بهترین کسب و کارها

10 تا از بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران ⭐【آپدیت1403】

در این قسمت از مقاله قصد داریم به توضیح بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران بپردازیم. پیشه ی آرایشگری یکی از مشاغل فراگیر و کاربردی در جامعه می باشد که توانسته است بسیاری از افراد جامعه را جذب خود کند. شغل آرایشگری زنانه به عنوان شغلی پردرآمد شناخته شده است، به همین دلیل آموزشگاه های مختلفی برای آموزش آرایشگری به وجود آمده اند که هر کدام به کار آموزش آرایش و پیرایش مشغول هستند. در ادامه مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله بهترینک همراه ما باشید.

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

داشتن برنامه آموزشی مشخص: یکی از اصلی ترین خصوصیاتی که مدیریت قوی آموزشگاه آرایشگری زنانه را نشان می دهد، داشتن برنامه آموزشی مشخصی می باشد که خانم‌ ها با دیدن چنین برنامه ریزی دقیقی می‌ توانند بدون هیچ گونه نگرانی، به سراغ ثبت نام در آن آموزشگاه‌ ها بروند. مدیریت آموزشگاه آرایشگری زنانه به عنوان یک کار مشخص و دقیقی می باشد.

ایجاد نمودن یک برنامه واضح موجب می شود تا افراد تازه کار بتوانند با هزینه معقول، به صورت حرفه‌ ای در کلاس‌ ها شرکت کنند. فراهم نمودن امنیت شغلی برای هر یک از هنرجویان و رعایت نمودن نکات بهداشتی در محیط داخلی آرایشگاه بسیار واجب و ضروری می باشد.

وجود مدرسان حرفه‌ ای و با تجربه: یکی از مهم ترین خصوصیات آموزشگاه آرایشگری مناسب، وجود اساتید برتر در حوزه های مختلف زیبایی می باشد. وجود مدرسان حرفه‌ ای موجب می‌ شود تا افراد بتوانند با جزئیات فنون آرایشگری به شکل کاملا حرفه‌ ای آشنا شوند. مدرسان حرفه‌ ای این امکان را دارند که در شرایط مناسب، مهارت های آرایشگری را به هنرجویان آموزش دهند و انتقال مهارت ها به صورت راحت و قابل توجهی انجام شود.

اعتبار آموزشگاه آرایشگری: در یک توضیح ساده این گونه می توان گفت که یک آموزشگاه آرایشگری زنانه، فقط زمانی دارای اعتبار زیادی می باشد که بتواند زیر نظر یک مرکز معتبر و شناخته شده فعالیت کند. برای تمامی هنرجویان، این مسئله مهم است که بتوانند پس از طی نمودن دوره آموزشی، مدارک خود را از یک آموزشگاه آرایشگری معتبر دریافت کنند. هنرجویان با شناخت یک آموزشگاه آرایشگری مناسب، این امکان را دارند که به آسانی ریز و درشت آرایشگری را یاد بگیرند و با بدست آوردن استانداردهای تعیین شده، مهارت‌ های خود را در این کار بالا ببرند.

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

یکی از اصلی ترین فاکتورهای اعتبار بخشی به آموزشگاه‌ های امروزی، داشتن زیر ساخت استاندارد می باشد. وجود زیر ساخت‌ های اساسی موجب می‌ شود تا هنرجویان در یک محیط ایمن و مناسب بتوانند به مهارت های مورد نیاز خود دست پیدا کنند. اهمیت دادن به مسائل گوناگون و نکات بهداشتی نیز بسیار مهم است، چرا که افراد برای انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه می بایست وسواس بسیار زیادی صرف کنند تا در نتیجه بتوانند با یک هزینه مناسب به خواسته های خود برسند.

تضمین ورود به بازار کار: یکی از اصلی ترین خصوصیت های آموزشگاه آرایشگری زنانه مناسب، این است که هنرجویان این امکان را داشته باشند با کسب مهارت کافی در رشته مورد نظر خود، برای ورود به بازار کار آماده شوند. تعداد زیادی از هنرجویان با هدف بدست آوردن یک درآمد مناسب به سمت این هنر می‌ روند. وجود یک مجموعه هوشمند که بتواند آموزش آرایشگری زنانه را به صورت نوین به هنرجویان آموزش دهد، موجب می‌ شود تا هنرجویان بتوانند با کسب مهارت زیاد و تجربه کافی، پس از کسب مدارک معتبر آرایشگری، وارد بازار کار شوند.

تکرار و تمرین مکرر زیر نظر اساتید حرفه‌ ای: برپایی دوره‌ های آموزشی آرایشگری موجب شده است تا اشخاص در انتخاب یک مجموعه معتبر، دچار شک و تردید شوند. انتخاب یک آموزشگاه آرایشگری زنانه به هنرجویان این امکان را می دهد تا در صورت احتیاج به تمرین و تکرار زیاد بتوانند در حضور اساتید مجرب، مشکلات خود را رفع کنند. تمامی دوره‌ های آموزشی آرایشگری بسیار متنوع می باشند که این مسئله نیازمند اساتید برتر می باشد تا هنرجویان بتوانند با تاثیرپذیری بیشتر و با استفاده از جدیدترین متدها، تمام فوت و فون آرایشگری را بیاموزند.

چه مهارت هایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه آموزش داده می شود؟

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران کدام است؟

با توجه به موارد ذکر شده در بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران، دریافتیم که بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه چه خصوصیاتی باید داشته باشد و چه مهارت هایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه، آموزش داده می شود، اکنون ممکن است این سوال مطرح شود که بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران کدام است؟ برای پاسخ به این سوال، نیاز است اساتید آموزشی هر آموزشگاه و امکانات هر کدام را مورد بررسی قرار دهید و بهترین را انتخاب کنید.

در ادامه مقاله به معرفی 10 نمونه از بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران می پردازیم، خواهشمندم تا پایان مقاله همراه ما باشید:

 آموزشگاه آرایشگری و سالن زیبایی بانو نهال

آموزشگاه و سالن زیبایی بانو نهال بهترین آموزشگاه ارایشگری در تهران

چرا آموزشگاه تخصصی بانو نهال:

 • استفاده از به نام ترین اساتید متخصص و آزمون گران رسمی سازمان فنی و حرفه
 • ارائه مدرک بین المللی فنی و حرفه ای +مدارک بین المللی با کد ریجستری برای مهاجرت
 • پشتیبانی نامحدود کارآموزان پس از آموزش و تمرین رایگان پس از اتمام دوره
 • معرفی به خوابگاهای رسمی و مطمئن برای هنرجویان شهرستان
 • برگزاری همایش های تک جلسه ای برای کار آموزان دوره دیده و رفع اشکال (بدون محدودیت زمانی )
 • آمار بالای قبولی
 • آمار صد درصدی قبولی تمامی کار آموزان آموزشگاه آرایشگری بانو نهال ✔ ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای ✔
 • برند اول آموزشگاه های آرایشگری در تهران در سالهای اخیر✔ برگزار کننده کلیه دوره های آرایشگری زنانه توسط
 • مدرسان بین الملل تخفیف ویژه آرایش و پیرایش فقط به مدت محدود جهت جواز و وام ومهاجرت
 • آموزش فیشیال وپاکسازی پوست ادغام دو دوره تخصصی فیشیال و فوق تخصصی تجهیزات پوستی
 • آموزش هیرکات و کوتاهی مو فوق تخصصی انواع بابهای متقارن و نیمه متقارن پیکسی کار با موزر
 • آموزش انواع رنگ و لایت و آمبره و بالیاژ به همراه کراتینه و پلکس تراپی و ابریشم سازی مو و تراپی و پروتئینه…
 • کلاسهای لیفت و لمینت مژه و ابرو و اکستنشن و کاشت موقت مژه و ریموو مژه
 • آموزش بافتهای ژورنالی روسی هلندی فرانسوی و آفرود و کویین… آموزش شینیوهای جدید روسی اروپایی و خطی و مواج و براشینگ و کرلی….
 • آموزش فوق تخصصی ناخن با کاملترین پکیج کاشتهای پودری کاشت ژل لمینت ناخن و پدیکور و مانیکور روسی با ۵ مدرک فنی و حرفه ای
 • کلاسهای فوق تخصصی تاتو فیبروز بلید میکرو پیگمنتنشن و فشن بروز نانو استروک خط چشم رژلب خط لب …
 • آموزش میکاپ و گریم عروس توسط میکاپ آرتیست باکمترین هزینه
 • آموزش تضمینی اپیلاسیون کل بدن
 • رشته های مدیریت و مربیگری آموزشگاه و مهد و بسیاری رشته های تخصصی دیگر با کمترین هزینه و کوتاهترین زمان برای اخذ مدارک فنی و حرفه
 • اخذ مدارک فنی حرفه ای برای جواز آرایشگاه و مهاجرت به خارج از کشور و اخذ وام و اشتغال در الویت است پس با آموزشگاه بانو نهال تماس بگیرین که بتوانید از تخصصی ترین مشاوره برخوردار شوید.

راه های ارتباطی با آموزشگاه آرایشگری بانو نهال:

تلفن آموزشگاه: 02188948406
تلفن همراه: 09122937202

آدرس: دسترسی به مترو میدان انقلاب، کارگر شمالی، نرسیده به نصرت بین حق گو و رشیدی نسب، پلاک 1100، طبقه ۲، جنب داروخانه
آدرس وبسایت: banonahal.com
پیج اینستاگرام: amozeshgah_arayeshgari_banoo

آموزشگاه و سالن زیبایی راحیل امانی

راحیل امانی بهترین آموزشگاه ارایشگری در تهران

آموزشگاه و سالن زیبایی راحیل امانی با مدیریت سرکار خانم راحیل امانی واقع در یوسف آباد تهران دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای با ۲۰سال سابقه با ۳ شعبه فعال در حال فعالیت میباشد. آموزشگاه راحیل امانی برگزار کننده دوره های آرایشگری از مبتدی تا پیشرفته به صورت علمی و کاربردی با ارائه بیش از ۶۳ حرفه بین المللی و فنی و حرفه ای میباشد.

آموزشگاه راحیل امانی یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین آموزشگاه های زیبایی در تهران می‌باشد. راحیل امانی برگزار کننده دوره های آموزشی کراتینه مو، میکاپ و آرایش عروس، اکستنشن مژه و لیفت مژه، کاشت ناخن، هیرکات، رنگ و لایت، فشیال پوست، تاتو و میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ میباشد. در این آموزشگاه مدرک معتبر ازسازمان فنی و حرفه ای که در ۱۲۰ کشور دنیا قابل ترجمه است دریافت خواهید کرد و همینطور با این مدرک می توانید مهاجرت کنید و پشتیبانی نامحدود داشته باشید.

آموزشگاه زیبایی راحیل امانی با بیش از 20 سال آموزش با 3 شعبه فعال
آموزش 63 حرفه زیبایی به همراه مدرک معتبر ازسازمان فنی و حرفه ای

شماره تماس: 09128352427
آدرس: یوسف آباد خیابان اسدآبادی نبش۳۷ جنب بانک مسکن پلاک 301 واحد یک
اینستاگرام: rahiilbeauty

آموزشگاه آرایشگری محمودی

آموزشگاه آرایشگری محمودی بهترین آموزشگاه ارایشگری در تهران

آموزشگاه آرایشگری محمودی در تهران به مدیریت سرکار خانوم آنی محمودی آزمونگر سازمان فنی حرفه ای با ۱۶سال سابقه کار در صنعت بیوتی، یکی از بهترین آموزشگاه هایی است که توسط اساتید مطرح و بنام بین المللی فنی حرفه ای تدریس انجام میپذیرد به همراه ارائه مدرک فنی حرفه ای که دارای کد ریجستری قابل استعلام و ترجمه می باشد.

باارائه آموزش های تضمینی با پشتیبانی نامحدود موقعیتی را فراهم نموده تا اگر بعد از اتمام آموزش ها به مشکل برخوردید، بتوانید از راهنمایی های مربیان این آموزشگاه بهره بردارید.

حالا چرا آموزشگاه آرایشگری آنی محمودی:

 • چون معرفی به بازار کار داره
 • صد در صد قبولی با بالاترین نمرات در سازمان فنی حرفه ای
 • رزومه بسیار قوی آموزشگاه بدون کوچکترین نارضایتی هنرجویان
 • محیط کاملا دوستانه با مدیریت عالی و پرسنل فوق حرفه ای چه در کار و چه در رفتار
 • آموزش کوتاهی تخصصی و میکاپ و گريم فوق حرفه ای توسط خانم محمودی مدیریت آموزشگاه انجام می شود.
  ارائه مدرک پداگوژی و مربیگری و تدریس در لاین های آموزش دیده به صورت تخصصی و امکان ورود به دنیای شیرین مربی گری بین المللی فنی حرفه ای

✅با پنجاه تا هشتاد درصد آف آموزشی برای تمامی حرفه ها

لاین های آموزشی در این مجموعه:

 • میکاپ و آرایشگر عروس
 • خودآرایی
 • براشینگ
 • شینیون
 • کوتاهی جدیدترین متد روز دنیا
 • رنگ و لایت تمام تکنیک های روز دنیا
 • اکستنشن وکاشت مژه
 • لیفت و لمینت مژه
 • اکستنشن مو
 • کراتین و احیا مو
 • بافت مو تخصصی
 • ناخن پودر ژل مانیکور پدیکور و…
 • پوست و پاکسازی پوست
 • تاتو یاآرایش دائم صورت میکروپیگمنتشن (دستگاه)میکرو بلیدینگ(قلم)چشم لب ریموو ترمیم
 • با گرفتن این مدارک از آموزشگاه محمودی میتوانید برای وام خوداشتغالی و همچنین اقدام به گرفتن جواز و تاسیس سالنهای زیبایی و یا آموزشگاه آرایشگری اقدام نمایید و برای مهاجرت و ورود به بازار کار زیبایی در خارج از ایران، از ترجمه کردن این مدارک استفاده نمایید.

راه های ارتباطی با آموزشگاه آرایشگری محمودی:

شماره تلفن: 0912736603109051349999
آدرس: تهران، میدان شهرزیبا، نبش خیابان مرادی، پلاک ۱
آدرس وبسایت: mahmoudiacademy.com
پیج اینستاگرام: animahmoudi_academy

آموزشگاه بانو هلیا

آموزشگاه بانو هلیا

آموزشگاه بانو هلیا فعالیت خود به طور رسمی از سال 1392 در زمینه استاندارد سازی مراقبت های زیبایی، شروع کرده است. این آموزشگاه دارای رتبه 2 در رتبه بندی آموزشگاه‌ های فنی‌ و حرفه ای در سرتاسر کشور می باشد. آموزشگاه آرایشگری بانو هلیا موفق شده است که 55 مدرک معتبر و بین المللی آرایشگری را در سال 1394 اعطا کند. آموزشگاه بانو هلیا دارای استاندارد خدمات آموزشی در زمینه های مختلف مربی‌گری و مدیریت آموزشگاه،  مدیر‌ و مربی مهدکودک، مدیریت و برنامه ریزی امور خانواده و … می باشد.

این آموزشگاه دارنده استاندارد بهداشت و ایمنی در زمینه آموزش و مدرک فنی‌ و حرفه ای در رشته های مختلف ماساژ، تناسب اندام، تجهیزات زیبایی، لیزر، مهارت سبک زندگی سالم و 20 رشته آموزشی دیگر می باشد. آموزشگاه آرایشگری بانو هلیا این افتخار را دارد که با اعطای 97 مدرک بین‌ المللی و قابل ترجمه فنی‌ و حرفه ای در سرتاسر کشور و در تمام کشورهای دنیا برای بانوان کشورمان به شکل گسترده آماده ارائه خدمات می باشد.

سرکار خانم فاطمه محمدی به عنوان مدیر و مربی آموزشگاه بانو هلیا می باشد که در رشته مدیریت خانواده تحصیل کرده است. ایشان دارای 10 سال سابقه آرایشگری و 6 سال سابقه مدیریت آموزشگاه آرایشگری می باشند.

آدرس: استان تهران، تهران، جنت آباد مرکزی، 20 متری گلستان شرقی

تلفن: 09124862100

آموزشگاه بانو نسیم

آموزشگاه بانو نسیم

آموزشگاه بانو نسیم با 15 سال سابقه و بهره گیری از بهترین مربیان بابالاترین رزومه آماده ارائه انواع خدمات در زمینه های مختلف زیبایی و آرایشی می باشد.

 • آموزش اکستنشن مژه
 • آموزش هاشور و میکروپیگمنتیشن
 • آموزش شینیون های کاملا تخصصی
 • آموزش هیرکات های مختلف ژورنالی
 • آموزش کلیه مراقبت های زیبایی پوست
 • آموزش انواع مختلف بافت و اکستنشن مو
 • آموزش میکاپ و گریم فوق حرفه ای عروس
 • تمامی آموزش های مرتبط با زیبایی و آرایشگری
 • آموزش انواع مختلف کاشت ناخن (کاور، پودر، گریم ناخن، میکس)

ویژگی های آموزشگاه بانو نسیم:

 • ارائه لایسنس مربیگری
 • ارائه لایسنس های مدیریتی
 • ارائه مدارک بین المللی پداگوژی
 • دارای مربیان حرفه ای برای هر لاین آرایشی
 • دارای پشتیبانی یک ساله از تمامی هنرجویان
 • ارائه مدارک بین المللی آکادمی حرفه ای پرسونال
 • آمار قبولی هنرجویان در این آموزشگاه به صورت 100 درصدی می باشد
 • ارایه مدرک تخصصی فنی وحرفه ای در تمامی لاینها

شماره های تماس: 09128082046 – 09391668781
آدرس:جنب مترو مرزداران

آموزشگاه قصر مانلی

آموزشگاه قصر مانلی

آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی در منطقه صادقیه تهران واقع شده است و با بیشتر از 20 سال سابقه درخشان کاری در زمینه آموزش دوره های گوناگون آرایشگری، از بهترین آموزشگاه های آرایشگری در غرب تهران به حساب می آید. این مجموعه با مدیریت سرکار خانم ثابتی در زمینه آموزش آرایشگری و اشتغال زایی با اعطای مدارک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای در خدمت تمامی هنرجویان می باشد. آموزشگاه آرایشگری قصر مانلی به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌ های آرایشگری تهران شهرت یافته است.

آدرس: مترو صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان اعتمادیان شرقی، پلاک 46، واحد 14

تلفن: 02144653445

آموزشگاه به سیما

آموزشگاه به سیما

اگر قصد حضور در آموزشگاه آرایشگری معتبری را داشته باشید، آموزشگاه آرایشگری به سیما می تواند گزینه مناسبی باشد. این آموزشگاه از نیروهای کارآزموده و مجرب تشکیل شده است که تحت نظارت سرکار خانم رضایی فعالیت می کنند، ایشان دارای مدرک دکترای پزشکی از دانشگاه تهران می باشند. آموزشگاه آرایشگری به سیما ارائه دهنده دوره های مختلف آرایشگری، از مبتدی تا حرفه ای می باشد که دارای دو شعبه اصلی در پایتخت است.

این آموزشگاه با ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای، این شرایط را فراهم کرده  تا کلیه کارآموزان بتوانند در خارج از کشور نیز با مدرک خود فعالیت کنند، زیرا کلیه مدارک ارائه شده دارای کد استاندارد بین المللی می باشند و امکان ترجمه در خارج از کشور را نیز دارند. مدیریت آموزشگاه آرایشگری به سیما، سرکار خانم دکتر رضایی، مدرس رسمی میکروپیگمنتیشن و مراقبت های زیبایی پوست و صورت می باشند. آموزش آرایشگری در این آموزشگاه به شکل کاملا تضمینی انجام می شود و دارای پشتیبانی بوده و مخصوص بازار کار می باشد.

بعضی از دوره های آموزش آرایشگری که در مجتمع زیبایی به سیما صورت می پذیرد، به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • آموزش اپیلاسیون
 • آموزش اکستنشن مژه
 • آموزش هاشور و میکروپیگمنتیشن
 • آموزش شینیون های کاملا تخصصی
 • آموزش هیرکات های مختلف ژورنالی
 • آموزش کلیه مراقبت های زیبایی پوست
 • آموزش انواع مختلف بافت و اکستنشن مو
 • آموزش میکاپ و گریم فوق حرفه ای عروس
 • آموزش نوع کاربرد تجهیزات زیبایی، لاغری، لیزر
 • تمامی آموزش های مرتبط با زیبایی و آرایشگری
 • آموزش انواع مختلف کاشت ناخن (کاور، پودر، گریم ناخن، میکس)

آدرس: بین مترو سرسبز و هفت حوض (نارمک)، خیابان بهرامی، پلاک 54

تلفن: 02177804371

آموزشگاه رز سرخ

آموزشگاه رز سرخ

آموزشگاه آرایشگری رز سرخ تحت نظارت سازمان فنی حرفه ای کشور، در زمینه آموزش رشته های مختلف مراقبت و زیبایی در تهران، فعالیت حرفه ای خود را با هدف آموزش آرایشگری حرفه ای آغاز نموده است. آموزشگاه رز سرخ با همکاری مربیان با سابقه و حرفه ای بین المللی در رشته های مختلف آرایشگری، دوره های کاربردی مخصوص ورود به بازار کار آرایشگری را همراه با بهترین قیمت و درنظر گرفتن نرخ های مختلف بودجه، برگزار می کند.

خانم رضایی از سال 1397 به شکل کاملا حرفه ای در زمینه آرایش و پیرایش، فعالیت خود را آغاز نموده است و با تلاش و کوشش بسیار در این حرفه، چندین مدرک فنی بین المللی نیز کسب کرده است. مدارک ایشان شامل مدرک آموزش کوتاهی مو، آرایش و پیرایش، آموزش میکاپ و گریم، ژورنال، پاک سازی پوست صورت، آموزش بافت مو و کار با مواد شیمیایی می‌ باشد.

آدرس: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بالاتر از شیخ بهایی، رو به رو بیمارستان بقیه الله، پلاک 189، طبقه 4، واحد 10

تلفن: 02188047162

آموزشگاه دو بانو

آموزشگاه دو بانو

آموزشگاه آرایشگری دو بانو دارای 25 سال سابقه درخشان در زمینه آرایش و پیرایش می باشد. این آموزشگاه دارای امتیاز رسمی از وزارت کار است و تمامی دوره های آموزشی برگزار شده در آموزشگاه دو بانو، همراه با ارائه مدرک بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای می باشد. آموزشگاه آرایشگری دو بانو دارای تمامی لایسنس ها و مجوزهای ضروری می باشد. برخی از قابلیت های آموزشگاه آرایشگری دو بانو به شرح موارد ذیل می باشد که عبارت است از:

 • ارائه لایسنس مربیگری
 • ارائه لایسنس های مدیریتی
 • ارائه مدارک بین المللی پداگوژی
 • دارای مربیان حرفه ای برای هر لاین آرایشی
 • دارای پشتیبانی یک ساله از تمامی هنرجویان
 • ارائه مدارک بین المللی آکادمی حرفه ای پرسونال
 •  آمار قبولی هنرجویان در این آموزشگاه به صورت 100 درصدی می باشد

آدرس: مترو صادقیه، ابتدای بلوار فردس شرق، جنب بانک ملت، ساختمان بلوط، طبقه 4، واحد 44

تلفن: 02144048634

آموزشگاه مهستان

آموزشگاه مهستان

آموزشگاه آرایشگری مهستان در منطقه سعادت آباد شمال تهران با ارائه مدرک معتبر آرایشگری و قبولی 100 درصدی در تمامی حوزه های آرایشگری به شکل تخصصی با مدرسان مجرب و آموزش های حرفه ای و تعیین نمودن وقت توافقی برای شاغلین و دانشجویان و تمامی شهرستانی های گرامی همراه با قیمت های مناسب و معقول، هنرجو می‌ پذیرد.

آموزشگاه آرایشگری مهستان از کاندیدهای بسیار قوی جهت تصاحب عنوان بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران می باشد. این مجموعه دارای مجوز های مدیریتی، مربی های حرفه ای برای هر لاین آرایشگری، مدارک بین المللی پداگوژی، لایسنس مربیگری، مدارک معتبر تجهیزات پزشکی و کار با دستگاه های گوناگون می باشد.

از دیگر خصوصیت های این آموزشگاه می توان به دسترسی راحت و سریع به مترو، آموزش آرایشگری با فنون مختلف و قیمت مناسب و دولتی، کیفیت آموزش آرایشگری بالا و دقیق با مدرسان آکادمیک و مجرب، آموزش آرایشگری همراه با مدرک معتبر و قابل ترجمه از سازمان کل فنی و حرفه ای با هدف اشتغال زایی و یا افتتاح آرایشگاه و اقامت خارج از کشور، آموزش اینترنتی آرایشگری به همراه مدارک فنی و حرفه ای رسمی QAL و قبولی 100 درصدی در آزمون فنی حرفه ای و تعیین نمودن وقت توافقی برای کلیه شاغلین، هنرجویان و شهرستانی های گرامی می باشد.

آدرس: تهران، میدان صنعت به طرف سعادت آباد، نرسیده به چهارراه آتش نشانی، کوچه توحید یکم، پلاک 81

تلفن: 02188075682

چه مهارت هایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه آموزش داده می شود؟

اصلاح صورت و ابرو: اصلاح صورت و ابرو برداشتن، یکی از اساسی ترین کارهایی می باشد که یک آرایشگر باید بلد باشد. با وجود این که امروزه روش های گوناگونی برای اصلاح کردن صورت و ابرو در خانه وجود دارد، اما هم چنان تعداد زیادی از بانوان ترجیح می دهند برای انجام این قبیل کارها به آرایشگاه رجوع کنند.

روش های مختلفی برای اصلاح صورت و ابرو در آرایشگاه بکار می رود که عبارت است از شمع انداختن، وکس صورت، بند انداختن، روش های برقی و … که می بایست به همه آن ها مسلط باشید. هم چنین برداشتن ابرو به عنوان یک کار تخصصی می باشد و برای انجام این کار نیاز به دریافت آموزش های حرفه ای است.

شینیون مو: یکی دیگر از مدارک هفت گانه آرایشگری که برای زدن آرایشگاه، واجب می باشد، مدرک آرایشگری مو یا شینیون مو است. شینیون مو برای زنان از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که همه اشتیاق دارند در مجالس مختلف، آراسته و زیبا به نظر بیایند. در نتیجه برای مدل دادن به موهایشان به یک آرایشگر متبحر نیاز دارند. آرایشگری که دوره های معتبر آموزش شینیون مو را طی کرده باشند و مدرک آرایشگری موی زنانه را دریافت اخذ کرده باشند.

کوتاهی مو: کوتاهی مو دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و با گرفتن مدرک آن می توان در آرایشگاه های مختلف مشغول به کار شد. همچنین از دیگر سر فصل های آموزشی در رشته آرایش و پیرایش، کوتاهی مو است که فرد را برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه ای، آماده می کند. افراد با شرکت در دوره های آموزش کوتاهی مو، با آناتومی سر و صورت آشنا می شوند و تمام متدها و مدل های مختلف کوتاهی مو، کم کردن حجم مو، پیتاژ و حالت دادن به مو را یاد می گیرند.

مانیکور و پدیکور ناخن: با شرکت در این دوره می توان با تمام ابزارهای مانیکور و پدیکور ناخن آشنا شد. این امکان برای عموم فراهم می شود که انواع مختلف روش های مانیکور و پدیکور را یاد بگیرند و در انجام مانیکور سالنی، ژلیش ناخن، تیپ گذاری، روش های مختلف کاشت ناخن مثل ژله ای و پودری، اکریلیک، انواع روش های مواد گذاری مثل کاور و میکس، طبیعی، هلویی، ترمیم، ریموو کاشت ناخن و … به مهارت کافی دست پیدا کنند.

چه مهارت هایی در آموزشگاه آرایشگری زنانه آموزش داده می شود؟

رنگ و مش: رنگ کردن مو به عنوان یک حرفه کاملا ویژه و تخصصی می باشد و یکی از لاین های شلوغ و پردرآمد آرایشی به حساب می آید. در دوره رنگ و مش هر آنچه که برای رنگ کردن مو نیاز باشد، آموزش داده می شود. آموزش های مختلفی که در دوره رنگ و مش ارائه می شود شامل شناخت انواع مختلف رنگ ها، شناخت رنگ های پایه، ترکیب رنگ های پایه و ثانویه، کاتالوگ خوانی رنگ مو، رنگ کامل مو، رنگ ریشه، پوشاندن سفیدی موها، رنگ ساژ و تکنیک های گوناگون رنگ مو مثل هایلایت، سامبره، آمبره و … است.

پاکسازی پوست صورت: آموزش پاک سازی پوست صورت شامل انواع مختلف شناخت پوست، آشنایی با انواع گوناگون روش های آبرسانی، ماسک صورت، ماساژ صورت، لایه برداری و پیلینگ پوست، بستن منافذ باز پوست و استفاده از دستگاه های مختلفی مثل اتوی صورت و میکرودرم آبریژن می باشد. مدرکی که در پایان این دوره ارائه می شود، مدرک فنی و حرفه ای پاکسازی پوست زنانه می باشد. با داشتن این مدرک می توان در مراکز زیبایی پوست و سالن های زیبایی مشغول به کار شد.

آرایش صورت: رشته های دیگری که در دوره آموزش گریم و میکاپ آموزش داده می شود شامل شناخت ابزار و لوازم آرایشی، جدیدترین برندها و محصولات و طریقه استفاده از هر کدام از آن ها می باشد. همچنین شناخت انواع مختلف پوست، آرایش چشم، کانتورینگ، آرایش لب، آرایش ابرو، مژه گذاری، فیکس کردن آرایش و … از سری موارد مهمی می باشد که با طی نمودن این دوره آموزشی به آن ها مسلط می شوید.

مزایا و معایب حرفه آرایشگری زنانه کدامند؟

شغلی پرطرفدار: یکی از مزیت های اصلی حرفه آرایشگری این است که معمولا اشخاص با انتخاب این حرفه، به سمت و سوی علاقه خود می روند. این مزیتی بسیار مهم برای آرایشگران تازه کار حساب می شود. اگر کار کسل کننده ای دارید یا به آن تمایلی ندارید، باید به دنبال کاری بروید که به آن مشتاق هستید.

درآمد بالا: از مزیت های دیگر حرفه آرایشگری این است که در صورت حرفه ای و متبحر شدن در این حرفه، می توانید درآمد بسیار بالایی داشته باشید. به طور قطعی می توانیم آرایشگری را یکی از پردرآمدترین حرفه ها نام گذاری کنیم. اگر قرار باشد که در این حرفه فعالیت داشته باشید، حتما باید شماره یک باشید.

بودجه نامشخص: در واقع در شروع کار آرایشگری، افراد بیکار نیستید، اما ممکن است چالش های مختلفی سر راهشان قرار گرفته باشد. داشتن درآمد ثابت، مزیت بسیار مهمی است، چرا که از زمان و مقدار پولی که بدست می آورید، اطلاع خواهید داشت. یک آرایشگر تازه کار درآمد نامشخص و غیرقابل پیش بینی دارد.

مزایا و معایب حرفه آرایشگری زنانه کدامند؟

ساعات کار نامعلوم: در کنار برنامه ریزی هوشمند، عدم داشتن ساعات کاری نامشخص به عنوان یکی از معایب حرفه آرایشگری محسوب می شود. از سوی دیگز، کار تمام وقت به افراد یک برنامه ریز ی ثابت می دهد، اما ساعات کار آرایشگری اکثر اوقات عصرها، آخر هفته ها و ساعات گوناگون روز می باشد.

بازار اشباع شده: در این روزها که همه افراد به دنبال کسب و کارهای پردآمد می باشند، با این حرفه آشناییت دارند. به همین علت مشاهده می کنیم که بازار حرفه ارایشگری اشباع شده است. بنابراین با شروع فعالیت ممکن است نتوانید سهم بسیار زیادی از بازار را در اختیار داشته باشید، چرا که همکاران قبل تر و یا بعدتر این کار را انجام خواهند داد و قسمتی از مشتریان را از آن خود کرده اند.

خطر سلامتی: از دیگر معایب حرفه آرایشگری این است که به علت استفاده مکرر آرایشگرها از مواد شیمیایی، سلامتی آن ها در خطر می باشد. بروز مشکلات پوستی، مشکلات تنفسی، خراش ها، عفونت ها و … از سری مشکلاتی می باشد که آرایشگران مختلف با آن ممکن است رو به رو شوند. البته رعایت موارد بهداشتی می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند.

درآمد حاصل از حرفه آرایشگری زنانه چه میزان می باشد؟

در کشور ما نیز مانند بسیاری از کشورها، اگر تمایل داشته باشید از طریق آرایشگری سرمایه بالایی بدست آورید، نیاز است که حرفه ای شوید. برای حرفه ای شدن، ابتدا می بایست در دوره های آموزشگاه آرایشگری حضور داشته باشید و مدارک معتبر و تاییدیه را بدست آورید، سپس توصیه می شود که پس از کسب مدارک معتبر از آموزشگاه آرایشگری، وقت آن است که به عنوان کارآموز در یک آرایشگاه نیز مشغول به کار شوید و تجربیات خود را بالا ببرید و در نهایت یک صندلی رنت کنید و اگر سرمایه زیادی داشته باشید، می توانید آرایشگاه خود را افتتاح کنید.

در کشور ما یک آرایشگر متوسط که دوره های تخصصی را طی نکرده باشد، می تواند به صورت ماهانه درآمد متوسطی داشته باشید. هم چنین هر اندازه که تخصص آرایشگر در زمینه های گوناگون آرایشگری، بالا باشد قطعا درآمد او نیز افزایش می یابد، اما به صورت کلی، داشتن درآمد بالا به 4 فاکتور مهم بستگی دارد:

 • تعداد مشتریان
 • میزان تحصیلات آرایشگر
 • محل تاسیس سالن زیبایی
 • میزان تخصص و مهارت آرایشگر

درآمد حاصل از حرفه آرایشگری زنانه چه میزان می باشد؟

کلام آخر

در این بخش از مقاله به توضیح بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران پرداختیم و تمام تلاش خود را کردیم که درباره مسائل گوناگونی اعم از درآمد حرفه آرایشگری یا مهارت های مختلفی که در آموزشگاه آرایشگری یاد داده می شود، صحبت کنیم. از همه شما عزیزان نیز تشکر می کنم که تا پایان مقاله همراه ما بودید و خواهشمندم نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا