بهترین دبیران کنکور

10 تا از بهترین اساتید کنکور ⭐【آپدیت 1403】✅

بهترین اساتید کنکور 1402 چه افرادی هستند؟ سوابق کاری آن ها چگونه است؟ شیوه درس دادن شان به چه شکل است؟ اگر شما هم داوطلب کنکور 1402 هستید و به دنبال بهترین اساتید کنکور می گردید تا به کمک آن ها، بهترین رتبه کنکور را به دست بیاورید، همراه ما باشید تا در این مقاله اساتید برتر را در درس های ریاضی، فیزیک، شیمی و … معرفی کنیم تا انتخاب برای شما و خانواده هایتان راحت شود. لطفا تا انتهای مقاله در بهترینک همراه ما باشید.

ویژگی بهترین اساتید کنکور

انتخاب کردن استاد برای تدریس دروس مختلف کنکور، یکی از حساس ترین مراحل آمادگی برای آزمون کنکور است. برای این که در این مرحله به موفقیت برسید باید در انتخاب اساتید دورس کنکور دقت کنید، ما در ادامه مقاله چند مورد از ویژگی هایی که نیاز است یک استاد کنکور داشته باشد را می گوییم همراه ما باشید.

تسلط به کتاب درسی: برای یک استاد کنکور مهم است که به تغییرات کتاب درسی مسلط باشد، هر ساله محتوای کتاب ها تغییر می کند، مبحثی اضافه می شود و بخش دیگری حذف می شود، بنابراین مهم است که استاد کنکوری به این تغییرها آگاه باشد و با توجه به آن ها به داوطلبان کنکور، آموزش ها را بدهد. تسلط به طراحی تست های کنکوری هم از ویژگی های استاد کنکور است که بتواند سوال هایی مانند سوالات کنکور را طراحی کند.

تجربه تدریس: یک استاد کنکور که در بهترین آموزشگاه کنکور در ایران فعالیت می کند، برای این که به بهترین شکل به دانش آموزان خود تدریس کند، نیاز دارد که در این زمینه تجربه داشته باشد، از این رو اساتیدی که شاگردان کنکوری زیادی داشته اند و سابقه چند ساله تدریس را دارند، برای انتخاب بهتر هستند.

ویژگی بهترین اساتید کنکور

فن بیان بالا: شیوه بیان یک استاد کنکور باید ساده و شیوا باشد، یک استاد کنکور باید کلمات را به درستی بیان کند تا به درستی هم شنیده شود، بیان کلمات از سوی استاد نباید خیلی تند باشد که دانش آموز چیزی متوجه نشود. هم چنین یک استاد کنکور باید با خوشرویی تدریس را ارائه بدهد تا دانش آموزان به ادامه آموزش ها علاقه مند شوند.

نحوه آموزش: یک استاد کنکوری باید در زمان تدریس، تمامی نکات مهم کنکوری برای تست زنی را به شاگردان خود بگوید و آن ها را با روش های صحیح تست زنی آشنا کند. استادی که سابقه کاری بالایی در زمینه تدریس دروس کنکور داشته باشد، بهتر از سایر اساتید می تواند نکات مهم کنکوری را به شاگردان بگوید. برای همین اگر خواستید با نحوه آموزش اساتید آشنا شوید، فیلم های نمونه تدریس آن ها را تماشا کنید، در این صورت می توانید با نحوه بیان و رفتار اساتید آشنا شوید.

بهترین اساتید کنکور 1402 کدام است؟

در این بخش از مقاله می خواهیم به معرفی بهترین اساتید کنکور در سال 1402 بپردازیم، اما همیشه برای انتخاب بهترین ها باید تمام شرایط را در نظر بگیریم، از این رو در این مقاله تمام تلاش خود را کردیم تا برترین اساتید کنکور در درس های مختلف ریاضی، شیمی، زیست، فیزیک و … را معرفی کنیم تا خانواده ها و دانش آموزان انتخاب راحتی داشته باشند.

بهترین اساتید کنکور 1402 کدام است؟

در ادامه مقاله بهترین اساتید کنکور 1402 قصد داریم تا برترین اساتید دروس ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست و … را به شما معرفی کنیم همراه ما باشید.

عبدالرضا منتظری

عبدالرضا منتظری

استاد عبدالرضا منتظری در سال 1352 به دنیا آمده است و موسس آموزشگاه حرف آخر می باشد، ایشان مدرک کارشناسی مهندسی پلیمر از دانشگاه صنعتی اصفهان را دارند و یکی از اساتید برجسته ریاضی در کشور می باشند و در این زمینه 25 سال سابقه تدریس دارند و با روش های ابداعی و الگو سازی درس ریاضی را به دانش آموزان خود تدریس می کنند. در این سال ها دانش آموزان بسیاری با استفاده از روش های آموزشی ایشان موفق شده اند در کنکور، رتبه های بالایی را به دست بیاورند.

استاد منتظری موفق شده اند تا چندین کتاب آموزشی را تالیف کنند مانند: تالیف چند کتاب در گموسسه گزینه اول، تالیف کتاب حسابان و ریاضیات پایه، تالیف کتاب هی کوچک موسسه قلم چی، تالیف کتاب های حسابان و دیفرانسیل شروع آسان، تالیف 10 عنوان کتاب کمک آموزشی ریاضی، تالیف کتاب دیفرانسیل گاما، مدرس کتاب های دیفرانسیل نوبل و هم چنین مدرس روش های نوین در آموزش هستند.

سوابق تدریس استاد منتظری:

 • دارای سابقه 25 ساله در تدریس
 • مدرس صدا و سیما در شبکه های 1، 3 و 5
 • مدیر انتشارات کتاب و نشر دیجیتال حرف آخر
 • تدریس در مدارس غیر انتفاعی مانطق 1، 2، 4 و 5
 • کارشناس و مدرس کارنامه 20 در برنامه فرصت برابر
 • مدرس جلسات آموزشی به طور تصویری در پکیج های حرف آخر
 • تدریس با روش استفاده از انیمیشن، الگوسازی و شهودی سازی مطالب

شماره تماس: 09199594947

مهدی باباخانی

مهدی باباخانی

استاد مهدی باباخانی دارای مدرک مهندسی صنایع می باشد و مدیر مجموعه آموزشی کارنامه خرد هستند و درس فیزیک کنکور را نزدیک به 20 سال است که تدریس می کند. ایشان یکی از اساتید برتر فیزیک در ایران هستند، ایشان از برترین اساتید ایران محسوب می شوند که به عنوان دبیر پروازی به شهر های تبریز، مشهد، شیراز و بوشهر اعزام می شوند و در تهران به عنوان دبیر برتر شناخته شده اند. استاد مهدی باباخانی، در کلاس های آنلاین گاجینو بهترین کلاس های تدریس فیزیک را برگزار کرده است.

سوابق تدریس استاد باباخانی:

 • تدریس در گاجینو
 • تدریس در برنامه های تلویزیونی
 • تدریس در DVDهای آموزشی مخ از موسسه گاج
 • دارای سابقه 20 ساله در زمینه تدریس فیزیک کنکور
 • تدریس به صورت آنلاین کانون فرهنگی آموزش و گاجینو

شماره تماس: 09122907527

غلامحسین شیروانی

غلامحسین شیروانی

استاد غلامحسین شیروانی دارای مدرک دکتری شیمی آلی از دانشگاه سراسری خوارزمی تهران می باشد،که در زمینه تدریس شیمی دارای سابقه 15 ساله هستند. ایشان مقطع کارشناسی خود را در دانشگاه گیلان گذرانده اند و مدرک کارشناسی شیمی محض را دارند، مدرک فوق لیسانس شیمی محض را در از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند هم چنین ایشان دوره دکتری را در دانشگاه خوارزمی گذرانده اند. استاد غلامحسین شیروانی عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و مبتکر روش های شهودی سازی و الگوسازی آموزش درس شیمی هستند.

سوابق تدریس استاد شیروانی:

 • تدریس در برنامه فرصت برابر تلویزیون
 • تدریس در آزمایشگاه شیمی دانشگاه
 • تدریس در مجموعه های آموزشی شیمی کنکور حرف آخر
 • تدریس شیمی در دبیرستان ها و آموزشگاه هایی مانند قلم چی

شماره تماس: 09199594947

هومن روان

هومن روان

استاد هومن روان دارای مدرک کارشناسی زیست شناسی علوم جانوری از دانشگاه گیلان است و از بهترین اساتید کنکور در درس زیست شناسی می باشد، ایشان به دلیل تحصیلاتی که دارند، بهترین مدرس برای بخش زیست گیاهی سال دهم، یازدهم و دوازدهم هستند. رتبه برترهای کنکور با آموزش های استاد هومن روان موفق شده اند تا در رشته های پزشکی و دندانپزشکی قبول شوند. استاد روان با استفاده از روش های شهودی سازی و الگوهای انیمیشنی و هم چنین استفاده از اجسام و نقاشی باعث می شوند تا مطالب در ذهن دانش آموزان ثبت شود.

سوابق تدریس استاد روان:

 • تدریس در شبکه یک و شبکه آموزش تلویزیون
 • تدریس بیشتر از 50 جلسه از پکیج های زیست گیاهی حرف آخر
 • تدریس در دبیرستان فرزانگان ناحیه 1 ساری و دبیرستان غیر دولتی رازی
 • تدریس در آموزشگاه های برهان، احسان، اندیشه و بوعلی ساری به مدت 13 سال

محمد واعظی

محمد واعظی

استاد محمد واعظی دبیر درس عربی کنکور در ایران هستند، ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات عرب از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده اند و تمام تحصیلات ددانشگاهی خود را در زمینه عربی سپردی کرده اند، بنابراین به این درس کاملا مسلط می باشند. استاد واعظی یکی از بهترین اساتید درس عربی در موسسه حرف آخر است و این درس را با روش های نوین و جدید به داوطلبان کنکوری آموزش می دهد. استاد محمد واعظی دبیر پروازی به شهرهای تبریز، اصفهان، کرمانشاه، قم، زاهدان و … است و همایش هایی را برای آموزش درس عربی برگزار می کند.

تدریس عربی کنکور توسط استد واعظی با استفاده از روش های تصویری مانند استفاده از تصاویر، انیمیشن و نقشه راه ارائه می شود، این روش های تدریس ابداع خود استاد می باشد. ایشان به عنوان یک استاد کنکور، از فن بیان بالایی برخوردارند و آموزش ها را با بالاترین کیفیت به داوطلبان منتقل می کنند. تدریس عربی کنکور توسط ایشان به شیوه کاملا تخصصی ارائه می شود. در کلاس های عربی ایشان، آموزش تست زنی عربی کنکور، روش حل تست های دشوار و تمامی تضادها و رمزهای درس عربی آموزش داده می شود.

سوابق تدریس استاد واعظی:

 • تدریس درس عربی در فرزانگان کرج
 • تدریس عربی در کلاسینو و موسسه حرف آخر
 • تدریس عربی در دبیرستان بهار، فرهنگ و علم آوران
 • تدریس عربی در آموزشگاه ماهان، راه اندیشه، پرستو
 • تدریس عربی کنکور در شبکه یک، سه، برنامه فرصت برابر، شبکه آموزش

علیرضا یوسفیان پور

علیرضا یوسفیان پور

علیرضا یوسفیان پور یکی از بهترین اساتید درس دین و زندگی کنکور است که در این زمینه سابقه 11 ساله دارد و تدریس دین و زندگی را در کلاس ها و همایش های مختلفی آغاز کرده است. بسیاری از داوطلبان کنکور با استفاده از روش های تدریس استاد یوسفیان پور موفق شده اند، دین و زندگی کنکور را بالای 90 تا 100 درصد بزنند.

استاد یوسفیان در سال 1393 برای آموزش هر چه بهتر درس دین و زندگی سبک جدیدی از آموزش ها را ارائه داد که باعث می شد تا دانش آموزان راحت تر مطالب را بیاموزند و در ذهن شان بماند. این روش تدریس با انیمیشن و تصویر سازی در موسسه حرف آخر پایه گذاری شد و به عنوان روشی کاربردی برای تدریس دینی کنکور استفاده می شود.

سوابق تدریس استاد یوسفیان پور:

 • تدریس دین و زندگی کنکور در شبکه های یک، چهار، آموزش و شبکه های استانی
 • تدریس در برترین مراکز آموزشی کشور
 • تدریس دینی در برنامه کارنامه بیست
 • تدریس دین و زندگی در اکثر استان های ایران
 • برگزار کننده همایش های مختلف دین و زندگی در کشور

شماره تماس: 09120047026

محسن منتظری

محسن منتظری

استاد محسن منتظری یکی از بهترین مدرسان ادبیات کنکور در سال 1402 است که دارای مدرک کارشناسی رشته مهندسی آب و هم چنین مدرک کارشناسی ارشد رشته ادبیات را دارد. ایشان برای اولین بار در ایران آموزش صفر تا صد ادبیات کنکور را با استفاده از روش انیمیشن و داستان سرایی به داوطلبان کنکور آموزش داده است، این روش یکی از بهترین روش ها است که تا به حال هیچ یک از اساتید کنکور از آن برای تدریس ادبیات کنکور استفاده نکرده اند.

تدریس به روش استاد منتظری باعث می شود تا یادگیری ادبیات برای دانش آموزان ده برابر سریع تر و بهتر انجام شود و در کنکور درصد بالایی را در درس ادبیات بزنند. استاد محسن منتظری عضو اعضای وزارت نیرو است و از اساتید پروازی به شهرهای ارومیه، مازندران، تبریز، اراک و … است.

استاد منتظری در تدریس درس ادبیات چند روش را ابداع کرده است که باعث می شود بابای در داوطلب افزایش یابد پانند: ابداع روش یادگیری سریع تو آرایه ها، ابداع الگو حات حات برای حل سوالات ترکیبی. هم چنین ایشان از پویانمایی و شخصیت پردازی برای تدریس ادبیات در کلاس های خود استفاده می کنند.

سوابق تدریس استاد منتظری:

 • تدریس ادبیات کنکور در موسسه حرف آخر
 • تدریس ادبیات برای متوسطه اول و دوم
 • تدریس ادبیات در بیشتر آموزشگاه های کشور
 • تدریس ادبیات کنکور در شبکه 1 و آموزش

شماره تماس:

مازیار گودرزی

مازیار گودرزی

استاد مازیار گودرزی دارای مدرک دکتری زبان انگلیسی از آمریکا است و 23 سال سابقه در زمینه تدریس در دانشگاه ها و آموزشگاه های برتر کشور  فعالیت دارد. استاد مازیار گودرزی تنها استادی در ایران است که آیلتس 9 آکادمیک، مدرک Teaching IELTS از کالج لندن و مدرک CPE از کمبریج انگلستان را دارد. استاد گودرزی دوره های مکالمه IELTS، PTE، EPT، MSRT، TOEFL  را برگزار می کند.

سوابق تدریس استاد گودرزی:

 • تدریس در موسسه شکوه و کیش به مدت 10 سال
 • تدریس در موسسه زبان البرز، ایرانمهر و کیش به مدت 2 سال
 • تدریس در زبانکده ملی ایران و جهاد دانشگاهی به مدت 5 سال
 • تدریس در جهاد دانشگاهی و دانشگاه علمی کاربردی به مدت 6 سال

مجتبی محمودی

مجتبی محمودی

استاد مجتبی محمودی از بهترین اساتید کنکور 1402 می باشد که چندین سال است زبان انگلیسی و زمین شناسی را به داوطلبان کنکوری آموزش می دهد و به آن ها کمک کرده است تا بهترین ترازها را در کنکور به دست بیاورند. ایشان به عنوان استاد پروازی به شهرهای مختلف فرستاده می شوند.

سوابق تدریس استاد محمودی:

 • تدریس پکیج های زبان انگلیسی کنکور در حرف آخر
 • تدریس مبحث زمین شناسی در درس علوم دوره متوسطه اول
 • تدریس زبان انگلیسی در مراکز آموزشی کشور
 • تدریس زبان انگلیسی در مدارس تهران و سایر شهرها
 • تدریس زبان انگلیسی در شبکه های صدا و سیما
 • برگزاری همایش های آموزشی در کشور
 • برگزاری سمینارهای آموزشی زبان انگلیسی

 مهدی آرام فر

 مهدی آرام فر

استاد مهدی آرام فر یکی از بهترین اساتید کنکور 1402 می باشد که درس لیست کنکور را تدریس می کند و ایشان یکی از باسوادترین و محبوب ترین اساتید زیست کشور هستند. استاد آرام فر متولد سال 54 و دارای مدرک پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان در زمینه تدریس درس زیست کنکور، سابقه 25 ساله دارند. استاد آرام فر موفق شده است تا 21 جلد کتاب در زمینه پزشکی و 10 جلد کتاب در زمینه کمک آموزشی، از جمله ژنتیک کنکور، تانک تست زیست شناسی، زیره دره بین، گرایاهی، لغت نامه زیست شناسی و زیست پیش دانشگاهی را تالیف کند.

سابقه تدریس زیست استاد آرام فر:

 • تدریس در DVDهای ونوس
 • تدریس در برنامه های مختلف تلویزیون
 • تدریس تمام شکل ها، جدول ها و تصاویر کتاب درسی و ارائه نکات مهم مربوط به آن ها
 • تدریس سطر به سطر زیست شناسی
 • تدریس 100 درصد مفاهیم کتاب به دانش آموز
 • ارائه نکات تستی و ارتباط آن با نکات تشریحی

شماره تماس: 02166400300

رازهای رسیدن به موفقیت در کنکور

ملاک موفقیت در کنکور فقط درس خواندن نیست، بلکه نیاز است چند کار دیگر در کنار درس خواندن انجام دهید تا بازدهی تان افزایش یابد. از این رو در قسمت انتهایی مقاله بهترین اساتید کنکور 1402 تصمیم گرفتیم تا رازهای مهم برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری را به شما بگوییم تا با رعایت کردن این موارد بهترین رتبه ی در کنکور کسب نمایید.

کنترل استرس: یکی از عوامل مهم برای نرسیدن به موفقیت استرس و اضطراب است، زمانی که از سرانجام کاری بترسید و استرس مواجهه با آن را داشته باشید، نتیجه قابل قبولی را در آن کسب نمی کنید پس با تمرین های هوازی و ذهنی بر استرس تان غلبه کنید.

داشتن برنامه اصولی: عامل دیگری که در موفقیت کنکور موثر است، برنامه ریزی کنکوری صحیح و اصولی است، برای داشتن این برنامه می توانید از بهترین آموزشگاه کنکور در تهران استفاده کنید که برنامه های تحصیلی اصولی و مختص هر دانش آموز را ارائه می دهند. درس خواندن مطابق برنامه، باعث می شود تا زمان کنکور تمام مطالب کتاب های درسی، تست زنی، جمع بندی و … را بخوانید و کاملا برای کنکور آماده باشید.

رازهای رسیدن به موفقیت در کنکور

درس خواندن صحیح: برای مطالعه درس های کنکور باید تکنیک های هر درسی را بیاموزید و مطابق با آن مطالب را بخوانید. خواندن کتاب های مختلف درسی، تست زنی و … کار سختی به نظر می رسد، اما در صورتی که از روش ها و تکنیک های جدید استفاده کنید، راحت تر و سریع تر مطالب را می خوانید و در ذهنتان می ماند. برای یادگیری روش های تست زنی و داشتن برنامه ای اصولی می توانید از موسسه های کنکوری کمک بگیرید.

تست زدن: برای قبولی در کنکور، فقط خواندن کتاب های درسی کافی نیست، برای این که خوتان را محک بزنید، بعد از این که درسی را مطالعه کردید، تست های مربوط به آن را بزنید، در این صورت متوجه می شوید که آیا مطالب را به درستی یاد گرفته اید یا نه؟ اگر موفق نبودید می توانید دوباره مطالب را بخوانید تا کاملا در ذهنتان بماند، هم چنین در روشی دیگر می توانید در آزمون های آزمایشی که توسط آموزشگاه های کنکور برگزار می شود، شرکت کنید یا حتی می توانید این سوالات را تهیه کرده و در خانه به آن ها پاسخ بدهید.

استراحت و تغذیه مناسب: راز موفقیت در کنکور، استراحت و تغذیه است یعنی بهتر است در زمانی مشخص درس بخوانید، به تغذیه اهمیت دهید و از مواد غذایی مغذی برای ذهن استفاده کنید مانند: گوشت، حبوبات، میوه جات و … . هم چنین در مورد مطالعه توصیه می شود که در زمان هایی که انرژی بیشتری دارید، درس بخوانید، مثلا برخی از دانش آموزان در اوایل صبح یادگیری بالایی دارند و در مقابل هم بعضی ها در شب می توانند بهتر مطالب را بیاموزند، بنابراین هر فردی با توجه به شرایط خود، باید ساعات مطالعه را تعیین کند.

مزیت شرکت در کلاس های اساتید کنکور چیست؟

از آن جایی که کنکور برای برخی از خانواده ها و دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین برای درس های مختلف و حساس از اساتید کنکور برتر استفاده می کنند تا درصد قبولی بالایی به دست بیاورند، بنابراین می توان به این نتیجه رسید که دانش آموزانی که از نظر یادگیری مطالب در سطح بالایی قرار دارند و به اصطلاح قوی هستند، نسبت به دانش آموزان ضعیف، کم تر نیاز به اساتید کنکوری دارند، چرا که این دانش آموزان با کتاب های تستی و جزوه های آموزشی کنکوری می توانند خود را به سطح بالایی برسانند و نیازی نیست که هزینه بالایی باید اساتید کنکور بپردازند.

مزیت شرکت در کلاس های اساتید کنکور چیست؟

در کلاس های اساتید برتر، جدیدترین و خلاقانه ترین روش های آموزشی استفاده می شود تا درس خواندن برای دانش آموزان راحت باشد و مطالب تا زمان کنکور در ذهن شان بماند. این اساتید از روش های ابداعی خود استفاده می کنند و به دلیل تجربه و دانش بالایی که در زمینه کنکور و عوامل موثر در موفقیت آن دارند، داوطلبان را بهتر راهنمایی می کنند.

اما در حالت کلی استفاده از اساتید کنکوری باعث بالا رفتن درصد قبولی تان در کنکور می شود. در تمام کشورها، برگزاری آزمون های حساسی هم چون کنکور، باعث ایجاد رقابت بین افراد می شود، بنابراین در این زمان است که اساتید برتر کنکور، اهمیت پیدا می کنند و خانواده ها به دنبال بهترین اسناد در هر درسی می گردند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین اساتید کنکور 1402 ما را همراهی کردید، ما در این مقاله به توضیح ویژگی های بهترین اساتید کنکوری پرداختیم و بعد از آن برترین اساتید در دروس مختلف کنکور را معرفی کردیم، اساتیدی که هر کدام روش های ابداعی خاص خوشان را دارند و مطابق آن به دانش آموزان تدریس می کنند. در انتهای مقاله رازهای موفقیت در کنکور را گفتیم و هم چنین مزیت شرکت در کلاس های اساتید برتر را بیان کردیم. امیدواریم که مطالب گفته شده مورد استفاده تان قرار بگیرد و برای تان مفید باشد. در صورتی که سوالی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

نویسنده مقالات سایت، دارای بیش از 3 سال سابقه در تولید مقاله سئو شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا