توجه به این که هزینه شرکت در آزمون آیتس بالاست و قبل از شرکت باید هزینه را به صورت کامل بپردازید، از این رو آزمون هایی با عنوان آزمون ماک آیلتس با قیمت پایین تر از آزمون اصلی، در آموزشگاه های زبان برگزار می شود که مشابه آزمون آیلتس طراحی شده است و باعث می شود تا دانش آموختگان رشته زبان، قبل از شرکت در آزمون بزرگ و مهم آیلتس، با شرکت در آزمون ماک، توانایی خود را بسنجند. با توجه به توضیحاتی که داده شد، اهمیت شرکت در آزمون ماک آیلتس، عبارت است از:

کاهش استرس: افرادی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، معمولا به دلیل حساسیت این آزمون و مهم بودن آن، دچار استرس می شوند و از این موضوع می ترسند زمانی که فردی برای انجام آزمون استرس داشته باشد، این استرس می تواند باعث کاهش عملکرد او در کسب موفقیت شود. به همین منظور در آموزشگاه های زبان، آزمون ماک آیلتس برگزار می شود تا زبان آموختگان با شرکت در این آزمون، توانایی خود را بسنجند.

اهمیت شرکت در آزمون ماک آیلتس

مدیریت زمان: شرکت در آزمون ماک آیلتس باعث می شود تا آزمون واقعی برایتان شبیه سازی شود و بتوانید برای پاسخ به تمام سوالات زمان کافی داشته باشید و در واقع آزمون ماک کمک می کند تا زمان را به درستی مدیریت کنید تا درصد موفقیت تان در آزمون بالا رود.

شناخت نقاط قوت و ضعف: از آن جایی که آزمون های ماک آیلتس کاملا مشابه آزمون اصلی طراحی می شوند، بنابراین زمانی که در آزمون های آزمایشی یا همان آزمون ماک آیلتس شرکت می کنید، این امکان برایتان وجود دارد تا ببینید که در کدام یک از مباحث آزمون ضعیف هستید که بتوانید تا زمان برگزاری آزمون اصلی آیلتس آن را تقویت کنید.

شناخت سوالات آزمون: سوالات آزمون ماک بسیار شبیه به آزمون آیلتس است و این سوالات توسط اساتید مجرب و حرفه ای که در این زمینه فعالیت می کنند طراحی می شود، بنابراین شما با شرکت در این آزمون می توانید بهتر با نحوه سوالات آشنا شوید.

شناخت روش های تست زنی: برای موفقیت در آزمون آیلتس، علاوه بر این که نیاز است دانش و اطلاعات بالایی داشته باشید، باید برای مدیریت زمان و جواب دادن به تمام سوالات، روش های تست زنی را بدانید تا سرعت عملتان بالاتر رود. بنابراین با شرکت کردن در آزمون ماک می توانید روش های تست زنی را امتحان کنید و در زمان آزمون اصلی دچار استرس نشوید.

تخمین نمره آیلتس: آزمون ماک آیلتسی که توسط آموزشگاه های زبان در تهران برگزار می شود، کاملا استاندارد است و اساتید خبره و با تجربه با بهره گیری از استانداردهای جهانی، این آزمون را تصحیح می کنند، بنابراین نمره ای که به دست می آورید، می تواند همان نمره ای باشد که در آزمون اصلی آیلتس به دست خواهید آورد.

بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران کدام است؟

انتخاب بهترین ها همیشه کار سختی است زیرا برای این کار باید تمامی جوانب کار را بسنجیم، اما ما در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین آموزشگاه هایی که آزمون ماک آیلتس را برگزار می کنند، به شما معرفی کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشید. آزمون آزمایشی یا آزمون ماک آیلتس به دلیل شباهت بسیاری که به آزمون اصلی آیلتس دارد، از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا شرکت در آزمون ماک باعث می شود تا شناختی از آزمون آیلتس که بسیار مهم و سرنوشت ساز است، پیدا کنید.

بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران، 10 آموزشگاه که آزمون ماک آیلتس را برگزار می کنند معرفی خواهیم کرد.

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان یکی از مراکزی است که آزمون ماک آیلتس برگزار می کند. این آزمون برای افرادی که می خواهند در آزمون اصلی آیلتس شرکت کنند، بسیار کمک کننده است. آزمون ماک آیلتس نمونه شبیه سازی شده آزمون آیلتس است که با کمک آن می توانید سطح موفقیت خود در آزمون آیلتس را بسنجید، هم چنین برای این آزمون نیازی نیست که هزینه بالای آزمون آیلتس اصلی را بپردازید.

در آموزشگاه سفیر تمام تلاش گروهی که در آن مشغول به فعالیت هستند این است که با در نظر گرفتن تمام مراحل آزمون اصلی، آزمون ماک آیلتس را نیز برگزار کنند. در آزمون ماک آیلتس، مراحل آزمون شامل پر کردن دستوالعمل های روز آزمون، پاسخنامه ها، شماره داوطلبی و بسیاری از جزئیات دیگر است تا شرکت کننده های آزمون آیلتس با نحوه این آزمون ها آشنا شوند.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک 14

شماره تماس: 02184346

آموزشگاه زبان اکسیرآموزشگاه زبان اکسیر

آموزشگاه زبان اکسیر یکی از مراکز معتبر در تهران است که آزمون ماک آیلتس را برگزار می کند. در این آموزشگاه برگزاری آزمون ماک آیلتس نمونه شبیه سازی شده از آزمون آیلتس است که با تمام جزئیات برگزار می شود. آزمون ماک آیلتس که توسط آموزشگاه زبان اکسیر برگزار می شود، بارها مورد ارزیابی قرار می گیرد و کاملا نمونه شبیه سازی شده از آزمون اصلی آیلتس است. آزمون ماک اکسیر به اندازه ای به آزمون آیلتس نزدیک است که شرکت کننده های آن به راحتی می توانند با شرکت در آزمون ازمایشی، نمره خود در ازمون آیلتس را تخمین بزنند.

زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون اصلی آیلتس را دارند، قبل از این آزمون می توانند بارها در آزمون ماک آموزشگاه اکسیر شرکت کنند تا در زمان آزمون آیلتس، متوسط نمره را به دست بیاورند، مثلا فردی که در آزمون های اکسیر سه مرتبه شرکت کرده و نمره های 5، 6 و 7 را به دست آورده، حتما در آزمون آیلتس یکی از این نمرات را به دست می آورد.

آدرس آموزشگاه: تهران، میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، کوچه خالقی، پلاک 4

شماره تماس: 02166925701

آموزشگاه زبان پروشات

آموزشگاه زبان پروشات

آزمون ماک آیلتس که در آموزشگاه زبان پروشات برگزار می شود، همان کیفیت آزمون آیلتس را دارد. آموزشگاه پروشات در تلاش است تا آزمون های آزمایشی که برگزار می کند، کاملا به شرایط آزمون های اصلی نزدیک باشد تا در این صورت داوطلبان راحت تر و بهتر بتوانند با شرایط سوالات و آزمون آشنا شوند. در آموزشگاه پروشات، آزمون های آزمایشی بر اساس جدول برنامه آزمون ها و به صورت ماهیانه و در بالاترین کیفیت استاندارد برگزار می شود.

سولاتی که در آزمون ماک آیلتس پروشات وجود دارد، سطح کاملا استانداردی دارند و داوطلبان شرکت دراین آزمون ها می توانند با شرکت در آزمون ماک پروشات، ارزیابی درستی از دانش خود در آزمون آیلتس به دست بیاورند. سوال هایی که در آزمون ماک پروشات وجود دارد، در سایت ها و کتاب های دیگر دیده نشده اند. محل برگزاری آزمون ماک آیلتس پروشات، در همان مکانی است که آزمون اصلی برگزار می شود، بنابراین کاملا با محیط امتحان آشنا می شوید و این موضوع باعث می شود تا استرس کمتری داشته باشید.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان شریعتی، جنب داروخانه، پلاک 1107، طبقه 7، واحد 12، ساختمان البرز

شماره تماس: 02122889879

آموزشگاه زبان زنگنه

آموزشگاه زبان زنگنه

آزمون ماک آیلتس که در آموزشگاه زنگنه برگزار می شود، با هدف آماده کردن داوطلبان آزمون آیلتس است. آزمون ماک آموززشگاه زنگنه باعث می شود تا با سوالات آیلتس آشنا شوید و آمادگی های لازم برای آن را داشته باشید و بتوانید نمرات بالایی را در آن به دست بیاورید. در آموزشگاه زنگنه، از سال 1387 تقریبا 160 آزمون ماک آیلتس برگزار شده است و یکی از معتبرترین مراکز برگزاری آزمون ماک در تهران است.

در آموزشگاه زنگنه، برای تصحیح آزمون ماک از اساتید مجرب و متخصص در زمینه نمره دهی speaking و تصحیح writing استفاده می شود تا نمرات به دست آمده برای هر داوطلب، به نمره ای که می تواند از آزمون آیلتس دریافت کند، نزدیک باشد. از این رو می توانید متوجه شوید که آزمون های آزمایشی که در آموزشگاه زنگنه برگزار می شود، از استانداردهای بالایی برخوردار است.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان جردن، بالاتر از تقاطع ظفر، نبش خیابان ناصری، پلاک 2

شماره تماس: 02188203842

آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا یکی از بهترین آزمون های ماک آیلتس در تهران را برگزار می کند تا داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را دارند، با استفاده از آزمون ماک آیلتس ایران اروپا، خود را محک بزنند و نقاط قوت و ضعف خود را بشناسند. آزمون ماک در ایران اروپا به صورت حرفه ای برگزار می شود و تمام نکات ریز آزمون آیلتس را برای شما شبیه سازی می کند. آموزشگاه ایران اروپا، آزمون ماک آیلتس را در سالن پاسارگاد هتل اسپیناس برگزار می کند تا داوطلبان با خیالی آسوده در این آزمون شرکت کنند.

شرکت در آزمون مال آیلتس آموزشگاه ایران اروپا باعث می شود تا با شرایط آزمون آشنا شوید و در زمان آزمون آیلتس دچار استرس و ترس نشوید، هم چنین هزینه شرکت در ازمون ماک آیلتس در مقایسه با آزمون آیلتس کمتر است و این از نظر اقتصادی برای داوطلبان به صرفه است تا با این روش میزان مهارت و دانش خود را در زبان بسنجند.

آدرس آموزشگاه: تهران، بزرگ راه آیت‌ الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله، رو به روی منطقه برق قدس

شماره تماس: 02149109000

آموزشگاه زبان آفرینش

آموزشگاه زبان آفرینش

خانه زبان افرینش یک از مراکزی در تهران است که آزمون های آزمایش آیلتس را برگزار می کند. تقریبا از سال 1384 در خانه آیلتس آفرینش، آزمون های ماک آیلتس برگزار می شود و این آموزشگاه یکی از بزرگ ترین مراکز برگزار کننده آزمون آزمایشی در تهران و حتی در دنیا است. آزمون هایی که در آفرینش برگزار می شود، در قالب تحلیلی و استاندارد است و کاملا به آزمون آیلتس شبیه است، بنابراین بار محتوایی بالایی دارد.

آزمون ماک آیلتس آفرینش کاملا جامع بوده و شبیه سازی استانداردی از آزمون آیلتس است. آموزشگاه آفرینش، یک برنامه منسجم هشت مرحله ای برای برگزاری آزمون های آزمایشی دارد تا با برگزاری این آزمون ها، نقاط ضعف و قوت داوطلبان آزمون آیلتس شناسایی شود.

آموزشگاه زبان عصر دین و دانش

آموزشگاه زبان عصر دین و دانش

یکی دیگر از مراکزی که آزمون ماک آیلتس در تهران برگزار می کند، موسسه آموزش عالی عصر دین و دانش است که در این زمینه سابقه 25 ساله دارد و در تمام این سال ها تلاش کرده تا بهترین خدمات را به زبان آموزان ارائه بدهد. در این مرکز، آزمون ماک ایلتس با رعایت بالاترین استانداردها برگزار می شود تا داوطلبان با شرکت در این آزمون، شناخت کاملی از آزمون آیلتس پیدا کنند.

آزمون ماک آیلتسی که در عصر دین و دانش برگزار می شود، کاملا مشابه با آزمون آیلتس است و در مکان آزمون اصلی آیلتس برگزار می شود تا شناخت به محیط وشرایط برگزاری ازمون اصلی آشنا شوید، این کار از میزان استرس های شما هم کم می کند. در عصر دین و دانش، علاوه بر آزمون Speaking، آزمون writing هم در حضور داوطلب انجام و تصحیح می شود. در صورتی که داوطلبی در مبحثی از زبان دچار مشکل باشد، راهکارهایی برای تقویت مهارت او تا آزمون اصلی آیلتس ارائه می شود.

آدرس آموزشگاه: تهران، خیابان ولیعصر، ضلع شمالی پارک ساعی، کوچه ساعی یکم، بن بست دانش

شماره تماس: 02188644690

آموزشگاه زبان آیلتس تهران

آموزشگاه زبان آیلتس تهران

آموزشگاه زبان آیلتس تهران، اولین برگزار کننده آزمون ماک آیلتس در ایران است که از سال 1372 تاسیس شده است. آزمون آزمایشی آیلتس که در آموزشگاه ایلتس تهران برگزار می شود، نمونه ای کاملا شبیه سازی شده از آزمون اصلی آیلتس است که به داوطلب کمک می کند تا شرایط آزمون اصلی را تجربه کند. در آزمون ماک آیلتس تهران، طراحی سوالات کاملا استاندارد است و این امکان وجود دارد تا در آزمون به دو صورت حضوری و آنلاین شرکت کنید.

آموزشگاه زبان آیلتس تهران، برای داوطلبان دقیقا شرایط آزمون آیلتس را مهیا می کند تا با نحوه برگزاری آزمون اصلی آشنا شوند، از طرف دیگر نتایجی که از آزمون ماک آیلتس ارائه می شود، کاملا مطابق با استانداردهای دنیا تصحیح شده تا داوطلبان از نمره به دست آمده خود آگاه شوند.

آدرس آموزشگاه: تهران، فرمانیه، خیابان لواسانی، بعد از آقایی، ساختمان نامی، پلاک 118، طبقه پنجم

شماره تماس: 02191008007

آموزشگاه زبان بیان برتر

آموزشگاه زبان بیان برتر

آموزشگاه بیان برتر از دیگر آموزشگاه هایی است که آزمون ماک آیلتس را برگزار می کند. در این مرکز هر 2 هفته، آزمون اسپیکینگ در مکان انتخابی شما برگزار می شود. آزمون آزمایشی که توسط آموزشگاه بیان برتر برگزار می شود، کاملا مطابق استانداردهای آزمون آیلتس طراحی شده است.

شرکت در آزمون ماک آیلتس آموزشگاه بیان برتر باعث می شود تا با شرایط آزمون آشنا شوید و در زمان آزمون آیلتس دچار استرس و ترس نشوید، هم چنین هزینه شرکت در آزمون ماک آیلتس در مقایسه با آزمون آیلتس کمتر است و این از نظر اقتصادی برای داوطلبان به صرفه است تا با این روش میزان مهارت و دانش خود را در زبان بسنجند.

آدرس آموزشگاه: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، خیابان 35 شرقی، پلاک 20

شماره تماس: 02188686972

آموزشگاه زبان آریام

آموزشگاه زبان آریام

آموزشگها زبان آریام یکی از مراکز معتبر برای برگزاری آزمون ماک آیلتس در تهران است که در این آموزشگاه هر روزه و به صورت حضوری، آزمون های آزمایشی آیلتس برگزار می شود. آزمونی که در آموزشگاه اریام برگزار می شود، کاملا مشابه آزمون اصلی آیلتس است و از سوالات استاندارد در آن استفاده شده است تا داوطلبان کاملا با شرایط آزمون و سختی و آسانی سوالات آشنا شوند.

در آموزشگاه زبان آریام قبل از این که آزمون ماک برگزار شود، یک مصاحبه به زبان انگلیسی از شما گرفته می شود تا میزان آمادگی تان برای شرکت در آزمون مشخص شود، در صورتی که اساتید تشخیص بدهند که برای آزمون ماک آیلتس آماده نیستید، از شما یک آزمون تعیین سطح گرفته می شود. در این آموزشگاه بعد از برگزاری آزمون ماک، امکان مشاوره اختصاصی به مدت 15 ال 30 دقیقه برای داوطلبان وجود دارد.

آدرس آموزشگاه: تهران، بلوار نلسون ماندلا جردن، بابک مرکزی، بن بست اورنگ، پلاک 2

شماره تماس: 02141276

مهم ترین نکات در مورد آزمون ماک آیلتس

آزمون ماک آیلتس همان آزمون شبیه سازی شده آیلتس است که به منظور آشنا شدن بیشتر زبان آموزان با آیلتس، توسط آموزشگاه های برتر زبان در تهران برگزار می شود. این آزمون یک آزمون استاندارد است که فقط جنبه سنجش معلومات زبان آموزان را برای شرکت در آزمون آیلتس دارد. برگزاری آزمون ماک به دو صورت آکادمیک و جنرال است که همانند آزمون اصلی آیلتس هر چهار مهارت مورد نیاز زبان مورد ارزیابی قرار می گیرد.

توصیه می شود هر داوطلبی که می خواهد در آزمون آیلتس شرکت کند، حداقل یک بار در آزمون های ماک آیلتس شرکت کند تا با نحوه آزمون و … آشنا شود. هم چنین وجود بهترین کلاس آنلاین آیلتس در تهران باعث می شود تا افراد بهتر و بیشتر از سال های قبل، آزمون آیلتس را بشناسند. در برخی از آموزشگاه های زبان تهران این امکان برای داوطلبان وجود دارد تا به صورت آنلاین در آزمون ماک آیلتس شرکت کنند.

مهم ترین نکات در مورد آزمون ماک آیلتس

تمام زبان آموزان می توانند هر چند بار که می خواهند در آزمون ماک آیلتس شرکت کنند تا در زمان آزمون اصلی، نتیجه قابل قبولی را به دست بیاورند. زمانی که در آزمون شرکت کنید، متوجه خواهید شد که برای آزمون مهم و حساسی همچون آیلتس، چه میزان آمادگی دارید؟

سوالاتی که در آزمون ماک آیلتس وجود دارد، می تواند ترکیبی از سوالات چند آزمون آیلتس باشد، یا این که کپی یک آزمون واقعی باشد و یا حتی می تواند از نمونه های شبیه سازی شده سوالات آزمون آیلتس تشکیل شده باشد. اما واقعی ترین نمونه آزمون ماک آیلتس این است که سوالات به کار رفته در آن در هیچ کتاب و منبع خاصی وجود نداشته باشد تا داوطلبان به درستی با شرایط آزمون آیلتس آشنا شوند.

ویژگی های آزمون ماک آیلتس

زمانی که قصد شرکت در آزمون ماک آیلتس را دارید، باید به چند نکته توجه کنید زیرا ویژگی هایی یک آزمون ماک آیلتس می تواند داشته باشد، عبارتند از:

داشتن سوالات واقعی: یک آزمون ماک آیلتس باید کامل باشد و سوالاتی داشته باشد که کاملا مشابه سوالات آزمون اصلی آیلتس است. هدف از برگزاری آزمون ماک این است که شما را برای آزمون اصلی آماده تر کند، بنابراین باید از سوالاتی تشکیل شود که استاندارد هستند و نمونه آن ها در هیچ کتاب و سایتی نوشته نشده است.

ویژگی های آزمون ماک آیلتس

داشتن آزمون گیرندگان معتبر: از آن جایی که آزمون آیلتس توسط آزمون گیرندگان معتبر از IDP و بریتیش کانسیل بررسی می شود، بنابراین آزمون ماکی که از شما توسط آموزشگاه های زبان در تهران گرفته می شود، باید توسط افرادی بررسی شود که نمره به دست آمده قابل مقالیسه با نمره آزمون اصلی آیلتس باشد. این افراد باید مدارک معتبر داشته  باشند، در غیر این صورت نمی توانند آزمون شما را به درستی بررسی کنند.

دسترسی به سوال و جواب ها: هدف افرادی از شرکت در آزمون ماک آیلتس این است که نقاط ضعف و قوت خودشان را بشناسند، بنابراین باید یک آموزشگاهی را انتخاب کنید که بعد از پایان آزمون ماک، سوال و جواب ها را در اختیارتان قرار بدهد تا جواب ها را مقایسه کنید و نقاط ضعف تان را بشناسید تا در آزمون آیلتس، آن ها را تکرار نکنید.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین آزمون ماک آیلتس در تهران همراه ما بودید. تلاش ما در این مقاله آشنا کردن شما با آموزشگاه های زبان شهر تهران بود که آزمون آزمایشی آیلتس را برگزار می کنند. در این مقاله در مورد اهمیت شرکت در آزمون ماک و ویژگی هایی که یک آزمون ماک آیلتس باید داشته باشد را گفتیم، در ادامه 10 آموزشگاه برگزار کننده آزمون ماک آیلتس را معرفی کردیم تا بتوانید انتخاب بهتر و راحتی داشته باشید. امیدوارم که مطالب گفته شده برایتان مفید باشد و مورد استفاده تان قرار بگیرد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا